Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
ulica Barokowa, Zabytkowa, Secesyjna, Współczesna, Renesansowa, Romańska, Podleśna 39
29.05.201708:00 - 15:00
Św. Brata Alberta
31.05.201709:00 - 14:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Sienkiewicza 25, 27, 29A, 33, 35, 30, 32, Kochanowskiego
29.05.201715:30 - 19:30
Sosnowiecka, Rybnicka, Mysłowicka
30.05.201709:00 - 16:00
Św. Mikołaja od strony Hutniczej
01.06.201709:00 - 14:00

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna
Kościerzyna ul. Cegielnia, Rudolfa Lassa, Piotra Skargi
29.05.201709:00 - 16:00
Kościerzyna ul. Żurawinowa, Siekierkowskiego
31.05.201709:00 - 12:00
Gmina Żukowo
Niestępowo ul. Raduńska, Szeroka, Słoneczna, Wiejska, Dębowa, Sulmińska.
30.05.201708:00 - 14:00
Gmina Stężyca
Krzeszna 1
31.05.201708:30 - 14:30
Żuromino Ubojnia, Żuromino Domki Letnie, Borucino Osiedle, Borucino Ośrodek Wczasowy, Borucino Daniel
01.06.201708:30 - 12:00

Region Starogard Gdański

Gmina Skarszewy, Gmina Liniewo
GŁODOWO STARY WIEC
29.05.201707:30 - 08:3029.05.201713:00 - 15:00
Gmina Osieczna
MAŁE KRÓWNO
30.05.201708:30 - 13:00
OSÓWEK
01.06.201708:00 - 13:00
OSIECZNA WYBUDOWANIE
01.06.201709:00 - 13:00
Gmina Smętowo Graniczne
SMĘTOWO GRANICZNE, JANA KOSZNICKIEGO, PRZYLESIE, SADOWA, SPACEROWA, SPORTOWA, WAŁOWA, ZIELONA, SMARZEWO
31.05.201708:00 - 09:0031.05.201713:00 - 15:00
Gmina Liniewo
Sobącz
31.05.201711:00 - 13:00

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański
Straszyn .Ulica Poziomkowa 24 ,Myjnia na terenie byłego S K R
30.05.201708:30 - 14:30
Gmina Cedry Wielkie
Cedry Małe .Ulice Bursztynowa ,Wiślana ,Wspólna
31.05.201708:00 - 09:30
Gmina Kolbudy
Otomin .Ulice Konna ,Jabłoniowa ,Polna
01.06.201709:00 - 15:00

Region Wejherowo

Gmina Luzino
Wyszecino ul. Wrzosowa.
29.05.201708:00 - 09:30
LUZINO: ul. Szkolna, Sobieskiego, Kopernika, Ogrodowa, Starowiejska, Kościelna.
31.05.201709:00 - 16:30
Gmina Gniewino
KOSTKOWO
29.05.201708:30 - 14:00
Gmina Szemud
Bożanka ul. Letniskowa, Nagietkowa.
29.05.201709:30 - 13:00
Szemud Firoga, Szkoła, Wieś, Radówki, Działki. Grabowiec Las, Klasztor, Wybudowanie.
30.05.201709:00 - 10:3004.06.201713:00 - 15:00
Gmina Łęczyce
STRZEBIELINO ul. DWORCOWA 1, KOLEJARZY , SŁOWACKIEGO 2, ŻEROMSKIEGO 6.
29.05.201713:00 - 15:30
Gmina Wejherowo
GOŚCICINO ulica: GRZYBOWA, NADRZECZNA, OKRĘŻNA , OSIEDLOWA, PODGÓRNA, SŁONECZNA, KSIĘŻYCOWA, PROSTA, WĄSKA, DWORSKA, LĘBORSKA, MIODOWA, WEJHEROWSKA, ROBAKOWSKA, KASZTELAŃSKA, ŁUKOWA, POPRZECZNA, SZLACHECKA, WRZOSOWA, LETNI DWÓR, CICHA, JĘCZMIENNA, HETMAŃSKA, GWIEZDNA, KOSMICZNA, PLANETARNA, POLARNA, SATELITARNA, ZIEMSKA, ŻURAWIA, BURSZTYNOWA, GRANITOWA, KORALOWA, ZIELONY DWÓR, PÓŁNOCNA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ŻWIROWA; GOWINO ulica: KAPUŚCIŃSKIEGO.
30.05.201708:30 - 14:30
Gmina Puck
ŻELISTRZEWO ul. DOLNA , STOLARSKA 20/A, WIERZBOWA 10, 6, ŻYTNIA, CICHA 1 .
30.05.201709:00 - 15:00
Gnieżdżewo ulica: Dambków, Lipowa.
31.05.201708:30 - 14:00
STACJA ABONENCKA POŁCZYNO WIATRAKI.
01.06.201708:00 - 14:30
Gmina Krokowa
DĘBKI ulica; Spacerowa.
31.05.201709:00 - 14:30
Gmina Władysławowo
Poczernino .
01.06.201711:00 - 12:30
Miasto Reda
Reda ul. Drogowców, Rzemieślnicza.
01.06.201717:00 - 19:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Pleszew
Zielona Łąka nr od 2 do 10
29.05.201707:30 - 10:30
Dobra Nadzieja 16 do 25
29.05.201710:30 - 12:30
Ludwina od 12 do 20
30.05.201707:30 - 10:30
Gmina Chocz
Borucin 25, 47
31.05.201707:30 - 09:30
Gmina Żerków
Brzostków
31.05.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Durzyn 16, 17
01.06.201708:00 - 08:30
Durzyn 13-15, 46
01.06.201708:30 - 09:00

Region Kalisz

Gmina Nowe Skalmierzyce
Mączniki ul. Boczna
29.05.201710:00 - 11:30
Mączniki ul. Rubinowa Kalisz ul Domowa działka 246/2
30.05.201713:00 - 14:00
Leziona 1-6, Sławin 27-29
31.05.201709:00 - 12:00
Gmina Blizanów
Kolonia Rychnów od 11 do 22 Bogucice 34 35
30.05.201710:00 - 12:00
Gmina Opatówek
Szałe ul. Porzeczkowa 21-45
31.05.201711:00 - 13:00
Cienia I, Cienia II, Cienia III, Cienia Folwark, Michałów II, Michałów III, Bogumiłów
31.05.201712:00 - 14:00
Gmina Gołuchów
Kalisz ul. Słowiańska 71-91
01.06.201710:00 - 12:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Międzybórz
Bukowina Sycowska Nowe Osiedle
29.05.201709:30 - 13:30
Gmina Kępno
Aleje Marcinkowskiego nr 61, 63,63A, 65
29.05.201710:00 - 14:00

Region Koło

Gmina Grzegorzew
Zabłocie
31.05.201709:00 - 14:00
Gmina Kościelec
Łęka, Łęka MOP
31.05.201709:00 - 12:00
Police
31.05.201709:00 - 12:00
Ruszków
31.05.201709:00 - 12:00
Gmina Koło
Kiełczew, Boguszyniec
01.06.201709:00 - 14:00
Gmina Osiek Mały
Łuczywno
01.06.201709:00 - 14:00

Region Konin

Miasto i Gmina Rychwał
Jaroszewice Grodzieckie
29.05.201709:00 - 14:00
Rychwał ul. Żurawin
29.05.201709:00 - 12:00
Zosinki
29.05.201709:00 - 13:00
Rychwał ul. Tuliszkowska
29.05.201711:00 - 14:00
Gliny
31.05.201709:00 - 12:00
Zosinki
31.05.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ślesin
Grąblin, Trzy Borki, Licheń oczyszczalnia ścieków
29.05.201709:00 - 16:00
Gmina Grodziec
Grodziec
30.05.201709:00 - 14:00
Biała
01.06.201709:00 - 12:00
Junno
01.06.201711:00 - 14:00
Gmina Rzgów
Branno
30.05.201709:00 - 12:00
Osiecza
30.05.201711:00 - 14:00
Gmina Skulsk
Skulsk
31.05.201709:00 - 14:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Wieruszew
01.06.201709:00 - 14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Sieroszewice
Sieroszewice ul. Ostrowska 69 do 125, 60 do 102, Bilczewska 1.
30.05.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Raszków
Bieganin 20 do 21, 26 do 48.
31.05.201709:00 - 11:00

Region Słupca

Gmina Lądek
Ciążeń ul. Wolności
29.05.201708:00 - 12:00
Policko
29.05.201711:30 - 15:00
Dziedzice
30.05.201708:00 - 12:00
Gmina Strzałkowo
Pospólno, Strzałkowo ul. Daszyńskiego
29.05.201708:00 - 12:00
Kornaty
29.05.201711:30 - 15:00
Graboszewo
30.05.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Zagórów
Skokum
30.05.201708:00 - 12:00
Nowa Wieś
30.05.201711:30 - 15:00
Drzewce
31.05.201708:00 - 12:00
Kościołków
31.05.201708:00 - 12:00
Augustynów
31.05.201711:30 - 15:00
Mariantów
31.05.201711:30 - 15:00
Gmina Słupca
Kąty
30.05.201711:30 - 15:00
Gmina Ostrowite
Tomaszewo
01.06.201708:00 - 12:00
Giewartowskie Holendry
01.06.201711:30 - 15:00
Kąpiel
01.06.201711:30 - 15:00

Region Turek

Gmina Turek, Gmina Przykona
Laski , Żuki ulica Tęczowa
29.05.201708:00 - 12:00
Miasto Turek, Gmina Turek
Szadów Pański , Turek ulice Graniczna, Jedwabnicza, Górnicza, Kolska Szosa
29.05.201711:00 - 14:00
Gmina Przykona
Bądków Drugi , Bądków Drugi , Bądków Pierwszy
30.05.201708:00 - 11:00
Bądków Pierwszy , Przykona ulice Turkowska, Słoneczna, Żeroniczki
31.05.201711:00 - 14:00
Bądków Drugi , Bądków Pierwszy
01.06.201708:00 - 12:00
Gmina Dobra, Gmina Przykona
Żeronice , Żeroniczki
31.05.201709:00 - 12:00
Dąbrowica , Boleszczyn
01.06.201711:00 - 14:00
Miasto i Gmina Uniejów
Człopy , Człopki
01.06.201709:00 - 13:00
Człopy , Człopki
01.06.201709:00 - 13:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Bierzwnica
30.05.201710:00 - 16:00

Region Bytów

Gmina Kępice
Biesowice Leśniczówka, Biesowiczki, Bruczyno, Bruczyno Pałac, Przyjezierze, Przyjezierze Osada Leśna,
31.05.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Bytów
Rzepnica Suszarnia Rzepnica IV, Jeleń
30.05.201708:30 - 12:30
Miasto i Gmina Miastko
Głodowo
31.05.201709:00 - 13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ul. Wojska Polskiego 24
29.05.201709:00 - 13:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek
Prosinko
30.05.201708:00 - 11:0008.06.201708:00 - 12:00
Prosino, Prosinko kolonie
30.05.201708:00 - 11:0002.06.201708:00 - 16:0008.06.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Nętno
31.05.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Karwiagać, Wieniec
01.06.201709:00 - 12:30
Gmina Ostrowice
Donatowo
01.06.201709:30 - 13:30

Region Koszalin

Gmina Manowo
Solno
29.05.201708:00 - 15:00
Miasto Koszalin
Koszalin ul. Moniuszki 10,12,14,16
31.05.201708:00 - 13:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka
Rokity; Kłosy; Otnoga
29.05.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Łeba
Rąbka WOP
31.05.201708:30 - 14:30
Gmina Główczyce
Skórzyno
31.05.201709:00 - 13:00
Równo
01.06.201709:00 - 13:00

Region Słupsk

Gmina Smołdzino
Czysta
29.05.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Sławno
Warszkówko 3 do 37, 35
30.05.201708:00 - 11:00
Gmina Kobylnica
Lubuń
31.05.201708:00 - 12:00
Miasto Słupsk
Słupsk ul. Świerkowa, Parkowa
01.06.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Dobroczyn, Spore Meteo
29.05.201710:00 - 16:00
Gwda Mała
01.06.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Krągi Leśniczówka
01.06.201710:00 - 13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Wilczęta
Dębiny, Dębiny Kolonia
29.05.201708:00 - 16:3030.05.201708:00 - 20:0031.05.201708:00 - 16:0001.06.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Orneta
Opin
29.05.201711:00 - 15:00
Gmina Lelkowo
Lelkowo
30.05.201708:00 - 09:0031.05.201717:00 - 19:00
Kwiatkowo, Kwiatkowo Kolonia
30.05.201709:00 - 11:00
Sówki, Sówki Kolonia
01.06.201708:00 - 11:0001.06.201715:00 - 17:0002.06.201716:00 - 19:00
Lelkowo, Kwiatkowo, Kwiatkowo Kolonia
01.06.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Młynary
Mikołajki
30.05.201711:00 - 15:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Tolkmicko
Kadyny
30.05.201707:00 - 11:00
Kadyny
31.05.201715:00 - 19:00
Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ul. Asnyka 4
31.05.201709:00 - 13:00
Władysławowo 40 i hurtownia owoców
01.06.201708:00 - 15:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Skarszewo
30.05.201709:00 - 11:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn
Langanka działka nr 49/7,
29.05.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Karwie 11, 13, 23, 24, 28, 30, 31, 33, 36, 37,
29.05.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Grzęda 30,
29.05.201709:00 - 11:00
Warmiany kolonia 15,
29.05.201709:00 - 12:00
Prosity kolonie 18, 53, 54, 54A, 86,
30.05.201709:00 - 14:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Bisztynek
Polkajmy 4, 6, 7, Prosity kolonia 52,
30.05.201711:00 - 14:00
Gmina Piecki
Machary 63, 64, osiedle i kolonia,
31.05.201708:00 - 13:00
Gmina Sorkwity
Surmówka kolonie 11, 12, 14, 15, 16, 20, 21 oraz działka nr 64,
01.06.201709:00 - 12:00

Region Kwidzyn

Miasto Kwidzyn, Gmina Kwidzyn
Górki, Kwidzyn ul. Piastowska.
29.05.201708:00 - 11:00
Miasto Kwidzyn
Kwidzyn ul. Wiślana 1.
30.05.201708:00 - 12:00
Kwidzyn ul. Kościuszki 51
31.05.201708:00 - 12:00
Gmina Sadlinki
Rusinowo.
30.05.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Prabuty
Gonty od nr 24 do nr 32.
30.05.201708:30 - 11:30
Obrzynowo 82 i 83
31.05.201708:00 - 14:00
Gmina Stary Dzierzgoń
Monastarzyska.
30.05.201709:00 - 10:00
Lubachowo Wieś od nr 18 do nr 80
01.06.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Kisielice
Pławty Wielkie, Klimy 3, Łęgowo 12,13,14.
30.05.201709:00 - 13:00
Gmina Ryjewo
Wiszary.
31.05.201708:30 - 12:30
Gmina Kwidzyn
Rakowiec ul. Cicha 1 i 3.
01.06.201709:00 - 13:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Górowo
Górowo ul. Mickiewicza, Miłosza, Matejki, Słowackiego, Kochanowskiego, Reja, Paprocin, Sołtysowizna 19, 21-23, 26-34, dz. 15, 199/1, 189/1, 214/7, 241/5
29.05.201708:00 - 09:30
Górowo ul. Wyszyńskiego 31, gospodarstwo
29.05.201708:00 - 10:0029.05.201714:00 - 16:0030.05.201708:00 - 10:0030.05.201716:00 - 18:00
Górowo ul. Lipowa Posterunek Straży Granicznej
30.05.201708:00 - 10:0030.05.201716:00 - 18:00
Dwórzno, Zielenica, Gruszyny
31.05.201708:00 - 11:0001.06.201713:00 - 16:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Wojciechy Kolonia, Piasek
30.05.201708:00 - 14:30
Gmina Lubomino
Ełdyty Wielkie gospodarstwo
31.05.201709:00 - 13:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
Towarowa 21
28.05.201708:00 - 31.05.2017 13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Olsztynek
Ząbie
29.05.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ostróda
KAJKOWO UL. KWIATOWA, MICHAŁA KAJKI, NA WZGÓRZU, OGRODOWA, POLNA, ŚWIETLIŃSKA, JEZIORNA, ORZECHOWA, PIASKOWA.
30.05.201707:30 - 15:30
Kajkowo ul. Polna
30.05.201708:00 - 14:00
Wałdowo ul. Diamentowa
31.05.201708:00 - 12:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Ciechanów
CIECHANÓW garaże pomiędzy ul. Sienkiewicza 58 i ul. Wyzwolenia 13
29.05.201708:30 - 12:30
CIECHANÓW UL. SZWANKE
29.05.201709:30 - 13:30
CIECHANÓW KARGOSZYN ULICE: OSIEDLOWA, TARASOWA, WERANDOWA, WIERZBOWA
31.05.201709:00 - 13:00
Gmina Karniewo
Zakrzewo
30.05.201708:30 - 12:30
Gmina Opinogóra Górna
Pomorze
31.05.201708:00 - 16:30
Miasto i Gmina Pułtusk
Gnojno
31.05.201708:30 - 13:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gąbin
Karolew
30.05.201709:00 - 11:00
Ludwików
31.05.201709:00 - 11:00
Grabie Nowe
31.05.201712:30 - 14:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Stacja abonęcka Pruszyński
30.05.201713:30 - 14:30
Gmina Dąbrowice
Ostrówki
01.06.201708:00 - 16:0002.06.201708:00 - 16:0006.06.201709:00 - 15:00
Żakowiec, Ostrówki B
01.06.201708:00 - 16:30
Dąbrowice ulice: Słowińskiego, Przedecka, Zbawiciela, Stary Rynek, 3-go Maja, Wodna, Sienkiewicza, Benedykta, Mariopol, Majdany, Dzięgost
01.06.201710:00 - 13:00

Region Mława

Gmina Szydłowo
Pawłowo
29.05.201708:00 - 14:00
Gmina Lubowidz
Lubowidz ulica Krótka
29.05.201708:30 - 14:30
Osówka
30.05.201709:00 - 17:00
Miasto i Gmina Bieżuń, Gmina Rybno
Myślin , ze stacji ES6-1163 Myślin ZHD 2
29.05.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Iłowo - Osada
Kraszewo
31.05.201708:00 - 10:30
Gmina Czernice Borowe, Gmina Opinogóra Górna, Gmina Płośnica
Zembrzus Wielki , Żebry-Kordy , Żebry-Idźki , Żebry-Marcisze , Chrostowo Wielkie , Chrostowo-Zalesie , Czernice Borowe ulice Szkolna, Sadow , Dolna
31.05.201708:15 - 14:15
Gmina Stupsk, Gmina Iłowo - Osada
Sochy , Piekiełko , Dźwierznia , stacje AS6-226 Sochy Ferma , AES6-283 Sochy II Ferma
31.05.201708:30 - 10:30
Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Płośnica
Turza Wielka , Turza Wielka Kolonia , Drzazgi , Małe Rutkowice
31.05.201710:00 - 11:30
Miasto i Gmina Mława
Mława ulica Podmiejska , kierunek Podmiejska Tory
31.05.201710:15 - 14:15
Mława ulica Podmiejska , kierunek Szreńska
01.06.201710:00 - 14:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś
Brody Duże, Wilkanowo.
29.05.201708:00 - 16:0030.05.201708:00 - 16:0031.05.201708:00 - 16:0001.06.201708:00 - 16:00
Gmina Stara Biała
Nowe Trzepowo, Trzepowo.
29.05.201708:00 - 17:00
Gmina Radzanowo
Brochocin, Brochocinek, Kostrogaj.
29.05.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Szpitalna, Ludwika Zamenhofa, Anny Jabłczyńskiej, Tadeusza Garleja, Traktowa, Benedykta Dybowskiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Medyczna, Tytusa Chałubińskiego, Długa, Aleksandra Macieszy, dr. Judyma, Stefanii Kamińskiej, Przyjazna.
30.05.201708:00 - 14:00
Płock ul. Kochanowskiego.
30.05.201708:00 - 16:00
Płock Radziwie ulica Sannicka, Dobrzykowska, Radziwie Przepompownia.
31.05.201708:00 - 14:00
Płock Targowa Elektroinstal, Targowa Ogródki, Bielska Giełda, Bielska Komis Samochodowy, Stacja Paliw, Aeoroklub
31.05.201710:00 - 13:00
Gmina Bodzanów
Stanowo.
30.05.201708:30 - 12:30

Region Płońsk

Gmina Nowe Miasto
Nowe Miasto Folwark
29.05.201708:00 - 12:00
Wólka Szczawińska
30.05.201708:00 - 17:00
Gmina Naruszewo
Strzembowo , Januszewo , Dłutowo .
29.05.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płońsk
Płońsk ulica Wieczorków od Storczykowej do torów PKP , Siemowita IV.
30.05.201708:00 - 12:00
Płońsk ulica Młodzieżowa nr 3A , BLOKI nr 5 , 7 , 9 , 11 , SKLEP- Lewiatan- GRAM , Szkoła Specjalna ulica Młodzieżowa , Garaże ulica Wieczorków 6A , Baza Spółdzielni Mieszkaniowej ulica Zacisze 7A , Przedszkole ulica Zacisze 6 Płońsk ulica Wieczorków 22 , Budynki gospodarcze nr 24 i 26 , Mikołaja Kopernika BLOK nr 30 , 32 , SKLEP - art. szkolne , Zacisze BLOK nr 7 i 9 , 9A , Młodzieżowa BLOK nr 15A , PAWILONY nr 15 , 15B , 15C , GARAŻE nr 15E , 15D
01.06.201708:00 - 09:00
Płońsk ulica Wieczorków 22 , Budynki gospodarcze 24 i 26 , Mikołaja Kopernika BLOK nr 30 , 32 , SKLEP - art. szkolne , Zacisze BLOK nr 7 i 9 , 9A , Młodzieżowa BLOK nr 15A , PAWILONY nr 15 , 15B , 15C , GARAŻE nr 15E , 15D
01.06.201714:00 - 18:00
Gmina Świercze
Brodowo Bąboły
31.05.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Aleksandrowo.
31.05.201709:00 - 15:00

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Parzeń Janówek.
30.05.201708:00 - 14:00
Parzeń, Parzeń Janówek, Parzeń Agromar
30.05.201708:00 - 12:00
Gmina Zawidz
Budy Milewskie.
30.05.201708:00 - 16:00
Gmina Szczutowo
Gójsk.
30.05.201709:00 - 14:00
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Raciąż
Dramin, Draminek.
31.05.201708:00 - 11:00
Gmina Bielsk
Zagroba.
01.06.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Raciąż
Kraszewo-Gaczułty, Kraszewo-Rory, Raciąż ulica Kilińskiego.
01.06.201709:00 - 12:00
Gmina Bulkowo
Blichowo, Chlebowo.
01.06.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Drobin
Świerczynek obwód kierunek Dobrosielice.
01.06.201710:00 - 13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Bartniczka
Stacja Stare Świerczyny 3.
29.05.201708:00 - 16:00
Stacja Zdroje 3.
30.05.201708:00 - 16:00
Gmina Jabłonowo
Stacja Lembarg 3.
29.05.201708:00 - 16:00
Gmina Zbiczno
Stacja Ładnówko 1.
29.05.201708:00 - 16:00
Stacja Godziszka.
31.05.201707:30 - 12:00
Stacja Sumówko 3.
31.05.201711:30 - 15:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Rynek GD obwód 100 i 1800 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice Młyńska, Miła, Dąbrowskiej.
29.05.201708:00 - 12:00
Stacja Rynek GD obwód 1800 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulica Młyńska.
29.05.201709:00 - 15:00
Stacja Rynek GD obwód 200 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Działyńskich od Młyńskiej do Miłej oraz Miła od Działyńskich do Stodólnej.
30.05.201708:00 - 12:00
stacja Rynek GD obwód 800 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulica Działyńskich od Młyńskiej do Lipnowskiej.
30.05.201711:00 - 15:00
Linia Posterunek GD obwód 500 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulica Stodólna.
31.05.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Brodnica
Linia Piaski obwód 100 dla miejscowości Brodnica ulica Podgórna 12 i 14.
29.05.201708:30 - 15:30
Linia Jabłonowo Zamek 2 obwód 200.
31.05.201709:00 - 16:00
Stacja Kuligi.
01.06.201708:00 - 16:00
Gmina Brzozie
Stacja Mały Głęboczek 2.
30.05.201708:00 - 16:00
Stacja Wielki Głęboczek 2.
30.05.201708:00 - 14:00
Stacja Cielęta Wybudowanie 2.
01.06.201708:00 - 14:00
Stacja Małe Leźno 6.
01.06.201708:00 - 14:00
Gmina Górzno
Stacje: Zaborowo 2 i Górzno Oczyszczalnia Ścieków.
30.05.201708:00 - 20:0031.05.201708:00 - 20:0001.06.201708:00 - 17:00
Stacje: Górzno 1 i Górzno Oczyszczalnia Ścieków dla miejscowości Górzno ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Chopina, Cmentarna, Gajowa, Głuńskiego, Kościuszki, Matejki, Pocztowa, Podgórna, Polna, Parkowa, Rynek, Stodolna, Świerczewskiego, św.Floriana.
01.06.201708:00 - 10:0001.06.201713:00 - 17:00
Stacje: Górzno Tartak: 1, 2; Górzno Wybudowanie 5; Zaborowo 2.
01.06.201708:00 - 10:0001.06.201713:00 - 17:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Chrośle 2 obwód 200.
31.05.201708:00 - 14:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Nowa Wieś 2 obwód 100
29.05.201707:30 - 11:30
Stacja: Kobylanka 1
29.05.201709:00 - 13:00
Stacja: Kobylanka 3
29.05.201710:00 - 12:00
Stacja: Owczarki 7 obwód 600
30.05.201707:30 - 16:00
Stacja: Zakurzewo 1 obwód 100
30.05.201708:00 - 14:00
Stacja: Zachodnia 1 obwód 900
31.05.201707:30 - 11:30
Stacje: Lisie Kąty 2, Mokre 8, 12, Świerkocin 5, 10
31.05.201708:00 - 16:00
Stacja: Klamry 7
01.06.201708:00 - 11:00
Gmina Ryńsk
Stacja: Jarantowice 17 obwód 100
29.05.201709:00 - 17:00
Stacja: Zieleń 7
30.05.201709:00 - 15:00
Stacja: Zieleń 7 obwód 100
31.05.201709:00 - 15:00
Stacja: Jaworze 3
01.06.201709:00 - 16:00
Stacja: Jaworze 3
01.06.201709:00 - 16:00
Gmina Gruta
Stacja: Słup 10
30.05.201709:00 - 14:00
Gmina Kijewo Królewskie
Stacja: Kijewo Królewskie 5
30.05.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Chełmno
Chełmno ul. Podgórna 15 do 54, ul. Cegielniana 1, 3, ul. Stroma 2, 15
01.06.201708:00 - 15:00
Stacja: Klamry 8
01.06.201711:30 - 14:30
Gmina Płużnica
Stacja: Błędowo 5
01.06.201709:00 - 14:00

Region Radziejów

Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BUDZISŁAW 1 .
29.05.201708:00 - 16:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUDZK MAŁY 2 .
29.05.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĄTNIKI 1 .
01.06.201708:00 - 14:30
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK POLE 3 .
29.05.201708:00 - 14:30
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 3 .
30.05.201708:00 - 14:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZIELIŃSK 3 .
30.05.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOŚCIELNA WIEŚ 3 .
31.05.201708:00 - 14:30
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO KOLONIA 3 .
30.05.201708:00 - 16:30
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PLEBANKA 2 koło Ośna .
30.05.201708:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OŚNO 1 .
31.05.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODGAJ 1 .
01.06.201708:00 - 15:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSIECZ WIELKI 2 .
31.05.201708:00 - 15:30
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SIARCZYCE .
31.05.201708:00 - 14:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RYBINY 2 .
01.06.201708:00 - 14:30

Region Rypin

Gmina Brzuze
Stacja Brzuze 4 obwód 100 kierunek droga polna.
29.05.201708:00 - 16:00
Stacja Somsiory 4.
29.05.201709:00 - 13:00
Stacja Brzuze 4 obwód 300 kierunek Lipno.
30.05.201708:00 - 16:00
Stacja Trąbin 5.
31.05.201708:00 - 12:00
Stacja Trąbin 2 obwód 100 kierunek Gęsicki.
01.06.201708:00 - 12:00
Gmina Wielgie
Stacja Bętlewo 6.
29.05.201708:00 - 11:30
Stacja Nowa Wieś 4 k/Wielgiego.
29.05.201712:00 - 15:00
Gmina Skrwilno
Stacja Skrwilno 5 obwód 700 - ul. Kwiatowa.
29.05.201708:30 - 14:00
Stacja Okalewo 7.
01.06.201711:00 - 14:30
Gmina Rogowo
Stacja Ruda 1 k/Żałego obwód 100 - ZE-9470 (Ruda dz. 15/3), ZE-4986 (Ruda 28A).
30.05.201708:00 - 14:00
Stacja Brzeszczki Małe 1.
01.06.201708:00 - 11:30
Gmina Tłuchowo
Stacja Koziróg Leśny 2.
30.05.201708:00 - 11:00
Stacja Tłuchowo 5 obwód 400 - ul. Wspólna 29, 31.
01.06.201711:00 - 16:00
Gmina Zbójno
Stacja Łukaszewo 4.
30.05.201708:00 - 14:00
Stacja Ciepień 2.
30.05.201708:30 - 14:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Kolankowo 1.
30.05.201711:00 - 14:00
Stacja Trzebiegoszcz 3.
31.05.201711:00 - 14:00
Stacja Karnkowo Rumunki 2 obwód 100 kierunek Kozłowski.
01.06.201708:00 - 11:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Dyblin 6.
31.05.201708:00 - 11:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Chełmża
Chełmża ul. 1 Maja , Szczypiorskiego
29.05.201707:00 - 11:00
Stacja Chełmża Dworcowa Magazyn Zbożowy ul. Dworcowa 26
29.05.201707:30 - 11:30
Stacja Kuczwały 4
30.05.201707:00 - 11:00
Gmina Lubicz
Stacja Lubicz 1 ul. Toruńska 36b, 38, 42
29.05.201707:30 - 11:30
Stacja Lubicz 34 ul. Miodowa
29.05.201712:00 - 16:00
Stacja Młyniec 4 ul. Dolina Drwęcy, Młyniec Długi
30.05.201707:30 - 13:00
Stacja Młyniec 9 kierunek Młyniec
31.05.201707:30 - 12:00
Stacja Złotoria 5 ul. Pomorska, Flisacka, Szkolna
31.05.201708:00 - 16:00
Stacja Złotoria 14 obw.100 kierunek Rumiński
31.05.201710:30 - 14:00
Stacja Elgiszewo 9 numery od 147 do nr 160
31.05.201712:00 - 15:00
Stacja Nowa Wieś 7
01.06.201707:30 - 11:30
Stacja Mierzynek 4 Krobia , Mierzynek ulice Leśna, Zielona Puszcza
01.06.201712:00 - 13:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Legnicka Toruń ul. Sanocka 1, 2/4
29.05.201707:30 - 11:00
Stacja Rubinkowo 5 ul Rydygiera 26-26a
30.05.201708:00 - 16:00
Stacja Rubinkowo 31 parking ul. Działdowskiego
31.05.201708:00 - 16:00
Stacje Włocławska 1, 2, 4, Truskawkowa Toruń ulice Łódzka, Włocławska, Czerniewicka, Turkusowa, Rypińska, Szmaragdowa, Rubinowa, gen. Józefa Dwernickiego, Agatowa, Perłowa, Ametystowa, Brylantowa, Diamentowa, Topazowa, Bursztynowa, Jaspisowa
31.05.201708:30 - 13:30
Stacja Rubinkowo 51 kioski przy ul. Wyszyńskiego
01.06.201708:00 - 16:00
Gmina Obrowo
Stacja Łążyn 2 k / Dobrzejewic
29.05.201708:00 - 09:00
Stacja Zębowo 1
29.05.201708:30 - 14:30
Stacja Mierzynek 2 Mierzynek ulica Farmerska, Szembekowo
01.06.201711:00 - 12:00
Gmina Łysomice
Stacja Gostkowo 6
30.05.201707:30 - 15:00
Stacja Świerczynki 3
30.05.201710:00 - 14:00
Stacja Gostkowo 6 numery od 65 do nr 78
31.05.201707:30 - 15:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Mała 7 Zławieś ul. Honorowych Dawców Krwi i przyległe
30.05.201708:00 - 15:00
Stacje Rzęczkowo Doły, Rzęczkowo 5, 12, Mała Zławieś 1, 5, Skłudzewo Doły 1, 2
30.05.201709:00 - 10:00
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 14 Łubianka ulice Wakacyjna, Roberta Schumana, Szczęśliwa, Wichrowa, Jeziorna
31.05.201707:00 - 14:30
Gmina Obrowo, Gmina Łubianka
Stacje Biskupice 2-Kozielec, 3, Łubianka 4, 13, 16 Biskupice ulice św. Jana, Lniana, św. Piotra, Kozielec, Kozielec , Łubianka ulice A. Filemonowicza, Jodłowa, Jana Heweliusza, Mikołaja Kopernika, Kawęczyn
31.05.201707:00 - 09:3031.05.201713:00 - 16:30
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacja Mierzynek 1 Mierzynek ulice Wypoczynkowa, Farmerska, Brzozówka ulica Żurawinowa
01.06.201707:30 - 11:00
Stacje Obory, Obory 2, 3, 4,
01.06.201708:30 - 12:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
odbiorcy zasilani ze stacji Drometr, Krzywa Góra 1, Tartak, Toruńska Oświetlenie 1, 5, Zakole 2
28.05.201708:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji Rzadka Wola 2, Telążna Leśna 3
29.05.201708:00 - 14:00
we Włocławku ul. Skalna, Krzemowa, Kruszyńska 31
29.05.201709:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji: Nowa Wieś 2
29.05.201710:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji: Rybnica obwód 300
29.05.201711:00 - 14:00
we Włocławku ul. Gościnna
31.05.201711:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji: Warząchewka Nowa obwód 400
01.06.201709:30 - 13:00
Gmina Lubień Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Władysławowo
29.05.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kowal
odbiorcy zasilani ze stacji: Nowa Wieś 2 obwód 100
30.05.201709:00 - 13:30
odbiorcy zasilani ze stacji: Krzewent obwód 100, 300 Goreń Nowy
31.05.201708:00 - 13:00
stacja: Nakonowo MBM
01.06.201708:00 - 12:00
Gmina Choceń
odbiorcy zasilani ze stacji: Jarantowice 2
31.05.201709:00 - 14:00
Gmina Fabianki
stacja: Zarzeczewo 5
01.06.201708:00 - 12:00
Gmina Brześć Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Stary Brześć 1 obwód 100
01.06.201710:00 - 13:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie