Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Gmina Żukowo, Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Chełmińska 39 do 47
28.06.201909:00-14:00
Miasto Gdańsk, Gmina Kolbudy
Gdańsk ulica Michałkowa , Białych Bzów
02.07.201908:30-13:00

Region Kartuzy

Gmina Przodkowo, Gmina Szemud
Pomieczyno, Otalżyno, Hejtus, Barwik, Hopy, Szarłata, Wilanowo,
27.06.201908:00-10:0028.06.201908:00-10:00
Gmina Karsin
Wiele ulice Szydlicka, Hieronima Derdowskiego, Kościerska, Główna, Dąbrowska, Wicka Rogali, ks. płk. Wryczy, Jeziorna, Jeżewo
02.07.201908:00-11:00
Gmina Przodkowo
Rąb ulice Bukowa, Dębowa, Jeziorna, Otalżyńska
02.07.201908:00-12:00
Gmina Kościerzyna
Wielki Podleś, Wielki Klincz, Stawiska, Małe Stawiska, Dębogóry, Nowa Kiszewa, Mały Podleś, Nowy Podleś
02.07.201909:00-12:00
Wielki Podleś, Wielki Klincz, Stawiska, Małe Stawiska, Dębogóry, Nowa Kiszewa, Mały Podleś, Nowy Podleś
02.07.201909:00-12:00

Region Starogard Gdański

Gmina Lubichowo
Osowo Leśne i Plony
28.06.201916:00-18:00

Region Tczew

Gmina Trąbki Wielkie
Mierzeszyn ulice Gdańska, Klonowa, Polna
28.06.201908:00-16:00
Mierzeszyn ulice Polna, Leśna, Cyprysowa, Klonowa
28.06.201908:00-09:3028.06.201916:00-17:30
Gmina Cedry Wielkie
Cedry Małe ulice Wiślana, Klonowa
29.06.201908:00-10:00
Gmina Kolbudy
Łapino ulice Andrzeja Kmicica, Henryka Sienkiewicza, Pawła Sapiehy, Onufrego Zagłoby
02.07.201908:00-09:0004.07.201916:00-17:00

Region Wejherowo

Gmina Wejherowo
Gościcino ul. Klimka.
29.06.201910:00-14:00
Gmina Linia
Pobłocie Staromiejski Rów .
01.07.201908:00-10:00
Gmina Szemud
Bożanka , Glinna , Osiny , Kamień ulice Jeleńska, Gdańska, Marii Konopnickiej, Koleczkowo ulice Fiołkowa, Chylońska, Chabrowa, Bieszkówko , Kieleńska Huta ulice Osiny, Gryfa Pomorskiego, Poziomkowa
01.07.201908:30-14:30
Gmina Gniewino
Rybno ulica Wejherowska, Rybska Karczma
02.07.201908:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Krotoszyn
Bożacin ul. Jagły nr 2, 6, 7, 8, 9, 19, 21, 22, 24, 25, 27, ul. Skośna nr 3, 4, 6, 8, 10, ul. Krotoszyńska nr 4, 6, 10, 21, ul. Sadowa ul. Brzozowa nr 18, ul. Wierzbowa nr 1, ul. Ogrodowa nr 1, 3, 4, 12, 20, 22, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 40, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57, ul. Wiśniowa nr 31, 31A, 33, 35, 37
28.06.201908:30-11:00
Gmina Rozdrażew
Rozdrażewek nr 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
28.06.201911:30-15:00
Gmina Żerków
Laski nr 5, 6, 7, 8 Chrzan działki budowlane
02.07.201909:00-14:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Nowa Obra nr od 1, 2, 3, 4, 5, 40
02.07.201910:00-14:0003.07.201910:00-14:0004.07.201910:00-14:00

Region Kalisz

Gmina Brzeziny
Piegonisko Sobiesęki 49 50
28.06.201909:00-12:00
Gmina Gołuchów
Gołuchów WODOMISTRZÓWKA SKLEP U MICHAŁA
28.06.201909:30-12:30
Miasto Kalisz
Kalisz ul. Zbożowa 13-17, ul. Żwirki i Wigury 13a, 17, 30-34, ul. Moniuszki 11b
28.06.201911:00-13:00
Gmina Godziesze Wielkie
Borek ul. Słoneczna 1-26, ul. Wesoła 1-27, Borek 56h, 50
29.06.201911:30-01.07.2019 13:30
Godziesze ul. Ostrowska 15-19 50-56
01.07.201909:00-11:00
Gmina Lisków
Wygoda 8-22
01.07.201909:00-13:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Międzybórz
Bukowina Sycowska, Wydzierno
28.06.201908:30-14:30
Gmina Doruchów
Rudniczysko
28.06.201909:00-13:00
Gmina Baranów
Lisiny, Trakt Napoleoński, Baranów ul. Wrocławska 1B, 33, 35, 37, 41
30.06.201907:30-09:30
Gmina Kobyla Góra
Ligota
02.07.201909:00-13:00

Region Koło

Gmina Koło
Powiercie, Powiercie-Kolonia
28.06.201909:00-15:00
Gmina Olszówka
Złota
02.07.201909:00-13:00
Miasto Koło
Koło ul. Szkolna
02.07.201910:00-13:00

Region Konin

Miasto Konin
Konin ulice Bekkera
28.06.201908:00-09:00
Gmina Kramsk
Święte
28.06.201909:00-13:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Kozarzew
01.07.201909:00-11:00
Gmina Stare Miasto
Stare Miasto ulice Porzeczkowa, Agrestowa, Jarzębinowa,
01.07.201912:00-13:00
Karsy, Krągola, Krągola Pierwsza
02.07.201911:00-12:00
Miasto i Gmina Golina
Rosocha-Kolonia, Zarzyn, Węglew-Kolonia
02.07.201909:00-12:00
Gmina Krzymów
Borowo, Gozdek, Nowe Paprockie Holendry, Nowy Krzymów
02.07.201910:00-13:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Pyzdry
Ruda Komorska
28.06.201909:00-15:00
Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Paruszewska, Rubinowa, Malinowa, Jagodowa
01.07.201910:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Świdwin
Kluczkowo, Bierzwnica
01.07.201908:00-12:30

Region Bytów

Gmina Koczała
Dymin , Koczała ulica Spacerowa
27.06.201908:00-16:0028.06.201908:00-16:0001.07.201908:00-16:00
Gmina Parchowo, Miasto i Gmina Bytów
Pomysk Mały , Międzygórze , Pomysk Wielki ulica Gdańska, Soszyca Wybudowanie , Żukówko kierunek Kłos
28.06.201908:00-16:00
Gmina Dębnica Kaszubska, Miasto i Gmina Bytów
Gostkowo, Gostkowo PGR
01.07.201908:00-09:00
Gmina Tuchomie
Piaszno , Tuchomie ulica Pochyła
01.07.201908:00-12:00
Gmina Kołczygłowy
Gałąźnia Mała
02.07.201908:00-08:30

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Jaromierz ulica Kalinowe
01.07.201908:00-12:00
Gmina Rzeczenica, Gmina Przechlewo
Koprzywnica , Rzeczenica ulica Rzewnica, Rzewnica
01.07.201913:00-17:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Siemyśl
Głąb działka nr 111, obręb Drzonowo
28.06.201909:00-14:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg ul. Świętego Wojciecha 1 Usługi Pogrzebowe Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska
29.06.201908:00-14:00

Region Koszalin

Gmina Malechowo
Przystawy
28.06.201909:00-15:00
Miasto i Gmina Darłowo
Darłowo ulice Wyspiańskiego 27, Żeromskiego 51
28.06.201909:00-15:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Wyszyńskiego - garaże
01.07.201908:00-14:00
Łabusz , Koszalin ulice Starowiejska, Wiejska, Farmerska, Trzech Dębów, Wikingów, Promowa
02.07.201908:00-15:00
Miasto i Gmina Sianów
Skibno
01.07.201909:00-15:00

Region Lębork

Miasto i Gmina Łeba
Łeba ulica Aleja św. Jakuba
01.07.201908:00-11:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Biały Bór
Grabowo, Borzęcino
28.06.201908:00-15:00
Miasto i Gmina Szczecinek
Szczecinek ul. Pilska dz.49( Urząd Gminy)
29.06.201910:00-13:00
Szczecinek Krono Magazyn
30.06.201907:00-19:00
Sitno, Lipnica, Krzywizna
01.07.201908:30-13:00

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Miasto i Gmina Tolkmicko
Suchacz ulice Grabowa, Słomnicka, Wolbromska, Wielmoży
28.06.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Pasłęk ulica Bohaterów Westerplatte 45, od 54 do 56
02.07.201908:00-09:0002.07.201915:00-16:00
Pasłęk ulica Bohaterów Westerplatte RDP
02.07.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Pasłęk, Gmina Pasłęk
Ostry Róg
02.07.201908:00-09:0002.07.201913:00-14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Kazanice
02.07.201909:00-12:00

Region Kętrzyn

Gmina Piecki
Piecki ulica Przemysłowa od numeru 9 do 15,
01.07.201908:30-12:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Targ
Stary Targ
28.06.201908:00-12:00
Gmina Susz, Gmina Kwidzyn
Stawiec
01.07.201909:00-11:00
Gmina Stary Dzierzgoń
Lipiec
02.07.201908:00-11:00
Gmina Ryjewo, Miasto i Gmina Sztum
Mątki, Nowa Wieś, Nowa Wieś
02.07.201909:00-11:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Świątki
Kwiecewo, Różynka, stacja Kwiecewo Kol. 2
28.06.201908:00-14:00
Różynka, Świątki, stacja Różynka Wieś
28.06.201908:00-09:3028.06.201912:30-14:00
Gmina Górowo
Woryny nr 17-25, dz. 128
28.06.201909:00-14:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Miejska Wola, stacje Miejska Wola 2, 3
01.07.201909:00-13:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Olszewnik 19 , Tłokowo 54, 55, 57, 58 , Jeziorany ulica Dworcowa 11
02.07.201908:30-13:30
Gmina Lubomino
Wilczkowo, stacja Wilczkowo Wieś 1
02.07.201909:00-13:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulice Aleja Generała Władysława Sikorskiego, Gruszowe Sady
28.06.201908:30-13:00
Olsztyn ulica Piłsudskiego 64 Bar
29.06.201908:00-13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo
Książnik, Mysłaki Małe
02.07.201908:00-12:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Biskupiec
Biskupiec-Kolonia Druga ulica Olsztyńska
28.06.201908:00-09:0028.06.201913:00-14:30
Gmina Wielbark
Maliniak, Zabiele, Borki Wielbarskie, Nowojowiec
28.06.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Nidzica
Litwinki , Szerokopaś , Nidzica ulice Szerokopaś, Olsztyńska
01.07.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Szczytno
Nowe Gizewo
01.07.201909:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Pokrzywnica
Dzbanice, Karniewek, Pogorzelec
28.06.201908:30-14:30
Gmina Krasne
Krasne ulice Mickiewicza, Wojska Polskiego, Makowska
01.07.201908:30-02.07.2019 14:30

Region Gostynin

Gmina Słubice
Świniary
28.06.201908:00-15:00
Gmina Pacyna, Gmina Szczawin Kościelny, Gmina Nowy Duninów, Miasto i Gmina Gąbin
Gołas, Janki, Słup, Przylaski, Czarnów Kąty, Helenów Słupski, Holendry Dąbrowskie
02.07.201908:00-12:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Łęczyca
Siedlec obwód kierunek Kościół
28.06.201908:00-18:00

Region Mława

Miasto i Gmina Mława, Gmina Lipowiec Kościelny
Mława ulice Smyczkowa
01.07.201909:00-12:00
Miasto i Gmina Żuromin
Franciszkowo
02.07.201910:00-16:00

Region Płock

Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Nieborzyn
01.07.201909:20-12:20

Region Płońsk

Gmina Załuski
Stare Wrońska, Szczytno
27.06.201908:00-16:0001.07.201908:00-16:00
Gmina Joniec
Omięciny, Omięciny, Proboszczewice
02.07.201909:00-13:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Raciąż
Drozdowo
28.06.201908:00-14:00
Raciąż ulica Kilińskiego obwód kierunek Kiniki
28.06.201909:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Kurzętnik
Linia Bratuszewo 2, obwód 100.
28.06.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Chrobrego dla miejscowości Brodnica ulice: 18 Stycznia, Mieszka I, Władysława Łokietka, Podmiejska.
28.06.201908:00-10:0028.06.201915:00-20:00
Stacja Sucharskiego dla miejscowości Brodnica ulice: Cmentarna, Macieja Rataja, Anieli Krzywoń, Wincentego Rzymowskiego.
01.07.201908:00-10:0001.07.201915:00-20:00
Linia Południowa, obwód 100 dla miejscowości Moczadła, Brodnica ulica Południowa.
01.07.201910:00-14:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Jamielnik 2.
01.07.201908:00-11:00
Gmina Świecie nad Osą
Stacja Widlice 2.
02.07.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Radomin, Gmina Kurzętnik
Stacja Rynek Brodnica dla miejscowości Brodnica ulice: Hallera, Duży Rynek, Farna, Jatki, Kamionka, Kopernika, Mały Rynek, Pocztowa, Przedzamcze, Stary Plac Szkolny, Zamkowa.
02.07.201908:00-10:0002.07.201915:00-20:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Radomno 7 obwód 200.
02.07.201908:00-16:00
Linia Radomno 7 obwód 400.
02.07.201908:00-16:00
Gmina Bartniczka
Linia Radoszki 4, obwód 200, ząłcze 04 206 01 - szkoła.
02.07.201910:00-14:00

Region Grudziądz

Gmina Rogóźno
Stacje: Gubiny 1, 2, 3, 4; Skurgwy 5; Budy 1, 2 (obca), 3
28.06.201917:00-20:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STASIN
28.06.201908:00-11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KWIATKOWO 3
28.06.201911:00-14:30

Region Rypin

Miasto i Gmina Rypin
Stacja Sadłowo 13 obwód 200 kierunek Kolczyński.
01.07.201908:00-12:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Osiek 1 Dzikowo , Osiek nad Wisłą ulice Wiślana, Jarzębinowa, Polna, Leśna, Pod Papugami, Handlowa, Cicha, Toruńska, Jaskółcza, Modrzewiowa, Obrowska, Lipowa
28.06.201907:00-20:00
Stacja Obrowo 20 Obrowo ulice Wierzbowa, Wiązowa
28.06.201910:00-13:30
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Gajowa Toruń ulice Włocławska, Relaksowa, Wypoczynkowa, Gajowa, Zdrojowa, Romantyczna
28.06.201908:30-16:30
Stacja Włocławska 4 Toruń ul. Szmaragdowa 6
01.07.201910:00-15:00
Gmina Wielka Nieszawka, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Cierpice 5 Cierpice ulice Środkowa, Szkolna, Zakole, Kolejowa, Toruń ulica Włocławska
28.06.201911:00-13:30
Gmina Lubicz
Stacja Lubicz 31 Obca ulica Małgorzatowo
01.07.201908:00-15:00
Stacja Złotoria 30, 2, 5, 15, 6, 4, 13 Obca, 10, 12 OUA Grabowiec/, Grabowiec 6, 9 , Złotoria 3 Krusz Złotoria ulice Sokola, Pomorska, Kazimierza Wielkiego, Nowa, Jagiellonów, Piaskowa, Sosnowa, Nieszawska, Szkolna, Wodniacka, Ciechocińska, 8 Marca, Flisacka, Warszawska, ks. kan. Krzysztofa Stanowicza, Toruńska, Wakacyjna, Leśna, Wiosenna, Królowej Jadwigi, Łokietka, Lipowa, Złota, Piastów, Bajkowa, Zielona, Grafitowa, Miłosna, Bursztynowa, Starej Baśni, Grabowiec ulice Bajkowa, Filemona, Tygryska, Kubusia Puchatka, Kopanino ulica Szczęśliwa
01.07.201911:00-14:00
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Nieszawa
Stacja Łysomice 4 ul. Polna , Wiejska
01.07.201910:00-13:30
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Grzywna 11
01.07.201911:00-12:00
Stacja Bielczyny 2
02.07.201907:30-12:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarne Błota 7
02.07.201907:30-12:00
Stacja Wielka Zławieś 4 ul. Wrzosowa
02.07.201910:30-13:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
WŁOCŁAWEK STARODĘBSKA 21B , SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 10
28.06.201908:30-11:30
Włocławek ulica Chopina Bazar Włocławia, Kwiaty
28.06.201910:00-15:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Brześć Kujawski
stacja Mielęcin PBROL obwód 400
28.06.201910:30-13:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie