Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk, Gmina Kolbudy
Kowale ulica Glazurowa, Kowale, Kowale Hotel
18.12.201709:00 - 12:00

Region Kartuzy

Gmina Kartuzy
Kiełpino ulice Długa, Przy Krzyżu, Świerkowa
18.12.201708:00 - 15:00
Kiełpino ulice Długa, Przy Krzyżu, Świerkowa
18.12.201708:00 - 15:00
Miasto Kalisz, Gmina Nowa Karczma, Gmina Dziemiany, Gmina Kartuzy, Gmina Lipusz
Kalisz, Kalisz Wybudowanie, Słone
18.12.201708:00 - 11:0021.12.201715:00 - 18:00
Gmina Kartuzy, Gmina Stężyca
Sikorzyno, Potuły, Nowa Sikorska Huta,
19.12.201708:00 - 11:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Trąbki Wielkie, Gmina Somonino
Fingrowa Huta, Skorzewo 5, Częstkowo, Ludwikowo
19.12.201708:00 - 10:00
Gmina Żukowo
Niestępowo ulica Raduńska, Przyjaźń ulica Dworcowa
19.12.201708:00 - 16:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Kartuzy, Gmina Stężyca
Sikorzyno, Stara Sikorska Huta, Skorzewo Wybudowanie
19.12.201711:00 - 15:00
Gmina Puck, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Połęczyno, Kamela, Starkowa Huta 2
20.12.201708:00 - 10:3020.12.201715:00 - 17:30
Gmina Somonino
Starkowa Huta RSP
20.12.201708:00 - 17:30

Region Starogard Gdański

Gmina Gniew, Gmina Morzeszczyn
Brody Pomorskie, Gętomie
18.12.201708:00 - 12:00
Gmina Kaliska
Frank, Iwiczno
18.12.201708:00 - 15:00
Gmina Skarszewy
Przerębska Huta, Wilki, Wolny Dwór, Rusia
19.12.201707:30 - 08:30
Przerębska Huta, Wilki, Wolny Dwór, Rusia
19.12.201712:30 - 13:30
Gmina Morzeszczyn, Gmina Skórcz
Kierwałd, Wielbrandowo
19.12.201708:00 - 12:00
Gmina Lubichowo, Gmina Skórcz
Zelgoszcz, Czarnylas
20.12.201708:00 - 15:00
Gmina Kaliska, Gmina Osieczna
Czarne, Klaniny
20.12.201709:30 - 13:30

Region Wejherowo

Gmina Krokowa, Gmina Przechlewo
Sulicice, Połchowo SHR, Płuchówko, Kłanino, Kłanino.
20.12.201712:00 - 15:00
Gmina Gniewino
Kostkowo ulica Różana
18.12.201708:30 - 14:30
Gmina Wejherowo
Bolszewo ulica Klonowa
18.12.201708:30 - 12:00
Ustarbowo ulica Jagodowa
20.12.201711:00 - 14:30
Gmina Władysławowo
Chłapowo Wąwóz, JWP.
18.12.201710:00 - 16:00
Gmina Krokowa
Żarnowiec , Jeldzino ulica Kartoszyńska, Porąb , Goszczyno ulice Żarnowiecka, Polna, Krokowa , Odargowo ulice Morska, Słoneczna, Polna, Wiejska, Kartoszyńska, Leśna, Łąkowa, Brzozowa, Bukowa, Wrzosowa, Jodłowa, Świętego Benedykta, Świerkowa
19.12.201708:30 - 14:30
Gmina Puck
Swarzewo ulice Lipowa, Krótka, Abrahama, Andrzeja Pomieczyńskiego, Chłapowska, ks. Pronobisa, Władysławowska
19.12.201708:30 - 14:30
Łebcz ulice Ziemana, Pucka
21.12.201708:30 - 12:00
Rekowo Górne, Wedlino ulica Słoneczna
21.12.201711:00 - 14:30
Gmina Luzino
Kębłowo ulice Wejherowska, Zielona, Leśna Polana, Bursztynowa, Leśnicza, Luzino ulice Wejherowska, Prosta, Wielki Las, Przemysłowa, Derdowskiego, Zielona, Bursztynowa, Wilczka, Przyleśna, Cicha, Partyzantów, Drzewiarza, Polna, ks. Sumińskiego, gen. Fieldorfa, Tartaczna, ks. Jana Twardowskiego, Mickiewicza, kard. Stefana Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Olimpijska, Generała Pułaskiego, Lęborska, Wyszecino .
19.12.201712:00 - 15:00
Gmina Linia, Gmina Luzino
Tępcz ulice Paraszyńska, Spokojna, Sosnowa, Graniczna, Leszczynowa, Tartaczna, Brzozowa, Sportowa, Wyszecino ulica Ofiar Stutthofu, Pobłocie ulica Nagietkowa
20.12.201708:30 - 11:30
Gmina Żukowo
Tuchom ulice Banińska, Krótka
20.12.201708:30 - 12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jarocin
Mieszków była fabryka domów ul. Dworcowa
18.12.201707:00 - 17:00
Cielcza ul. Szkolna 1 do 29, Sportowa, , Maratońska, Harcerska, Szkoła Podstawowa
21.12.201710:00 - 15:00
Cielcza ul. Szkolna 1 do 29, , ul. Sportowa, Maratońska, Harcerska, , Szkoła podstawowa
21.12.201710:00 - 15:00
Zakrzew 114 do 121, Zakrzew Franów 131, 132
22.12.201710:00 - 14:00
Gmina Chocz
Kuźnia, 34 do 49
18.12.201708:00 - 13:00
Gmina Żerków
Chrzan, Bieździadów, Laski
19.12.201707:00 - 08:0019.12.201716:00 - 17:00
Chrzan, Bieździadów, Laski
19.12.201707:00 - 08:0019.12.201716:00 - 17:00
Chrzan ul. Okrężna, Kościół, Długa 1 do 20,. Wierzbowa, Żerkowska 1 do 15
19.12.201707:00 - 17:00
Komorze Przybysławskie 4A do 19
22.12.201707:00 - 17:00
Komorze Przybysławskie, Chwałów
22.12.201707:00 - 08:0022.12.201716:00 - 17:00
Gmina Jarocin, Gmina Kotlin
Wilczyniec 8 do 15
20.12.201708:00 - 15:00
Gmina Jaraczewo
Niedźwiady, 1 do 19
20.12.201709:00 - 11:00
Bielejewo 6 do 21
20.12.201711:00 - 15:00
Gmina Kotlin
Wilcza 2 do 31
20.12.201709:00 - 12:00
Gmina Jaraczewo, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Nosków, Parzęczew, Parzęczew Unisław, Rusko, Suchorzewko, JPC Parzęczew, Clarex Suchorzewko
21.12.201707:00 - 09:0021.12.201716:00 - 18:00

Region Kalisz

Gmina Kraszewice, Gmina Brzeziny, Gmina Czajków
Fajum, 1-5
18.12.201709:00 - 13:00
Gmina Opatówek, Gmina Szczytniki
Marchwacz Kolonia od 1 do 22 Krowica Grab 14 15 Rajsko 1 15 15a Modła od 1 do 11 Warszew 1 1a
18.12.201710:00 - 13:00
Gmina Żelazków, Gmina Opatówek, Miasto Kalisz
Kalisz ul. Pasterska 12-26, 21, 23 ul. Starożytna 34-56, ul. Osadnicza 1-18, WZBR Marucha, Hurtownia Ogrodnicza, Elbar Kalisz ul. Łowiecka 44-69, Wolica 93b, d, CARGILL
18.12.201710:00 - 14:00
Gmina Szczytniki
Staw ulice: Kilińskiego 12-14 Ogrodowa 2A-3 1 Maja cała Plac Wolności 1-6 Kościuszki 1-10 Kaliska 43
19.12.201709:00 - 12:00
Gmina Żelazków
Florentyna, Skarszew
19.12.201709:30 - 12:00
Gmina Brzeziny
Ostrów Kaliski 38-66
19.12.201710:00 - 14:00
Fajum, Pieczyska
20.12.201708:00 - 10:00
Miasto Kalisz
Kalisz ul. Zbożowa 1-17, ul. Moniuszki 11b, ul. Owsiana 5,7,9,19,26 30-40 ul. Agro Star
20.12.201708:00 - 13:00
Gmina Lisków
Budy Liskowskie 17-27
20.12.201709:00 - 11:00
Gmina Ceków-Kolonia
Morawin od 25 do 40 od 67 do 67c 86 86a 87 Szkoła Drewnex PPHU Efekt Podzborów 29
21.12.201709:00 - 15:00
Gmina Godziesze Wielkie, Gmina Brzeziny
Przystajnia Zosinek 3, Rafałów 39-42, Kolonia Kakawa 1-57, Jagodziniec 100-113, Kolonia Kakawa 1-1c
21.12.201709:00 - 15:00
Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Gołuchów
Krzywosądów 7-24, Borucin 26-27
22.12.201708:30 - 09:0022.12.201715:00 - 15:30
Krzywosądów 1-4, 17, 26-50a, Kuczków ul. Południowa 1-10
22.12.201709:00 - 15:00

Region Kępno

Gmina Kępno
Kierzno 33 - 35, 93, Kierzenko 1, 2
18.12.201710:00 - 15:00
Myjomice 17 do 26 , 31, 32, 33, 36 do 40 , 62 do 62 , 85 do 126 , Ośrodek Zdrowia , Szkoła , Projektobud , Gospodarstwo Ogrodnicze
19.12.201709:00 - 10:00
Myjomice 17 do 26 , 31, 32, 33, 36 do 40 , 62 do 62 , 85 do 126 , Ośrodek Zdrowia , Szkoła , Projektobud , Gospodarstwo Ogrodnicze
19.12.201714:00 - 15:00
Myjomice 33D, 66 - 81
20.12.201708:00 - 11:00
Mikorzyn ul. Osiedle nr 1 , 2 , 3A, 11 , 16 do 28 , Sklep U Justyny , 3 do 8 , Sklep Dariusz Nowak , 22 do 41 , Kościół , Plebania
20.12.201711:00 - 14:00
Gmina Doruchów, Gmina Kępno, Gmina Kobyla Góra, Gmina Ostrzeszów
Mikorzyn Źródelnia , Rogaszyce Dobra
19.12.201709:00 - 15:00
Gmina Kępno, Gmina Kobyla Góra
Domanin Wieś , Domanin PGR , Ferma Drobiu Mucha , Myjomice Nowe Osiedle , Myjomice 34, 35, 50 do 53 , 62, 66 do 81 , Kościół, Sklep
19.12.201709:00 - 15:00
Gmina Rychtal
Buczek Okrzyce 1 i PKP
20.12.201708:00 - 16:00
Gmina Trzcinica
Trzcinica ul. Jana Pawła II nr 1, 1a, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 16, 18, Kościelna 1 , 3 , 5 , 7, Ks. Białka 1 , Pocztowa 19, 23, 28, 30, 30A, 32, 34, Zachodnia 8 , PPHU Grycman , Parafia Rzymsko - Katolicka
20.12.201709:00 - 14:00
Gmina Sokolniki
Ryś 7 - 30, Góry 8 - 10
21.12.201708:00 - 15:30
Walichnowy ul. Scaleniowa, Bociania, Nowe Osiedle
21.12.201710:00 - 11:00

Region Koło

Gmina Grzegorzew, Gmina Koło
Boguszyniec, Chojny
18.12.201710:00 - 14:00
Gmina Koło
Chojny
18.12.201712:00 - 14:00
Chojny
19.12.201709:00 - 11:00
Gmina Kościelec, Gmina Brudzew, Gmina Koło
Bierzmo, Olimpia, Leszcze, Daniszew, Koble Polickie,
19.12.201708:00 - 16:00
Gmina Grzegorzew, Miasto Koło
Tarnówka, Ponętów Dolny
19.12.201709:00 - 16:00
Gmina Babiak, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Trzebuchów, Trzebuchów-Kolonia, Szczerkowo, Lipiny, Gryglaki, Lichenek
20.12.201708:00 - 16:00
Gmina Grzegorzew, Gmina Babiak
Lipie Góry, Bylice Posada
20.12.201709:00 - 16:00
Gmina Kramsk, Gmina Grzegorzew, Gmina Wierzbinek, Gmina Chodów, Gmina Kościelec, Gmina Olszówka, Gmina Babiak, Miasto Koło, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Drążek, Wacławów, Konstantynów, Chmielnik, Smólniki Racięckie, Nowe Budki, Stare Budki, Grądy, Nowy Budzisław, Budzisław-Cegielnia, Witowo, Smólniki Osieckie, Edmundów, Szarłatów, Drzewce, Ochle, Borki, Budy-Gole, Ozorzyn, Nowa Wieś, Drzewce
21.12.201708:00 - 16:00

Region Konin

Gmina Skulsk
Pilich, Rakowo
18.12.201708:00 - 10:00
Lisewo-Parcele, Lisewo
21.12.201709:00 - 13:00
Lisewo-Parcele, Lisewo
21.12.201709:00 - 13:00
Lisewo-Parcele, Lisewo
21.12.201709:00 - 13:00
Miasto Konin
Konin ulice Wał Tarejwy, Kolska
18.12.201708:00 - 16:00
Konin ulice Kolska
19.12.201709:00 - 14:00
Konin ulice Kolska
19.12.201709:00 - 14:00
Konin ulice Kaliska
20.12.201708:00 - 12:00
Konin ulice Reformacka
20.12.201712:00 - 15:00
Gmina Kramsk, Miasto Konin
Rudzica, Morzysław-Kolonia, Rudzica-Leśniczówka, Konin
18.12.201709:00 - 13:0019.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Golina, Gmina Rzgów
Myślibórz, Bobrowo, Kolno, Myśliborskie Holendry, Radolina, Piotrowo, Golina, Sławsk
18.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ślesin
Mikorzyn, Lubomyśle.
18.12.201709:00 - 14:00
Szyszynek, Szyszyn, Helenowo
19.12.201709:00 - 14:0020.12.201709:00 - 14:0021.12.201709:00 - 14:00
Miasto Konin, Miasto i Gmina Ślesin
Konin ulica Berylowa
18.12.201709:00 - 13:00
Wygoda , Konin ulica Berylowa
19.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Golina
Golina-Kolonia
18.12.201710:00 - 15:00
Rosocha-Kolonia, Zarzyn, Węglew-Kolonia
19.12.201709:00 - 10:30
Kraśnica, Kraśnica-Kolonia
20.12.201712:00 - 14:00
Gmina Kramsk
Ksawerów, Biechowy
18.12.201712:00 - 19.12.2017 14:00
Gmina Stare Miasto
Modła Królewska, Modła-Kolonia
20.12.201709:00 - 13:00
Modła Królewska, Modła-Kolonia
20.12.201709:00 - 13:00
Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Modła-Kolonia , Konin ulice Objazdowa, Sadowa, Bydgoska, Solna, Pawłówek, Mostowa, Świętojańska, Europejska, Słoneczna, Wodna, Pawłówek
20.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Rychwał
Rychwał sklep Biedronka
20.12.201709:00 - 13:00
Rychwał ulice Rumiankowa, Chabrowa
20.12.201709:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Krotoszyńska 30 do 32, Nullo 1 do 29, 2 do 30, Poznańska 25 do 41, Mielczarskiego 77, Łukasińskiego 3, Batorego 35 do 63, 40 do 58, Salon Meblowy, Batorego 41 Hurtownia Wędlin.
18.12.201708:00 - 10:00
Ostrów Wielkopolski ul. Bema 48, 57, Poniatowskiego 84 do 122, 79 do 101.
20.12.201708:00 - 11:00
Gmina Przygodzice, Miasto i Gmina Mikstat, Gmina Ostrzeszów
Mikstat-Pustkowie, 6 do 29, Komorów 127, 128, 132 do 140, 141, 147 do 152, 159 do 169, 180.
18.12.201708:30 - 16:3019.12.201708:00 - 16:00
Gmina Sośnie
Janisławice, Gospodarstwo Rybackie, Sośnie ul. Leśna 8/1, 9.
18.12.201709:00 - 13:00
Pawłów 2 do 11.
19.12.201712:00 - 14:00
Kocina, Pawłów 66.
19.12.201712:30 - 14:30
Bogdaj 36, Szklarka Śląska 7 do 29.
21.12.201708:00 - 12:00
Gmina Przygodzice
Chynowa Lipie 186 do 192.
18.12.201711:30 - 13:30
Gmina Sośnie, Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Cieszyn 1 do 33
19.12.201709:00 - 11:00
Gmina Ostrów Wielkopolski
Biniew 77 do 106.
20.12.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Grabów nad Prosną, Miasto i Gmina Mikstat
Mikstat Pustkowie 32 do 57, 60 do 70, Kopalnia Gazu.
20.12.201708:00 - 15:00
Gmina Sieroszewice
Psary ul. Kaliska 1 do 15 a, Środkowa 1 do 9, Leśna 1,2, Dom Pomocy Społecznej, PPHU Gruntpol, Krawiectwo Kaliska 4.
20.12.201709:00 - 12:00
Miasto Ostrów Wielkopolski, Miasto i Gmina Ostrzeszów
Ostrów Wielkopolski ul. Chodkiewicza 21, 23, 27, 26 do 42, Bema 14, Chłopickiego 1 do 17, 2 do 12, Rejtana 10 do 46, Chłapowskiego 12, Gorzycka 42.
20.12.201712:00 - 15:00
Gmina Ostrzeszów
Siedlików 82 do 90, 93 do 96 b.
21.12.201708:00 - 11:00

Region Słupca

Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Czterdziestolecia PRL, Szkolna, Ogrodowa, 22 Lipca, Ostrowska, Powidzka, Trzydziestolecia PRL, Krótka
18.12.201708:00 - 16:00
Paruszewo, Skarboszewo, Bielawy, Graboszewo
20.12.201709:00 - 14:00
Strzałkowo ulice Czterdziestolecia PRL, Szkolna, Ogrodowa, 22 Lipca, Ostrowska, Powidzka, Trzydziestolecia PRL, Krótka
21.12.201708:00 - 16:00
Gmina Orchowo
Orchowo, Orchówek, Gałczynek
19.12.201709:00 - 14:00
Miasto Słupca, Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Fiołkowa, Ostrowska, Polna, Daszyńskiego, Górna, Hulewiczów, Iwaszkiewicza, Rolnicza, Orzeszkowej, Kopernika, Wojska Polskiego, Różana, Nagietkowa, Makowa, Powidzka, Wrzosowa, Liliowa, Tysiąclecia, Modrzewiowa, Jodłowa, Sosnowa, Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Malinowa, Powstańców Wielkopolskich, Andrzejewskiego, Generała Sikorskiego, Kochanowskiego, Cyprysowa, Jałowcowa, Prusa, Cedrowa, Asnyka, Mickiewicza, Świerkowa, Konopnickiej, Dworcowa, Zachodnia, Kolejowa, Magnoliowa, Miodowa, Konwaliowa, Malwowa, Przybyszewskiego, Słowackiego, Witosa, Kościuszki, Księdza Marusarza, Pospólno , Wólka , Słupca
19.12.201709:00 - 13:00
Gmina Powidz, Miasto i Gmina Witkowo
Skorzęcin, Skorzęcin, Wylatkowo
20.12.201708:00 - 10:00
Miasto i Gmina Witkowo
Sokołowo
21.12.201709:00 - 14:00

Region Turek

Gmina Turek
Warenka
18.12.201709:00 - 16:00
Kaczki Średnie
20.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Wróblina
19.12.201709:00 - 13:00
Gmina Władysławów
Tarnowski Młyn, Wyszyna
20.12.201709:00 - 16:00
Miasto Turek
Turek ul Cicha
21.12.201709:00 - 13:00
Gmina Brudzew
Dąbrowa, Koźmin
22.12.201709:00 - 13:00
Dąbrowa, Koźmin
22.12.201709:00 - 13:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Świdwin
Redło Kolonia
18.12.201708:00 - 14:00
Redło, Sucha, Borkowo, Cieszeniewo
18.12.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Tychowo
Dobrowo, Dobrówko, Słonino
18.12.201708:30 - 11:00
Podborsko, Dobrowo, Dobrówko, Słonino
18.12.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Tychowo, Gmina Rąbino, Miasto i Gmina Białogard
Rzyszczewo
19.12.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Świdwin, Miasto i Gmina Białogard
Lipce
20.12.201708:00 - 16:00

Region Bytów

Miasto i Gmina Bytów
Pomysk Wielki Elbergi, Rzepnica ulica Różana
18.12.201714:00 - 16:00
Pomysk Wielki Jezioro
18.12.201708:00 - 16:00
Udorpie Wybudowanie I
19.12.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Miastko
Wołcza Wielka, Wołcza Wielka Kolonia, Lednik
20.12.201714:00 - 16:00
Gmina Kępice, Gmina Borzytuchom, Miasto i Gmina Bytów
Przyborzyce , Grzmiąca , Osieki , Niedarzyno , Osieki
21.12.201714:00 - 16:00
Gmina Tuchomie
Ciemno obwód nr 400 i 500 w kierunku Gliśna
18.12.201708:30 - 13:30
Ciemno obwód nr 400 i 500 w kierunku Gliśna
18.12.201708:30 - 13:30
Gmina Parchowo
Nakla ulice Glinowska, Spacerowa
18.12.201709:00 - 12:00
Gmina Studzienice
Studzienice ulica Piastowska
18.12.201709:00 - 12:00
Półczno Wybudowanie
19.12.201709:00 - 20.12.2017 13:00
Miasto i Gmina Miastko, Gmina Kołczygłowy
Miłobądz, Olszewiec
18.12.201709:00 - 13:00
Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Parchowo
Jasień , Przylaski , Mydlita , Rudka , Nowa Wieś , Baranowo , Chośnica , Chałupa , Bawernica
20.12.201708:00 - 13:00
Gmina Trzebielino
Suchorze
21.12.201708:00 - 20:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Mielenko Drawskie, Gudowo, Konotop
18.12.201708:00 - 10:00
Miasto i Gmina Czaplinek
Siemczyno kolonia
18.12.201708:30 - 14:30
Stare Gonne, Czarne Wielkie
20.12.201709:00 - 12:00
Stare Gonne, Czarne Wielkie
20.12.201709:00 - 12:00
Rzepowo wieś
21.12.201707:30 - 11:00
Rzepowo Osiedle
21.12.201711:00 - 14:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Stramnicnica
18.12.201708:00 - 10:0019.12.201715:00 - 17:00

Region Koszalin

Gmina Manowo
Kretomino, Manowo
18.12.201708:00 - 16:00
Wiewiórowo
18.12.201709:00 - 11:00
Bonin
19.12.201709:00 - 14:00
Gmina Świeszyno
Zegrze Pomorskie
18.12.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Polanów
Karsinka, Karsina
18.12.201709:00 - 14:00
Polanów ulica Sławieńska
18.12.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Sianów
Sianów ulice Bukowa, Jarzębinowa, Słoneczna, Kwiatowa, Brzozowa, Dębowa
19.12.201708:00 - 15:00
Gmina Malechowo, Miasto i Gmina Sławno
Karw, Karwiczki,
19.12.201709:00 - 14:00
Gmina Biesiekierz
Biesiekierz
20.12.201708:00 - 16:00
Gmina Będzino
Łasin Koszaliński, Łopienica
20.12.201709:00 - 14:00
Gmina Malechowo
Ostrowiec
20.12.201709:00 - 13:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Pogorzelice, Leśnice, Bąkowo
18.12.201709:30 - 14:30
Chocielewko, Chocielewo
19.12.201709:30 - 14:30
Gmina Główczyce
Dargoleza, Rzuszcze, Przebędowo Słupskie
19.12.201708:30 - 14:30
Miasto Lębork
Lębork ulica Pionierów
20.12.201707:30 - 08:3020.12.201720:00 - 21:00
Gmina Cewice
Cewice ul. Wichrowa, Józefa Wybickiego, Wincentego Witosa 1
20.12.201709:00 - 15:00
Gmina Czarna Dąbrówka
Wargowo, Drążkowo, Soszyce, Karwno, Nowe Karwno, Flisów, Podkomorki, Podkomorzyce, Przybin
22.12.201708:00 - 14:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Bruskowo Małe, Wierzbięcin, Bruskowo Wielkie
20.12.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Trzebiechowo Wieś obwód 4
19.12.201708:30 - 15:00
Trzebiechowo Wieś obwód 4
19.12.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Miasto i Gmina Barwice
Polne, Chłopowo, Chłopówko, Tarmno, Trzemienko, Okole
20.12.201709:00 - 12:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Braniewo
Żelazna Góra
18.12.201709:00 - 13:00
Gmina Płoskinia
Strubno
19.12.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Orneta, Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta
Gładysze,
20.12.201708:00 - 18:0021.12.201708:00 - 18:00
Gmina Godkowo
Ząbrowiec
20.12.201709:00 - 13:00
Gmina Wilczęta
Bronki, Księżno, Lipowa
21.12.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Różaniec
21.12.201709:00 - 13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulica Skrzydlata 2
18.12.201708:00 - 14:00
Elbląg ulice Kowalska 19 sklep
20.12.201709:00 - 11:00
Gmina Pasłęk
Buczyniec
18.12.201709:00 - 12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Krótkie przerwy w dostawie energii Siemiany
20.12.201709:00 - 12:00

Region Kętrzyn

Gmina Piecki
Wólka Prusinowska,
18.12.201708:00 - 10:00
Prusinowo od numeru 31 do 35,
18.12.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Korsze
Tołkiny gospodarstwo rolne i budynki od numeru 9, Chmielnik,
18.12.201709:00 - 11:00
Tołkiny gospodarstwo rolne i budynki od numeru 9, Chmielnik,
21.12.201714:00 - 16:00
Gmina Barciany
Markławka,
19.12.201708:00 - 18:00
Rodele, Markławka, Taborzec, Gumniska, Skoczewo, Dębiany,
20.12.201708:00 - 11:00
Markławka, Taborzec, Gumniska, Skoczewo, Dębiany,
21.12.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Mrągowo Wileńska numery parzyste od 12 do 30 i numery nieparzyste od 5 do 25, Laskowa do numeru 24,
20.12.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Sątopy wieś,
20.12.201708:30 - 14:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Dzierzgoń
Przezmark od nr 1 do nr 26.
18.12.201708:00 - 15:00
Miasto Kwidzyn, Gmina Kwidzyn
Dankowo ul. Konwaliowa
18.12.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Prabuty
Prabuty ul. Długa.
19.12.201708:00 - 12:00
Gmina Stary Targ
Ramoty, Waplewo Wielkie
20.12.201708:00 - 11:00
Gmina Gardeja
Czarne Małe
21.12.201708:00 - 14:30

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo
Woryny, Czyprki
18.12.201708:00 - 14:30
Glądy, Janikowo, Żołędnik, Dwórzno, Pieszkowo
19.12.201708:00 - 14:30
Wojmiany
19.12.201709:00 - 13:00
Kandyty
20.12.201709:00 - 13:00

Region Olsztyn

Gmina Gietrzwałd, Gmina Stawiguda
Unieszewo, Kręsk, Majdy
18.12.201708:00 - 11:30
Gmina Purda
Butryny
18.12.201708:00 - 11:30
Bałdy
18.12.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Żołnierska
18.12.201710:30 - 15:00
Gmina Gietrzwałd
Sząbruk
18.12.201711:00 - 14:30
Gronity
19.12.201711:00 - 13:30
Gmina Stawiguda
Dorotowo
18.12.201711:00 - 14:30
Tomaszkowo
18.12.201711:00 - 14:30
Ruś, Bartąg
19.12.201708:00 - 11:30
Bartąg
19.12.201711:00 - 14:30
Bartąg, Bartążek
19.12.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Barczewo
Ruszajny, Barczewo
19.12.201708:00 - 11:30
Bartołty Wielkie, Tumiany
19.12.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Dywity
Dywity ulice Ługwałdzka, Olsztyńska
19.12.201710:00 - 11:30

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo
Henrykowo
18.12.201707:00 - 15:00
Warkały, Nowe Bolity, Stare Bolity
18.12.201707:00 - 10:0018.12.201712:00 - 15:00
Miłakowo ulice Przemysłowa, Mikołaja Kopernika
18.12.201710:30 - 14:00
Miłakowo ulice Topolowa, Elizy Orzeszkowej, Olsztyńska
19.12.201708:00 - 11:30
Gmina Miłomłyn
Faltyjanki
18.12.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Raj
18.12.201709:00 - 13:00
Gmina Stawiguda
Gryźliny ulice Aroniowa, Spacerowa, Krótka, Grzybowa, Borówkowa, Miodowa, Lotnicza
19.12.201707:30 - 09:0019.12.201714:00 - 16:30
Kieruj
20.12.201707:30 - 09:3021.12.201712:00 - 14:30
Wymój
20.12.201707:30 - 09:3021.12.201712:00 - 14:30
Miasto i Gmina Morąg
Gulbity
19.12.201707:30 - 10:0019.12.201713:00 - 15:30
Gulbity
19.12.201707:30 - 15:30
Słonecznik
20.12.201709:00 - 13:00
Gmina Jonkowo
Stękiny, Wołowno
19.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Gmina Małdyty, Miasto i Gmina Morąg
Małdyty ulice Szkolna, Prusa, Miłakowo ulice Morąska, o. Władysława Włodyki, Warszawska, Katowicka, Przemysłowa, Okrężna, Kaszubska, XXX-lecia PRL, Marii Konopnickiej, Poznańska, Mikołaja Kopernika, Morąg ulica Przemysłowa
20.12.201710:30 - 14:00

Region Szczytno

Gmina Olsztynek
Witramowo
18.12.201708:00 - 18:00
Witramowo, Jadamowo
18.12.201708:00 - 10:0018.12.201714:00 - 18:00
Witramowo, Jadamowo
19.12.201709:00 - 13:00
Malinowo
21.12.201709:00 - 13:00
Witramowo, Waplewo, Waplewo
22.12.201709:00 - 13:00
Gmina Janowiec Kościelny
Napierki
18.12.201709:00 - 13:00
Kuce
21.12.201708:00 - 17:00
Gmina Kozłowo
Kozłowo
18.12.201709:00 - 13:00
Januszkowo
20.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Pasym
Michałki
18.12.201711:00 - 15:00
Miłuki
19.12.201711:00 - 15:00
Gmina Dźwierzuty
Kulka
19.12.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice Mokra, Marchlewskiego, Wyspiańskiego, 11 Listopada, Nowotki, 1 Maja, Aleja Sprzymierzonych
19.12.201708:00 - 13:00
Nidzica ulica Kolejowa
19.12.201709:00 - 13:00
Radomin, Napiwoda
20.12.201708:00 - 17:00
Gmina Jedwabno
Jedwabno ulica Wielbarska
19.12.201709:00 - 13:00
Burdąg, Małszewo
20.12.201709:00 - 13:00
Gmina Świętajno
Świętajno ulice Leśna, Grunwaldzka, Świętajno
20.12.201708:00 - 13:00
Piasutno kol.
21.12.201709:00 - 13:00
Gmina Wielbark
Lesiny Małe, Łatana Mała, Łatana Wielka, Olędry
20.12.201709:00 - 13:00
Gmina Janowo
Jagarzewo
21.12.201708:00 - 15:00
Jagarzewo
22.12.201708:00 - 17:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Opinogóra Górna
Załuże-Imbrzyki, Niemierzyce
18.12.201708:30 - 15:30
Gmina Staroźreby, Gmina Gzy, Gmina Sońsk
Begno, Ostaszewo
18.12.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Kleszewo, Olszak
18.12.201709:00 - 16:00
Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica
Łępice, Kokoszka, Golądkowo
18.12.201709:00 - 16:30
Niestępowo Włościańskie, Nowe Niestępowo, Olbrachcice, Łępice, Koziegłowy, Witki, Golądkowo
19.12.201709:00 - 16:30
Gmina Staroźreby, Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Gzy, Gmina Sońsk
Begno, Szyszki-Folwark, Ostaszewo, Stare Garnowo
19.12.201708:00 - 16:00
Gmina Pokrzywnica
Pokrzywnica ulice Pułtuska, Winnicka, Jana Pawła II, Fatimska, Topolowa
19.12.201708:30 - 20.12.2017 11:30
Miasto i Gmina Raciąż
Nowy Komunin, Stary Komunin
19.12.201708:30 - 10:30
Gmina Serock, Gmina Pokrzywnica
Pobyłkowo Małe, Budy Pobyłkowskie, Pobyłkowo Duże, Wólka Zaleska, Zabłocie, Zalesie Borowe
19.12.201709:00 - 20.12.2017 16:00
Gmina Regimin
Targonie
20.12.201708:00 - 10:00
Lekowo od strony Pawłowa i Czeruch
22.12.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Ciechanów
Ropele
20.12.201711:00 - 13:00
Kargoszyn, Kargoszyn
20.12.201714:00 - 16:00
Gąski ulice Kwiatowa, Azaliowa, Spokojna, Długa
21.12.201708:00 - 16:00
Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Ojrzeń
Ojrzeń ulica Ciechanowska, Przyrowa , Kicin , Obrąb , Wola Wodzyńska , Kałki , Baraniec , Młock , Młock-Kopacze , Luberadz , Wola Gołymińska
21.12.201708:00 - 16:00
Gmina Strzegowo Osada
Czarnocin
21.12.201708:00 - 10:00
Giżynek, Aleksandrowo, Unierzyż
21.12.201711:00 - 13:00
Gmina Ojrzeń
Ojrzeń ulice Ciechanowska, Sportowa, Przedszkolna
21.12.201708:30 - 15:3027.12.201708:00 - 14:0028.12.201708:00 - 17:00
Gmina Serock, Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica
Pobyłkowo Małe, Budy Pobyłkowskie, Pobyłkowo Duże, Wólka Zaleska, Powielin, Zabłocie, Święcienica, Zalesie Borowe
21.12.201708:30 - 16:30
Gmina Sońsk
Szwejki , Komory Dąbrowne, Koźniewo-Łysaki , Marusy, Skrobocin, Komory Błotne, Janówek, Sońsk ulice Leśna, Kolonia
21.12.201709:00 - 13:00
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Śródborze, Śródborze
21.12.201714:00 - 16:00
Gmina Winnica
Powielin
22.12.201708:00 - 16:0028.12.201708:00 - 16:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Klusek
18.12.201707:45 - 16:3019.12.201708:15 - 16:30
Gmina Szczawin Kościelny, Gmina Rybno, Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Nowy Duninów, Gmina Łąck, Gmina Iłów
Wisowa, Sewerynów, Targaszew, Klonów, Olszów, Koszajec, Brzozówka, Matyldów
20.12.201709:00 - 16:30
Gmina Szczawin Kościelny, Miasto i Gmina Gostynin
Helenów
20.12.201709:00 - 16:00
Gmina Łąck
Stare Budy
21.12.201707:30 - 11:00
Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Iłów, Gmina Młodzieszyn
Dębowiec, Lubatka, Szarglew, Rzepki, Rokocina
21.12.201708:00 - 16:30
Gmina Łąck, Miasto i Gmina Płock
Łąck Hydrofornia
21.12.201712:00 - 15:00
Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Krubin
22.12.201708:15 - 15:00
Gmina Szczawin Kościelny
Kaleń
22.12.201712:30 - 14:30

Region Kutno

Gmina Bedlno
Janów
18.12.201707:30 - 14:30
Kręcieszki, Tarnów, Wojszyce
19.12.201707:30 - 14:00
Orłów-Kolonia, Orłów-Parcel, Gosławice, Wola Kałkowa, Dąbrówka
21.12.201709:00 - 14:30
Miasto i Gmina Kutno
Boża Wola, Leszczynek
18.12.201707:30 - 14:30
Komadzyn
18.12.201707:30 - 14:30
Kutno, ulice Lelewela od nr 18 do nr 36, Morcinka od nr 24 do nr 32, Peowiacka, Północna od nr 10 do nr 16
19.12.201709:00 - 15:00
Kutno, ulica Narutowicza
19.12.201710:00 - 11:30
Gnojno, Woźniaków
19.12.201712:00 - 13:30
Wysoka Wielka, Wysoka Duża
20.12.201707:30 - 16:30
Bielawki, Komadzyn, Malina
20.12.201709:00 - 15:00
Miasto i Gmina Żychlin
Sokołówek, Żychlin, ulica 3 Maja, Pomorska
18.12.201707:30 - 13:30
Żychlin, ulice 1 Maja, Traugutta
18.12.201710:00 - 11:30
Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Piątek, Miasto i Gmina Łęczyca
Borowiec, Witów, Sypin, Konarzew, Błonie, Sułkowice Drugie, Sułkowice Pierwsze, Gieczno, Wypychów
18.12.201708:00 - 14:00
Gmina Strzelce, Miasto i Gmina Gąbin
Karolew, Strzelce, Kozia Góra, Niedrzaków, Długołęka, Glinice, Bielawy, Zaranna, Holendry Strzeleckie, Aleksandrów
18.12.201709:00 - 11:00
Gmina Krzyżanów
Mieczysławów
18.12.201712:30 - 14:00
Gmina Oporów, Miasto i Gmina Żychlin
Wola Prosperowa, Wólka-Lizigódź, Czesławów, Drzewoszki Małe
19.12.201707:30 - 16:30
Gmina Piątek
Sułkowice Drugie, Sułkowice Pierwsze
19.12.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kutno, Miasto i Gmina Krośniewice
Raszynek, Stara Wieś, Wychny
19.12.201708:30 - 19:00
Gmina Bielawy, Gmina Bedlno
Wola Kałkowa, Przezwiska
20.12.201707:30 - 14:00
Miasto i Gmina Krośniewice
Krośniewice, ulica Poznańska
20.12.201708:00 - 09:30
Nowe, Pawlikowice
20.12.201708:00 - 09:30
Krośniewice, ulice Kolejowa, Toruńska
20.12.201710:00 - 11:30
Pomarzany, Krośniewice, ulice Kutnowska, Paderewskiego, Płocka, Prusa
20.12.201710:00 - 11:30
Krośniewice, ulice Jaśminowa, Klonowa, Kwiatowa, Łęczycka, Ogrodowa
20.12.201712:00 - 13:30
Gmina Pacyna
Podatkówek, Skrzeszewy
20.12.201708:30 - 19:00
Gmina Strzelce
Długołęka, Glinice, Kozia Góra
21.12.201707:30 - 16:3022.12.201707:30 - 16:30
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Bielawy, Gmina Bedlno
Wewiórz, Wolska Kolonia, Orłów-Kolonia, Orłów-Parcel, Wola Kałkowa, Emilianów, Gosławice, Głuchów, Franciszków Stary, Dąbrówka, Zakrzew, Leśniczówka, Przezwiska, Sobota
21.12.201707:30 - 09:0022.12.201714:30 - 16:00
Gmina Łanięta, Gmina Bedlno
Plecka Dąbrowa, Franciszków Nowy, Annetów, Franciszków
21.12.201709:00 - 15:00

Region Mława

Gmina Kuczbork - Osada
Niedziałki
18.12.201708:30 - 14:00
Gmina Iłowo - Osada
Iłowo-Wieś ulice Wiejska, Mickiewicza, Działdowska
18.12.201709:00 - 13:00
Gmina Lipowiec Kościelny, Miasto i Gmina Bieżuń, Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Radzanów, Gmina Szreńsk
Glinki , Ratowo , Zgliczyn-Glinki , Cegielnia Ratowska , Złotowo , Pączkowo , Zgliczyn Pobodzy , Stacje abonenckie , AES6-149 Ratowo Ferma , AES6-172 Ratowo ZHD , AES6-148 Zgliczyn Glinki Ferma
18.12.201709:15 - 12:15
Miasto i Gmina Bieżuń
Kocewo
19.12.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Mława
Mława ulica Marii Dąbrowskiej
19.12.201708:30 - 12:30
Mława ulica Aleja Józefa Piłsudskiego
20.12.201707:00 - 09:00
Miasto i Gmina Działdowo
Ruszkowo
20.12.201708:00 - 12:00
Działdowo ulice 11 Listopada, Paderewskiego, Grunwaldzka, Męczenników, Reymonta oraz stacje abonenckie T769352 Działdowo Drukarnia TINTA II oraz AS6-88 Działdowo Betoniarnia
21.12.201708:00 - 14:00
Gmina Lubowidz
Cieszki
20.12.201712:30 - 14:30
Gmina Wieczfnia Kościelna
Kuklin , Wieczfnia-Kolonia , Wieczfnia Kościelna , Windyki , Stacja AES6-221 Wieczfnia Poliuretany
21.12.201708:30 - 12:30
Kuklin , Uniszki Gumowskie , Uniszki Zawadzkie , Stacje , AES-50 Uniszki OLMEX , AES6-322 Uniszki Zawadzkie 6 , T769348 Uniszki Zawadzkie Wylęgarnia Drobiu
22.12.201708:15 - 12:15
Gmina Dzierzgowo
Szumsk
21.12.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Miasto i Gmina Działdowo
Uzdowo
21.12.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Żuromin
Brudnice ulice Mostowa, Bielawska, Poniatowska, Młyńska, Łąkowa
22.12.201708:30 - 12:30

Region Płock

Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Grodziec
18.12.201709:00 - 11:00
Grodziec, Nowe Radzikowo, Stare Radzikowo
18.12.201712:00 - 14:00
Nowy Boguszyn, Stary Boguszyn
19.12.201712:00 - 14:00
Radzikowo Scalone, Stare Radzikowo
20.12.201709:00 - 13:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Stara Biała
Brwilno, Maszewo
18.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock obwód kierunek ul Dobrzyńska
18.12.201710:00 - 14:00
Płock ulica Janusza Korczaka
19.12.201708:00 - 14:00
Płock ulice Siewna, Kościelna, Krakówka, Kręta, Dobrzykowska, Sienna
19.12.201708:00 - 14:00
Płock ulica Strażacka
20.12.201709:30 - 13:30
Gmina Radzanowo
Białkowo.
19.12.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Pozarzyn , Gródkowo
19.12.201708:00 - 10:00
Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Rostkowice, Kobylniki, Pruszczyn, Główczyn, Mała Wieś
19.12.201709:00 - 13:00
Gmina Słupno, Gmina Bulkowo, Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Chmielna, Skrajna, Sielska, Na Skarpie, Poziomkowa, Morelowa, Harcerska, Wilcza, Sarnia, Lisia, Parcele, Podgórze, Borowicka, Liściasta, Borowiczki-Pieńki ulice Piastowska, Międzylas
19.12.201709:00 - 13:00
Gmina Stara Biała, Miasto i Gmina Płock
Bronowo-Zalesie, Stare Draganie, Nowe Bronowo, Nowe Trzepowo.
19.12.201709:00 - 13:00
Gmina Bodzanów
Miszewo Murowane, Nowe Miszewo
21.12.201708:00 - 11:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Płońsk
Płońsk ulica Podmiejska, Cieciórki
18.12.201710:00 - 14:00
Gmina Świercze
Brodowo, Kowalewice Włościańskie, Strzegocin
19.12.201708:00 - 18:00
Gmina Załuski
Załuski
19.12.201709:00 - 13:00
Załuski
19.12.201709:00 - 13:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Drobin
Tupadły
18.12.201708:00 - 14:00
Drobin PRIM
19.12.201708:00 - 14:00
Cieśle, Karsy, Kuchary
20.12.201708:00 - 15:30
Kozłowo
20.12.201709:00 - 16:0021.12.201709:00 - 16:00
Gmina Brudzeń Duży
Siecień, Cierszewo
18.12.201708:00 - 11:30
Siecień, Siecień-Rumunki
18.12.201712:00 - 15:30
Gmina Gozdowo, Gmina Bielsk
Tłubice, Bombalice
18.12.201708:00 - 14:00
Tłubice, Bombalice
18.12.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Raciąż
Folwark-Raciąż , Witkowo , Raciąż ulice Reymonta, Dworcowa, Barańskiego, Warszawska, Sportowa, Kościuszki, Polna, Zielona, Wolności, Kwiatowa, Błonie, Płocka, dr. Atanazego Hankiewicza, Lipowa, Spółdzielcza, Józefa Piłsudskiego, Zakolejowa, Jesionowa
18.12.201708:00 - 10:00
Łempinek, Łempino
18.12.201708:00 - 14:00
Młody Niedróż, Stary Niedróż
19.12.201708:00 - 14:00
Gmina Zawidz, Gmina Rościszewo
Jaworowo-Kolonia, Jaworowo-Jastrzębie, Kosemin, Budy Piaseczne, Rumunki-Stara Wieś
18.12.201709:00 - 15:00
Gmina Zawidz, Miasto i Gmina Raciąż
Jaworowo-Lipa
18.12.201709:00 - 15:0019.12.201709:00 - 15:00
Gmina Szczutowo
Dąbkowa Parowa , Blizno
19.12.201708:00 - 14:00
Dąbkowa Parowa
20.12.201708:00 - 10:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Nowy Boguszyn
19.12.201709:00 - 11:00
Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Wolany
19.12.201709:00 - 17:00
Gmina Gozdowo
Bonisław, Rycharcice
20.12.201708:00 - 11:00
Gmina Mochowo
Mochowo, Romatowo, Zglenice Małe
20.12.201708:00 - 14:3021.12.201708:00 - 14:30
Gmina Bielsk
Sękowo
20.12.201709:00 - 11:00
Machcino
20.12.201712:00 - 14:00
Gmina Tłuchowo, Gmina Brudzeń Duży
Izabelin, Wincentowo, Turza Mała, Kłobukowo-Patrze, Turza Wielka, Bądkowo-Rumunki, Kłobukowo
20.12.201710:00 - 14:00
Gmina Tłuchowo, Gmina Brudzeń Duży, Gmina Sońsk
Bądkowo-Podlasie, Bądkowo-Rochny, Zdziembórz, Bądkowo Jeziorne, Łukoszyno-Borki, Bądkowo
20.12.201710:00 - 14:00
Gmina Zawidz, Gmina Szczutowo
Słupia,
20.12.201710:00 - 15:00
Słupia, Słupia, Szczutowo, Blizno, Słupia
21.12.201708:00 - 14:00
Gmina Staroźreby
Zdziar-Las, Zdziar Mały
21.12.201708:00 - 15:30
Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk
Bronowo-Konary obwód kierunek Bielsk
21.12.201709:00 - 13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Grodziczno
Stacja Zajączkowo 5.
18.12.201708:00 - 18:00
Gmina Wąpielsk
Stacja Bielawki.
18.12.201708:00 - 18:00
Stacja Długie 5.
19.12.201708:30 - 16:30
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja: Jezioro 1 dla miejscowości Brodnica ulice: Wczasowa, Grzemskiego, Kruszczyńskiego, Sportowa, Wczasowa, Wypoczynkowa, Żeglarska.
18.12.201708:00 - 16:00
Stacja Moczadło 2.
18.12.201710:00 - 16:00
Stacja Moczadło 2 obwód 600.
18.12.201710:00 - 16:00
Stacja Wybudowanie Zamek 1.
19.12.201708:00 - 20:00
Linia Spokojna obwód 100 i 200 dla miejscowości Brodnica ulica Miła i zacisze.
19.12.201710:00 - 16:00
Gmina Dębowa Łąka
Stacja Łobdowo 5.
18.12.201708:30 - 16:30
Stacja Małe Pułkowo 2.
21.12.201708:30 - 16:00
Stacja Wielkie Radowiska 1.
21.12.201708:30 - 16:30
Gmina Świedziebnia
Stacja Rokitnica 3.
18.12.201708:30 - 16:30
Gmina Kowalewo Pomorskie, Gmina Biskupiec, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje: Ostrowite: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Mleczarnia, FOLTEX; Kiełpiny 4 (Toruń); Krążno; Krążno 2; F.W.Podzamek Golubski; Owieczkowo: 2 i PGR; Sokoligóra: 2, 4, 8; Poćwiardowo: 1, 2, 3, 4;
19.12.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Golub STW dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulic: Rypińska i Twardowskiego.
19.12.201708:00 - 19:00
Stacja Owieczkowo 2.
19.12.201708:00 - 17:00
Stacje Sokoligóra: 2 i 8.
19.12.201713:00 - 17:00
Linia Kolejowa 2 GD obwód 300.
20.12.201710:00 - 16:00
Linia Kolejowa 2 GD obwód 300.
20.12.201710:00 - 16:00
Gmina Bartniczka
Stacja Świerczynki 1.
19.12.201710:00 - 20:00
Stacje :Koziary, Świerczynki 7.
22.12.201708:00 - 18:00
Stacje: Koziary, Świerczynki 7.
22.12.201708:00 - 18:00
Gmina Brzozie, Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Kurzętnik
Stacja Małe Leźno 2.
20.12.201708:00 - 18:00
Gmina Jabłonowo, Gmina Biskupiec
Stacja Buk Góralski 3.
20.12.201708:00 - 16:00
Gmina Kurzętnik
Linia Kurzętnik Przy Drwęcy obwód 100 i 400 oraz linia Kurzętnik 1 obwód 100 dla miejscowości Kurzętnik ulice: Hunta, Kościuszki, Rynek, Jagiełły.
20.12.201708:00 - 12:00
Linia Kurzętnik Przy Drwęcy obwód 400 oraz linia Kurzętnik 1 obwód 300 dla miejscowości Kurzętnik ulice:Kościuszki, Rynek.
20.12.201710:00 - 16:00
Stacja Nielbark 7.
22.12.201708:00 - 13:00
Gmina Brzuze, Gmina Wąpielsk, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Ruszkowo 1.
20.12.201708:30 - 16:30
Gmina Radomin
Stacja Szafarnia 2.
20.12.201708:30 - 16:30
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Jamielnik 3.
20.12.201708:30 - 16:00
Stacja Tylice 5.
21.12.201708:00 - 17:00
Stacja Tylice 5.
21.12.201708:00 - 17:00
Gmina Brzozie
Stacja Jajkowo 1.
21.12.201708:00 - 18:00
Gmina Biskupiec
Stacja Łąkorz Gaj.
22.12.201708:00 - 18:00

Region Grudziądz

Gmina Kijewo Królewskie
Bągart, Szymborno, Gołoty, Stablewice
20.12.201707:00 - 10:0021.12.201712:00 - 16:00
Miasto i Gmina Chełmno
Chełmno ulice Podgórna, Kamionka
18.12.201708:00 - 16:00
Gmina Lisewo
Kornatowo
18.12.201708:30 - 12:30
Gmina Łasin
Szynwałd
19.12.201708:00 - 17:00
Gmina Łasin, Gmina Gruta, Gmina Kisielice, Gmina Rogóźno
Zawda, Nowe Jankowice, Jankowice, Wybudowanie Łasińskie, Plesewo, Huta-Strzelce, Zawdzka Wola, Wydrzno, Szynwałd, Stare Błonowo, Gordanowo, Święte, Biskupiczki, Łasin, Kłódka
19.12.201708:30 - 17:30
Gmina Rogóźno
Białochowo, Skurgwy, Jamy
20.12.201707:30 - 09:0021.12.201716:00 - 17:30

Region Radziejów

Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WÓJTÓWKA 1 .
18.12.201708:00 - 15:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄKI MARKOWE A, ŁĄKI ZWIASTOWE 1 ,2, BONIEWO 1, 3 Osiedle, WÓLKA PARUSZEWSKA .
18.12.201708:00 - 10:0018.12.201714:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄKI MARKOWE B, Kolonia, PARUSZEWICE, ŁĄCZEWNA 1, 2, 3 .
18.12.201708:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄKI MARKOWE B, Kolonia, PARUSZEWICE, ŁĄCZEWNA 1, 2, 3 .
18.12.201708:00 - 16:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TORZEWO 4, 5 .
18.12.201708:00 - 10:0018.12.201714:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIAŁKIE OPIELANKA .
21.12.201708:00 - 17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIŁACHÓWEK 3 obwód 100 .
21.12.201709:00 - 13:00
Gmina Topólka, Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POWAŁKOWICE 1 .
18.12.201708:00 - 10:0018.12.201714:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TORZEWO 3 .
18.12.201708:00 - 16:00
Gmina Raciążek, Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESTUSZEWO 2 .
18.12.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWKI 6 obwód 200 .
18.12.201709:00 - 13:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DOBIERZYN 1 .
19.12.201708:00 - 17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DOBIERZYN 2, 3 .
19.12.201708:00 - 10:0019.12.201715:00 - 17:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZYNEK 1, 2 .
19.12.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Nieszawa, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA GOSPODA ulice 3 Maja, Narutowicza, Klasztorna, Kościuszki, Zjazd, Rybaki, Maksymiliana Kolbe .
19.12.201708:00 - 20:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZNO 4 obwód 200 .
19.12.201711:30 - 14:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYTOŃ 1, 2, 3, 4, Wiatraki, WALENTYNOWO, LITYCHOWO 1, 2, ŚWIESZ 1, 2, 3, 4, 5 .
20.12.201708:00 - 10:0020.12.201713:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWY DWÓR 3, MORZYCE 1 CHŁODNIA, 2 PGR, 3 OSIEDLE .
20.12.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NOWY DWÓR 3 obwód 200 .
21.12.201709:00 - 15:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZBOROWIEC 4, LUBSIN WIATRAKI .
20.12.201708:00 - 10:0020.12.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Nieszawa
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA SZKOŁA ulice Stodólna, Szkolna, Warszawska, Zjazd, Józefa Spornego,
20.12.201708:00 - 20:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK NORWIDA ulice Mickiewicza, Norwida, Reymonta
21.12.201708:00 - 10:0021.12.201718:00 - 20:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM DZIECIĘCE ulice Norwida, Konopnickiej, Słońska, Wojska Polskiego .
21.12.201708:00 - 20:00
Gmina Bytoń, Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Powałkowice 2 obwód 200
22.12.201709:00 - 13:00

Region Rypin

Gmina Brzuze
Stacja Ostrowite 10.
18.12.201707:00 - 09:0019.12.201715:00 - 17:00
Gmina Kikół
Stacje Moszczonne od 1 do 8, Lubin 5.
18.12.201708:00 - 09:3018.12.201714:00 - 17:00
Gmina Kikół, Gmina Czernikowo
Stacja Dąbrówka 3.
18.12.201708:00 - 17:00
Gmina Wielgie
Stacja Witkowo 2.
18.12.201708:00 - 18:00
Stacja Wielgie 1 k/Zbójna.
19.12.201708:00 - 18:00
Miasto i Gmina Rypin
Rypin ul. Adama Mickiewicza.
18.12.201708:00 - 14:0021.12.201708:00 - 14:00
Stacja Dylewo 1.
19.12.201708:00 - 18:00
Stacja Linne 2 obwód 100 kierunek Iwany.
19.12.201708:00 - 13:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Jankowo 3.
18.12.201710:00 - 12:00
Stacja Lipno Rypińska 2 obwód 100 kierunek Ferma ZE-1509.
20.12.201708:00 - 15:00
Gmina Zbójno
Stacje Adamki 1, 3, 4, Wielgie 2, 4, 6, 7, Działyń 3, Działyńskie Pustki 1.
19.12.201709:00 - 13:00
Gmina Rogowo, Gmina Skrwilno
Stacja Ruda 2 k/Żałego.
21.12.201708:30 - 14:00

Region Toruń

Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Nieszawa
Stacja Łysomice 3 obwód kierunek Urząd Gminy ul. Jagodowa
18.12.201707:30 - 13:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Kończewice 10
18.12.201707:30 - 15:30
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Cierpice 1 obwód 100 kierunek Toruń
18.12.201708:00 - 13:00
Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Lubicz
Stacja Złotoria 1 ul. Szkolna 5
18.12.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Wiązowa Toruń Głowackiego, Wiązowa, PCK 30
18.12.201708:00 - 15:00
Stawki Stawki Południe 2 Toruń ul. Bekasa
18.12.201708:00 - 13:30
Stacja Bananowa obwód kierunek Pistacjowa ul. Sadowa
19.12.201708:00 - 12:30
Stacja Wiązowa Toruń ul. Podgórna 46-45
19.12.201708:00 - 12:00
Stacja Wiązowa Toruń ul. Podgórna 46a-56
19.12.201711:00 - 15:00
Stacja PHS Toruń ulica Lubicka
19.12.201722:00 - 20.12.2017 02:00
Stacja Dekerta 3 Toruń ul. Głowackiego, Młodzieżowa 19 do 23, ul. Dekerta 19
20.12.201708:00 - 17:00
Stacja Zjednoczenia Toruń ul. PCK 29-33
20.12.201708:00 - 15:00
Stacja Kwarantanna Toruń ul. Żwirki i Wigury w tym pawilon handlowy, ul. Legionów 82 do 86B oraz 119
21.12.201708:00 - 17:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacje Czarnowo 1, 9, 10, Mała Zławieś 6, Toporzysko 1, 2, 3, 5, 7 Toporzysko , Zławieś Wielka , Czarnowo ulice Jaworowa, Orzechowa, Akacjowa
18.12.201708:30 - 16:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacje Bielsk 1, 2, 3, 4, 5, Chełmonie 1, 5, 6, Stacja Lipienica 1 Bielsk , Lipienica , Chełmonie , Chełmoniec , Kowalewo Pomorskie ulica Podborek
18.12.201709:30 - 16:00
Stacja Kiełpiny 4.
19.12.201708:00 - 11:00
Stacje Borówno 1, 2, 3, 4, Rychnowo Wielkie 1, 3, 4, 8, 11, Nowy Dwór 1, 2, 4, 5, 7 Borówno , Wielkie Rychnowo , Nowy Dwór , Nowy Dwór
21.12.201710:00 - 17:30
Stacje Elzanowo 1, 2, 5, 6, Szychowo 1, Elektrownia Wiatrowa Borówno
22.12.201708:00 - 16:30
Gmina Obrowo
Stacja Stajęczynki 7
19.12.201708:00 - 16:30
Stacje Sąsieczno 1, 2, 3, 5 Osiek nad Wisłą ulica Leśna Polana, Sąsieczno ulice Łąkowa, Jałowcowa, Polna, Czernikowska, Osiedlowa, Obrowo
21.12.201709:00 - 15:00
Gmina Obrowo, Gmina Ciechocin, Gmina Lubicz
Stacje Józefowo 3, Łążynek 6, Mierzynek 5, Szembekowo 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Łążynek , Szembekowo ulice Bajkowa, Jasia i Małgosi, Osiedlowa, Misia Uszatka, Sarnia, Świerkowa, Jacka i Agatki, Zielna, Kwiatowa, Bociania, Głogowo ulice Leśna, Spacerowa, Owocowa, Brzozówka ulica Wiązowa, Józefowo , Mierzynek , Młyniec Drugi , Józefowo , Młyniec Pierwszy , Miliszewy
19.12.201708:00 - 15:00
Gmina Łubianka
Stacje Łubianka 10 SKR, Łubianka 3, 5, 12, 17, 18, Zamek Bierzgłowski 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10 Łubianka ulice Srebrna, Łubinowa, Rolna, Piaskowa, Przestrzenna, Zamkowa, Basztowa, bp. Okoniewskiego, Złota, Bydgoska, Osiedlowa, Ogrodowa, Działkowa, Miła, Sportowa, Toruńska, gen. Hallera, bp. A. Szelążka, Ciasna, Krótka, Zamek Bierzgłowski ulice św. Jadwigi, Przedzamcze, Piastowska, Piasta, Jagiellońska, Mieszka I, Przemysława, Chabrowa, B. Chrobrego, Wł. Łokietka, Pigża
20.12.201707:30 - 17:00
Gmina Łysomice, Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Łubianka
Stacje Cegielnik 1, 2, 3, 4, 5, 6, Zamek Bierzgłowski 5, 6, 8, 11 Zamek Bierzgłowski ulice Wojska Polskiego, Łąkowa, Magnacka, Jagiellońska, Akacjowa, Chabrowa, Sosnowa, Bierzgłowo , Różankowo , Cegielnik , Czarne Błoto , Rozgarty ulica Chabrowa
20.12.201707:30 - 19:00
Stacje Cegielnik 1, 2, 3, 4, 5, 6, Zamek Bierzgłowski 5, 6, 8, 11 Zamek Bierzgłowski ulice Wojska Polskiego, Łąkowa, Magnacka, Jagiellońska, Akacjowa, Chabrowa, Sosnowa, Bierzgłowo , Różankowo , Cegielnik , Czarne Błoto , Rozgarty ulica Chabrowa
21.12.201707:30 - 19:30
Gmina Łysomice, Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Gapa, MOP Nowy Dwór, Kamionki Duże 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Kamionki Małe 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, Kamionki Małe Jezioro 1 i 2 ,Kamionki Małe ulica Widokowa, Kamionki Duże , Turzno ulice Polna, Lipowa, Gostkowo , Mirakowo
20.12.201710:00 - 17:30
Gmina Lubicz
Stacja Złotoria 11 Złotoria ulica Lipowa
21.12.201707:00 - 19:30
Stacje Złotoria Cegielnia 2, Złotoria 16 AlWO, Złotoria Cegielnia 1, Złotoria 8, 9, 11, 17, 18 Złotoria ulice Lipowa, Bukowa, Grabowa, Kalinowa, Dębowa, Brzozowa, Akacjowa, Storczykowa, Toruńska, Leśna, Świerkowa, Różana, Liliowa, Konwaliowa
21.12.201707:00 - 09:3021.12.201716:00 - 19:00
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Grębocin Przyłbie 1 Nad Strugą 2, 4A, Olsztyńska 132, Przepompownia Wody(hydrofornia)
21.12.201707:30 - 16:00

Region Włocławek

Gmina Chodecz
odbiorcy zasilani ze stacji Łania1, 3
18.12.201708:30 - 12:30
Gmina Brześć Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Brześć Szkoła
20.12.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Włocławek
stacja 15/0,4 kV Leśna we Włocławku ul. Leśna, Saperska, Kombatantów, Weselna, Leśna 32c, 32b
20.12.201708:00 - 17:00
odbiorcy zasilani ze stacji: Dziewińska 2, we Włocławku ul. Prusa 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 11, 13, 7a, 8b, 12a, Lotnicza 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,13, 15,18, 20, 22, Wiejska 46, 46a, 47, 47a, 47b, 48, 50, 48a, Łubna 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 12a, 12b,12c, 12d, 13b, 13c, 14, 14a, 15, 15a, 15b, 15c, Dąbrowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 7, 8, 8a, 10, 10b, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, Lotnicza 14, Nagórskiego 11, Dziewińska 33a, 35, 35a, 37, 37c, 39, 39a, 39b, 39c, 37b, 41, 49, 51, 51a, 54, 56, 56a, 56b, 58, 58a, 58b, 60, 60a, 60b, Nowcy 1
21.12.201708:00 - 17:00
stacja 15/0,4 KV MIELĘCIN MELIORACJA, we Włocławku Al. Jana Pawła II 6/6a, 6b, 6c, 10,12, 27, El-Mak, 19a, Melioracja, Trans B, WZUW, 13, dz. nr 27/1, ul. Mielęcińska – linia napowietrzna
22.12.201708:00 - 17:00
Gmina Baruchowo
Odbiorcy zasilani ze stacji: Baruchowo 2, Baruchowo Kolonia, Kłótno 1, 2, 3, 4, 5, Hydrofornia, Kretki
21.12.201708:00 - 18:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Fabianki
Szpetal Górny ulica Akacjowa, Włocławek ulice Klonowa, Konwaliowa, Grabowa, Jarzębinowa, Liliowa, Poziomkowa, Jeżynowa, Gościnna, Akacjowa, Świerkowa, Brzoskwiniowa, Malwowa, Wiosenna, Bobrownicka, Storczykowa, Kasztanowa, Kalinowa, Grodzka
22.12.201708:00 - 17:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie