Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Antczaka 1 C, Kurierów A K, 17 C, D, Bruskiego 2, Okulickiego 7, 8, 9, 10, 11
24.04.201908:00-09:00
Gdańsk Bruskiego 8 C i D, 10 D i E
24.04.201909:00-13:00
Gdańsk ul. Bytowska 5 ,5A, 5B, 6.
25.04.201909:00-13:00
Gdańsk ul. Bieszczadzka, Karkonoska, Sasankowa, Pienińska, Darżlubska 20, 21, Wieżycka od 2 do 10, Świętokrzyska od 67 do 86, Wielkopolska 16, 8, 20.
26.04.201909:00-15:00

Region Kartuzy

Gmina Żukowo
Leźno ulice Leśna, Akacjowa, Krasickiego, Dambka, Lawendowa, Jagodowe Wzgórze, J. Z. Ptach, Krokusowa, Kaszubska, Dębowa, Cicha, Ceynowy, Aleja Lipowa, Żukowska
23.04.201908:30-12:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Gmina Sierakowice
Skrzeszewo Działki, Skrzeszewo Stadnina Koni
24.04.201908:00-11:00
Gmina Przodkowo, Gmina Szemud
Czeczewo ulice Szewska, Spacerowa, Na Skarpie, Akacjowa, Wspólna, Gdańska, Kieleńska, Ogrodowa, Polna, Wyszyńskiego, Leśna, Długa, Zacisze, Brzozowa, Dębowa, Żwirowa, Podgórna, Fajna, Kłosowo ulice Spacerowa, Brzozowa, Strażacka, Leśna, Świerkowa, Kieleńska, Klonowa, Zielona, Na Stoku, Kłosowo , Kłosówko ulica Lipowa, Warzno ulice Słoneczna, Leśna, Boczna, Brzozowa, Czeczewska, Orzechowska, Graniczna
24.04.201908:00-10:30
Gmina Kościerzyna, Gmina Dziemiany
Dąbrówka Kościerska, Śledziowa Huta wybudowanie Pod Kłobuczyno
24.04.201909:00-18:00
Gmina Somonino
Egiertowo, Hopowo, Starkowa Huta Ferma, Nowy Dwór
24.04.201911:00-14:30
Gmina Kościerzyna, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Kaplica Rybaki, Drozdowo
24.04.201914:30-19:00
Gmina Chmielno, Gmina Kartuzy
Prokowo ulice Kartuska, Leśna, Rybacka, Nowiny , Łapalice ulice Prokowska, Marcina, Osiedle Widokowe, Klonowa, Brunona, Kartuska, Polna, Mokre Łąki , Garcz ulice Widokowa, Sianowska, Zielone Wzgórze, Wichrowe Wzgórze, Leśna, Spacerowa
25.04.201908:00-14:30
Brodnica Górna, Kalka, Szklana Huta, Złota Góra, Ręboszewo Łąki, Lampa
25.04.201915:00-18:30
Gmina Kartuzy
Prokowo ulice Spokojna, Ogrodowa, Kartuska, Kościelna, Szklarniowa, Dworcowa, Łapalice ulice Kartuska, Słoneczna, Pomieczyńska Huta Wybudowanie, Nowiny
25.04.201908:00-11:00
Łapalice ulice Chmieleńska, Rekowska, Prokowska, Marcina, Szkolna, Kartuska, Turystyczna, Mokre Łąki
25.04.201911:30-14:30
Gmina Nowa Karczma
Grabowo Kościerskie ulice Akacjowa, Zielona, Długa, Młynek, Grabowska Huta Wybudowanie pod Grabowską Hutę, Grabowska Huta Wybudowanie
25.04.201909:00-18:00
Gmina Kościerzyna
Sycowa Huta Kormoran, Sycowa Huta Ośrodek Wczasowy
26.04.201908:00-10:3026.04.201915:00-17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Bobowo, Gmina Gniew, Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański
Koteże, Dąbrówka, Płaczewo Ośrodek Wypoczynkowy
24.04.201908:00-09:30
Gmina Stara Kiszewa
Góra od 20 do 31
24.04.201908:00-14:00
Gmina Lubichowo
Wilcze Błota 6A,. 7A, 8A, 9, Zelgoszcz Wybudowanie 10, 11, 12, 13, 15, 16, 42, 43
25.04.201908:00-15:00
Gmina Kaliska, Gmina Skórcz
Mirotki, Ryzowie, Mieliczki, Miryce, Czarne
25.04.201909:00-12:00
Gmina Przywidz, Gmina Skarszewy
Nowy Wiec
25.04.201909:00-12:00
Gmina Zblewo, Gmina Starogard Gdański
Semlin, Pinczyn Mostowa Jezierska Semlińska
25.04.201909:00-11:00
Gmina Morzeszczyn
Gąsiorki, Rzeżęcin od 23 do 27
26.04.201908:00-09:0026.04.201916:00-17:00
Gąsiorki Wieś
26.04.201908:00-17:00
Gmina Starogard Gdański
Janowo od numeru 5 do 13.
26.04.201911:00-15:00
Koteże
26.04.201918:00-19:00

Region Tczew

Gmina Pszczółki
Pszczółki ulica Gdańska, Skowarcz ulice Polna, Akacjowa, Gdańska, Słoneczna
23.04.201908:00-11:00
Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Morzeszczyn, Miasto Tczew, Miasto Pruszcz Gdański
Borkowo ulica Chabrowa
23.04.201908:30-13:00
Gmina Tczew
Miłobądz ulica Polna 2 C ,2 D
23.04.201909:00-13:00
Gmina Subkowy
Brzuśce ulice Milenijna, Brzozowa, Krótka, Polna, Sportowa, Topolowa
24.04.201908:00-10:30
Miasto Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański ulica Wincentego Witosa
24.04.201908:00-13:00
Gmina Tczew, Gmina Suchy Dąb
Czatkowy , Koźliny
24.04.201909:00-12:00
Miasto Tczew, Miasto Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański ulice Feliksa Nowowiejskiego
24.04.201909:30-13:00
Gmina Przywidz
Sucha Huta
25.04.201909:00-12:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Kołłątaja 7
25.04.201910:00-13:00

Region Wejherowo

Gmina Łęczyce
Łówcz . Borówka.
23.04.201908:00-10:0026.04.201918:00-20:00
Rozłazino ulice Ofiar Stutthofu, Długa
24.04.201908:30-14:30
Nawcz.
26.04.201918:00-20:00
Gmina Linia
Lewino , Lewinko ulice Leśna, Długa, Na Wzgórzu, Dolna, Na Skarpie, Słoneczna, Lipowa, Polna, Łąkowa, Osiedlowa, Brzozowa, Jałowcowa, Jeziorna.
23.04.201908:00-10:0026.04.201913:00-15:00
Strzepcz Wschód ulice ks. Józefa Rotty, Stara Droga.
23.04.201908:00-10:00
Gmina Linia, Gmina Szemud
Smażyno Wybudowanie
23.04.201908:30-14:30
Gmina Choczewo
Jackowo ulice Pogodna, Prosta, Jasna
24.04.201911:00-13:00
Gmina Szemud
Kamień ulice Melisowa, Anyżowa, Turystyczna, Lubczykowa, Miętowa, Koperkowa, Gdańska, Juliusza Słowackiego, Adama Mickiewicza, Jęczmienna, Letniskowa, Łabędzia, Chylońska, Bolesława Prusa, Krucza, Cypriana Kamila Norwida, Diamentowa, Henryka Sienkiewicza, Pod Lasem, Grzybowa, Władysława Reymonta, Mikołaja Reja, Bolesława Leśmiana, Kminkowa, Herbaciana, Majerankowa, Adama Asnyka, Herkulesa, Zeusa. Szemud ulice Wejherowska, ks. Bernarda Boruckiego, Długa, Leszczyniec , Kieleńska Huta ulica Osiny.
25.04.201908:00-10:00
Kamień ulice: Letniskowa, Łabędzia, Krucza, Złota, Lniana, Niedźwiedzia, Pod Lasem, Turystyczna, Sowia, Srebrna, Glinna. Łekno.
26.04.201908:00-10:0026.04.201915:00-18:00
Zęblewski Młyn , Zęblewo
26.04.201908:30-14:30
Gmina Wejherowo
Bolszewo ulice Szkolna, Główna, Wodna
25.04.201908:00-14:30
Gmina Luzino
Luzino ulica Krokusowa 16 i 21
25.04.201910:00-14:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Pleszew
Lenartowice, Kościół. nr od 2 do 6, 9 do 28A, 58 do 120
23.04.201908:45-11:15
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Dunajecka
24.04.201908:45-12:15
Gmina Kotlin
Wola Książęca nr 53, 54, 57, 58, 59
24.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Borzęciczki n 43 do 64
24.04.201910:00-11:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Roszki ul. Krotoszyńska 37 do 86
25.04.201908:00-14:00

Region Kalisz

Miasto Kalisz
Kalisz ul. Żwirowa 3-21
24.04.201909:00-12:00
Gmina Szczytniki
Marcjanów 16-37 Popów 107-114
24.04.201911:00-13:00
Gmina Gołuchów, Gmina Blizanów
Pruszków ul. M. Dąbrowskiej 13-39
24.04.201913:00-14:00
Gmina Blizanów
Zagorzyn 27-55
25.04.201909:00-11:00
Jarantów 60-64
25.04.201910:00-14:00

Region Kępno

Gmina Łęka Opatowska
Łęka Opatowska ulice Parkowa, Słoneczna, Kwiatowa
24.04.201909:00-13:00
Gmina Galewice, Gmina Kępno
Osiek 10B
25.04.201909:00-10:30
Osiek 2 – 63, 66
25.04.201910:00-13:00
Gmina Kępno
Olszowa ul. Granitowa 25 – 45(nieparzyste), Kwarcowa
25.04.201909:00-13:00

Region Koło

Gmina Wierzbinek, Gmina Babiak
Janowice
23.04.201908:00-14:00
Gmina Osiek Mały
Smólniki Osieckie
24.04.201909:00-14:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Wierzbie
24.04.201910:00-12:00
Wierzbie, Kolonia Wierzbie, Wierzbinek
26.04.201909:00-15:00

Region Konin

Miasto i Gmina Ślesin
Wąsosze
23.04.201909:00-13:00
Kijowiec, Szyszyn, Szyszyńskie Holendry
25.04.201909:00-12:00
Ślesin ulice Kleczewska, Wolności, Sadowa, Żwirki i Wigury, Kościelna, Józefa Czekalskiego, Gorańska, Ogrodowa, Spokojna, Powstańców Wielkopolskich, Wyzwolenia, Napoleona
25.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Golina, Gmina Kazimierz Biskupi
Spławie, Nieświastów
24.04.201908:30-11:30
Gmina Skulsk, Miasto i Gmina Ślesin
Wandowo, Kijowiec, Kijowiec-Szyszynek, Szyszynek
24.04.201909:00-12:00
Gmina Stare Miasto
Bicz, Bicz-Ostatki, Żdżary, Żdżary-Kolonia
24.04.201909:00-13:00
Żychlin ulica Modrzewiowa
26.04.201910:00-12:00
Miasto Konin
Konin ulice Bez Nazwy, Jarzębinowa, Studzienna, Topolowa, Kolska, Grabowa
25.04.201909:00-13:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Kazimierz Biskupi ulice Klasztorna, Łososia
26.04.201909:00-14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Mikstat
Kaliszkowice Kaliskie 39-42
24.04.201909:00-16:00
Kaliszkowice Kaliskie 63-67
24.04.201909:00-16:00
Gmina Kraszewice
Jelenie 34-54
25.04.201908:00-13:00
Jelenie 55-61
25.04.201908:00-13:00
Jelenie 68-78
25.04.201908:00-13:00
Gmina Kraszewice, Miasto i Gmina Mikstat
Jelenie 18-31A
25.04.201908:00-13:00
Gmina Ostrzeszów
Potaśnia ul. Czereśniowa 4 do 19, Szkoła , ul. Malinowa , ul. Jagodowa , ul. Agrestowa , ul. Wiśniowa , Myje 7 do 7K , Pustkowie 19a, 19d
26.04.201909:00-12:00

Region Słupca

Gmina Słupca
Niezgoda, Posada
25.04.201909:00-13:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Toporzyk, Brzozowica, Zajączkowo, Zajączkówko, Dobino, Widów, Kłokowo
23.04.201909:00-13:00
Gmina Rąbino
Role
24.04.201908:00-11:0024.04.201916:00-18:00
Role koszarka
24.04.201908:00-18:00
Role
25.04.201919:00-21:0026.04.201911:00-13:00
Role Koszarka
25.04.201919:00-26.04.2019 13:00

Region Bytów

Gmina Kępice
Darnowo
25.04.201908:30-09:0025.04.201914:00-15:00
Miasto i Gmina Miastko
Dolsko, Cieszanowo, Wałdowo, Grądzień
26.04.201908:00-12:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Rydzewo, Nętno
23.04.201908:30-13:30
Suliszewo, Dalewo
26.04.201908:30-12:30
Gmina Wierzchowo
Żeńsko
25.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Pomierzyn Kolonia II
25.04.201909:00-17:00
Gmina Ostrowice
Grzybno
26.04.201908:00-14:00

Region Kołobrzeg

Gmina Ustronie Morskie
Sianożęty , Olszyna
23.04.201908:00-15:00
Gmina Siemyśl
Morowo 4, 5, 6, 7 i Byszewo 29
24.04.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Grzybowo ulica Bałtycka
25.04.201908:00-14:00
Grzybowo ulice Osiedlowa, Nadmorska, Bałtycka, Zakole, Kołobrzeska, Źródlana
25.04.201908:00-09:00
Grzybowo ulice Osiedlowa, Nadmorska, Bałtycka, Zakole, Kołobrzeska, Źródlana
26.04.201908:00-14:00

Region Koszalin

Gmina Biesiekierz
Stare Bielice ulice Czeremchowa, Leszczynowa, Graniczna, Orzechowa, Morelowa
24.04.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Sianów
Sianów ulice Ogrodowa, Bukowa, Kwiatowa, Koszalińska, Dworcowa, Topolowa, Jarzębinowa, Słoneczna, Brzozowa, Dębowa
24.04.201908:00-10:00

Region Lębork

Gmina Cewice
Cewice ulice Wincentego Witosa 27 do 32 oraz 64 i 65, Bursztynowa, Topolowa
25.04.201908:00-16:00

Region Słupsk

Gmina Postomino
Chudaczewko, Mazów
23.04.201909:00-12:00
Postomino
24.04.201908:00-15:00
Gmina Damnica, Miasto Słupsk
Damnica Słupska ul. Ogrodowa, Leśna, Korczaka
25.04.201908:00-12:00
Miasto i Gmina Sławno
Boleszewo
26.04.201908:00-15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Kusowo Kościół obwód nr. 2
24.04.201908:00-15:00
Miasto i Gmina Bobolice
Nowe Łozice
25.04.201909:00-13:00
Kępsko
26.04.201909:00-14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Młynary
Młynary ulice Kościuszki, Mierosławskiego, Styczniowa, Chodkiewicza, Traugutta, Żółkiewskiego, Niepodległości, 1 Maja, Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Rynek
24.04.201909:00-13:00
Karszewo
25.04.201908:30-12:30
Miasto i Gmina Pieniężno, Miasto i Gmina Braniewo
Różaniec
25.04.201909:00-13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Tolkmicko
Pogrodzie od 41 do 85 numery nieparzyste, 60, 70
23.04.201908:30-09:0023.04.201913:00-13:30
Gmina Rychliki
Powodowo 1b, były PGR
24.04.201908:00-15:00
Gmina Rychliki, Gmina Markusy
Stankowo, Topolno Małe, Marwica, Wysoka, Powodowo, Topolno Wielkie
24.04.201908:00-09:0024.04.201914:00-15:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Pasłęk ulice Brzozowa, Dębowa, Leśna, Wiśniowa, Partyzantów, Parkowa
24.04.201909:00-13:00
Gmina Pasłęk
Borzynowo 46
25.04.201909:00-12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Wałdyki, Złotowo
26.04.201909:00-14:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn
Jeżewo 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28,
23.04.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Trutnowo,
25.04.201908:30-13:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Łędławki 5 i budynki od numeru 19 do 26,
26.04.201908:30-12:00
Miasto i Gmina Korsze
Nunkajmy,
26.04.201911:00-15:00

Region Kwidzyn

Miasto i Gmina Prabuty
Pałatyki
23.04.201909:00-12:00
Kleczewo
25.04.201909:00-14:00
Miasto i Gmina Prabuty, Gmina Kwidzyn
Ośno, Wola-Sosenka, Laskowice
24.04.201908:00-14:00
Gmina Susz
Bronowo
24.04.201910:00-12:00
Gmina Dzierzgoń
Nowiec, Nowiny
26.04.201907:00-16:00
Gmina Kwidzyn
Ośno
26.04.201908:00-14:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Kromarki
24.04.201908:00-12:00
Gmina Lubomino
Lubomino nr 20, 21, 23, 24
24.04.201909:00-13:00
Lubomino nr 39-43
25.04.201909:00-13:00

Region Olsztyn

Gmina Purda
Patryki
24.04.201909:00-16:00
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Dywity
Myki, Wadąg, Zalbki, Olsztyn
26.04.201910:30-13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Ostróda
Ruś Mała
24.04.201908:00-15:00
Ostróda
25.04.201908:00-18:00
Gmina Małdyty
Kozia Wólka
24.04.201908:30-10:30
Gmina Gietrzwałd, Miasto i Gmina Morąg
Woryty
26.04.201908:00-09:00
Miasto i Gmina Morąg
Białka, Ruś
26.04.201908:00-11:00
Gmina Gietrzwałd
Łęguty, Zaskwierki
26.04.201910:00-12:30

Region Szczytno

Miasto i Gmina Pasym
Miłuki, Michałki, Tylkowo, Pasym
24.04.201908:30-14:3025.04.201908:30-14:30
Gmina Wielbark
Jakubowy Borek, Łysak
26.04.201908:30-09:30
Sędrowo, Kipary
26.04.201909:00-11:00
Wielbark ulice Kolonia II, Kolonia IV
26.04.201910:00-14:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Ojrzeń
Łebki Wielkie
24.04.201908:00-11:00
Dąbrowa, Kicin
25.04.201908:30-12:30
Gmina Pokrzywnica
Gzowo, Karniewek
25.04.201909:00-14:00
Świeszewo, Karniewek
25.04.201909:00-14:00
Gmina Opinogóra Górna
Załuże-Imbrzyki, Niemierzyce
26.04.201908:00-11:00
Gmina Karniewo
Romanowo
26.04.201908:30-12:30
Miasto i Gmina Ciechanów
Chruszczewo ul. Akacjowa 2
26.04.201909:00-11:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Leśniewice, Lisica
24.04.201908:00-12:00
Gostynin, ulice Brzozowa, Bierzewicka, Czapskiego, Gerwatowskiego, Honorowych Dawców Krwi, Hubalczyków, Kilińskiego, Kolejowa, Małkowskiego, Płocka, Popiełuszki, Wittek
25.04.201908:00-09:0026.04.201913:30-14:30
Miasto i Gmina Gąbin
Nowa Korzeniówka
25.04.201908:00-14:0026.04.201908:00-14:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Wierzbie
24.04.201908:00-12:00
Głogowiec
25.04.201909:00-12:00
Gmina Witonia, Gmina Daszyna, Miasto i Gmina Łęczyca, Miasto i Gmina Żychlin
Gajew, Gawrony, Gołocice, Karkoszki, Oraczew, Upale
25.04.201907:30-09:0025.04.201917:00-18:30
Gmina Witonia, Miasto i Gmina Żychlin
Gajew
25.04.201907:30-18:30
Miasto i Gmina Krośniewice
Kopy
25.04.201908:30-12:00
Miasto i Gmina Łęczyca
Leszcze
26.04.201908:00-12:00

Region Płock

Gmina Bulkowo, Gmina Bodzanów
Golanki Dolne wyłączony obwód kierunek Wiciejewo.
23.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Norbertańska, Widok, Miła, Grabówka
24.04.201909:00-13:00
Gmina Stara Biała
Nowe Trzepowo
25.04.201909:00-13:00
Gmina Bodzanów
Garwacz, Kanigowo, Nowe Kanigowo, Wiciejewo
26.04.201908:15-15:15
Gmina Stara Biała, Miasto i Gmina Płock
Stara Biała , Nowa Biała , Biała ulice Andrzeja Kmicica, Pawła Sapiehy, Onufrego Zagłoby, Michała Wołodyjowskiego, Henryka Sienkiewicza, Bankowa, Poświętne, Augustyna Kordeckiego, Oleńki Billewiczówny, Jana Kazimierza, Jerzego Bohuna, Nowe Draganie , Płock ulica Witolda Zglenickiego
26.04.201908:30-11:00
Gmina Bulkowo
Nowy Podleck wyłączony obwód kierunek Leksyn.
26.04.201909:00-13:00
Gmina Słupno
Borowiczki-Pieńki ulice Piastowska, Wspólna, Krakowska
26.04.201909:00-14:00

Region Płońsk

Gmina Joniec
Soboklęszcz
23.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Borkowo, Dobra Wola
23.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Kątne, Mazewo Dworskie"A", Mazewo Dworskie"B",
24.04.201908:00-16:0025.04.201908:00-16:00
Gmina Załuski, Miasto i Gmina Płońsk
Dalanówek, Poczernin, Nowe Wrońska, Szczytno, Szczytniki
24.04.201908:30-16:30
Gmina Świercze
Świerkowo
26.04.201908:00-15:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk
Ciachcin, Ciachcin Nowy
24.04.201909:00-15:00
Sękowo wyłączony obwód kierunek Machcino.
25.04.201909:00-13:00
Miasto i Gmina Sierpc
Miłobędzyn ulice Nad Stawem, Miłobędzka, Starowiejska
26.04.201908:00-14:00
Gmina Staroźreby, Gmina Bulkowo
Ostrzykowo, Ostrzykówek.
26.04.201908:30-13:30
Miasto i Gmina Drobin
Drobin ulice Sierpecka
26.04.201909:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Jabłonowo
Linia Konojady 7, obwód 200.
23.04.201908:00-14:00
Gmina Grodziczno
Linia Mroczno 1, obwód 300.
24.04.201908:00-16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Łąki 1.
24.04.201908:00-16:00
Gmina Zbiczno
Linia Zbiczno 2, obwód 600.
24.04.201908:30-14:30
Gmina Biskupiec
Linia Łąkorek Wieś obwód 100.
25.04.201908:00-13:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Osiek, Gmina Wąpielsk, Gmina Kurzętnik
Stacje: Gorczenica 2. Łapinóż: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Łapinóżek: 1, 2, 3. Jeziorki. Osiek Kolonia: 2, 3. WIEXPOL. Osiek: 8.
25.04.201908:00-18:00
Gmina Radomin
Stacja Dulsk 2.
25.04.201910:00-17:00
Gmina Kurzętnik
Linia Kurzętnik Betoniarska obwód 900 dla miejscowości Kurzętnik ulice: Betoniarska i Kwiatowa.
26.04.201908:00-13:00
Gmina Osiek
Stacja Kretki Duże 3.
26.04.201908:00-15:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz Kotłownia obwód Internat
23.04.201910:00-13:00
Stacja: Pieńki Królewskie 2 obw. 300
25.04.201908:30-14:00
Gmina Płużnica
Stacje: Pólko 1, 2
24.04.201908:00-15:00
Stacja: Pólko 1 obwód 100 oraz 200
25.04.201908:00-15:00
Miasto i Gmina Chełmno
Stacja: Starogród Górny 1 obwód 200
24.04.201909:30-14:30
Miasto i Gmina Chełmno, Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Kijewo Królewskie, Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Bieńkówka 1, 3, 4, 5, 6, Borówno 4, Starogród Górny 1, 2, 3, PZZ, Kałdus 1, 3, 4
24.04.201909:30-11:30

Region Radziejów

Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIEMNÓWEK 2
23.04.201908:00-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SMOGORZEWO 2
24.04.201908:30-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC SZKOLNA 2 obwód 100
25.04.201909:00-12:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GALONKI 1 obwód 100
23.04.201908:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TORZEWO 1 obwód 100
23.04.201908:00-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYROBKI 2 obwód 100
26.04.201909:30-13:30
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KALINOWIEC 3 obwód 100
23.04.201909:00-14:00
Gmina Waganiec, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIUTKÓWEK 3, SIUTKOWO 2, BARCIKOWO, WŁOSZYCA 1, 3, KOCIA GÓRA, MIKORZYN, KUCERZ 3, OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW, LUBANIE 22, MIKORZYN 2
23.04.201912:00-13:00
Gmina Waganiec, Gmina Lubraniec, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WŁOSZYCA 2
23.04.201912:00-13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WŁOSZYCA 2 obwód 100
24.04.201908:30-11:30
Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CHOTEL, OBAŁKI 1, 2, CHOTEL SKARBANOWO, SKARBANOWO 1, 2, SOKOŁOWO 1, 2, 3, PASIEKA E, D
24.04.201908:00-16:00
Gmina Piotrków Kujawski, Gmina Waganiec, Gmina Lubraniec, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CHOTEL PGR, JÓZEFOWO 1, 2, 3, TYMIEŃ, PODTYMIEŃ, KOMOROWO 1, 2
24.04.201908:00-09:3024.04.201914:30-16:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW PARKOWA 2 obwód 100 ulica Parkowa
26.04.201908:00-14:30
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW NARUTOWICZA 1 obwód 800 ulica Narutowicza
26.04.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM MLECZARZ obwód 500 ulica Warzelniana
26.04.201908:30-16:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM MLECZARZ obwód 400 ulica Warzelniana
26.04.201910:30-12:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM MLECZARZ obwód 300
26.04.201912:30-14:30

Region Rypin

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Tłuchowo
Stacja Popowo 4
23.04.201907:30-12:0025.04.201914:00-16:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Tłuchowo, Gmina Fabianki
Stacje Łochocin 1 do 6, POM, Grabiny 1, 2, 5, 6, 7, Wichowo 1 do 8, Cyprianka 4, 5.
23.04.201907:30-09:3025.04.201913:00-15:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacje Godziszewy 6, Kwiatkowo 1 do 4, Jasin
24.04.201907:30-10:0026.04.201917:00-20:00
Stacja Sadłowo 4 obwód 100 kierunek Pilarski.
24.04.201908:00-11:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Skępe
Stacje Łąkie 3, 4, 5, 9 MBM, 13, 14, 15, 18, 19, Szczekarzewo 1 do 3, Wólka 9, 13, Likiec 1 Turka.
24.04.201908:00-14:00
Gmina Rogowo
Stacja Brzeszczki Małe 1 obwód 100 kierunek Motyliński.
24.04.201908:30-14:00
Gmina Skępe, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Godziszewy 2, 5 Ferma Wiatrowa, Linne 4, 5
24.04.201910:00-11:0026.04.201916:00-18:00
Gmina Skępe
Stacja Likiec 1 Turka obwód 200 kierunek Blinno.
25.04.201908:00-14:00
Miasto i Gmina Lipno
Lipno ul. Wschodnia, Zachodnia, Północna, Biegunowa.
26.04.201908:30-14:00

Region Toruń

Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarnowo 1, 9, 10 Czarnowo ulice Jaworowa, Orzechowa, Akacjowa, Toporzysko
23.04.201906:30-08:3023.04.201918:00-20:00
Stacja Czarne Błota 15 Czarne Błoto ulica Leśna
23.04.201910:00-13:30
Stacja Górsk 8 Górsk ulice Spółdzielcza, Wiejska
23.04.201911:00-15:00
Stacja Wielka Zławieś 2, 3 , 6, 11 Pędzewo , Zławieś Wielka ulice Szkolna, Zachodnia, Południowa, Wiślana, Handlowa, Jasna, Słoneczna, Polna, Długa, Młodzieżowa, Gajowa, Krótka, Wspólna, Pruska Łąka, Zławieś Wielka ulica Wiślana, Toporzysko , Pruska Łąka
24.04.201907:00-09:3024.04.201916:00-20:00
Stacja Wielka Zławieś 1 , 8, 9 MARWIT , Pędzewo 4, 8 Pędzewo , Zławieś Wielka ulice Długa, Kasztanowa, Gajowa, Jasna
25.04.201907:00-13:00
Stacje Górsk 8, 16 Górsk ulice Spółdzielcza, Wiejska, Akacjowa
26.04.201907:00-18:00
Stacje Smolno 1, 2, Górsk 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, Górsk ulice Czeremchowa, Nadwiślańska, Długa, Prosta, Szkolna, Osiedlowa, Słoneczna, Wiejska, Zaciszna, Handlowa, Harcerska, Leśna, Rzemieślnicza, Jagodowa, ks. Bronisława Markiewicza, Ciasna, Wspólna, Ogrodnicza, Jodłowa, Topolowa, Modrzewiowa, Akacjowa, Sosnowa, Toruńska, Zławieś Mała ulica Sosnowa, Pędzewo , Smolno , Skrzypkowo , Górsk ulica Leśna
26.04.201907:00-09:0026.04.201915:30-18:00
Gmina Obrowo
Stacja Sąsieczno 2 Sąsieczno ulica Osiedlowa
23.04.201907:30-12:30
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Wielka Nieszawka 4 Wielka Nieszawka ulice Wierzbowa, Piękna, Brzozowa, Tulipanowa, Toruńska
23.04.201908:30-12:30
Gmina Ciechocin, Gmina Lubicz
Stacja Nowa Wieś 4 Nowa Wieś , Nowa Wieś ulice Jastrzębia, Nad Drwęcą, Widokowa, Sokola
23.04.201909:00-11:00
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 5 Łubianka ulice Zamkowa, Basztowa, bp. Okoniewskiego, Zamek Bierzgłowski ulica Przedzamcze
23.04.201910:00-12:00
Stacja Zamek Bierzgłowski 2
23.04.201912:00-14:00
Stacja Łubianka 18 ul. Piaskowa
24.04.201910:00-13:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Pruskołąka 1
23.04.201911:00-18:00
Gmina Lubicz
Stacja Mierzynek 9
24.04.201907:30-12:30
Stacja Lubicz 9 Lubicz Dolny ulice Grębocka
24.04.201908:30-12:30
Stacja Krobia 1 obw.600 kierunek Poligrafia
26.04.201907:30-15:00
Stacja Mierzynek 7 Krobia , Mierzynek ulica Graniczna
26.04.201910:00-13:30
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Lisi Ogon ul. Modrakowa 2/4, 6/8, Jemiołowa 10, 11, 13, Ugory 103-109, Owsiana 65/67, 63, 113a
24.04.201908:00-14:00
Stacja Wola Zamkowa Toruń ul. Wola Zamkowa 12a
24.04.201911:00-15:00
Stacja Panieńska 1 Toruń ul. Wojska Polskiego 1-3
25.04.201910:00-16:00

Region Włocławek

Miasto i Gmina Kowal, Gmina Brześć Kujawski
Kowal ulice Śniadeckich, Mickiewicza, Kopernika, Matejki, Kilińskiego, Rejtana, Mikołaja Reja, Kazimierza Wielkiego, Plac Rejtana, Zamkowa, Kołłątaja, Kościuszki
23.04.201907:00-09:00
Gmina Bobrowniki
Bobrownickie Pole , Bobrowniki ulica Lipowa
23.04.201910:00-13:00
Gmina Choceń, Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Lubraniec, Gmina Brześć Kujawski
Gróbce , Kruszyn ulice Kazimierza Wielkiego, Sportowa, Dobra Wola , Kruszynek , Markowo , Sykuła , Koszanowo , Humlin , Świętosław , Gustorzyn , Guźlin , Sokołowo , Dobra Wola , Wichrowice , Gołębin
24.04.201908:00-10:00
Gróbce , Kruszyn ulice Kazimierza Wielkiego, Sportowa, Dobra Wola , Kruszynek , Markowo , Sykuła , Koszanowo , Humlin , Świętosław , Gustorzyn , Guźlin , Sokołowo , Dobra Wola , Wichrowice , Gołębin
26.04.201911:30-14:30
Miasto i Gmina Kowal
Unisławice
24.04.201908:00-12:00
Gmina Lubień Kujawski
Lubień Kujawski ulice Żeromskiego, 1 Maja, Jana Pawła II, Wolności
24.04.201908:30-12:30
Gmina Baruchowo
Niedźwiedź
24.04.201909:00-11:30
Gmina Choceń
Kuźnice, Filipki, Śmiłowice
24.04.201910:30-13:30
Nowa Wola , Wilkowice
26.04.201908:00-13:00
Lutobórz , Szczutkowo
26.04.201909:30-12:30
Miasto i Gmina Włocławek
Nowa Wieś ulice Bratkowa, Sasankowa, Nagietkowa, Różana, Tulipanowa, Irysowa
25.04.201909:00-12:00
Włocławek ulice Okrężna, Łęgska, Ogniowa
25.04.201910:00-14:00
Dąb Mały , Dąb Polski ulice Stokrotkowa, Gerberowa, Storczykowa, Bratkowa, Kalinowa, Sasankowa, Nagietkowa, Różana, Irysowa, Liliowa, Wrzosowa, Skoki Duże
26.04.201910:30-13:30
Gmina Fabianki
Bogucin
25.04.201910:30-13:30
Gmina Brześć Kujawski, Gmina Chodecz
Sokołowo-Parcele , Sokołowo , Rzadka Wola , Guźlin , Ruda Lubieniecka , Brześć Kujawski ulice Krakowska, Rybaki, Głowackiego
26.04.201912:30-14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie