Aktualności

Informacja o postępowaniach - wykonanie usług technicznej obsługi odbiorców

ENERGA-OPERATOR SA zaprasza do uczestnictwa w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, których przedmiotem jest wykonywanie usług technicznej obsługi odbiorców, na terenie Oddziałów w:

27.03.2019

więcej >

Kolejne 5 mln dotacji dla EOP

26 marca br. spółka ENERGA-OPERATOR podpisała z Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego umowę o dofinansowanie projektu na budowę i modernizację ponad 23 km linii SN na terenie Oddziału w Olsztynie. Wartość inwestycji to ponad 8 mln złotych, z czego unijne dofinasowanie wyniesie niespełna 5 mln złotych.

26.03.2019

więcej >

Nowe liczniki dla odbiorców

Ponad 400 tysięcy nowych liczników zdalnego odczytu trafi do odbiorców energii elektrycznej przyłączonych do sieci dystrybucyjnej Energi Operatora. Po realizacji podpisanej niedawno umowy, ich liczba wyniesie łącznie przeszło milion.

19.03.2019

więcej >

Aktualizacja Standardów Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB – wersji obowiązującej od 1 kwietnia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że zakres zmian planowanych w wersji obowiązującej od 1 kwietnia 2019 r. ulega ograniczeniu. Formularz zgłoszenia reklamacji nie ulegnie zmianie. Zmiana komunikatu zgłoszenia reklamacji  wejdzie w życie w późniejszym terminie, co zostanie ogłoszone odrębną publikacją Standardów.

19.02.2019

więcej >

V edycja „Samorządu przyjaznego energii” – do wygrania do 15 tys. zł

Rozpoczęła się kolejna, piąta już edycja konkursu „Samorząd przyjazny energii”, w którym zwycięskie gminy otrzymają granty finansowe w wysokości do 15 tys. zł.

11.02.2019

więcej >

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 5 maja 2019 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB. Zmiana zawiera nowy szablon dokumentu DDG2 z danymi dobowo-godzinowymi, publikowanego na Portalu Informacji Pomiarowej. Szczegółowe informacje zawarto w opisie zmian.

04.02.2019

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie