Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
ulica Borówkowa, Wenus 1 do 43, Merkurego, Jowisza, Andromedy
01.06.201608:30 - 14:00
ulica Niepołomicka 14 do 24, Przebiśniegowa, Liliowa, Bieszczadzka, Rosiczki, Szymborska, Darżlubska, 6 do 20, Sasankowa1 do 11, Wielkopolska 13 do 47
02.06.201608:30 - 14:00
ulica Jarzębinowa, Czereśniowa, Śliwkowa
03.06.201609:00 - 14:00

Region Kartuzy

Gmina Chmielno, Gmina Stężyca
Łączyno Osada Rybacka, Łączyński Młyn, Borzestowska Huta Łączyno.
01.06.201608:00 - 16:00
Gmina Kościerzyna
Kościerzyna ul. Cegielnia, Skargi, Lassa, Leśna.
01.06.201608:00 - 12:00
Gmina Somonino
Egiertowo Świniarnia
01.06.201608:00 - 13:00
Gmina Sulęczyno
Węsiory Wieś
02.06.201608:00 - 16:00
Gmina Kartuzy
Łapalice ul. Klonowa, Prokowska, Osiedle Widokowe, Marcina.
03.06.201608:00 - 16:00
Gmina Stężyca
Gołubie Wybudowanie Pod Zgorzałe, Gołubie Zamkowisko.
04.06.201608:00 - 17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Skarszewy
Głodowo
01.06.201608:00 - 11:00
Miasto Starogard Gdański
Starogard Milewskiego 2
01.06.201608:00 - 12:00
Gmina Starogard Gdański
Ciecholewy Wybudowanie
01.06.201610:00 - 17:00
Gmina Zblewo
Ciecholewy Wybudowanie
02.06.201610:00 - 14:00
ZBLEWO KASZTANOWA, KOŚCIERSKA, PÓŁNOCNA
02.06.201610:00 - 15:00
Gmina Liniewo
MAŁE LINIEWO
03.06.201608:00 - 15:00

Region Tczew

Gmina Pszczółki
Skowarcz
01.06.201608:00 - 09:0001.06.201613:00 - 14:00
Gmina Trąbki Wielkie
Gołębiewo Wielkie numery 59 ,60 ,61 ,66
01.06.201608:30 - 13:30
TRĄBKI MAŁE
04.06.201609:00 - 13:00
Gmina Kolbudy
Lublewo Polna
03.06.201608:30 - 12:30
Lublewo
04.06.201609:00 - 11:00
Gmina Tczew
Zabagno
03.06.201608:30 - 10:00
Zabagno 28
03.06.201610:00 - 13:30

Region Wejherowo

Gmina Władysławowo
Tupadły Wieś i Cmentarz.
03.06.201612:00 - 15:00
Władysławowo ul. Hallera, Siedleckiego.
02.06.201610:00 - 14:00
Miasto Wejherowo
Wejherowo ulica: Maszopów od 2 A do 2 G.
01.06.201608:30 - 14:00
Gmina Choczewo
Lubiatowo Ośrodek.
01.06.201610:00 - 12:00
Gmina Luzino
Wyszecino: stacja Wyszecino 5 obwód 200 kierunek Pobłocie: ulica Ofiar Stutthofu 34, 92, działka 164, 203, 204, 206, 211, 214, 225 przez 1, 226 przez 1, 227.
02.06.201608:30 - 14:00
Gmina Szemud
Zęblewo Młyn.
03.06.201608:00 - 12:00
Gmina Wejherowo
Ustarbowo: stacja Ustarbowo, obwód 200, kierunek Wieś.
03.06.201608:30 - 14:00

Oddział w Kaliszu

Region Kalisz

Gmina Żelazków
Szosa Turecka 24A, Wojciechówka: 1,8, 10, 13-20, 22-33, Wojciechówka 43, 44A-44N, 44/1-44/15 Wojciechówka 45A-45R, 46c
01.06.201609:30 - 12:00
Gmina Opatówek
Chełmce 24-36, 39-50 Chełmce 38A - 28H
01.06.201611:30 - 14:00
Gmina Blizanów
Jastrzębniki od 66 do 70 od 82 do 100 Sklep GS Agromark
02.06.201609:00 - 12:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Międzybórz
Klonów 1 - 28
01.06.201609:00 - 11:30
Miasto i Gmina Syców
Wioska ul. Wrzosowa 6A - 6J, 20, 22
01.06.201609:00 - 13:00
Syców ul. Kępińska 4A - 27
02.06.201609:00 - 13:00
Stradomia Wierzchnia 79 - 93, 111 - 127, ul. Jarzębinowa 3,4, 81A - 81D
03.06.201609:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Kościelec
Gąsiorów
01.06.201609:00 - 15:00
Gmina Olszówka
Ponętów
02.06.201609:00 - 15:00
Dębowice
03.06.201609:00 - 15:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi
Kamienica
01.06.201607:00 - 11:00
Tokarki
03.06.201608:00 - 11:00
Gmina Krzymów
Brzeźno
01.06.201607:00 - 11:00
Grąblin
02.06.201611:00 - 15:00
Miasto i Gmina Ślesin
Licheń
02.06.201607:00 - 11:00
Półwiosek
02.06.201608:00 - 15:00
Półwiosek
02.06.201611:00 - 15:00
Gmina Wilczyn
Wilczyn
03.06.201607:00 - 11:00
Wilczyn
03.06.201611:00 - 15:00
Miasto i Gmina Golina
Golina pl. Kazimierza Wielkiego, Sienkiewicza, Kościelna, Staromiejska, Krasińskiego, Chrobrego, Pułaskiego, Kilińskiego
03.06.201607:00 - 11:00
Radolina
03.06.201611:00 - 15:00
Lubiecz
03.06.201616:00 - 18:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Kraszewice
Kuźnica Grabowska 59 do 68.
01.06.201608:00 - 09:00
Gmina Czajków
Salamony 60 do 66, 70
01.06.201609:30 - 13:30
Miasto i Gmina Ostrzeszów
Rogaszyce 1 do 41, 155, SKR, Rogaszyce Parcele 239 do 249, Kościół, Przedszkole, Boisko, Sklep, Warsztat Samochodowy.
02.06.201609:30 - 13:30
Ostrzeszów ul. Bohaterów Monte Casino, Szkoła Zawodowa nr. 2, Fabryka Unimebel, Kryta Pływalnia, Elektrownia Fotowoltaiczna.
04.06.201607:00 - 10:00
Gmina Klonowa
Grzyb 17 do 20 , Osada Leśna 1
03.06.201609:00 - 13:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Zagórów ul. Konińska, Dojazdowa, Oleśnica
01.06.201608:30 - 12:00
Szetlew
01.06.201612:00 - 15:00
Łomów
02.06.201608:30 - 12:00
Trąbczyn
02.06.201611:30 - 15:00
Gmina Słupca
Milejewo
03.06.201608:00 - 10:00
Młodojewo
03.06.201609:00 - 13:00
Kamień, Cienin Kościelny, Benignowo
03.06.201616:00 - 18:00

Region Turek

Gmina Przykona
Olszówka, Przykonana
01.06.201609:00 - 18:00
Gmina Turek
Żuki
01.06.201609:00 - 18:00
Gmina Brudzew
Izabelin
02.06.201608:00 - 10:0003.06.201616:00 - 18:00
Gmina Władysławów
Polichno, Władysławów, Międzylesie, Mariantów
02.06.201608:00 - 10:0003.06.201616:00 - 18:00
Władysławów, Polichno, Mariantów, Izabelin, Międzylesie
02.06.201608:00 - 10:0003.06.201616:00 - 18:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Świdwin
Sława
01.06.201608:30 - 14:3006.06.201609:00 - 12:00

Region Bytów

Gmina Parchowo
Nakla Kolonia 2
01.06.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Bytów
Niezabyszewo Osiedle
02.06.201609:00 - 13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Chrząstowo od nr 8 w kierunku Barkowa
01.06.201607:30 - 16:3002.06.201607:30 - 16:30
Chrząstowo od nr 3 do 29,
03.06.201607:30 - 16:3006.06.201607:30 - 16:30

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Bogucino
01.06.201611:30 - 13:00
Miasto i Gmina Gościno
Gościno, Pławęcino
02.06.201607:30 - 10:0002.06.201613:00 - 15:00
Halinówek, Marianówek
02.06.201607:30 - 15:00
Gmina Ustronie Morskie
Rusowo, Połomino, Gąskowo od budynku nr 1 do budynku nr 38, Jazy od budynku nr 1 do budynku nr 8
03.06.201610:00 - 14:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów
Polanów ul. Żwirowa, Bobolicka, Przytorze
01.06.201613:00 - 15:00
Polanów ul. Zacisze, ul. Dworcowa, ul. Kolejowa
01.06.201608:00 - 11:0002.06.201614:00 - 17:00
Związku z pracami na sieci może wystąpić zaniżone napięciu w miejscowości Polanów
01.06.201608:00 - 02.06.2016 17:00
Rekowo
03.06.201609:00 - 15:00
Gmina Mielno
Mielenko ul. Akacjowa, Letnia, Jantarowa, Brzozowa
01.06.201609:00 - 13:00
Mścice
03.06.201608:00 - 18:00

Region Lębork

Miasto i Gmina Łeba
Łeba ulica Leśna
01.06.201610:00 - 15:00
Gmina Potęgowo
Dąbrówno Nowe
03.06.201608:00 - 14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Wilczęta
Ławki Kolonia
01.06.201609:00 - 14:00
Miasto i Gmina Orneta
Miłkowo Kolonia
02.06.201609:00 - 12:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Łoźnik Kolonia
03.06.201608:30 - 12:30

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Nowina 19a, b, c, działka 8/19
01.06.201610:00 - 13:00
Elbląg ul. Pomorska 37, 39, 41, 43, 45
02.06.201609:00 - 14:00
Komorowo Domki
03.06.201609:00 - 12:00
Dąbrowa WiK
03.06.201616:00 - 16:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Łęcze od 111 do 121
01.06.201610:00 - 13:00
Łęcze od 81 do 91
01.06.201610:00 - 13:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Kawki od 1 do 6
02.06.201609:00 - 12:00
Kawki od 24 do 27
02.06.201609:00 - 12:00
Kąty Pochylnia
03.06.201608:00 - 14:00
Gmina Gronowo Elbląskie
Jezioro 25, Jasionno od 24 do 28, Markusy od 4 do 9
03.06.201608:00 - 10:0003.06.201612:00 - 14:00

Region Kętrzyn

Gmina Srokowo
Srokowski Dwór, Wilczyny 1, 35, 36, 50,
01.06.201608:00 - 19:00
Srokowski Dwór, Wilczyny 1, 35, 36, 50
02.06.201608:00 - 19:00
Srokowski Dwór, Wilczyny 1, 35, 36, 50,
03.06.201608:00 - 19:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo Osiedle Mazurskie 40,
02.06.201608:00 - 12:00

Region Kwidzyn

Miasto i Gmina Prabuty
Rodowo Małe, Jakubowo Kolonia.
31.05.201608:00 - 09:0001.06.201614:00 - 15:00
Gmina Mikołajki Pomorskie
Cieszymowo Wielkie od nr 1 do 8 oraz od 17 do 28.
01.06.201613:00 - 14:00
Gmina Stary Targ
Jodłówka, Tropy Igły.
02.06.201609:00 - 11:00
Miasto Kwidzyn
Kwidzyn ul. Krańcowa 15.
03.06.201608:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Kiertyny Małe, Bezledy nr 13-18, 49-51, 59-63, Polkomtel, Komisariat Policji, Sklep, Piekarnia, Szkoła, Urząd Gminy
01.06.201608:00 - 11:00
Kiertyny Wielkie, Kisyty, Bezledy Przejście Graniczne, Polkomtel, Mini bar, Pośrednictwo Ubezpieczeń, telefonia dz. 3/25
01.06.201611:00 - 14:00
Bartoszyce ul. Szymanowskiego garaże
02.06.201608:00 - 12:00
Bąsze, Posłusze, Lejdy, wieża monitoringu
02.06.201608:00 - 11:00
Głomno, Kramarki
02.06.201611:00 - 14:00
Miasto i Gmina Dobre Miasto
Międzylesie, wyłączenie stacji Międzylesie Wieś, 3
03.06.201608:00 - 12:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
PILNIK 20, 20a, 17, 16a, 16
03.06.201608:00 - 11:00
Żytowo, Koniewo nr 26
03.06.201608:00 - 11:00
Koniewo nr 20-22, 24, 27, 28, 34, dz. 48/8, elektrownia wodna, Kotowo nr 11, 12, 14
03.06.201611:00 - 14:00
Gmina Kiwity
Samolubie, wieże telefonii Polkomtel, T-Mobile nr 34723
03.06.201609:00 - 14:00
Gmina Lubomino
Zagony Wieś
03.06.201612:00 - 14:30

Region Malbork

Miasto i Gmina Nowy Dwór
Kępki od 29 do 52.
01.06.201608:00 - 14:00
Gmina Ostaszewo
Gniazdowo od 35 do 46.
02.06.201608:00 - 11:00
Miasto i Gmina Nowy Staw
Półmieście.
03.06.201612:00 - 15:00

Region Olsztyn

Gmina Purda
Ostrzeszewo
03.06.201610:00 - 12:0003.06.201615:30 - 18:30

Region Ostróda

Gmina Grunwald
Gierzwałd
01.06.201608:00 - 11:30
Miasto i Gmina Miłomłyn
Liwa ul. Krzywa, ul. Długa
01.06.201608:30 - 12:00
Liwa ul. Leśna, ul. Zielona
03.06.201608:00 - 11:00
Liwa ul. Długa, ul. Leśna
03.06.201611:30 - 15:00
Miasto i Gmina Morąg
Gubity
02.06.201608:15 - 14:00
Kalnik
03.06.201609:00 - 12:30
Miasto i Gmina Ostróda
Pancerzyn
03.06.201608:15 - 11:30
Miasto i Gmina Olsztynek
Samogowo
03.06.201608:30 - 11:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Krasne
ZIELONA, STARY JANIN, SZLASY-UMIEMY, SZLASY-LESZCZE, BRZOZOWO MAŁE, BRZOZOWO WIELKIE, BRZOZÓWKO
03.06.201609:00 - 17:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Skoki ze stacji S4-39, obwód kierunek Budy Kaleńskie
01.06.201608:00 - 12:00

Region Mława

Gmina Stupsk, Gmina Grudusk
ŻMIJEWO-TROJANY, ROSOCHY, PIONKI:PIONKI, ŻMIJEWO KOŚCIELNE, ŻMIJEWO-GAJE, ŻMIJEWO-KUCE, ZAKRZEWO WIELKIE, OLSZEWO-GRZYMKI, OLSZEWO-BOŁĄKI, OLSZEWO-BORZYMY, OLSZEWO BORZYMY, JEŻE, TRZPIOŁY, KONOPKI, ULICE, CZTERDZIESTOLECIA PRL, PIECZYSKA, SPÓŁDZIELCZA, KREDYTOWA, RYNKOWA, PRZEMYSŁOWA, BOCZNA, SPORTOWA, NOWA, OGRODOWA, LEŚNA, MAZOWIECKA, KWIATOWA, POLNA, Stacje: ES6-1476 Stupsk Stacja Paliw, AES6-43 Ponki-Żmijewo
02.06.201607:30 - 09:00
Gmina Iłowo - Osada
IŁOWO-WIEŚ, ULICE, JANOWSKA, WIEJSKA, OKRĘŻNA
02.06.201608:00 - 15:00
NARZYM, ULICE, ROBOTNICZA, LEŚNA
02.06.201609:30 - 12:00
Gmina Stupsk
STACJE, ES6-1476 STUPSK STACJA PALIW, AES6-43 PONKI ŻMIJEWO
02.06.201609:00 - 17:0003.06.201609:00 - 17:0006.06.201609:00 - 17:00

Region Płock

Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Wólka Przybojewska, Goławin.
01.06.201608:00 - 11:00
Gmina Stara Biała
Kowalewko.
01.06.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płock
Kostrogaj Wieś.
03.06.201608:00 - 10:00
Gmina Radzanowo
Brochocin.
03.06.201608:30 - 14:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk
Jaskółowo stacja S7-1006
01.06.201608:00 - 17:00
Paulinowo stacja S7-999 obwód kierunek Nasielsk
02.06.201608:00 - 12:00
Paulinowo stacja S7-999
03.06.201608:00 - 17:00
Miasto i Gmina Płońsk
Poczernin HUBER HOLDING stacja AS7-1070 , Poczernin SMAD stacja T779004 , Poczernin stacja S7-172
03.06.201608:00 - 12:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Raciąż
Charzyny, Sikory
01.06.201608:30 - 12:30
Gmina Brudzeń Duży
Brudzeń Duży.
01.06.201609:00 - 13:00
Murzynowo.
03.06.201609:00 - 12:00
Gmina Radzanowo
Brochocin.
03.06.201608:30 - 14:00
Gmina Szczutowo
Szczechowo
03.06.201608:30 - 11:30
Miasto i Gmina Sierpc
Dębowo obwód kier.Goleszyn
04.06.201610:00 - 14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Kurzętnik
Stacja Kurzętnik Sienkiewicza.
01.06.201607:00 - 21:00
Stacje Marianowo 1 i 2.
01.06.201607:00 - 09:0001.06.201617:30 - 21:00
Gmina Bobrowo
Stacja Małki 1 oraz linia Małki 4 obwód 200.
01.06.201608:00 - 16:00
Gmina Biskupiec
Stacja Krotoszyny 9.
02.06.201608:00 - 19:00
Gmina Osiek
Stacja Warpalice 4.
02.06.201609:00 - 16:00
Stacja Strzygi 1.
03.06.201608:00 - 14:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacje: Widok, RDP, Graniczna, POM 1, Jezioro: 1, 2, Karbowo: 2, 3, 7, 8, 11, 14, 15, 16, PGR, Hydrofornia.
02.06.201609:00 - 14:00
Gmina Górzno
Stacja Miesiączkowo 10.
03.06.201608:00 - 12:00

Region Grudziądz

Gmina Lisewo
Stacja: Bartlewo 1
01.06.201608:00 - 11:00
Stacja: Bartoszewice 1 PGR
02.06.201608:00 - 13:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Owczarki 2 obwód 100
01.06.201608:00 - 12:00
Stacja: Gać 5
01.06.201612:00 - 16:00
Stacje: Nowa Wieś 4, 14, 15, Parski 2, 3, Świerkocin 2
03.06.201608:00 - 14:00
Stacje: Parski 1, 2, 3, Nowa Wieś 2, 3, 4, 14, 15, Świerkocin 2, 7
03.06.201608:00 - 14:00
Miasto i Gmina Wąbrzeźno
Stacja: Ryńsk 8
01.06.201609:00 - 13:00
Gmina Kijewo Królewskie
Stacja: Kiełp 1
02.06.201609:00 - 14:00
Gmina Rogóźno
Stacje: Białochowo 6, Rogóźno 10, Łysakowo
02.06.201609:00 - 13:00
Gmina Unisław
Stacja: Głażewo
03.06.201608:00 - 11:00
Gmina Płużnica
Stacja: Błędowo 1
03.06.201609:00 - 14:00

Region Radziejów

Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MŁYNEK 2 obwód 200 kierunek Brzeźno
01.06.201608:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KRUSZYNEK KOLONIA 2 .
02.06.201608:30 - 11:30
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 4 .
01.06.201608:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 5 .
01.06.201611:00 - 14:30
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DĘBOŁĘKA 6 obw.100
01.06.201608:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DĘBOŁĘKA 7 obwód 200 .
02.06.201608:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄCZKI MARIANOWO 1 .
02.06.201608:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUDZK MAŁY 1 .
02.06.201611:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZYCE 1 PGR .
03.06.201608:00 - 12:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZAGORZYCE 1 .
03.06.201611:00 - 14:30

Region Rypin

Gmina Skrwilno
Stacja Skudzawy 9.
01.06.201608:00 - 16:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacje Głogi 1, 2.
02.06.201608:00 - 15:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Skępe
Stacje Karnkowo 4 MBM, 6, 8, Żuchowo od 1 do 4, Pokrzywnik od 1 do 5, Józefkowo 1, 2, 3, Wioska 1, 2.
02.06.201608:00 - 09:3002.06.201613:00 - 15:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Puszcza Rządowa 5.
03.06.201608:30 - 14:30
Stacja Puszcza Rządowa 5 obwód 200 kierunek Trepczyński.
03.06.201614:30 - 19:00
Gmina Brzuze
Stacja Brzuze 5 GS.
03.06.201609:00 - 15:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Smogorzewiec, stacja Obrowo 17ul. Leszczynowa i Kawęczyn działka 514/14 , stacja Sąsieczno 6 w tym Osiedle Słoneczne Wzgórze
01.06.201607:00 - 20:00
Stacja Obrowo 17 ul. Leszczynowa, stacja Smogorzewiec 3
01.06.201607:30 - 19:00
Stacje Smogorzewiec, stacja Sąsieczno 6, stacja Obrowo 17 w tym ul. Leszczynowa
01.06.201607:30 - 19:00
Smogorzewiec
02.06.201607:00 - 17:00
Stacja Obrowo 17ul. Leszczynowa i Kawęczyn działka 514/14 , stacja Sąsieczno 6 w tym Osiedle Słoneczne Wzgórze
02.06.201607:00 - 09:0002.06.201615:00 - 17:00
Miasto i Gmina Toruń
Toruń ul. Armii Ludowej, Jasna, Poranna, Letnia 27,
01.06.201607:30 - 08:0001.06.201617:30 - 18:00
Toruń ul. Powstańców Śląskich43 do 103, Powstańców Wielkopolskich 43 do 101 oraz 44 do 76
01.06.201609:00 - 16:30
Toruń ul. Jodłowa 21 do 21 H
01.06.201610:00 - 15:00
Toruń ul. Polna 110, 110A, 110B, Wschodnia 5 do 21 i 2 do 12A, Kanałowa 25 do 41 i 34 do 38, Kociewska 9, 10, 11, 12 a, 12b, 13,
03.06.201608:30 - 09:0003.06.201615:30 - 16:30
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Bielczyny 4 w tym bud. 1 do 11, stacja Windak -Głuchowo
01.06.201608:00 - 13:00
Stacja Bielczyny 3 w tym bud. Bielczyny 39 do 60, stacja Bogusławki 1
01.06.201611:00 - 16:00
Stacje Grzywna 4, 12, 13, Kuczwały 2, Sarbinowo w tym bud. Grzywna 54 do 183, bud. Kuczwały 22 do 27, Zęgwirt 2, 4
03.06.201608:00 - 13:00
Stacja Izabelin, stacja Warszewice 4 w tym ul. Frelichowskiego, Groszkowskiego, Spółdzielcza, Rycerska, Zdrojowa
03.06.201611:00 - 16:00
Gmina Lubicz
Stacje Mierzynek 4, 6 w tym bud. Mierzynek 1 do 19, 2 do 20, ul. Poligraficzna 4 do 44, 47 do 53, Żwirka i Muchomorka, Baśniowa, Krobia bud. 40 do 50
01.06.201608:30 - 13:30
Stacja Grębocin 1 ul. Przydatki
02.06.201608:00 - 13:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Gmina Lubicz
Stacja Elzanowo 1, stacja Grębocin 10 w tym ul. Kolonia Papowska, Dworcowa, Kasztanowa, Kolejowa
02.06.201608:00 - 13:00
Stacja Elzanowo 2, stacja Gronówko 1
02.06.201611:00 - 16:00
Gmina Ciechocin
Stacja Piotrkowo 2
03.06.201608:30 - 13:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Kowal
stacja: Krzewent Rybakówka
01.06.201607:00 - 10:00
stacja: Rakutowo 1 obwód 100
01.06.201609:00 - 13:0002.06.201609:00 - 13:00
stacja: Krzewent
01.06.201610:00 - 13:00
stacja transformatorowa: Kowal 3, 5, 7, 13, Kowal Oczyszczalnia, Kowal 2 Stolarnia, Lumac
02.06.201607:30 - 10:30
stacja transformatorowa: Kowal 6, 8, Grodztwo 3
02.06.201610:00 - 13:00
Miasto i Gmina Włocławek
stacja: Koszanowo 1
01.06.201607:00 - 10:00
stacja: Kruszynek 2
01.06.201613:00 - 16:00
stacja: Koszanowo 2
02.06.201610:00 - 13:00
Gmina Brześć Kujawski
stacja: Brzezie 6
01.06.201608:00 - 10:30
stacja: Brześć Mickiewicza 2
01.06.201613:30 - 16:00
stacja: Brześć Orzeszkowej
02.06.201608:00 - 10:30
stacja: Brześć Orzeszkowej 2
02.06.201610:45 - 13:15
stacja: Brześć Piaskowa
02.06.201613:30 - 16:00
stacja: Brześć Polna
03.06.201608:00 - 10:30
stacja: Brześć Rybaki
03.06.201610:45 - 13:15
stacja: Brześć Krakowska
03.06.201613:30 - 16:00
Gmina Choceń
stacja: Krukowo 2
02.06.201613:00 - 16:00
Gmina Baruchowo
stacja: Kłótno 4
03.06.201607:00 - 10:00
stacja: Kretki
03.06.201613:00 - 16:00
Gmina Lubień Kujawski
stacja: Kłóbka 1
03.06.201610:00 - 13:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie