Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Sienkiewicza 7 do 12
22.10.201809:00-14:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulica Gulgowskiego, Sakowicza, Rybińskiego, Skarbka, Kartuska, Demptowska
22.10.201809:00-15:01

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna, Gmina Nowa Karczma
Rekownica, Rekownica Oczyszczalni, Będomin, Będominek, Kula-Młyn, Zielenin, Wielki Puc
22.10.201809:00-16:00
Gmina Kartuzy
Łapalice ulice Szkolna, Kartuska
23.10.201808:00-16:00
Gmina Dziemiany, Gmina Karsin
Wiele Wybudowanie , Wiele ulice Krótka, Dąbrowska,
24.10.201808:00-11:00
Gmina Żukowo
Miszewko ulica Gdyńska okolice Stacji Benzynowej
24.10.201808:00-10:0024.10.201815:00-17:00
Gmina Chmielno
Cieszenie Las
24.10.201808:30-14:00
Gmina Karsin
Wiele ulica Górska, Wiele Wnukowo
24.10.201811:00-14:00
Gmina Sierakowice
Dolina Jadwgi
26.10.201808:00-17:00
Gowidlino na Borowy Las, Gowidlino na Drozdowo
26.10.201808:00-10:0026.10.201815:00-17:00
Gmina Stężyca
Stężyca ulice Juliana Tuwima, Doktora Majkowskiego, Stolema, Damroki, Henryka Sienkiewicza, Marii Konopnickiej,
26.10.201808:00-16:00

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Kopernika od 2 do 12
22.10.201807:30-13:30
Starogard Gdański ulice Księdza Blocka, Bohaterów Westerplatte, Kopernika od numeru 1 do 11, Reymonta od numeru 2 do 20
22.10.201809:00-13:00
Starogard Gdański Zbożowa, Malinowa od 20 do 40, Zachodnia od 35 do 45
26.10.201807:30-12:30
Gmina Liniewo
Chrósty Wysińskie, Wysin numery 6,8,9,12,13,14,15
22.10.201809:00-13:00
Gmina Kaliska
Kaliska Długa 5A
23.10.201808:30-14:00
Gmina Lubichowo
Wda Wybudowanie numery 6,7,8,9
24.10.201808:00-12:00
Lubichowo Wybudowanie od 6 do 9
24.10.201808:30-15:00
Gmina Lubichowo, Gmina Osiek
Wierzbiny, Skórzenno Las, Karszanek Pole, Smolniki
24.10.201808:00-14:00
Gmina Morzeszczyn
Lipia Góra
24.10.201810:00-15:00
Lipia Góra
26.10.201808:30-16:00

Region Tczew

Gmina Kolbudy
Ostróżki ulice Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Czesława Miłosza
22.10.201809:00-15:00
Bąkowo ulice gen. Józefa Wybickiego, Otomińska, Bursztynowa Osada
24.10.201809:00-13:00
Gmina Pszczółki
Żelisławki, Ulkowy
24.10.201809:00-12:00
Gmina Tczew
Zajączkowo , Miłobądz ulice Pamięci Narodowej, Polna, Kolejowa, Sadowa, Szkolna, Wiejska
26.10.201808:00-12:00

Region Wejherowo

Gmina Żukowo, Gmina Krokowa, Gmina Łęczyce, Gmina Linia, Miasto Puck, Gmina Luzino, Gmina Puck, Gmina Szemud, Miasto Wejherowo, Gmina Wicko, Gmina Wejherowo, Gmina Władysławowo, Gmina Choczewo, Gmina Gniewino, Miasto Reda
Kierzkowo
22.10.201809:00-12:00
Gmina Hel
Hel ul. Steyera 8.
23.10.201808:00-15:00
Hel ulica Wiejska 61, 61A.
23.10.201809:30-13:30
Gmina Linia, Gmina Szemud
Smażyno , Częstkowo , Łebno ulica Smażyńska
23.10.201808:30-14:00
Gmina Puck, Gmina Szemud
Czarny Młyn ulica Łowiecka, Łebieńska Huta ulice Otalżyńska, Wczasowa, Działkowa, Otalżyno
24.10.201808:30-14:30
Miasto Puck
Puck ulica Abrahama od 1 do 12
26.10.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Rozdrażew, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Koźmin Wierzbowa 1, 2, 3A, 4, Floriańska 1a, 2a, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2A, 2B
22.10.201809:00-10:00
Miasto i Gmina Pleszew
Grodzisko 81 do 93
24.10.201809:45-12:15
Zielona Łąka ul. Ostrowska Sala
24.10.201816:00-17:00
Bógwidze, 1 do 14
26.10.201807:30-10:30
Miasto i Gmina Krotoszyn
Krotoszyn ul. Staszica parzyste 30 do 58, nieparzyste 31 do 39B , Lecha, Czecha, Rusa
25.10.201808:00-12:01

Region Kalisz

Gmina Brzeziny
Moczalec Dz. 77/8
23.10.201809:00-11:00
Gmina Szczytniki
Szczytniki 93-123 Leśniczówka Staw ul. Kaliska 22 23 Gospodarstwo Ogrodnicze Leszka
23.10.201809:00-13:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Boczków Firma GLS ul. Skalmierzycka 7-26 44-78 ul. Zapłocie 2-16a 1-11 ul. Graniczna 1-9 ul. Polna 1-13 ul. Topolowa 1-13
24.10.201808:00-17:00
Gmina Opatówek, Miasto Kalisz
Kalisz ul. Podmiejska 16 DANGRAF ul. Podmiejska 20 MEBLE ul. Wojska Polskiego 37 PBD i GDDK i A
24.10.201809:00-12:00
Gmina Godziesze Wielkie
Kakawa Stara 84 84a 86 90 95 95a Kościół Plebania Kolonia Kakawa 68 69 70 Rafałów 15 16
24.10.201811:00-15:01
Miasto Kalisz, Gmina Szczytniki, Gmina Nowe Skalmierzyce
Kalisz ul. Św. Michała 116-170 131a-185 ul. Piekart 35-41 ul. Św. Michała 120 i 133 Zakład Kamieniarski Biskupice Kaliskie 1b Gazserwis
26.10.201809:00-13:00
Gmina Gołuchów
Bielawy działki 260/4 260/6
26.10.201810:00-13:00

Region Kępno

Gmina Bolesławiec, Gmina Łęka Opatowska
Bolesławiec ulice Kościelna, Szkolna, Wieruszowska, Ogrodowa, Józefa Piłsudskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, 11 Listopada, Zielona, Chotynin , Podbolesławiec , Wesoła , Klasak , Szpot
22.10.201809:00-11:00
Gmina Doruchów
Doruchów ulice Kaliska, Szkolna, Słoneczna, Powstańców Wielkopolskich, Stara Kuźnica , Emilianów , Zalesie , Psia Górka , Wrzosy
25.10.201809:00-13:00

Region Konin

Miasto i Gmina Ślesin
Sarnowa
22.10.201807:00-20:00
Szyszyńskie Holendry
23.10.201810:30-12:30
Goranin, Goraninek, Lizawy
24.10.201807:00-20:00
Gmina Wilczyn
Góry
22.10.201809:00-13:00
Gmina Skulsk, Miasto i Gmina Ślesin
Lisewo, Biskupie, Sarnowa, Ślesin
23.10.201807:00-20:00
Miasto i Gmina Rychwał
Złotkowy, Złotkowskie Holendry
23.10.201808:00-15:00
Siąszyce Trzecie, Zosinki
25.10.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Golina
Lubiecz, Przyjma
23.10.201809:00-13:00
Miasto Konin
Konin ulice Szpitalna,
23.10.201809:00-10:00
Gmina Stare Miasto
Modła Królewska, Modła-Kolonia
24.10.201809:00-13:00
Rumin ulica Ptaków Leśnych, Posoka
25.10.201809:00-12:00
Lisiec Wielki ulice Kościelna, Długa, Rubinowa, Makowa, Nadrzeczna
25.10.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Kleczew
Danków, Miłaczew, Złotków
24.10.201809:00-11:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Dobrosołowo Drugie, Dobrosołowo, Dobrosołowo Trzecie
24.10.201812:00-14:00
Gmina Kramsk
Marysin , Stanisławów , Ksawerów , Biechowy
25.10.201809:00-13:00
Grąblin
26.10.201809:00-12:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Rychwał
Lisiec Wielki ulice Długa, Diamentowa, Makowa, Konińska, Nadrzeczna
25.10.201809:00-12:00
Gmina Kramsk, Gmina Krzymów
Izabelin, Rudzica-Leśniczówka,
26.10.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Wiśniowa 37, 39, 41, 41 a, 50 do 74, Jagodowa, Poziomkowa, Jabłoniowa, Sowia 1.
23.10.201809:00-12:00
Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Ostrów Wielkopolski
Wysocko Wielkie ul. Wylotowa 1 do 6, Ostrów Wielkopolski ul. Wylotowa 37, RE-CO, KARTOPAK, KANBRUK.
26.10.201808:00-10:00
Gmina Ostrzeszów
Szklarka Przygodzicka 14 do 42.
26.10.201809:00-11:00

Region Słupca

Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Rolnicza, Orzeszkowej, Fiołkowa, Kopernika, Ostrowska, Wojska Polskiego, Różana, Nagietkowa, Makowa, Powidzka, Wrzosowa, Liliowa, Tysiąclecia
23.10.201808:00-17:00
Gmina Powidz
Polanowo
23.10.201811:00-13:00
Miasto Słupca, Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Daszyńskiego, Górna, Hulewiczów, Iwaszkiewicza, Modrzewiowa, Dworcowa, Jodłowa, Sosnowa, Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Ostrowska, Malinowa, Powstańców Wielkopolskich, Andrzejewskiego, Generała Sikorskiego, Kochanowskiego, Orzeszkowej, Cyprysowa, Kopernika, Jałowcowa, Prusa, Cedrowa, Asnyka, Mickiewicza, Świerkowa, Konopnickiej, Zachodnia, Kolejowa, Magnoliowa, Rolnicza, Miodowa, Konwaliowa, Malwowa, Przybyszewskiego, Słowackiego, Witosa, Kościuszki, Księdza Marusarza, Pospólno , Wólka , Słupca ulica Szkolny
23.10.201815:30-17:00
Gmina Słupca
Kowalewo-Opactwo, Kowalewo-Parcele, Wilczna Kolonia, Wola Koszucka-Parcele
24.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Ciemierów-Kolonia
24.10.201809:00-13:00
Gmina Rzgów
Rzgów Drugi
24.10.201811:00-14:00
Goździków, Świątniki
26.10.201808:30-09:30
Miasto Słupca, Gmina Słupca
Koszuty-Parcele, Bielawy, Róża
25.10.201809:00-11:00
Gmina Lądek
Ląd, Ląd-Kolonia
26.10.201809:00-13:00

Region Turek

Miasto i Gmina Tuliszków
Gadowskie Holendry
22.10.201808:00-12:01
Gmina Kawęczyn
Kawęczyn
24.10.201809:00-12:00
Gmina Przykona
Wichertów
25.10.201809:00-11:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Tychowo, Gmina Biesiekierz
Warnino, Kowalki,
23.10.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Białogard
Białogard ulica Moniuszki
22.10.201808:00-10:0022.10.201813:00-15:0023.10.201808:00-10:0023.10.201813:00-15:00
Białogard ulica Zwycięstwa
22.10.201808:00-15:0023.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Tychowo, Miasto i Gmina Białogard
Moczyłki , Byszyno , Przegonia , Rzyszczewo , Wygoda , Osówko
23.10.201807:30-14:30
Wygoda, Osówko
24.10.201807:30-14:30
Miasto i Gmina Świdwin
Rusinowo , Blizno
23.10.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Tychowo, Gmina Rąbino, Miasto i Gmina Białogard
Wygoda , Góry , Osówko , Liskowo
25.10.201807:30-14:3026.10.201807:30-14:30

Region Bytów

Gmina Kobylnica, Gmina Kępice
Korzybie ulice Dworcowa, Jeziorna, Krótka, Sławieńska, Wesoła, Bytowska, Młyńska, Leśna, Łętowska, Zielona, Gościeradz , Ścięgnica Barwino Wybudowanie
21.10.201808:30-11:0028.10.201808:30-11:30
Gmina Kołczygłowy
Kołczygłówki obwód w kierunku Cetynia
22.10.201810:00-18:00
Witanowo , Podgórze , Osowie , Łączka
26.10.201807:30-14:00
Gmina Lipnica
Wojsk Ogródkowo, Wojsk Grinów, Wojsk Skryte
23.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Miastko
Węgorzynko , Kowalewice
23.10.201809:00-13:00
Dretynek, Łosośniki
25.10.201807:30-18:00
Lubkowo I, Lubkowo II
25.10.201807:30-09:0025.10.201816:00-18:00
Gmina Parchowo
Jeleńcz
25.10.201807:30-14:00
Miasto i Gmina Bytów
Rzepnica ulica Kazimierza Wielkiego, Ośrodek Jeleń
26.10.201809:00-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Bukowo , Mirogniew
23.10.201810:00-14:00
Człuchów ulica Stanisława Moniuszki,
24.10.201810:00-14:00
Stołczno
25.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ulice Gronowska, Wojska Polskiego,
25.10.201809:00-15:00
Debrzno ulice Harcerska, Młyńska, Okrzei.
25.10.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Człuchów, Gmina Przechlewo
Stołczno, Pawłówko, Nowiny
26.10.201808:00-12:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice
Cieminko
22.10.201808:00-10:01

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl
Trzynik gospodarstwo ( była gorzelnia)
22.10.201807:00-17:00
Gmina Rymań, Gmina Siemyśl
Halinówek, Trzynik nr budynków 21, 31, 32, 33, 34 , działka nr 223 przez 1, Trzynik leśniczówka, Dębica nr budynków 33, 68
22.10.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Drzonowo
26.10.201808:00-15:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Darłowo
Borzyszkowo
22.10.201808:00-12:00
Jeżyczki od nr 57 do 61, 78
24.10.201808:00-16:00
Darłowiec
25.10.201808:00-17:00
Gmina Malechowo
Niemica 29A
22.10.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Polanów
Sowinko , Kościernica
23.10.201808:00-16:00
Gmina Mielno
Mielno ul. Rekreacyjna
23.10.201809:00-13:00
Mielno ulice 6 Marca od nr 9 do 11, Pogodna od nr 1 do 15
26.10.201808:00-16:00
Gmina Świeszyno
Włoki, Brzeźniki, Kępa Świeszyńska, Olszak, Świeszyno
24.10.201808:00-16:00
Niekłonice
25.10.201809:00-15:00
Gmina Będzino
Borkowice
25.10.201808:00-16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno
Śmiechów , Gąski
25.10.201808:00-16:0026.10.201808:00-16:0029.10.201808:00-16:00
Śmiechów, Niegoszcz
25.10.201808:00-10:0029.10.201814:00-16:00
Gmina Manowo
Wyszewo
25.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Darłowo, Miasto Koszalin
Zagórzyn
26.10.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Sianów
Trawica, Karnieszewice, Siecieminek, Gracz
26.10.201808:00-14:00

Region Lębork

Gmina Potęgowo
Głuszynko, Nowe Skórowo, Skórowo
22.10.201808:00-16:0023.10.201808:00-16:00
Głuszynko, Nowe Skórowo, Skórowo
24.10.201808:00-16:0025.10.201808:00-16:00
Gmina Czarna Dąbrówka
Połupino 1 do 10
25.10.201809:30-13:30
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Nowa Wieś Lęborska ulice Ogrodowa, Dworcowa, Wincentego Witosa, Lęborska, Grunwaldzka
26.10.201809:00-13:00

Region Słupsk

Miasto i Gmina Ustka
Grabno ul. Wiśniowa
22.10.201808:00-14:00
Objazda
24.10.201808:00-14:00
Wytowno, Przewłoka, Dalimierz, Smużki
26.10.201807:30-16:30
Miasto Słupsk
Słupsk ul. Wileńska 25A
22.10.201808:00-14:00
Słupsk ul. Sportowa, Cienista
23.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Sławno, Gmina Postomino
Wrześnica
23.10.201807:30-16:00
Gmina Damnica, Gmina Słupsk
Rogawica, Bięcino
24.10.201807:30-16:00
Gmina Damnica
Damnica Słupska ul. Polna, Świecichowo, Głodowo
25.10.201807:30-15:00
Gmina Słupsk
Siemianice
25.10.201807:30-15:0031.10.201807:30-15:00
Strzelino nr 15,16,17,18
25.10.201808:00-14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Barwice
Śmilcz, Stary Chwalim, Górki
22.10.201808:00-10:0024.10.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Szczecinek
Szczecinek ul. Dworcowa
22.10.201809:00-14:00
Wierzchowo
24.10.201808:00-13:0031.10.201815:00-17:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Orneta
Orneta ulice gen. Franciszka Barstcha, Zarzeczna, Słoneczna, Leśna, Dąbrowskiego, Klonowa, Sosnowa, Parkowa, Polna
25.10.201808:00-09:0025.10.201812:00-13:00

Region Elbląg

Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Elbląg
Wilkowo 22, ogródki działkowe, prochownia
22.10.201807:00-09:00
Wilkowo 22, ogródki działkowe, prochownia
23.10.201814:00-16:00
Miasto i Gmina Elbląg
Ogródki działkowe Kotlinka
22.10.201807:00-11:00
Elbląg ulica Królewiecka 130
24.10.201807:00-12:00
Elbląg ulica Kwiatkowskiego 15
26.10.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Pasłęk, Gmina Pasłęk
Nowiny , Pasłęk ulica Dworcowa 8, 11
25.10.201808:00-15:00

Region Kętrzyn

Gmina Kolno
Wysoka Dąbrowa,
24.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Pożarki 17, 21, 37,
25.10.201808:00-14:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Targ
Stary Targ ulice Sierakowskiego, Kościuszki, gen. Świerczewskiego, Główna, Staszica
22.10.201808:00-10:00
Gmina Susz, Miasto i Gmina Susz
Adamowo przy Jeziorze.
22.10.201808:00-14:00
Gmina Kwidzyn
Rakowiec ulice Kwidzyńska, Górna, Polna, Szkolna, Parkowa, Jeziorna
23.10.201808:00-14:00
Szadowo
25.10.201808:00-12:00
Rakowiec
25.10.201811:00-15:00
Mareza ulice Długa, Nadrzeczna
26.10.201808:00-10:00
Gmina Gardeja
Czarne Małe , Czarne Dolne ulice 1000-lecia, Leśna, Osiedlowa, Szkolna, Cygany
24.10.201808:00-11:00
Gmina Dzierzgoń, Gmina Stary Targ
Żuławka Sztumska, Żuławka Sztumska, Zielonki
24.10.201809:00-11:00
Gmina Gardeja, Gmina Stary Targ, Gmina Kisielice
Klecewo, Przęsławek, Czarne Górne, Wilkowo, Trumieje, Wracławek, Klecewo, Galinowo
24.10.201810:00-15:00
Miasto i Gmina Prabuty
Rodowo Wieś.
24.10.201811:00-15:00
Gmina Susz
Kamieniec
26.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Kisielice, Gmina Kisielice
Pławty Wielkie , Pławty Małe , Klimy , Łęgowo , Łęgowo , Kisielice ulice Żytnia, Rolna, Nowomiejska
26.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Susz
Susz ul. Leśna
26.10.201811:00-15:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Olszewnik 22, Piszewo dz. 89/2, Tłokowo 50, 54
25.10.201808:30-13:30
Gmina Górowo
Pieszkowo
26.10.201808:30-13:00

Region Olsztyn

Gmina Dywity
Brąswałd kierunek Wieś
23.10.201808:00-10:00
Brąswałd kierunek Wieś
23.10.201810:00-12:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo
Polkajny
23.10.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Kruszewnia ulice Narcyzowa, Tulipanowa, Konwaliowa, Różana, Słoneczna, Morąg ulice Ignacego Paderewskiego, Jodłowa, Asnyka, Świerkowa, Radna, St. Moniuszki, Chopina, Krańcowa, Zygmunta Wróblewskiego,
23.10.201809:00-13:00
Gmina Małdyty
Sople
24.10.201808:00-13:00
Gmina Gietrzwałd, Gmina Olsztynek
Śródka, Guzowy Piec, Guzowy Młyn, Pęglity, Smoleń, Czerwona Woda
25.10.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Morąg
Bramka, Silin
25.10.201808:00-09:30
Bramka, Silin
26.10.201813:00-14:30

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno
Olszyny
22.10.201809:00-13:00
Nowe Gizewo
24.10.201808:00-09:3024.10.201813:00-15:00
Dębówko
26.10.201808:00-10:00
Gmina Olsztynek
Lipowo Kurkowskie
23.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Biskupiec
Wincentego Pola, Przemysłowa
24.10.201810:00-15:00
Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulica Józefa Ignacego Kraszewskiego
25.10.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Pasym
Pasym ulica Ostrów,
26.10.201809:00-12:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ul. Nowy Rynek
22.10.201808:30-14:30
Lipniki Stare, Pułtusk ul. Wojska Polskiego
24.10.201808:30-10:30
Miasto i Gmina Raciąż, Gmina Pokrzywnica
Dzierżenin, Klusek
24.10.201807:00-15:00
Gmina Winnica
Winnica ulice Pułtuska, Warszawska
24.10.201808:00-12:00
Gmina Gzy, Gmina Karniewo
Grochy-Imbrzyki, Krzemień
24.10.201808:30-14:00
Gmina Opinogóra Górna
Elżbiecin
25.10.201808:00-12:00
Gmina Karniewo
Malechy
25.10.201809:00-17:0026.10.201809:00-17:0029.10.201809:00-17:00
Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica
Łosewo, Błędostowo, Powielin
25.10.201809:00-14:00
Gmina Pokrzywnica
Pokrzywnica ulice Przemysłowa, Winnicka, Leśna
25.10.201811:30-13:30
Gmina Krasne
Żbiki, Żbiki-Gawronki, Żbiki-Antosy, Żbiki-Starki
26.10.201808:30-10:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin ul. Krośniewicka, Zamkowa, Targowa, Kościuszkowców
22.10.201809:00-15:00
Gostynin ul. Ziejkowa, Przemysłowa
23.10.201808:00-14:00
Gostynin ul. Krośniewicka
24.10.201808:00-12:00
Gostynin, ul. Zakładowa
25.10.201808:00-14:00
Gmina Łąck
Grabina ul. Jaworowa
24.10.201808:15-12:15
Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Łąck, Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Pokrzywnica
Grabina
26.10.201808:00-09:0026.10.201816:00-17:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Stanisławów, Wroczyny, Franki Wroczyńskie, Gnojno, Dębina, Włosków, Byszew, Byszew-Kaczyn, Adamowice, Woźniaków, Grabków, Marianki
22.10.201808:30-12:30
Kutno, ulice Skrajna, Zacisze
23.10.201807:30-17:30
Kutno, ulica Batorego - garaże
25.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Strzelce
Bociany, Dębina, Sieciechów, Sójki, Nowe Sójki, Sójki-Parcel, Wierzbie, Kutno ulice Bitwy nad Bzurą, Tadeusza Kościuszki
23.10.201807:30-09:0023.10.201816:00-17:30

Region Mława

Miasto i Gmina Bieżuń, Gmina Rościszewo
Mak, Rzeszotary-Zawady
22.10.201808:00-14:30
Gmina Radzanów
Górki, Zbrzeźnia
22.10.201808:15-13:15
Miasto i Gmina Działdowo
Kiełpiny
22.10.201808:30-12:30
Działdowo ulice Klonowa, Różana, Księżodworska
22.10.201809:15-14:15
Miasto i Gmina Żuromin
Poniatowo ulice Zwycięstwa, Rypińska, Nadrzeczna, Plac Rynek
22.10.201809:00-15:30
Wólka Kliczewska
23.10.201809:00-15:00
Gmina Czernice Borowe
Pawłowo-Poręba , Zberoż , Zberoż Chłopski
23.10.201808:30-12:30

Region Płock

Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Henryka Sienkiewicza
22.10.201808:00-12:00
Płock ulice Parowa 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8A, Kazimierza Wielkiego 41, 41A, 43, 43A, 43B, 44C, 44D, 45, 45A, 49.
26.10.201809:00-19:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Bolino, Pozarzyn, Wiązówka, Rębowo
22.10.201808:00-14:00
Pozarzyn, Grodkówko.
26.10.201809:30-12:30
Pozarzyn, Grodkówko.
26.10.201812:30-15:30
Gmina Bodzanów
Chodkowo ulice Bankowa, Wiejska, Akacjowa, Krawieczyn
23.10.201808:00-15:00
Chodkowo-Działki ulica, Długa, Parkoczewo.
25.10.201808:30-14:00
Gmina Mała Wieś, Gmina Bodzanów
Cybulin, Kiełtyki wyłączony obwód kierunek Mała Wieś
23.10.201809:30-10:30
Gmina Mała Wieś
Nowe Arciszewo, Stare Arciszewo wyłączony obwód kierunek Węgrzynowo
23.10.201812:00-13:00
Główczyn, Murkowo
25.10.201808:00-10:30
Gmina Mała Wieś, Gmina Bodzanów, Gmina Stara Biała
Kiełtyki , Perki , Ściborowo , Wilkanowo , Mała Wieś ulice Warszawska, Botaniczna, Jana Kochanowskiego, Ogrodowa, Wierzbowa, Płońska, Lipowa, Słoneczna, Polna, Krótka, Jana III Sobieskiego, Kwiatowa, Brody Duże , Borzeń , Orszymowo , Nowe Arciszewo , Stare Arciszewo , Niździn , Nowe Gałki , Stare Gałki , Cybulin , Archutówko , Mąkolin , Archutowo
24.10.201808:00-18:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Miasto i Gmina Wyszogród
Wilkówiec, Zarębin, Wyszogród
25.10.201808:00-20:00
Gmina Słupno
Słupno ulice Kościelna, Dębowa, Zacisze, Różana, Modrzewiowa, Akacjowa.
25.10.201809:00-13:00
Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Grodkowo,
26.10.201807:45-11:45
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Chociszewo, Wilkowuje, Wilkówiec
26.10.201808:00-20:00
Gmina Radzanowo
Brochocin wyłączony obwód kierunek Kostrogaj
26.10.201809:00-13:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk
Cegielnia Psucka
22.10.201807:30-17:30
Nuna
22.10.201808:00-12:00
Cegielnia Psucka
23.10.201808:00-16:00
Cegielnia Psucka
24.10.201808:00-16:00
Cegielnia Psucka
25.10.201808:00-16:00
Cegielnia Psucka
26.10.201808:00-16:00
Pianowo-Daczki, Studzianki
26.10.201808:00-17:00
Gmina Sońsk
Kałęczyn
23.10.201808:00-18:00
Gmina Załuski
Nowe Olszyny, Stare Olszyny, Przyborowice Dolne
26.10.201808:00-12:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Sierpc
Gorzewo
23.10.201809:00-12:00
Gmina Bielsk
Ciachcin, Konary, Ciachcin Nowy
24.10.201809:00-14:00
Gmina Gozdowo, Gmina Brudzeń Duży
Nowe Karwosieki, wyłączony obwód kierunek Brudzeń
24.10.201809:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Osiek
Stacje: Kretki Duże 4, Kretki Małe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
22.10.201808:00-13:0023.10.201815:00-19:00
Gmina Wąpielsk
Stacje: Ruszkowo PGR. Wąpielsk: 6, 7, 9, 13, Wieś.
22.10.201808:00-12:0024.10.201814:00-18:0025.10.201814:00-18:00
Stacje: Bielawki. Bielawki 2. Kierz Radzikowski 4. Wąpielsk: 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 12, SKR.
26.10.201808:00-10:0026.10.201814:00-19:00
Gmina Brzozie
Linia Brzozie 9 obwód 100.
22.10.201810:00-16:00
Gmina Bartniczka
Linia Jastrzębie 8 obwód 400.
23.10.201808:00-15:00
Linia Jastrzębie 9 obwód 100.
23.10.201808:00-15:00
Linia Komorowo 3 obwód 300.
23.10.201808:00-15:00
Stacja Jastrzębie 5.
23.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Nowogród 5.
23.10.201808:00-15:00
Gmina Osiek, Gmina Wąpielsk, Gmina Kurzętnik
Stacje: Jeziorki. Łapinóż: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Łapinóżek: 1, 2, 3.
24.10.201808:00-13:0026.10.201815:00-19:00
Gmina Bobrowo
Linia Bobrowo Owczarnia obwód 200.
24.10.201810:00-16:00
Gmina Jabłonowo
Linie Jabłonowo Pomorskie Kopernika obwody 200, 400, 800 dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulice: Bołtucia, Chopina, Kopernika, Polna, Wojska Polskiego.
25.10.201808:00-16:00
Linie Jabłonowo Pomorskie Sikorskiego obwód: 100, 200, 700 dla miejscowości Jabłonowo Pomorskie ulice: Kolejowa, Lipowa, Sikorskiego.
26.10.201808:00-16:00
Gmina Jabłonowo, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje Konojady: 3, 4, 5.
25.10.201808:00-14:30
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacje Nawra Osiedle 2, Ustronie, Żwirki.
25.10.201808:30-12:30

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Ruda 8 obwód 300, Ruda 14 obwód 100
22.10.201808:00-15:00
Grudziądz, ul. Miłosza
23.10.201811:00-14:00
Grudziądz, ul. Waryńskiego- przepompownia ścieków
25.10.201808:00-13:00
Grudziądz, ul. Skowronkowa numery: 11, 23, 25, 34, 36, 38
25.10.201809:00-18:00
Gmina Książki
Stacje: Osieczek 5, 6, 7, 11, 14, 17, 18
23.10.201808:00-16:00
Gmina Stolno
Stacje: Rybieniec 1 do 6, Stolno 5 CPN
23.10.201808:00-14:00
Gmina Stolno, Gmina Papowo Biskupie
Stacja: Nowy Dwór Król. 1 obwód 200
24.10.201809:00-14:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacja: Przydwórz 4
25.10.201807:00-19:00
Miasto Wąbrzeźno, Gmina Płużnica
Stacje: Przydwórz 1, 3, 7, 8; Bartoszewice 3
25.10.201808:00-09:00
Stacje: Przydwórz 1, 3, 7, 8; Bartoszewice 3
25.10.201816:00-19:00
Gmina Płużnica
Stacje: Wiewiórki 4, 8
26.10.201809:00-19:00

Region Radziejów

Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OTMIANOWO 2 obwód 200
22.10.201808:00-14:30
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY GS MIESZALNIA, OSIĘCINY PZZ,
22.10.201808:00-10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY KRUSZWICKA obwód 600 ulica Kujawska
24.10.201808:00-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZIELIŃSK 2, 4
25.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUDUNKI 2 obwód 100
22.10.201810:00-14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Aleksandrów Wyspiańskiego, Białe Błota 1, 2, 3, 4, Otłoczyn PKP, Otłoczyn Hydrofornia PKP, MOP 2 Otłoczyn .
24.10.201807:45-10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUDUNKI 1 obwód 300
25.10.201808:00-11:00
Gmina Dobre, Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TARNÓWKA, KŁONOWO PARCELE, KŁONOWO 1, 3, BYCZYNA 1, 4, 5
23.10.201808:00-10:0023.10.201815:00-17:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BISKUPICE 6,7, BISKUPICE WIATRAKI
23.10.201808:00-10:0023.10.201815:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEMYSTKA 1 obwód 100
23.10.201808:00-16:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZNO 1 obwód 400
23.10.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Wielka Nieszawka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Karczemka, Otłoczyn 1, 2, 3, 4 .
24.10.201810:00-12:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Mikanowo 4
24.10.201812:00-14:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUPY DUŻE 1
25.10.201808:00-12:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WÓLKA KOMOROWSKA 1 obwód 100
25.10.201808:00-14:30
Gmina Topólka, Gmina Bytoń, Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GŁUSZYN 2 obwód 400
25.10.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁOŃSK DOLNY 3 obwód 200
26.10.201808:00-14:30
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BRONISŁAW 2
26.10.201810:00-14:00
Gmina Raciążek, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARZEWO 1
26.10.201812:00-15:00

Region Rypin

Gmina Wielgie
Stacja Witkowo 2 obwód 100 kierunek Szczepanki.
22.10.201808:00-14:00
Stacja Bętlewo 5 obwód 100 kierunek Kowalski.
24.10.201808:00-13:00
Stacja Tupadły Rumunki 7.
24.10.201808:00-11:00
Stacja Wielgie 1 k/Dobrzynia obwód 500 kierunek ER-Bruk.
25.10.201808:00-11:00
Gmina Zbójno
Stacja Działyń 1.
22.10.201808:00-15:00
Gmina Brzuze
Stacje Piskorczyn 1, 2, Radzynek 2, 3, 4, Ugoszcz 2, 3.
23.10.201807:30-10:00
Stacje Radzynek od 1 do 5, Somsiory 1, 4.
25.10.201815:00-19:00
Stacja Piskorczyn 2.
26.10.201807:30-10:0026.10.201815:00-19:00
Stacje Piskorczyn 1, Ugoszcz 2, 3.
26.10.201807:30-10:00
Gmina Skępe
Stacja Jarczewo 4.
23.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Lipno Południe 2 obwód 400 - ul. Jabłoniowa, ul. Malinowa, ul. Narcyzowa.
23.10.201808:00-14:00
Gmina Rogowo
Stacje Rogowo 4, 5, Huta Nadróż 2.
25.10.201808:00-18:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Obrowo 1 Obrowo ulice Parkowa, Poziomkowa, Olszynowa, Warszawska, Energetyczna, Mokra, Aleja Lipowa, Kolejowa
22.10.201807:00-10:00
Stacje Bachorze, Bachorze 2, Łążyn 4 k/Dobrzejewic, Stacja CEDRUS OBCA
23.10.201806:00-08:00
Stacje Dobrzejewice 13 i Łążyn 7 k/ Dobrzejewic
23.10.201806:00-08:00
Stacja Bachorze
25.10.201807:00-08:00
Stacje Bachorze, Bachorze 2, Łążyn 4 k/ Dobrzejewic , Cedrus Obca
25.10.201817:00-20:00
Stacja Kawęczyn 5
26.10.201808:00-13:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Kowalewo Konstytucji 1 Maja 2 Martyniec , Kowalewo Pomorskie ulica Kilińskiego
22.10.201808:00-16:0024.10.201808:00-16:00
Stacja Józefat 2
22.10.201810:30-12:30
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Stolarze i Bednarze ul. Polna 1 do 7
22.10.201808:00-17:00
Stacja Szerokopas 2
22.10.201808:30-12:30
Stacja Bielczyny 2
22.10.201809:00-17:0023.10.201809:00-17:00
Stacja Mickiewicza Chełmża ul Mickiewicza 6 i 6a
23.10.201808:00-14:00
Stacja Skargi Pawilon ul Sienkiewicza 26
23.10.201814:30-17:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Lubicka 3 obwód kierunek ul. Lubicka -Winnica
22.10.201811:00-17:00
Stacja Rudacka obwód kierunek Rudacka - miasto
23.10.201808:30-15:30
Stacja Długosza ul. Zamenhoffa 19- 29
24.10.201808:00-13:00
Stacja Rubinkowo 1 ul. Donimirskiego nr 5 do 5b, Kasztanowa 1i
25.10.201808:00-14:00
Stacja Kotwica Toruń ulica Stanisława Przybyszewskiego
26.10.201808:00-11:30
Stacja ST 3 Świętopełka Toruń ul Świętopełka 30 do 30b, 36 do 36 c
26.10.201808:00-17:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Pluskowęsy 9 k /Chełmży
23.10.201807:00-11:00
Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacje Bachorze, Bachorze 2, Łążyn 4 i 7k/ Dobrzejewic, Cedrus Obca
24.10.201806:00-08:00
Gmina Lubicz
Stacja Jedwabno 5
24.10.201808:30-15:30
Gmina Łysomice
Stacja Kamionki Małe 11
25.10.201808:00-13:00
Gmina Wielka Nieszawka
Sttacja Mała Nieszawka 11
25.10.201808:00-15:00
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacje Łążyn 3k/ Dobrzejewic, Łążynek 4, Dobrzejewice 3, 5, 12, 14, Głogowo 1, 2, Szembekowo 2 Dobrzejewice , Brzozówka , Głogowo ulice Osikowa, Baśniowa, Osiedlowa, Młodzieżowa, Długa, Owocowa, Szembekowo ulice Osiedlowa, Owocowa, Łążynek , Łążyn , Mierzynek
26.10.201806:00-08:00
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Grębocin 8 ul. Koniczynki, Jastrzębia, Okrężna , Papowska, Kłopot
26.10.201808:00-13:00

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
stacja Warząchewka Królewska 2
22.10.201808:00-11:00
Józefowo, Modzerowo, Józefowo, Wistka Królewska
24.10.201808:30-12:00
Gmina Fabianki
Chełmica-Cukrownia, Fabianki, Chełmica Duża, Cyprianka, Wilczeniec Fabiański, Nasiegniewo
23.10.201807:00-10:0024.10.201808:00-11:00
Fabianki, Wilczeniec Fabiański
23.10.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Fabianki
Chełmica Duża, Chełmica Mała, Nasiegniewo, Świątkowizna, Chełmica-Cukrownia, Łochocin, Wichowo
24.10.201812:00-16:0026.10.201812:00-17:00
Gmina Brześć Kujawski
Stary Brześć Czworaki
25.10.201809:00-15:00
Stary Brześć Czworaki obwód 200
26.10.201811:00-14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie