Rejestr Kwalifikowanych Wykonawców

Budowa konkurencyjnego rynku usług budowlano-energetycznych jest jednym z celów strategicznych ENERGA-OPERATOR w zakresie poprawy efektywności wydatkowanych środków na inwestycje. Jest to także jedna z metod obniżania poziomu cen usług dystrybucyjnych dla klientów.

Wszystkie roboty budowlane elektroenergetyczne i usługi projektowe kontraktujemy na rynku zewnętrznym, a podstawowym trybem udzielania zamówień jest przetarg nieograniczony, prowadzony w oparciu o Rejestr Kwalifikowanych Wykonawców ENERGA-OPERATOR (RKW).

Firmy do niego wpisane, mogą skorzystać z szeregu ułatwień związanych z udziałem w postępowaniach przetargowych. Obecność w RKW gwarantuje m.in.: uproszczenie i przyspieszenie procesów formalnych udzielania zamówień, otrzymywanie bieżących informacji o planowanych inwestycjach, uczestnictwo w jasnych i konkurencyjnych procedurach przetargowych, możliwość otrzymania naszych referencji jako kwalifikowany wykonawca.

Wpis do rejestru jest bezpłatny.


W dniu 01 sierpnia 2017 roku wejdą w życie nowe Wytyczne dotyczące zasad kwalifikacji do Rejestru Kwalifikowanych Wykonawców.

Zmiana polega na dodaniu w pkt 3 Zasady kwalifikacji ppkt  3.13, wprowadzającego ograniczenie podmiotów, które mogą zostać zarejestrowane do Rejestru Kwalifikowanych Wykonawców.

Zmianie ulega także druk Wniosku zgłoszeniowego, poprzez dodanie pod tabelą  I. Zakres zgłoszenia oferty współpracy oświadczenia tożsamego z nowym ppkt 3.13 Wytycznych (…)

Wprowadzone zmiany zostały podyktowane troską o jak najwyższy poziom świadczonych usług przez podmioty współpracujące z ENERGA-OPERATOR SA w obszarze robót budowlanych i usług projektowych.

 

Do pobrania:

Procedura Rejestru Kwalifikowanych Wykonawców

Załącznik nr 1 do Procedury „RKW” - Wniosek zgłoszeniowy

Wytyczne dotyczące zasad oceny Wykonawców

Wytyczne dotyczące systemu motywacyjnego dla Wykonawców usług projektowych i robót budowlanych.

Wersja do drukuPowrót

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie