Wersja do druku

Sprzedaż i najem majątku

06-07-2018

Ogłoszenie o ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości

Przedmiot sprzedaży obejmuje swoim zakresem następujące nieruchomości zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego:

  1. Nieruchomość znajdująca się w Suszu przy ulicy Piastowskiej 38 składająca się z prawa użytkowania wieczystego gruntu działki Nr.17 o powierzchni 0,0401 ha zabudowanej budynkiem byłego posterunku energetycznego o powierzchni użytkowej 435,75 m2

 

Treść ogłoszenia - pobierz plik pdf

 

I.        Przedmiot sprzedaży obejmuje swoim zakresem następujące nieruchomości zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego:

 

1.       Nieruchomość znajdująca się w Suszu przy ulicy Piastowskiej 38 składająca się z prawa użytkowania wieczystego gruntu działki Nr.17 o powierzchni 0,0401 ha zabudowanej budynkiem byłego posterunku energetycznego o powierzchni użytkowej 435,75 m2  .

I. Przedmiot sprzedaży obejmuje swoim zakresem następujące nieruchomości zlokalizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego: 1. Nieruchomość znajdująca się w Suszu przy ulicy Piastowskiej 38 składająca się z prawa użytkowania wieczystego gruntu działki Nr.17 o powierzchni 0,0401 ha zabudowanej budynkiem byłego posterunku energetycznego o powierzchni użytkowej 435,75 m2 .

Powrót do listy

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie