Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Kartuzy

Gmina Przodkowo, Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Miasto Gdańsk, Gmina Kartuzy, Gmina Sierakowice, Gmina Lipusz
Banino ulice Borowiecka, Saturna, Tuchomska, Lazurowa, Sezamkowa, Koziorożca, Pszenna, Raka, Szafirowa, Rubinowa, Bursztynowa, Polna, Koralowa, Krzemowa, Wodnika, Skorpiona, Potokowa, Strumykowa, Źródlana, Czerwonej Jarzębiny, Mazowiecka, Zdrojowa, Mazurska, Miła, Słoneczna, Jeziorna, Polnego Wiatru, Gwiezdna, Tęczowa, Szczęśliwa, Sosnowa, Brzozowy Zagajnik, Klonowa, Wierzbowa, Brzozowa, Nad Stawem, Letnia, Radosna, Barniewice ulice Lipowa, Topolowa, Piaskowa, Nowy Świat ulice Do Jaru, Nad Jeziorem, Rębiechowo ulica Brzozowa,
18.08.201808:00-10:0018.08.201815:00-17:00
Gmina Żukowo
Banino ulice Lipowa, Borowiecka, Brzozowy Zagajnik, Klonowa, Lotnicza, Błękitna, Wierzbowa, Przemysłowa, Wodnika, Tuchomska, Sosnowa
18.08.201808:00-17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Lubichowo, Gmina Skórcz
Skórcz ulice Długa , Modrzewiowa , Miła
16.08.201809:00-13:00
Gmina Starogard Gdański
Rokocin ulice Długa i Prosta
16.08.201810:00-15:00
Gmina Skórcz
Skórcz ulice Grzybowa , Dębowa , Cisowa , Sokolników.
17.08.201809:00-13:00
Skórcz ulice Cisowa , Długa , Modrzewiowa , Brzozowa.
20.08.201809:00-13:00
Gmina Bobowo
Bobowo ulica Zachodnia 11 , Piaskowa od numeru 1 do 6 oraz Dąbrówka 63.
17.08.201813:00-17:00
Gmina Zblewo
Białachowo od numeru 12 do 31.
18.08.201810:00-15:00
Borzechowo Leśna 20, Pazda numery od 2 do 5.
20.08.201808:00-13:00

Region Tczew

Gmina Tczew
Malenin ulice Sadowa, Lipowa, Długa, Nowa, Krótka
20.08.201808:00-09:0020.08.201817:00-18:00
Gmina Cedry Wielkie
Błotnik ulica Nadwiślańska
20.08.201809:00-14:00

Region Wejherowo

Gmina Luzino
Luzino ulica Kościelna parzyste od 4 do 8, nieparzyste 5-19, Kaszubska 38 , Starowiejska 2
18.08.201808:00-09:00
Luzino ulice Ofiar Stutthofu, Generała Sikorskiego, Kryształowa, Koralowa.
18.08.201810:30-12:30
Luzino ulice Perłowa, Ofiar Stutthofu, Szafirowa, Rubinowa, Koralowa, Kościelna, Generała Sikorskiego, Jana Waraksy, Szmaragdowa, Długa, Kryształowa, Jasna, Żołnierzy Niezłomnych
18.08.201810:30-12:30
Gmina Wejherowo
Bolszewo ulica Okrężna nieparzyste od numeru 5
18.08.201809:00-13:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Rozdrażew, Miasto i Gmina Krotoszyn
Brzoza 13 do 19, Henryków 15
16.08.201807:00-11:00
Miasto i Gmina Pleszew
Pacanowice 3 do 24
17.08.201807:30-13:30
Miasto i Gmina Krotoszyn
Krotoszyn ul. Świętokrzyska 11 do 27, 20 do 66
20.08.201808:45-15:15

Region Kalisz

Gmina Lisków
Swoboda 1-26, Budy Liskowskie 42-52 Lubień 1-13 Danbud
16.08.201808:00-17:00
Koźlątków 1-15 29-56
17.08.201812:30-14:00
Gmina Żelazków, Gmina Lisków
Lisków ul. Spółdzielcza ul. Blizińskiego ul. Szewczyka Strzałków Małgów Gruszkowiec Nadzież Rutkowice Malspaw
16.08.201808:00-09:3016.08.201817:00-18:00
Gmina Opatówek
Warszew 18-32a
16.08.201810:30-12:30
Sierzchów 1,1a,19,22,23,23a, Rajsko 53-59, stacja T4 01303 Gospodarstwo Wieruszewski
20.08.201808:00-09:0020.08.201813:00-15:00
Sierzchów 81-98
20.08.201809:00-15:00
Gmina Ceków-Kolonia
Plewnia 4-36 Kosmów 29-33a
17.08.201809:00-13:00
Gmina Koźminek
Nokwasin Hydrofornia
17.08.201810:00-11:30
Gmina Żelazków, Gmina Blizanów
Czajków 1-14 Kolonia Kokanin 1-11 28 28a
20.08.201809:30-16:00
Gmina Szczytniki
Krowica Zawodnia 25-32 37-58 Sklep
20.08.201810:00-11:30
Krowica Zawodnia 53-90
20.08.201812:30-14:00
Gmina Godziesze Wielkie
Wola Droszewska 46 118-134 Przedszkole
20.08.201812:30-14:00

Region Kępno

Gmina Łęka Opatowska
Lipie 38 – 44, Trzy Chałupy 1 – 5, 5A, 5C
16.08.201809:00-10:00

Region Konin

Gmina Stare Miasto
Bicz
16.08.201809:00-11:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Rychwał
Dąbroszyn, Główiew, Lisiec Nowy
16.08.201809:00-16:0017.08.201809:00-16:00
Lisiec Wielki ulice Długa, Diamentowa, Makowa, Konińska, Nadrzeczna
16.08.201811:00-13:00
Gmina Skulsk
Mniszki A
17.08.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina
Golina ulice Kolejowa, Piaskowa
17.08.201809:00-12:00
Gmina Rzgów
Sławsk
17.08.201809:30-11:30

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Sieroszewice, Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska 39 Kościół, Księgarnia Parafialna, Caritas, Wolności 2a garaże, Wolności 10 Warsztaty Szkolne.
16.08.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Bobrowniki 78 do 89.
16.08.201809:00-12:00
Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Ostrzeszów
Rogaszyce 1 do 41, 155, Rogaszyce Parcele 239 do 249.
17.08.201807:30-11:30
Gmina Ostrów Wielkopolski
Wysocko Wielkie ul. Baryczna 22 do 54, Kurnik.
17.08.201809:00-10:00
Wysocko Wielkie ul. Baryczna 1 do 20, Łąkowa 36, 40.
17.08.201811:00-13:00
Gmina Ostrzeszów
Rojów 109 do 114.
20.08.201809:00-13:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Witkowo
Malenin, Małachowo-Wierzbiczany
17.08.201809:00-13:00

Region Turek

Miasto i Gmina Uniejów
Uniejów ulica Zamkowa
16.08.201808:00-16:00
Gmina Przykona
Ewinów
16.08.201809:00-11:00
Bądków Pierwszy, Przykona, Żeroniczki
17.08.201809:00-13:00
Miasto Turek
Turek ulica Leśna
17.08.201812:00-17:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Czarnowęsy
16.08.201808:00-15:00
Czarnowęsy
16.08.201808:00-15:00
Nasutowo
18.08.201808:00-15:00
Białogard ulica Kołobrzeska
19.08.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Karlino
Kozia Góra, Krukowo
17.08.201808:00-15:00

Region Bytów

Gmina Lipnica
Łąkie Tebowizna
16.08.201808:30-14:00
Łąkie Tebowizna , Łącki Młyn , Rokitniki
17.08.201808:30-14:0020.08.201808:30-14:0021.08.201808:30-14:00
Miasto i Gmina Miastko
Żabno , Kwisno , Pożyczki
17.08.201808:00-14:00
Gmina Kępice
Płocko , Polichno , Pustowo , Przytocko , Przytocko
20.08.201809:00-15:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg
Niekanin ulica Działkowa, Kołobrzeg ulica Janiska
16.08.201808:00-11:0017.08.201817:00-20:00
Niekanin ulice Białogardzka, Śliwkowa, Przyjemna, Świerkowa, Miła, Radosna, Porankowa, Pogodna, Słoneczna, Spokojna, Stramnica , Kołobrzeg ulice Stańczyka, Bolesława Krzywoustego
16.08.201808:00-19:0017.08.201808:00-20:00
Gmina Dygowo
Pyszka, Jazy
20.08.201808:00-10:0020.08.201815:00-18:00
Dygowo ul.Kołobrzeska
20.08.201810:00-15:00

Region Koszalin

Gmina Manowo
Bonin
16.08.201808:00-14:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Zielona 12, 13, 13/2
16.08.201808:00-14:00
Gmina Będzino
Wierzchomino
16.08.201809:00-16:00

Region Lębork

Miasto Lębork, Gmina Łęczyce, Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lębork ulice Aleksandra Majkowskiego 2, Drętowo ogródki działkowe, Lubowidz 58, 59, 61, 64, Rybki , Sokołówka
17.08.201807:30-12:00
Gmina Łęczyce
Kisewo
18.08.201807:30-14:00
Miasto i Gmina Łeba
Łeba ulica Kościelna nr 3a, 3, 5, 7, 8, 8a, 9, 9a
18.08.201809:00-13:00

Region Słupsk

Gmina Dębnica Kaszubska
Borzęcinko, Starnice,
17.08.201808:00-18.08.2018 18:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo
Godkowo
20.08.201809:00-13:00

Region Elbląg

Gmina Markusy
Brudzędy od 2 do 13 i 16
16.08.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulica Jaworowa 3
17.08.201808:00-14:00
Elbląg ulice Gustawa Morcinka, -garaż
17.08.201813:00-16:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Bisztynek
Pleśno 4, 25, 26, 28,
17.08.201808:30-15:00

Region Kwidzyn

Miasto i Gmina Prabuty
Grodziec, Pólko, Kowale
17.08.201812:00-14:00
Gmina Dzierzgoń
Bruk , Pawłowo , Piaski Sztumskie
17.08.201808:00-17:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Szczeciny
17.08.201808:00-12:00
Ganitajny, Głomno, Kromarki, Bąsze, Kisity
20.08.201808:00-10:0022.08.201808:00-10:00
Kiertyny Małe, Kiertyny Wielkie, Dąbrowa
20.08.201808:00-14:0022.08.201808:00-14:00
Gmina Kiwity
Tolniki Wielkie, Żegoty , stacje Tolniki 2, Tolniki 3
17.08.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Dobre Miasto
Głotowo, stacja Głotowo 6
20.08.201808:00-12:00

Region Malbork

Miasto i Gmina Nowy Staw
Tralewo
16.08.201808:00-10:00

Region Olsztyn

Gmina Jonkowo
Garzewko
17.08.201808:30-12:30
Gmina Stawiguda
Bartąg ulice Przyrodnicza, Brzozowa, Miętowa, Grabowa
17.08.201808:30-12:30

Region Ostróda

Gmina Grunwald
Frygnowo
16.08.201808:00-13:00
Frygnowo
16.08.201809:00-14:00
Rychnowo
20.08.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Morąg
Jędrychówko
16.08.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Ostróda
Samborowo ulice Miła, Ostródzka, Długa
17.08.201808:00-14:00
Gmina Olsztynek, Miasto i Gmina Morąg
Jurki, Waplewo
17.08.201809:00-13:00

Region Szczytno

Gmina Jedwabno
Nowy Dwór
17.08.201808:00-11:00
Nowy Dwór
17.08.201808:00-17:00
Gmina Janowo
Róg , Ryki-Borkowo
17.08.201810:00-13:00
Zawady, Jagarzewo, Grabówko
20.08.201808:00-09:3021.08.201812:00-15:00
Miasto i Gmina Szczytno
Trelkowo, Trelkówko
20.08.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno, Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Piątek
Teresin, Bielice, Suchodoły, Franki, Bardzinek, Pniewko
16.08.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Krośniewice
Pomarzany
20.08.201807:00-19:15
Miasto i Gmina Kutno, Miasto i Gmina Krośniewice
Pomarzany, Pawlikowice, Nowe, Skłóty
20.08.201807:00-08:3020.08.201817:30-19:15

Region Mława

Gmina Radzanów, Gmina Szreńsk
Cegielnia Ratowska , Złotowo
16.08.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Bieżuń
Bieżuń ulica Andrzeja Zamoyskiego budynek 30A i 30B
16.08.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Mława, Gmina Szydłowo, Gmina Strzegowo Osada, Gmina Stupsk, Gmina Radzanów, Gmina Regimin, Gmina Wiśniewo, Gmina Dzierzgowo, Gmina Grudusk
Wyszyny Kościelne, Stupsk, Jeże, Dunaj, Strzałkowo, Konopki, Morawy, Pieńpole, Sułkowo-Kolonia, Zdroje, Żmijewo-Trojany, Wola-Kolonia, Wola Szydłowska, Żmijewo-Ponki, Dąbek, Stare Wyszyny, Krośnice, Budy Bolewskie, Bolewo, Rosochy, Żmijewo-Gaje, Żmijewo Kościelne, Żmijewo-Kuce, Olszewo-Bołąki, Olszewo-Borzymy, Olszewo-Grzymki, Giednia, Młodynin, Trzcianka-Kolonia, Korzybie, Mława, Stara Otocznia, Wiśniewo, Kosiny Kapiczne, Nowa Otocznia, Pniewo Wielkie, Mdzewko, Radzanów, Wasiły, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo Małe
16.08.201809:00-16:00
Wyszyny Kościelne, Stupsk, Jeże, Dunaj, Strzałkowo, Konopki, Morawy, Pieńpole, Sułkowo-Kolonia, Zdroje, Żmijewo-Trojany, Wola-Kolonia, Wola Szydłowska, Żmijewo-Ponki, Dąbek, Stare Wyszyny, Krośnice, Budy Bolewskie, Bolewo, Rosochy, Żmijewo-Gaje, Żmijewo Kościelne, Żmijewo-Kuce, Olszewo-Bołąki, Olszewo-Borzymy, Olszewo-Grzymki, Giednia, Młodynin, Trzcianka-Kolonia, Korzybie, Mława, Stara Otocznia, Wiśniewo, Kosiny Kapiczne, Nowa Otocznia, Pniewo Wielkie, Mdzewko, Radzanów, Wasiły, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo Małe
16.08.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Żuromin
Żuromin ulica Warszawska 4
16.08.201810:00-14:00

Region Płock

Gmina Słupno, Gmina Radzanowo, Gmina Bodzanów
Radzanowo, Radzanowo-Dębniki, Chełstowo, Kosino, Pieńki, Wodzymin, Ramutówko, Miszewo Murowane, Pepłowo, Kanigowo, Nowe Miszewo, Małoszywka, Nowe Kanigowo, Ramutowo, Sambórz, Święcieniec
16.08.201808:00-14:00
Gmina Bodzanów
Borowice, Łagiewniki, Miszewo Murowane
20.08.201808:30-10:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Płońsk
Bogusławice, Brody, Jeżewo
16.08.201809:00-14:00
Gmina Naruszewo, Miasto i Gmina Płońsk
Bogusławice , Woźniki , Brody ulice Słoneczna, Kwiatowa, Bydgoska, Wyszogrodzka, Wesoła, Siedlin ulica Jana Pawła II, Wichorowo
17.08.201808:00-15:00
Gmina Świercze, Gmina Winnica
Kowalewice Włościańskie, Kowalewice Nowe, Brodowo, Brodowo-Wity, Górki-Baćki
20.08.201808:30-14:30
Gmina Naruszewo
Zaborowo, Sosenkowo
20.08.201819:00-19:00

Region Sierpc

Gmina Bielsk
Machcinko, Machcino
16.08.201808:00-14:00
Gmina Brudzeń Duży
Sobowo
16.08.201809:00-15:0017.08.201809:00-15:0021.08.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Sierpc
Podwierzbie, Żurawieniec
17.08.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Sierpc, Gmina Szczutowo
Pawłowo, Wernerowo, Modrzewie, Maluszyn
17.08.201809:00-16:00
Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk
Gilino, Kłobie, Konary, Bolechowice, Żukowo, Machcino, Niszczyce, Niszczyce-Pieńki, Bronowo-Zalesie
20.08.201809:00-12:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Grodziczno
Stacja Białe Błota.
16.08.201808:00-18:00
Gmina Świedziebnia
Stacje: Granaty: 1, 2, 3, 4, 5. Grzęby: 3. Firany. Zduny: 1, 2, 3.
16.08.201808:00-10:0018.08.201813:00-17:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacje: Gorczenica: 4, 9, 10. Opalenica: 1, 2. Moczadła Stare 5. Szczuka 5.
16.08.201808:00-10:0018.08.201816:00-20:00
Linia Szymkowo Wieś, obwód 300.
16.08.201808:30-14:00
Linia Kolejowa 2 obwód 200 dla miejscowości Brodnica ulica Kolejowa.
17.08.201807:30-11:30
Linia Karbowo 12 obwód 300 dla miejscowości Karbowo ulica Parcelowa.
17.08.201811:00-15:00
Gmina Zbiczno
Stacja Czyste Błota 1.
17.08.201808:00-18:00
Gmina Biskupiec
Linia Biskupiec Kościuszki obwód 400 dla miejscowości Biskupiec ulice: Grudziądzka i Pełna.
17.08.201810:00-18.08.2018 15:00
Gmina Górzno
Stacja Szczutowo 6.
17.08.201810:00-18:00
Gmina Świedziebnia, Gmina Górzno
Stacje: Janowo: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10. Wierzchownia 1.
20.08.201808:00-12:0024.08.201813:00-19:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Kamionki 2 obwód 100.
20.08.201808:00-14:00

Region Grudziądz

Gmina Książki
stacja Książki 31
16.08.201808:00-13:00
Gmina Papowo Biskupie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacje: Kucborek 1, 2, Skąpe 5
16.08.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Grudziądz, Gmina Gruta
stacja Nicwałd 4
16.08.201808:00-12:00
Gmina Stolno
stacja Nałęcz
16.08.201808:30-14:30
Gmina Papowo Biskupie
Stacja Kucborek 1
16.08.201810:00-15:00
Gmina Książki, Miasto Wąbrzeźno
Stacja Jarantowice 1, 10, Łopatki 1, 2, 4, 6, 8, 9
17.08.201807:30-09:0017.08.201816:00-17:30
Miasto Wąbrzeźno
stacja Małe Jarantowice
17.08.201807:30-17:30
stacja Małe Radowiska 6
17.08.201808:00-14:00
Gmina Łasin
Stacja Oczyszczalnia Ścieków 1 Łasin
17.08.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja Świerkocin 11 obwód 200
17.08.201808:00-13:00
stacja Parski 3
20.08.201808:30-14:00
Miasto Wąbrzeźno, Gmina Płużnica
Stacje Stanisławki 1, 3, 4
17.08.201809:00-11:00
Stacja Stanisławki 2
17.08.201811:00-16:00
Gmina Gruta
Stacja Wiktorowo 2
20.08.201808:00-16:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Łowiczek 7 MBM .
16.08.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Radziejów Meprozet ulica Rolnicza .
16.08.201808:00-09:3016.08.201820:30-22:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Radziejów Meprozet ulica Rolnicza .
17.08.201810:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BISKUPICE 6, 7, FARMA WIATROWA BISKUPICE, TARNÓWKA, KŁONOWO 1, 3, KŁONOWO PARCELE, BYCZYNA 1, 4, 5, BYCZYNA 2 HYDROFORNIA, BYCZYNA KOLONIA 1, 2, 3, LUDWIKOWO, BODZANOWO (PE RADZIEJÓW) 1, 2, 3, 4, 5, 8, NAGÓRKI 2
20.08.201808:00-10:0023.08.201812:00-15:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej Lubanie 5, 12, 17, 18, 19, 23, 28, Kucerz 1, 2, Kucerz Wiatraki .
17.08.201807:30-09:0017.08.201814:30-16:00
Gmina Bądkowo, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KALINOWIEC 2 .
20.08.201808:00-16:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TEODOROWO 1 obwód 100 .
20.08.201808:00-14:30

Region Rypin

Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze
Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite 1, 2, 3, 6, 7.
16.08.201807:30-09:0017.08.201815:00-19:0021.08.201814:00-16:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze, Gmina Wielgie
Stacje Ostrowite 4, 5, Witkowo 5, Szczepanki 1, 3.
16.08.201807:30-09:0021.08.201807:30-09:0021.08.201814:00-16:00
Gmina Rogowo
Stacja Szczerby.
16.08.201808:00-14:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Stawiska 1 obwód 100 kierunek Szafrański.
16.08.201808:30-14:00
Gmina Skrwilno, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Skudzawy 5.
17.08.201808:00-14:00
Gmina Tłuchowo, Gmina Mochowo, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Malanowo od 1 do 5, 7, Malanówko od 1 do 4, Mysłakowo 1, 2 MBM, 3, Mysłakówko 1, 2, 3, 6, Koziróg Leśny 3, Suminek 1, 4.
17.08.201808:00-14:00
Gmina Brzuze
Stacja Trąbin 7 obwód 200 kierunek Drzewoszewski.
17.08.201808:30-14:30
Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Skępe
Stacje Krojczyn 3, 4, 5, 8.
20.08.201808:00-16:00

Region Toruń

Gmina Obrowo
Stacja Łążyn 6/ k Dobrzejewic
16.08.201807:00-15:0017.08.201807:00-15:00
Stacja Osiek 3
16.08.201807:30-11:00
Stacja Osiek 16
17.08.201807:30-13:00
Gmina Lubicz
Stacja Krobia 7 ul. Cytrynowa
16.08.201807:30-13:00
Stacje Grębocin 12, 15, Rogówko 6, SPO Turzno , Rogowo 1, 3, 4, 6, 8, 10 , Gronowo 2, 3, 9, 10, 11, 12 Rogowo , Grębocin ulice Spółdzielcza, Kowalewska, Ottona Karwowskiego, Rogowska
17.08.201807:00-09:0017.08.201817:00-21:00
Stacje Rogowo 2 , Brzeźno PZZ, Brzeźno 1, 4, 5 Brzezinko , Brzeźno ulica Sosnowa, Lubicz Dolny
17.08.201807:00-21:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Szewa 1, 2, 3, Józefat 1, 2, Wilkołaka 1, 2, 3, 4, 6, 8, Pruskołąka 1, 2, 3, 4, 5, 6,
16.08.201817:00-21:00
Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Łubianka
Stacja Zamek Bierzgłowski 6 obwód kierunek Czarne Błota
17.08.201808:30-15:30

Region Włocławek

Gmina Lubień Kujawski
stacja Bagno 1, 2, 3, Stępka, Stępka 2, Gagowy 2, Gagowy 1 Wieś
16.08.201808:00-09:0016.08.201814:00-15:00
stacja Bagno 2 obwód 200
16.08.201808:00-18:00
Gmina Bobrowniki
stacja Gnojno 2
16.08.201809:00-17:00
Gnojno 2 obwód 100
17.08.201809:00-17:00
Gmina Baruchowo
stacja Baruchowo
17.08.201808:00-10:00
Gmina Brześć Kujawski
Wieniec 1 Sanatorium obwód 300
17.08.201808:00-11:00
Gmina Fabianki, Gmina Lubień Kujawski
stacja Nasiegniewo 1
17.08.201808:00-14:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Baruchowo, Miasto i Gmina Kowal
stacja 15/0,4 KV GOREŃ DUŻY HYDROFORNIA,GOREŃ DUŻY DOMKI, GOREŃ DUŻY 4, 5, 6, GOREŃ LIPIANKI 1, 2, 3, CIEŚLIKOWO 1, 2, LUBATY 2, 3, SKRZYNKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY, SKRZYNKI 1
17.08.201809:00-17:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie