Rejestr Kwalifikowanych Wykonawców

Budowa konkurencyjnego rynku usług budowlano-energetycznych jest jednym z celów strategicznych ENERGA-OPERATOR w zakresie poprawy efektywności wydatkowanych środków na inwestycje. Jest to także jedna z metod obniżania poziomu cen usług dystrybucyjnych dla klientów.

Wszystkie roboty budowlane elektroenergetyczne i usługi projektowe kontraktujemy na rynku zewnętrznym, a podstawowym trybem udzielania zamówień jest przetarg nieograniczony, prowadzony w oparciu o Rejestr Kwalifikowanych Wykonawców ENERGA-OPERATOR (RKW).

Firmy do niego wpisane, mogą skorzystać z szeregu ułatwień związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych. Obecność w RKW gwarantuje m.in.: uproszczenie i przyspieszenie procesów formalnych udzielania zamówień, otrzymywanie bieżących informacji o planowanych inwestycjach, uczestnictwo w jasnych i konkurencyjnych procedurach przetargowych, możliwość otrzymania naszych referencji jako kwalifikowany wykonawca.

Wpis do rejestru jest bezpłatny.

 

Do pobrania:

Procedura Rejestru Kwalifikowanych Wykonawców - nowe wytyczne z dnia 04.06.2019 r.

Załącznik nr 1 do Procedury „RKW” - Wniosek zgłoszeniowy

Załącznik nr 2  do Procedury „RKW” – Obowiązek informacyjny ze zgodą

Załącznik nr 3 do Procedury „RKW” – Obowiązek informacyjny

Załącznik nr 4 do Procedury „RKW”– Umowa powierzenia przetwarzania

Wytyczne dotyczące zasad oceny Wykonawców

Wytyczne dotyczące systemu motywacyjnego dla Wykonawców usług projektowych i robót budowlanych

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie