Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulice Lubczykowa, Kalinowa
16.07.201808:00-10:0016.07.201818:00-20:00
Gdańsk ul. Cyprysowa 19 do 31, Orzechowa 1 do 15, Kartuska 351 do 398, Jasieńska 38 do 73, Kuszników 2 do 6, Szczytników
18.07.201808:30-11:30

Region Kartuzy

Gmina Przodkowo
Bielawy
16.07.201808:30-14:00
Gmina Żukowo
Żukowo ulica Kościerska
19.07.201808:00-17:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Linia, Gmina Nowa Karczma, Gmina Karsin
Rekownica , Będomin , Kościerzyna ulice Towarowa, Rolnicza, Przemysłowa, Będominek , Kula-Młyn , Zielenin , Nowy Klincz , Mały Klincz , Puc
19.07.201811:00-14:00

Region Starogard Gdański

Gmina Zblewo
Borzechowo Wieś gmina Zblewo
16.07.201808:00-14:00
Borzechowo, Pazda, Twardy Dół
19.07.201808:00-09:0019.07.201813:00-14:00
Borzechowo Wieś gmina Zblewo
19.07.201809:00-13:00
Zblewo Wybudowanie
20.07.201808:30-12:00
Gmina Morzeszczyn
Dzierżążno Gmina Morzeszczyn
16.07.201810:00-15:00
Gmina Starogard Gdański
Janin, Trzcińsk
17.07.201808:00-09:0017.07.201815:00-16:00
Jabłowo gmina Starogard Gdański kierunek kościół i wieś
18.07.201807:00-15:00
Gmina Warlubie, Gmina Osiek, Gmina Smętowo Graniczne
Gmina Osiek Lisówko, Jeżewnica, , Bukowiny, Udzierz, , Długolas, , Rynkówka,
18.07.201808:00-09:0018.07.201816:00-17:00
Gmina Kaliska
Kamienna Karczma, Piece, Biedaczek,
19.07.201808:00-09:0019.07.201814:00-16:00
Czarna Woda Oczyszczalnia
20.07.201808:00-13:00

Region Tczew

Gmina Pszczółki
Kolnik ulice Sosnowa, Leszczynowa, Akacjowa
16.07.201809:00-11:30
Gmina Trąbki Wielkie
Kaczki ulica Gdańska
16.07.201809:00-11:30
Miasto Tczew
Tczew ulica Kaszubska 9 ,10 ,11 ,12 ,13
18.07.201808:00-16:00

Region Wejherowo

Gmina Łęczyce, Gmina Luzino
Kębłowo ulica Lęborska, Zamkowa, Charwatynia , Strzebielino ulica Wejherowska
16.07.201808:30-14:30
Gmina Krokowa
Goszczyno ulice Żarnowiecka, Polna
17.07.201808:30-14:30
Gmina Szemud
Dobrzewino ulica Klonowa
17.07.201810:00-13:00
Gmina Linia
Kętrzyno
18.07.201808:30-14:30
Gmina Wejherowo
Bieszkowice ulice Gdańska, Brzozowa, Piaskowa, Piecewska, Wolności, Żwirowa, Nowy Dwór Wejherowski ulice Poprzeczna, ks. dr. Leona Heyke, Jagodowa, Podgórna, Wejherowska, Mahoniowa, Wiśniowa, Sosnowa, Reszki.
19.07.201808:00-10:0020.07.201816:00-17:0021.07.201816:00-17:00
Bieszkowice ulice Gdańska, Wolności.
19.07.201808:00-10:0020.07.201812:00-17:0021.07.201816:00-17:00
Gowino ulica Jeziorna.
19.07.201810:00-14:00
Gmina Choczewo
Szklana Huta
19.07.201808:30-14:30
Gmina Puck, Gmina Władysławowo
Swarzewo stacja abonencka Swarzewo MEWI
20.07.201808:00-14:30
Miasto Puck
Puck ulica Adama Asnyka 12, 14, 16, 18
20.07.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto Jarocin
Jarocin Opłotki 1 do 10
16.07.201812:30-13:30
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Wyrębin 27 do 37, Gospodarstwo Rolne Wojciech Wójcik Biały Dwór, Firma Furmix Waknor Biały Dwór
17.07.201807:00-17:00
Wyrębin 27 do 37
17.07.201808:00-15:00
Wyrębin , Góreczki, Pogorzałki Wielkie, Dębówiec, Gospodarstwo Rolne Wójcik Dębówiec, Przedsiebiorstwo Rolne Rusko-Góreczki, Ferma Dębówiec
17.07.201808:00-09:0017.07.201820:00-21:00
Gmina Rozdrażew
Dzielice
17.07.201811:00-15:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Krotoszyn ul. Ceglarska 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 14A, 14B, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 32 ul. Okrężna 2, ul. Wielkopolska 17, 19, 21
18.07.201807:00-09:00
Gmina Żerków
Chwałów nr 1 - 20
18.07.201808:00-12:00
Gmina Chocz
Stary Olesiec 1 do 45
19.07.201808:30-11:30
Miasto i Gmina Pleszew
Kowalew ul. Łąkowa 7 do 12, Dworcowa 22, Jarocińska 8A
20.07.201807:30-09:30
Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Kotlin
SUCHORZEW Ul. Podgórna, Kowalewska, Osiedlowa
20.07.201810:30-14:30

Region Kalisz

Gmina Nowe Skalmierzyce
Droszew dz. 157, dz. 289/2
16.07.201809:00-11:00
Biskupice Ołoboczne ul. Łąkowa 5-30
18.07.201809:00-11:30
Gmina Koźminek
Pietrzyków 39-49
16.07.201810:00-11:30
Słowiki 16-37, Nakwasin Nowy 93-94,
16.07.201812:30-14:00
Koźminek ul. Brzozowa 1-6, ul. Lipowa 1-17, ul. Wierzbowa 1-13
17.07.201810:00-11:30
Gmina Żelazków, Gmina Ceków-Kolonia
Podzborów 8 10-23 Zborów 44-46
17.07.201809:00-12:00
Gmina Lisków
Wygoda 1-8
17.07.201812:30-14:00
Budy Liskowskie 42-52, Swoboda 4-15
20.07.201809:00-15:00
Lubień 1-13, Swoboda 1-3, 16-26
20.07.201809:00-17:00
Gmina Szczytniki
Tymieniec Wieś 1-10,14, Tymieniec Jastrząb 4, Tymieniec Dwór 8
18.07.201810:00-11:30
Kościany 1-29
18.07.201812:30-14:00
Radliczyce, 61-90 Szkoła
19.07.201812:30-14:00
Krowica Pusta: 4-25
20.07.201810:00-11:30
Krowica Zawodnia: 39-52a
20.07.201812:30-14:00
Gmina Brzeziny
Jamnice 1-14
19.07.201809:00-13:00
Gmina Szczytniki, Gmina Koźminek
GORZUCHY, od nr 1-2, 8-21
19.07.201810:00-11:30

Region Kępno

Gmina Sokolniki
Prusak , Pichlice , Jasienie , Góry , Szustry , Szustry , Borki Pichelskie , Ryś
17.07.201808:30-14:30

Region Koło

Gmina Kościelec
Trzęśniew
20.07.201809:00-12:00
Miasto Koło
Koło ul. Sosnowa
20.07.201809:00-12:00

Region Konin

Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Żychlin ulice Bukowa, , Poziomkowa, Borowa, Jałowcowa,
16.07.201808:00-15:00
Żychlin ulice Borowa, Bukowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Sosnowa.
17.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Tuliszków, Gmina Stare Miasto
Żdżary, Żdżary-Kolonia, Kępina
16.07.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Kleczew
Jabłonka, Danków, Danków A
17.07.201809:00-11:00
Gmina Kramsk, Gmina Koło
Ochle, Borki, Stanisławów, Ksawerów
18.07.201809:00-11:00
Barce, Borki, Stanisławów, Ksawerów
18.07.201812:00-14:00
Gmina Stare Miasto
Barczygłów, Czaja Górka
18.07.201812:00-15:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Tęczowa, Kolorowa, Błękitna
16.07.201809:00-10:00
Ostrów Wielkopolski ul. Mielczarskiego, Andersa 11, 13, Żółkiewskiego 22 do 30, 23 do 29, Skorupki 16 do 34, 7 do 35, Abrahama 10 do 26, 9 do 25, Sierakowskiego 1 do 17, 6 do 16.
17.07.201809:00-14:00
Gmina Ostrzeszów
Ostrzeszów-Pustkowie Południe 67 do 73, 75 do 78, 80, działki budowlane
17.07.201809:00-12:00
Szklarka Przygodzicka 1 do 66 , Szkoła , Telefonia Komórkowa
19.07.201808:00-16:00
Gmina Sieroszewice, Miasto i Gmina Mikstat
Biskupice Zabaryczne 98, 100,, 102, 105, Hanobry 97, 101, 103, 104, 105, 106, Strzyżewek 1, 2.
18.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Mikstat, Gmina Ostrzeszów
Olszyna 101 do 103B , Rogaszyce 151 do 154A, Przepompownia Wody
20.07.201809:00-16:00
Miasto I Gmina Odolanów
Boników ul. Szkolna 1 do 19, 2 do 24 , ul. Odolanowska 21 do 41 , 4 do 12 , ul. Wesoła 2 do 6 , ul. Polna , ul. Cicha 1, 2 , ul. Długa sklep , Garki 13, 14
20.07.201809:00-13:00

Region Słupca

Gmina Ostrowite
Giewartów
16.07.201812:00-14:00
Siernicze Małe
17.07.201809:00-13:00
Kosewo, Lipnica
19.07.201808:00-10:0019.07.201815:00-17:00
Lipnica, Kierz, Skrzynka
19.07.201808:00-17:00
Gmina Powidz, Miasto i Gmina Zagórów, Gmina Rzgów
Dolina, Szetlew, Podbiel, Szetlewek, Stanisławów, Trąbczyn, Trąbczyn Dworski, Goździków, Rzgów Drugi, Świątniki, Rzgów
18.07.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Zagórów
Trąbczyn, Trąbczyn Dworski
18.07.201809:00-13:0019.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Ostrowite
Salamonowo, Skrzynka, Adamowo
18.07.201813:00-15:00
Gmina Słupca
Piotrowice
19.07.201809:00-13:00
Miasto Słupca
Słupca ulice Warszawska, Wspólna
19.07.201809:00-13:00
Gmina Orchowo
Szydłówiec
19.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Dolne Grądy, Tłoczyzna, Kruszyny
20.07.201808:00-11:00
Gmina Powidz
Ostrowo
20.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Witkowo
Małachowo-Szemborowice
20.07.201809:00-17:00

Region Turek

Gmina Dobra
Stawki
16.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Dryja
17.07.201808:00-16:00
Miasto Turek
Turek ulice Łąkowa,
20.07.201809:00-11:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Moczyłki , Klępino Białogardzkie , Żytelkowo , Białogard ulica Szosa Połczyńska
16.07.201808:00-12:0019.07.201808:00-12:00
Klępino Białogardzkie , Dargikowo , Pomianowo
17.07.201808:00-11:0019.07.201811:00-14:00
Gmina Sławoborze, Miasto i Gmina Świdwin
Świdwin, Rokosowo
16.07.201809:00-16:00

Region Bytów

Gmina Koczała
Bielsko , Bielsko OTL
19.07.201807:30-11:00
Bielsko Osada Leśna, Bielsko Osada Rolna, Bielsko Osada Leśniczówka, Bryle
19.07.201807:30-17:00
Miasto i Gmina Polanów, Gmina Parchowo
Parchowo ulice Kartuska, Ogrodowa, Strażacka, Polna, Kościerska, Zielony Dwór , Karłowo , Frydrychowo , Świercze
17.07.201807:30-12:00
Gmina Parchowo, Miasto i Gmina Bytów
Jamno, Żukówko, Jamnowski Młyn, Mała Wieś, Szarzyn
17.07.201812:30-17:00
Gmina Studzienice
Półczno
18.07.201808:30-13:00
Skwierawy
19.07.201808:00-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Sieroczyn
16.07.201808:00-12:00
Gmina Rzeczenica
Breńsk
17.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Debrzno, Miasto i Gmina Człuchów
Barkowo, Buchowo
17.07.201809:00-13:00
Gmina Lipnica
Wierzchocina
18.07.201811:00-15:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Złocieniec
Lubieszewo, Zatonie
17.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Czaplinek
Głęboczek nr 9, 10, 10A, 11, 12, dz. nr 365/1, 374/5 i 374/6
18.07.201808:00-14:00
Głęboczek, Piaseczno
18.07.201808:00-10:0019.07.201814:00-16:00
Gmina Wierzchowo, Miasto i Gmina Czaplinek
Kamienna Góra, Dębniewice
20.07.201809:00-17:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Niekanin, Kołobrzeg
19.07.201808:00-11:0020.07.201817:00-20:00
Niekanin, Stramnica, Kołobrzeg
19.07.201808:00-19:0020.07.201808:00-20:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Rymań, Miasto i Gmina Gościno
Wartkowo, Dargocice, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna, Dębica, Leszczyn
19.07.201808:00-11:0019.07.201815:00-18:0020.07.201808:00-10:0020.07.201815:00-18:00

Region Koszalin

Gmina Manowo
Manowo 66M
16.07.201808:30-14:00
Jagielno , Cewlino ulica Cisowa
19.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Darłowo
m. Darłowo ul. Morska 43C
16.07.201809:00-13:00
Miasto Koszalin
Koszalin ulica Szczecińska 39-41A
20.07.201809:00-13:00

Region Lębork

Gmina Główczyce
Pobłocie
17.07.201809:30-15:00

Region Słupsk

Miasto Słupsk
Słupsk ul Jesionowa
16.07.201808:00-15:00

Region Szczecinek

Gmina Grzmiąca
Wielawino Rogatki
16.07.201809:30-13:30

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Kazimierzowo od 3 do 5, Elbląg ulice Nizinna, Polderowa
17.07.201807:00-09:0017.07.201814:00-16:00
Elbląg ulica Jaworowa 3
19.07.201808:00-14:00
Elbląg ulice Warszawska 66, 68
19.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Nowy Dwór
Jazowa budowa S 7
18.07.201807:00-18:00
Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Nowy Dwór
Kazimierzowo od 12 do 35 , Janowo, Władysławowo, Adamowo, Jazowa
18.07.201809:00-16:0018.07.201816:00-18:00

Region Kętrzyn

Gmina Piecki
Piecki ulica Wiśniowa,
16.07.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Zawada,
17.07.201808:00-14:00

Region Kwidzyn

Miasto Kwidzyn
Kwidzyn ul. Krańcowa 10C
16.07.201808:00-14:00
Kwidzyn ulica Koło, Grudziądzka.
18.07.201809:00-11:00
Gmina Kwidzyn
Korzeniewo, Lipianki
17.07.201808:00-11:00
Podzamcze, Biały Dwór.
18.07.201808:30-14:00
Korzeniewo, Obory, Grabówko, Nowy Dwór
20.07.201808:00-09:00
Gmina Ryjewo
Mątowskie Pastwiska, Ryjewo
17.07.201808:00-15:00
Gmina Stary Dzierzgoń, Miasto i Gmina Susz
Stare Miasto
19.07.201809:00-12:00
Gmina Sadlinki
Grabowo, Kaniczki, Wiśliny
20.07.201810:00-11:00
Gmina Dzierzgoń, Gmina Gardeja, Gmina Sadlinki, Gmina Rogóźno
Kalmuzy, Gardeja, Jamy, Dziwno, Jasna
20.07.201812:00-13:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Dobre Miasto
Dobre Miasto ulice gen. Tadeusza Kościuszki 2B, 2E, Tadeusza Nalepy 1, przepompownia
17.07.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Kraszewo, Chełm
18.07.201809:00-13:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Jeziorany-Kolonie nr 21, 22, 23, 23A
19.07.201809:00-13:00

Region Olsztyn

Gmina Gietrzwałd
Gronity ulice Olsztyńska, Pod Sosnami, Jarzębinowy Gaj
16.07.201809:00-13:00
Gmina Jonkowo
Garzewko
17.07.201808:30-12:30
Gmina Gietrzwałd, Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Jonkowo
Łupstych , Gutkowo , Olsztyn ulice Żurawia, Rybitwy, Mewy
19.07.201808:30-09:3019.07.201815:30-16:30
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulice Piotra Diernowa, Turystyczna
19.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Jonkowo
Gutkowo , Olsztyn ulice Poranna, Młodzieżowa
19.07.201809:30-15:30
Miasto i Gmina Barczewo
Kaplityny , Łęgajny ulice Olsztyńska, Ogrodowa, Cisowa
20.07.201809:00-13:00

Region Ostróda

Gmina Jonkowo
Szałstry
16.07.201808:00-18:00
Miasto i Gmina Ostróda
Kajkowo ulice Henrykowska, Dębowa, Bukowa, Ogrodowa, Słoneczna, Szafranki ulica Morelowa,
17.07.201807:30-16:00
Gmina Grunwald
Gierzwałd
17.07.201808:00-18:0023.07.201808:00-13:00
Gmina Gietrzwałd, Miasto i Gmina Morąg
Woryty, Bogaczewo
17.07.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Morąg
Słonecznik
18.07.201809:00-13:00
Gmina Olsztynek
Pawłowo
20.07.201809:00-13:00

Region Szczytno

Gmina Jedwabno
Piduń , Rekownica
16.07.201808:00-13:00
Gmina Wielbark
Zieleniec
17.07.201809:00-14:00
Lesiny Wielkie , Zapadki
18.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Pasym
Tylkówko, Tylkowo
17.07.201809:00-13:00
Jurgi
20.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Świętajno
Olszyny, Jerutki
19.07.201808:00-10:3019.07.201813:30-16:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Glinojeck
Kondrajec Pański, Dreglin, Glinojeck ul. Górka
17.07.201807:30-15:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ulice Składowa, Niechodzka
17.07.201808:30-18:00
Gmina Pokrzywnica
Gzowo
17.07.201809:00-11:00
Budy Pobyłkowskie, Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Wólka Zaleska
19.07.201809:00-14:00
Gmina Serock, Gmina Pokrzywnica
Wólka Zaleska, Zalesie Borowe
18.07.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Pułtusk
Pawłówek - obwód kablowy.
19.07.201808:30-13:30
Gmina Sońsk
Gąsocin ul. Ciechanowska, Komory Dąbrowne
20.07.201808:30-12:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gąbin
Grabie Polskie
16.07.201808:00-14:00
Gmina Iłów
Łady, Wola Ładowska
17.07.201807:30-14:30
Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Nowy Duninów, Miasto i Gmina Włocławek
Nowa Wieś, Skoki Małe
19.07.201808:00-12:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Łęczyca
Topola Królewska, Łęczyca ulica Konopnicka
16.07.201807:30-14:30
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulice Łąkoszyńska, Łódzka, Świętego Stanisława
16.07.201809:00-15:0017.07.201809:00-15:00
Kutno, ulica Wyszyńskiego 11a
19.07.201808:00-12:00
Leszno
20.07.201808:00-11:00
Gmina Oporów
Kamienna, Kolonia Mnich
18.07.201807:30-20:30
Gmina Oporów, Miasto i Gmina Żychlin, Gmina Bedlno
Wólka-Lizigódź, Wola Prosperowa, Wólka-Janki, Wola Owsiana, Jurków Pierwszy, Czesławów, Drzewoszki Małe, Wyrów, Ruszki, Florianów, Kręcieszki
18.07.201807:30-09:0018.07.201819:00-20:30
Gmina Piątek
Sypin
18.07.201808:00-10:00
Gmina Góra Św. Małgorzaty
Rogulice, Zagaj
20.07.201808:00-17:00

Region Mława

Miasto i Gmina Mława
Mława ulice Bolesława Prusa, Fryderyka Chopina, Romualda Traugutta, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Anny Jagiellonki, Marii Skłodowskiej-Curie, Marii Dąbrowskiej, Juliana Tuwima, gen. Franciszka Krajowskiego
16.07.201808:00-14:00
Gmina Rybno
Grabacz
17.07.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Żuromin, Gmina Szydłowo, Gmina Radzanów
Dębsk ulice Centralna, Bagienna
18.07.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Działdowo
Działdowo ulica Chmielna
18.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Żuromin
Żuromin ulica Mławska
20.07.201809:00-12:00

Region Płock

Gmina Stara Biała
Nowe Draganie, Stara Biała, Kruszczewo, Maszewo Duże
16.07.201808:00-16:00
Gmina Mała Wieś
Stare Gałki, Brody Małe
17.07.201808:00-11:00
Gmina Stara Biała, Miasto i Gmina Płock
Bronowo-Zalesie, Nowe Bronowo, Płock
20.07.201808:00-11:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
Kozarzewo, Zaborowo
17.07.201808:00-16:0018.07.201808:00-16:0019.07.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Cieksyn, Lelewo, Mokrzyce Dworskie
17.07.201808:00-12:00
Nasielsk ulica Leśna
18.07.201808:30-12:30

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Sikórz
17.07.201809:00-15:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Dębowa Łąka
Stacja Dębowa Łąka 7.
16.07.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Paliwodzizna 4.
16.07.201808:00-13:00
Linia Dąbrowska obwód 500 dla miejscowości Golub-Dobrzyń ulice: Drwęcka i Malinowskiego.
17.07.201810:00-16:00
Linia Pusta Dąbrówka 1 obwód 200 i 300.
19.07.201808:30-15:30
Gmina Radomin
Linia Płonne 8 obwód 200.
16.07.201808:30-15:30
Gmina Wąpielsk
Stacja Półwiesk Mały 2.
16.07.201811:00-17:00
Gmina Świedziebnia
Stacja Mełno 2.
17.07.201808:00-13:00
Stacja Granaty 1.
17.07.201811:00-17:00
Stacja Dzierzno 3.
19.07.201808:00-16:00
Stacje: Zofiewo: 1, 2, 3. Szarłaty. Janowo 3.
20.07.201816:00-20:00
Miasto i Gmina Brodnica
Linia Orzeszkowa obwód 700 złącze 36 07 16 dla miejscowości Brodnica ulica Lidzbarska 15A.
17.07.201808:00-16:30
Linia Wylęgarnia obwód 1100 dla miejscowości Brodnica ulice: Konopnicka, Wesoła.
17.07.201808:00-18:00
Linia Zielona obwody: 100, 200, 300, 400 dla miejscowości Brodnica ulice: Konopnickiej, Skarpa, Staszica, Zielona.
17.07.201808:00-18:00
Gmina Jabłonowo, Gmina Bobrowo
Stacja Kruszyny 5.
18.07.201808:00-13:00
Gmina Zbiczno
Linia Zbiczno 10 obwód 100.
18.07.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Bobrowo
Stacja Tylice 5.
18.07.201811:00-17:00
Gmina Biskupiec
Linia Biskupiec 2 obwód 100 i 500 oraz linia Biskupiec Kościuszki obwód 300 oraz linia Biskupiec 8 obwód 100.
19.07.201808:00-17:00

Region Grudziądz

Gmina Książki
Stacja Zaskocz 3
17.07.201808:00-15:00
Gmina Papowo Biskupie
Stacja Żygląd 3
17.07.201809:00-14:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacja: Wałycz 9 obwód 300
18.07.201808:00-13:00
Stacja: Sitno 1 obwód 100
19.07.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz Kurpiowska 3
19.07.201810:00-14:00

Region Radziejów

Gmina Boniewo, Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SARNOWO 1 .
16.07.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WÓLKA 5 .
16.07.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW WYSPIAŃSKIEGO ulica Wyspiańskiego .
16.07.201809:30-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZYBRANÓWEK 3 .
17.07.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW SPOKOJNA obwód 100 ulica Dolna, Zawadzkiej, Leśna, Listna, Nowa, Zielona .
19.07.201809:30-13:30
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM CZSP ulica Mickiewicza, Szmurły, Słowackiego, Leśna, Widok, Lorentowicza .
16.07.201810:00-13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM INWALIDÓW ulica Mickiewicza, Leśna, Armii Krajowej, Nieszawska, Wojska Polskiego .
19.07.201810:00-13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK STASZICA 1 ulica Staszica, Warzelniana .
20.07.201810:00-13:00
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LEPSZE 3
17.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Nieszawa
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA KOŚCIUSZKI ulica Spornego, Szkolna, Kościuszki, Zjazd .
17.07.201808:00-09:3017.07.201814:30-16:0018.07.201810:00-13:00
Gmina Raciążek, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK PIEKARNIA obwód 200 „GAZY” .
17.07.201809:30-14:30
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁOWICZEK 4 .
18.07.201808:00-11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁOWICZEK 6 .
18.07.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁOWICZEK 3 .
18.07.201811:00-14:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KUCERZ obwód 100 .
18.07.201808:00-15:0019.07.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KAZIMIERZEWO 1 .
19.07.201808:00-15:00
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MORZYCE 2 KOLONIA .
18.07.201808:30-15:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIŁACHÓWEK 3 obwód 100 .
19.07.201809:00-13:00
Gmina Waganiec, Gmina Lubraniec, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JÓZEFOWO 1 .
20.07.201808:00-15:00

Region Rypin

Gmina Skrwilno
Stacje: Zofiewo: 1, 2, 3. Szarłaty. Janowo 3.
16.07.201808:00-10:0020.07.201816:00-20:00
Gmina Tłuchowo
Stacja Koziróg Rzeczny 3 obwód 100 kierunek Piórkowski
16.07.201808:30-14:00
Stacja Tłuchówek 4
16.07.201808:30-14:00
Gmina Skępe
Stacje Skępe 2, 3, 4, 17. ul. Dworcowa, ul. 1 Maja 93-108, ul. Klasztorna, ul. Okopowa, ul. Plażowa, ul. Komunalna.
17.07.201808:00-11:0019.07.201814:00-18:00
Stacje Skępe 5, 9. ul. Komunalna, 1 Maja, ul. Kolejowa, ul. Zabłotna do Ogrodowej.
19.07.201808:00-11:0019.07.201814:00-18:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Chudzewo 2 obwód 200 kierunek Lenie.
17.07.201808:30-13:30
Stacja Dobrzyń Polna 2 ul. Polna i okoliczne.
20.07.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Marianki 2
17.07.201808:30-14:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Radomice 4 obwód 200 kierunek szosa Włocławek-Lipno
18.07.201808:30-14:00
Lipno ul. Komunalna 10 oraz budynek kontenerowy.
20.07.201808:00-13:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Miasto i Gmina Lipno, Gmina Chrostkowo, Gmina Skępe, Gmina Skrwilno, Gmina Ciechocin
Stacja Wymyślin 5. ul. Świerkowa, ul. Spokojna, ul. Sosnowa, ul. Jodłowa. Stacje Skępe 14, 15, 20 Suszarnia, 28 SKR. ul. Akacjowa, ul. Bażancia, ul. Grzybowa, ul. Jagodowa, ul. Jarzębinowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa, ul. Topolowa, ul. Wiśniowa, ul. Warszawska, ul. Spółdzielcza, ul. Stolarska, ul. Przemysłowa. Stacje Skępe 21, 22, 23, 26, 27, 30, 32, 35 ul. Rybacka, ul. Kujawska, ul. Kwiatowa, ul. Sportowa, ul. Dobrzyńska, ul. Kościelna. Stacja Zajeziorze 1 k/Skępego. Stacja Skępe 11. ul. Krótka, ul. Płocka, ul. Sierpecka do torów PKP, ul. Piaskowa. Stacja Skępe 8. ul. Ogrodnicza, ul. Ogrodowa, ul. Zabłotna, ul. 21 Stycznia. Stacja Skępe 25. ul. Zachodnia, ul. Sosnowa.
19.07.201808:00-11:00
Gmina Wielgie, Gmina Skępe
Stacje Wioska 3, 4. Skępe 1 PZZ ul. Dworcowa, ul. Kolejowa. Skępe 6, 7. ul. 1 Maja ul. Jeziorna, ul. Zielona, ul. Kolejowa.
19.07.201808:00-18:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Tłuchowo
Stacje Łochocin 4, 6, Wichowo 1 do 8 Dom Kultury
20.07.201812:00-14:00

Region Toruń

Gmina Lubicz
Stacja Gronowo 5
16.07.201807:30-11:00
Stacje Młyniec 16 BETONIARNIA , Młyniec 18 i Jedwabno 2 Jedwabno , Młyniec Pierwszy ulice Rogówska, Toruńska, Rzemieślnicza, Jesionowa
16.07.201812:00-15:00
Stacje Rogówko 1, 3, 5, 7, 9, Grębocin 1, 2, 4, 14, 29, Rogówko Działki 1, 2 Brzezinko , Gronowo , Rogówko ulice Lubicka, Osiedlowa, Rogowo , Grębocin ulice Przydatki, Lubicka, Jedwabno
17.07.201810:00-16:00
Stacje Jedwabno 1, 4, 5 Jedwabno ulica Widokowa
19.07.201807:00-13:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Wylęgarnia Chełmża ul. 3-go Maja 6, 20, 61
16.07.201807:30-12:00
Stacja Stolarze-Bednarze Chełmża ulice ks. Piotra Skargi, Polna, Henryka Sienkiewicza
18.07.201807:00-12:30
Gmina Obrowo
Stacje Silno 7, 9 Silno ulice Jarzębinowa, Sosnowa
16.07.201810:00-15:00
Stacja Brzozówka 4
16.07.201811:00-15:00
Stacja Sąsieczno 4
17.07.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Konopnickiej 1 ul Kraszewskiego 53 ,Konopnickiej 13, 15
16.07.201816:00-18:00
Stacja Panieńska Toruń ul. Wojska Polskiego 11-19
17.07.201807:30-13:30
Stacja Działki Zakładów Mięsnych Toruń ulica Rudacka
18.07.201807:00-17:00
Stacja Panieńska Toruń ul. Wojska Polskiego 25-29
18.07.201807:30-13:30
Stacja Panieńska Toruń ul. Wojska Polskiego 31-39
19.07.201807:30-13:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Pruska Łąka 5
18.07.201807:30-11:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Wilkołaka 4
18.07.201808:00-15:30
Gmina Łysomice
Stacja Różankowo 2 Różankowo ulice Kamienna, Granitowa, Olek
18.07.201809:00-12:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Rzęczkowo 9
18.07.201811:00-13:30
Stacja Siemoń 2
19.07.201807:00-13:30
Stacje Czarnowo 5 i 14 Czarnowo ulice Jarzębinowa, Koprowa, Świerkowa, Toporzysko
19.07.201808:30-12:30
Stacja Górsk 2 Górsk ulice Nadwiślańska, Długa, ks. Bronisława Markiewicza
20.07.201807:30-10:00
Stacja Czarnowo 15 Czarnowo ulice Bratkowa, Stokrotkowa, Kwiatowa, Różana, Tulipanowa, Wrzosowa
20.07.201808:30-12:30

Region Włocławek

Gmina Choceń
Choceń, Zakrzewek, Wilkowice, Wilkowiczki, Szczutkowo
16.07.201809:00-15:00
Gmina Fabianki
Krępiny, Zarzeczewo, Krępiny
16.07.201809:00-12:00
Nowy Witoszyn 1 obwód 400
18.07.201809:00-12:00
Gmina Lubień Kujawski
Kamienna, Rutkowice
16.07.201809:00-17:0017.07.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek ulica Stefana Okrzei ze stacji Statoil
16.07.201809:00-11:30
Włocławek ulice Żelazne Wody, Chopina, Barska, Piaski
17.07.201808:30-11:00
Włocławek ulica Toruńska ze stacji Zazamcze 24
17.07.201811:30-14:00
Włocławek ulice Falbanka, Rondo Falbanka
18.07.201808:30-11:00
Włocławek ul. Rybnicka 108b, 108c
18.07.201809:30-12:30
Włocławek ul. Zachodnia 118, Letniskowa 6
18.07.201811:00-14:00
Włocławek ulice Spacerowa, Chełmicka, Obrońców Wisły 1920 r.
18.07.201811:30-14:00
Włocławek ulica Komunalna
19.07.201808:30-11:00
Kosinowo, Zuzałka, Mostki
19.07.201810:30-13:30
Włocławek ulice Płocka, Łęgska
19.07.201811:30-14:00
Włocławek ulice Strzelecka, Modra, Zielona, Szkolna, Miodowa, Cienista, Parkowa
20.07.201808:30-11:00
Miasto i Gmina Kowal
Krzewent
17.07.201808:00-16:00
Kowal ulice Polna, Marii Konopnickiej, Kazimierza Wielkiego, Kołłątaja, Dobrzyńska
19.07.201810:30-13:30
Gmina Baruchowo
stacja Patrówek 1
18.07.201807:00-17:00
Gmina Baruchowo, Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Lubień Kujawski
Grodztwo, Rakutowo, Rakutówek, Więsławice-Parcele, Więsławice, Dobrzelewice, Zakrzewiec, Świątkowice, Baruchowo, Boża Wola, Grodno, Leonowo, Dobra Wola, Kruszynek, Szewo
18.07.201807:00-10:0018.07.201820:00-23:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Brześć Kujawski
Kruszyn ulice Skrzydlata, Szybowcowa, Świerkowa, Zacisze, Ikara, Lotników, Akacjowa, Balonowa, Nowa Wieś ulice Szybowcowa, Spadochronowa, Wieniec ulica Świerkowa
20.07.201811:30-14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie