Aktualności

Zmiana terminu obowiązywania nowych Standardów Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB – dostosowanych do obsługi taryfy grzewczej G12as

Uprzejmie informujemy, że nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB w ENERGA-OPERATOR SA dostosowane do obsługi taryfy grzewczej wejdą w życie od 17 września 2018 r. (poprzednio planowany termin: od 1 września 2018 r.)

31.08.2018

więcej >

Rozpoczął się proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 5/2018 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w Ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami) art. 9g ust 2 przedstawiamy Państwu projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie PDF).

24.08.2018

więcej >

Operatorzy będą bliżej współpracować przy usuwaniu awarii

Energa-Operator, pozostali operatorzy systemów dystrybucyjnych oraz PSE podpisali 8 sierpnia w Ministerstwie Energii porozumienie o współpracy przy usuwaniu awarii sieci elektroenergetycznych. Dzięki kooperacji usuwanie awarii oraz odbudowa systemu elektroenergetycznego - w tym przywracanie dostaw energii elektrycznej - będą przebiegały jeszcze sprawniej.

09.08.2018

więcej >

Wspieraj bezpieczeństwo energetyczne Polski i otrzymuj za to wynagrodzenie

Przyłącz się do programów DSR. Dobrowolnie obniż swoje zużycie energii elektrycznej w wyznaczonym czasie na polecenie Polskich Sieci Elektroenergetycznych (PSE), czyli operatora systemu przesyłowego w Polsce.

30.07.2018

więcej >

Komunikat do właścicieli instalacji wytwórczych

Przypominamy, że w dniu 17 maja 2016 r. weszło w życie Rozporządzenie Komisji (UE) 2016/631 z dnia 14 kwietnia 2016 r. ustanawiające kodeks sieci dotyczący wymogów w zakresie przyłączenia jednostek wytwórczych do sieci (dalej: „NC RfG”).

26.07.2018

więcej >

Największa w historii Energi restrukturyzacja strukturalna

Zarządy spółek ENERGA-OPERATOR wraz z sześcioma spółkami eksploatacyjnymi podpisały dokument finalizujący konsolidację w Linii Biznesowej Dystrybucja. To największa w historii firmy restrukturyzacja strukturalna.

24.07.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie