Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulice Korzenna
28.09.201709:30 - 13:00
Gdynia ulice Zwierzyniecka, Bobrowa, Wilcza
29.09.201709:00 - 16:30

Region Kartuzy

Gmina Żukowo, Gmina Żukowo
Pępowo ulice Gdańska, Chłopska, Kwiatowa, Graniczna
26.09.201708:00 - 11:00
Gmina Stężyca
Borucino Pod Żuromino, Żuromino Ubojnia, Żuromino Domki Letnie
26.09.201708:30 - 13:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Stara Kiszewa
Niedamowo, Nowa Kiszewa Chrósty
27.09.201708:00 - 10:3027.09.201715:00 - 17:00
Gmina Żukowo, Gmina Parchowo, Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Borowy Las, Borek Kamienny, Borek Malek
27.09.201708:00 - 18:0028.09.201708:00 - 18:00
Gmina Sierakowice
Sierakowice ul. Peplińskiego
27.09.201709:00 - 11:00
Gmina Sulęczyno
Borek, Bielawki, Żakowo Wybudowanie, Kistowo Szkoła
28.09.201708:00 - 18:00
Gmina Kościerzyna
Dębogóry, Dębogóry RDP, Niedamowo Tuczarnia
29.09.201708:00 - 17:00
Gmina Przodkowo, Gmina Żukowo, Gmina Smołdzino, Gmina Żukowo
Żukowo ulice Pod Elżbietowo, Kornela Makuszyńskiego, Świerkowa, Świętopełka, Książąt Pomorskich, Jana Brzechwy, Juliusza Słowackiego, Witosławy, Książąt Pomorskich, Marii Konopnickiej, Literacka, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Gdańska, Parkowa, Władysława Broniewskiego, Smołdzino ulice Polna, Sosnowa, Głęboka, Techlinka, Spacerowa, Jeziorna, Kartuska, Krótka, Kwiatowa, Borkowo ulice Elżbietańska, Złota, Brzozowa, Platynowa
29.09.201708:00 - 10:3029.09.201715:00 - 17:30
Gmina Chmielno
Borzestowska Huta Górski
30.09.201708:00 - 16:00
Gmina Chmielno, Gmina Kolbudy, Gmina Kartuzy
Brodnica Górna, Kalka, Złota Góra, Kalka
30.09.201708:00 - 16:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Chmielno
Borzestowska Huta, Borzestowska Huta Działki, Borzestowska Formela
30.09.201708:00 - 10:3030.09.201715:00 - 17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański
STAROGARD GDAŃSKI, PRUSA 45, Janowo, 1, 2, 3
26.09.201707:30 - 11:30
Gmina Kaliska
Kamienna Karczma, Biedaczek
26.09.201708:00 - 16:30
Czarne
28.09.201709:00 - 16:00
Gmina Zblewo, Gmina Kaliska
Mały Bukowiec, Królewski Bukowiec, Iwiczno, Trzechowo, Młyńsk, Frank, Łążek
26.09.201708:00 - 09:0026.09.201715:00 - 16:30
Gmina Starogard Gdański
Nowa Wieś Rzeczna, Stary Las
26.09.201712:00 - 14:00
Gmina Stara Kiszewa
STARA KISZEWA KOŚCIERSKA 42 ZAMEK KISZEWSKI
27.09.201708:00 - 14:30
Stara Kiszewa Kościerska
27.09.201708:30 - 15:00
Chwarzno
27.09.201709:00 - 16:00
Konarzyny
28.09.201709:00 - 13:30
Stara Kiszewa
28.09.201710:00 - 12:00
Chwarzenko
29.09.201708:00 - 12:00
Gmina Stara Kiszewa, Gmina Kaliska
Dunajki, Płociczno, Okoniki, Chwarzno
27.09.201709:00 - 10:0027.09.201715:00 - 16:00
Gmina Bobowo, Gmina Radzyń Chełmiński, Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański
Janowo, Jabłowo,
29.09.201707:30 - 08:3029.09.201712:30 - 14:00
Gmina Pelplin
Rajkowy
29.09.201708:30 - 13:00
Gmina Gniew
Wielkie Walichnowy
29.09.201709:30 - 13:30

Region Tczew

Miasto Tczew
Tczew Malczewskiego
26.09.201708:00 - 14:00
Tczew ulice , Stanisława Ignacego Witkiewicza, Wojciecha Kossaka
26.09.201708:00 - 14:00
Gmina Tczew
Dalwin, Łukocin, Świetlikowo
29.09.201708:30 - 13:30

Region Wejherowo

Gmina Puck
Łebcz. Swarzewo Skandynawska. Władysławowo Rafa.
27.09.201713:00 - 15:3002.10.201708:00 - 11:00
Gmina Wejherowo
Gowino Kwiatowa, Gowino Jeziorna, Gowino Pustki, Gowinko.
26.09.201708:00 - 13:00
Bolszewo ul. Czeladnicza, Glińskiego.
30.09.201708:00 - 09:3030.09.201714:00 - 15:30
Bolszewo ul. Szkolna, Klonowa, Kochanowskiego, Malinowa.
30.09.201708:00 - 15:30
Gmina Luzino
Robakowo, Dąbrówka.
26.09.201709:00 - 14:00
Gmina Władysławowo
Władysławowo ul. Szkutników, Źródlana.
27.09.201711:00 - 13:00
Miasto Puck
Puck ul. Kopernika 2,3, Wejherowska, Nowa.
28.09.201711:00 - 12:30
Gmina Gniewino
Gniewino ulice Gruntowa, Kresowa, Piaskowa, Poprzeczna, Zwycięstwa, Zagrodowa, Żwirowa.
28.09.201713:00 - 15:30
Gmina Żukowo, Gmina Szemud, Gmina Żukowo
Dobrzewino ulica Jeziorna, Karczemki ulice Różowa, Pastelowa, Zielona, Niebieska, Przyleśna, Pomarańczowa, Chwaszczyno ulice Cypriana Kamila Norwida, Oliwska, Prusa, Tuchomska, Tuchom ulica Gdyńska. TRIADA AB.
30.09.201708:00 - 10:3030.09.201716:30 - 18:00
Gmina Żukowo, Gmina Żukowo
Tuchom ulice Ogrodowa, Gdyńska, Jeziorna, Szkolna, Kwiatowa, Dębowa, Długa.
30.09.201708:00 - 10:30
Gmina Łęczyce
Łęczyce ulice Długa, Topolowa, Kościelna, Rzeczna, Pogodna, Sportowa, Podgórna, Okrężna, Szkolna.
30.09.201710:00 - 16:00
Łęczyce ulice Leśna, Podgórna. POM. LAS.
30.09.201710:00 - 11:3030.09.201714:30 - 16:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Raszków, Miasto i Gmina Krotoszyn
Janków Zaleśny 107,108 Baszyny 1,2,3,4,5,6,7,8,9,9A,10,11,11A,13,14,15,16,24,25, Place budów
26.09.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Wróżewy nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,30,31
27.09.201708:00 - 11:00
Chwaliszew ulice Południowa, Ogrodowa, Spokojna, Zdunowska, Ostrowska, Krótka
29.09.201708:00 - 11:30
Lutogniew 60, 63, 75, Wróżewy 27, 28
29.09.201709:30 - 13:30
Gmina Żerków
Sucha 1 do 25
27.09.201709:30 - 12:30
Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Żerków, Gmina Jarocin, Gmina Chocz, Gmina Czermin, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp., Gmina Gizałki, Miasto i Gmina Pyzdry
ZGO Jarocin -Witaszyczki
28.09.201707:30 - 18:00
Gmina Czermin
Grab 60 do 64
28.09.201709:00 - 14:00
Gmina Gizałki
Szymanowice ul. Wrzesińska 1 do 3, Długa 7 do 22
28.09.201712:45 - 14:15
Miasto Jarocin
Jarocin Glinki 1 do 23A, Długa 1A, Zapłocie 19
29.09.201708:45 - 14:15
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Borzęciczki
29.09.201711:30 - 15:00
Borzęciczki
29.09.201711:30 - 15:00
Borzęciczki nr 43,44,46-60, 63,64,65
29.09.201711:30 - 15:00

Region Kalisz

Miasto Kalisz, Gmina Kraszewice, Gmina Nowe Skalmierzyce
Kalisz ul. Pogodna 61 63 65 69 Działki Mączniki ul. Pałacowa ul. Jaworowa Aleja Rzekty ul. Słoneczna od 1 do 51 ul. Klonowa ul. Boczna Węgry ul. Parkowa od 1 do 7 2 4 ul. Bursztynowa 8 od 12 do 18 24a od 3 do 13 21 Szkoła ul. Wierzbowa 1 od 2 do 6 ul. Łąkowa 7 od 8 do 20 Mączniki Działki
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Opatówek
Tłokinia Kościelna ul. Kościelna od 6 do 28 od 7 do 25 Kościół Plebania Apteka ul. Nowa ul. Ukośna ul. Podgórna od 2 do 26
27.09.201708:00 - 16:00
Tłokinia Kościelna ul. Wielka od 1 do 37 od 2 do 32 ul. Kościelna 20 27 Sklep ul. Polna 2 ul. Wiejska 7 ul. Wiosenna od 13 do 19 33 35 od 6 do 34
27.09.201708:00 - 09:30
Gmina Żelazków
Goliszew 15-16, 23-37
28.09.201710:00 - 13:00
Gmina Żelazków, Gmina Opatówek, Gmina Szczytniki, Gmina Koźminek
Kol. Marchwacz, Modła, Krowica Grab, Marchwacz, Murowaniec, Michałów Pierwszy, Michałów Drugi, Warszew, Firma PROB-MET
28.09.201710:00 - 16:00
Miasto Kalisz, Gmina Ceków-Kolonia
Kalisz ul. Zgodna 2,4
29.09.201708:00 - 09:30

Region Kępno

Gmina Doruchów
Doruchów ul. Kaliska 20 - 38, Szkolna 14, 16, 18, ul. Powstańców Wielkopolskich 3 Firma MORAWIEC
26.09.201708:30 - 11:00
Torzeniec 32 - 60
29.09.201711:00 - 14:30
Gmina Perzów, Miasto i Gmina Syców
Koza Wielka , Syców ulica Polna
26.09.201709:00 - 12:00
Gmina Kobyla Góra
Parzynów 57 - 59, 64 - 68
27.09.201708:30 - 10:30
Ignaców 30 - 53, Lipnik 19A, 21, 22
27.09.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Międzybórz
Klonów 29 - 54
27.09.201708:30 - 11:00
Międzybórz ul. Wrocławska 69, 69A - 69D
29.09.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Międzybórz, Gmina Kobyla Góra
Zmyślona Ligocka 5 - 16, 26 - 29
27.09.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Mirków 104A , Firma Meblobet
27.09.201709:00 - 12:00
Wieruszów ul. Teklinowska 1 - 24, Mirkowska 5, 7, Ostrzeszowska 2
29.09.201708:00 - 11:00
Wieruszów Podzamcze 1, 2
29.09.201711:30 - 15:30
Gmina Galewice, Gmina Galewice, Gmina Perzów
Brzezie 1 - 16, Zajazd Brzezie
28.09.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Wieruszów, Gmina Czastary, Gmina Bolesławiec
Nalepa 1 - 10, Klatka 35A, Mieleszyn 155 - 170
28.09.201708:30 - 11:00
Gmina Bralin, Gmina Perzów
Turkowy 18 - 39, 91 - 95, Chałupki 2 - 7
28.09.201711:00 - 14:30
Gmina Kępno
Świba 65 - 84, przepompownia
29.09.201708:30 - 11:00

Region Koło

Gmina Wierzbinek, Gmina Kościelec, Gmina Sompolno
Police, Biele, Sompolno Dąbrowa
26.09.201707:30 - 09:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Sompolinek, Olszewo, Szczerkowo, Sompolno, Leśna, Krycha
26.09.201708:30 - 12:30
Gmina Grzegorzew, Gmina Wierzbinek, Miasto Koło, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Osiek Mały, Osiek Mały-Kolonia, Rosocha, Rosocha-Kolonia, Dęby Szlacheckie, Felicjanów, Moczydła, , Dąbrowa
26.09.201709:30 - 11:00
Gmina Grzegorzew, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Rosocha, Rosocha-Kolonia, Dąbrowa
26.09.201711:30 - 12:30
Gmina Wierzbinek, Gmina Chodów, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Osiek Wielki, Ruchenna, Aleksandrówka,
26.09.201713:00 - 14:30
Gmina Grzegorzew, Miasto i Gmina Dąbie, Gmina Koło
Przybyłów, Ladorudzek
27.09.201707:30 - 10:00
Gmina Koło
Powiercie-Kolonia, Skobielice, Przybyłów
27.09.201710:30 - 12:00
Powiercie
27.09.201714:00 - 14:30
Gmina Grzegorzew, Gmina Babiak, Gmina Koło
Grzegorzew
27.09.201713:00 - 13:30

Region Konin

Gmina Krzymów
Brzezińskie Holendry, Brzeźno
26.09.201709:00 - 10:00
Paprotnia ulice Kremowa, Złota, Chabrowa, Zielona, Wrzosowa, Grafitowa
28.09.201709:00 - 14:0029.09.201709:00 - 14:00
Gmina Skulsk
Łuszczewo, Galiszewo
26.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Golina
Barbarka, Zalesie-Polesie, Spławie, Golina
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Władysławów, Gmina Krzymów
Genowefa, Kuny
26.09.201711:00 - 13:00
Gmina Kramsk
Wola Podłężna ulice , Szkolna, Centralna,
27.09.201709:00 - 14:00
Gmina Skulsk, Miasto i Gmina Golina, Miasto i Gmina Ślesin
Celinowo, Dąb, Gawrony, Kijowiec
27.09.201709:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Raszków, Gmina Ostrów Wielkopolski
Lamki 113 do 115 a, Radłów ul. Krotoszyńska 39, 41, 41 a, 43, 45, Zacharzew ul. Krotoszyńska 64, 66, 66 a, 68, 75, 75 A, Lamkowa 1, 2, 3, 3 a, Rajska 30, 38, dz. budowlane nr 38/1, 38/2, 43/42 do 43/44, 44/8 do 44/15, 1011/8.
26.09.201709:00 - 13:00
Zacharzew ulica Kwiatowa 7, 11 do 17, 28, 38.
29.09.201709:00 - 10:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Wrąbczyn Górski, Kościołków, Wrąbczyn
27.09.201709:00 - 13:00

Region Turek

Miasto i Gmina Tuliszków, Gmina Brudzew
Tarnowa, Ogorzelczyn, Ogorzelczyn, Zadworna, Grzymiszew, Ruda, Tuliszków
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Kościelec, Gmina Brudzew
Cichów, Janów, Kwiatków, Głowy, Dobrów
28.09.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Dąbie
Rzuchów
29.09.201709:00 - 11:00
Rzuchów
29.09.201709:00 - 11:00
Majdany, Rzuchów
29.09.201711:00 - 13:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Krępa, Zadworna, Tuliszków
29.09.201709:00 - 13:00
Gmina Kawęczyn, Gmina Świnice, Miasto i Gmina Dąbie
Rzuchów, Tolów, Ładawy
29.09.201711:00 - 13:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Gmina Trzebielino
Zielin Wieś
26.09.201708:30 - 14:00
Gmina Lipnica, Gmina Lipnica
Brzeźno Szlacheckie
27.09.201708:30 - 14:00
Gmina Tuchomie
Ciemno
27.09.201708:30 - 15:30
Tuchomie ulice Jana III Sobieskiego od Piekarni, Brzozowa, Polna, Chocimierza, Górna, Ogrodowa, Słowackiego, Adama Mickiewicza, Sportowa, Rzeczna, ks. Jana Hinza, Widokowa, Pochyła, Tarasowa, Tartaczna, Tuchomie Kolonia, Tuchomko Wybudowanie I, Tuchomko Wybudowanie II
29.09.201707:30 - 09:0029.09.201717:30 - 19:30
Gmina Studzienice
Przewóz
28.09.201708:30 - 14:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Dębnica
26.09.201708:00 - 12:00
Dębnica
26.09.201713:00 - 17:00
Dębnica
27.09.201708:00 - 12:00
Wierzchowo
27.09.201709:00 - 17:00
Dębnica
27.09.201713:00 - 17:00
Dębnica
28.09.201708:00 - 12:00
Jęczniki Wielkie
29.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Debrzno
Słupia, Bolesławowo, Kostrzyca, Debrzno
26.09.201709:30 - 10:30
Stare Gronowo , Witkowo , Gaj
29.09.201709:00 - 14:00
Stare Gronowo
30.09.201710:00 - 14:00
Gmina Rzeczenica, Miasto i Gmina Biały Bór
Pieniężnica , Brzezie ulice Koszalińska, Wojska Polskiego, Polna, Władysława Komara, Rzeczenica , Jeziernik , Trzmielewo , Sporysz , Knieja , Brzeźnica
30.09.201708:00 - 09:0030.09.201713:00 - 14:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Wierzchowo
Świerczyna
26.09.201708:00 - 13:0013.10.201708:30 - 13:00
Miasto i Gmina Złocieniec, Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Rzęśnica, Suliszewo
27.09.201707:00 - 09:0029.09.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Rzęśnica, Kosobudy
27.09.201709:00 - 11:0029.09.201711:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Gościno
Ołużna
03.10.201715:00 - 19:00
Gmina Rymań
Jarkowo
26.09.201708:00 - 17:00
Gmina Siemyśl, Miasto i Gmina Gościno
Charzyno działki numer 265 przez 8, 64 przez 1, 64 przez 3, 274 przez 9, 275 przez 1, 274 przez 6, 266 przez 1, 265 przez 15, 284 przez 9, 970, Ołużna budynki numer 1, 21, działki numer 96 przez 4, 90 przez 6, 170
30.09.201708:00 - 15:00

Region Koszalin

Gmina Będzino
Dworek, Skrzeszewo, Uliszki, Słowienkowo, Kiszkowo
26.09.201709:00 - 14:00
Słowienkowo
28.09.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Darłowo, Gmina Postomino
Rusinowo ul. Kwiatowa, Różana, Barzowice
27.09.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Darłowo
Stary Jarosław od nr 63 do 75
27.09.201710:00 - 14:00
Dałowo ul. Wieniawskiego 18K
28.09.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Polanów
Krąg
27.09.201713:00 - 17:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lubowidz 10 do 10e, stolarnia
26.09.201709:00 - 17:0027.09.201709:00 - 17:00
Gmina Wicko
Nowęcin ulice Wczasowa, Łebska, Lipowa, Jeziorna, Spacerowa
28.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Łeba
Łeba Ferma
28.09.201710:00 - 14:00
Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Potęgowo, Gmina Czarna Dąbrówka
Wargowo , Drążkowo , Soszyce , Karwno , Nowe Karwno , Wargówko , Flisów , Podkomorki , Podkomorzyce , Czarna Dąbrówka ulica Słupska, Dąbrówno
29.09.201709:00 - 16:00
Gmina Potęgowo
Darżyno 3 do 5 oraz od 38 do 44, Potęgowo ulice Kościuszki, Krótka, Przemysłowa, Głuszynko 1 i 2 , Nowe Skórowo
30.09.201708:00 - 11:30
Miasto Lębork, Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lubowidz 2c,
30.09.201708:30 - 13:30

Region Słupsk

Miasto i Gmina Sławno
Chomiec (Grabówko)
27.09.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ustka
Lędowo
29.09.201708:00 - 14:00
Modlinek
29.09.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Trzebiechowo Wieś obwód 4
26.09.201708:00 - 16:00
Gwda Wielka ul. Szczecinecka od nr 2 do nr 8, ul. Jeziorna od nr 4 do nr 15
27.09.201708:00 - 09:00
Gwda Wielka ul. Jeziorna od nr 4 do nr 15
27.09.201709:00 - 15:00
Szczecinek Kolonia, Czarnobór
27.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Piława Staw, Piława PKP, Piława Las
26.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Barwice, Miasto i Gmina Tychowo, Miasto i Gmina Polanów, Miasto i Gmina Miastko, Miasto i Gmina Szczecinek, Miasto i Gmina Biały Bór, Miasto i Gmina Bobolice
Porost Domki Letniskowe
27.09.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Bobolice
Porost
28.09.201709:00 - 13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta
Osiek, Tatarki, Jankówko
28.09.201708:00 - 10:0028.09.201716:00 - 18:00
Osiek, Jankówko
28.09.201710:00 - 16:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Posady, Kiersiny
29.09.201709:00 - 10:0029.09.201716:00 - 18:00
Kiersiny
29.09.201710:00 - 16:00

Region Elbląg

Gmina Rychliki, Gmina Rychliki, Gmina Markusy, Gmina Pasłęk
Wysoka
26.09.201706:00 - 08:0027.09.201717:00 - 19:00
Miasto i Gmina Elbląg
gmina wiejska Elbląg
29.09.201709:00 - 11:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława
Szymbark
26.09.201708:00 - 15:00
Makowo
27.09.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Lubawa
Starzykowo
26.09.201708:00 - 10:0026.09.201714:00 - 15:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Zalewo
Makowo, Rudzienice, Tynwałd, Jezierzyce, Jażdżówki, Wielowieś, Jezierce
26.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Zalewo
Rucewo
28.09.201708:00 - 10:0028.09.201713:00 - 15:0029.09.201708:00 - 10:0029.09.201713:00 - 15:00
Rudnia
29.09.201709:00 - 12:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn
Salpik
26.09.201708:30 - 15:00
Gmina Piecki
Rosocha 2, 4, 6A,
27.09.201708:00 - 11:00
Gmina Sorkwity
Burszewo 13, 14, 44, 46, 47, 48, Szymanowo 28, 37, 38 , Wola 4,
28.09.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Karwie wieś,
29.09.201709:00 - 13:00

Region Kwidzyn

Gmina Sadlinki
Sadlinki ul. Kwidzyńska, Polna, Szkolna, Zdrojowa, Malinowa, Wrzosowa, Grzybowa, Strumykowa, Jagodowa i sąsiednie ulice.
26.09.201709:00 - 12:30
Bronisławowo
26.09.201713:00 - 14:00
Sadlinki Kółeczko, osiedle Brzozowe wraz z ościennymi ulicami, Karpiny ul. Piaski i oczyszczalnia.
27.09.201709:00 - 12:00
Gmina Ryjewo
Ryjewo ul. Kościuszki, Grunwaldzka od Prusa do Słowiańskiej,
28.09.201708:00 - 14:00
Ryjewo ul. Donimirskich, Pod Lasem, Cicha.
28.09.201709:00 - 13:00
Trzciano od nr 56 do nr 58 i od nr 98 do nr 110.
29.09.201708:30 - 14:30
Gmina Gardeja, Gmina Stary Targ
Klecewo,
29.09.201709:00 - 12:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Długołęka, Bobrownik
29.09.201712:00 - 14:00
Gmina Sępopol
Retowy, Poniki
26.09.201707:30 - 16:00
Szczurkowo, Judyty, Park, Trosiny
26.09.201707:30 - 09:0026.09.201713:00 - 16:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Łabędnik
26.09.201708:00 - 14:30
Dąbrowa, Nalikajmy, Wipławki, Leginy, Wirwilty
27.09.201707:30 - 16:00
Wojciechy
28.09.201708:00 - 14:30
Gmina Sępopol, Miasto i Gmina Bartoszyce
Parkoszewo, Skitno, Zawiersze, Żydowo, Nowe Witki, Łoskajmy, Łapkiejmy, Leginy, Przewarszyty
27.09.201707:30 - 09:3027.09.201713:00 - 16:00
Gmina Górowo, Miasto i Gmina Bartoszyce
Barciszewo, Wojtkowo, Wojciechy, Piasek
28.09.201708:00 - 09:0028.09.201713:00 - 14:30
Gmina Kiwity
Żegoty
29.09.201708:30 - 12:30

Region Malbork

Miasto i Gmina Malbork, Gmina Miłoradz
Kapustowo, Stara Kościelnica
26.09.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Malbork
Malbork ul . Jagiełły.
27.09.201708:30 - 13:30

Region Olsztyn

Gmina Jonkowo, Gmina Jonkowo
Jonkowo ulica Leśna, Mątki
26.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Dożynkowa
27.09.201708:00 - 16:00
Olsztyn, Likusy
27.09.201711:00 - 13:00
Olsztyn ulica Stanisława Wadowskiego
28.09.201711:30 - 16:0029.09.201711:30 - 16:00
Gmina Purda, Gmina Purda
Szczęsne
27.09.201708:30 - 17:30
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Purda, Gmina Purda
Szczęsne, Olsztyn
27.09.201718:00 - 19:30
Gmina Gietrzwałd, Gmina Gietrzwałd
Sząbruk, Unieszewo
28.09.201708:00 - 10:0028.09.201719:00 - 20:30
Sząbruk
29.09.201708:00 - 10:0029.09.201719:00 - 20:30

Region Ostróda

Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki,
26.09.201707:00 - 18:00
Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno
Stare Miasto, Samin, Saminek
26.09.201707:30 - 19:0027.09.201707:30 - 17:00
Miasto i Gmina Ostróda
Ruś Mała
26.09.201709:00 - 13:00
Ruś Mała
26.09.201709:00 - 13:00
Górka
29.09.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Gmina Świątki, Gmina Dąbrówno, Gmina Świątki, Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno
Brzeźno, Włodowo, Brzydowo, Brzydowo, Świątki, Boguchwały, Sąglewo, Brzeźno Mazurskie
26.09.201710:00 - 15:0029.09.201710:00 - 15:00
Gmina Gietrzwałd, Gmina Gietrzwałd
Łopkajny
28.09.201707:30 - 09:0028.09.201717:30 - 19:00
Miasto i Gmina Ostróda, Gmina Łukta
Komorowo, Łukta, Kajkowo, Samborowo, Ostróda, krótkie przerwy w dostawie energii
28.09.201708:00 - 14:00

Region Szczytno

Gmina Janowiec Kościelny
Szczepkowo Borowe
26.09.201708:00 - 12:00
Kuce
28.09.201708:00 - 12:00
Gmina Jedwabno
Burdąg, Małszewo
26.09.201708:30 - 10:3026.09.201717:30 - 19:30
Miasto i Gmina Biskupiec
Rukławki
26.09.201709:00 - 13:00
Rukławki Słoneczny Brzeg
27.09.201709:00 - 13:00
Nasy, Rukławki
28.09.201709:00 - 13:00
Biesowo kolonia
29.09.201712:00 - 15:00
Miasto i Gmina Nidzica
Załuski, Szerokopaś
27.09.201709:30 - 14:00
Gmina Jedwabno, Miasto i Gmina Pasym
Burdąg, Waplewo, Dybowo, Narajty
27.09.201710:00 - 13:00
Gmina Świętajno
Kolonia, Piasutno, Świętajno
29.09.201708:00 - 16:00
Gmina Dźwierzuty
Łupowo
29.09.201709:00 - 13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Opinogóra Górna
Chrzanowo, Chrzanówek ulice Kasztanowa, Brzozowa, Dębowa, Ogrodowa, Jesionowa, Władysławowo ulica Ciechanowska
26.09.201708:00 - 11:00
Wola Wierzbowska, Kołaki-Budzyno
26.09.201708:00 - 11:00
Łęki, Kołaczków
26.09.201711:00 - 14:00
Gmina Staroźreby, Gmina Gzy, Gmina Sońsk
Begno, Ostaszewo
26.09.201708:30 - 15:30
Gmina Gołymin - Ośrodek, Miasto i Gmina Ciechanów
Gostkowo
26.09.201709:00 - 15:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ul. Moniuszki 11A
26.09.201709:00 - 14:00
Kargoszyn ulice Kasztanowa, Orzechowa, Wierzbowa, Klonowa
27.09.201708:30 - 16:30
Ciechanów ul. Fabryczna 28A
28.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Lipniki Nowe, Pułtusk ulice Mickiewicza, Słoneczna, Czereśniowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego
26.09.201709:30 - 13:30
Gmina Krasne
Krasne ulica Mikołaja Kopernika
27.09.201708:00 - 11:00
Kozin
27.09.201711:00 - 14:00
Żbiki
28.09.201708:00 - 11:00
Żbiki, Wężewo
28.09.201711:00 - 14:00
Żbiki, Żbiki-Gawronki, Żbiki-Antosy, Żbiki-Starki
29.09.201711:00 - 14:00
Gmina Staroźreby, Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Gzy, Gmina Sońsk
Begno, Szyszki, Ostaszewo, Stare Garnowo
27.09.201708:00 - 16:00
Gmina Gzy
Mierzeniec
27.09.201709:30 - 13:30
Gmina Gołymin - Ośrodek
Nasierowo-Dziurawieniec, Smosarz-Dobki, Smosarz-Pianki
28.09.201708:30 - 12:30
Gmina Strzegowo Osada, Gmina Stupsk
Niedzbórz, Budy Sułkowskie, Pokrytki, Sułkowo Polne, Sułkowo Borowe, Sułkowo-Kolonia, Sułkowo-Baraki, Bolewo, Pieńpole, Strzałkowo
29.09.201707:30 - 09:0029.09.201717:00 - 19:00
Gmina Karniewo, Gmina Krasne
Konarzewo-Bolesty, Łukowo, Milewo-Brzegędy, Milewo-Ruszczyny
29.09.201708:00 - 11:00

Region Gostynin

Gmina Łąck
Ludwików
26.09.201707:30 - 14:30
Korzeń Rządowy
27.09.201707:30 - 14:30
Wola Łącka
27.09.201709:00 - 12:00
Stare Budy
28.09.201707:30 - 14:30
Grabina
28.09.201708:00 - 15:00
Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Aleksandrów, Krubin
26.09.201708:00 - 15:00
Gmina Słubice, Gmina Sanniki, Gmina Przasnysz
Studzieniec, Przyborów, Wólka, Słubice, Grabowiec
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Pacyna, Gmina Sanniki
Radycza
27.09.201707:30 - 14:30
Gmina Szczawin Kościelny, Gmina Słubice, Gmina Łąck, Gmina Iłów, Gmina Młodzieszyn
Helenów, Henryków, Giżyce
28.09.201708:15 - 09:45
Gmina Łąck, Miasto i Gmina Płock
Łąck Hydrofornia
29.09.201707:30 - 30.09.2017 14:30
Gmina Słubice
Alfonsów
29.09.201708:00 - 08:30
Alfonsów, Budy
29.09.201708:30 - 14:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Łęczyca
Bronno, Liszki, Prusinowice
26.09.201707:15 - 14:15
Gmina Strzelce
Bociany
26.09.201707:30 - 10:30
Niedrzew Pierwszy
26.09.201711:00 - 14:00
Muchnów, Sójki
27.09.201709:00 - 12:00
Niedrzew Pierwszy, Niedrzew Drugi
27.09.201715:30 - 18:30
Gmina Piątek
Śladków Podleśny
26.09.201707:45 - 10:45
Śladków Rozlazły
26.09.201711:15 - 14:15
Czerników, Mysłówka
27.09.201707:45 - 10:45
Jasionna
27.09.201711:30 - 14:30
Łęka, Sułkowice Drugie, Sułkowice Pierwsze
28.09.201708:00 - 11:00
Gmina Krzyżanów
Ktery
27.09.201707:30 - 14:30
Kaszewy-Kolonia, Kaszewy Kościelne, Sokół, Kaszewy-Spójnia
28.09.201711:00 - 18:00
Pawłowice
29.09.201707:30 - 14:30
Gmina Oporów
Jurków Drugi, Jurków Pierwszy, Oporów, Dobrzewy
27.09.201708:30 - 17:0028.09.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulice Lotnicza, Wschodnia
28.09.201708:00 - 16:00
Gmina Piątek, Miasto i Gmina Łęczyca
Gieczno, Wypychów, Sypin, Borowiec
29.09.201708:00 - 11:00
Gmina Bedlno
Pniewska Kolonia, Ernestynów, Franciszków Nowy, Pniewo, Pniewo Małe, Tomaszew
29.09.201708:30 - 19:00
Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Piątek
Witów, Sułkowice Drugie, Sułkowice Pierwsze
29.09.201711:30 - 14:30

Region Mława

Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Szreńsk
Ługi , Kraśnik , Sławkowo , Stacje , AES6-146 Sławkowo ZHD , T769386 Ługi FD 1
26.09.201708:15 - 12:15
Gmina Wiśniewo
Żurominek
26.09.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Lidzbark
Tarczyny
26.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Działdowo
Stacje , AES6-104 Myślęta Centertel , T769363 Niestoja FD
26.09.201709:15 - 10:4528.09.201709:00 - 10:30
Kramarzewo , Uzdowo , Leśniczówka Filiczki
28.09.201708:00 - 19:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Gryty , Pełki
27.09.201708:00 - 13:00
Gmina Lipowiec Kościelny
Lipowiec Kościelny 37 B
29.09.201709:00 - 13:00

Region Płock

Gmina Nowy Duninów, Gmina Bielsk
Popłacin, Soczewka.
26.09.201708:00 - 14:00
Gmina Radzanowo, Gmina Stara Biała, Gmina Stara Biała
Kamionki.
26.09.201708:00 - 14:00
Rogozino, Kamionki.
26.09.201708:00 - 14:00
Gmina Słupno
Gulczewo , Nowe Gulczewo ulice Ruciana, Kasztelańska, Hetmańska, Ketlinga, Zagłoby, Szlachecka, Stepowa, Wołodyjowskiego, J. Wiśniowieckiego, Basztowa, Bohuna, Husarska, Kmicica, Podbipięty, Heleny, Słupno.
26.09.201708:00 - 16:00
Wykowo.
27.09.201708:00 - 14:00
Słupno ulice Warszawska, Żeglarska, Źródlana, Miszewska, Młynarska, Bajkowa, Słupno-Krzelewo.
27.09.201710:00 - 13:00
Gmina Mała Wieś
Orszymowo.
26.09.201708:30 - 12:00
Dzierżanowo.
28.09.201709:00 - 12:00
Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk, Gmina Stara Biała
Tchórz, Nowe Trzepowo.
26.09.201709:00 - 11:00
Gmina Radzanowo
Brochocin, Brochocinek, Otolino.
26.09.201712:00 - 14:00
Radzanowo ulica Płocka, Radzanowo-Dębniki.
28.09.201708:00 - 14:00
Gmina Nowy Duninów
Brwilno, Brwilno Dolne, Popłacin, Soczewka.
27.09.201709:00 - 11:00
Brwilno Dolne, Soczewka.
27.09.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Miodowa.
27.09.201709:00 - 13:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Garwolewo.
27.09.201710:00 - 13:00
Gmina Bodzanów
Stanowo, Miszewko, Felicjanów, Kanigowo, Małoszywka, Nowe Kanigowo, Małoszewo, Nowe Miszewo, Garwacz, Wiciejewo, Miszewo Murowane, Kłaczkowo
27.09.201713:30 - 15:30
Kłaczkowo, Nowe Miszewo.
30.09.201708:00 - 15:00
Gmina Bulkowo, Gmina Bodzanów, Gmina Bulkowo
Nowy Podleck, Stary Podleck, Łętowo.
29.09.201708:30 - 12:00

Region Płońsk

Gmina Załuski, Gmina Naruszewo
Słotwin , Naborowo , Naborówiec , Szczytno , Przyborowice Dolne , Nowe Olszyny , Sadówiec , Stare Olszyny , Krysk , Nowy Krysk
29.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Lelewo.
29.09.201708:00 - 12:00
Gmina Świercze
Świercze ulice Nowa, Szkolna, Pułtuska, Polna, Zwycięstwa, Wspólna.
29.09.201709:00 - 14:00

Region Sierpc

Gmina Bulkowo, Gmina Bulkowo
Nowe Łubki.
29.09.201708:00 - 17:00
Gmina Bielsk
Bielsk ulice Medyczna, Wolności, Płocka, 1 Maja, Spółdzielcza.
26.09.201708:00 - 14:3028.09.201708:00 - 14:30
Gilino.
28.09.201709:00 - 16:3029.09.201709:00 - 16:30
Gmina Brudzeń Duży
Parzeń-Janówek, Parzeń.
26.09.201709:00 - 11:00
Bądkowo Kościelne.
26.09.201712:30 - 14:30
Gmina Szczutowo
Józefowo , Łazy , Mierzęcin , Gójsk ulice Ogrodowa, Lipowa, Lipnowska.
27.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Raciąż
Szczepkowo.
27.09.201709:00 - 15:00
Kiniki obwód kierunek Raciąż
29.09.201708:00 - 14:00
Gmina Zawidz, Miasto i Gmina Drobin
Dobrosielice Pierwsze, Świerczyn, Świerczyn-Bęchy, Świerczynek, Wilkęsy, Dobrosielice Drugie, Kozłowo, Dziewanowo, Kowalewo, Drobin, Nowe Kowalewo
28.09.201709:00 - 13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Nowy Dwór 4.
26.09.201708:00 - 10:00
Stacje: Cielęta 6, Cielęta Wybudowanie 3, MIKOBUD.
26.09.201708:00 - 20:00
Stacje: Cielęta Wybudowanie 3, Cielęta 6, Nowy Dwór 4, MIKOBUD.
26.09.201708:00 - 20:00
Stacja Nowy Dwór 4.
29.09.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Cieszyny 2.
26.09.201708:00 - 16:00
Gmina Świecie nad Osą
Stacja Lisnówko 1.
26.09.201708:30 - 15:00
Gmina Górzno
Linia Szczutowo 5.
27.09.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Kaczek 3.
27.09.201708:30 - 16:00
Linia Pacółtowo Kolonia 2 obwód 200.
28.09.201710:00 - 16:00
Gmina Brzozie
Linia Brzozie 1 obwód 600.
27.09.201710:00 - 16:00
Gmina Jabłonowo
Stacja Bukowiec 1.
28.09.201707:30 - 13:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Kurzętnik
Stacja Krzemieniewo 6.
28.09.201708:30 - 16:00
Gmina Osiek
Linia Strzygi 1 obwód 200.
28.09.201710:00 - 12:00
Gmina Jabłonowo, Gmina Książki
Stacja Budziszewo 2.
28.09.201710:30 - 16:30
Gmina Biskupiec
Stacja Tymawa 2.
29.09.201708:00 - 16:00
Gmina Radomin
Stacja Płonko 1.
29.09.201708:30 - 12:30
Gmina Bartniczka
Linia Grążawy 6 obwód 200.
29.09.201710:00 - 20:00
Stacja Grążawy 6.
29.09.201710:00 - 13:00
Gmina Dębowa Łąka
Stacja Wielkie Radowiska 5.
29.09.201711:30 - 15:30

Region Grudziądz

Gmina Rogóźno
Rogóźno, Rogóźno-Zamek, Kłódka
26.09.201707:00 - 08:00
Białochowo, Skurgwy, Jamy
26.09.201708:00 - 09:00
Budy
27.09.201709:00 - 13:00
Białochowo, Skurgwy, Jamy
28.09.201714:00 - 16:00
Miasto i Gmina Chełmno
Klamry, Nowawieś Chełmińska
26.09.201708:30 - 13:30
Chełmno ulice Poprzeczna, Wodna, św. Ducha, Toruńska, Powstańców Wielkopolskich, 22 Stycznia
27.09.201708:00 - 16:00
Nowe Dobra
27.09.201708:30 - 13:30
Dolne Wymiary
29.09.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ulice Legionów, Za Basenem, Powstańców Wielkopolskich, Ignacego Paderewskiego, Powstańców, Kwidzyńska, Bartosza Głowackiego, Poniatowskiego
26.09.201709:00 - 13:00
Miasto Wąbrzeźno
Cymbark, Katarzynki, Wąbrzeźno
26.09.201709:00 - 12:00
Czystochleb, Młynik
28.09.201708:00 - 18:00
Wąbrzeźno ulice Sokola, Skowronkowa, Wronia, Jaskółcza, Krucza, Kanarkowa, Pawia, Grudziądzka, Strażacka, Gołębia, Jastrzębia, Szpakowa, Kasztanowa, Bociania, Orla, Łabędzia
29.09.201708:00 - 12:00
Gmina Stolno
Grubno
27.09.201708:30 - 13:30
Stolno
28.09.201708:30 - 13:30
Gmina Książki
Blizienko, Blizno, Brudzawki, Książki
28.09.201709:00 - 12:30
Gmina Radzyń Chełmiński
Gołębiewo
28.09.201709:00 - 14:00
Gmina Łasin
Nowe Błonowo
29.09.201709:00 - 14:00

Region Radziejów

Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, 2, 3, 4, wiatraki, BODZANOWO 6, 7 UJMA MAŁA 1, 2, NAGÓRKI 1, POCIERZYN 1, 2, HAMAR, MBM, SĘCZKOWO 3
26.09.201707:30 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, NAGÓRKI 1
28.09.201708:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 3
29.09.201708:00 - 12:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIEPLINY
26.09.201708:00 - 14:30
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWISKA 2 obwód 100
26.09.201708:00 - 14:30
Miasto i Gmina Ciechocinek
Ciechocinek ulice Sportowa , Poprzeczna, Bolesława Chrobrego, Wesoła,
26.09.201709:00 - 13:30
Gmina Bądkowo, Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZMANOWO 2
26.09.201710:00 - 16:30
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej AGNIESZKOWO
27.09.201708:00 - 14:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RYBINY 1 obwód 200
27.09.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GŁUSZYNEK 1, 2
27.09.201709:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWEK 3
29.09.201708:00 - 14:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STEFANOWO 3 obwód 200
27.09.201711:00 - 15:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ARCISZEWO 2
28.09.201708:00 - 12:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BONIEWO 1 obwód kierunek Cmentarz
29.09.201709:00 - 13:30
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SĘDZIN 4
28.09.201708:00 - 12:00
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOSZCZAŁY 2
28.09.201711:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 6, 7, BILNO 2, 4, wiatraki UJMA MAŁA 1, 2
29.09.201712:00 - 18:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CZOŁOWO 2
29.09.201708:00 - 12:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KUCERZ 2
29.09.201709:00 - 11:00

Region Rypin

Gmina Tłuchowo
Stacja Koziróg Leśny 1.
26.09.201708:00 - 13:00
Stacja Kamień Kmiecy 2.
28.09.201709:00 - 12:30
Stacja Wyczałkowo 2 obwód 200 kierunek Bitkowski.
29.09.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Maliszewo 4.
26.09.201708:00 - 18:00
Stacja Okręg 3.
27.09.201708:00 - 18:00
Stacja Zbytkowo 5.
27.09.201708:00 - 13:00
Stacja Zbytkowo 2.
28.09.201708:00 - 12:00
Stacja Jęczywek 2.
29.09.201708:00 - 13:00
Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 6 obwód 300 kierunek Rypin.
26.09.201708:30 - 14:00
Gmina Rogowo
Stacja Pinino 1.
27.09.201708:00 - 19:00
Stacje Kobrzyniec 2, 3, Sarnowo 3.
28.09.201708:00 - 19:00
Gmina Tłuchowo, Gmina Skrwilno
Stacja Kotowy 6.
27.09.201708:00 - 11:30
Gmina Wielgie
Stacja Płonczynek 1.
28.09.201708:00 - 18:00
Stacja Oleszno 2.
29.09.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze
Stacja Ostrowite 4 k/Lipna.
28.09.201708:30 - 13:30
Gmina Chrostkowo
Stacja Lubianki 1.
28.09.201710:00 - 11:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Chalin Kolonia 7.
28.09.201710:00 - 18:0029.09.201710:00 - 18:00
Gmina Tłuchowo, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Marianki 1 obwód 200 kierunek Zagórski, obwód 400 kierunek Trimex, obwód 600 kierunek Dobaczewski.
29.09.201708:00 - 16:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą, Gmina Tłuchowo
Stacja Chalin Kolonia 6.
29.09.201709:00 - 13:30

Region Toruń

Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Browina 7 Browina ulice Boczna, Krótka, Chełmża ulica Wincentego Witosa
26.09.201707:00 - 11:30
Stacja Grzywna 9 Grzywna , Mała Grzywna , Kuczwały
26.09.201707:00 - 11:30
Stacja Podmiejska Browina ulice Wincentego Witosa, Bierzgłowska, Chełmża ulica Wincentego Witosa
28.09.201707:00 - 11:30
Stacja Zelgno 5 Pluskowęsy , Witkowo , Zelgno
28.09.201708:00 - 14:00
Stacja Zelgno Bezdół 1 Liznowo , Zelgno-Bezdół , Zelgno
28.09.201708:30 - 14:30
Stacja Kończewice 1 IHR
28.09.201709:30 - 11:30
Stacja Kończewice 10 Browina , Kończewice
28.09.201711:30 - 13:30
Stacja Zelgno 5 Pluskowęsy , Witkowo , Zelgno
29.09.201708:00 - 14:00
Stacja Biela 3 Skąpe ulica Biela
29.09.201708:30 - 16:30
Gmina Ciechocin
Stacja Małszyce 3 Ciechocin , Małszyce
26.09.201708:00 - 11:00
Gmina Łysomice, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Papowo 16
26.09.201708:00 - 13:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Małszyce 3 Cierpice ulice Bydgoska, Ogrodowa, Krótka
26.09.201708:30 - 11:30
Gmina Lubicz
Stacja Grabowiec 1 ulice Poziomkowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa
26.09.201709:00 - 16:00
Stacja Grabowiec 1 Grabowiec ulice Poziomkowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa
27.09.201709:00 - 16:00
Stacja Grabowiec 8 Grabowiec ulica Nad Rzeczką
27.09.201711:30 - 13:30
Stacja Grabowiec 1 Grabowiec ulice Poziomkowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa
28.09.201709:00 - 16:00
Gmina Łubianka
Stacja Warszewice 3 Warszewice ulice Zawiszy Czarnego, bp. J. Chrapka
26.09.201709:30 - 11:30
Stacja Pigża 10 Pigża , Leszcz ulice Rzepakowa, Leszczynowa
27.09.201708:00 - 13:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Rychnowo 1 Wielkie Rychnowo
26.09.201711:30 - 14:30
Stacja Rychnowo 9 Wielkie Rychnowo
26.09.201711:30 - 13:30
Pluskowęsy Stacje Zapluskowęsy , 3, Frydrychowo Pom, Frydrychowo 2, 4, Pluskowęsy 1, 3, 4, 6, Elektrownia Wiatrowa, Kiełpiny 1, 2, 3, Dylewo i Dylewo 2
27.09.201707:00 - 09:0027.09.201715:30 - 17:30
Stacja Mlewo 9
27.09.201707:00 - 11:30
Stacje Otoruda 1, 2, 3, Pluskowęsy 2, 3, 8, Drewrom
27.09.201707:00 - 17:00
Gmina Łysomice
Stacja Ostaszewo 3 Ostaszewo , Wytrębowice
26.09.201711:30 - 13:30
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacja Józefowo 3 Józefowo, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy, Józefowo, Szembekowo
27.09.201708:30 - 14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarne Błota 11 Czarne Błoto ulice Łubinowa, Wierzbowa, Olchowa, Rozgarty ulica Zielona Polana
27.09.201708:30 - 13:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Wilczonka Toruń ulice Sieradzka, Krakowska, Płocka, Krośnieńska, Suwalska, Lubicka, Legnicka, Odległa, Zamojska, Częstochowska
27.09.201709:30 - 11:30
Stacja Dzika Toruń ulica Licealna
29.09.201708:00 - 12:00
Gmina Obrowo
Stacja Obrowo 13 Obrowo ulica Warszawska
29.09.201709:30 - 11:30
Stacja Obory 3
29.09.201711:30 - 13:30

Region Włocławek

Gmina Choceń
odbiorcy zasilani ze stacji: Janowo 1, 2, Janowo EW, Bodzanówek 1, 2, Borzymie 3, Niemojewo 3
26.09.201707:00 - 27.09.2017 10:00
odbiorcy zasilani ze stacji: Bodzanówek 1 obwód 200
26.09.201709:00 - 14:00
Gmina Choceń, Gmina Chodecz
odbiorcy zasilani ze stacji: Nowiny 5, Wola Adamowa 1, Lubieniec 1, 2, 4
26.09.201707:00 - 16:00
Odbiorcy zasilani ze stacji: Nowiny 5 obwód 200
27.09.201707:30 - 16:00
Gmina Chodecz
odbiorcy zasilani ze stacji: Brzyszewo 1 Przyborowo, Brzyszewo 2, 3, 4, Lubieniec 3, Wola Adamowa 2, 3
26.09.201707:00 - 10:0026.09.201713:00 - 16:00
Miasto i Gmina Włocławek
odbiorcy zasilani ze stacji: OTK we Włocławku ul. Zakręt, Junacka, Zagrodowa, Toruńska Oświetlenie 3, Budizol 2
26.09.201708:30 - 17:00
Gmina Choceń, Gmina Chodecz, Gmina Lubień Kujawski
Borzymie, Janowo, Ługowiska, Niemojewo, Bodzanówek, Brzyszewo, Przyborowo, Chodeczek, Wola Adamowa, Lubieniec, Niwki, Końce, Piotrowo, Nowiny, Władysławowo, odbiorcy zasilani ze stacji: Janowo 1, 2, Janowo EW, Bodzanówek 1, 2, Borzymie 3, Niemojewo 3, Brzyszewo 1 Przyborowo, Brzyszewo 2, 3, 4, Lubieniec 1, 2, 3, 4, Wola Adamowa 1, 2, 3, Nowiny 5
27.09.201713:00 - 16:0028.09.201712:00 - 15:0029.09.201707:00 - 10:0029.09.201712:00 - 16:00
Brzyszewo 1 Przyborowo, Brzyszewo 2, 3, 4, Lubieniec 1, 2, 3, 4, Wola Adamowa 1, 2, 3
28.09.201707:00 - 09:00
Gmina Brześć Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Machnacz 4 Marianki obwód 100
28.09.201708:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji: Rzadka Wola 1 obwód 100
28.09.201709:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie