Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk, Sobieszewo, Komary, Orlinki
19.11.201809:00-12:30

Region Gdynia

Gmina Kosakowo
Mechelinki ulice Cedrowa
16.11.201810:00-15:00

Region Kartuzy

Gmina Stężyca
Stężyca ulice Pogodna, Widokowa, Cicha, Świętopełka Wielkiego, Łaszewskiego 9 Marca, Pypkowo
17.11.201815:00-17:00
Gmina Przodkowo
Rąb ulice Spacerowa, Kaszubska
16.11.201808:00-10:0016.11.201815:00-17:00
Gmina Przodkowo, Gmina Żukowo
Leźno OZLP
16.11.201808:30-11:00
Gmina Żukowo, Gmina Stężyca
Czaple Kamionka, Czaple Domki, Czaple Stawiska, Stare Czaple Wybudowanie
16.11.201808:30-11:00
Gmina Żukowo
Borkowo ulice Głęboka, Nowowiejska
19.11.201808:00-14:00
Żukowo ulice Sobótki, Górki, Cicha
19.11.201811:00-16:00

Region Starogard Gdański

Gmina Starogard Gdański
Lipinki Szlacheckie Spacerowa 7
16.11.201808:00-17:00
Kolincz od numeru 55 do 76
16.11.201808:30-13:30
Gmina Skórcz
Pączewo Wybudowanie od numeru 93 do 99.
16.11.201811:00-12:00
Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Zbożowa, Malinowa od 20 do 40, Zachodnia od 35 do 45
19.11.201808:00-13:30
Starogard Gdański Andersa od 13 do 61 i od 62d do 68, Jaszczurkowców, Południowa 138 i 140, Hermanowska od 2 do 20
20.11.201807:30-14:00
Gmina Zblewo
Zblewo, Starogardzka Białachowska Osiedle Rzemieślnicze, Białachówko, Białachowo
19.11.201809:00-12:00
Gmina Osiek, Gmina Smętowo Graniczne
Smętowo ulice Starogardzka od numeru 2 do 17, Słoneczna, Pawła Szynwelskiego, Smętowo Wybudowania od numeru 4 do 7.
20.11.201809:00-15:00

Region Tczew

Gmina Subkowy
Subkowy ulice Modrzewiowa, Akacjowa
17.11.201808:00-13:00

Region Wejherowo

Miasto Wejherowo
Wejherowo ul. Poprzeczna, Wschodnia 16 do 34 , Środkowa, Roszczynalskiego 33 do 49.
16.11.201807:30-15:00
Gmina Łęczyce
Łęczyce ulica Długa.
16.11.201808:30-12:00
Gmina Puck
Starzyński Dwór Zachód ul. Graniczna.
17.11.201808:00-10:00
Strzelno ulice Wąska, Nowa, Rolnicza, Górna, Pomorska, Mała, Kaszubska, Sportowa, Wesoła, Wiejska, Ogrodowa, Kręta, Polna, Łąkowa, Żytnia, Bałtycka, Kościelna, Kasztanowa, Krótka, Zielona, Działkowa, Wyzwolenia, Szkolna, 3 Maja.
20.11.201807:45-08:4521.11.201812:30-13:30
Gmina Choczewo
Słajszewo
19.11.201808:30-14:00
Gmina Wejherowo
Letni Dwór , Gościcino ulice Robakowska , Wrzosowa.
19.11.201810:00-15:00
Gmina Krokowa, Gmina Gniewino
Wierzchucino ulice Morska.
19.11.201812:00-16:00
Gmina Linia, Gmina Luzino, Gmina Szemud
Strzepcz ulice Zielony Dworek, Głodnica, Tłuczewo , Kobylasz , Głodnica , Linia ulice Długa, Polna, Wrzosowa, Piaskowa, Ogrodowa, Klubowa, Turystyczna, Krótka, Szkolna, Sosnowa, Słoneczna, Klonowa, Pogodna, Łąkowa, Brzozowa, Różana, Sportowa, Kwiatowa, Malinowa, Grzybowa, Jagodowa, Kaszubska, Północna, Radosna, Spokojna, Osiedlowa, Podgórna, Pobłocie , Strzepcz , Kielno ulica Partyzantów Koleczkowskich, stacja Abonencka Linia Kruszywo, Linia Stolarnia.
20.11.201808:30-11:00
Gmina Szemud
Jeleńska Huta ulice Konwaliowa, Kwiatowa.
20.11.201808:30-14:00
Gmina Luzino, Gmina Szemud
Milwino ulice Leśna, Rolnicza, Krajobrazowa, Przetoczyno ulice Luzińska, Sosnowa Góra, Brukowa, Sosnowa Góra , Częstkowo
20.11.201811:30-14:00
Gmina Luzino
Robakowo ulice Myśliwska, Wejherowska, Leśna, św. Jana, Łączna, Kaszubska, Dąbrówka , Sychowo ulice Maksymiliana Kolbe, Szkolna, Spokojna, ks. Jerzego Popiełuszki, Kaszubska, Jana Pawła II, Romana Dmowskiego, św. Alojzego, Spacerowa, gen. Okulickiego, Królewska, Luzino ulice Kaszubska, por. Bernarda Michałki, Grodzka, Długa, Barłomino ulica Długa
20.11.201815:00-18:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Krotoszyn
KROTOSZYN Ul. Magazynowa nr: 2,4,8, Przepompownia Ścieków
17.11.201814:00-18:00
Brzoza, Henryków, Dzielice
19.11.201807:30-08:0019.11.201812:00-12:30
Miasto i Gmina Pleszew
Kowalew ul. Mickiewicza nr 3, 4
16.11.201808:00-13:00

Region Kalisz

Gmina Blizanów
Jarantów 60-64
16.11.201809:00-14:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Droszew- Elizanki 40-48 Droszew 47-52
19.11.201810:00-14:00
Kurów 1-29 Trkusów ul. Środkowa ul. Kaliska PABI-SPA Grupa Producentów Warzyw
20.11.201808:00-16:00
Chotów 24 24b 38 działka 145/5
20.11.201810:00-12:00
Gmina Żelazków, Miasto i Gmina Tuliszków, Gmina Blizanów
Russów, Witoldów, Michałów, Helenów, Tykadłów, Russów Kol.
20.11.201808:00-09:0020.11.201813:00-14:00

Region Kępno

Gmina Doruchów, Gmina Kępno, Gmina Kobyla Góra, Gmina Ostrzeszów
Mikorzyn, Rogaszyce Dobra
16.11.201809:00-14:00
Gmina Galewice, Gmina Bralin
Gola , Galewice ulice Parkowa, Wieruszowska, Przemysłowa, Szkolna, Nowa, Marii Konopnickiej, Wieluńska Galewice ul. Marii Konopnickiej , Parkowa , Wieluńska , Wieruszowska, Przemysłowa , Firma Handlowa Lech , Gminny Ośrodek Kultury , Nowa , Poczta Polska , Orange Polska , Sklep Dino , CPN , Gmina Galewice , Straż
16.11.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Jutrków Jutrków nr 3 do 7, 20, 36 do 50
19.11.201809:00-13:00
Gmina Doruchów, Gmina Ostrzeszów
Tokarzew, Wygoda Tokarska, Ostrzeszów-Pustkowie, Królewskie, Pustkowie Wygoda Tokarska nr 1 do 9 i 49A, 50, 61 do 66 , Królewskie 216 i 217
20.11.201809:00-11:00

Region Koło

Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Sompolno, Krycha, Nadnotecka
16.11.201816:00-18:00
Gmina Osiek Mały, Gmina Sompolno
Szczerkowo, Sompolinek, Olszewo, Sompolno
16.11.201816:00-18:00

Region Konin

Gmina Kramsk, Gmina Krzymów
Helenów Drugi, Helenów Drugi
16.11.201809:00-13:00
Miasto Konin
Konin ulice Przemysłowa, Prosta, Mokra, Ślesińska, Kątowa, Pątnów
16.11.201812:00-16:00
Gmina Rzgów
Bożatki, Grabienice, Witnica
19.11.201808:00-12:00
Gmina Wilczyn
Kownaty, Wilczyn, Zygmuntowo
19.11.201809:00-13:0020.11.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina
Lubiecz, Przyjma
20.11.201808:00-12:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Kraszewice
Jaźwiny 31 do 55.
16.11.201812:00-14:00
Kraszewice ul. Wieluńska 1 do 33, 2 do 12, Kaliska 1 do 12, Ciasna 21, 23, 27, Wodociągi.
17.11.201811:00-15:00
Gmina Kraszewice, Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Grabów Nad Prosną ul. Przemysłowa 2 do 19, Ostrowska 1, Grabów Wójtostwo Osiedle Leśne, Palaty ul. Klonowa 21, 38 do 52, Wierzbowa 2, 17 do 25, Akacyjki 17, Giżyce 6 do 15, Racławice 11, Wirginy 12.
17.11.201808:00-14:00
Gmina Czajków
Muchy 1 do 12.
17.11.201809:00-10:00
Gmina Kraszewice, Gmina Ostrów Wielkopolski, Gmina Czajków
Kuźnica Grabowska, Głuszyna, Jeziorki 13 do 21.
18.11.201808:00-16:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Azaliowa 10, 13 do 31.
19.11.201809:00-11:00
Miasto I Gmina Odolanów
Odolanów ul. Krotoszyńska 24, 28, 30.
20.11.201809:00-10:30

Region Słupca

Gmina Słupca
Pokoje
16.11.201808:00-13:30
Żelazków, Czesławowo
16.11.201808:00-09:3016.11.201812:00-13:30

Region Turek

Gmina Żerków, Miasto Jarocin, Gmina Dobra, Gmina Jarocin, Gmina Czermin, Gmina Kotlin
Chrapczew, Linne
16.11.201809:00-12:00
Gmina Grabów
Żaczki, Pusta Wieś, Łyżki, Grabów, Kurzjama, Jaworów, Potrzasków, Bowętów
19.11.201808:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Gmina Parchowo
Jeleńcz
19.11.201807:30-14:30
Gmina Kępice
Chorowo , Podgóry , Brzezinka , Chorówko
19.11.201808:00-11:00
Pustowo
19.11.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Miastko
Węgorzynko Szosa, Przęsin,
20.11.201808:00-14:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Bukowo , Mirogniew
16.11.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ulice Harcerska, Młyńska
20.11.201808:00-12:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Złocieniec
Jadwiżyn, Uraz, Warniłęg, Grabinek
19.11.201808:30-15:30
Gmina Wierzchowo
Otrzep, Króle, Świerczyna
15.11.201809:00-11:0016.11.201813:00-15:00
Gmina Ostrowice
Ostrowice
16.11.201808:00-15:00

Region Kołobrzeg

Gmina Dygowo
Dygowo ulica Kolejowa 18A i 18C
16.11.201809:00-12:00
Gmina Rymań, Gmina Siemyśl
Drozdowo , Siemyśl ulice Topolowa, Malinowa, Sportowa, Kołobrzeska, Ogrodowa, Kościelna, Szkolna, Białokury
20.11.201808:00-18:0021.11.201808:00-18:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Koszalin ulice Władysława IV od nr 24 do 38, Melchiora Wańkowicza od nr 2 do 6, Juliana Tuwima od nr 2 do 22
16.11.201808:00-11:0016.11.201814:00-17:00
Koszalin ul. Franciszkańska 98-100
18.11.201808:00-12:00
Gmina Świeszyno, Miasto Koszalin
Niekłonice 1, 1B, 1C, 51, 52, 52A, 53, ul. Malinowa
16.11.201809:00-14:00
Gmina Będzino
Kiszkowo
16.11.201814:00-18:00
Dobiesławiec
20.11.201808:00-16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno
Gąski, Dobrzyca
16.11.201815:00-18:00
Miasto i Gmina Darłowo
Zakrzewo
19.11.201809:00-16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno, Miasto Koszalin
Strzeżenice , Podamirowo , Dobiesławiec , Mielno ulice Ogrodowa, Jana Brzechwy, Rekreacyjna, Barnowo
20.11.201808:00-10:0021.11.201808:00-10:00

Region Lębork

Gmina Potęgowo
Grąbkowo, Łupawa 22e, 22f, 28a
16.11.201809:00-16:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Garczegorze
17.11.201807:30-14:00
Miasto Lębork
Lębork ulice Lubelska,
17.11.201809:00-13:00
Gmina Główczyce
Siodłonie nr 7, 8 i 9
19.11.201810:00-15:00
Gmina Wicko
Charbrowo , Podroże , Charbrowski Bór
19.11.201810:00-12:00
Roszczyce
20.11.201808:00-15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Sitno, Lipnica
17.11.201808:00-18.11.2018 11:30

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Widok 8, 9, 12
16.11.201807:00-14:00
Karczowizna , Nowy Dwór
17.11.201807:00-11:00
Cieplice od 18 do 25
17.11.201812:00-16:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Łęcze od 25 do 84, działka 170/2
16.11.201807:00-11:00
Kadyny od 17 do 35, działki 400 i 464
16.11.201812:00-16:00
Ostrogóra, Pagórki Leśniczówka
20.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Tolkmicko
Pagórki
20.11.201807:00-17:00
Miasto i Gmina Pasłęk, Gmina Pasłęk
Pasłęk ulice Lanca 5, 7, 12, 14, działka 77/1, Zawiszy Czarnego od 1 do 8, Kraszewskiego 15, 17a, 19, 21, 21a
20.11.201808:00-14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Lubawa
Krótkie przerwy w dostawie energii Lubawa ulice Poznańska od 2 do 6 i Gdańska od 4 do 22 numery parzyste
16.11.201807:30-08:3016.11.201813:30-14:30
Gmina Dąbrówno
Jagodziny
16.11.201810:00-12:30
Miasto i Gmina Iława
Krótkie przerwy w dostawie energii Iława ulica Obrońców Westerplatte 4 i 7
19.11.201807:30-14:30
Iława ulice Obrońców Westerplatte 2 i 3, i Konopnickiej 1 i 2
20.11.201808:00-09:0020.11.201814:00-15:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Mrągowo
Młynowo 1, Wola Muntowska,
19.11.201808:00-13:00
Marcinkowo kolonia 11,
20.11.201809:00-12:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Lubomino
Bieniewo 15, 16, 18, 19
20.11.201809:00-14:00

Region Olsztyn

Gmina Purda, Miasto i Gmina Pasym
Pajtuny , Prejłowo
20.11.201808:30-14:00
Gmina Purda
Patryki
20.11.201810:00-12:0021.11.201809:00-15:00

Region Ostróda

Gmina Olsztynek
Maróz
16.11.201808:00-15:00
Elgnówko, Łęciny
20.11.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Ostróda, Gmina Łukta
Łukta, Międzylesie, Ostróda
16.11.201808:00-10:0016.11.201812:00-13:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Miasto i Gmina Olsztynek
Ponary, Naryjski Młyn, Roje, Janowo,
19.11.201809:00-16:00

Region Szczytno

Gmina Świętajno
Piasutno
16.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Biskupiec
Biesowo, Czerwonka
16.11.201809:00-14:0019.11.201809:00-14:00
Stanclewo, Dębowo
20.11.201807:30-09:0020.11.201813:00-15:00
Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice Kościuszki, Wspólna, Warszawska
20.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Szczytno
Wawrochy
20.11.201808:30-14:3021.11.201808:30-14:3022.11.201808:30-14:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Baboszewo
Goszczyce Poświętne, Goszczyce Średnie
15.11.201808:00-16:0016.11.201808:00-14:00
Gmina Sońsk
Ciemniewko, Ciemniewo, Niesłuchy
16.11.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Glinojeck, Miasto i Gmina Pułtusk
Bielawy
19.11.201808:00-16:0020.11.201808:00-16:00
Gmina Gołymin - Ośrodek
Smosarz-Dobki, Morawy-Kafasy, Morawy-Wicherki, Smosarz-Pianki
19.11.201808:30-12:30
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Budy Rumockie, Śródborze, Lipiny
20.11.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Ciechanów, Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ulice Wojska Polskiego, Żwirki i Wigury, Białowiejska, Kościuszki, Krajewskiego
20.11.201808:15-11:45
Gmina Grudusk
Humięcino-Andrychy
20.11.201809:00-13:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin ulica Płocka od ulicy Jana Pawła II do ZUS
20.11.201808:30-12:30

Region Kutno

Gmina Piątek
Janków, Orądki, Piekary, Rogaszyn
16.11.201808:00-09:30
Miasto i Gmina Łęczyca
Chrząstówek, Topola Szlachecka
16.11.201808:30-15:30

Region Mława

Miasto i Gmina Mława
Mława ulice Stanisława Wyspiańskiego, Spichrzowa, 3 Maja, Sportowa, Płocka, Długa, Stary Rynek, Stefana Żeromskiego
16.11.201807:45-11:45
Mława ulice Joachima Lelewela, Zygmunta Krasińskiego, Braci Gierymskich, Sportowa, Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Juliusza Słowackiego, Ludwika Waryńskiego, Aleja Józefa Piłsudskiego
16.11.201808:15-12:15
Gmina Kuczbork - Osada
Przyspa
16.11.201808:30-14:30
Miasto i Gmina Działdowo
Gnojno
16.11.201809:00-15:00
Kisiny
16.11.201810:00-16:00
Miasto i Gmina Żuromin, Gmina Lutocin
Raczyny ulica Krótka, Kopernika, Stacje, ES6-1208 Pietrzyk TPSA, T769378 Pietrzyk Ferma Drobiu
19.11.201809:15-15:15
Gmina Dzierzgowo
Dobrogosty, Podkitki
20.11.201808:00-15:00
Gmina Czernice Borowe
Kosmowo, Nart
20.11.201808:30-14:30

Region Płońsk

Gmina Nowe Miasto
Gościmin Wielki, Zawady Stare, Zawady B
16.11.201808:30-12:30
Jurzynek
20.11.201808:30-14:30
Jurzyn, Modzele-Bartłomieje,
20.11.201809:00-13:00
Gmina Sońsk
Kałęczyn
16.11.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Nasielsk ulica Przemysłowa
16.11.201810:00-14:00
Borkowo, Cieksyn
19.11.201807:30-09:00
Cieksyn ulice Nadrzeczna, Kolejowa, Świerkowa, Akacjowa, Księżycowa
19.11.201809:00-19:00
Miasto i Gmina Płońsk
Ilinko ulica Słoneczna, Ilino , Kluczewo
19.11.201808:00-16:0020.11.201808:00-16:0021.11.201808:00-16:00
Płońsk ulice gen. Stanisława Maczka, Płocka, Armii Krajowej, Ignacego Krasickiego
20.11.201808:00-15:00

Region Sierpc

Gmina Radzanowo
Ciółkowo, obwód kierunek Sklep
16.11.201809:00-13:00
Gmina Zawidz
Rekowo
19.11.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Drobin, Gmina Bielsk
Chudzyno, Kleniewo, Rudowo, Smolino, Jaroszewo-Wieś, Jaroszewo Biskupie
20.11.201809:00-14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin
Stacje: Grzęby: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
16.11.201813:00-16:00
Gmina Radomin, Gmina Wąpielsk
Stacje: Kierz Półwieski 3. Kierz Radzikowski: 1, 2, 3, 5, 6. Półwiesk Mały: 1, 2, 3, 4, 5, 6, MBM, Hydrofornia. Półwiesk Duży.
16.11.201814:00-17:00
Stacje: Półwiesk Duży. Półwiesk Mały: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Hydrofornia, MBM. Tomkowo: 3, 4. Kierz Półwieski 3. Kierz Radzikowski: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8.
15.11.201808:00-12:0016.11.201816:00-19:00
Stacje: Tomkowo: 3 i 4. Półwiesk Mały: 3, 4, 5.
19.11.201808:00-12:0021.11.201814:00-18:00
Gmina Biskupiec
Linia Osetno 6 obwód 200.
16.11.201808:00-12:00
Linia Łąkorz 12 obwód 300.
19.11.201808:30-12:30
Gmina Jabłonowo
Linia Szczepanki 3 obwód 200.
16.11.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Bobrowo
Stacja Drużyny 5.
16.11.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Nowy Dwór 4.
16.11.201809:00-15:00
Linia Dworcowa obwód 200 dla miejscowości Brodnica ulica Gajdy.
17.11.201808:00-14:00
Linia Krańcowa 2 obwód 100.
19.11.201808:00-14:00
Stacja Gorczenica 8.
19.11.201808:00-14:00
Gmina Dębowa Łąka
Linia Dębowa Łąka 6 obwód 200.
19.11.201808:00-14:00
Gmina Górzno
Linia Górzno Południe obwód 700 dla miejscowości Górzno ulica Walasiewiczówny.
19.11.201808:00-14:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia
Stacja: Szynkowizna: 1, 2, 3. Dzierzno: 1, 2, 3. Chlebowo: 2, 3, 4, 6.
19.11.201808:00-13:0020.11.201814:00-17:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin
Stacje: Grzęby: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Kłuśno: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Michałki: 1, 2, 3, 4. Dzierzno: 1, 2, 3. Szynkowizna: 1, 2, 3. Chlebowo: 2, 3, 4, 6, Ferma.
19.11.201808:00-13:0021.11.201814:00-17:00
Gmina Wąpielsk
Stacje: Tomkowo: 1 i 2. Kierz Półwieski: 1, 2, 4.
19.11.201808:00-11:0019.11.201814:00-19:00
Stacje: Tomkowo: 1 i 2. Kierz Półwieski: 1, 2, 4.
20.11.201808:00-12:0021.11.201814:00-19:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Sokołowo Osiedle Mieszkaniowe obwód 200.
19.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Lekarty 6 obwód 100.
19.11.201808:30-12:30
Gmina Biskupiec, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Ostrowite 1.
20.11.201808:00-16:00
Gmina Bobrowo
Linia Bobrowo 1 obwód 400.
20.11.201808:00-13:00
Gmina Brzozie
Stacja Mały Głęboczek 4.
20.11.201808:00-14:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Rogóźno
Stacje: Białochowo 2, 3, 4
16.11.201808:00-16:00
Gmina Radzyń Chełmiński, Gmina Książki, Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Rataja Wąb; Żwirki Wigury, Rozgart, Betoniarnia Wąb; Jarantowice 4, 11, 12, 13, 15, 16, 17; Buk PGR; Mazanki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 EW (obca); Szczuplinki 1, 2, 3; Radzyń Wyb. 2
20.11.201807:00-09:0020.11.201816:00-19:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Jarantowice 5, 6, 9; Plebanka PGR; Sitno 1, 2, 3, 4 RSP; Rogala
20.11.201807:00-19:00
Stacja: Wąbrzeźno Rogala
20.11.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz stacja Kurpiowska 3
20.11.201808:00-13:00
Stacja: Turznice 6, obwód 200
20.11.201809:30-18:30
Grudziądz stacja Kurpiowska 3 obwód 100
20.11.201813:00-17:00

Region Radziejów

Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUSZKI 2, 4
16.11.201808:00-10:0016.11.201815:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUSZKI 1, 2, 4, SĘCZKOWO 1
19.11.201808:00-10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSŁONKI 1, 3, 4
19.11.201810:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUSZKI 1, 2, 4, SĘCZKOWO 1
20.11.201815:00-17:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TYMIEŃ
16.11.201808:30-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GAJ 3 obwód 200 .
16.11.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW R P G K i M obwód 700 ulica Jana Pawła II, Brzeska od Komunalnej do Jana Pawła II, Objezdna do Dolnej
17.11.201810:00-17:00
Gmina Waganiec, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZOSIN
19.11.201808:30-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZOSIN obwód 200
20.11.201808:30-15:00
Gmina Koneck, Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POMIANY 1, WINCENTOWO
19.11.201810:00-14:00
Gmina Koneck, Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZYBRANOWO 3, 11, 12, ZAZDROMIN 1, 2, POCZAŁKOWO 1, 2, 3, 4, 5, PRZYBRANÓWEK 1, 2, 3, STRASZEWO LESIANKI
20.11.201808:00-10:0020.11.201815:00-17:0022.11.201808:00-10:0023.11.201815:00-17:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODGAJ 2, 3, 4, GOSZCZEWO 1, 2 .
20.11.201808:00-10:0020.11.201815:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODGAJ WIATRAKI .
20.11.201808:00-17:00
Gmina Topólka, Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WINCENTOWO 3 obwód 600
20.11.201810:00-14:00

Region Rypin

Gmina Brzuze
Stacje Radzynek 2, 3, 4.
16.11.201813:00-17:00
Stacje Piskorczyn 1, 2, Ugoszcz 2, 3.
19.11.201808:00-10:0021.11.201815:00-17:00
Stacja Gulbiny 5 obwód 200.
19.11.201808:30-13:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Płomiany 4.
16.11.201808:00-15:00
Gmina Kikół
Stacja Wola kolonia 5 obwód 200.
16.11.201808:00-14:30
Gmina Skępe
Stacja Wioska 3 obwód 500.
16.11.201809:00-14:00
Gmina Brzuze, Gmina Wielgie
Stacje Brzuze 1, 2.
17.11.201815:00-19:00
Gmina Skrwilno
Stacja Skrwilno 3.
19.11.201808:00-11:00
Stacja Budziska 3.
20.11.201809:00-15:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Lipno Źródlana obwód 800 kierunek Market (ZE-8774, ZE-8775).
19.11.201810:00-14:00
Gmina Rogowo
Stacja Pinino 2.
20.11.201808:00-14:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń
Stacja Rubinkowo 55 Toruń ul. Lig Polskiej 14 , Konstytucji 3-go Maja 27, Orlik
16.11.201807:00-17:00
Stacja Tartaczna 2 Toruń ulice Chełmińska, Szyszkowa, Tartaczna, Wiklinowa
19.11.201806:30-07:30
Stacja Tartaczna 2 Toruń ulice Chełmińska, Szyszkowa, Tartaczna, Wiklinowa
20.11.201806:30-07:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacje Borówno 2, 3, Rychnowo Wielkie 1, 3, 4, 8, 11, Nowy Dwór 1, 2, 4, 5, 7
16.11.201810:30-14:00
Stacja Chełmonie 5
19.11.201809:00-15:00
Stacja Wielkołąka 2
20.11.201808:30-14:30
Stacja Wielkołąka 6
20.11.201808:30-14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Przysiek 7 CPN ul. Solecka, Myśliwska
19.11.201807:00-17:00
Stacja Mała Zławieś 3 ul. Osiedlowa wszyscy odbiorcy z linii napowietrznej
20.11.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Pluskowęsy 6 k/ Chełmży
19.11.201807:00-10:00
Stacja Kuczwały 6
19.11.201808:00-11:00
Gmina Lubicz
Stacja Młyniec 3 ul. Żurawia 5
19.11.201807:30-12:00
Stacja Młyniec 14
19.11.201808:30-14:30
Gmina Obrowo
Stacja Brzozówka 12 ul. Owocowa
19.11.201807:30-12:00
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Nieszawa
Stacja Łysomice 3 obwód kierunek Papowo
19.11.201810:00-13:00
Gmina Łysomice
Stacja Papowo 7
20.11.201807:00-10:30

Region Włocławek

Gmina Choceń
stacja Borzymie 2 obwód 100 Niemojewo
16.11.201809:30-12:30
Miasto i Gmina Kowal
stacja Dębniaki 1
16.11.201812:00-14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie