Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Wydmy, Nowotna
24.05.201922:30-25.05.2019 01:30

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulice: Łyskowskiego, Sambora 1 do 28, 32 do 42, Krofeya, Podgórna, Lindego, Hozjusza 7 do 15, Młodzianowskiego, Długosza, Donimierskiego
28.05.201908:00-15:00

Region Kartuzy

Gmina Stężyca
Sikorzyno Nasyp, Sikorzyno Wybudowanie
25.05.201908:00-13:00
Gmina Chmielno, Gmina Kartuzy
Kożyczkowo Wybudowanie
27.05.201908:00-16:00
Gmina Nowa Karczma
Lubań ulice Targowa, Szafirowa, Nad Stawem, Polna, Kowalska, 8 Marca, Rubinowa, Wesoła, Braci Czarlińskich, Tadeusza Maderskiego, Agatowa, Diamentowa, Nowy Barkoczyn Wybudowanie, Liniewko Kościerskie
28.05.201909:00-13:00

Region Starogard Gdański

Gmina Stara Kiszewa, Gmina Skarszewy, Gmina Gniew, Gmina Lubichowo, Gmina Zblewo, Gmina Liniewo, Gmina Morzeszczyn, Gmina Starogard Gdański, Gmina Osiek, Miasto Starogard Gdański, Gmina Skórcz
Osowo Leśne, Plony, Kujawy,Skowronek
24.05.201917:00-19:00
Gmina Lubichowo
Bietowo Kaliska Folwark, Szteklin Budy, Lubichowo Wybudowanie, Mościska Pole.
27.05.201908:00-10:0027.05.201914:00-16:0031.05.201918:00-20:00
Ocypel,
27.05.201908:00-09:0031.05.201917:00-18:00
Gmina Zblewo
Kleszczewo Kościerskie od 1 do 5 i od 50 do 55
27.05.201911:00-16:00
Gmina Liniewo
Wysin Podgórna Polna 2 Żuławska 18, 20, 22
28.05.201908:30-12:30
Gmina Gniew
Gogolewo 37 i 38
28.05.201909:00-12:30
Gmina Stara Kiszewa, Gmina Kaliska
Konarzyny, Bartoszylas, Wygonin, Stara Kiszewa,
28.05.201909:00-11:30

Region Tczew

Miasto Tczew
Tczew ulice Niepodległości, Południowa, Kaszubska, Gdańska, Warsztatowa, Jana Sobieskiego
25.05.201908:00-12:00
Gmina Tczew
Śliwiny
27.05.201908:00-09:0027.05.201918:00-19:30
Gmina Pszczółki
Pszczółki
27.05.201914:00-17:00
Gmina Subkowy
Rybaki ulica Kociewska
28.05.201908:00-13:00

Region Wejherowo

Gmina Łęczyce, Gmina Linia
Linia ulica Turystyczna, Niepoczołowice Wybudowania. Kukówka. Potęgowo.
24.05.201908:00-10:0024.05.201916:30-18:00
Miasto Reda
Reda ulica Polna
25.05.201910:00-13:00
Gmina Łęczyce, Gmina Szemud
Rozłazino Węgorza i Wschód. Redystowo. Bór. Dzięcielec Górny.
27.05.201908:00-10:0028.05.201916:00-18:00
Gmina Szemud
Kielno ulice Słonecznikowa, Partyzantów Koleczkowskich, Oliwska, Makowa, Chabrowa, Brzozówko, Alojzego Nagla, Aldony, Grodzisko, Bema, Miętowa, Królewska, Jeziorna, Jantarowa, Narcyzowa, Różana, Łąkowa, Józefa Tredera, Złota, Szkolna, Bursztynowa, Polna, Storczykowa. Koleczkowo ulica Jeziorna.
27.05.201908:00-10:0027.05.201916:00-18:00
Szemud Bory i Spółka. Kamień Osiny.
27.05.201908:00-10:0031.05.201912:30-14:00
Kielno ulice Spacerowa, Józefa Tredera, Brzozówko
28.05.201908:30-14:30
Gmina Choczewo
Lubiatowo ulica Borówkowa
28.05.201911:00-15:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jaraczewo
Góra ul. Dworcowa 8 budynek dworca PKP, nr 45 do 85, Stacja pomp
24.05.201907:45-10:45
Góra ul. Spółdzielcza, Polna, Rzemieślnicza, Dworcowa 4, od 9 do 44, Firma DOXLER Best ul. Dworcowa 6
24.05.201907:45-09:45
Gmina Rozdrażew
Nowa Wieś nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
24.05.201908:30-13:30
Miasto i Gmina Krotoszyn
KROTOSZYN Ul. Rawicka nr. plac budowy
27.05.201910:45-15:15

Region Kalisz

Gmina Gołuchów
Krzywosądów 50-59, Pałac
24.05.201910:00-12:00
Gmina Mycielin, Gmina Gołuchów
Bogusławice
24.05.201911:00-12:30
Gmina Godziesze Wielkie
Borek ul. Polna
28.05.201908:00-10:00
Krzemionka 12a
28.05.201908:30-15:30
Wola Droszewska 46 54 55 56 57 101a -114 118-145 Przedszkole Kąpie 22 Krzemionka 1 Stara Kakawa 2 17-32 Rafałów 4 6 7
28.05.201908:30-10:3028.05.201914:00-15:30
Miasto Kalisz, Gmina Brzeziny
Kalisz ul. Prastara 33, ul. Etruska 1-15, ul. Galijska 16-22
28.05.201909:00-11:00

Region Kępno

Gmina Baranów, Gmina Kępno
Baranów ulice Pogodna, Jodłowa, Kowalska, Świerkowa, Krążkowy , Mianowice ulice Wierzbowa, Akacjowa
24.05.201908:30-10:30
Gmina Galewice
Osiek , Osiek , Węglewice ulica Mikołaja Kopernika
24.05.201909:00-13:00
Gmina Kępno
Zosin 2 - 12
27.05.201908:30-11:30

Region Konin

Miasto i Gmina Ślesin
Kępa, Wąsosze
24.05.201909:00-13:00
Półwiosek Stary
24.05.201912:00-13:00
Miasto i Gmina Golina
Bobrowo, Kawnice, Kawnice A, Kawnice-Osada
24.05.201910:00-12:00
Gmina Kramsk
Borki, Wacławów
27.05.201909:00-13:00
Gmina Skulsk
Łuszczewo
27.05.201909:00-13:00
Gmina Stare Miasto
Rumin, Posoka
27.05.201909:00-13:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Kazimierz Biskupi ulice Żeromskiego, Dąbrowskiej, 1 Maja, Reja, Golińska, Sienkiewicza, Kraszewskiego, Bielawy, Posada ulice Kochanowskiego, Iwaszkiewicza
28.05.201909:00-13:00
Miasto Konin, Gmina Rzgów
Sławsk ulice Wiśniowa, Pogodna, Okólna, Sosnowa, Świerkowa, Lipowa, Konińska,
28.05.201910:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Ostrów Wielkopolski
Nowe Kamienice 13b, 13c, 13g, 13j, 14c, 14 e-14h
24.05.201909:00-13:00
Miasto I Gmina Odolanów
Odolanów ul. Bartosza 33, 33a, 35, 35a, 36b, 37a, 37b, 39, 39a, 39c, 41, 43, 45, 45a, Dworcowa (Nastawnia PKP)
24.05.201910:00-12:00
Gmina Przygodzice
Janków Przygodzki ul. Dębowa, Wierzbowa, Akacjowa, Łąkowa 2, Witosa 1-14, Długa 24, 26, 28-63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 75a, 75b, 91, 93, 103, sklep MAĆKO
27.05.201908:00-15:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Drzewce, Zalesie
27.05.201909:00-13:00
Zagórów ulice Leśna
27.05.201910:00-11:00
Oleśnica
28.05.201909:00-13:00
Trąbczyn
28.05.201909:00-14:00

Region Turek

Gmina Kawęczyn
Leśnictwo, Kowale Pańskie, Kowale Pańskie-Kolonia, Dziewiątka, Młodzianów
24.05.201909:00-13:00
Gmina Władysławów
Mariantów
28.05.201909:00-14:00
Gmina Malanów
Dziadowice
28.05.201911:00-14:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Miasto i Gmina Miastko
Okunino, Byczyna
26.05.201908:30-10:30
Gmina Kępice
Mzdowo Szosa kierunek Chorówko
28.05.201908:00-12:00
Gmina Trzebielino
Miszewo Wybudowanie
28.05.201909:00-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Czarne
Czarne ulice Przemysłowa, Parkowa, św. Józefa, Różana, Mickiewicza, Cicha, Studzienna, Dworcowa, Kanałowa, Targowa, Ciasna, Wąska, Kościelna, Szkolna, Kościuszki, Kolejowa, Leśna, Człuchowska
27.05.201910:00-16:0029.05.201909:00-15:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek
Żelisławie, Stare Kaleńsko
28.05.201908:00-15:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo
Wrzosowo
24.05.201908:00-12:00
Gmina Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, Wieniotowo
24.05.201911:00-14:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Drzonowo , Karcino , Głowaczewo
27.05.201910:00-15:0027.05.201915:20-17:40

Region Koszalin

Gmina Biesiekierz
Parnowo 45 do 50
24.05.201909:00-14:00
Gmina Malechowo, Miasto i Gmina Darłowo
Gorzyca, Czarnolas, Gorzyca, Przystawy, Pięćmiechowo
24.05.201909:00-15:00
Gmina Świeszyno
Dunowo
27.05.201908:00-15:00
Miasto i Gmina Darłowo
Kopań 7, 7D
27.05.201909:00-14:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka
Flisów, Podkomorki, Podkomorzyce
25.05.201907:30-13:30
Kotuszewo
27.05.201908:30-10:30
Gmina Cewice
Karwica
27.05.201910:00-12:00
Lesiaki
27.05.201911:30-13:30

Region Słupsk

Gmina Kobylnica
Maszkowo , Zajączkowo zagrody
27.05.201908:00-14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo
Łępno, Krykajny, Piskajny, Swędkowo
28.05.201909:00-14:00
Szymbory
28.05.201909:00-10:0028.05.201913:00-14:00

Region Elbląg

Gmina Pasłęk
Marianka działki 131/2, 146/2, 147/4
24.05.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Elbląg
Władysławowo 33a, 40, Hurtownia owoców
28.05.201908:00-10:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Reszel
Pieckowo 60,
27.05.201908:00-11:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Troszkowo budynki wzdłuż drogi nr 57 od skrzyżowania z drogą na Dąbrowę w stronę Lutr,
28.05.201908:00-14:00

Region Kwidzyn

Gmina Kisielice
Butowo.
24.05.201908:30-11:00
Gmina Kwidzyn
Podzamcze
27.05.201908:00-12:00
Gmina Stary Dzierzgoń
Bucznik, Mortąg
27.05.201908:00-14:00
Miasto Kwidzyn, Gmina Kwidzyn
Dankowo ulice Konwaliowa, Szafirowa, Chabrowa, Lawendowa, Azaliowa,
27.05.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Prabuty
Pałatyki,
27.05.201909:00-13:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Lubomino
Świękity
24.05.201908:30-10:30
Gmina Górowo
Górowo Iławeckie ulica Szkolna plac budowy dz. 79/7
28.05.201909:00-13:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Franknowo
28.05.201910:30-12:00

Region Malbork

Miasto i Gmina Sztum
Nastąpi przerwa w dostawie energii dla miejscowości Czernin ul Doniemirskich nr 10, 12, 14, 16 i garaże.
24.05.201908:00-12:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulice Głogowa, Wronia, Krucza, Stokowa, Poranna
23.05.201910:00-11:0024.05.201910:00-11:00
Gmina Dywity
Dywity ulica Ługwałdzka, Ługwałd
27.05.201908:00-10:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Morąg
Gulbity
24.05.201909:00-13:00
Gmina Łukta
Szeląg, Tabórz, Niedźwiady, Plichta
27.05.201908:00-15:00
Gmina Grunwald
Krótkotrwałe zakłócenia w dostawie energii elektrycznej osiedle mieszkaniowe Gierzwałd
28.05.201908:00-14:00

Region Szczytno

Gmina Janowo
Róg
24.05.201908:00-11:00
Miasto i Gmina Nidzica
Radomin
28.05.201908:00-10:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Biskupiec
Szczytno ulice Bohaterów Westerplatte, Feliksa Nowowiejskiego, Boczna, Jana Kochanowskiego, Krótka, Fryderyka Chopina, Antoniego Osuchowskiego
28.05.201908:00-10:30
Wilimy, Biskupiec, Szczytno
28.05.201908:00-10:3031.05.201911:30-15:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ulica Armii Krajowej 22
24.05.201908:00-14:00
Gmina Karniewo
Romanowo
24.05.201908:30-13:00
Gmina Sońsk
Chrościce-Łyczki, Chrościce
27.05.201908:00-11:00
Gmina Karniewo, Gmina Krasne
Konarzewo-Bolesty, Łukowo, Milewo-Brzegędy
27.05.201908:30-12:30
Gmina Gołymin - Ośrodek
Wielgołęka
28.05.201908:00-18:00
Nasierowo-Dziurawieniec, Nasierowo Dolne
28.05.201908:30-13:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Sanniki PGR
24.05.201908:00-16:00
Gmina Szczawin Kościelny, Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Nowy Duninów, Gmina Łąck, Miasto i Gmina Gąbin, Miasto i Gmina Płock
Ludwików ulica Łącka, Płock ulice Ziołowa, Rumiankowa, Ciechomicka, Browarna, Janówek, Nowociechomicka, św. Siostry Faustyny, Michała Ciechomskiego, Semestralna, Góry, Łącka, Miętowa, Lawendowa, Herbaciana, Tymiankowa, Jeziorna, Grabińska, Włościany, Rekreacyjna, Letniskowa, Wczasowa, Tęczowa, Nizinna, Promienna, Grabina ulice Świerkowa, Akacjowa, Prosta, Górska, Działkowa, Łącka, Makowa, Miłosna, Modrzewiowa, Gościnna, Okopowa, Łąck , Zaździerz , Łąck ulica Płocka, Bierzewice , Lisica , Klusek , Tuliska , Brwilno Dolne
27.05.201909:00-16:00
Gmina Łąck
Łąck GS ul. Brzozowa
28.05.201909:00-15:00
Wola Łącka stacja S4-1271
28.05.201909:00-17:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Łęczyca
Łęczyca, ulica Tumska
27.05.201908:00-09:30
Dzierzbiętów Duży
28.05.201907:30-18:00
Miasto i Gmina Łęczyca, Gmina Góra Św. Małgorzaty
Borki, Dzierzbiętów Mały, Leszcze, Mętlew, Mierczyn
28.05.201907:30-09:0028.05.201916:30-18:00

Region Mława

Gmina Szydłowo
Budy Garlińskie
24.05.201908:00-12:00
Miasto i Gmina Mława
Mława ul. Adama Mickiewicza, Rynkowa nr 1, 2, Graniczna nr 58, Józefa Piłsudzkiego nr 60, 62.
27.05.201908:00-12:00
Mława ul. Studzieniec nr 7, 10, 12, Nowa nr 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18a.
28.05.201908:00-12:00

Region Płock

Gmina Słupno
Słupno ulice Kasztanowa, Klonowa, Krzelewo, Słupno-Krzelewo , Szeligi ulice Kasztanowa, Szyszkowa, Klonowa
24.05.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Bolino, Pozarzyn, Wiązówka
24.05.201908:30-11:30
Gmina Słupno, Gmina Bodzanów
Borowice wyłączony obwód kierunek Dworek.
27.05.201908:00-12:00
Gmina Radzanowo
Rogozino ulica Płocka
27.05.201909:00-13:00
Brochocin.
28.05.201909:00-13:00
Gmina Nowy Duninów
Brwilno, Popłacin, Soczewka
28.05.201908:00-12:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Stara Biała
Popłacin, Nowe Proboszczewice
28.05.201910:00-13:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
Naruszewo, Nowe Naruszewo
23.05.201908:00-18:0024.05.201908:00-18:00
Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Joniec
Nowa Wrona, Nowa Wrona
24.05.201909:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Bartniczka, Gmina Górzno
Linia Gołkówko.
24.05.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Skarlin 1, obwód 100.
24.05.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Cielęta Wybudowanie 3.
27.05.201908:00-16:00
Stacja Michałowo 4.
27.05.201910:00-16:00
Gmina Biskupiec
Linia Fitowo 1, obwód 200.
28.05.201908:00-16:00

Region Grudziądz

Miasto Wąbrzeźno
Stacja Czystochleb 6
24.05.201908:00-12:00
Gmina Papowo Biskupie
Stacje: Papowo Biskupie 5 i 6
24.05.201909:30-13:00
Gmina Rogóźno
Stacje: Łysakowo, Białochowo 6, Rogóźno 10
26.05.201909:00-12:00
Stacje: Łysakowo, Białochowo 6, Rogóźno 10
28.05.201908:00-11:00
Gmina Lisewo
Stacje: Tytlewo 1, 2, 3; Kamlarki 6 EW (obca)
27.05.201908:30-12:00
Stacja Krusin 4
27.05.201912:00-13:30
Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Rogóźno
Stacje: Mokre 11; Białochowo 1, 5, 7, 8, 9
27.05.201908:30-10:30
Stacje: Białochowo 2, 3, 4
27.05.201911:00-13:00

Region Radziejów

Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SMOGORZEWO 1
23.05.201908:00-14:3024.05.201908:00-14:30
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZYNEK 4 obwód 100
24.05.201908:00-14:30
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIKOŁAJKI
27.05.201908:00-13:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWINKI 2
28.05.201908:00-15:00

Region Rypin

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Czernikowo, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Dylewo 2 PKS, 4, Godziszewy 1, 3, 4, 7, 8, Iwany, Linne 1, 2, 3, Rypin Dom Dziecka - ul. Mławska 54-63, ul. Sadowa, ul. Wiśniowa, Rypin Kostrzał - ul. Wiejska, ul. Kostrzał, Sadłowo 4, 13, Starorypin Prywatny 2.
23.05.201908:00-10:0024.05.201917:00-19:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Główczyn 1.
24.05.201908:00-12:00
Gmina Rogowo, Gmina Skrwilno, Gmina Czernikowo
Stacja Ruda 3 k/Żałego obwód 300.
24.05.201909:00-13:00
Gmina Czernikowo
Stacja Mazowsze 1 obwód 100 kierunek OSP oraz obwód 300 kierunek Błaszkiewicz.
27.05.201908:00-11:00
Stacja Steklinek 6 obwód 300 - ZE-8403.
27.05.201909:00-13:00
Gmina Rogowo
Stacja Brzeszczki Małe 2 obwód 100 kierunek Flaszkowski.
27.05.201908:00-14:00
Gmina Skępe, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Godziszewy 2, 5, 6, Wiatraki Godziszewy, Jasin, Kwiatkowo od 1 do 4, Linne 4, 5.
27.05.201908:00-12:0029.05.201917:00-19:0030.05.201908:00-12:0031.05.201917:00-19:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacje Jasin 2, Stępowo 2, 9, 11.
27.05.201908:00-12:0029.05.201917:00-19:00
Stacja Rypin Garbarnia.
27.05.201914:00-17:00
Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 2.
28.05.201908:00-12:0028.05.201916:00-18:00
Stacje Okalewo 7, 8, 9.
28.05.201908:00-10:0028.05.201916:00-18:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacje Krzyżówki 4, Grabiny 4, Ostrowitko 2.
28.05.201910:00-12:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Kuźniki 2 obwód kierunek Łążynek
24.05.201908:30-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Jar 2 , Stacja Wodociągi 1 Toruń ulice Polna, Forteczna, Łukasza Watzenrodego, Jana Michała Hubego, Grudziądzka
27.05.201907:00-19:00
Stacja Polna 4 Toruń ulica Polna
27.05.201907:00-09:00
Stacja Rubinkowo 61 Toruń ul. Konstytucji 3-go Maja, komora CO-10, Kiosk
27.05.201910:00-15:00
Stacja Polna 4 Toruń ulica Polna
28.05.201907:00-08:0028.05.201918:00-19:00
Stacja Kołłątaja 2 Toruń ul. Podgórna 18, 18A, 20
28.05.201907:30-12:00
Stacja Okólna 3 Toruń ulice Pana Tadeusza, Strzałowa, Bażyńskich, Okólna, Stara Droga, Jacka Soplicy, Telimeny, Borowikowa, Podgórska, Grzybowa
28.05.201910:00-12:00
Gmina Łysomice
Stacja Kamionki Małe 3 Jezioro 2
27.05.201907:30-12:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarne Błota 18
28.05.201907:30-12:00
Gmina Lubicz
Stacja Rogówko 4
28.05.201908:00-15:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie