Aktualności

GPZ Gdańsk Centrum

Dla umożliwienia dynamicznego rozwoju oraz poprawy bezpieczeństwa i jakości dostaw energii w głównym kwartale Gdańska, przy zbiegu ul. Górka i Rogaczewskiego powstaje nowoczesna stacja transformatorowa w technologii GIS.

20.10.2017

więcej >

Nowe wytyczne dotyczące zasad kwalifikacji do Rejestru Kwalifikowanych Wykonawców

Wytyczne dotyczące zasad kwalifikacji do Rejestru Kwalifikowanych Wykonawców z dnia 17.10.2017r. wprowadzają możliwość ubiegania się o kwalifikację warunkową w zakresie sieci SN i stacji transformatorowych SN/nN.

19.10.2017

więcej >

Zapytanie ofertowe – dostawa samochodów osobowych dla Centrali ENERGA-OPERATOR SA (sprawa numer N/1/AZ/ZO/18/17) - aktualizacja 13.10.2017

ENERGA-OPERATOR Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku zwraca się z zapytaniem ofertowym.  Postępowanie prowadzone jest z zachowaniem zasad określonych ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 459) oraz Regulaminem udzielania zamówień w ENERGA-OPERATOR SA (dostępny na stronie http://bip.energa-operator.pl).

09.10.2017

więcej >

Potężny zastrzyk finansowy na inteligentne sieci

Energa-Operator pozyskała ponad 166 mln zł na inwestycje związane z inteligentną siecią. Jest to najwyższe dofinansowanie wśród krajowych Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD). Środki te pochodzą z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 (POIiŚ) i stanowią 38% kwoty przewidzianej na projekty w ramach poddziałania „Wsparcie budowy inteligentnych sieci elektroenergetycznych o charakterze pilotażowym i demonstracyjnym”.

06.10.2017

więcej >

Rozbudowa GPZ Toruń Śródmieście

Energa-Operator Oddział w Toruniu przygotowuje modernizację jednej z ważniejszych stacji 110/15 kV w mieście, zasilającej min. szpitale, duże centrum handlowe, centrum zarządzania kryzysowego, hale widowiskowo-sportowe i koncertowe oraz główne urzędy miejskie. Zostanie w niej zamontowana mała, pięciopolowa rozdzielnica wysokiego napięcia (GIS) w układzie H4 w izolacji gazowej w technologii GIS, gwarantująca bezpieczeństwo eksploatacji i zdecydowanie podnosząca niezawodność pracy.

03.10.2017

więcej >

Zapytanie ofertowe – wykonanie studium wykonalności budowy systemu magazynowania energii, jako elementu infrastruktury sieciowej służącej do realizacji usługi regulacyjnej w obszarze pracy farm PV (Sprawa nr N/1/AZ/ZO/16/17)

ENERGA-OPERATOR Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku zwraca się z zapytaniem ofertowym. Postępowanie prowadzone jest z zachowaniem zasad określonych ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 121 ze zm.) oraz Regulaminem udzielania zamówień w ENERGA-OPERATOR SA (dostępny na stronie http://bip.energa-operator.pl).

15.09.2017

więcej >

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie