Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ul. Sienkiewicza 1 i 13
21.01.201909:00-13:00
Gdańsk ulice Wołyńska, Przybrzeżna 26 do 38, Kacza, Olszyńska 48 do 69
22.01.201908:30-11:00
Gdańsk ul. Kaczeńce 1 do 19
24.01.201909:00-13:00

Region Kartuzy

Gmina Sierakowice
Kamienica Królewska, Kamienica Królewska Wybudowanie, Ciechomie, Kokwino, Nowalczysko, Paczewo Wybudowanie
22.01.201908:00-14:00
Gmina Kościerzyna
Kościerska Huta
23.01.201908:30-12:30
Gmina Żukowo
Banino ulice Sezamkowa, Bursztynowa, Tuchomska
24.01.201908:00-10:0024.01.201915:00-17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Osiek
Suchobrzeźnica, Pieczyska
24.01.201908:00-10:00
Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Kalinowskiego od 3 do 11 i od 4 do 20
24.01.201911:00-15:00
Gmina Gniew
Wielkie Wyręby wybudowanie
25.01.201909:00-12:00

Region Tczew

Gmina Pszczółki
Kleszczewko ulica Magnoliowa
21.01.201908:30-13:00
Gmina Pruszcz Gdański
Świńcz , Wojanowo
22.01.201908:30-14:30
Wojanowo ,Wojanowo Polhoz
22.01.201908:30-14:30
Miasto Tczew, Miasto Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański ulica Feliksa Nowowiejskiego
22.01.201910:00-12:30
Gmina Tczew
Zajączkowo
23.01.201908:00-14:00
Gmina Trąbki Wielkie
Trąbki Wielkie ulica Poziomkowa
23.01.201908:30-13:00
Gmina Suchy Dąb
Suchy Dąb ulica Sportowa
24.01.201908:30-11:00
Gmina Przywidz
Majdany
24.01.201909:00-15:30

Region Wejherowo

Gmina Luzino
Kębłowo ulice Wejherowska, Zagrodowa, Gospodarska, Lęborska, Wiejska, Morska, Abrahama, Modrzewiowa, Barokowa, Luzino ulica Wielki Las.
21.01.201908:00-10:0021.01.201914:30-16:00
Luzino ulica Żeromskiego od 8 B do 22 i 19
21.01.201908:30-14:00
Barłomino Twardowskiego Ofiar Stutthofu.
22.01.201908:00-10:00
Kochanowo ulice Przemysłowa, ks. Borysiewicza
23.01.201908:30-14:30
Gmina Linia
Niepoczołowice ulica Potęgowska
22.01.201908:30-14:30
Strzepcz ulice Feliksa Miotka, Lipowa.
22.01.201911:00-14:00
Gmina Krokowa
Dębki ulice Wrzosowa, Zakonna, Cicha, Spacerowa, Leśna, prof. Adama Wrzoska, Wczasowa, Łąkowa.
23.01.201908:30-10:30
Gmina Łęczyce, Gmina Linia
Kętrzyno Zachód i Wąwóz, Dzięcielec obwód 700 Tartak, Dzięcielec Działki i Wybudowanie.
24.01.201908:30-14:00
Gmina Choczewo
Choczewo ul. A. Mickiewicza.
24.01.201910:00-13:00
Gmina Puck, Gmina Władysławowo
Władysławowo ulice Gdańska, Skandynawska, Bohaterów Kaszubskich, Jastrzębia Góra ulica Pucka, Swarzewo ulica Władysławowska
25.01.201908:30-12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jarocin, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Potarzyca, Siedlemińska, Polna, Leśna
22.01.201909:00-15:00
Miasto i Gmina Pleszew
Sowina 14, 15, Taczanów Drugi 1
24.01.201910:00-12:00

Region Kalisz

Miasto Kalisz
Kalisz ul. Wrocławska 61, 63-69 SHELL Hurtownia Części Samochodowych
21.01.201910:00-12:00
Gmina Lisków
Józefów 11 12 16 Żwirownia DANBUD
22.01.201908:00-16:0023.01.201908:00-16:0024.01.201908:00-16:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Ociąż ul. Zakrzewki 29-49 55-59 28-60 ul. Polna ul. Ostrowska 36 44 VOLVO Mechanika Pojazdowa
22.01.201909:00-13:00
Gmina Godziesze Wielkie
Wolica 21-48
22.01.201912:00-14:00
Gmina Gołuchów
Kościelna Wieś ul. Łęgowa działki 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7,
23.01.201911:00-12:00
Kościelna Wieś ul .Polna dz. nr. 592/2
24.01.201911:00-12:00
Gmina Opatówek, Miasto Kalisz
Kalisz ul. Łysogórska 15 ul. Łomnicka 2-14 3-5
25.01.201910:00-12:00
Miasto Kalisz, Gmina Blizanów
Dębniałki Kaliskie ul. Reja
25.01.201910:00-11:00

Region Kępno

Gmina Bralin, Gmina Bolesławiec
Gola 1 – 28, Firma Golex, Firma Hadlowo-Usługowa Kozan Mariusz
21.01.201908:30-11:30
Gmina Czastary
Przywory 1 - 60
21.01.201909:00-12:00
Gmina Bralin, Gmina Kobyla Góra
Tabor Mały 1 – 32, Utrata 1 – 11, Lipnik 1 - 3
21.01.201911:30-14:00
Gmina Galewice
Okoń 19 – 24, Pędziwiatry 10, 11, 12C, Brzózki 48, 49
23.01.201909:00-13:00
Gmina Kobyla Góra
Pisarzowice 14 – 23, 28 – 36, 38, 39, 50, 50A, 50B, 55
24.01.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Syców
Syców ul. Bolesława Prusa 8
24.01.201909:00-12:00
Komorów 1, 1A, 1B, 2, 2A – 2i, 54, 56, 56A, 58, 58A
25.01.201909:00-10:00
Syców ul. Słoneczna, Tęczowa
25.01.201912:30-13:30

Region Koło

Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Ozorzyn, Łaziska, Gryglaki, Wawrzyny, Brzezie-Smólkowo, Mostki-Kolonia, Mostki, Szczerkowo
21.01.201908:00-13:0026.01.201912:00-18:00
Gmina Kramsk, Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Jesionka
22.01.201909:00-14:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Lubstów, Młynek
23.01.201909:00-14:00
Gmina Wierzbinek
Gaj, Łysek
25.01.201909:00-14:00

Region Konin

Gmina Rzgów
Sławsk
21.01.201909:00-11:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Sokółki, Posada
21.01.201912:00-14:00
Miasto i Gmina Ślesin
Piotrkowice
22.01.201908:00-12:00
Pogorzele, Smolniki, Bylew, Pogoń Gosławicka, Kolebki, Bylew-Parcele
22.01.201908:00-12:00
Ślesin
23.01.201909:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrów Wielkopolski
Karski ul. Ostrowska 1 do 19, Akacjowa 1 do 23, Leśna.
21.01.201909:00-11:00
Gmina Przygodzice, Gmina Ostrów Wielkopolski
Topola Wielka ul Odolanowska 19, Leśna, Gorzyce Wielkie ul. Topolowa 3, 4, Topola Mała 74 b, 94 b, 96.
22.01.201909:00-10:00
Miasto i Gmina Raszków
Głogowa 3 a do 28.
22.01.201909:00-12:00
Gmina Przygodzice, Miasto Ostrów Wielkopolski
Dębnica ul. Ostrowska 2 do 6, Stawowa 2.
24.01.201909:00-10:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Wrąbczyn Górski, Kościołków
21.01.201911:00-13:00
Gmina Słupca
Kowalewo-Opactwo, Rozalin
22.01.201909:00-11:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Tarnowa
22.01.201909:00-16:0023.01.201909:00-14:00
Gmina Strzałkowo, Gmina Słupca
Piotrowice ul. Słupecka, Topolowa, Lipowa, Korwińska
25.01.201910:00-12:00

Region Turek

Gmina Kawęczyn
Głuchów, Tokary Pierwsze
23.01.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Uniejów
Uniejów ulice Henryka Sienkiewicza, płk. Szczepana Ścibiora
24.01.201909:00-13:00
Czepów, Stanisławów
24.01.201910:00-14:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Gmina Kępice
Osieki , Barwino , Obłęże Wysypisko
22.01.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Miastko
Miastko ulice Ogrodowa, Dworcowa
21.01.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Bytów
Świątkowo
22.01.201908:00-12:00
Gmina Lipnica, Gmina Tuchomie
Modrzejewo,
25.01.201908:30-13:30

Region Człuchów

Miasto i Gmina Czarne
Czarne ulice Łąkowa, Robotnicza
21.01.201909:00-13:00
Wyczechy Osiedle
22.01.201911:00-17:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Zarańsko, Żółte, Żółcin, Grzybno
25.01.201909:00-12:00
Miasto i Gmina Szczecinek, Gmina Wierzchowo
Wierzchowo ulica Parkowa nr 9, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26 , 28
25.01.201909:00-13:00

Region Kołobrzeg

Gmina Ustronie Morskie
Bagicz
21.01.201908:00-16:00
Gmina Będzino, Gmina Ustronie Morskie
Kukinka , Grąbnica , Rusowo , Wiciąże Pierwsze
22.01.201908:00-10:0022.01.201914:00-17:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Dźwirzyno ulica Piastowska
23.01.201908:00-11:00
Dźwirzyno ulice Piastowska, Aleja Południowa, Grzybowo ulice Brzozowa, Tęczowa, Świerkowa, Borkowska
23.01.201911:00-16:00
Kołobrzeg, Podczele ul. Grodzieńska 1A, 1B, 1C, 1D, 3, 5, ul. Krzemieniecka 3, 4
24.01.201908:00-14:00
Stary Borek , Nowy Borek , Nowogardek
24.01.201908:00-11:0025.01.201913:00-18:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Koszalin ul. Działkowa
21.01.201909:00-13:00
Koszalin ulice Dzierżęcińska, Pigwowa
22.01.201909:00-15:00
Gmina Będzino
Kiszkowo
22.01.201908:30-12:00
Podamirowo
23.01.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Darłowo
Dąbki ulice Spacerowa, Parkowa, Wczasowa, Turystyczna
23.01.201908:30-16:00
Gmina Malechowo
Nowy Żytnik
24.01.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Polanów
Krąg
24.01.201908:00-16:00

Region Lębork

Gmina Łęczyce
Węgornia
22.01.201908:00-11:00
Węgornia
24.01.201912:00-14:00

Region Słupsk

Gmina Kobylnica, Gmina Słupsk
Słonowice
23.01.201908:00-14:00
Gmina Postomino
Jarosławiec ul. Leśna, Piaskowa, Rozgwiazdy, Za Lasem, Admiralska, Łososiowa, Dorszowa, Bursztynowa, Morska
24.01.201908:00-15:00
Miasto Słupsk, Gmina Słupsk
Krępa Słupska ul. Storczykowa, Konwaliowa, Nagietkowa, Sasankowa, Różana, Tulipanowa, Makowa, Chabrowa, Leszczyce
25.01.201908:00-10:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo
Skowrony
21.01.201908:00-10:00
Ząbrowiec
21.01.201908:00-17:00
Ząbrowiec, Skowrony
25.01.201914:00-17:00
Miasto i Gmina Braniewo
Braniewo ulice Długa 1do23 ,Wileńska 60 do 70 oraz 11,13 i 15
21.01.201909:00-14:00
Braniewo ulice Katedralna
22.01.201909:00-13:00

Region Elbląg

Gmina Pasłęk
Krosno od 29 do 33
21.01.201909:00-12:00
Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Generała Józefa Bema 54, Jana Amosa Komeńskiego 37, 39
22.01.201907:00-15:00
Raczki Elbląskie
23.01.201909:00-13:00
Elbląg ulice Pasłęcka 3, 4, działka 172/1, Druska, Aleja Grunwaldzka 110, 114
24.01.201907:00-08:0024.01.201914:00-15:00
Elbląg ulice Pasłęcka 5, 5a, 9, Augustowska, Aleja Grunwaldzka 116, garaże 305
24.01.201907:00-15:00
Elbląg ulice Modlińska 111
24.01.201908:00-14:00
Elbląg ulica Jana Amosa Komeńskiego 60
25.01.201907:00-15:00
Elbląg ulica Bolesława Krzywoustego 27, 33, 40
25.01.201908:00-14:00
Gmina Milejewo
Milejewo ulice Elbląska od 63 do 69, Szkolna 4
23.01.201907:00-15:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Siemiany, Jeziorno
21.01.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Złotowo
23.01.201908:00-14:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn, Gmina Srokowo
Nowa Różanka,
21.01.201908:00-12:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Bisztynek kolonia 26, 28, Warmiany 26,
21.01.201909:30-13:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn
Grabówko, Nowy Dwór
21.01.201908:00-13:00
Lipianki
21.01.201908:00-11:00
Dubiel , Brokowo
23.01.201909:00-11:00
Brachlewo, Dubiel
23.01.201910:00-13:00
Gmina Susz, Miasto i Gmina Susz
Karolewo , Susz ulica Prabucka.
21.01.201908:00-12:00
Miasto i Gmina Susz
Susz ulice Bałtycka
21.01.201908:00-12:00
Miasto Kwidzyn, Gmina Gardeja
Bądki 1
21.01.201910:00-14:00
Gmina Sadlinki
Sadlinki ulica Polna
22.01.201908:00-14:00
Gmina Stary Dzierzgoń
Protajny
22.01.201909:00-12:00
Miasto Kwidzyn, Gmina Kwidzyn
Kamionka, Brokowo, Kwidzyn
22.01.201910:00-12:00
Gmina Kisielice
Łęgowo , Łęgowo
23.01.201908:00-12:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Barczewo ulica Olsztyńska
21.01.201908:00-12:30
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulice Bajkowa , Biskupa Tadeusza Płoskiego , dr. Stanisława Dorantta
22.01.201908:00-12:30
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Jonkowo
Olsztyn ulice Siewna 47, Bławatna 6/8
24.01.201908:00-13:00

Region Ostróda

Gmina Olsztynek
Nadrowo
23.01.201908:00-10:30
Gmina Dąbrówno
Ostrowite
24.01.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Morąg
Łączno
25.01.201909:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Biskupiec
Rudziska, Rudziska
21.01.201909:00-13:00
Biskupiec-Kolonia Trzecia , Biskupiec-Kolonia Druga ulica Olsztyńska, Kramarka , Pudląg
23.01.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Pasym
Miłuki, Michałki, Tylkowo, Pasym
23.01.201909:00-13:00
Grom
24.01.201908:30-12:30
Gmina Kozłowo
Siemianowo
23.01.201910:00-14:00
Miasto i Gmina Szczytno
Leśny Dwór, Nowe Gizewo
24.01.201908:00-09:30
Szczytno ulica Gnieźnieńska, Korpele
24.01.201908:00-16:30
Korpele, Szczycionek, Lipowa Góra Zachodnia
25.01.201908:00-15:30
Gmina Janowo
Ryki-Borkowo, Janowo, Łomno
24.01.201908:30-12:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Sońsk
Bądkowo
21.01.201908:00-16:3023.01.201908:30-14:30
Gmina Baboszewo
Budy Radzymińskie od strony Jesionki
22.01.201908:00-15:0023.01.201908:00-15:00
Budy Radzymińskie od strony Pawłowa
24.01.201908:00-15:00
Gmina Karniewo
Obiecanowo
22.01.201908:00-10:0023.01.201912:00-14:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ulica Śniegockiego
22.01.201908:30-14:3023.01.201910:00-13:3024.01.201908:00-14:00
Pułtusk ulice Śniegockiego, Jańskiego
23.01.201908:00-18:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Płock
Płock ul. Włościany, Browarna, Nauczycielska
23.01.201908:00-14:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Krzesin, Krzesinówek
21.01.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Nowe Ostrowy
Gołębiewek Nowy, Gołębiewek Stary, Grochów, Krzesin, Krzesin-Parcela, Krzesinówek, Kutno ulica Wiejska
22.01.201909:00-11:0024.01.201909:00-11:00
Gmina Łanięta
Wilkowia, Ryszardów
24.01.201908:00-17:0025.01.201908:00-17:0030.01.201908:00-17:0031.01.201908:00-17:0001.02.201908:00-17:0004.02.201908:00-17:0005.02.201908:00-17:0006.02.201908:00-17:00

Region Mława

Gmina Strzegowo Osada
Strzegowo ulica Ogrodowa
21.01.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Radzanów
Zgliczyn-Glinki
21.01.201910:00-14:00
Miasto i Gmina Lidzbark
Wąpiersk, Jeleń, Koty
21.01.201915:00-18:00
Gmina Płośnica
Gródki
22.01.201907:30-17:00
Gródki, Stacja ES6-1410 Przełęk Ferma
23.01.201907:30-17:00
Gródki, Stacja ES6-1410 Przełęk Ferma
24.01.201907:30-15:00
Gródki, Stacja ES6-1410 Przełęk Ferma
25.01.201907:30-13:00
Miasto i Gmina Działdowo
Komorniki , Działdowo ulica Olsztyńska
23.01.201910:30-12:30
Miasto i Gmina Mława, Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Płośnica
Wysoka, Gródki, Stacje, ES6-1410 Przełęk Ferma, AES-78 Wysoka PRID, T769411 Wysoka Kopalnia
24.01.201915:00-17:00
Gródki, Stacje ES6-1410 Przełęk Ferma, AES6-78 Wysoka PRID, T769411 Wysoka Kopalnia
25.01.201913:00-15:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Płośnica
Przełęk, Jabłonowo, Wawrowo, Artulewo, Stacje, ES6-1714 Jabłonowo Skład Padliny, ES6-1136 Przełęk CPN
25.01.201907:30-13:00

Region Płock

Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Szkutnicza, Leonida Teligi.
21.01.201908:00-12:00
Płock ulice Kapitańska, Kotwiczna, Marynarska
24.01.201908:00-12:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Rębowo
22.01.201908:00-10:30
Gmina Słupno
Stare Gulczewo wyłączony obwód kierunek Nowe Gulczewo
22.01.201909:00-14:00
Gmina Radzanowo
Radzanowo, Radzanowo-Dębniki
23.01.201909:00-12:00
Gmina Radzanowo, Miasto i Gmina Płock
Juryszewo
24.01.201908:00-14:00
Gmina Stara Biała
Dziarnowo, Nowe Draganie.
25.01.201908:00-12:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk
Chrcynno, Dąbrowa, Popowo Borowe, Popowo-Północ
22.01.201908:30-13:30
Gmina Świercze
Klukowo, Świercze, Wyrzyki
23.01.201908:30-12:30
Gmina Sochocin, Gmina Ojrzeń
Kępa, Baraki, Budy Gutarzewskie, Kolonia Sochocin, Gutarzewo, Koliszewo, Wierzbówiec, Podsmardzewo, Ciemniewo, Kuchary Żydowskie, Smardzewo, Luberadzyk
23.01.201909:00-10:00
Gmina Joniec
Królewo
25.01.201909:00-13:00

Region Sierpc

Gmina Bulkowo, Miasto i Gmina Sierpc, Gmina Bielsk
Zągoty, Machcinko, Machcino, Niszczyce, Sękowo, Bolechowice, Cekanowo, Kłobie, Daniszewo, Włóki, Grodkowo-Włóki
21.01.201909:00-15:00
Gmina Bulkowo, Miasto i Gmina Sierpc
Sierpc ulica Gabriela Narutowicza. Muzeum Wsi Mazowieckiej.
22.01.201907:30-14:30
Gmina Brudzeń Duży
Siecień , Siecień-Rumunki
22.01.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Raciąż
Kraszewo-Falki, Kraszewo Podborne
23.01.201907:30-14:30
Miasto i Gmina Sierpc
Sierpc ulica Przemysłowa
23.01.201907:30-14:30
Borkowo Kościelne
25.01.201909:00-12:00
Gmina Szczutowo
Łazy
23.01.201909:00-15:00
Gmina Gozdowo, Gmina Mochowo
Zakrzewko, Bendorzyn, Bożewo, Bożewo Nowe
25.01.201909:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Bobrowo
Stacja Kruszyny Rumunki 1.
21.01.201908:00-16:00
Gmina Brzozie
Stacja Brzozie Lubawskie 6.
21.01.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Białkowo 8 obwód 100.
21.01.201908:00-15:00
Stacja Węgiersk 1.
23.01.201908:00-18:00
Gmina Zbiczno
Linia Zbiczno 2 obwód 300.
23.01.201908:30-16:00
Gmina Kurzętnik
Stacje Krzemieniewo: 1 i 10.
24.01.201908:00-18:00
Gmina Grodziczno, Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Linia Świniarc 3, obwód 100.
24.01.201908:30-16:00
Gmina Biskupiec
Linia Ostrowite 4.
25.01.201908:00-16:00

Region Grudziądz

Gmina Stolno
Stacja: Rybieniec 5
22.01.201908:30-11:30
Stacja: Rybieniec 6
22.01.201911:30-14:30
Gmina Gruta
Stacja: Gruta 17
22.01.201910:00-13:00
Gmina Unisław
Stacja: Grzybno 10
22.01.201910:30-17:30
Stacja: Unisław Hydrofornia 2 obwód Lipowa
24.01.201907:30-14:00
Gmina Kijewo Królewskie, Gmina Płużnica
Stacje: Bajerze 3, Napole 3
23.01.201908:00-13:00
Gmina Kijewo Królewskie
Stacja: Kijewo Królewskie 4
23.01.201908:30-11:30
Stacja: Bajerze 7
23.01.201911:30-14:30
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Węgrowo 4
24.01.201908:00-14:00

Region Radziejów

Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 1, 2, 5, 6, 7, 10, 11, SMOGORZEWO 1
22.01.201908:00-11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DĄBIE 1 .
25.01.201909:30-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 1, 2, 6, 10, 11 .
25.01.201912:00-14:00
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LEPSZE 4 obwód 300
22.01.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW NARUTOWICZA 1 obwód 300 ulice Narutowicza , Sienkiewicza, Piłsudzkiego, Objazdowa
23.01.201908:00-15:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIUTKÓWEK 2 obwód 100
23.01.201908:30-14:3024.01.201908:30-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BARCIKOWO 1
23.01.201909:00-12:00

Region Rypin

Gmina Rogowo
Stacja Huta Chojno 3.
21.01.201908:00-17:00
Stacja Huta Chojno 5.
21.01.201908:00-09:3022.01.201907:00-09:0022.01.201916:00-18:0024.01.201913:00-16:00
Stacje Huta Chojno 4, RDP.
21.01.201908:00-10:0021.01.201916:00-18:00
Stacje Pinino 1, 3, 4.
21.01.201915:00-17:00
Stacja Charszewo 1 obwód 200 kierunek Betlejewski.
22.01.201911:00-14:00
Gmina Rogowo, Gmina Chrostkowo
Stacje Huta Chojno 1, 2.
21.01.201908:00-09:3022.01.201907:00-09:0024.01.201915:00-17:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Jastrzębie 1 obwód 200 kierunek Grodzeń.
21.01.201908:00-15:00
Stacja Białowieżyn 1 obwód 200 kierunek szosa.
22.01.201908:30-11:30
Stacja Radomice 8 Tuczarnia.
23.01.201909:00-12:00
Gmina Zbójno, Gmina Kikół
Stacja Zajeziorze 1 k/Kikoła.
21.01.201908:30-13:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Kikół
Stacje Jastrzębie 1, 2, 3, 4, 5 MBM, Okrąg 1.
21.01.201909:00-15:00
Gmina Rogowo, Gmina Brzuze, Gmina Skępe, Gmina Skrwilno, Gmina Czernikowo
Stacje Charszewo 2, Radzynek od 1 do 6, Ruda k/Żałego od 1 do 5, Sitnica, Somsiory od 1 do 5.
21.01.201910:00-13:00
Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Dębiany 6.
21.01.201910:00-14:30
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Skępe
Stacja Moczadła 2 obwód 200 kierunek Skępe.
22.01.201908:00-11:00
Gmina Kikół
Stacja Kikół 12.
22.01.201908:30-13:00
Gmina Skępe
Stacja Skępe 21 - ul. Rybacka, ul. Dworska Góra.
23.01.201908:30-14:00
Stacja Wymyślin 2 GS - ul. Cicha, ul. Klasztorna, ul. Polna, ul. Rypińska, ul. Wąska, ul. Wymyślińska.
24.01.201909:00-12:30
Stacja Sarnowo 5 obwód 100.
25.01.201908:30-14:00
Gmina Skrwilno
Stacja Szustek 5.
24.01.201908:00-09:0024.01.201917:00-18:00
Stacja Szczawno 2 obwód 200 kierunek Dąbrowski.
24.01.201908:30-14:00
Gmina Wielgie, Gmina Skrwilno
Stacje Budziska od 1 do 5, Okalewo 3, 11, Przywitowo 4.
24.01.201908:00-09:30
Gmina Skępe, Gmina Skrwilno
Stacja Wólka 1 k/Skępego.
25.01.201908:00-13:00
Gmina Zbiczno, Gmina Skrwilno, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje Szustek 1, 2, 3, Szczawno 1.
25.01.201908:00-09:30

Region Toruń

Gmina Łysomice
Stacja Łysomice 6 ul. Ogrodowa
21.01.201908:00-13:00
Stacja Łysomice 1 ul. Wiejska i przyległe
21.01.201910:00-13:00
Stacja Turzno 7
22.01.201908:30-14:30
Stacja Gostkowo 2
22.01.201911:00-14:00
Stacje Tylice , Tylice 2, Zakrzewko 1, 4 Zakrzewko ulica Perłowa, Łysomice ulice Jesionowa, Cedrowa, Ostaszewo , Tylice
23.01.201907:00-09:30
Gmina Lubicz
Stacja Rogówko 7 Rogówko
21.01.201908:30-14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Zławieś Wielka ulice Widokowa, Szkolna, Zachodnia, Południowa, Wiślana, Handlowa, Jasna, Słoneczna, Polna, Długa, Młodzieżowa, Gajowa, Krótka, Wspólna, Zacna, Leśna, Dębowa, Prosta, Pędzewo , Górsk ulica Leśna, Stary Toruń , Zławieś Mała ulice Piekarska, Wspólna, Poziomkowa, Jagodowa, Wrzosowa, Jodłowa, Leśna, Jesionowa, Sosnowa, Modrzewiowa, Świerkowa, Topolowa
21.01.201909:00-12:00
Stacja Górsk 4 ulice Bażantowa, Boczna, Prosta, ks. Bronisława Markiewicza, Żużlowa
24.01.201908:00-11:00
Stacja Rozgarty 7 Rozgarty ulice Kwiatowa, Polanka, Długa, Toruńska, Stary Toruń ulice Cedrowa, Szeroka, Toruńska
25.01.201908:00-10:00
Stacje Czarne Błota 1, 18, 21,Czarne Błoto ulice Spacerowa, Bierzgłowska, Prosta
25.01.201910:00-12:00
Stacja Pędzewo 1 Gutowo , Pędzewo , Smolno
25.01.201912:00-15:00
Gmina Obrowo
Stacja Głogowo 2 Brzozówka , Głogowo ulice Osikowa, Baśniowa, Osiedlowa, Młodzieżowa, Szembekowo ulica Osiedlowa
21.01.201912:00-14:00
Stacja Silno 2 Silno ulice Bażantowa, Nowy Świat
23.01.201907:00-12:00
Stacje Obrowo 1, 2, 4, 6, 9, 11 obca,12,13 CPN, 14, 16, 19, 20, 21, 23, 27, 28 Obrowo ulice Piaskowa, Łąkowa, Polna, Cicha, Mokra, Kolejowa, Makowa, Szkolna, Osiedlowa, Olszynowa, Gajowa, Świerkowa, Słonecznikowa, Goździkowa, Tulipanowa, Fiołkowa, Parkowa, Poziomkowa, Warszawska, Energetyczna, Aleja Lipowa, Sadowa, Astrowa, Leśna, Jabłoniowa, Gruszowa, Wiśniowa, Morelowa, Dworcowa, Liliowa, Brzozowa, Sosnowa, Storczykowa, Narcyzowa, Jałowcowa, Modrzewiowa, Orzechowa, Konwaliowa, Rysia, Sarnia, Wierzbowa, Wiązowa, Spokojna, Kawęczyn
23.01.201908:00-09:00
Stacja Osiek 15 Osiek nad Wisłą ulice Spacerowa, Błękitna, Gajowa
23.01.201910:00-12:00
Stacja Silno 9
23.01.201910:00-13:30
Stacja Skrzypkowo 3
24.01.201911:00-14:00
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Chełmża
Stacje Tylice 4, Kuczwały 2, 6, 7, Sarbinowo 1, Grzywna 4, 6, 10, 12, 13, 14Kuczwały , Grzywna , Serbinowo , Zęgwirt , Ostaszewo
22.01.201907:00-09:00
Stacje Tylice, Sławkowo 1, 4, 5 OBCA Sławkowo , Ostaszewo , Tylice
22.01.201907:00-09:00
Stacje Tylice i Tylice 2, Sławkowo 1, 4, 5 OBCA
25.01.201907:00-09:00
Stacje Gostkowo 7, Zakrzewko 2, 3, Tylice 4, Kuczwały 2, 6, 7, Serbinowo 1, Grzywna 4, 6, 10, 12, 13, 14 Kuczwały , Grzywna , Serbinowo , Zęgwirt , Papowo Toruńskie ulice Polna, Tęczowa, Brzozowa, Zakrzewko , Ostaszewo , Gostkowo
25.01.201915:00-18:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Mała Nieszawka 30 ul. Topolowa
22.01.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Chabrowa ul. Kwiatowa , Rumiankowa
23.01.201908:30-16:30
Stacja Port Drzewny 2, Nova Trading Toruń ulice Droga Starotoruńska, Port Drzewny
24.01.201908:30-14:30
Stacja Międzymurze ul. Dąbrowskiego -poczekalnia PKS
24.01.201909:00-13:30
Stacja Piekarnia Koniuchy Biedronka i radio GRA
25.01.201908:30-13:30
Stacja Piekarnia Koniuchy Toruń Radio GRA i Biedronka
25.01.201908:30-13:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacje Kowalewo Młyn, Konopnickiej Kowalewo Pomorskie ulice Batalionów Chłopskich, Konopnickiej, Toruńska, Jana Pawła II, Fosa Jagiellońska
24.01.201907:30-13:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
stacja Ludwinowo 4 obwód 400
21.01.201908:30-11:30
we Włocławku ul. Krasińskiego 1
22.01.201908:30-12:30
Gmina Chodecz
stacja Kromszewice 4 obwód 100
22.01.201910:30-13:30
Gmina Fabianki
stacja Kulin 4 obwód 200
24.01.201910:30-13:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie