Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdynia

Miasto Rumia, Miasto Reda
Rumia ulica Gdańska 18
21.09.201808:00-16:00
Rumia ulica Gdańska 14 A, B, C, D
24.09.201808:00-16:00
Miasto Rumia
Rumia ulice Chopina, Kazimierska, Długa, Północna, Malinowa, Świętopełka, Kościelna, Jagodowa, POD Janowo
22.09.201808:00-17:00

Region Kartuzy

Gmina Żukowo, Gmina Nowa Karczma
Miszewko Grafix, Miszewko ulice Gryfa Pomorskiego, Gdyńska, Cicha, Nowy Tuchom , Tuchomka , Tuchom ulice Zaciszna, Gdyńska, Pogodna, Wesoła, Słoneczna, Żukowska, Miła, Miszewska, Szczęśliwa, Miszewko Fabryka Okien, Miszewko Stacja Benzynowa
21.09.201808:00-13:00
Gmina Żukowo
Miszewko ulice Gryfa Pomorskiego, Swojska, Gdyńska, Brzozowa, Słoneczna, Jeziorna, Kaszubska, Miszewo , Nowy Tuchom ulica Gdyńska, Dąbrowa
22.09.201808:00-11:00
Gmina Sierakowice
Sierakowice Wybudowanie Pod Puzdrowo, Sierakowice Wybudowanie Pod Piekiełko
22.09.201811:00-16:00
Gmina Kościerzyna
Kościerzyna ulice Cypriana Kamila Norwida, Jana Kochanowskiego, Tetmajera
25.09.201808:00-16:00
Gmina Żukowo, Gmina Karsin
Dąbrowa , Banino ulice Różana, Pszenna, Lotnicza, Narcyzowa, Makowa, Chabrowa, Rumiankowa, Źródlana, Ogrodowa, Wiśniowa, Sadowa, Północna, Łąkowa, Miszewko ulica Admirała Andrzeja Karwety, Dąbrowa , Miszewo ulice Gdyńska, Polna
25.09.201808:00-13:00

Region Starogard Gdański

Gmina Lubichowo
Lubichowo, Młynki, Wilcze Błota, Zelgoszcz, Brzóski
21.09.201808:00-11:00
Gmina Pelplin
Rajkowy Radostowo
21.09.201809:00-12:00
Gmina Gniew, Gmina Morzeszczyn, Gmina Serock
Królów Las, Morzeszczyn, Majewo,
21.09.201810:00-11:00
Gmina Liniewo, Gmina Starogard Gdański
Liniewo, Wiśniowa
24.09.201809:30-13:30
Gmina Lubichowo, Gmina Osiek
Skórzenno, Skrzynia, Karszanek, Smolniki
24.09.201812:00-14:00
Gmina Bobowo
Bobowo, Smoląg
25.09.201808:30-09:30
Gmina Bobowo, Gmina Skórcz
Bobowo Kolejowa Gdańska od 7 do 46 Słoneczna
25.09.201808:30-16:00
Bobowo, Smoląg
25.09.201815:00-16:00

Region Wejherowo

Gmina Władysławowo
Władysławowo ulice Młyńska 8.
21.09.201808:30-14:00
Jastrzębia Góra ulice Zygmunta III, Topolowa, Lipowa, Rogali.
25.09.201808:30-14:30
Gmina Puck, Miasto Wejherowo
Wejherowo ulice Tartaczna, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego.
22.09.201808:00-12:00
Gmina Żukowo, Miasto Gdańsk, Gmina Szemud
Tuchom ulice Lipowa, Gdyńska, Sosnowa, Brzozowa, Długa, Szkolna, Bolesława Prusa, Banińska, Krótka, Barniewice , Borowiec ulice Sosnowa, Szafirowa, Bojano , Barniewice, stacje abonenckie Tuchom UNIPLAST, Tuchom INTERPLASTIC, Tuchom LPM.
23.09.201810:00-12:00
Gmina Choczewo
Kopalino ulice Morska, Jeżowa.
24.09.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Pleszew
Pleszew ul. Sienkiewicza, W. polskiego, Fabryczna, Przedsiębiorstwo Komunalne, Tesco, Media-Expert, GS, Zakład Fryzjerski, Hurtownia Ogrodnicza i Wod.-Kan,
26.09.201814:00-18:00
Gmina Rozdrażew
Rozdrażew ul. Koźmińska 21 do 36
21.09.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Krotoszyn
WRONÓW nr 4, 8, 9, 10, 12, Sklep
21.09.201809:00-14:00
Gmina Chocz
Chocz ul. Grodziecka 1 do 27
22.09.201808:45-15:15
Gmina Czermin
Broniszewice od 16 do 32
25.09.201807:30-11:30

Region Kalisz

Miasto Kalisz, Gmina Nowe Skalmierzyce
Mączniki ul. Bursztynowa
21.09.201811:00-12:00
Kalisz ul. Piwonicka Inspektorat Ochrony Środowiska , Pawilon, PHU Iglik,Urząd Miar, Inspektorat Transportu Drogowego, Elsan, PHU Instalator, Centrum Dystrybucji Lindals,Wylęgarnia drobiu Drop SA, ul. Noskowska 7, 9, 3-5 PBD, PEC, domy wysiedlonych ul. Zagorzynek 21, 32, 34, 34a, RUCH, Centrum Opieki SALUS, ul. Smolna 22-44, 13, 13b, 15-21 ul Bukowińska 1-9 ul. Sulisławicka 1,3 ul. Metalowców 3-11, Hurtownia Elion
24.09.201812:00-16:00
Mączniki ul. Rzekty 84 i 86 ul. Rubinowa 20 22 działki 96/16 96/5/7 96/2 246/2
25.09.201807:30-09:30
Gmina Brzeziny
Zagórna
24.09.201808:30-09:30
Gmina Blizanów
Zagorzyn 28-58
24.09.201810:00-12:00
Miasto Kalisz
Kalisz ul. Piwonicka 28c,28e 40,42,58 ul. Kmieca 42, 46, 58, 66-92 ul. Torowa 107
25.09.201807:00-08:0025.09.201817:00-18:00
Gmina Stawiszyn
Zbiersk Cukrownia 217-223, Zbiersk Wieś 189-205a
25.09.201810:00-13:00
Gmina Żelazków
Biernatki place budów
25.09.201810:00-11:00
Miasto Kalisz, Gmina Blizanów
Dębniałki Kaliskie ul. Reja - działki budowlane
25.09.201813:00-14:00

Region Kępno

Gmina Perzów
Ludwiczyn 1 - 9
21.09.201808:30-11:00
Gmina Kobyla Góra
Mąkoszyce
21.09.201810:00-17:00
Gmina Łęka Opatowska
Kuźnica Słupska 3 - 24
21.09.201811:00-14:30

Region Konin

Miasto i Gmina Ślesin
Ślesin ulice Działki, Leśna
21.09.201809:00-13:00
Gmina Kramsk
Dębicz, Podbór, Podgórz
24.09.201808:00-16:00
Wola Podłężna ulice Centralna, Licheńska
24.09.201808:00-12:00
Miasto Konin
Konin ulica Europejska
25.09.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Czajków
Klon 6 do 33.
21.09.201809:00-14:00
Gmina Przygodzice, Miasto i Gmina Mikstat
Przygodziczki 2 do 28, Kotłów 52, 53, 54.
24.09.201810:00-14:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Witkowo
Witkowo ulice Oświatowa, Szkolna
25.09.201809:00-11:00
Witkowo ul. Czerniejewska
25.09.201811:00-13:00

Region Turek

Gmina Świnice
Kaznów
21.09.201808:00-12:00
Gmina Malanów
Celestyny
21.09.201809:00-11:00
Brody
24.09.201810:00-14:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Białogard ulice Grażyny Bacewicz, Mieczysława Karłowicza, Zwycięstwa, Księcia Bogusława X, Gryfitów, Krzysztofa Komedy
24.09.201808:30-14:00
Lulewice, Lulewiczki, Pękanino, Pękaninko
24.09.201811:00-13:00

Region Bytów

Gmina Tuchomie
Tuchomie ulice Lipowa, Jeziorna, Cicha
21.09.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Miastko
Dretynek
21.09.201808:00-13:30
Miastko ulice Konstytucji 3 Maja nr 2, 3
25.09.201815:00-18:00
Gmina Studzienice, Miasto i Gmina Bytów
Ugoszcz , Łubieniec , Rabacino , Czarna Dąbrowa , Ząbinowice
24.09.201808:00-14:00
Gmina Parchowo
Żukówko Jelenia Górka
25.09.201809:00-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Debrzno
Rozwory, Prusinowo
21.09.201808:00-12:00
Stanisławka, Gniewno, Grzymisław, Przypólsko, Rozwory
21.09.201813:00-15:00
Debrzno ulice 35-lecia PRL, Strzelecka, Mokotowska, Przechodnia, Osiedle Słoneczne, Miła, Czerniakowska
22.09.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Człuchów
Człuchów ulice gen. Władysława Sikorskiego
22.09.201814:00-18:00
Gmina Rzeczenica
Breńsk, Dzików, Łuszczyn, Rzeczenica
24.09.201810:00-12:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Brzeźno
24.09.201808:30-10:30
Łubowo ulice Młynarska, Brzozowa, Kościuszki, Kolejowa, Polna
25.09.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Złocieniec ulice Ułanów, Czwartaków, Kosynierów, Pancerniaków
24.09.201809:00-11:00
Złocieniec ulice Ułanów, Czwartaków, Kosynierów, Pancerniaków
24.09.201809:00-11:00

Region Kołobrzeg

Gmina Rymań
Mirowo, Dębica , Leszczyn od numeru 1 do numeru 13, działka numer 142 przez 4
25.09.201810:00-13:00
Mirowo, Leszczyn od numeru 1 do numeru 13
25.09.201810:00-17:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Koszalin ul. Zdobywców Wału Pomorskiego 53, 72A, 72B
21.09.201808:00-14:00
Gmina Manowo, Miasto Koszalin
Kretomino ulice Śliwkowa, Zachodnia, Truskawkowa, Aroniowa, Porzeczkowa, Lipowa, Grzybowa, Poziomkowa, Kretomińska, Pieczarek, Rolna, Agrestowa, Winogronowa, Koszalin ulice Gnieźnieńska, Manowska, Okrężna, Lawendy, Szafirków, Malw, Goździków, Rumianków, Kaczeńców, Konwalii, Paproci, Jaskrów, Róż, Słoneczników, Bratków, Fiołków, Nasturcji, Stokrotek, Bławatków, Irysów, Kacza, Sasanek, Szafranowa, Korzenna, Raduszka
21.09.201809:00-12:00
Gmina Świeszyno
Niekłonice, Konikowo
21.09.201809:00-11:00
Gmina Będzino
Dobre, Dobre Małe, Popowo, Pakosław, Mączno
24.09.201808:00-11:0028.09.201808:00-11:00
Wierzchomino , Smolne , Wierzchominko , Skrzeszewo
24.09.201809:00-12:0028.09.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Sianów
Szczeglino
24.09.201809:00-15:00
Gmina Będzino, Gmina Biesiekierz
Parnowo, Parnówko, Popowo, Pakosław, Wierzchomino, Ziębrze
24.09.201810:00-13:0028.09.201810:00-13:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno
Strzeżenice , Mielno ulice Lechitów, Rekreacyjna
25.09.201810:00-16:00

Region Lębork

Gmina Wicko
Nowęcin ulice Wczasowa, Łebska, Lipowa, Jeziorna, Spacerowa
22.09.201807:30-14:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Garczegorze
24.09.201808:00-14:00
Obliwice , Wilkowo Nowowiejskie
24.09.201808:30-10:30
Gmina Potęgowo
Potęgowo ulice Kościuszki, Targowa
24.09.201816:00-20:00
Gmina Główczyce
Równo, Rówienko
25.09.201808:30-15:0026.09.201808:30-10:30
Gmina Potęgowo, Gmina Sierakowice
Łupawa , Malczkowo , Malczkowo
25.09.201808:30-11:30

Region Słupsk

Miasto i Gmina Ustka
Ustka ul. Bakuły
21.09.201808:00-22.09.2018 09:00
Ustka ul. Bakuły
21.09.201813:00-14:00
Gmina Słupsk
Stanięcino
24.09.201808:00-14:00
Gmina Kobylnica, Gmina Słupsk
Redęcin, Gać, Zębowo
25.09.201808:00-16:00

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca
Wielanowo, Glewo,
24.09.201809:00-11:0026.09.201811:00-13:00

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Gronowo Górne, ul. Agarowa
21.09.201809:00-12:00
Elbląg ulica Lotnicza 32, 34
25.09.201808:00-15:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Iława ulica Mikołaja Kopernika
23.09.201806:00-07:00
Iława ulica Jana III Sobieskiego
23.09.201807:30-08:30
Krótkie przerwy w dostawie energii. Iława ulice Ostródzka, Wiśniowa, Gospodarska, Rolna, Zielona, Bolesława Chrobrego
24.09.201808:30-09:0024.09.201812:00-12:30

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Korsze
Suśnik,
21.09.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Wilkowo numery nieparzyste od 17 do 37 i numer 26,
25.09.201808:00-13:00

Region Kwidzyn

Gmina Mikołajki Pomorskie, Gmina Markusy
Mikołajki Pomorskie ul. Partyzantów nr parzyste od 20 do 26.
21.09.201808:00-14:00
Miasto Kwidzyn
Kwidzyn, ul. Koszykowa.
24.09.201808:00-14:00
Kwidzyn, ul. Władysława Gębika 4
25.09.201807:00-08:30
Gmina Susz
Dąbrówka
25.09.201807:00-08:3025.09.201814:00-15:30
Adamowo
25.09.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Prabuty, Gmina Dzierzgoń, Gmina Mikołajki Pomorskie
Stara Wieś, Blunaki, Blunaki, Minięta, Stanowo, Nowe Minięta.
25.09.201807:30-09:00
Gmina Dzierzgoń
Dzierzgoń, ul. Betoniarzy - stacja abonencka T-7375.
25.09.201810:00-12:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Kiwity
Krekole nr 56, 58, 59, 61, 62, stacja Krekole 6
21.09.201808:30-10:00
Żegoty nr 88, działka 5, Klutajny nr 1, stacja Żegoty 6
21.09.201811:00-12:30
Żegoty działka 501, 509, stacja Żegoty 8
21.09.201812:30-14:30
Miasto i Gmina Bartoszyce
Bukowo, Krawczyki, stacja Bukowo Wieś
24.09.201808:00-11:00
Galiny nr 110
24.09.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Dobre Miasto
Dobre Miasto ulice gen. Tadeusza Kościuszki 2B, 2E, Tadeusza Nalepy 1, przepompownia
24.09.201814:00-16:0025.09.201809:00-10:00
Gmina Górowo
Piaseczno
25.09.201808:00-11:00
Gmina Sępopol
Stopki Kolonia nr 23, 24, dz. 17/1
25.09.201809:00-12:00

Region Olsztyn

Gmina Jonkowo
Warkały ulice Radosna, Miła, Pogodna, Szczęśliwa, Spokojna
21.09.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Olsztyn, Miasto i Gmina Barczewo
Jedzbark kol. 1, Jedzbark kol. 2
24.09.201808:30-13:30

Region Ostróda

Gmina Małdyty
Dziśnity
21.09.201808:30-13:30

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Świętajno
Kolonia , Świętajno ulice Dworcowa, Grunwaldzka, Świętajno
21.09.201809:00-13:00
Gmina Dźwierzuty, Miasto i Gmina Nidzica
Miętkie , Jeleniowo , Zimna Woda , Rów , Rańsk , Orzyny , Zimna Woda
24.09.201808:30-10:3025.09.201815:00-15:00
Gmina Świętajno
Bystrz,
24.09.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Biskupiec
Rzeck , Biskupiec
25.09.201808:00-12:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Przasnysz, Gmina Krasne
Grabowo Wielkie, Szlasy-Umiemy, Grabowo
20.09.201808:30-16:0021.09.201808:00-16:00
Gmina Krasne
Żbiki-Kierzki, Żbiki-Gawronki, Żbiki-Antosy
21.09.201808:30-18:30
Miasto i Gmina Pułtusk
Kacice obwód kablowy
24.09.201807:45-13:45
Pułtusk ulice Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Winogronowa
24.09.201808:30-17:0025.09.201808:30-17:00
Gmina Baboszewo
Cieszkowo Stare
24.09.201808:00-14:0025.09.201808:00-14:00
Gmina Sońsk
Łopacin od strony Spądoszyna
24.09.201808:00-12:00
Gmina Regimin, Gmina Grudusk
Przybyszewo, Karniewo, Humięcino-Andrychy
24.09.201808:30-17:30
Gmina Karniewo
Karniewo, Szlasy-Złotki
25.09.201808:00-14:00
Gmina Gzy, Miasto i Gmina Pułtusk
Gromin, Moszyn, Nowe Przewodowo, Pułtusk ulice Mickiewicza, Śniegockiego
25.09.201808:45-14:15
Gmina Ojrzeń
Łebki Wielkie
25.09.201809:00-17:0026.09.201809:00-17:00

Region Gostynin

Gmina Pacyna, Gmina Kiernozia, Gmina Sanniki
Anatolin, Podczachy, Krubin, Lwówek, Stępów
23.09.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Gostynin
Miałkówek obwód kierunek Budy Lucieńskie
25.09.201808:00-12:00
Gmina Nowy Duninów, Miasto i Gmina Gąbin
Topólno
25.09.201808:30-13:30

Region Kutno

Gmina Pacyna, Gmina Witonia, Miasto i Gmina Żychlin
Żychlin, ulice Aleje Racławickie, Blizińskiego, Chabrowa, Głowackiego, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, 3 Maja, Łukasińskiego, Ogrodowa, Orłowskiego, Polowa, Przeskok, Różana, Sannicka, Ściegiennego, Wiejska, Wspólna
20.09.201813:00-14:0021.09.201813:30-14:30
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulice Bajkowa, Graniczna
24.09.201807:30-11:30

Region Mława

Miasto i Gmina Mława
Mława ulica Zduńska
21.09.201807:45-11:45
Gmina Rybno
Grądy
21.09.201809:00-17:00
Gmina Szydłowo
Dębsk
24.09.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Stanisławowo
25.09.201808:30-17:00

Region Płock

Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Gmina Bulkowo, Gmina Bodzanów
Bulkowo, Bulkowo-Kolonia, Dobra, Nowy Podleck, Stary Podleck, Mąkolin, Łętowo.
21.09.201808:30-12:00
Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Kobylniki , Główczyn
21.09.201808:30-13:30
Brody Duże, Węgrzynowo, Przykory, Ciućkowo
24.09.201807:30-11:30
Dzierżanowo , Słomin
24.09.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Rostkowice obwód kierunek Szosa
24.09.201809:00-13:00
Rostkowice
25.09.201808:00-11:00
Rostkowice
25.09.201811:30-14:30
Gmina Nowy Duninów, Gmina Stara Biała
Brwilno , Brwilno ulice Jeżynowa, Płocka, Kościelna, Borówkowa, Słoneczna
24.09.201812:00-14:00

Region Płońsk

Gmina Dzierzążnia, Miasto i Gmina Płońsk
Cumino, Nowe Gumino, Sarnowo-Góry, Jeżewo
20.09.201808:00-18:0021.09.201808:00-18:00
Gmina Nowe Miasto
Jurzyn, Modzele-Bartłomieje, Nowe Miasto
21.09.201810:00-15:00
Miasto i Gmina Płońsk
Poczernin
24.09.201808:30-18:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Nasielsk ulice Figowa, Brzozowa
25.09.201807:30-11:00
Mogowo ulice Przytorowa, Stefana Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Jana III Sobieskiego, Stare Pieścirogi ulica Jana Zamoyskiego, Nasielsk ulica Kolejowa
25.09.201812:00-15:00

Region Sierpc

Gmina Bulkowo
Wołowa
21.09.201808:00-16:0024.09.201808:00-15:00
Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Siemiątkowo ulice Kościelna, Warszawska, Południowa, Władysława Reymonta, Lipowa, Pijawnia , Dzban
21.09.201808:00-11:00
Chrapoń , Suwaki , Siemiątkowo-Rogale , Siemiątkowo-Kosmy , Siemiątkowo ulice Warszawska, Władysława Reymonta
21.09.201811:30-14:30
Łaszewo
25.09.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Drobin
Maliszewko, Stanisławowo, Kozłowo, Biskupice, Borowo, Cieszewo
21.09.201809:00-17:0024.09.201809:00-17:0025.09.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Raciąż, Miasto i Gmina Drobin
Kossobudy, Krajkowo, Bogucin, Żychowo, Draminek, Zdunówek, Kodłutowo, Krajkowo
24.09.201810:30-13:30
Gmina Rościszewo
Kownatka, Stopin
25.09.201808:30-12:30

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Osiek
Stacje Kozi Róg 1, 2, Opalenica 3, 4, Osiek Kolonia 1.
21.09.201815:00-18:00
Gmina Świecie nad Osą, Gmina Zbiczno, Gmina Kurzętnik
Linia Partęczyny KBM obwód 100.
24.09.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Osiek, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje: Osiek: 6, 9; Farma Wiatrowa Osiek; Kretki Duże: 1, 2, 3, 4, 5; Kujawa: 1, 2, 3; Kretki Małe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
24.09.201808:00-12:00
Gmina Zbiczno
Linia Ciche 6 obwód 100.
25.09.201808:00-12:00
Gmina Świecie nad Osą
Linia Świecie nad Osą 6 obwód 100.
25.09.201809:00-16:30
Gmina Biskupiec
Linia Łąkorz 12 obwód 100.
25.09.201810:00-16:00

Region Grudziądz

Gmina Papowo Biskupie, Gmina Lisewo
Folgowo, Nowy Dwór Królewski, Papowo Biskupie, Bartlewo
21.09.201807:00-08:3021.09.201816:00-17:30

Region Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 4, 5, 7, PŁOWCE VEGA .
21.09.201808:00-14:30
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BOROWO 2, 3, 4, NARKOWO .
24.09.201808:00-10:0024.09.201816:00-18:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA 2 HYDROFORNIA, BYCZYNA KOLONIA 1, 2, 3, LUDWIKOWO, BODZANOWO 1 .
24.09.201808:00-10:0028.09.201816:00-18:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK STOCZNIOWIEC ulice Słowackiego, Polna, Widok, Wierzbowa
24.09.201808:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK PIEKARSKA ulice Hermanowskiego, Kopernika, , Piekarska, Przejazd, Stolarska, Strażacka,
25.09.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW PARKOWA 2 obwód 400 ulice Cisowa, Rataja, Osiedlowa, Parkowa, Wspólna, Spółdzielcza
24.09.201810:00-13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW BĘBNOWSKIEGO obwód 100 ulice Bębnowskiego, Marczewskiego .
25.09.201810:00-13:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYTOŃ 2
25.09.201808:00-12:00

Region Rypin

Gmina Chrostkowo
Stacja Chrostkowo 6.
21.09.201808:00-12:00
Gmina Kikół
Stacja Kikół 10 WDT - ul. Toruńska, ul. Stary Rynek, ul. Krótka.
22.09.201808:00-12:00
Gmina Skępe
Stacja Skępe 10 - ul. 1 Maja, ul. Rynek, ul. Dobrzyńska, ul. Spacerowa, ul. 21 Stycznia, ul. Sierpecka.
23.09.201808:00-12:00
Gmina Rogowo
Stacje Pinino 2, 5, 6.
24.09.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacje Lipno Wyszyńskiego, Złotopole 13.
24.09.201809:00-13:00
Gmina Brzuze
Stacja Somsiory 1 obwód 100 kierunek Cackowski.
25.09.201808:00-14:00
Gmina Tłuchowo
Stacja Jasień Rumunki 1.
25.09.201809:00-17:00

Region Toruń

Gmina Łubianka
Stacja Pigża 7 Pigża ulice Okrężna, Szkolna, Zagonowa, św. Andrzeja Boboli, Familijna
21.09.201807:30-19:30
Gmina Obrowo, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Kawęczyn 4
21.09.201807:30-12:00
Gmina Łysomice
Stacja Lulkowo 2
21.09.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Kościuszki Toruń ul. Kościuszki 66, 68, 70, 77, Olbrachta , Dworcowa 13
22.09.201808:00-11:00
Gmina Obrowo, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Kąkolowa Toruń ul. Żytnia, Szafranowa, Przeniczna
25.09.201807:30-16:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Brzoza 2 Brzoza ulice Wiślana, Łódzka, Ciechocińska, Żeglarzy
25.09.201807:30-10:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Rozgarty 1 ul. Borowikowa
25.09.201807:30-12:00
Stacja Mała Zławieś 4
25.09.201809:00-12:30

Region Włocławek

Gmina Baruchowo
Okna, Czarne ze stacji Czarne Okna 1
21.09.201809:00-13:00
Gmina Chodecz, Gmina Lubień Kujawski
stacja transformatorowa Rzeżewo 4
24.09.201807:30-17:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie