Aktualności

Energa-Operator świętowała Dzień Bociana

Pracownicy Energa-Operator świętowali Dzień Bociana. W relacjach telewizyjnych, w TVP2 oraz TVP Info opowiedzieli o tym, jak energetycy pomagają bocianom na co dzień oraz jak może to zrobić każdy z nas.

04.06.2018

więcej >

Wiceprezes Energi-Operator laureatem nagrody Bona Lex

Wiesław Jasiński, wiceprezes Zarządu Energi-Operator SA odebrał nagrodę Bona Lex za przygotowanie, przeprowadzenie przez parlament i wdrożenie pakietu paliwowego. Wyróżnienie przyznawane jest co roku przez Dziennik Gazetę Prawną. Wśród tegoroczynych lauratów są także premier Mateusz Morawiecki oraz m.in. Paweł Szałamacha, minister finansów w latach 2015–2016 r. oraz obecna minister finansów Teresa Czerwińska.

04.06.2018

więcej >

Przesył i dystrybucja w kompleksowym ujęciu

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej opublikowało w maju raport „Energetyka. Dystrybucja i przesył”. Bogate w wykresy i infografiki wydawnictwo prezentuje kompleksowe informacje i dane na temat podsektora przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej w 2017 roku. To kolejna edycja rocznika PTPiREE.

24.05.2018

więcej >

Nowe wzory wniosków - przyłączenie do sieci/przebudowa sieci

W związku z wejściem w życie w dniu 25.05.2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako „RODO”) uprzejmie prosimy, aby od dnia 25.05.2018 r.

24.05.2018

więcej >

Fundusz o wartości 5 milionów euro otwarty dla startupów

Energa-Operator jest jednym z partnerów międzynarodowego projektu, w ramach którego firmy typu MŚP oraz firmy rozpoczynające działalność mogą spróbować swoich sił w innowacyjnym podejściu do analizy danych. Do 27 czerwca trwa pierwszy etap aplikacji do programu.

21.05.2018

więcej >

Nowe Punkty dla Klientów EOP

Decyzją Zarządu ENERGA-OPERATOR SA od początku roku, na terenie Oddziału w Olsztynie, rozpoczęły funkcjonowanie trzy odtworzone Rejony Dystrybucji w Iławie, Braniewie i Malborku.

11.05.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie