Aktualności

Ogłoszenie o dialogu technicznym nr 2/2019

Zamawiający ogłasza dialog techniczny poprzedzający potencjalne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie modułów komunikacji zastępczej M2M dla liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu instalowanych na terenie ENERGA–OPERATOR S.A.

09.04.2019

więcej >

Płock obchodzi 125-lecie energetyki

125 lat temu, w jednym z płockich młynów parowych, rozbłysły światła pierwszych żarówek. Choć ich blask był wątły, wydarzenie to trzeba uznać za narodziny elektroenergetyki w regionie. Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez energii elektrycznej. Jej stabilne i nieprzerwane dostawy, niemal do każdego miejsca w Polsce, uznajemy za rzecz oczywistą. Nie byłoby to jednak możliwe bez poświęcenia pokoleń pracowników energetyki. Ich uhonorowanie było najważniejszym punktem rocznicowych uroczystości, które odbyły się 28 marca w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

28.03.2019

więcej >

Nowe procedury w zakresie przyłączania jednostek wytwórczych do sieci elektroenergetycznej - spotkanie informacyjne

W kwietniu zaczną obowiązywać zapisy kodeksu sieci NC RfG, zawierające wymogi dotyczące przyłączania nowych jednostek wytwórczych do sieci przesyłowych i dystrybucyjnych. Spotkanie informacyjne w tej sprawie odbędzie się 17 kwietnia 2019 roku w siedzibie Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Będzie to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań otwartych i konsultacji dotyczących kodeksu sieci NC RfG.

27.03.2019

więcej >

Informacja o postępowaniach - wykonanie usług technicznej obsługi odbiorców

ENERGA-OPERATOR SA zaprasza do uczestnictwa w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, których przedmiotem jest wykonywanie usług technicznej obsługi odbiorców, na terenie Oddziałów w:

27.03.2019

więcej >

Kolejne 5 mln dotacji dla EOP

26 marca br. spółka ENERGA-OPERATOR podpisała z Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego umowę o dofinansowanie projektu na budowę i modernizację ponad 23 km linii SN na terenie Oddziału w Olsztynie. Wartość inwestycji to ponad 8 mln złotych, z czego unijne dofinasowanie wyniesie niespełna 5 mln złotych.

26.03.2019

więcej >

Nowe liczniki dla odbiorców

Ponad 400 tysięcy nowych liczników zdalnego odczytu trafi do odbiorców energii elektrycznej przyłączonych do sieci dystrybucyjnej Energi Operatora. Po realizacji podpisanej niedawno umowy, ich liczba wyniesie łącznie przeszło milion.

19.03.2019

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie