Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
ulica Łanowa 44 do 71
09.02.201609:00 - 13:00
ulica Sobótki 1 do 3, 22 do 24, Wassowskiego, Grunwaldzka 40 do 62, Matejki 19 do 24, Sienkiewicza, Pileckiego, Przychodnia Wassowskiego
10.02.201607:30 - 08:0010.02.201619:30 - 20:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Łanowa od 10 do 24
10.02.201608:30 - 13:30

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
Starogard ulica Skalskiego i Okrężna
08.02.201607:30 - 13:00
Gmina Starogard Gdański
Kolincz
08.02.201610:00 - 15:00
Gmina Stara Kiszewa
Wygonin
09.02.201608:00 - 13:00
Stary Bukowiec ,Foshuta ,Chwarzenko Łąki ,Bartoszy Las ,Stara Kiszewa Sendom ,Wybudowanie ,22 Lipca Skrzyżowanie ,Wrota Kaszub ,Hydrofornia
09.02.201608:30 - 09:3009.02.201615:00 - 16:30
Kobyle od stacji trafo kierunek Skarszewy
10.02.201609:00 - 10:0010.02.201615:00 - 16:00
Kobyle od stacji trafo kierunek Stara Kiszewa
10.02.201610:00 - 16:00
Gmina Smętowo Graniczne
FRĄCA RYNKÓWKA
10.02.201607:00 - 15:00
Gmina Zblewo
JEZIERCE KLESZCZEWO KOŚCIERSKIE OSIEDLE 58, 59, 60, 60A, 61
10.02.201608:30 - 12:3011.02.201608:30 - 12:30
Gmina Liniewo
LINIEWO, ŁĄKOWA ,WYZWOLENIA
11.02.201608:00 - 12:00
Gmina Osiek
RADOGOSZCZ
11.02.201610:00 - 15:00
Gmina Gniew, Gmina Pelplin
Małe Walichnowy, Lignowy Szlacheckie, Wielkie Walichnowy
12.02.201608:00 - 09:0013.02.201616:00 - 17:00
Gmina Bobowo
Wysoka 25
12.02.201610:30 - 15:30

Region Tczew

Gmina Tczew
Czarlin Leśna 1 i 3
08.02.201609:00 - 14:00
MIŁOBĄDZ KOLEJOWA od 3 do 7 od 19 do 24, Pamięci NARODOWEJ od 18 do 22
10.02.201609:00 - 12:30
Gmina Trąbki Wielkie
Rościszewko
09.02.201611:00 - 13:00
Gmina Kolbudy
Jankowo
10.02.201607:30 - 08:3010.02.201616:00 - 17:30
Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Trąbki Wielkie
Warcz; Żuławka; Kleszczewo ulica Spacerowa
12.02.201608:00 - 09:0012.02.201613:00 - 14:00

Region Wejherowo

Gmina Wejherowo
ORLE ul. NADRZECZNA , OKRĘŻNA 2, 4, 6, 8 , SZKOLNA 12, 14, 16, 17, 33, 46, 47.
08.02.201608:30 - 13:30
NOWY DWÓR WEJHEROWSKI ul. PAWŁOWSKIEGO 14, 17, 22/A, ZBYCHOWSKA 1.
10.02.201608:30 - 14:00
Gmina Krokowa
SŁUCHOWO ul. GÓRNA.
09.02.201608:00 - 12:00
Gmina Linia
Niepoczołowice Wieś.
09.02.201608:30 - 14:30
Zelewo Wschód.
09.02.201613:00 - 16:00
Niepoczołowice.
11.02.201608:30 - 14:30
Gmina Puck
Połczyno ul. Gdańska.
10.02.201608:00 - 12:30
Miasto Wejherowo
WEJHEROWO ul. GRYFA POMORSKIEGO 21, 25, 31, 39, 41, HARCERZY GDYŃSKICH 1, 12, 3, 5, 7, 8, 9 , PUŁKU STRZELCÓW 3, 5 , OBROŃCÓW KĘPY OKSYWSKIEJ .
11.02.201608:00 - 10:00
Wejherowo ul. Polna.
11.02.201611:00 - 12:30
Wejherowo ul. Cicha.
12.02.201608:30 - 13:00
Gmina Gniewino
Gniewino ul. Pomorska 43, Spokojna.
11.02.201613:30 - 15:30
Gmina Choczewo
Lublewo.
12.02.201608:30 - 12:00
Gmina Żukowo
CHWASZCZYNO: ul.TUCHOMSKA
12.02.201611:00 - 15:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Krotoszyn
Biadki ul. Krotoszyńska 11 do 131, Wiejska 14 do 45
08.02.201609:00 - 12:00
Gmina Zduny k. Krotoszyna
Chachalnia 18 do 21
09.02.201611:00 - 13:00
Gmina Jarocin
Osiek 44 do 65, Stramnice 21, 22
10.02.201609:00 - 11:15
Jarocin ul. Okrężna 2
10.02.201610:00 - 13:00
Witaszyce ul. Żeromskiego Blok 3A
11.02.201610:00 - 13:00
Jarocin ul. Wielkopolska 7, Warmińska Cała
12.02.201610:00 - 13:00
Gmina Żerków
Radlin 37 do 56
12.02.201611:30 - 13:30

Region Kalisz

Gmina Ceków
Plewnia Nowa od 33 do 40 Prażuchy Stare od 48 do 50a Firma ROBO Firma Skórzewski
08.02.201608:30 - 11:00
Gmina Koźminek
Młynisko 2a-15a , Zakrzyn Jeziorko 2-5
09.02.201609:00 - 14:00
Gmina Opatówek
Cienia Trzecia od numeru 1 do 18
09.02.201609:00 - 10:00
Borów od 11 do 67a
12.02.201608:00 - 12:00
Gmina Gołuchów
Szkudła od 1 do 36 Lewiatan Przepompownia Kucharki od 1 do 32
10.02.201608:00 - 12:00
Gmina Stawiszyn
Piątek Mały 4-29, 57-65
11.02.201609:00 - 13:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Skalmierzyce ul. Dąbkowa od 1 do 16 ul. Ostrowska 19 21 23 23a ul. Ostrowska od 60 do 106a od 69 do 115 Młyn ul. Pleszewska 1
12.02.201609:00 - 13:00

Region Kępno

Gmina Bralin
Darnowiec
08.02.201609:00 - 13:00
Gmina Dziadowa Kłoda
Dalborowice Osiedle PGR , nr 1 do 7 , 10
08.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Syców
Syców Wioska ul. Sosnowa , Wioska nr 24 do 25 , Wrzosowa
08.02.201609:00 - 12:00
Nowy Dwór od nr 17 do nr 34
10.02.201608:00 - 10:30
Nowy Dwór od nr 16 do 36A
10.02.201610:30 - 11:30
Radzyna nr 63, 64, 70, 71, 74
10.02.201612:30 - 13:30
Radzyna nr 62, 63, 67, 68
10.02.201613:30 - 14:30
Wielowieś od nr 1 do 7A
11.02.201608:00 - 12:00
Wielowieś od nr 8 do 17
11.02.201612:00 - 14:00
Wielowieś od nr 16C do 22, Działosza 56A, 58
12.02.201608:00 - 10:00
Działosza od nr 36 do 65A
12.02.201610:00 - 12:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Teklinowska 16 , P16A, PHU " JUSZCZAK " , Firma "ANIMAR " S. Jańczak , BETARD , AUGUSTO
08.02.201609:00 - 13:30
Cieszęcin 1 do 65
09.02.201609:00 - 13:00
Gmina Czastary
Brzeziny Koło Krzyża , Krzyż , Parcice ul. Rzemieślnicza , Parkowa 1 do 6 , Chorobel 1 do 20 i Krzyż 1, 2, 3, 5, 6
09.02.201609:00 - 13:00
Czastary ul. Wolności 28 do 55
09.02.201609:00 - 13:00
Czastary ul. Wolności do nr 22 , Szkolna 2 , Łąkowa , Lipowa 1 do 8
10.02.201609:00 - 13:00
Czastary ul. Zachodnia nr 54 do 99
10.02.201609:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Olszówka
Głębokie
08.02.201609:00 - 13:00
Mniewo
11.02.201609:00 - 13:00
Olszówka
11.02.201609:00 - 13:00
Gmina Babiak
Żurawieniec
09.02.201609:00 - 13:00
Gmina Przedecz
Katarzyna
10.02.201609:00 - 13:00
Jasieniec
12.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Kłodawa
Zbójno
10.02.201609:00 - 13:00
Gmina Wierzbinek
Broniszewo
12.02.201609:00 - 13:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi
Daninów
08.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ślesin
Bylew, Ignacew, Leśnictwo, Pogorzele, Pogoń Gosławicka, Smólniki.
09.02.201607:30 - 09:00
Bylew, Ignacew, Leśnictwo, Pogorzele, Pogoń Gosławicka, Smólniki.
12.02.201617:00 - 18:00
Miasto i Gmina Golina
Kraśnica, Węglewskie Holendry
09.02.201608:00 - 09:3011.02.201616:00 - 18:00
Miasto i Gmina Kleczew
Adamowo
09.02.201609:00 - 14:00
Gmina Grodziec
Królików, Grodziec, Junno
10.02.201607:00 - 18:00
Królików, Lądek, Junno, Grodziec
11.02.201616:30 - 18:00
Junno, Zagóźnica, Ciświca Nowa, Lipice, Ciświca Stara, Huta Stara, Borwiec Stary, Borowiec Nowy
12.02.201607:00 - 08:3012.02.201616:30 - 18:30
Grodziec ul. Młyńska
12.02.201609:00 - 13:00
Gmina Krzymów
Genowefa
11.02.201609:00 - 12:00
Miasto i Gmina Rychwał
Grochowy
11.02.201609:00 - 14:00
Miasto Konin
Konin ul. Łężyńska, Ślesińsk, Księdza Palenieckiego , Zacisze
12.02.201609:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Raszków
Koryta 54 do 68, Szkoła
11.02.201608:00 - 10:00
Gmina Ostrów Wielkopolski
Czekanów ul. Środkowa 37 do 57, 60 do 94
12.02.201608:00 - 12:30
Czekanów ul. Szkolna 31 do 46, Przepompownia, Piaskowa 1 do 36, Baby.
12.02.201608:30 - 13:00
Miasto I Gmina Odolanów
Wierzbno ul. Kwiatowa 2, 4, Odolanowska 23 do 35, 32 do 44, Słoneczna, Szkolna, Leśna.
12.02.201608:00 - 10:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Pyzdry
Tłoczyzna
08.02.201609:00 - 13:00
Gmina Lądek
Dolany
09.02.201609:00 - 13:00
Gmina Orchowo
Orchowo ul. Powstańców Wielkopolskich, Lipowa
09.02.201609:00 - 13:00
Siedluchno
11.02.201609:00 - 13:00
Podbielsko
12.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Zagórów
Skokum
10.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Witkowo
Czajki
11.02.201609:00 - 12:00

Region Turek

Gmina Dobra
Stefanów
08.02.201609:00 - 11:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Przyborów
08.02.201610:00 - 11:00
Gmina Kawęczyn
Głuchów
10.02.201609:00 - 13:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Miasto i Gmina Bytów
Bytów ul. Broniewskiego 2, 4, 6, ul. Szenwalda 2, ul. Gałczyńskiego 34, 36, ul. Tuwima 1, 2, 4, 6, ul. Dunikowskiego od 1 do 19, ul. Marii Dąbrowskiej 10, ul. Kolonia Jeziorki od 1 do 13 oraz ul. Gdańska 24
09.02.201608:00 - 15:00
Bytów ul. Broniewskiego 8; 10 , ul. Szenwalda od 1 do 16, ul. Tuwima od 3 do 20
08.02.201608:00 - 15:00
Bytów ul. Marii Dąbrowskiej 7; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20 21; 23; 25; 27; 29; 31; 33;
08.02.201608:00 - 09:00
Bytów ul. Broniewskiego 5-7; 12; 14, ul. Marii Dąbrowskiej 1; 1A; 2; 2A; 3; 4; 5; 6; 8
11.02.201608:00 - 15:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek
Rzepowo
08.02.201610:00 - 12:0010.02.201610:00 - 12:00
Piaseczno, Głęboczek
10.02.201610:00 - 12:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Warniłęg, Małobór, Męcidół, Szymalów
08.02.201610:00 - 12:0010.02.201610:00 - 12:00
Złocieniec Dłusko ul. Letnia, ul. Sportowa
09.02.201612:00 - 14:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Starowice, Jeziorna, Nadarzyce Wieża Namiarowa, Brzeźno Osada
09.02.201611:30 - 14:30
Jeziorna
11.02.201608:00 - 10:0011.02.201614:00 - 17:00
Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Dębsko, Łowno
10.02.201609:00 - 12:00
Jałowcówka
11.02.201609:00 - 11:0012.02.201613:00 - 16:00
Pożrzadło, Poźrzadło kolonia, Pępłówek, Pępłówek kolonia
11.02.201609:00 - 11:00
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Konotop, Karwice
12.02.201608:00 - 10:0012.02.201615:00 - 17:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Dźwirzyno ulica Wyzwolenia numer 50, 50A, 52, 53 działka numer 55, 46, 43 przez 9, 54 przez 5, 1774, 1773
09.02.201608:00 - 11:00
Rościęcino Wytwórnia Elementów Prefabrykowanych Rościęcino POL-DRÓG
09.02.201608:00 - 13:00
Rościęcino
09.02.201613:00 - 15:00

Region Koszalin

Gmina Malechowo
Kosierzewo od nr 14 do 25
12.02.201609:00 - 15:00
Gmina Świeszyno
Zegrze Leśniczówka, Niedalino
08.02.201608:00 - 11:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka
Kłosy 14
08.02.201609:00 - 13:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
T-925 Janowice Wieś, Obwód 100
09.02.201608:30 - 13:30
T-925 Janowice Wieś, obwód 200
10.02.201608:30 - 13:30
Gmina Główczyce
T-515 Rzuszcze Wieś, obwód 200
11.02.201608:00 - 11:00
T-514 Rzuszcze Kolonia, obwód 200
11.02.201611:00 - 14:00
T-329 Pobłocie Poczta, obwód 100
12.02.201611:00 - 14:00
Gmina Potęgowo
T-536 Radosław I, obwód 100
12.02.201608:00 - 11:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Łupiny, Krępa Lotnisko
09.02.201608:00 - 15:00
Gałęzinowo
10.02.201608:30 - 14:00
Łupiny, Krępa Lotnisko
11.02.201608:00 - 15:00
Miasto i Gmina Sławno
Warszkowo
09.02.201608:00 - 15:00
Gmina Postomino
Rusinowo
11.02.201609:00 - 13:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek, Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Radacz, Parsęcko, Parsęcko Torfownia, Parsęcko Przepompownia
11.02.201609:30 - 13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Płoskinia
Rabuzy
08.02.201608:00 - 15:00
Miasto i Gmina Orneta
Orneta Kolonia
09.02.201608:30 - 12:30
Miasto i Gmina Braniewo
Krzewno
09.02.201609:00 - 13:00
Braniewo ul. Elbląska, Prętki Józefowo
10.02.201608:00 - 16:00
Stępień, Garbina
11.02.201607:30 - 09:3011.02.201614:00 - 16:00
Cielętnik
12.02.201607:30 - 09:3012.02.201614:00 - 16:00
Miasto i Gmina Młynary
Karszewo Kolonia
10.02.201608:30 - 10:30
Miasto i Gmina Frombork
Frombork ul. Braniewska
12.02.201607:30 - 16:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Eldląg ul. Łęczycka 19 ogrody działkowe
08.02.201608:00 - 15:00
Nowa Pilona
09.02.201608:00 - 09:0009.02.201613:00 - 14:00
Elbląg ul. Łęczycka 17
10.02.201609:00 - 14:00
Nowakowo od 3 do 8
11.02.201608:00 - 09:0011.02.201613:00 - 14:00
Gmina Markusy
Nowe Dolno
08.02.201608:30 - 14:30
Wiśniewo, Dzierzgonka
09.02.201607:00 - 09:00
Dzierzgonka
09.02.201615:00 - 17:00
Krzewsk od 6 do 39
10.02.201608:30 - 14:30
Zwierzno
11.02.201608:00 - 09:0011.02.201613:00 - 14:00
Wiśniewo, Dzierzgonka
11.02.201613:00 - 17:00
Miasto i Gmina Pasłęk
Aniołowo od 15 do 34
08.02.201608:30 - 14:30
Miasto i Gmina Tolkmicko
Łęcze 79, działka 107/10, Suchacz ul. Kielecka 2, 2a, Klonowska, Zakopiańska, Słomnicka od 1 do 3 działka 159
12.02.201608:30 - 14:30
Tolkmicko ul. Kilińskiego, Bażyńskiego, Elbląska, Leśna, Przybytowska 3a, Wiśniowa, Wybudówka Biała
12.02.201608:30 - 14:30

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo ul. Młodkowskiego od firmy Siwik Inter Trade w stronę Polskiej Wsi, Polska Wieś 52 d, 53.
08.02.201612:30 - 15:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Targ
Zielenice.
09.02.201608:30 - 09:3011.02.201608:30 - 09:30
Gmina Stary Dzierzgoń
Folwark.
09.02.201612:00 - 14:00
Gmina Gardeja
Gardeja ul. Chmielna, Kwidzyńska 4 i 6.
11.02.201609:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Bartoszyce, ul. Bohaterów Warszawy od 101 do 125 numery nie parzyste (pawilony), oraz garaże
08.02.201608:30 - 13:30
Gmina Świątki
Garzewo kolonie, Świątki kolonie, Dąbrówka Kolonia, Dąbrówka Wieś, Kalisty
10.02.201608:00 - 14:30
Skolity Wieś, Garzewo PGR
11.02.201608:00 - 10:30
Świątki Wieś, Świątki MBM
11.02.201611:00 - 14:00
Konradowo Wieś i kolonie, Konradowo PGR, Worławki Wieś i kolonie, Walentynowo, Komalwy PGR
12.02.201608:00 - 10:30
Miasto i Gmina Dobre Miasto
Cerkiewnik Kolonie 2, 3, zasilone ze stacji Cerkiewnik 1
11.02.201609:30 - 13:30
Miasto i Gmina Jeziorany
Radostowo, 66 , 64, działka 246/3, 23/4
12.02.201610:00 - 13:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
Ulica Zientary Malewskiej 30,30a,41
10.02.201609:00 - 13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Ostróda
SAMIN, SAMINEK, KRAJEWO
08.02.201608:30 - 13:30
Miasto i Gmina Olsztynek
Elgnówko
09.02.201608:00 - 12:00
Gaje, Stare Gaje, Wigwałd
09.02.201608:00 - 17:00
GAJE, WIGWAŁD
10.02.201607:30 - 08:3010.02.201615:00 - 16:00
CZERWONA WODA, ZAWADY, ELGNÓWKO KOLONIA
12.02.201607:00 - 17:00
PLATYNY
12.02.201607:00 - 12:30
TOLEJNY KOLONIA
12.02.201612:00 - 17:00
Gmina Stawiguda
Gryźliny ul. Jeżynowa nr. 1
10.02.201608:00 - 14:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Nidzica
LIkuzy Lipowo Kurkowskie Brzeżno Łyńskie Selwa Kolonia
08.02.201608:30 - 10:30
Dąb
09.02.201608:00 - 16:00
Dąb
10.02.201608:00 - 16:00
Dąb
11.02.201608:00 - 16:00
Dąb Natać Mała , Natać Duża
12.02.201608:00 - 16:00
Gmina Wielbark
Lesiny Wielkie Kolonia Lesiny Małe , Olendry
09.02.201608:30 - 11:30
Miasto i Gmina Pasym
Pasym Osiedle Domków
10.02.201608:30 - 12:30
Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Jedwabno, Miasto i Gmina Pasym
Janowo Osiedle Mieszkaniowe Sawica Grom PKP ,Janowo Ferma Lisów, Jurgi Sawica
11.02.201609:00 - 14:00
Miasto i Gmina Szczytno
Korpele Osiedle , Leśny Dwór PGR
12.02.201608:00 - 14:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Opinogóra Górna
BACZE stacja S2-266 obwód kier. Opinogóra
08.02.201608:00 - 14:30
BACZE stacja S2-266 obwód kier. Opinogóra
09.02.201608:00 - 14:30
Miasto i Gmina Glinojeck
MALUŻYN stacja S2-2464
08.02.201609:00 - 13:00
Gmina Ojrzeń
BRODZIĘCIN stacja S2-633
09.02.201607:30 - 19:00
NOWA WIEŚ, ŻOCHY, HALININ, RADZIWIE, DĄBROWA
09.02.201607:30 - 08:3009.02.201616:30 - 19:00
Miasto i Gmina Pułtusk
PUŁTUSK UL. KRAJEWSKIEGO 3 - Przedszkole
09.02.201610:00 - 14:00
KACICE stacja S2-1994
11.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ul. Sońska stacja S2-2496
10.02.201609:00 - 13:00
Gmina Karniewo
Obiecanowo
11.02.201608:00 - 11:00
Obiecanowo
12.02.201608:00 - 11:00
Gmina Pokrzywnica
TRZEPOWO, BUDY CIEPIELIŃSKIE stacja S2-1109
11.02.201608:00 - 17:00
Gmina Sońsk
Gutków
11.02.201609:30 - 17:30

Region Gostynin

Gmina Nowy Duninów
Lipianki ze stacji S4-636
08.02.201608:00 - 16:00
Aleksandrynów, Lipianki, Zuzinów stacja S4-1356
08.02.201608:15 - 12:15
Lipianki ze stacji S4-636
09.02.201608:30 - 16:00
Lipianki ze stacji S4-636
10.02.201608:30 - 16:00
Lipianki ze stacji S4-635
11.02.201608:30 - 16:00
Lipianki ze stacji S4-635
12.02.201608:30 - 16:00
Miasto i Gmina Gąbin
Karolew
09.02.201609:00 - 13:00
łaziska przy drodze nr.575
11.02.201607:30 - 09:00
Gmina Słubice
Słubice stacja S4-447, obwód kierunek Grzybów
10.02.201608:45 - 12:45
Gmina Iłów
Henryków ze stacji S4-303
11.02.201610:00 - 14:00
Stegna Stara obwód kierunek Miękinki
12.02.201609:00 - 13:00

Region Kutno

Gmina Nowe Ostrowy
Chruścinek, Kały, Grochówek, Grochów
08.02.201608:00 - 10:00
Chruścinek, Kały, Grochówek, Grochów
10.02.201608:30 - 10:00
Miasto i Gmina Kutno
Gołębiewek Nowy, Gołębiewek, Gołębiew Cegielnia
08.02.201608:00 - 10:00
Gołębiew Cegielnia
08.02.201616:00 - 17:00
Gołębiew Cegielnia
09.02.201608:00 - 09:30
Gołębiew Cegielnia
09.02.201616:00 - 17:00
Gołębiewek Nowy, Gołębiewek, Gołębiew Cegielnia
10.02.201608:30 - 10:00
Kutno ulice: Chodkiewicza od Sowińskiego do Lelewela, Lelewela od Chodkiewicza do Staszica, Sowińskiego, Bema, Dąbrowskiego
11.02.201608:00 - 11:00
Kutno ulice: Warszawskie Przedmieście od Troczewskiego do torów PKP, Wilcza, Wronia, Orla i stacja AS3-122
11.02.201611:30 - 14:00
Miasto i Gmina Łęczyca
Łęczyca ulica Kaliska od Zachodniej do Wrzosowej, ulice: Jagiełły, Łokietka, Kazimierza Jagielończyka
09.02.201608:30 - 12:30

Region Mława

Gmina Wiśniewo
BOGURZYNEK, część miejscowości od strony Bogurzyna
08.02.201608:00 - 12:00
STARE KOSINY, KOSINY KAPLICZNE, KOSINY BARTOSOWE, Stacje abonenckie, AS6-227 Kosiny Stare ZHD, AS6-311 Elektrownia Wiatrowa Zdroje
08.02.201609:00 - 12:30
Miasto i Gmina Działdowo
DZIAŁDOWO, ULICE, GRANICZNA, JULIANA TUWIMA, KONSTANTEGO GAŁCZYŃSKIEGO, MARCELEGO NOWOTKI, POLNA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
08.02.201608:15 - 12:15
DZIAŁDOWO, ULICE, MODRZEWIOWA, WRZOSOWA
08.02.201610:30 - 14:30
DZIAŁDOWO, ULICA MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE 23 A
10.02.201611:00 - 15:00
Miasto i Gmina Lidzbark
ZIELONKA
08.02.201608:30 - 10:30
Miasto i Gmina Mława
MŁAWA, ULICE, RADOSNA, WESOŁA, BAJKOWA, MIŁA, PIĘKNA, HOŻA, POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH
08.02.201610:00 - 14:00
MŁAWA, ULICA STUDZIENIEC 53A
11.02.201610:00 - 14:00
Gmina Płośnica
SASOROWO
09.02.201607:30 - 16:30
Gmina Strzegowo Osada
STRZEGOWO, ULICE, PIERWSZEGO MAJA, ŁĄKOWA, MICKIEWICZA, PARTYZANTÓW, TORFA ZAŁĘSKIEGO
10.02.201609:00 - 13:00

Region Płock

Gmina Nowy Duninów
Lipianki ze stacji S4-636
08.02.201608:00 - 16:00
Aleksandrynów, Lipianki, Zuzinów stacja S4-1356
08.02.201608:15 - 12:15
Lipianki ze stacji S4-636
09.02.201608:30 - 16:00
Lipianki ze stacji S4-636
10.02.201608:30 - 16:00
Lipianki ze stacji S4-635
11.02.201608:30 - 16:00
Lipianki ze stacji S4-635
12.02.201608:30 - 16:00
Gmina Mała Wieś
Mała Wieś.
09.02.201609:00 - 11:00
Gmina Słupno
Cekanowo.
09.02.201609:00 - 14:00
Cekanowo.
12.02.201611:30 - 14:30
Gmina Bodzanów
Bodzanów.
09.02.201611:30 - 14:30
Gmina Stara Biała
Proboszczewice Instal, Proboszczewice Konakov.
10.02.201607:30 - 16:30
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Czerwińsk Wyszogrodzka
10.02.201608:00 - 10:30
Czerwińsk Rynek
10.02.201611:00 - 14:00
Gmina Radzanowo
Czerniewo.
11.02.201609:00 - 14:00
Rogozino.
12.02.201609:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ul. Stanisława Wyspiańskiego.
11.02.201609:00 - 13:00
Borowiczki Pieńki.
12.02.201608:00 - 11:00

Region Płońsk

Gmina Załuski
Przyborowice Dolne ze stacji trafo S7-405
09.02.201608:00 - 12:00
Gmina Załuski, Gmina Joniec
Omięciny , Proboszczewice ze stacji trafo S7-25
11.02.201609:00 - 13:00
Gmina Sochocin
Ślepowrony ze stacji trafo S7-121
12.02.201608:00 - 10:30

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Bądkowo Rochny.
08.02.201608:00 - 15:3015.02.201608:00 - 15:30
Głowina.
12.02.201609:00 - 17:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Osiek
Linia Strzygi 7, obwód 300.
09.02.201608:00 - 11:00
Stacja Strzygi SKR.
09.02.201608:00 - 13:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacje: Gortatowo: 2, 4, Szymkowo: 2, 3, Wieś, Szczuka: 8, 11.
09.02.201608:30 - 12:30
Linia nN Kominy 1, obwód 200.
10.02.201609:00 - 16:00
Stacja Kominy 1.
12.02.201609:00 - 16:00
Stacja Kominy 2.
12.02.201609:00 - 16:00
Gmina Brzozie
Stacja Trepki 1
09.02.201609:00 - 13:00
Gmina Górzno
Stacja Górzno Wybudowanie 6.
09.02.201609:00 - 14:00
Gmina Jabłonowo
Jabłonowo Pomorskie ulice Dorzeczna, Grudziądzka, Parkowa.
09.02.201609:00 - 13:00
Jabłonowo Pomorskie ulice Ogrodowa, Przemysłowa, Wesoła, Wiejska.
09.02.201610:00 - 15:00
Stacja Jabłonowo Zamek 3.
09.02.201612:00 - 16:00
Stacja Górale 3.
10.02.201608:00 - 12:00
Stacja Konojady 1.
10.02.201610:00 - 15:00
Stacja Konojady 2.
10.02.201612:00 - 16:00
Stacja Jaguszewice 1
11.02.201608:00 - 12:00
Stacja Bursztynowo 1
11.02.201610:00 - 15:00
Stacja Bursztynowo 3
11.02.201612:00 - 16:00
Gmina Bartniczka
Stacje Grążawy: 4, 6.
10.02.201609:00 - 15:00
Gmina Bobrowo
Stacje Zgniłobłoty 6, 7, 8, Kruszyny Rumunki 1, 2, 3.
11.02.201609:00 - 16:00
Gmina Kurzętnik
Stacja Kurzętnik Hydrofornia, obwód 200 dla miejscowości Kurzętnik ulica Sienkiewicza działki: 155 na 5, 162 na 2, 318 na 7.
11.02.201609:00 - 14:00
Stacja Brzozie Lubawskie 14
12.02.201612:00 - 16:00
Gmina Zbiczno
Stacja Gaj Grzmięca Gospodarstwo Rybackie.
12.02.201608:00 - 12:00
Stacja Ciche Hydrofornia.
12.02.201610:00 - 15:00

Region Grudziądz

Gmina Stolno
Stacja: Wabcz 3 obwód 100
08.02.201609:00 - 13:00
Gmina Unisław
Stacja: Bruki 5
09.02.201607:30 - 11:00
Gmina Papowo Biskupie
Stacja: Nowy Dwór Królewski
09.02.201609:00 - 13:00
Stacja: Papowo Biskupie 6
12.02.201609:00 - 12:00
Miasto i Gmina Wąbrzeźno
Stacja: Sitno 1
09.02.201609:00 - 13:00
Stacja: Jaworze 8
11.02.201609:00 - 12:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Małe Lniska obwód 100
10.02.201609:00 - 13:00
Stacje: Wałdowo 3, 5, 6, 8, Ruda 8
12.02.201608:00 - 14:00

Region Radziejów

Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSŁONKI 1, 3, 4 .
08.02.201608:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIECINY SUSZARNIA, GS Mieszalnia, PZZ, POM, 1 PRG, OSIĘCINY Narutowicza, Płowiecka, Traugutta, Oczyszczalnia, Włocławska, Osiedle 2, KAROLIN 1, 2, 3, SAMSZYCE 1, BORUCINEK 2, BORUCIN 1, 4, 5, 8, 9, Wiatraki .
08.02.201611:30 - 13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BORUCIN 2, 10, 11 .
09.02.201608:00 - 15:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUŻEWO 2 .
08.02.201608:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OŚNO 1 obwód 200 kierunek Słomkowo .
09.02.201608:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KONRADOWO 1 .
12.02.201608:00 - 12:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TARNÓWKA .
08.02.201608:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 3, MBM, HYDROFORNIA, Wiatraki .
10.02.201608:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEMYSTKA 2 .
10.02.201610:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEMYSTKA 2 obwód 100 kierunek Radziejów .
11.02.201609:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEMYSTKA 2 obwód 200 kierunek Bronisław .
11.02.201613:00 - 17:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ANUSIN 2 .
08.02.201609:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĄTNIKI 2 .
10.02.201611:00 - 13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WÓJCIN 9, 10, GRADOWO 4, 7, Wiatraki .
11.02.201608:30 - 12:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄCZKI MARIANOWO 1, 2, KATARZYNA, NOWA WIEŚ 2 .
11.02.201612:00 - 14:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 1, 2, 3, 4, AGNIESZKOWO, REDECZ WIELKI 1, 2, Wiatraki, REDECZ WIELKI PARCELE 1, 2, 3, KOLONIA PIASKI .
09.02.201608:00 - 09:0009.02.201611:30 - 12:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWO 3 .
09.02.201608:00 - 09:0009.02.201611:30 - 12:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWO 5 .
09.02.201608:00 - 12:30
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ARCISZEWO 1, 2, 3, 4, BIERZYN 1, 2, 3, 4, JANOWO, ANIELIN, ŁĄKI WIELKIE, ŻÓRAWICE 1, 2, BNIN, OSIECZ WIELKI 1, 2, 3, PZZ, OSIECZ MAŁY 1, 2, 3 .
09.02.201608:30 - 12:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYSOCINEK 1, 2, WYSOCIN 3, 5 .
10.02.201608:00 - 13:00
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIEGIBALICE 1, 4, 5 .
10.02.201608:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Bytońskie Holendry .
10.02.201612:00 - 16:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WINCENTOWO, POMIANY 1 .
11.02.201608:00 - 11:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 3 .
11.02.201610:00 - 14:0012.02.201610:00 - 14:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK POLE 2 .
12.02.201608:00 - 12:00

Region Rypin

Gmina Rogowo
Stacja Borowo 1 obwód 200 kierunek Puszcza Rządowa.
08.02.201608:00 - 13:00
Stacja Nadróż 6 obwód 200 kierunek Rybiński.
10.02.201608:00 - 11:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Wichowo 3 obwód 300 kierunek Falkowski.
09.02.201609:00 - 12:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Krojczyn 5.
10.02.201608:00 - 14:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Jasin.
10.02.201610:00 - 11:00
Gmina Brzuze
Stacje Kleszczyn od 1 do 5, Żałe 1, 4, 6, Brzuze 3.
10.02.201613:00 - 14:00
Gmina Skrwilno
Stacja Szczawno 4.
11.02.201608:00 - 13:00

Region Toruń

Gmina Lubicz
Stacja Grabowiec 8
08.02.201607:30 - 11:00
Stacje Grębocin 33, 35 w tym ul. Toruńska , Makowa, Gminna, Widokowa
08.02.201608:00 - 12:30
Stacja Lubicz 4 ul. Dworcowa, Młyńska, Ciemna, Toruńska 2, 4, 6
09.02.201607:30 - 08:3009.02.201616:00 - 17:00
Stacja Lubicz Górny 6 w tym ul. Warszawska 12 do 19, 2 do 16, Orszta, Lipnowska przy Nowowiejskiej, Nowowiejska, Jaśminowa, Rzemieślnicza 10, Trzaskalskiego 5 do 7, Komunalna
12.02.201607:30 - 10:30
Miasto i Gmina Toruń
Toruń Szosa Chełmińska 80 do 84, Podgórna 3, 5, 7, 9, Graniczna
08.02.201607:30 - 11:00
Toruń ul. Bażantowa, Słowicza 5, 7, Lisia 9, Św.Antoniego 5, 7, 10
08.02.201610:00 - 15:00
Toruń ul. Browarna, Wielkie Garbary 2, 3, 5
09.02.201608:00 - 14:00
Toruń ul. Brzoskwiniowa 47 do 61, Szałwiowa, Ryżowa
10.02.201610:00 - 15:00
Toruń Kaszczorek 3,5,6,8,9,10,12 w tym ul. Szczęśliwa, Przyjemna, Rodzinna, Dożynkowa, Twardowskiego, Serdeczna, Kubusia Puchatka, Dyngusowa, Zakosy, Gościnna, Balladyny 1 –pawilony, Złotej Rybki, Przyjaciół, Smocza, Śliczna, Urocza, Ładna, Wakacyjna
11.02.201607:30 - 09:0011.02.201614:00 - 16:30
Toruń Kaszczorek ul. Szczęśliwa 60 do 78, Przy Skarpie 76 do 76B,Gwiaździsta, Srebrzysta, Księżycowa, Turystyczna 42A, 44-48 Przepompownia PS 3, Paluszyńskiego, Krajoznawcza, Rodzinna 3,
11.02.201607:30 - 16:30
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Mała Nieszawka 7 ul. Słoneczna, Dębowa, Jesienna, Wiosenna, Rzemieślnicza 15 i przy ul. Dębowej, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Wodociągowa i przyległe
08.02.201608:30 - 11:30
Gmina Łysomice
Stacja Kamionki Małe 8
08.02.201610:00 - 15:00
Gmina Obrowo
Stacja Dobrzejewice 12
09.02.201607:30 - 11:30
Stacja Obrowo 20 ul. Wiązowa
09.02.201610:00 - 15:00
Stacja Zębowo Kolonia 2
11.02.201607:30 - 11:00
Stacja Dobrzejewice 13 w tym Dobrzejewice nr 87 do 94
12.02.201610:00 - 13:30
Miasto i Gmina Chełmża
Mirakowo, Morczyny
09.02.201608:00 - 11:30
Chełmża ul. Chełmińskie Przedmieście, Buczek, Polna 17 do 21, Ogrodowa 1 do 5
10.02.201607:00 - 12:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarne Błota 3 ul. Leśna, Bierzgłowska, Leśny Zakątek, Cicha, Spokojna, Czarne Błota od nr 1 do 36a,
09.02.201609:00 - 15:00
Stacja Zarośla Cienkie 1 w tym zarośla Cienkie nr od 1 do 49, Łążyn 79, Łążyn działka nr 379/6
10.02.201608:30 - 14:30
Gmina Ciechocin
Stacja Miliszewy 11
11.02.201611:00 - 14:00

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
we Włocławku ul. Broniewskiego 26, 28, 30, Kaliska 83a, 83b, Sanepid, Przedszkole, Kaliska 83, UNU, 83e, Hermes
08.02.201607:00 - 11:00
we Włocławku ul. Hutnicza 21, 23, 25, 27, 29, 28a, 30a, 32 ,34
08.02.201609:00 - 12:00
we Włocławku ul. Bartnicka 13, garaże, 21
08.02.201613:00 - 15:30
we Włocławku ul. Kruszyńska 1b, 2
09.02.201609:00 - 12:00
we Włocławku ul. Metalowa 9, 20, Kaletnicza 12
09.02.201613:00 - 15:45
we Włocławku ul. Łosia, Zachodnia 34, 36, 36a, 38/38a
10.02.201609:00 - 11:30
we Włocławku ul. 3-go Maja 30, 32, 34, 36, Piekarska 16, 16a, 18
10.02.201612:00 - 15:30
stacja: Józefowo 5
11.02.201609:00 - 13:00
Gmina Brześć Kujawski
stacja: Falbórz Kolonia 1 obwód 100
09.02.201608:00 - 11:00
stacja: Lipiny PGR obwód 100
10.02.201608:00 - 12:00
stacja: Brześć 19 Stycznia 1
10.02.201610:00 - 15:00
Gmina Chodecz
stacja: Brzyszewo 2, 4, Wola Adamowa 2 obwód 100, 300
09.02.201608:00 - 13:00
Gmina Fabianki
stacja: Witoszyn 1, 2, 4, Witoszyn Łęg Osiedle, Witoszyn Nowy 5
09.02.201608:00 - 15:00
Miasto i Gmina Kowal
stacja: Unisławice 2 obwód 100
09.02.201608:00 - 12:00
Gmina Lubień Kujawski
stacja: Kołomia
09.02.201609:00 - 14:00
stacja: Szewo 3 obwód 100
10.02.201608:00 - 11:00
stacja: Kołomia obwód 200
10.02.201609:00 - 14:00
Gmina Choceń
stacja: Bodzanówek 2 obwód 100, 400
11.02.201610:00 - 15:00
stacja: Bodzanówek 2 obwód 100
12.02.201609:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie