Aktualności

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 10 czerwca 2018 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB.

Tekst jednolity dokumentu z uwzględnieniem zmian znajduje się w katalogu: Dokumenty i formularze → Instrukcje i Standardy → Standardy Wymiany Informacji EOP ze Sprzedawcami i POB

13.03.2018

więcej >

Informacja o aktualizacji IRiESD dotyczącej OZE

Zrzeszonych w PTPiREE pięciu operatorów systemów dystrybucyjnych zakończyło właśnie proces konsultacji Karty Aktualizacji Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnych (KA IRiESD) dotyczącej OZE. 

07.03.2018

więcej >

Umowy na dofinansowanie unijne podpisane

  

 

Spółka Energa-Operator pozyskała 15 milionów złotych unijnego dofinansowania. Kwota ta pomoże zrealizować dwa projekty: Rozbudowa stacji elektroenergetycznej GPZ w Kątach Rybackich oraz Ostrowie Północ. Ich realizacja rozpocznie się w marcu br. i potrwa do kwietnia 2019 roku. Wartość obu inwestycji to ponad 20 milionów złotych.

06.03.2018

więcej >

Rozbudowa GPZ Ostrów i GPZ Kąty Rybackie

28 lutego br. przedstawiciele Zarządu Energa-Operator, Piotr Dorawa oraz Marek Kasicki podpisali umowy z Instytutem Nafty i Gazu – Państwowym Instytutem Badawczym w Krakowie na rozbudowę stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Ostrów i stacji elektroenergetycznej 110/15 Kąty Rybackie. Oba projekty uzyskały dotację unijną na łączną kwotę 15 mln zł.

05.03.2018

więcej >

Zmiana sposobu obsługi SMS o treści AWARIA na numer 3991

Mając na uwadze poprawę jakości obsługi przyjmowania zgłoszeń awaryjnych wysyłanych za pomocą SMS o treści AWARIA na numer 3991, dokonaliśmy modyfikacji w zakresie przekazywanych danych potrzebnych do identyfikacji zgłaszającego. Wprowadzone zmiany mają kluczowe znaczenie, gdy utrudniony jest kontakt telefoniczny z numerem 991. Nowy sposób znacznie usprawni precyzyjną lokalizację miejsca wystąpienia awarii, a tym samym udzielanie informacji zwrotnej o przewidywanym czasie przywrócenia zasilania.

01.03.2018

więcej >

Rozłączniki nowej generacji w sieci EOP

logo fundusze europejskie

ENERGA-OPERATOR podpisała umowę z firmą ZPUE na sprzedaż i sukcesywną dostawę 600 sztuk rozłączników napowietrznych SN o budowie zamkniętej z zespołami telesterowania i telesygnalizacji. Urządzenia te będą elementem systemu FDIR przeznaczonego do szybkiego lokalizowania i izolowania uszkodzonych odcinków sieci.

28.02.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie