Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Niska 6 C D
28.09.201809:00-13:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulica Gulgowskiego, Sakowicza, Rybińskiego, Skarbka, Kartuska, Demptowska
27.09.201809:00-15:00
Miasto Sopot
Sopot ulica Chrobrego 17, 19, 19A, 19B, 21, 23, 23A, 23B, 23C, 23D
28.09.201810:00-15:00

Region Kartuzy

Gmina Lipusz
Lipusz, Papiernia Wieś
27.09.201808:00-11:00
Gmina Sierakowice
Sierakowice Wybudowanie Pod Puzdrowo, Sierakowice Wybudowanie Pod Piekiełko
28.09.201808:00-16:00
Gmina Kartuzy
Kiełpino Wytwórnie, ul. Długa
28.09.201808:30-13:00
Gmina Przodkowo
Wilanowo
01.10.201808:00-13:00

Region Starogard Gdański

Gmina Pelplin
Rożental Ogrodowa Pasierba Liedtke Kwiatowa Łąkowa Świerkowa
27.09.201808:00-14:00
Rożental Pasierba Łąkowa
28.09.201808:00-14:00
Gmina Zblewo
Piesienica
28.09.201809:00-12:00

Region Tczew

Gmina Kolbudy, Gmina Pszczółki
Babidół ulice Zaciszne Wzgórze, Słoneczny Trakt
01.10.201809:30-18:30

Region Wejherowo

Gmina Luzino
Luzino ulica Wschodnia.
27.09.201808:00-14:00
Gmina Puck
Darzlubie ulice Ogrodowa, Krótka, Spokojna, Polna, Leśników, Cystersów, Złota, św. Rozalii, Jaśminowa, Słoneczna, Wesoła, Pucka, Wierzbowa, Piękna, Lipowa, Leśna, Kwiatowa, Pieniężna, Brzozowa, Nowa. SZKOŁA I HYDROFORNIA BĘDĄ ZASILONE !
27.09.201808:00-13:30
Sławutówko Wschód.
29.09.201808:00-10:00
Gmina Puck, Gmina Choczewo
Łebcz ulice Aksamitna, Błękitna, Wiosenna, Pucka.
27.09.201809:00-14:00
Gmina Szemud, Gmina Gniewino
Szemud Tartak ulica Czarna Dąbrowa Głazica.
28.09.201808:00-10:00
Gmina Wejherowo
Orle ulica Leśna 30.
29.09.201809:00-12:30
Gmina Władysławowo
Władysławowo Gwiazda Morza.
01.10.201808:00-20:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Czermin
Żbiki
27.09.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Chwaliszew cul. Jesionowa, Nowa, Południowa, Spokojna, Zdunowska, Leśna, Kwiatowa, Ostrowska od 1 do 31 i od 2 do 40, Kościół.
27.09.201808:00-10:00
Krotoszyn ul. Sportowa, Zielona, Wiśniowa 1, 3, 5, 7
28.09.201808:00-09:00
Miasto Jarocin, Miasto i Gmina Krotoszyn
Jarocin ul. Solidarności Whiski Shop, Zoolandia, Apteka osiedlowa, zakład fryzjerski Jesse, Bistro na talerzu
27.09.201809:00-13:00
Jarocin ul. Solidarności Whisky Shop, Zoolandia, apteka osiedlowa, fryzjerstwo Jesse, Kuchnia Smaku
27.09.201809:00-13:00
Gmina Żerków, Gmina Jarocin
Wilkowyja ul. Polna, Gorzeńskiego 1 do 22, 73, Kościół, ul. Kręta, Piaskowa, Powst. Wlkp 30 do 58
28.09.201808:30-10:30
Gmina Jarocin
Golina ul. Wolności 64 do 69, Potarzyca ul. Leśna 13 do 16, Siedlemin Bielawy 1 do 20
28.09.201813:45-15:15
Gmina Chocz
Nowy Olesiec 5 do 23
01.10.201808:30-13:30

Region Kalisz

Gmina Kraszewice, Gmina Brzeziny
Ostrów Kaliski 1-5 7-17 23 24 27-29 32 -66 87-89 Zagórna 52-55 Pieczyska 52-71a Hydrofornia Świerczyna 22
28.09.201813:00-14:30
Gmina Godziesze Wielkie
Żydów ul. Łąkowa 17 21 działka 174/18/19
27.09.201809:00-12:00
Miasto Kalisz, Gmina Nowe Skalmierzyce
Mączniki ul. Rubinowa działka 96/72 96/68/69 96/42 UL Szmaragdowa działka 96/44/45/46
01.10.201808:00-09:00
Gmina Żelazków, Miasto Kalisz, Gmina Ceków-Kolonia
Kalisz ul. Chełmońskiego 2-14 1-11 ul. Michałowskiego 28a38 38b 29-31
01.10.201810:00-12:00
Miasto Kalisz
Kalisz ROWLAM s.p. zoo ,Schubert. PPHU.,Ar-ja-go Sp.j. FHU
01.10.201815:00-16:00

Region Kępno

Gmina Doruchów
Doruchów, Przytocznica, Stara Kuźnica
27.09.201809:00-13:00
Gmina Galewice
Plęsy 7, 8
27.09.201809:00-13:00
Głaz 1 - 9
28.09.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Kuźnica Skakawska, Dobrydział
29.09.201809:00-10:00
Pieczyska nr 2, 6, 42, 44, 49, 52, 53, 55, 56, 59, 61, 69, 71, 72, 74, 75, 76, ul. Szkolna , Kawiarnia Zacisze , Straż , Biblioteka
01.10.201809:00-16:00

Region Koło

Gmina Wierzbinek
Zaryń
28.09.201809:00-13:00

Region Konin

Gmina Grodziec
Grodziec
27.09.201809:00-13:00
Gmina Kramsk, Miasto Konin
Rudzica, Rudzica-Leśniczówka,
27.09.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Rychwał
Rybie, Zosinki
28.09.201809:00-11:00
Miasto Konin
Konin ulice Bojerowa, Leonida Teligi, Żeglarska, Regatowa,
01.10.201807:30-16:30

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Sieroszewice
Kania Zamość Nowiny Raduchów
28.09.201813:00-14:30
Kania Zamość Nowiny Raduchów
28.09.201813:00-14:30
Gmina Ostrów Wielkopolski
Lewków ul. Kolejowa 1, 2, Leśna, Łąkowa, Olszowa, Parkowa, Sosnowa, Świerkowa, Kołątajew 58 do 62 a.
01.10.201808:00-11:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Witkowo
Skorzęcin
28.09.201815:00-19:00
Gmina Słupca
Wierzbocice
27.09.201808:00-12:00
Gmina Rzgów
Rzgów Drugi ulica Zagórowska
27.09.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Golina, Gmina Słupca
Wilczna
27.09.201810:00-12:00
Gmina Orchowo
Skubarczewo
28.09.201810:00-12:00
Gmina Ostrowite
Kosewo, Tomiszewo
28.09.201813:00-15:00

Region Turek

Gmina Turek, Gmina Przykona
Gąsin , Bądków Pierwszy , Żeroniczki , Wietchinin
27.09.201808:00-12:00
Gmina Kawęczyn
Kawęczyn, Nowy Świat
27.09.201809:00-13:00
Gmina Brudzew
Brudzew ulica Piaski
28.09.201809:00-13:00
Gmina Turek
Cisew
01.10.201809:00-13:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Pomianowo
26.09.201807:00-15:0027.09.201807:00-15:0028.09.201807:00-15:00
Pomianowo, Buczek
26.09.201814:00-15:0027.09.201807:00-09:0027.09.201814:00-15:0028.09.201807:00-09:0028.09.201813:00-15:00
Lulewice -Wyłączony obwód -naprawa porwanych przewodów.
29.09.201809:00-17:30

Region Bytów

Gmina Studzienice, Gmina Lipnica
Łąkie Wieś, Łąkie Betleyem, Łąkie Kuchenek
27.09.201810:00-11:30
Gmina Parchowo
Jamno , Jamnowski Młyn
27.09.201808:30-13:00
Parchowo ulica Kasztanowa
27.09.201813:30-16:30
Gmina Studzienice
Skwierawy Wybudowanie I
27.09.201809:00-13:00
Skwierawy Wybudowanie II
28.09.201809:00-13:00
Gmina Lipnica
Łąkie Tebowizna, Łącki Młyn , Rokitniki, Łąkie Jezioro
28.09.201808:00-11:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Człuchów Wojska Polskiego
29.09.201808:00-12:00
Ględowo ulice Kwiatowa, Polna
29.09.201812:00-16:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo
Czernin
28.09.201808:00-18:00
Czernin
29.09.201808:00-11:30

Region Koszalin

Gmina Będzino
Dobre, Dobre Małe, Popowo, Pakosław, Mączno
28.09.201808:00-11:00
Wierzchomino , Smolne , Wierzchominko , Skrzeszewo
28.09.201809:00-12:00
Gmina Będzino, Gmina Biesiekierz
Parnowo, Parnówko, Popowo, Pakosław, Wierzchomino, Ziębrze
28.09.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Sianów
Sierakowo Sławieńskie, Sierakówko, Sowieński Młyn
27.09.201808:00-16:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Jaśminowa 6
27.09.201808:00-13:00
Gmina Świeszyno
Niekłonice ulica Brzozowa, Konikowo
28.09.201808:00-16:00

Region Słupsk

Gmina Kobylnica, Miasto i Gmina Sławno
Dobrzęcino, Żabno
27.09.201808:00-16:00
Gmina Słupsk
Stanięcino
01.10.201808:00-14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Barwice
Łęknica
28.09.201808:00-14:00
Łęknica
01.10.201809:00-14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Wilczęta
Nowica
01.10.201808:30-14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Kamień Duży , Iława ulica Lipowy Dwór
27.09.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Zalewo
Urowo
28.09.201809:00-13:00

Region Kwidzyn

Miasto Kwidzyn
Kwidzyn ul. Targowa, Słowiańska, Braterstwa Narodów.
27.09.201807:00-08:0028.09.201807:00-08:00
Gmina Ryjewo, Gmina Gardeja
Wandowo.
28.09.201813:30-15:00
Gmina Kwidzyn
Podzamcze od nr 7 do nr 20
01.10.201808:00-14:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Maszewy, stacja Maszewy Wieś
27.09.201808:00-13:00
Dąbrowa nr 61, dz. 555/1
28.09.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Miłogórze nr 38 - 50, 70, 74, stacja Miłogórze Las
28.09.201809:30-10:30

Region Ostróda

Gmina Miłomłyn
Liksajny
28.09.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Morąg
Słonecznik
01.10.201809:00-14:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Świętajno
Olszyny , Jerutki
27.09.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice Leśna, Przemysłowa, Bałtycka
27.09.201812:00-15:00
Gmina Wielbark, Miasto i Gmina Biskupiec
Maliniak, Zabiele, Borki Wielbarskie, Nowojowiec, Ciemna Dąbrowa, Jesionowiec, Biskupiec
28.09.201809:00-13:0003.10.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Karniewo
Czarnostów-Polesie, Szlasy-Złotki
27.09.201808:30-12:30
Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica
Budy Ciepielińskie, Pobyłkowo Małe, Ciepielin, Piskornia, Pomocnia, Trzepowo, Pogorzelec, Łosewo, Dzierżenin, Mieszki-Leśniki
27.09.201810:30-14:30
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Raciąż
Kiełki, Lachówiec
28.09.201808:00-16:00
Gmina Świercze, Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Gzy, Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica, Gmina Czernice Borowe, Gmina Sońsk, Gmina Krasne
Nowe Skaszewo, Ołdaki, Żebry-Włosty, Szyszki, Szyszki-Folwark, Szyszki Włościańskie, Nowe Borza, Skaszewo Włościańskie, Słończewo, Żebry-Wiatraki, Begno, Żebry-Falbogi, Gotardy, Ostaszewo Wielkie, Ostaszewo-Włuski, Ołdaki-Stefanowo, Sulnikowo, Przewodowo-Majorat, Przewodowo-Parcele, Ostaszewo-Pańki, Sisice, Gzy, Stare Bulkowo, Nowe Bulkowo, Dziarno, Kościesze, Gaj, Godacze, Świercze, Kosiorowo, Strzegocin, Sulkowo, Płocochowo, Lipniki Stare, Lipniki Nowe, Milewo-Rączki, Ostaszewo, Ślubowo, Koźniewo Wielkie, Stare Garnowo, Niestępowo Włościańskie, Budy Ciepielińskie, Żebry-Marcisze
28.09.201809:00-14:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gąbin
Gąbin ul. Wspólna 14 i ul. Rogatki Żychlińskie
27.09.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin osiedle Kutnowska 84 i ulica Zakładowa
28.09.201808:30-16:30

Region Kutno

Gmina Góra Św. Małgorzaty
Sługi
27.09.201807:30-17:00
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulica Zacisze
27.09.201807:45-15:45
Gmina Oporów
Wólka-Lizigódź, Wola Prosperowa, Wólka-Janki
28.09.201807:30-18:30
Gmina Oporów, Miasto i Gmina Żychlin, Gmina Bedlno
Wola Prosperowa, Wólka-Lizigódź, Kamienna, Kolonia Mnich, Czesławów, Drzewoszki Małe, Wyrów, Ruszki, Florianów, Kręcieszki
28.09.201807:30-09:0028.09.201817:00-18:30

Region Mława

Miasto i Gmina Żuromin, Miasto i Gmina Mława, Gmina Szydłowo, Gmina Radzanów
Wólka Kliczewska, Dębsk ulice Centralna, Bagienna, Ogrodowa, Polna, Kosewo, Parcele, Stacje, T769354 Elektrownia Wiatrowa Olszewo, T762029 Olszewo Chlewnia 3, ES6-1970 Dębsk Chlewnia, AES6-277 Ferma Dębsk, ES6-993 Dębsk MBM, ES6-1300 Olszewo ZHD, ES6-1206 Olszewo ZHD 1, T769394 Kliczewo Duże FD 3, AES6-276 Kliczewo Duże Ferma, T769377 Kliczewo Duże FD 2
27.09.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Dąbrówki, stacja, AES6-239 Dąbrówki ZHD
27.09.201808:30-17:00
Adamowo, Pozga, Stanisławowo, Władysławowo, Semborze, Siedliska, Wilczy Ostrów, Stacje, T769364 Władysławowo FD, AS6-240 Władysławowo ZHD, AS6-124 Adamowo 4, AES6-234 Adamowo, T769346 Adamowo Ferma Drobiu, T769391 Adamowo Ferma Drobiu 3
28.09.201808:30-14:00
Bieżuń ulice Kościelna, Andrzeja Zamoyskiego, Zarynek, Warszawska, Nowy Rynek, Spokojna, Płocka
01.10.201808:30-12:30
Gmina Rybno
Rybno Kolonia
27.09.201809:00-13:00
Gmina Dzierzgowo
Brzozowo-Łęg
27.09.201812:00-14:00
Miasto i Gmina Lidzbark
Lidzbark ulice Władysława Reymonta, Stefana Żeromskiego, Marii Dąbrowskiej, Elizy Orzeszkowej
28.09.201810:00-12:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś, Gmina Bielsk
Chylin, Nowy Chylin, Podgórze, Podgórze-Parcele, Zakrzewo Kościelne, Kupise, Zakrzewo
27.09.201808:00-09:3027.09.201817:30-19:00
Gmina Radzanowo
Nowe Boryszewo ulica Rondo Stanisława Osieckiego, Stare Boryszewo , Stróżewko
27.09.201808:00-14:00
Gmina Słupno
Mirosław, Piotrowo
27.09.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Torowa, Żabia, Łąkowa, Błotna
27.09.201808:00-16:00
Płock ulica Bielska
27.09.201809:00-15:00
Gmina Mała Wieś
Chylin, obwód kierunek Zakrzewo
27.09.201809:30-17:30
Chylin , Nowy Chylin
27.09.201810:30-12:30
Gmina Bodzanów
Stanowo , Małoszywka , Kłaczkowo , Nowe Miszewo ulice Północna, Płocka, Wschodnia, Środkowa, Małoszewo , Miszewo Murowane ulica Starowiejska
28.09.201809:00-12:00
Gmina Stara Biała
Nowe Proboszczewice ulice Jaśminowa, Świerkowa, Płocka, Klonowa, Akacjowa.
28.09.201809:00-13:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
Wróblewo PGR , Wróblewo Gospodarstwo Ogrodnicze
27.09.201807:30-09:0027.09.201817:00-18:30
Kozarzewo, Troski, Wróblewo, Zaborowo
27.09.201809:00-17:0028.09.201809:00-17:00
Michałowo, Beszyno
01.10.201809:00-13:00
Gmina Naruszewo, Miasto i Gmina Płońsk
Stachowo, Wronino, Wroninko
27.09.201807:30-18:30
Gmina Świercze
Brodowo
27.09.201809:00-13:00

Region Sierpc

Gmina Baboszewo, Gmina Mochowo
Bożewo, Cywiny Wojskie, Cywiny-Dynguny, Mystkowo, Bożewo
27.09.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Raciąż
Sierakowo , Zdunówek , Kossobudy , Żychowo , Raciąż ulice Zawoda, Działkowa
28.09.201808:00-11:00
Kraszewo-Czubaki, Kraszewo-Rory
28.09.201809:00-12:00
Gmina Gozdowo, Gmina Bulkowo, Gmina Mochowo
Romatowo , Żuki , Myszki , Smorzewo , Kozice .
28.09.201809:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Linia Moczadło 5 obwód 300.
27.09.201810:00-16:00
Linia Morskie Oko obwód 500 dla miejscowości Karbowo, Brodnica ulica Półwiejska.
28.09.201810:00-16:00
Linia Rejon Dróg Publicznych obwód 500 dla miejscowości Karbowo, Brodnica ulica Wąwozowa.
01.10.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Wojska Polskiego 1 GD obwód 400 dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulica Wojska Polskiego.
27.09.201810:00-16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Bratian 1.
28.09.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Osiek, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje: Osiek: 6, 9; Farma Wiatrowa Osiek; Kretki Duże: 1, 2, 3, 5; Kujawa: 1, 2, 3;
28.09.201813:00-17:00
Stacje: Osiek: 6, 9; Farma Wiatrowa Osiek; Kretki Duże: 1, 2, 3, 4, 5; Kujawa: 1, 2, 3.
01.10.201808:00-10:0005.10.201813:00-19:00
Gmina Bartniczka
Stacja Igliczyzna 3.
30.09.201809:00-16:00

Region Grudziądz

Gmina Radzyń Chełmiński, Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Mazanki 1 do 7, Szczuplinki 1, 2, 3, Jarantowice 11, 12
27.09.201817:00-19:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Grabowiec 2
28.09.201815:00-17:00
Stacja: Gać 6 obwód 300
27.09.201810:00-15:00
Grudziądz ul. Wiślana, ul. Laskowicka 8
30.09.201807:00-17:00
Miasto i Gmina Chełmno, Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Papowo Biskupie, Gmina Łasin, Miasto Wąbrzeźno, Gmina Rogóźno
Stacje: Bukowiec 1, Marianowo 1, 3, 4, Nogat 1, 2, 3, 4, 5, Nowe Błonowo 1, 2, 3, Stare Błonowo 2, Szembruk 1, 4, 5, 9, Wydrzno 2
27.09.201818:00-20:00
Gmina Rogóźno
Stacja: Szembruczek 8
28.09.201808:00-20:00
Stacje: Sobótka 1, 2, Wyszczekanka
28.09.201808:00-10:0028.09.201818:00-20:00
Gmina Stolno
Stacja: Małe Czyste 4 obwód 300
28.09.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Chełmno
Stacja: Klamry 2
28.09.201809:30-16:00

Region Radziejów

Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA 2 HYDROFORNIA, BYCZYNA KOLONIA 1, 2, 3, LUDWIKOWO, BODZANOWO 1 .
28.09.201816:00-18:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 5
27.09.201812:00-14:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1 obwód 200 i 300 .
26.09.201809:00-15:0027.09.201809:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1 .
01.10.201809:30-15:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZAMANIN 8, KOZJATY 2, 4, 5, KAMIEŃCZYK, KAMIEŃCZYK 2, EMILIANOWO 1, 2 .
27.09.201808:00-10:00
Gmina Topólka, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWISZEWY ZAKRETY, ŚWISZEWY ZDROJÓWKA, MARTANOWO, ZDROJÓWKA, ZAKRĘTY, HULANKA PODHULANKA, KAZIMIEROWO WIATRAKI
27.09.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK BANK ulice Dembowskiego, Owczarka, Piłsudzkiego, Traugutta, Kościuszki, Kwiatowa .
27.09.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK POMORZANKA ulice Mickiewicza, Kościuszki, Armii Krajowej, Plac Gdański .
28.09.201808:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK 700-lecia ulica 700-lecia .
01.10.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 2
28.09.201808:00-11:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, 3, POCIERZYN 1, 2, SĘCZKOWO 3, NAGÓRKI 1 .
28.09.201809:00-11:0028.09.201814:00-16:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKASZYN 2 .
01.10.201808:00-14:30
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WAGANIEC OSIEDLE ulice Osiedlowa, Widok, Wspólna .
01.10.201808:00-17:00

Region Rypin

Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Dobrzyń Szkolna obwód 200 - ul. Robotnicza 2, 8.
27.09.201808:00-12:00
Gmina Rogowo
Stacja Rogowo 3 obwód 100 kierunek Matyjasik.
27.09.201808:00-14:00
Gmina Tłuchowo
Stacje Kamień Kotowy od 1 do 5, 8, Jasień od 1 do 3, Turza Wilcza 2.
27.09.201808:00-14:00
Stacja Kamień Kotowy 8 obwód 200 kierunek Borowski.
28.09.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Grabiny 2 obwód 100 kierunek Barany.
28.09.201808:30-14:00
Stacja Kolankowo 1.
28.09.201810:00-11:00
Stacja Grabiny 2 obwód 200 kierunek Lipno.
28.09.201811:30-14:00
Gmina Kikół
Stacja Janowo 7.
01.10.201808:00-14:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Obory 4 Obory ulica Brzozowa
27.09.201807:30-12:30
Stacja Obrowo 9 ulica Piaskowa, Żwirowa
28.09.201809:00-12:30
Stacja Wały Zawały 6
01.10.201807:30-11:00
Gmina Lubicz
Stacja Brzeźno 1 Brzeźno ulica Sosnowa, Lubicz Dolny
27.09.201808:30-13:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarne Błoto 11
28.09.201807:30-13:00
Gmina Łysomice
Stacja Lulkowo 2
28.09.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Zalesie 5
28.09.201809:00-13:30
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Lubicz 18 ul. Bażantowa, Rzemieślnicza, Nad Strugą
01.10.201810:00-17:00

Region Włocławek

Gmina Baruchowo, Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek
Kosinowo, Zuzałka, Mostki, Dobiegniewo, Stasin, Wistka Szlachecka, Adaminowo, Łączki, Smólnik, Przerytka, Jazy, Ruda, Telążna Leśna, Niedźwiedź, Goreń Duży, Skrzynki, Goreń
27.09.201815:00-19:0028.09.201811:00-15:00
Gmina Fabianki
stacja Fabianki 1
27.09.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Włocławek
Modzerowo 2 obwód 700
27.09.201808:30-11:30
Gmina Lubień Kujawski
stacja Zakrzewo 1
28.09.201807:00-17:00
stacje transformatorowe Zakrzewo 1, Kaliska 6 i Polcalc.
28.09.201808:00-17:00
Gmina Choceń
stacja Ząbin 1 obwód 300
28.09.201811:00-14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie