Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Obrońców Wybrzeża 1, 3, Żwirki i Wigury od 1 do 5 - nr nieparzyste, 2 do 8 - nr parzyste, Wybickiego 1, 3, Świętojańska od 39 do 57 - nr nieparzyste, od 58 do 68 - nr parzyste, Abrahama 46 ,48, 51, 55, 57, 59, 60, 61, Armii Krajowej 9, 11, Plac Grunwaldzki 16, 18, 20
29.07.201502:00 - 06:00
Bosmańska od 114 do 136 - nr parzyste
30.07.201508:00 - 10:30
Wolności od 20A do końca - nr parzyste, od 25 do końca - nr nieparzyste, Kołobrzeska, Lęborska, Elbląska, Sztumska, Szczecińska od 24 do końca - nr parzyste
31.07.201508:00 - 15:00
Miasto Sopot
Obodrzyców 22, 24
30.07.201510:00 - 14:00

Region Kartuzy

Gmina Kartuzy
Kosy, Kosy Świniarnia
29.07.201508:00 - 17:00
Smętowo, Smętowo Tartak, Smętowo Las, Smętowo Wybudowanie, Szrutowo, Ręboszewo Łąkowa, Kosy Szlak Kaszubski
29.07.201508:00 - 10:0029.07.201515:00 - 17:00
Gmina Sierakowice
Sierakowice ul. Kubusia Puchatka, Przedszkolna, Słoneczna.
29.07.201508:00 - 13:00
Sierakowice ul. Fredry, Lammka, Mirachowska, Sambora, Paczewska, Stwosza, Peplińskiego, Leśna, Paczewo, Paczewo Wybudowanie, Bukowo, Bukowo Za Lasem.
31.07.201508:00 - 16:00
Gmina Żukowo
Borkowo Kryszewski
30.07.201508:00 - 17:30
Gmina Żukowo, Gmina Kartuzy
Borowo, Borowo Centrum, Borowo Ośrodek Wczasowy, Borowo Szargopol, Babi Dół PKP, Pikarnia, Borkowo Schronisko, Borkowo Karlikowska,
30.07.201508:00 - 10:0030.07.201515:30 - 17:30
Gmina Stężyca
Żuromino Domki
30.07.201509:00 - 14:00
Gmina Kościerzyna
Nowy Klincz, Nowy Klincz Wybudowanie, Nowy Klincz Widziński, Nowy Klincz Murarz, Mały Klincz Wybudowanie, Mały Klincz Krzyżówka, Kościerzyna Przemysłowa.
30.07.201515:00 - 19:00

Region Starogard Gdański

Gmina Zblewo
Pałubinek
29.07.201508:30 - 12:00
Pinczyn ,Pałubinek ,Babie Doły ,
30.07.201508:00 - 09:0030.07.201516:00 - 17:00
Gmina Skarszewy
Kamierowo Szosa
29.07.201509:00 - 13:00
Gmina Gniew
Pustki ,Stocki Młyn Zakład Drobiu ,Kursztyn ,Cierzpice ,Szprudowo
31.07.201508:00 - 09:0031.07.201518:00 - 19:30
Gmina Kaliska
Cieciorka
31.07.201508:00 - 12:00

Region Tczew

Gmina Trąbki Wielkie
Kłodawa Wybudowanie
31.07.201508:30 - 14:00
Gmina Pruszcz Gdański
Straszyn ulica Spokojna od 36 do 58 i od 29 do 31 ,Kwiatowa 80 ,Miodowa 3
31.07.201509:00 - 14:00

Region Wejherowo

Gmina Krokowa
Stacja abonencka BRZYNO FERMA
29.07.201508:00 - 18:00
Stacja abonencka BRZYNO FERMA
30.07.201508:00 - 16:00
Gmina Szemud
BOJANO ulica: WARSZAWSKA, ABRAHAMA, MAJKOWSKIEGO, WESTPHALA, SYCHTY, CEYNOWY, ROPPLA, HEBLA, PODGÓRNA, SZKOLNA, BOJANA, KRUSZYŃSKIEGO, MIEDZIANA, STAWNA, STUDZIENNA, TYTANOWA, ZDROJOWA, ŻELIWNA; KOLECZKOWO ulica: MAJORA BOJANA.
29.07.201508:30 - 12:00
CZARNA GÓRA; CZĘSTKOWO ulica: PRZETOCZYŃSKA; GŁAZICA ulica: AKCJOWA, BURSZTYNOWA, NOWA, SŁONECZNA, KWIATOWA, SZKLANA; SZEMUD ulica: BURSZTYNOWA, CZARNA DĄBROWA; PRZETOCZYNO ulica: BURSZTYNOWA, GDYŃSKA, LUZIŃSKA, NADRZECZNA, POMORSKA, WIELKOPOLSKA, LASKI, STROMA, BEDNARSKA, BRUKOWA, POGODNA, SNYCERSKA, STOLARSKA, WYGODA, MALINOWA, MAZURSKA.
30.07.201508:30 - 14:00
Gmina Wejherowo
SOPIESZYNO ulica: DŁUGA.
30.07.201508:30 - 14:00
Gmina Luzino
Kębłowo ul. Solidarności , 11-go Listopada.
30.07.201509:30 - 10:30
Gmina Choczewo
LUBLEWKO; LUBLEWO LĘBORSKIE; STARBIENINO.
31.07.201509:00 - 14:00
Gmina Puck
Łebcz ulica: WILCZYŃSKIEJ 11, od 13 do 19, 22, KSIĘDZA WIELEWSKIEGO od 6 do 39, KWIATOWA 7, 17, parzyste od 16 do 22.
31.07.201509:00 - 13:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Dobrzyca
Dobrzyca, ul. Targowa
30.07.201508:00 - 11:00
Gmina Gizałki
Dobieszczyzna 47 do 48
30.07.201510:00 - 12:00
Tomice ul. Wodna 2 do 20, 5 do 7
31.07.201509:45 - 12:15
Ruda Wieczyńska 7 do 17
01.08.201508:30 - 11:30
Gmina Jarocin
Jarocin Hallera 8, przedszkole
30.07.201511:00 - 14:00

Region Kalisz

Gmina Gołuchów
Gołuchów Hydrofornia, Wodomistrzówka, Nawadnianie Jeziora
29.07.201510:00 - 14:00
Gołuchów ul. Gorgolewskiego ul. Reymonta Ubojnia i Sklep ul. Sienkiewicza Ślusarstwo
30.07.201509:30 - 15:00
Gołuchów ul. Włodarskiego ul. Konopnickiej ul. Broniewskiego ul. Asnyka ul. Dąbrowskiej
30.07.201509:30 - 12:00
Gołuchów ul. Żeromskiego od 1 do 8 ul. Czartoryskich od 1 do 41 od 2 do 32 ul. Mickiewicza od 1 do 11 Bank Gmina Policja Kościół Plebania Poczta Sklep Bióra OKL O S P Apteka Ośrodek Dom Towarowy
30.07.201509:30 - 15:00
Miasto Kalisz
Kalisz Świętego Michała 27 f 25 d 25 e
31.07.201515:00 - 17:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Wieruszów
Dobrygość , Chobot , Mieleszyn nr 213 do 218 , 219 do 232 , Piaski Krupka 28 i 29 , SPA Golf Oaza
29.07.201508:00 - 09:00
Dobrygość , Chobot , Mieleszyn nr 213 do 218
29.07.201509:00 - 14:30
Dobrygość , Chobot , Mieleszyn nr 213 do 218
30.07.201508:00 - 14:30
Dobrygość , Chobot , Mieleszyn nr 213 do 218
31.07.201508:00 - 14:00
Dobrygość , Chobot , Mieleszyn nr 213 do 218 , 219 do 232 , Piaski Krupka 28 i 29 , Golf Spa Oaza
31.07.201514:00 - 15:00
Gmina Perzów
Perzów nr 24 do 49 , 62 do 88 , Urząd Gminy , GS-biura , magazyny , Szkoła , Bank Spółdzielczy , Piekarnia , Poczta , Przedszkole , Dom Kultury
30.07.201506:30 - 09:30
Gmina Kępno
Rzetnia nr 1 , do 25 , sklep , budynek Szkoły , przepompownie
01.08.201508:00 - 10:00

Region Koło

Gmina Olszówka
Głębokie
29.07.201509:00 - 13:00
Gmina Kościelec
Kościelec
30.07.201509:00 - 14:00

Region Konin

Miasto i Gmina Kleczew, Miasto i Gmina Ślesin
Różnowo, Genowefa, Sławoszewek, Biskupie, Stogi, Sławoszewo, Izabelin, Wielkopole
29.07.201508:00 - 10:0030.07.201516:00 - 18:00
Gmina Grodziec
Grodziec ul. Zwierzyniecka
29.07.201509:00 - 13:00
Miasto i Gmina Golina
Węglewskie Holendry
29.07.201509:00 - 14:0030.07.201509:00 - 14:0031.07.201509:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kleczew
Tręby
29.07.201509:00 - 11:00
Miasto Konin
Konin ul. Świętojańska
30.07.201509:00 - 12:00
Konin ul. Nowiny
31.07.201509:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Kazimierz Biskupi
Anielewo, Dobrosołowo, Komorowo, Przytuki, Stefanowo, Jabłonka
30.07.201510:00 - 15:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Ostrzeszów
Rogaszyce 48 a do 92
29.07.201509:00 - 12:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Pyzdry
Kruszyny, Tłoczyzna
28.07.201508:00 - 18:0029.07.201508:00 - 18:0030.07.201508:00 - 18:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Gmina Koczała
Koczała
28.07.201508:00 - 09:0028.07.201510:00 - 29.07.2015 11:00
Miasto i Gmina Miastko
Dretyń
29.07.201508:00 - 09:0029.07.201511:00 - 30.07.2015 12:00
Gmina Kołczygłowy, Gmina Trzebielino
Cetyń, Poborowo, Darskowo, Dobojewo, Podwilczyn, Mielno, Uliszkowice, Moczydło, Starkówko, Starkowo, Zielin
30.07.201510:00 - 12:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Dalewo
29.07.201508:30 - 11:30
Gmina Ostrowice
Nowe Worowo
29.07.201509:00 - 12:30
Węglin
30.07.201509:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzegu, ul. Kniewskiego - kiosk piekarniczy
01.08.201509:00 - 13:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów
Świerczyna 11 oraz Świerczyna dz. 72/1
30.07.201509:00 - 13:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka
Zawiaty, Kłosy, Otnoga, Rokity od nr 1 do nr 33, od nr 36 do nr 38, od nr 54 do nr 71, od nr 73 do nr 75
29.07.201508:30 - 12:00
Zawiaty, Kłosy, Otnoga, Rokity od nr 1 do nr 33, od nr 36 do nr 38, od nr 54 do nr 71, od nr 73 do nr 75
31.07.201508:30 - 10:00
Gmina Główczyce
Podole Wielkie od nr 1 do nr 8 oraz od nr 21 do nr 25
30.07.201508:00 - 09:00
Podole Wielkie od nr 9 do nr 20
30.07.201508:00 - 14:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Redęcin
29.07.201508:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ustka
Wodnica
29.07.201509:00 - 13:00
Możdżanowo
31.07.201508:00 - 14:00
Golęcin
31.07.201509:00 - 16:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Przełęg, Krągi Leśniczówka, Krągi Osiedle
29.07.201508:00 - 10:30
Przełęg
31.07.201513:00 - 15:00
Miasto i Gmina Biały Bór
Grabowo
29.07.201509:30 - 14:30

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Frombork
Frombork ul. Mickiewicza, Ogrodowa, Kopernika, Zielona, Błotna, Braniewska, Cielętnik
31.07.201508:00 - 13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Pasłęk
Wschodnia 4, Topolowa1 i 3, Stacja Diagnostyczna ( w trakcie budowy ), Stacja przepompowni ścieków. Kraszewskiego 1.
28.07.201507:00 - 19:0029.07.201507:00 - 19:0030.07.201507:00 - 19:00
Rogajny 54-60, Gołąbki, Pasłęk Kraszewskiego 1-17, Buczka 1-7, Topolowa 1-3, Wschodnia 2-10, Kolonia Zdroje, Kopernika 32-72, Ogrodowa 14, Kolonia Robotnicza
30.07.201518:00 - 20:00
Miasto i Gmina Elbląg
Pszeniczna 20, Rzepakowa od 21 do 79
29.07.201508:30 - 11:30
Słonecznikowa 10,15,17, Pszeniczna 15,18,19,21,27,33,35 i działka 141,142, Mazurska 78,79
29.07.201511:30 - 14:30
Wyżynna 1, 6, Szkoła, Kościół, Bema 91, 93, Św. Floriana
30.07.201507:00 - 17:00
Nowodworska - 48,49, Radomska 1,5-7,11,23,48,49,54,55,56
30.07.201508:30 - 14:30
Rzepakowa od 1 do 26, Słonecznikowa od 2 do 11, 58, Pszeniczna, Łubinowa 3,3B,4
30.07.201508:30 - 14:30

Region Kętrzyn

Gmina Sorkwity
Burszewo 1, 2, 40, 41, 42, 43, 61, 63, Warpuny kolonia 3, 62, 69,
29.07.201508:00 - 15:00
Gmina Srokowo
Jagławki wieś i osiedle,
29.07.201509:00 - 14:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Stamka, Polska Wieś od numeru 35 do 42, Kiersztanowo 5 i 6,
30.07.201508:00 - 14:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Bisztynek ul. Sportowa, Orzeszkowej i Prusa,
30.07.201509:00 - 13:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Dzierzgoń
Kielmy.
29.07.201509:00 - 15:00
Nowy Folwark.
29.07.201509:00 - 15:00
Lubachowo.
30.07.201509:00 - 15:00
Przezmark.
30.07.201509:00 - 15:00
Miasto i Gmina Susz
Susz ul.Koszarowa, Dworcowa.
29.07.201509:00 - 15:00
Susz ul. Willowa, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego.
30.07.201509:00 - 15:00
Olbrachtowo.
31.07.201509:00 - 15:00
Susz ul. Leśna.
31.07.201509:00 - 12:00
Olbrachtówko.
31.07.201511:30 - 14:30
Gmina Gardeja
Czarne Małe
30.07.201509:00 - 13:00
Cygany Kol.I, Czarne Małe, Czarne PGR, Czarne Dolne.
31.07.201509:00 - 15:00
Gmina Dzierzgoń
Nowiec Cukrownia.
31.07.201509:00 - 15:00
Gmina Stary Targ
Waplewo.
31.07.201509:00 - 15:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Szwarunki
29.07.201508:00 - 09:0029.07.201513:00 - 14:30
Szwaruny Wieś
29.07.201508:00 - 14:30
Miasto i Gmina Jeziorany
Biesowo Wieś
29.07.201508:30 - 13:30
Miasto i Gmina Dobre Miasto
Cerkiewnik Kolonie, wyłączenie stacji Cerkiewnik 2, 4, 5, 6, 7
30.07.201508:00 - 10:0030.07.201515:00 - 17:00
Cerkiewnik Kolonie, wyłączenie stacji Cerkiewnik 3, zasilenie stacji agregatem z przerwą na czas wymiany przewodów 15kV na stacji
30.07.201508:00 - 17:00
Gmina Górowo
Dwórzno, Gruszyny, Zielenica
31.07.201508:00 - 09:3031.07.201513:30 - 15:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Stryjkowo nr 41, Kochanówka nr 35, 35A, 37
31.07.201510:00 - 12:30

Region Ostróda

Gmina Dąbrówno
Pląchawy
30.07.201508:00 - 09:3030.07.201513:00 - 15:00
Gmina Małdyty
Wilamowo
30.07.201508:30 - 13:00

Region Szczytno

Gmina Wielbark
JESIONOWIEC WIEŚ kierunek kolonia
29.07.201508:30 - 12:30
Miasto i Gmina Szczytno
Rudka Osiedle
29.07.201509:00 - 13:00
Gmina Janowiec Kościelny
Szczepkowo Borowe
30.07.201508:00 - 12:00
Miasto i Gmina Pasym
Dybowo Szosa
30.07.201508:00 - 12:00
Siedliska obwód Grzegrzółki
30.07.201508:30 - 12:30
Siedliska obwód Pasym
31.07.201508:30 - 12:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo
Pieńki Rzewińskie ze stacji trafo S2-1358 obwód kierunek Kiełki Gajówka
29.07.201508:00 - 17:0030.07.201508:00 - 17:0031.07.201508:00 - 17:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Aleksandrynów, Zuzinów
31.07.201512:30 - 13:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Łęczyca
Wąkczew
29.07.201508:00 - 12:00
Gmina Pacyna
Rakowiec
29.07.201509:00 - 13:00

Region Mława

Miasto i Gmina Mława
S6-270 Krajewo
31.07.201508:00 - 12:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Bieżuń ul. Zawidzka, Targowa, Prosta
31.07.201509:00 - 13:00
Gmina Wiśniewo
S6-500 Wiśniewo III - miejscowość Wiśniewo
31.07.201510:00 - 14:00

Region Płock

Gmina Stara Biała
Proboszczewice ul. Bielska i przyległe.
29.07.201509:00 - 13:00

Region Płońsk

Gmina Baboszewo
Pieńki Rzewińskie ze stacji trafo S2-1358 obwód kierunek Kiełki Gajówka
29.07.201508:00 - 17:0030.07.201508:00 - 17:0031.07.201508:00 - 17:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Świedziebnia
Stacja Zasadki 2 obwód 300.
29.07.201508:30 - 12:30
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Brodnica Jezioro 1 obwód kierunek osiedle domków jednorodzinnych.
29.07.201509:00 - 13:00
Gmina Bartniczka
Stacja Stare Świerczyny 1.
30.07.201508:00 - 16:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Owieczkowo 2.
30.07.201509:00 - 13:00
Gmina Kurzętnik
Stacja Kąciki 2.
31.07.201509:00 - 13:00

Region Grudziądz

Gmina Rogóźno
Stacja: Rogóźno 3 obwód 500
30.07.201512:00 - 16:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacje: Owczarki 1, 2, 5 do 8, 11, 12, 15, 16, 21, Lisie Katy 1, 3
31.07.201508:00 - 09:0031.07.201513:00 - 14:00

Region Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW SŁONECZNA .
29.07.201507:30 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW KRUSZWICKA .
30.07.201507:30 - 14:30
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KONECK 3 MBM .
29.07.201509:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CHRUSTY 2 .
31.07.201509:00 - 14:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZBRACHLIN 5 .
30.07.201509:00 - 14:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZDZISŁAWIN 1 .
01.08.201508:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZCZKOWO ZDZISŁAWIN .
01.08.201511:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GOGOŁY .
01.08.201514:00 - 18:00

Region Rypin

Gmina Tłuchowo
Stacja Źródła 1 obwód 300 kierunek Ligowo.
29.07.201508:00 - 11:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Godziszewy 5 obwód 200 kierunek Mularski.
29.07.201509:00 - 14:0003.08.201509:00 - 14:00
Gmina Skępe
Stacja Skępe 18 obwód 400 kierunek Zakład Rolmas Trade.
30.07.201508:00 - 12:00
Gmina Skrwilno
Stacje Baba 1, Szucie 1, 2, Otocznia od 1 do 5, Zambrzyca 2, 3, Ruda.
31.07.201509:30 - 10:3031.07.201514:00 - 15:00
Stacje Puszcza Miejska 3, Skudzawy 5, 6, 7, 9, Baba 2.
31.07.201509:30 - 15:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Szembekowo 3
29.07.201508:00 - 12:00
Stacja Obrowo 2 ul. Piaskowa, Cicha, Polna, Kolejowa, Łąkowa, Manhattan, Mokra
29.07.201509:00 - 13:00
Miasto i Gmina Toruń
Toruń ul. Wapienna 10 w tym Firmy Budlex, Erbud, Trokotex, Stalmar, Meritum
29.07.201508:00 - 11:00
Toruń Plac 18 Stycznia
30.07.201510:00 - 15:00
Toruń ul. Włocławska 1 do 19
31.07.201508:30 - 09:3031.07.201515:00 - 16:00
Toruń ul. Stawki Południe 11 do 13 warsztat i lakiernia Lichota, Bociana, Włocławska 17 do 49, Łódzka 95 do 105, Zimowa
31.07.201509:00 - 15:00
Toruń ul. Łubinowa od 47 do 59, 30 do 56, Lniana od Słonecznej do Łubinowej, Konwaliowa przy Łubinowej
31.07.201511:00 - 14:30
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Wielka Nieszawka 1 ul. Toruńska od Lipowej do Pogodnej, Pogodna, Spółdzielcza, Ogrodnicza i przyległe
29.07.201509:00 - 15:30
Stacja Cierpice 2 ul. Leśna, Zakątek, Zielona
30.07.201511:00 - 14:00
Gmina Lubicz
Stacja Złotoria 12 ul. Leśna
29.07.201511:00 - 16:00
Brzezinko, stacje Młyniec 5, Rogówko 2
30.07.201508:00 - 12:00
Stacja Brzezinko 1
30.07.201508:00 - 16:00
Stacja Lubicz 17 ul. Bażantowa, Gajowa, Rzemieślnicza od Trzaskalskiego do Bażantowej, Trzaskalskiego 25
31.07.201507:30 - 15:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarnowo 10 ul. Orzechowa, Jaworowa, Akacjowa i przyległe
30.07.201509:00 - 13:30

Region Włocławek

Gmina Chodecz
stacja: Mielinek obwód 200
29.07.201508:00 - 16:0030.07.201509:00 - 13:00
Gmina Brześć Kujawski
stacja: Bachórka obwód 100
29.07.201509:00 - 13:00
stacja: Wieniec 4 obwód 200
30.07.201509:00 - 13:00
Miasto i Gmina Włocławek
stacja: Dębice obwód 200
31.07.201509:00 - 13:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie