Aktualności

Rozpoczynamy rozbudowy GPZ-ów Ostrów i Kąty Rybackie

ELFEKO SA z Gdyni i Contrast Sp. z o. o. z Ostrowa to wyłonieni w przetargu wykonawcy robót budowlanych w dwóch projektach z dofinansowaniem unijnym. Pierwsza firma będzie pracować przy rozbudowie stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Kąty Rybackie, druga przy stacji Ostrów Północ. Termin realizacji obu umów to kwiecień 2019 roku.

13.07.2018

więcej >

Mechanizm split payment

Od początku lipca 2018 r. płatności dokonywane przez spółki Grupy Energa na podstawie faktur VAT otrzymywanych od dostawców będących podatnikami VAT dokonywane są przy zastosowaniu mechanizmu podzielonej płatności (tzw. split payment).

05.07.2018

więcej >

Rozpoczął się ponowny proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 2/2018 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w Ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami) art. 9g ust 2 przedstawiamy Państwu zaktualizowany projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie pdf).

28.06.2018

więcej >

ENERGA-OPERATOR SA znowu bliżej klientów

ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Kaliszu informuje, że od 1 lipca 2018 roku została wznowiona działalność Rejonu Dystrybucji w Słupcy przy ulicy Bolesława Prusa 3.

28.06.2018

więcej >

ENERGA-OPERATOR SA podpisała list intencyjny dotyczący zainicjowanego programu "e-VAN"

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, oraz spółki energetyczne: Enea SA, Energa-Operator SA, PGE Dystrybucja SA i Tauron Dystrybucja, podpisały list intencyjny dotyczący wielostronnej współpracy na rzecz rozwoju elektromobilności w Polsce. Współpraca w ramach zainicjowanego programu "e-VAN" ma na celu  stworzenie innowacyjnych, bezemisyjnych pojazdów użytkowych.

25.06.2018

więcej >

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 1 września 2018 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB. Zmiany obejmują m.in. dostosowanie komunikacji do obsługi taryfy grzewczej G12as.

Tekst jednolity dokumentu z uwzględnieniem zmian znajduje się w katalogu: Dokumenty i formularze → Instrukcje i Standardy → Standardy Wymiany Informacji EOP ze Sprzedawcami i POB

04.06.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie