Region Gdańsk
Gdańsk gmina miejska
Gdańsk ulice Arkońska 68, 69, Jana Solikowskiego 2, 4, 6, -, B/N, GARAŻ, 0020.283/2, 283, Słupska 9a, 11a, 13a., 15a, 57, 59, 60, 61/A, 61/B, 61B, od 62 do 67, 67/A, od 68 do 70, 72, 72/A.
06.05.2024
09:00 - 15:00
Gdańsk ulice Benzynowa 5, 9, 10, 14, 16, 33, -, 300-234/3,235, Naftowa 1, Płońska 4, 10, 11, 11 A, 15, 21, 22, 24, 26, 30, 31, 40, Zagroble 1, 1/B, od 2 do 8, 8/4, od 9 do 13, od 15 do 20, 20/A, 21, 24, 47.
07.05.2024
08:00 - 15:00
Gdańsk ulica Komputerowa 18, 24, 26, 31, 33, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, -.
09.05.2024
10:00 - 14:00
Gdańsk ulice Feliksa Muzyka 22, Starogardzka od 2 do 4, 6.
09.05.2024
08:00 - 14:00
Gdańsk ulice Merkurego 7, 9, Wenus 3, od 5 do 7, 7/A, 7/C, 7B, 7D, 8, 9, 9/A, 9/B, od 10 do 15, 17, 18, 20.
10.05.2024
09:00 - 13:00
Gdańsk ulice Bogumiła Kobieli 24, XI/2, Emilii Plater 4, 4/6, 4/A, 4B, 7, 9, 11, 13, 15, 15/A, 17, 21, 23, 23/A, 25, 25/A, 27, 29, 31, 33, 33/A, 35, 35/A, 37, Nowa , Sternicza od 2 do 5, 5/A, 5/B, 6, 7, 7/a, od 8 do 10, 12, 14, Tadeusza Gwiazdowskiego 22/12, B.X, BOX, GAR, SZE, XXI.
21.05.2024
08:00 - 15:00
Gdańsk ulice Łanowa 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96 A, 96B, 109, 111, 115, 117, 119, 119/A, 119/C, 121, 125, 127, Modra 121.
23.05.2024
08:00 - 15:00
Pruszcz Gdański gmina wiejska
Borkowo ulica Starogardzka 2, 3/A, 5/A, 8, 140/11.
09.05.2024
08:00 - 14:00
Region Kartuzy
Kartuzy obszar wiejski
Łapalice ulice Kartuska 2, 2/A, 5, 8/4, 10, 121, CEG, 345, Kosowska 2/A, 4, 6, 8, Krótka 1, 2, 5, 5/B, od 6 do 8, 11, 13, 15, 156/28, 158/13, Zamkowa 120 , 316/1, Prokowo ulice Kosowska 2, Łapalicka 22.
06.05.2024
08:00 - 16:00
Łapalice ulice Kartuska 2, 2/A, 5, 8/4, 10, 121, CEG, 345, Kosowska 2/A, 4, 6, 8, Krótka 1, 2, 5, 5/B, od 6 do 8, 11, 13, 15, 156/28, 158/13, Zamkowa 120 , 316/1, Prokowo ulice Kosowska 2, Łapalicka 22.
09.05.2024
08:00 - 16:00
Nowa Karczma gmina wiejska
Grabowska Huta ulica Kasztanowa 103, 106, 107, 109, 111 23/A, 129/8, 52/6, Grabowska Huta-46.
10.05.2024
09:00 - 16:00
Przodkowo gmina wiejska
Kobysewo ulice Bajkowa 1, Hanny Bielickiej 1, 3, Książęca , 226/24, 226/25, 226/30, Leśna 2 A, 2/B, Smołdzińska 3, 13 -, 175/15.
13.05.2024
08:00 - 12:00
Sierakowice gmina wiejska
Długi Kierz 45, 45/A, 45/C, 46 A, 46 B, 48, 116/5, 340/1, 341/9, Długi Kierz-341/7, Lisie Jamy 45, 46, 63, 64, 64/A, 64/B, 124/5, Srocze Góry , 287/1, Szklana 65.
15.05.2024
08:00 - 15:00
Stężyca gmina wiejska
Delowo ulica Przylesie 6, 62, 65, 66, 68, 112/22 64, --112/50, 122/28, Kucborowo 60, Smokowo 4, 5, Stężyca ulica Przylesie , 112/14 , 121/33, 121/60, 161, Stężyca-112/8, Śnice ulice Jagodowa 2, 121/17,121/15,121/16, 121/19, 121/19 Śnice, 121/24, Stężyca-121/22, Kręta 22 62, 63B, 64, 118/6, 119/16, Stężyca-163.
06.05.2024
08:00 - 11:00
Łączyński Młyn 28, 29.
06.05.2024
08:00 - 14:00
Delowo ulica Przylesie 6, 62, 65, 66, 68 64, --112/50, 122/28, Gapowo 33, 34, Kamienica Szlachecka , 547/9, Kucborowo 60, Pażęce 95, 115, Smokowo 4, 5, Stężyca ulica Przylesie , 112/14 , 121/33, 121/60, 161, Stężyca-112/8, Śnice ulice Jagodowa 2, 121/17,121/15,121/16, 121/19, 121/19 Śnice, 121/24, Stężyca-121/22, Kręta 22 62, 63B, 64, 118/6, 119/16, Stężyca-163, Zdrębowo 58, 59, 70, 71, 102.
10.05.2024
08:00 - 17:00
Stężyca ulice Abrahama, Bernarda Sychty, Bursztynowa, Damroki, Doktora Majkowskiego, Gryfa Kaszubskiego, Henryka Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego, Jesionowa, Juliana Tuwima, Kapliczna, Kartuska, Marii Konopnickiej, Parkowa, Piaskowa, Polna, Porucznika Józefa Dambka, Przytulna, Raduńska, Remusa, Rolna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stolema, Szafirowa, Świętego Benona, Źródlana.
10.05.2024
08:00 - 10:00
15:00 - 17:00
Łączyno 31, 31A, 32, 32 A, od 33 do 38, 38/A, 39, 40, 40/a, od 41 do 44, 54, 63, 65, 68, 71, DOM, 124/7, 128/2, 134/3.
14.05.2024
08:00 - 16:00
Żuromino 124 C, 129, 129/A, 243, 169/8, 200/2.
17.05.2024
08:00 - 12:00
Delowo ulica Przylesie 65, 66, 68 64.
20.05.2024
08:00 - 12:00
Żukowo miasto
Żukowo ulica Gdańska 3, 3/C, 9, 9/A, 723/24, Żukowo-724/4 , 723/11.
09.05.2024
10:00 - 13:00
Żukowo obszar wiejski
Leźno , 367, 369/4, Lniska od 9 do 11, 15, 15/A, 15C, 176/14, 197/13, 369/5, Lniska 11A.
06.05.2024
08:00 - 11:00
Otomino ulice Górna 3, Karola Kreffta 10, 12, 18, 23, Młodokaszubów 3 5/G, 6, 6/B, 6/C, od 8 do 10, 25/37.
07.05.2024
08:00 - 15:00
Otomino ulice Do Dworu od 12 do 14, 22, 30, 32, 35, Krańcowa 17, 25, 35, 146, Norbertanek 4, 10, 18, 33/16, 33/22 24, 24/A, od 26 do 28, 30, 32, 33, 35, 36, -, 50/3, 76, Żukowo ulica Do Raduni 2, od 9 do 11 , 724/21.
09.05.2024
10:00 - 13:00
Leźno , 367.
10.05.2024
08:00 - 17:00
Leźno , 189, Lniska ulice Akacjowa 15, Brzozowa 4, Diamentowa 1, Klonowa 15, Leśna 4, Perłowa 8, Widokowa od 2 do 7, 7/B, 12, 15, 21, 176/19, 176/20, 377/8, 188/1, Lniska 2, 4, 4/A, 7, 22, Żukowo ulica Gdańska 2, 4, 6, 8, 8/A, 8/B, 8C, 14, 16, 20.
13.05.2024
08:00 - 11:00
15:00 - 18:00
Przyjaźń ulice Łapińska 21, Żukowska 39, 41, 44/A, 45, 49, 50, 53, 56, 56 A, 58, 65, 71, 73, 73A, 75, 77, 81, 24/18, 24/20, 24/30, 28/32 39A, 63, 13/3, 26/2.
14.05.2024
08:00 - 16:00
Region Tczew
Cedry Wielkie gmina wiejska
Długie Pole 1, 2, 2/A, od 3 do 7, 7A, 10, 10A, 12, 14, 17, 19, 21, 23, 33/A, 93A, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 137, 149, 163/1, 178, 200, 260/1, 81/5, 81/7, dz. 180/181.
14.05.2024
09:00 - 13:00
Kolbudy gmina wiejska
Kowale ulice Energetyczna 1, 3, 11, 17, 21, 34, Starowiejska 29, 8/49.
08.05.2024
09:00 - 13:00
Pruszcz Gdański gmina wiejska
Juszkowo ulica Raduńska 9/A.
13.05.2024
08:30 - 12:00
Pszczółki gmina wiejska
Różyny ulice Dworcowa od 1 do 5, 239/3, Gdańska 68, 72, 72A, 74, 76, 78, 82, 84, 101, 103, 228, Kwiatowa 2, 4, 6, 8, 10, 10A , 210/5.
09.05.2024
09:00 - 15:00
Skarszewy obszar wiejski
Godziszewo 1, 2, Marianka 1, 2, 157/14, 157/17.
08.05.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Subkowy gmina wiejska
Subkowy ulice Akacjowa od 1 do 4, 4/A, 5, 6, 6/A, 6/b, od 8 do 10, od 12 do 14, Brzozowa 3, 5, 6, Jodłowa od 1 do 3, od 5 do 12, Modrzewiowa 1, 1/A, 2, 4, od 6 do 9, 11, Sosnowa od 2 do 6, od 8 do 18, 20, 21, 653, Sportowa 5, 6, 7/A, 7/B, 7D, 7E, Świerkowa 1, 2/0, 3, 5, 6, od 8 do 11.
09.05.2024
08:00 - 10:00
Subkowy ulice Jodłowa od 1 do 3, od 5 do 12, Modrzewiowa od 6 do 9, 11, Sosnowa 6, 11.
09.05.2024
10:00 - 16:00
Tczew gmina miejska
Tczew ulica Wilcza 15.
08.05.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Tczew ulice Konarskiego 7, B/N, Stanisława Konarskiego , 325/3.
10.05.2024
08:00 - 11:00
Tczew ulica Wilcza 15.
16.05.2024
10:00 - 12:00
Tczew gmina wiejska
Boroszewo 8/A, 45/8, 58/11, 58/8, 58/16, 58/17, 58/18, Damaszka 1, 1/D, 1/E, 1D, 1E, 2, 2/A, 4, 5, 5/A, 6, 6/A, 6A, 7, 7A, 7C, 8, 9, 9b, 10, 10/B, 12, 12/A, 20, OB., Z, 278/6, 281/12, 281/14, 281/8, 394/23, 45, 47/3, 56/5, 60/22, 60/44, 67/2, Damaszka-37/12, Damaszka-37/14, Turze ulice Polna 1, 8/A, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, Saperów 1, 5, 269/5, 394/17, Szeroka 2, od 5 do 8, 10, 12, 314, 60/21, Topolowa 4, 11, 12, 14, 15, 15A, 17, 17 L, 17/D, 17/E, 17B, 18, 19, od 21 do 23, 23/A, 24, 41, 394/1, 394/13, 394/20, 394/5, 60/28, 60/33, 60/58, dz. 394/12, DZ. 394/4, Wąska 1, 3, 4, 6, 8, 9, 11 , 394/19, 394/21, 60/27, 60/32, 60/38, 60/57, Turze-60/20.
08.05.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Boroszewo 1, 1/A, 50, 50/A, 51, 52, Małżewo 31, 31/B, Wędkowy 1, od 10 do 12, 12/A, 16, 17, 31, Z, 5/14.
14.05.2024
09:00 - 12:00
Boroszewo 8/A, 58/11, 58/8, 58/16, 58/17, 58/18, Damaszka 6, 6/A, 6A, 7, 7A, 7C, 8, 278/6, 56/5.
16.05.2024
10:00 - 12:00
Bałdowo ulice Miła 11, 16, 25, 31, 314/3, św. Wojciecha 25.
17.05.2024
08:30 - 13:30
Miłobądz ulice Kolejowa 2, 25/A, 26, Malinowa , 1/49, 1/53, Pamięci Narodowej 11, 11/B, 13, 14, 16, 17, Polna , 28, Sadowa 7, 8, 8/A, 8/B.
20.05.2024
08:30 - 11:30
Trąbki Wielkie gmina wiejska
Gołębiewo Wielkie ulice Chabrowa 28, .-330, 191/3, Liliowa , 191/4.
13.05.2024
08:30 - 12:00
Region Wejherowo
Choczewo gmina wiejska
Kopalino ulica Wilgi, Lubiatowo ulice Bałtycka, Bosmańska, Brzozowa, Chabrowa, Harcerska, Jachtowa, Klonowa, Kotwiczna, Masztowa, Ogrodowa, Plażowa, Polna, Rdestowa, Spacerowa, Sterowa, Tarninowa, Topolowa, Wakacyjna, Wiejska, Zuchów, Źródlana, Żaglowa.
08.05.2024
10:00 - 14:30
Gniewino gmina wiejska
Mierzynko 2, Mierzyno 1, 1a, 1E, 2, 3, 3/B, 4, 5, 6/A, 6B, 7, 8, 8E, od 9 do 12, 12K, 13/A, 15, 15/A, 17, 21, 23, od 25 do 29, 31, 35, 35/L, 35K, 37, -, 179, 190/4, 232/14, 232/7, 93/1, Mierzyno-181/1, Słuszewo , 234/3.
21.05.2024
08:00 - 16:00
Krokowa gmina wiejska
Wierzchucino ulice Leśna 26, Sosnowa 3, Świerkowa 2, 7, 9 -, 1357, 1375.
06.05.2024
11:00 - 15:00
Lubocino , Lubocino-42/8.
08.05.2024
08:00 - 12:00
Odargowo , 287/15.
08.05.2024
10:00 - 14:30
Karwieńskie Błoto Pierwsze , Sławoszyno-236/52, Sławoszynko , 236/50, Sławoszyno-236/18, Sławoszyno , Sławoszyno-236/12, Sławoszyno-236/26, Sławoszyno-236/8.
09.05.2024
08:00 - 16:00
Wierzchucino , 214/6, 213/5.
14.05.2024
10:00 - 14:00
Białogóra ulice Kaszubska 34, 36, 37, ks. E. Zawiszewskiego , Białogóra-817, Przylesie 4 844, -, 828, 837, 845/84.
14.05.2024
11:00 - 15:00
Luzino gmina wiejska
Dąbrówka ulice Leśna -, A, B, C, 34, Sosnowa 2, 21, 35/3 , 272/21.
07.05.2024
09:00 - 13:00
Kębłowo ulice Diamentowa od 1 do 6, 6/A, od 7 do 10, 10/A, 16, 18, 20, -, 330/12, Rolnicza 37A, -, Żurawinowa 1, 17, 21, 25, Kębłowo-342/26 -, 342/51.
07.05.2024
10:00 - 14:00
Kębłowo ulice Leszczynowa 3, 5, -, 315/25, Kębłowo-315/30, Kębłowo-315/31, Wiejska 80, Witosa 3, 7, 9, -, 315/18 -.
08.05.2024
10:00 - 14:00
Kębłowo ulice Borówkowa , Kębłowo-746/4, gen. Fieldorfa 10, Jagodowa 17, Jaśminowa 2, Leśna Polana 6, 8, Narcyzowa 2, Okrężna 37, Rolnicza 4, 6, 7, 11, Wrzosowa 1, 5, Zbożowa 1.
10.05.2024
08:00 - 14:00
Kębłowo ulice Borówkowa , Kębłowo-746/4, gen. Fieldorfa 10, Jagodowa 17, Jaśminowa 2, Leśna Polana 6, 8, Narcyzowa 2, Okrężna 37, Rolnicza 4, 6, 7, 11, Wrzosowa 1, 5, Zbożowa 1.
10.05.2024
08:00 - 14:00
Łęczyce gmina wiejska
Łęczyce ulice Długa, Jana Pawła II, Kostrzewy, Kościelna, Kręta, Krótka, Leśna, Młynarska, Nowa, Okrężna, Podgórna, Pogodna, Polna, Rzeczna, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Zacisze.
06.05.2024
09:00 - 17:00
Chmieleniec ulica Lipowa , dz. nr 165/41, dz. nr 165/42 41, -, Chmieleniec-165/43, Chmieleniec-165/44, dz nr-165/40.
08.05.2024
11:00 - 15:00
Dąbrówka Wielka ulice Dworska -, Lubowidzka 1, 8, 9, Polna 1, 2, 7, Przyleśna 5, 11, 23, 29, Spacerowa 1, 3, 6, 13, 16, od 18 do 20, 24, 26, 28, 30, 34 .
29.05.2024
09:00 - 17:00
Puck gmina wiejska
Mieroszyno ulica Sosnowa 88.
07.05.2024
11:00 - 15:00
Mrzezino ulica Spokojna 18.
13.05.2024
09:00 - 13:00
Mrzezino ulice Karpacka 6, 14, 16, Zakopiańska 2, od 4 do 7, 10.
16.05.2024
09:00 - 13:00
Mrzezino ulica Owsiana , 152/10.
16.05.2024
15:00 - 19:00
Głuszewo , Starzyno ulice Głuszewska od 11 do 14, Starzyno-344/7, Leśna 8, 9, 12, -, 0020-346/12 -, Starzyno-344/4.
17.05.2024
09:00 - 13:00
Reda gmina miejska
Reda ulice Polna 1, 1/A, 3/A, 3/B, od 5 do 7, 13, Pucka 23, 29, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 49/A, 49/B, 51/A, 51/B, 53, 55, 56, 56/A, 56/C, 58, 61, -, Wiejska 1.
06.05.2024
12:00 - 16:00
Reda ulica Konwaliowa -.
10.05.2024
10:00 - 14:00
Reda ulica Graniczna 23.
18.05.2024
10:00 - 14:00
Szemud gmina wiejska
Dobrzewino -.
09.05.2024
11:00 - 15:00
Grabowiec ulica Jarzębinowa 4.
10.05.2024
12:00 - 16:00
Łebno ulice Kartuska od 15 do 17, 21, 33, Szkolna 6, 9.
13.05.2024
15:00 - 19:00
Wejherowo gmina miejska
Wejherowo ulice Boczna 11, gen. Władysława Sikorskiego 29, 29/A, 29/B, 29/C, 33, 60, 60/A, 60/B, 60/C, 60/D, 60/E, 60D, ks. Edmunda Roszczynialskiego 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, Poprzeczna 1, 2, 2/A, 2/B, 2/C, 2A, Środkowa od 6 do 8, Wąska 1, 6, 10, Wschodnia 1, od 3 do 6, 8, 10, od 12 do 14, 14/A, 16, 16/A, 17, 20, 24, 26, 28, 30, 32.
10.05.2024
08:00 - 16:00
Wejherowo gmina wiejska
Gościcino ulica Wejherowska -.
06.05.2024
09:00 - 17:00
Kąpino ulice Cisowa , 252/1, Sosnowa 18.
10.05.2024
11:00 - 15:00
Gościcino ulice Drzewiarza , Fabryczna 2, 2/4, Gościcino-816/1.
16.05.2024
10:00 - 14:00
Władysławowo miasto
Władysławowo ulice Augustyna Necla 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Augustyna Rietza 4, Gdańska 22, 24, 43, Kwiatowa 1, 2, 2/A, 3, 3/A, 4, 5, od 7 do 9, od 13 do 15, 17, 19, Łąkowa 2, 2A .
09.05.2024
10:00 - 14:00
Władysławowo ulice Bolesława Prusa 1, 3, -, Droga Chłapowska 33/A, 33B, -, Władysławowo-2/6, Droga Swarzewska 1, 1A, 3, 8, Jana Brzechwy 3, Stanisława Wyspiańskiego 4, 5, 8, 20, - -, 84/7, Władysławowo-3/4.
13.05.2024
11:00 - 15:00
Władysławowo ulice Gawędy 2, Harcerska , 290/1, Na Stoku od 3 do 9, Na Wzgórzu 1, 7, Skautów 2, 5, 7, 9, Szarych Szeregów od 2 do 5, 7, Zuchów 1, 3, 3/A, 5, 5/A, 9, 11, 13, - , Władysławowo-13/20 Władysławowo-13/28 Władysławowo-13/9 Władysławowo-14/5 Władysławowo-14/6 Władysławowo-14/7.
14.05.2024
12:00 - 16:00
Władysławowo ulice Nadmorska od 1 do 5, 5A, 6, 7, 7/A, 8, od 10 do 13, 16, od 18 do 20, 22, 24, 24/A, 26, Stolarska 1/A, Średnia 9, 9/A, 11, 20, 24, 30.
15.05.2024
11:00 - 15:00
Władysławowo obszar wiejski
Karwia ulice Relaksowa 4, 8, 8/A, 32, Rybaków od 1 do 5, 7, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Wojska Polskiego 1A, 16, 20A, 22, 24, 26, 26/A, 28, 43, 43A, 45.
09.05.2024
09:00 - 17:00
Karwia ulice Dobra 1, Wojska Polskiego od 1 do 3, od 5 do 11, 13, 17, 19, 25, 27, 31 2, 3/8.
10.05.2024
09:00 - 17:00
Ostrowo ulica ks. Ignacego Budzisza 15/D.
15.05.2024
11:00 - 15:00
Karwia ulica Srebrna 10.
17.05.2024
10:00 - 14:00
Żukowo obszar wiejski
Chwaszczyno ulice Słoneczna 25, 314/2,314/1, Chwaszczyno-268/17, Wąska 23, 28 58/A.
06.05.2024
08:00 - 12:00
Tuchom ulice Banińska 38, Bolesława Prusa 3, 4A, 5, 5/A, 11, 12, 21, 25, 29, 33, -, 99/41, 99/42, 99/47, 99/51, Tuchom-99/16, Szkolna 15, 17A, 26, 26A, 27D, 30, 31, 35, 36, 36E, 39, 45, 48C, 55, -, 100/9, 113/29, 98/17, Tuchom-116/5, Tuchom-267/6 35, 39, 63, 71, -, 100/15, 100/16, Dz. 99/36, Tuchom-99/29.
06.05.2024
09:00 - 16:00