Aktualności

Kolejne dotacje dla inwestycji EOP

W środę (24 kwietnia) została podpisana umowa na dofinansowanie projektu budowy i modernizacji blisko 27 km sieci SN i NN napięcia zlokalizowanych na terenie Oddziału w Olsztynie. Wydatki kwalifikowane przedsięwzięcia wynoszą ponad 6,6 mln zł z czego blisko 4 mln zł przekaże w formie dotacji Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

25.04.2019

więcej >

Taryfa dla usług dystrybucji ENERGA-OPERATOR SA

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, decyzją z dnia 22 marca 2019 roku zatwierdził Taryfę dla usług dystrybucji ENERGA-OPERATOR SA.

Przedmiotowa decyzja została opublikowana w Biuletynie branżowym URE nr 86/2019.

Taryfa wchodzi do stosowania od dnia 6 kwietnia br.

10.04.2019

więcej >

Ogłoszenie o dialogu technicznym nr 3/2019

ENERGA–OPERATOR SA z siedzibą w Gdańsku (kod pocztowy 80-557), przy ul. Marynarki Polskiej 130 ogłasza dialog techniczny poprzedzający potencjalne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, celem analizy rynku w przedmiocie pozyskania systemu do monitorowania i zarządzania flotą pojazdów z wykorzystaniem technologii GPS  ENERGA–OPERATOR SA.

10.04.2019

więcej >

Ogłoszenie o dialogu technicznym nr 2/2019

Zamawiający ogłasza dialog techniczny poprzedzający potencjalne postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie modułów komunikacji zastępczej M2M dla liczników energii elektrycznej zdalnego odczytu instalowanych na terenie ENERGA–OPERATOR S.A.

09.04.2019

więcej >

Płock obchodzi 125-lecie energetyki

125 lat temu, w jednym z płockich młynów parowych, rozbłysły światła pierwszych żarówek. Choć ich blask był wątły, wydarzenie to trzeba uznać za narodziny elektroenergetyki w regionie. Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez energii elektrycznej. Jej stabilne i nieprzerwane dostawy, niemal do każdego miejsca w Polsce, uznajemy za rzecz oczywistą. Nie byłoby to jednak możliwe bez poświęcenia pokoleń pracowników energetyki. Ich uhonorowanie było najważniejszym punktem rocznicowych uroczystości, które odbyły się 28 marca w Teatrze Dramatycznym w Płocku.

28.03.2019

więcej >

Nowe procedury w zakresie przyłączania jednostek wytwórczych do sieci elektroenergetycznej - spotkanie informacyjne

W kwietniu zaczną obowiązywać zapisy kodeksu sieci NC RfG, zawierające wymogi dotyczące przyłączania nowych jednostek wytwórczych do sieci przesyłowych i dystrybucyjnych. Spotkanie informacyjne w tej sprawie odbędzie się 17 kwietnia 2019 roku w siedzibie Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Będzie to kolejne wydarzenie z cyklu spotkań otwartych i konsultacji dotyczących kodeksu sieci NC RfG.

27.03.2019

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie