Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Sienkiewicza 7 do 12
22.10.201809:00-14:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulica Gulgowskiego, Sakowicza, Rybińskiego, Skarbka, Kartuska, Demptowska
22.10.201809:00-15:01

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna, Gmina Nowa Karczma
Rekownica, Rekownica Oczyszczalni, Będomin, Będominek, Kula-Młyn, Zielenin, Wielki Puc
22.10.201809:00-16:00
Gmina Kartuzy
Łapalice ulice Szkolna, Kartuska
23.10.201808:00-16:00
Gmina Dziemiany, Gmina Karsin
Wiele Wybudowanie , Wiele ulice Krótka, Dąbrowska,
24.10.201808:00-11:00
Gmina Żukowo
Miszewko ulica Gdyńska okolice Stacji Benzynowej
24.10.201808:00-10:0024.10.201815:00-17:00
Gmina Chmielno
Cieszenie Las
24.10.201808:30-14:00
Gmina Karsin
Wiele ulica Górska, Wiele Wnukowo
24.10.201811:00-14:00

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Kopernika od 2 do 12
22.10.201807:30-13:30
Starogard Gdański ulice Księdza Blocka, Bohaterów Westerplatte, Kopernika od numeru 1 do 11, Reymonta od numeru 2 do 20
22.10.201809:00-13:00
Gmina Liniewo
Chrósty Wysińskie, Wysin numery 6,8,9,12,13,14,15
22.10.201809:00-13:00
Gmina Kaliska
Kaliska Długa 5A
23.10.201808:30-14:00
Gmina Lubichowo
Wda Wybudowanie numery 6,7,8,9
24.10.201808:00-12:00
Lubichowo Wybudowanie od 6 do 9
24.10.201808:30-15:00
Gmina Lubichowo, Gmina Osiek
Wierzbiny, Skórzenno Las, Karszanek Pole, Smolniki
24.10.201808:00-14:00
Gmina Morzeszczyn
Lipia Góra
24.10.201810:00-15:00

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański
Straszyn ulice Poprzeczna, Młyńska, Polarna, Południowa, Wschodnia, Bolesława Prusa, Michała Drzymały, Henryka Sienkiewicza, Zachodnia, Zwrotnikowa, Równikowa, Arktyczna, Starogardzka, Leśna
20.10.201808:00-12:00
Gmina Kolbudy
Ostróżki ulice Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Czesława Miłosza
22.10.201809:00-15:00
Bąkowo ulice gen. Józefa Wybickiego, Otomińska, Bursztynowa Osada
24.10.201809:00-13:00

Region Wejherowo

Gmina Władysławowo
Karwia ulica ks. B. Lewińskiego.
20.10.201809:00-12:00
Gmina Żukowo, Gmina Krokowa, Gmina Łęczyce, Gmina Linia, Miasto Puck, Gmina Luzino, Gmina Puck, Gmina Szemud, Miasto Wejherowo, Gmina Wicko, Gmina Wejherowo, Gmina Władysławowo, Gmina Choczewo, Gmina Gniewino, Miasto Reda
Kierzkowo
22.10.201809:00-12:00
Gmina Hel
Hel ul. Steyera 8.
23.10.201808:00-15:00
Hel ulica Wiejska 61, 61A.
23.10.201809:30-13:30
Gmina Linia, Gmina Szemud
Smażyno , Częstkowo , Łebno ulica Smażyńska
23.10.201808:30-14:00
Gmina Puck, Gmina Szemud
Czarny Młyn ulica Łowiecka, Łebieńska Huta ulice Otalżyńska, Wczasowa, Działkowa, Otalżyno
24.10.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Ostrów Wielkopolski, Miasto i Gmina Krotoszyn
Chwaliszew,
19.10.201808:00-20.10.2018 12:00
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Batorego 11 do 17, Przedszkole, ul. Chrobrego 2, ,Słowackiego 1, 3
20.10.201808:45-13:15
Gmina Rozdrażew, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Koźmin Wierzbowa 1, 2, 3A, 4, Floriańska 1a, 2a, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 2A, 2B
22.10.201809:00-10:00

Region Kalisz

Gmina Brzeziny
Moczalec Dz. 77/8
23.10.201809:00-11:00
Gmina Szczytniki
Szczytniki 93-123 Leśniczówka Staw ul. Kaliska 22 23 Gospodarstwo Ogrodnicze Leszka
23.10.201809:00-13:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Boczków Firma GLS ul. Skalmierzycka 7-26 44-78 ul. Zapłocie 2-16a 1-11 ul. Graniczna 1-9 ul. Polna 1-13 ul. Topolowa 1-13
24.10.201808:00-17:00
Gmina Opatówek, Miasto Kalisz
Kalisz ul. Podmiejska 16 DANGRAF ul. Podmiejska 20 MEBLE ul. Wojska Polskiego 37 PBD i GDDK i A
24.10.201809:00-12:00
Gmina Godziesze Wielkie
Kakawa Stara 84 84a 86 90 95 95a Kościół Plebania Kolonia Kakawa 68 69 70 Rafałów 15 16
24.10.201811:00-15:01

Region Kępno

Gmina Bolesławiec, Gmina Łęka Opatowska
Bolesławiec ulice Kościelna, Szkolna, Wieruszowska, Ogrodowa, Józefa Piłsudskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, 11 Listopada, Zielona, Chotynin , Podbolesławiec , Wesoła , Klasak , Szpot
22.10.201809:00-11:00

Region Konin

Miasto i Gmina Ślesin
Sarnowa
22.10.201807:00-20:00
Szyszyńskie Holendry
23.10.201810:30-12:30
Goranin, Goraninek, Lizawy
24.10.201807:00-20:00
Gmina Wilczyn
Góry
22.10.201809:00-13:00
Gmina Skulsk, Miasto i Gmina Ślesin
Lisewo, Biskupie, Sarnowa, Ślesin
23.10.201807:00-20:00
Miasto i Gmina Rychwał
Złotkowy, Złotkowskie Holendry
23.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Golina
Lubiecz, Przyjma
23.10.201809:00-13:00
Miasto Konin
Konin ulice Szpitalna,
23.10.201809:00-10:00
Gmina Stare Miasto
Modła Królewska, Modła-Kolonia
24.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Kleczew
Danków, Miłaczew, Złotków
24.10.201809:00-11:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Dobrosołowo Drugie, Dobrosołowo, Dobrosołowo Trzecie
24.10.201812:00-14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Wiśniowa 37, 39, 41, 41 a, 50 do 74, Jagodowa, Poziomkowa, Jabłoniowa, Sowia 1.
23.10.201809:00-12:00

Region Słupca

Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Rolnicza, Orzeszkowej, Fiołkowa, Kopernika, Ostrowska, Wojska Polskiego, Różana, Nagietkowa, Makowa, Powidzka, Wrzosowa, Liliowa, Tysiąclecia
23.10.201808:00-17:00
Gmina Powidz
Polanowo
23.10.201811:00-13:00
Miasto Słupca, Gmina Strzałkowo
Strzałkowo ulice Daszyńskiego, Górna, Hulewiczów, Iwaszkiewicza, Modrzewiowa, Dworcowa, Jodłowa, Sosnowa, Aleja Prymasa Wyszyńskiego, Ostrowska, Malinowa, Powstańców Wielkopolskich, Andrzejewskiego, Generała Sikorskiego, Kochanowskiego, Orzeszkowej, Cyprysowa, Kopernika, Jałowcowa, Prusa, Cedrowa, Asnyka, Mickiewicza, Świerkowa, Konopnickiej, Zachodnia, Kolejowa, Magnoliowa, Rolnicza, Miodowa, Konwaliowa, Malwowa, Przybyszewskiego, Słowackiego, Witosa, Kościuszki, Księdza Marusarza, Pospólno , Wólka , Słupca ulica Szkolny
23.10.201815:30-17:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Ciemierów-Kolonia
24.10.201809:00-13:00
Gmina Rzgów
Rzgów Drugi
24.10.201811:00-14:00

Region Turek

Miasto i Gmina Tuliszków
Gadowskie Holendry
22.10.201808:00-12:01
Gmina Kawęczyn
Kawęczyn
24.10.201809:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Białogard ulica Moniuszki
22.10.201808:00-10:0022.10.201813:00-15:0023.10.201808:00-10:0023.10.201813:00-15:00
Białogard ulica Zwycięstwa
22.10.201808:00-15:0023.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Świdwin
Rusinowo , Blizno
23.10.201809:00-16:00

Region Bytów

Gmina Kobylnica, Gmina Kępice
Korzybie ulice Dworcowa, Jeziorna, Krótka, Sławieńska, Wesoła, Bytowska, Młyńska, Leśna, Łętowska, Zielona, Gościeradz , Ścięgnica Barwino Wybudowanie
21.10.201808:30-11:00
Gmina Studzienice
Chabzewo , Studzienice ulice Wczasowa, Dworcowa, Kaszubska
21.10.201809:00-13:00
Gmina Kołczygłowy
Kołczygłówki obwód w kierunku Cetynia
22.10.201810:00-18:00
Gmina Lipnica
Wojsk Ogródkowo, Wojsk Grinów, Wojsk Skryte
23.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Miastko
Węgorzynko , Kowalewice
23.10.201809:00-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Kołdowo
20.10.201810:00-14:00
Bukowo , Mirogniew
23.10.201810:00-14:00
Człuchów ulica Stanisława Moniuszki,
24.10.201810:00-14:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Dębsko, Łowno
20.10.201812:00-14:00
Gmina Ostrowice
Cieminko
22.10.201808:00-10:01

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Siemyśl, Miasto i Gmina Gościno
Drzonowo , Samowo , Sarbia , Nowogardek , Głowaczewo , Karcino , Jarogniew ulica Brzozowa, Jeziorki , Charzyno ulica Wojska Polskiego, Kędrzyno , Niemierze
20.10.201809:00-16:00
Drzonowo , Samowo , Sarbia , Nowogardek , Głowaczewo , Karcino , Jarogniew ulica Brzozowa, Jeziorki , Charzyno ulica Wojska Polskiego, Kędrzyno , Niemierze
20.10.201809:00-16:00
Gmina Siemyśl
Trzynik gospodarstwo ( była gorzelnia)
22.10.201807:00-17:00
Gmina Rymań, Gmina Siemyśl
Halinówek, Trzynik nr budynków 21, 31, 32, 33, 34 , działka nr 223 przez 1, Trzynik leśniczówka, Dębica nr budynków 33, 68
22.10.201809:00-17:00

Region Koszalin

Gmina Malechowo
Niemica 29A
22.10.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Polanów
Sowinko , Kościernica
23.10.201808:00-16:00
Gmina Świeszyno
Włoki, Brzeźniki, Kępa Świeszyńska, Olszak, Świeszyno
24.10.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Darłowo
Jeżyczki od nr 57 do 61, 78
24.10.201808:00-16:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Dziechlino
20.10.201808:00-10:30
Gmina Potęgowo
Głuszynko, Nowe Skórowo, Skórowo
22.10.201808:00-16:0023.10.201808:00-16:00
Głuszynko, Nowe Skórowo, Skórowo
24.10.201808:00-16:0025.10.201808:00-16:00

Region Słupsk

Gmina Słupsk
Krępa Słupska, Płaszewko
19.10.201807:30-15:3126.10.201807:30-15:31
Miasto i Gmina Ustka
Grabno ul. Wiśniowa
22.10.201808:00-14:00
Miasto Słupsk
Słupsk ul. Wileńska 25A
22.10.201808:00-14:00
Słupsk ul. Sportowa, Cienista
23.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Sławno, Gmina Postomino
Wrześnica
23.10.201807:30-16:00
Gmina Damnica, Gmina Słupsk
Rogawica, Bięcino
24.10.201807:30-16:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Parsęcko
20.10.201809:00-12:00
Szczecinek ul. Dworcowa
22.10.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Barwice
Śmilcz, Stary Chwalim, Górki
22.10.201808:00-10:0024.10.201808:00-10:00

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Elbląg
Wilkowo 22, ogródki działkowe, prochownia
22.10.201807:00-09:00
Wilkowo 22, ogródki działkowe, prochownia
23.10.201814:00-16:00
Miasto i Gmina Elbląg
Ogródki działkowe Kotlinka
22.10.201807:00-11:00
Elbląg ulica Królewiecka 130
24.10.201807:00-12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Iława ulice Niepodległości 4B, i od 6 A do 6 G
20.10.201813:00-18:00

Region Kętrzyn

Gmina Kolno
Wysoka Dąbrowa,
24.10.201808:00-12:00

Region Kwidzyn

Gmina Stary Targ
Stary Targ ulice Sierakowskiego, Kościuszki, gen. Świerczewskiego, Główna, Staszica
22.10.201808:00-10:00
Gmina Susz, Miasto i Gmina Susz
Adamowo przy Jeziorze.
22.10.201808:00-14:00
Gmina Kwidzyn
Rakowiec ulice Kwidzyńska, Górna, Polna, Szkolna, Parkowa, Jeziorna
23.10.201808:00-14:00
Gmina Gardeja
Czarne Małe , Czarne Dolne ulice 1000-lecia, Leśna, Osiedlowa, Szkolna, Cygany
24.10.201808:00-11:00
Gmina Dzierzgoń, Gmina Stary Targ
Żuławka Sztumska, Żuławka Sztumska, Zielonki
24.10.201809:00-11:00
Gmina Gardeja, Gmina Stary Targ, Gmina Kisielice
Klecewo, Przęsławek, Czarne Górne, Wilkowo, Trumieje, Wracławek, Klecewo, Galinowo
24.10.201810:00-15:00
Miasto i Gmina Prabuty
Rodowo Wieś.
24.10.201811:00-15:00

Region Olsztyn

Gmina Dywity
Brąswałd kierunek Wieś
23.10.201808:00-10:00
Brąswałd kierunek Wieś
23.10.201810:00-12:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo
Polkajny
23.10.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Kruszewnia ulice Narcyzowa, Tulipanowa, Konwaliowa, Różana, Słoneczna, Morąg ulice Ignacego Paderewskiego, Jodłowa, Asnyka, Świerkowa, Radna, St. Moniuszki, Chopina, Krańcowa, Zygmunta Wróblewskiego,
23.10.201809:00-13:00
Gmina Małdyty
Sople
24.10.201808:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno
Olszyny
22.10.201809:00-13:00
Nowe Gizewo
24.10.201808:00-09:3024.10.201813:00-15:00
Gmina Olsztynek
Lipowo Kurkowskie
23.10.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Biskupiec
Wincentego Pola, Przemysłowa
24.10.201810:00-15:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ul. Nowy Rynek
22.10.201808:30-14:30
Lipniki Stare, Pułtusk ul. Wojska Polskiego
24.10.201808:30-10:30
Miasto i Gmina Raciąż, Gmina Pokrzywnica
Dzierżenin, Klusek
24.10.201807:00-15:00
Gmina Winnica
Winnica ulice Pułtuska, Warszawska
24.10.201808:00-12:00
Gmina Gzy, Gmina Karniewo
Grochy-Imbrzyki, Krzemień
24.10.201808:30-14:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin ul. Krośniewicka, Zamkowa, Targowa, Kościuszkowców
22.10.201809:00-15:00
Gostynin ul. Ziejkowa, Przemysłowa
23.10.201808:00-14:00
Gostynin ul. Krośniewicka
24.10.201808:00-12:00
Gmina Łąck
Grabina ul. Jaworowa
24.10.201808:15-12:15

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Stanisławów, Wroczyny, Franki Wroczyńskie, Gnojno, Dębina, Włosków, Byszew, Byszew-Kaczyn, Adamowice, Woźniaków, Grabków, Marianki
22.10.201808:30-12:30
Kutno, ulice Skrajna, Zacisze
23.10.201807:30-17:30
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Strzelce
Bociany, Dębina, Sieciechów, Sójki, Nowe Sójki, Sójki-Parcel, Wierzbie, Kutno ulice Bitwy nad Bzurą, Tadeusza Kościuszki
23.10.201807:30-09:0023.10.201816:00-17:30

Region Mława

Miasto i Gmina Bieżuń, Gmina Rościszewo
Mak, Rzeszotary-Zawady
22.10.201808:00-14:30
Gmina Radzanów
Górki, Zbrzeźnia
22.10.201808:15-13:15
Miasto i Gmina Działdowo
Kiełpiny
22.10.201808:30-12:30
Działdowo ulice Klonowa, Różana, Księżodworska
22.10.201809:15-14:15
Miasto i Gmina Żuromin
Poniatowo ulice Zwycięstwa, Rypińska, Nadrzeczna, Plac Rynek
22.10.201809:00-15:30
Wólka Kliczewska
23.10.201809:00-15:00
Gmina Czernice Borowe
Pawłowo-Poręba , Zberoż , Zberoż Chłopski
23.10.201808:30-12:30

Region Płock

Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Henryka Sienkiewicza
22.10.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Bolino, Pozarzyn, Wiązówka, Rębowo
22.10.201808:00-14:00
Gmina Bodzanów
Chodkowo ulice Bankowa, Wiejska, Akacjowa, Krawieczyn
23.10.201808:00-15:00
Gmina Mała Wieś, Gmina Bodzanów
Cybulin, Kiełtyki wyłączony obwód kierunek Mała Wieś
23.10.201809:30-10:30
Gmina Mała Wieś
Nowe Arciszewo, Stare Arciszewo wyłączony obwód kierunek Węgrzynowo
23.10.201812:00-13:00
Gmina Mała Wieś, Gmina Bodzanów, Gmina Stara Biała
Kiełtyki , Perki , Ściborowo , Wilkanowo , Mała Wieś ulice Warszawska, Botaniczna, Jana Kochanowskiego, Ogrodowa, Wierzbowa, Płońska, Lipowa, Słoneczna, Polna, Krótka, Jana III Sobieskiego, Kwiatowa, Brody Duże , Borzeń , Orszymowo , Nowe Arciszewo , Stare Arciszewo , Niździn , Nowe Gałki , Stare Gałki , Cybulin , Archutówko , Mąkolin , Archutowo
24.10.201808:00-18:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk
Cegielnia Psucka
22.10.201807:30-17:30
Nuna
22.10.201808:00-12:00
Cegielnia Psucka
23.10.201808:00-16:00
Cegielnia Psucka
24.10.201808:00-16:00
Gmina Sońsk
Kałęczyn
23.10.201808:00-18:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk
Umienino
20.10.201808:00-15:00
Ciachcin, Konary, Ciachcin Nowy
24.10.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Sierpc
Gorzewo
23.10.201809:00-12:00
Gmina Gozdowo, Gmina Brudzeń Duży
Nowe Karwosieki, wyłączony obwód kierunek Brudzeń
24.10.201809:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Osiek
Stacje: Kretki Duże 4, Kretki Małe: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
22.10.201808:00-13:0023.10.201815:00-19:00
Gmina Wąpielsk
Stacje: Ruszkowo PGR. Wąpielsk: 6, 7, 9, 13, Wieś.
22.10.201808:00-12:0024.10.201814:00-18:0025.10.201814:00-18:00
Gmina Brzozie
Linia Brzozie 9 obwód 100.
22.10.201810:00-16:00
Gmina Bartniczka
Linia Jastrzębie 8 obwód 400.
23.10.201808:00-15:00
Linia Jastrzębie 9 obwód 100.
23.10.201808:00-15:00
Linia Komorowo 3 obwód 300.
23.10.201808:00-15:00
Stacja Jastrzębie 5.
23.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Nowogród 5.
23.10.201808:00-15:00
Gmina Osiek, Gmina Wąpielsk, Gmina Kurzętnik
Stacje: Jeziorki. Łapinóż: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Łapinóżek: 1, 2, 3.
24.10.201808:00-13:0026.10.201815:00-19:00
Gmina Bobrowo
Linia Bobrowo Owczarnia obwód 200.
24.10.201810:00-16:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Ruda 8 obwód 300, Ruda 14 obwód 100
22.10.201808:00-15:00
Grudziądz, ul. Miłosza
23.10.201811:00-14:00
Gmina Książki
Stacje: Osieczek 5, 6, 7, 11, 14, 17, 18
23.10.201808:00-16:00
Gmina Stolno, Gmina Papowo Biskupie
Stacja: Nowy Dwór Król. 1 obwód 200
24.10.201809:00-14:00

Region Radziejów

Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OTMIANOWO 2 obwód 200
22.10.201808:00-14:30
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY GS MIESZALNIA, OSIĘCINY PZZ,
22.10.201808:00-10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIĘCINY KRUSZWICKA obwód 600 ulica Kujawska
24.10.201808:00-14:30
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUDUNKI 2 obwód 100
22.10.201810:00-14:00
Gmina Dobre, Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TARNÓWKA, KŁONOWO PARCELE, KŁONOWO 1, 3, BYCZYNA 1, 4, 5
23.10.201808:00-10:0023.10.201815:00-17:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BISKUPICE 6,7, BISKUPICE WIATRAKI
23.10.201808:00-10:0023.10.201815:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZEMYSTKA 1 obwód 100
23.10.201808:00-16:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TURZNO 1 obwód 400
23.10.201810:00-14:00

Region Rypin

Gmina Wielgie
Stacja Witkowo 2 obwód 100 kierunek Szczepanki.
22.10.201808:00-14:00
Stacja Bętlewo 5 obwód 100 kierunek Kowalski.
24.10.201808:00-13:00
Stacja Tupadły Rumunki 7.
24.10.201808:00-11:00
Gmina Zbójno
Stacja Działyń 1.
22.10.201808:00-15:00
Gmina Brzuze
Stacje Piskorczyn 1, 2, Radzynek 2, 3, 4, Ugoszcz 2, 3.
23.10.201807:30-10:00
Gmina Skępe
Stacja Jarczewo 4.
23.10.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Lipno Południe 2 obwód 400 - ul. Jabłoniowa, ul. Malinowa, ul. Narcyzowa.
23.10.201808:00-14:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń
Stacja Stawki Toruń ulice Nenufarów, Stawki Południowe, Łódzka, Szuwarów, Zimowa, Sitowia, Włocławska, Trzcinowa, Bociana, Kukułki, Zimorodka
20.10.201800:00-02:00
Stacja Lubicka 3 obwód kierunek ul. Lubicka -Winnica
22.10.201811:00-17:00
Stacja Rudacka obwód kierunek Rudacka - miasto
23.10.201808:30-15:30
Stacja Długosza ul. Zamenhoffa 19- 29
24.10.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Hallera Chełmża Szkoła Podstawowa nr 3
20.10.201808:00-17:00
Stacja Stolarze i Bednarze ul. Polna 1 do 7
22.10.201808:00-17:00
Stacja Szerokopas 2
22.10.201808:30-12:30
Stacja Bielczyny 2
22.10.201809:00-17:0023.10.201809:00-17:00
Stacja Mickiewicza Chełmża ul Mickiewicza 6 i 6a
23.10.201808:00-14:00
Stacja Skargi Pawilon ul Sienkiewicza 26
23.10.201814:30-17:00
Gmina Obrowo
Stacja Obrowo 1 Obrowo ulice Parkowa, Poziomkowa, Olszynowa, Warszawska, Energetyczna, Mokra, Aleja Lipowa, Kolejowa
22.10.201807:00-10:00
Stacje Bachorze, Bachorze 2, Łążyn 4 k/Dobrzejewic, Stacja CEDRUS OBCA
23.10.201806:00-08:00
Stacje Dobrzejewice 13 i Łążyn 7 k/ Dobrzejewic
23.10.201806:00-08:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Kowalewo Konstytucji 1 Maja 2 Martyniec , Kowalewo Pomorskie ulica Kilińskiego
22.10.201808:00-16:0024.10.201808:00-16:00
Stacja Józefat 2
22.10.201810:30-12:30
Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Pluskowęsy 9 k /Chełmży
23.10.201807:00-11:00
Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacje Bachorze, Bachorze 2, Łążyn 4 i 7k/ Dobrzejewic, Cedrus Obca
24.10.201806:00-08:00
Gmina Lubicz
Stacja Jedwabno 5
24.10.201808:30-15:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie