Aktualności

Aktualizacja Standardów Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie od 25 stycznia 2019 roku Ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji publikujemy skorygowane wersje dokumentu „Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB”

18.01.2019

więcej >

I etap wdrażania kodów PPE zgodnych ze standardem GS1 w ENERGA-OPERATOR SA

Fundacja GS1 Polska nadała spółce ENERGA-OPERATOR SA prawo do używania numeru identyfikacyjnego firmy w Systemie GS1: 5902438.

14.01.2019

więcej >

Rozpoczął się proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 1/2019 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w art. 9g ust 2 Ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami), przedstawiamy Państwu projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie PDF).

10.01.2019

więcej >

Standard techniczny modułu komunikacyjnego do liczników specjalnych instalowanych w ENERGA-OPERATOR SA.

W związku z zakończeniem procesu konsultacji wprowadzonych zmian w dotychczasowych wymaganiach technicznych dotyczących modułów komunikacji dla liczników specjalnych przedstawiamy opracowany dokument (plik w formacie PDF).

07.01.2019

więcej >

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 1 kwietnia 2019 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB. Zmiana zawiera m.in. rozbudowane szablony zgłoszeń reklamacji pomiarowych.

24.12.2018

więcej >

Uroczyste otwarcie GPZ Ostrów Zachód

Dziś uroczyście otwarto Główny Punkt Zasilania Ostrów Zachód w Ostrowie Wielkopolskim. Budowa inwestycji trwała 2,5 roku i kosztowała 17 milionów złotych. GPZ dostarczy energię elektryczną do ok. 8 tysięcy odbiorców Energa-Operator.

12.12.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie