Aktualności

Potężny zastrzyk finansowy na inteligentne sieci

Energa-Operator pozyskała ponad 166 mln zł na inwestycje związane z inteligentną siecią. Jest to najwyższe dofinansowanie wśród krajowych Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD). Środki te pochodzą z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 (POIiŚ) i stanowią 38% kwoty przewidzianej na projekty w ramach poddziałania „Wsparcie budowy inteligentnych sieci elektroenergetycznych o charakterze pilotażowym i demonstracyjnym”.

06.10.2017

więcej >

Rozbudowa GPZ Toruń Śródmieście

Energa-Operator Oddział w Toruniu przygotowuje modernizację jednej z ważniejszych stacji 110/15 kV w mieście, zasilającej min. szpitale, duże centrum handlowe, centrum zarządzania kryzysowego, hale widowiskowo-sportowe i koncertowe oraz główne urzędy miejskie. Zostanie w niej zamontowana mała, pięciopolowa rozdzielnica wysokiego napięcia (GIS) w układzie H4 w izolacji gazowej w technologii GIS, gwarantująca bezpieczeństwo eksploatacji i zdecydowanie podnosząca niezawodność pracy.

03.10.2017

więcej >

ENERGA-OPERATOR z promocją nowej technologii na ENERGETAB 2017

Na 30. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017 ENERGA-OPERATOR po raz kolejny prezentowała unikatową na krajowym rynku energetycznym technologię prac pod napięciem.

21.09.2017

więcej >

Zapytanie ofertowe – wykonanie studium wykonalności budowy systemu magazynowania energii, jako elementu infrastruktury sieciowej służącej do realizacji usługi regulacyjnej w obszarze pracy farm PV (Sprawa nr N/1/AZ/ZO/16/17)

ENERGA-OPERATOR Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku zwraca się z zapytaniem ofertowym. Postępowanie prowadzone jest z zachowaniem zasad określonych ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 121 ze zm.) oraz Regulaminem udzielania zamówień w ENERGA-OPERATOR SA (dostępny na stronie http://bip.energa-operator.pl).

15.09.2017

więcej >

Projekt Standardów Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 grudnia 2017 r. ENERGA-OPERATOR SA planuje aktualizację Standardów Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB.

14.09.2017

więcej >

Rozpoczął się proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 3/2017 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w Ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami) art. 9g ust 2 przedstawiamy Państwu ponownie projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie PDF).

08.09.2017

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie