Wersja do druku

Aktualności

02-05-2018

Nowe Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB

Uprzejmie informujemy, że od 1 sierpnia 2018 r. w ENERGA-OPERATOR SA obowiązują nowe Standardy Wymiany Informacji ze Sprzedawcami i POB.

Tekst jednolity dokumentu z uwzględnieniem zmian znajduje się w katalogu: Dokumenty i formularze → Instrukcje i Standardy → Standardy Wymiany Informacji EOP ze Sprzedawcami i POB. 

 

Wykaz najważniejszych zmian oraz  nowych funkcjonalności wprowadzonych w dokumencie: Standardy Wymiany Informacji ENERGA-OPERATOR SA ze Sprzedawcami i POB.

Planowana data wprowadzenia zmian: 1 sierpnia 2018 roku.

  1. Dokument ulega rozszerzeniu o komunikaty publikowane przez OSD na Portalu Informacji Pomiarowej dodane w rozdziale 8 pt. „Dokumenty publikowane przez Portal Informacji Pomiarowej”.
  2. W dokumentach UDPP, UDPPk, UDPM i UDPMk  dodane zostają pola:

a) Zdalny – pole informujące o tym, czy licznik jest odczytywany w sposób zdalny przez systemy akwizycyjne Energa-Operator SA (0 – tak, 1 – nie), 

b) StatusWskazania - informacja dotyczącą statusu wskazania bieżącego (R - odczyt rzeczywisty, S – odczyt szacowany, O – od odbiorcy).

Powrót do listy

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie