Aktualności

Uroczyste otwarcie GPZ Ostrów Zachód

Dziś uroczyście otwarto Główny Punkt Zasilania Ostrów Zachód w Ostrowie Wielkopolskim. Budowa inwestycji trwała 2,5 roku i kosztowała 17 milionów złotych. GPZ dostarczy energię elektryczną do ok. 8 tysięcy odbiorców Energa-Operator.

12.12.2018

więcej >

Utrudnienia w obsłudze zgłoszeń telefonicznych

Informujemy, że dla klientów dzwoniących na numer infolinii 801 404 404 lub + 48 58 767 43 50 mogą nastąpić utrudnienia w przyjmowaniu zgłoszeń dystrybucyjnych związanych z:

12.12.2018

więcej >

Standard techniczny modułu komunikacyjnego do liczników specjalnych instalowanych w ENERGA-OPERATOR SA

W związku z rozpoczęciem procesu wprowadzania zmian w dotychczasowych wymaganiach technicznych dotyczących modułów komunikacji dla liczników specjalnych przedstawiamy projekt Wymagań Technicznych (plik w formacie pdf).

22.11.2018

więcej >

Rozpoczął się proces konsultacji projektu Karty Aktualizacji nr 6/2018 Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR SA

Zgodnie z procedurą określoną w art. 9g ust 2 Ustawy Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 roku (z późniejszymi zmianami), przedstawiamy Państwu projekt Karty Aktualizacji IRiESD (plik w formacie PDF).

06.11.2018

więcej >

Energa-Operator szkoli strażaków

Oddział Energa-Operator w Gdańsku szkoli strażaków z PSP i OSP na temat prowadzenia akcji ratowniczych w pobliżu urządzeń energetycznych. Ekspertami są pracownicy Regionalnej Dyspozycji Mocy w Gdańsku, z którymi strażacy bezpośrednio mają kontakt podczas zagrożeń. Szkolenia odbywają się na poligonie w Bąkowie.

22.10.2018

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie