Konferencja SIwE'14

ENERGA-OPERATOR SA jak co roku uczestniczyła w konferencji „Systemy Informatyczne w Energetyce” która odbyła się w Wiśle w dniach 25-27 listopada 2014 roku.

W tegorocznej konferencji spółka zaprezentowała efekty prowadzonych w minionym roku projektów badawczych oraz pokazała w jaki sposób nowoczesne systemy informatyczne mogą wspomóc działanie Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami ENERGA-OPERATOR omawianymi w Wiśle.

Głównymi tematami analiz przedstawionych podczas odbywającej się w Wiśle konferencji SIwE’14 były: stan wdrożenia rozwiązań inteligentnej sieci elektroenergetycznej w Polsce oraz innowacje realizowane przez operatorów systemów przesyłu i dystrybucji. Prelegenci zgodnie podkreślali, że prowadzone inwestycje zapewniają niezawodność dostaw energii elektrycznej, co ma pozytywne przełożenie na jakość i stabilność odczuwane przez klientów biznesowych i indywidualnych.

Inteligentne sieci to integracja tradycyjnych rozwiązań sieci elektroenergetycznych z produktami teleinformatycznymi. Dzięki nowym technologiom informatycznym z zakresu inteligentnych sieci łatwiej nam, jako operatorom, będzie sprostać wyzwaniom związanym z optymalizacją infrastruktury sieciowej pod kątem stojących przed nią wyzwań, w tym przede wszystkim zwiększeniem jakości i niezawodności dostaw energii elektrycznej - powiedział podczas konferencji Rafał Czyżewski, prezes zarządu ENERGA-OPERATOR SA.

Wersja do drukuPowrót

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie