Aktualności

Wytyczne dotyczące pracy systemu przesyłowego energii elektrycznej

Komunikat w sprawie opublikowania Rozporządzenia Komisji (UE) 2017/1485 z dnia 2 sierpnia 2017 r. ustanawiającego wytyczne dotyczące pracy systemu przesyłowego energii elektrycznej  - Wytyczne SO GL.

01.09.2017

więcej >

Komunikat o zakończeniu awarii w Oddziale w Gdańsku

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Gdańsku informuje, że przywróciła zasilanie wszystkim swoim odbiorcom.

26.08.2017

więcej >

Granty dla gmin aktywnych energetycznie

Jeszcze do 15 września można przesyłać zgłoszenia w konkursie „Samorząd przyjazny energii”, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej i spółki dystrybucyjne, w tym ENERGA-OPERATOR SA. Laureatów tegorocznej edycji poznamy w październiku. Na zwycięzców czeka pula nagród w wysokości 90 tysięcy złotych.

25.08.2017

więcej >

Dialog techniczny poprzedzający udzielenie zamówienia (sprawa numer: DT/5/17)

ENERGA-OPERATOR SA z siedzibą w Gdańsku informuje, że w oparciu o art. 31a ustawy Prawo zamówień publicznych (tj., Dz.U. z 2015 r., poz. 2164z późn. zm. – dalej „PZP”) ogłasza dialog techniczny, którego celem będzie pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz warunków umowy, w postępowaniu, którego przedmiotem będzie dostawa transformatorów WN/SN.

10.08.2017

więcej >

Urząd Regulacji Energetyki podjął decyzję o uzgodnieniu aktualizacji planu wprowadzania ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej

ENERGA-OPERATOR SA informuje, że zgodnie z pismem DRE.WOSE.481.2.4.2017.MBa - Urząd Regulacji Energetyki podjął decyzję o uzgodnieniu aktualizacji planu wprowadzania ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej na okres od 1 września 2017r do 31 sierpnia 2018r.

04.08.2017

więcej >

Zmiana zakresu dostaw inwestorskich - słupy i elementy ustojowe do elektroenergetycznych linii napowietrznych SN i nn

Uprzejmie informujemy, że w następstwie zakończonej w ENERGA-OPERATOR SA prekwalifikacji na materiały elektroenergetyczne w asortymencie: - słupy i elementy ustojowe do elektroenergetycznych linii napowietrznych SN i nn odstępuje się od powierzania wykonawcom w/w materiału jako dostawy inwestorskiej.

02.08.2017

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie