Projekt "UPGRID"

Celem projektu jest zweryfikowanie wybranych technologii w zakresie poprawy niezawodności i optymalizacji pracy sieci SN i nN, wraz z rozwiązaniami wspomagającymi przyłączanie generacji rozproszonej, na wybranym obszarze demonstracyjnym sieci miejskiej w Gdyni. Przenalizowane zostaną rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie siecią SN i nN w oparciu o zintegrowane dane pozyskiwane z systemów informatycznych ENERGA-OPERATOR SA, a w szczególności systemu AMI.

Produktem projektu będą raporty z wynikami przeprowadzonych badań i analiz w oparciu o wdrożone rozwiązania sieciowe i informatyczne, pozwalające na zweryfikowanie i ocenę wybranych technologii w zakresie poprawy niezawodności i optymalizacji pracy sieci, włącznie z rozwiązaniami wspomagającymi przyłączanie generacji rozproszonej do sieci nN.

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie