Wyłączenia bieżące - Oddział w Toruniu

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2017 10:50

WYŁĄCZENIA AWARYJNE

Region Radziejów

Gmina Topólka, Gmina Bytoń, Miasto i Gmina Nieszawa
Miłachówek, Zgniły Głuszynek, Sadłóżek, Sadłóg, Wandynowo, Witowo, Grodziska, Czarnocice, Witowo-Kolonia, Morzyce, Stróżewo, Faliszewo, Brylewo, Nieszawa
Przewidywany czas przywrócenia zasilania godz. 12:00

Region Rypin

Gmina Wielgie
Piaseczno
Przewidywany czas przywrócenia zasilania godz. 13:00

WYŁĄCZENIA PLANOWE

Region Brodnica

Gmina Biskupiec
Stacje: Bielice: 2, 4; Mierzyn: 1, 2, 3, 4, 5, 6; Lipinki: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Lipinki Kolonia 2;

W godzinach: od 12:00 do 16:00.

Stacje Mierzyn: 1, 5, 6.

W godzinach: od 08:00 do 16:00.

Gmina Bobrowo
Stacje Nieżywięć 9.

W godzinach: od 08:00 do 16:30.

Gmina Dębowa Łąka
Stacja Dębowa Łąka 3.

W godzinach: od 08:30 do 16:00.

Gmina Jabłonowo
Stacja Nowa Wieś 5.

W godzinach: od 08:30 do 15:30.

Stacje: Nowa Wieś: 2, 5, 6, 8; Płowężek PGR. Płowęż: 1, 2, 3, 6, 7, 8.

W godzinach: od 11:30 do 15:30.

Miasto i Gmina Brodnica
Linia Kominy 6 obwód 100.

W godzinach: od 10:00 do 16:00.

Region Grudziądz

Gmina Lisewo
Lisewo ulice Chełmińska, Boczna

W godzinach: od 08:30 do 14:00.

Miasto i Gmina Grudziądz
Gogolin

W godzinach: od 08:30 do 14:30.

Grudziądz ulice Bluszczowa, Wiśniowa, Powojowa, Ignacego Paderewskiego

W godzinach: od 10:00 do 15:00.

Region Radziejów

Gmina Bytoń
Odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOROWO 1, 2, 3, 4 , NOWY DWÓR 1, LUDWIKOWO 1, 2, 3, 4, BUDZISŁAW 1, 2, 3, 4, OSZCZYWILK 1, 2, GŁUSZYN 1, 2, 3, ZBOROWIEC 2 WIATRAKI

W godzinach: od 08:00 do 15:00.

Gmina Koneck, Gmina Zakrzewo
Odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GOSŁAWICE

W godzinach: od 08:00 do 15:00.

Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZOŁÓWEK 1

W godzinach: od 08:00 do 15:00.

Region Rypin

Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Chalin 1 obwód 100 kierunek Chudzewo oraz obwód 200 kierunek Ruszkowo.

W godzinach: od 08:00 do 16:00.

Gmina Skępe
Stacja Kukowo 2.

W godzinach: od 08:30 do 13:30.

Gmina Tłuchowo
Stacja Kamień Kmiecy 2.

W godzinach: od 11:30 do 14:30.

Miasto i Gmina Lipno
Stacja Głodowo 3 MBM.

W godzinach: od 08:00 do 13:00.

Region Toruń

Gmina Łubianka
Stacja Pigża 7

W godzinach: od 08:00 do 13:00.

Gmina Lubicz
Stacja Oś. Grębocin 1 ul. Suwalska, Białostocka

W godzinach: od 11:30 do 14:30.

Gmina Łysomice
Stacje Gostkowo 1, 2, 3, 4 Hydrofornia, 5, 6

W godzinach: od 08:00 do 16:00.

Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Toporzysko 1obwód kierunek Bydgoszcz

W godzinach: od 11:30 do 14:30.

Stacja Wielka Zławieś 5 ul. Piekarska, Jasna, Prosta

W godzinach: od 08:30 do 11:30.

Miasto i Gmina Toruń
Stacja Technikum Samochodowe Toruń ul. Miła, Źródlana, Grunwaldzka

W godzinach: od 08:30 do 11:30.

Region Włocławek

Gmina Chodecz
Mstowo 1 obwód 100

W godzinach: od 10:30 do 13:30.

Miasto i Gmina Włocławek
odbiorcy zasilani ze stacji Kosinowo 1 obwód 100, Kosinowo 4 obwód 100

W godzinach: od 08:00 do 12:00.

Włocławek ul. Toruńska mieszkania komunalne

W godzinach: od 08:30 do 12:00.

Powrót

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie