Aktualności

ENERGA-OPERATOR SA znowu bliżej klientów

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Kaliszu informuje, że od 1 lipca 2018 roku została wznowiona działalność Rejonu Dystrybucji w Słupcy przy ulicy Bolesława Prusa 3.

28.06.2018

więcej >

ENERGA-OPERATOR SA podpisała list intencyjny dotyczący zainicjowanego programu "e-VAN"

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, oraz spółki energetyczne: Enea SA, Energa-Operator SA, PGE Dystrybucja SA i Tauron Dystrybucja, podpisały list intencyjny dotyczący wielostronnej współpracy na rzecz rozwoju elektromobilności w Polsce. Współpraca w ramach zainicjowanego programu "e-VAN" ma na celu  stworzenie innowacyjnych, bezemisyjnych pojazdów użytkowych.

25.06.2018

więcej >

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 1 września 2018 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB. Zmiany obejmują m.in. dostosowanie komunikacji do obsługi taryfy grzewczej G12as.

Tekst jednolity dokumentu z uwzględnieniem zmian znajduje się w katalogu: Dokumenty i formularze → Instrukcje i Standardy → Standardy Wymiany Informacji EOP ze Sprzedawcami i POB

04.06.2018

więcej >

Energa-Operator świętowała Dzień Bociana

Pracownicy Energa-Operator świętowali Dzień Bociana. W relacjach telewizyjnych, w TVP2 oraz TVP Info opowiedzieli o tym, jak energetycy pomagają bocianom na co dzień oraz jak może to zrobić każdy z nas.

04.06.2018

więcej >

Wiceprezes Energi-Operator laureatem nagrody Bona Lex

Wiesław Jasiński, wiceprezes Zarządu Energi-Operator SA odebrał nagrodę Bona Lex za przygotowanie, przeprowadzenie przez parlament i wdrożenie pakietu paliwowego. Wyróżnienie przyznawane jest co roku przez Dziennik Gazetę Prawną. Wśród tegoroczynych lauratów są także premier Mateusz Morawiecki oraz m.in. Paweł Szałamacha, minister finansów w latach 2015–2016 r. oraz obecna minister finansów Teresa Czerwińska.

04.06.2018

więcej >

Przesył i dystrybucja w kompleksowym ujęciu

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej opublikowało w maju raport „Energetyka. Dystrybucja i przesył”. Bogate w wykresy i infografiki wydawnictwo prezentuje kompleksowe informacje i dane na temat podsektora przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej w 2017 roku. To kolejna edycja rocznika PTPiREE.

24.05.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie