Aktualności

Rozpoczął się proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 3/2018 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w Ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami) art. 9g ust 2 przedstawiamy Państwu projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie PDF).

20.04.2018

więcej >

Zarząd Energa SA i Energa-Operator na spotkaniu z Prezydentem RP

Wiceprezes ds. korporacyjnych Energa SA Grzegorz Ksepko oraz prezes Energa-Operator Piotr Dorawa wzięli udział w spotkaniu z Prezydentem RP Andrzej Duda odwiedził tereny, przez które w sierpniu 2017 r. przeszła nawałnica. Podziękował wolontariuszom oraz służbom zaangażowanym w pomoc osobom poszkodowanym przez niszczycielski żywioł.

22.03.2018

więcej >

Zmiana taryfy ENERGA-OPERATOR SA

Z dniem 15 marca 2018 r. wprowadza się do stosowania zmienioną taryfę ENERGA-OPERATOR SA.

15.03.2018

więcej >

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 10 czerwca 2018 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB.

Tekst jednolity dokumentu z uwzględnieniem zmian znajduje się w katalogu: Dokumenty i formularze → Instrukcje i Standardy → Standardy Wymiany Informacji EOP ze Sprzedawcami i POB

13.03.2018

więcej >

Informacja o aktualizacji IRiESD dotyczącej OZE

Zrzeszonych w PTPiREE pięciu operatorów systemów dystrybucyjnych zakończyło właśnie proces konsultacji Karty Aktualizacji Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnych (KA IRiESD) dotyczącej OZE. 

07.03.2018

więcej >

Umowy na dofinansowanie unijne podpisane

  

 

Spółka Energa-Operator pozyskała 15 milionów złotych unijnego dofinansowania. Kwota ta pomoże zrealizować dwa projekty: Rozbudowa stacji elektroenergetycznej GPZ w Kątach Rybackich oraz Ostrowie Północ. Ich realizacja rozpocznie się w marcu br. i potrwa do kwietnia 2019 roku. Wartość obu inwestycji to ponad 20 milionów złotych.

06.03.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie