Aktualności

Oświadczenie w sprawie Energa-Operator w Słupsku

W nawiązaniu do nieprawdziwych informacji ukazujących się od kilku dni w lokalnych mediach, pragniemy zdecydowanie podkreślić, że nikt z pracowników naszej Spółki nie straci zatrudniania w związku z planowaną restrukturyzacją. Z punktu widzenia pracownika nic się nie zmieni. Formalnie będzie jedynie zatrudniony przez innego pracodawcę.

19.09.2018

więcej >

Lotnicza inspekcja sieci energetycznej

Oględziny linii elektroenergetycznych są jednym z podstawowych zabiegów eksploatacyjnych i stanowią główny element oceny stanu technicznego sieci. W Energa-Operator dokonywane są zarówno przez zespoły piesze, jak i przy wykorzystaniu helikopterów wyposażonych w specjalistyczny sprzęt fotogrametryczny. Aktualnie obloty wykonywane są na terenie oddziałów kaliskiego i płockiego. W kolejnych etapach będą realizowane w oddziałach: olsztyńskim, koszalińskim, gdańskim i toruńskim.

05.09.2018

więcej >

Zapytanie ofertowe - Dostawa aparatury diagnostycznej do kabli o napięciu do 20kV zabudowanej na samochodzie z napędem 4x2 o dop. masie całkowitej do 3,5t. - sprawa numer N/1/0073/2018

ENERGA-OPERATOR SA z siedzibą w Gdańsku zwraca się z zapytaniem ofertowym. Postępowanie prowadzone jest z zachowaniem zasad określonych ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 459 ze zm.) oraz Regulaminem udzielania zamówień w ENERGA-OPERATOR SA (dostępny na stronie http://bip.energa-operator.pl).

31.08.2018

więcej >

Zmiana terminu obowiązywania nowych Standardów Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB – dostosowanych do obsługi taryfy grzewczej G12as

Uprzejmie informujemy, że nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB w ENERGA-OPERATOR SA dostosowane do obsługi taryfy grzewczej wejdą w życie od 17 września 2018 r. (poprzednio planowany termin: od 1 września 2018 r.)

31.08.2018

więcej >

Rozpoczął się proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 5/2018 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w Ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami) art. 9g ust 2 przedstawiamy Państwu projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie PDF).

24.08.2018

więcej >

Operatorzy będą bliżej współpracować przy usuwaniu awarii

Energa-Operator, pozostali operatorzy systemów dystrybucyjnych oraz PSE podpisali 8 sierpnia w Ministerstwie Energii porozumienie o współpracy przy usuwaniu awarii sieci elektroenergetycznych. Dzięki kooperacji usuwanie awarii oraz odbudowa systemu elektroenergetycznego - w tym przywracanie dostaw energii elektrycznej - będą przebiegały jeszcze sprawniej.

09.08.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie