Aktualności

Konkurs dla samorządów

Konkurs SAMORZĄD PRZYJAZNY ENERGII skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, reprezentowanych przez wójtów, burmistrzów i prezydentów.

18.04.2017

więcej >

Dobre praktyki dystrybutorów pomogą w rozwoju emobilności

Pięciu operatorów systemów dystrybucyjnych, zrzeszonych w PTPiREE, opracowało „Dobre praktyki Operatorów Systemów Dystrybucyjnych. Informacje dla inwestorów zainteresowanych przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej punktów ładowania samochodów elektrycznych”. Członkowie PTPiREE zdają sobie sprawę, że konieczne jest wybudowanie w Polsce odpowiedniej sieci punktów ładowania samochodów elektrycznych, dlatego przygotowany przez nich dokument zawiera kluczowe informacje o wymaganiach i aktualnym stanie prawnym w tym obszarze.

18.04.2017

więcej >

Dialog techniczny poprzedzający udzielenie zamówienia (sprawa numer: DT/3/17)

ENERGA-OPERATOR SA z siedzibą w Gdańsku informuje, że w oparciu o art. 31a ustawy Prawo zamówień publicznych (tj., Dz.U. z 2015 r., poz. 2164z późn. zm. – dalej „PZP”) ogłasza dialog techniczny, którego celem będzie pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia, Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz warunków umowy, w postępowaniu, którego przedmiotem będzie dostawa transformatorów SN/nn.

13.04.2017

więcej >

Projekt z japońską agendą rządową NEDO

Polskie Sieci Elektroenergetyczne, ENERGA-OPERATOR, Energa Wytwarzanie, Japońska instytucja rządowa NEDO, Hitachi, Hitachi Chemical oraz Sumitomo Mitsui Banking Corporation zrealizują projekt badawczo-rozwojowy dotyczący możliwości wykorzystania systemów magazynowania energii oraz automatyzacji procesu utrzymania stabilności systemu elektroenergetycznego. Memorandum w tej sprawie między polskim a japońskim rządem zostało podpisane 14 marca br.

03.04.2017

więcej >

Komunikat ENERGA-OPERATOR SA dotyczący usługi redukcji zapotrzebowania na polecenie OSP

W związku z aktualizacją Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Przesyłowej PSE S.A. (Karta aktualizacji IRiESP nr CB/17/2017) i wprowadzeniem zasad certyfikacji Obiektów Redukcji (ORed) wykorzystywanych do świadczenia usług redukcji zapotrzebowania na polecenie Operatora Systemu Przesyłowego (OSP), ENERGA-OPERATOR SA uprzejmie informuje, że wnioski o wydanie certyfikatów dla ORed przyłączonych do sieci ENERGA-OPERATOR SA powinny być składane wyłącznie w formie elektronicznej (edytowalnej oraz w postaci skanu wniosku podpisanego zgodnie z zasadami reprezentacji Odbiorcy w ORed) na dedykowany adres e-mail: dsr@energa.pl

21.03.2017

więcej >

Uczniowie z Działdowa pod patronatem ENERGA-OPERATOR

Do grona szkół objętych programem ENERGA-OPERATOR „Energ(i)a do nauki” dołączył kolejny Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Działdowie. W ramach podpisanej umowy spółka nie tylko umożliwi odbywanie wycieczek dydaktycznych i instruktażowych, ale także nagrodzi 10 najlepszych uczniów stypendiami oraz wesprze finansowo szkołę w doposażeniu pracowni warsztatowych.

10.03.2017

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie