Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulica Letniskowa, Barniewicka 46 do 66 i 117 do 139, Posejdona 25 do 31, Westy 1
26.04.201808:00-12:00
Gdańsk Borkowo ulica Nowa 20, 22, Nasza , Topolowa, Akacjowa, Brzozowa
27.04.201809:00-14:00

Region Kartuzy

Gmina Kościerzyna, Gmina Nowa Karczma
Grabowo Kościerskie Osiedle, Grabowo Młynki, Śledziowa Huta
25.04.201812:00-16:00
Gmina Sierakowice, Gmina Stężyca
Ostrowie Kamienieckie
24.04.201808:00-13:00
Gmina Żukowo
Żukowo ulica Książąt Pomorskich
24.04.201808:00-14:30
Gmina Żukowo, Gmina Kartuzy
Borkowo, Borowo
25.04.201808:00-12:00
Borowo ulice Długa, Topolowa, Ogrodowa, Łąkowa, Ukośna
25.04.201808:00-18:00
Sitno, Borkowo Wybudowanie
26.04.201808:00-10:0026.04.201817:00-19:00
Gmina Przodkowo, Gmina Żukowo, Gmina Chmielno, Gmina Zbójno, Gmina Nowa Karczma, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Sierakowice
Borowo Pompownia, Sitno Centrum, Sitno 3, Sitno Osiedle Skarpa
26.04.201808:00-19:00
Gmina Stężyca
Kamienica Szlachecka ulice Truskawkowa, Świerkowa, Źródlana, Leśna, Gliniana, Długa
26.04.201810:00-12:00
Gmina Przodkowo
Rąb Kurniki
27.04.201808:00-13:00

Region Starogard Gdański

Gmina Zblewo
Bytonia Krótka, Główna 2 i 4
24.04.201808:00-26.04.2018 13:30
Zblewo Północna Brzozowa Jaśminowa
24.04.201808:00-11:00
Zblewo Borzechowska
25.04.201808:00-15:00
Zblewo Borzechowska
26.04.201808:00-16:00
Zblewo Chojnicka
28.04.201809:00-13:00
Gmina Skarszewy
Skarszewy Drogowców i Gdańska
24.04.201809:00-15:00
Szczodrowo
25.04.201808:00-12:00
Więckowy, Barka
25.04.201808:00-09:45
Gmina Bobowo, Gmina Lubichowo, Gmina Starogard Gdański
Wysoka, Lipinki Królewskie, Lubichowo, Zielona Góra, Mościska, Budy, Morawy
26.04.201808:00-11:00
Gmina Gniew
Gniew Konopnickiej
26.04.201808:00-17:00
Gniew Konopnickiej, Ogrodowa Behrendta
27.04.201808:00-17:00
Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Derdowskiego od 1 do 17 i od 2 do 18, Gdańska od 68 do 72
26.04.201808:00-17:00
Gmina Zblewo, Gmina Kaliska
Mały Bukowiec, Iwiczno, Trzechowo, Młyńsk, Łążek
27.04.201808:00-10:00
Gmina Gniew, Gmina Kaliska
Frank,
27.04.201808:30-09:30

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański
Łęgowo ulice Piaskowa, Spacerowa, Na Skarpie, Ogrodowa, Jasna, Rzeczna, Tęczowa
24.04.201808:00-10:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Żuławska, Wierzbowa, Za Dworcem, Kolejowa, Czatkowska, Łąkowa
24.04.201808:00-15:00
Gmina Trąbki Wielkie
Drzewina
24.04.201809:00-11:00
Trąbki Wielkie Osiedle Pod Lasem ,Ełganowo ,Czerniewo
25.04.201808:00-10:00
Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Cedry Wielkie
Przejazdowo ulic Łąkowa, Krótka
26.04.201808:30-13:30

Region Wejherowo

Gmina Puck
Swarzewo ulice Abrahama, Północna, Rybacka, Władysławowska, Kawalerska, Sztormowa, Lipowa, Spółdzielcza, Skośna, Bursztynowa, Andrzeja Pomieczyńskiego, Chłapowska, ks. Pronobisa, Krótka, Ogrodowa, Polna, Wąska, Słoneczna, Różana, Kwiatowa, Szkolna, św. Mikołaja, Zielona, Chabrowa, Pogodna, Jaśminowa, Boczna, Jaworowa, Topolowa, Dworcowa, Gnieżdżewo ulice Polna, Księży Dambków, Ogrodowa, Krótka, Nowa, Okrężna, Dworcowa, Klonowa, Bukowa, Lipowa, Różana, Graniczna, ks. bp. Konstantyna Dominika, Kwiatowa.
27.04.201812:00-15:00
Sławutówko , Brudzewo , Celbowo ulica Kwiatowa, Połchowo ulica Żytnia.
24.04.201812:00-14:30
Błądzikowo.
26.04.201810:00-13:00
Gmina Szemud
Kamień ulice Gdańska, Adama Mickiewicza, Elizy Orzeszkowej, Letniskowa, Błotna, Cypriana Kamila Norwida, Jagodowa, Kukurydziana, Grzybowa, Marii Konopnickiej, Jana Kochanowskiego, Jastrzębia, Szmaragdowa, Beżowa, Psale, Błękitna, Złota, Rubinowa, Niedźwiedzia, Kieleńska Huta ulica Czereśniowa, Jelonek .
25.04.201812:00-16:00
Kamień ulice Melisowa, Anyżowa, Turystyczna, Lubczykowa, Miętowa, Koperkowa.
26.04.201808:00-10:00
Kamień ulice Melisowa, Anyżowa, Turystyczna, Lubczykowa, Miętowa, Koperkowa, Gdańska, Juliusza Słowackiego, Adama Mickiewicza, Jęczmienna, Letniskowa, Łabędzia, Chylońska, Bolesława Prusa, Krucza, Cypriana Kamila Norwida, Diamentowa, Henryka Sienkiewicza, Pod Lasem, Grzybowa, Władysława Reymonta, Mikołaja Reja, Bolesława Leśmiana, Okuniewo ul. Kminkowa, Herbaciana, Majerankowa, Adama Asnyka, Szemud ulica Wejherowska, Kieleńska Huta ulica Osiny.
26.04.201808:00-10:0027.04.201808:00-10:0027.04.201816:00-20:00
Kamień ulice Okuniewo, Gdańska, Kminkowa, Chylońska, Herbaciana, Turystyczna, Majerankowa.
27.04.201808:00-10:0027.04.201816:00-20:00
Miasto Wejherowo
Wejherowo ul. Staromłyńska 6 , Ludowa 9 , 11, 13.
24.04.201808:30-11:30
Gmina Władysławowo
Władysławowo ulice Elizy Orzeszkowej, Marii Konopnickiej, Jana Kochanowskiego, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Marii Dąbrowskiej, Golla.
24.04.201810:00-14:00
Władysławowo ulice Długa, Róży Wiatrów 14, 16, Parkowa, Cetniewska
26.04.201808:30-14:30
Gmina Wejherowo
Bolszewo ulice Nadrzeczna, Nad Jazem, Zielona
25.04.201808:00-14:30
Orle ulica Zamostna
27.04.201810:00-14:00
Gmina Choczewo
Kopalino ulice Słowika, Jaskółcza, Morska, Żytnia, Rajska, Skowronka, Wilgi, Południowa, Jarzębinowa, Sosnowa, Leśna, Kwiatowa, Konwaliowa, Bursztynowa, Jałowcowa, Wschodnia, Sielska, Wspólna, Północna, Jeziorna, Starowiejska, Perłowa, Sadowa, Modra, Sucha, Kaszubska, Boczna, Dzierzby, Kalinowa, Jaśminowa, Jeżowa, Biedronki, Tataraki, Rybacka, Turzycowa. Lubiatowo ulice Wydmowa, Bałtycka, Topolowa, Spacerowa, Morska, Klonowa, Lipowa, Bukowa, Wakacyjna, Jackowo ulice Na Gajówce, Jasna, Dobra, Pogodna, Piękna, Prosta, Urocza, Wesoła, Miła.
25.04.201809:00-14:00
Gmina Wejherowo, Gmina Gniewino
Rybno ulice Długa, Szkolna, Parkowa, Lipowa, Polna, Kościelna, Pałacowa, Nowa, Rybienko , Zamostne
26.04.201800:00-06:00
Gmina Linia, Gmina Luzino, Gmina Szemud, Miasto Wejherowo, Gmina Wejherowo, Gmina Gniewino
Wejherowo Areszt Śledczy, Sienkiewicza Z-401.
26.04.201809:00-11:00
Gmina Puck, Gmina Władysławowo
Władysławowo ulice Gdańska, Bohaterów Kaszubskich, Jastrzębia Góra ulica Pucka, Swarzewo ulica Władysławowska.
27.04.201812:00-15:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Kotlin
Wola Książęca 91 do 106, Szkoła podstawowa, sklep
25.04.201807:30-13:30
Kotlin ul. Poznańska 8 do 22, Staszica, Skłodowskiej Curie
25.04.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Krotoszyn
Bożacin ul. Wróżewska nr 25, budynek gospodarczy , Wróżewy nr 17 do 29
25.04.201808:30-14:00
Smoszew ul. Spokojna, Malinowa
27.04.201808:30-13:30
Gmina Jarocin
Wilkowyja ul. Łąkowa, Powstańców Wlkp. 80 do 105
25.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Pleszew
Sowina, Ludwina, Chrzanów, Sowina Błotna, Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Zdunek s.c Ludwinów 9, RAF-PAK Sowina 33b
26.04.201808:00-13:00
Marszew Osiedle Wschód 32
27.04.201812:45-13:15
Gmina Jaraczewo
Łowęcice, 26 do 36, Poręba 4 do 5
27.04.201808:30-11:00
Cerekwica Nowa 1 do 15
27.04.201811:30-14:00

Region Kalisz

Gmina Szczytniki
Kuczewola 3a-34a 52-60a
24.04.201808:00-12:00
Gmina Ceków-Kolonia
Szadykierz 1-12 Bugaj 1 Radzany 4,5 9-14 Gostynie 24-26 Kosmów Kolonia 1-10 15 31-45a Prażuchy Nowe 1 do 24 Bielawy 1-9 Ceków Olendry 1-21 Ceków Kolonia 46-50
25.04.201810:00-16:00
Gmina Blizanów
Piotrów 60-104 działki za szkołą
26.04.201809:00-10:0026.04.201816:00-17:00
Zagorzyn 60-61 65-82 Dojutrów Żegocin 1-3 Poldar, Bauser Simon, Trazmet
26.04.201810:00-16:00
Gmina Opatówek
Cienia Druga 26-53
27.04.201809:00-11:00

Region Kępno

Miasto Kępno, Gmina Czastary
Hala Sportowa , Restauracja P jak Pyszne , plac budowa basenu
24.04.201807:00-10:00
Gmina Łęka Opatowska
Raków 24 - 61
24.04.201808:30-12:30
Gmina Rychtal
Krzyżowniki 1 - 7, 43 - 48, Dworzyszcze 16, 17
26.04.201809:00-12:00

Region Koło

Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Zakrzewek
25.04.201809:00-14:00
Gmina Babiak
Radoszewice
26.04.201809:00-14:00
Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Łaziska, Ozorzyn, Wawrzyny, Mostki
27.04.201809:00-14:00

Region Konin

Gmina Wilczyn
Góry, Wiśniewa, Wiśniewa-Kolonia
24.04.201808:00-16:00
Wilczogóra , Wilczyn ulice Rynek, Konińska
25.04.201808:00-18:0026.04.201808:00-18:00
Gmina Krzymów, Miasto Konin
Brzeźno ulice Miodowa, Parkowa, Łąkowa, Sosnowa, Konińska, Sienna, Bukowa, Kwiatowa, Leśna, Pogodna, Słoneczna, Brzeźno-Parcele , Konin ulice Wolności, Jaśminowa
24.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina
Adamów , Golina-Kolonia , Spławie , Węglew , Węglew-Kolonia
24.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina, Gmina Kazimierz Biskupi
Zarzyn, Sokółki, Bielawy
24.04.201809:00-15:00
Miasto Konin
Konin ulice Leopolda Staffa, Wieruszewska, Wczasowa, Spacerowa, Letnia, ks. Dominika Jędrzejewskiego
25.04.201807:00-17:0026.04.201807:00-17:00
Konin ulice Leopolda Staffa, Gosławicka, ks. Dominika Jędrzejewskiego, Muzealna
28.04.201807:00-17:0029.04.201807:00-17:00
Gmina Krzymów, Miasto i Gmina Golina, Miasto Konin, Gmina Grodziec, Miasto i Gmina Ślesin
Brzezińskie Holendry, Brzeźno, Szczepidło, Zalesie, Ladorudz, Nowe Brzeźno, Konin, Zalesie-Polesie, Piotrkowice, Janów
25.04.201809:00-16:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Wieruszew, Wola Łaszczowa
26.04.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Kleczew
Miłaczew
27.04.201809:00-13:00
Gmina Kramsk
Izabelin , Wola Podłężna ulice Wiśniowa, Licheńska
27.04.201811:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrzeszów
Marydół 21 do 27, 31 a, 31 b, 34 do 52.
25.04.201808:00-11:00
Miasto I Gmina Odolanów
Tarchały Wielkie ul. Kwiatowa 1 do 31, Szkolna 1 do 13, 2 do 8, Ostrowska 27 do 39, 32 do 58, oneczna.
26.04.201808:00-10:00

Region Słupca

Gmina Orchowo
Orchowo ulice Bolesława Prusa, Wyzwolenia, Józefa Myślickiego, Mikołaja Reja
24.04.201810:00-14:00
Skubarczewo
25.04.201810:30-12:30
Miasto i Gmina Witkowo
Wiekowo
26.04.201811:00-13:00
Miasto Słupca, Gmina Słupca
Słupca ulice Wodna, Jeziorna
27.04.201809:00-11:00
Gmina Strzałkowo
Kokczyn Pierwszy
27.04.201810:00-14:00

Region Turek

Gmina Turek
Grabieniec
24.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Tuliszków
Zadworna
24.04.201809:00-13:00
Gmina Grabów
Besiekiery, Janów, Ostrówek, Pokrzywnia
26.04.201809:00-13:00
Gmina Władysławów
Chylin
26.04.201809:00-13:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Ostrowąs
25.04.201808:00-09:00

Region Bytów

Gmina Kępice
Przyjezierze , Biesowiczki
24.04.201814:00-16:00
Gmina Trzebielino
Broczyna, Popielewo
24.04.201809:00-16:00
Gmina Studzienice, Miasto i Gmina Bytów
Ząbinowice, Łubieniec, Rabacino
24.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Bytów
Bytów ulice Nad Borują, Kardynała Josyfa Slipyja
24.04.201809:00-13:00
Pomysk Wielki Jezioro, Pomysk Wielki Elbergi, Rzepnica ulica Różana
25.04.201808:30-15:00
Rzepnica ulica Kazimierza Wielkiego, Ośrodek Jeleń
26.04.201808:30-15:00
Sierzno
27.04.201809:00-11:00
Płotowo , Płotówko
27.04.201812:00-16:00
Gmina Koczała
Koczała ulice Południowa, Człuchowska, Kościelna
25.04.201808:00-10:0025.04.201811:00-13:00
Gmina Tuchomie
Kramarzyny ulica Leśna, Masłowiczki
26.04.201809:00-13:00
Gmina Lipnica
Łącki Młyn , Rokitniki
26.04.201814:00-17:00

Region Człuchów

Gmina Lipnica
Borowy Młyn ulice Długa, Jeziorna, Spacerowa, Jana Pawła II, Zagwiazda, Łąkie , Bukowo , Brzeźno Szlacheckie ulica Jana Pawła II, Lipnica ulica Strażacka
28.04.201809:00-12:00
Gmina Przechlewo
Przechlewo ulice Młyńska, Północ
28.04.201809:00-13:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice
Ostrowice, Kolno, Donatowo, Jelenino
24.04.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie ulica Starogrodzka na odcinku od ul. Podmiejskiej do torów PKP
25.04.201810:00-14:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Gościno
Ołużna 5A, działka numer 66 przez 16, 66 przez 14
26.04.201808:30-14:00

Region Koszalin

Gmina Świeszyno
Chałupy
24.04.201808:00-09:00
Dunowo 38, 39
24.04.201808:30-15:00
Gmina Malechowo, Miasto i Gmina Darłowo
Malechowo, Malechówko, Karwice,
25.04.201809:00-16:00
Gmina Mielno
Mielno ulice Kościelna 1 do 7, Wczasowa 1, 3
25.04.201809:00-14:00
Mielenko ulice Brzozowa, Lipowa, Jaśminowa, Wierzbowa, Akacjowa,
26.04.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Polanów
Karsinka , Karsina
27.04.201809:00-15:00
Miasto Koszalin
Koszalin ulice Sołecka, Szkolna, Jamneńska,
28.04.201809:00-13:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Wilkowo Nowowiejskie numery od 5 do 9, od 14 do 17 oraz 26
24.04.201808:30-11:30
Gmina Potęgowo
Żychlin
24.04.201809:00-14:00
Gmina Linia
Zakrzewo
25.04.201810:00-12:00
Gmina Wicko
Krakulice
26.04.201808:30-14:00
Ulinia, Sarbsk, Dymnica
27.04.201808:30-14:00

Region Słupsk

Gmina Kobylnica
Kobylnica ul. Bukowa
24.04.201808:00-15:00
Bolesławice ul. Wiązowa
25.04.201808:00-15:00
Gmina Postomino
Marszewo, Pieńkowo, Postomino
24.04.201808:00-15:00
Miasto Słupsk
Słupsk ul. Szymanowskiego
26.04.201807:00-16:00
Słupsk ul. Armii Krajowej, Skłodowskiej, Świętego Piotra
27.04.201807:00-16:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Orneta, Miasto i Gmina Pieniężno
Lechowo, Radziejewo, Jesionowo, Wola Lipecka, Miłkowo
24.04.201808:00-10:00
Lechowo, Radziejewo, Jesionowo, Wola Lipecka, Miłkowo
25.04.201816:00-17:30
Gmina Wilczęta, Gmina Pasłęk
Bądy, Góry, Górski Las
24.04.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Radziejewo
24.04.201816:00-18:00
Kajnity
25.04.201810:00-14:00
Radziejewo, Borowiec, Pieniężno
26.04.201808:00-10:0026.04.201817:00-19:00
Gmina Lelkowo, Miasto i Gmina Braniewo
Jachowo, Krasnolipie, Grzędowo
25.04.201814:00-18:00
Gmina Płoskinia
Pierzchały, Szalmia, Dąbrowa
26.04.201809:00-11:0027.04.201812:00-14:00
Miasto i Gmina Braniewo
Goleszewo
26.04.201809:00-13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg, Gmina Gronowo Elbląskie
Karczowiska Górne, Szopy
24.04.201809:00-13:00
Gmina Milejewo
Pomorska Wieś 23, 24, 30, 31, 32, 32a, 63, 80, 100, 105
25.04.201807:00-18:00
Gmina Milejewo, Gmina Pasłęk
Rogowo, Zalesie
25.04.201807:00-09:0025.04.201816:00-18:00
Miasto i Gmina Elbląg
Czechowo, Nowina 39, 40, 70, Gronowo Górne ulica Opalowa, Kryształowa, Nefrytowa 5
27.04.201808:00-12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Nowa Wieś
24.04.201809:00-13:00
Kałduny
26.04.201809:00-13:00
Krótkie przerwy w dostawie energii Iława ulice Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Wiejska, gen. Leopolda Okulickiego
27.04.201807:30-08:0027.04.201812:00-12:30
Gmina Rychliki
Lepno
25.04.201809:00-13:00
Gmina Małdyty
Jarnołtowo
27.04.201809:00-13:00

Region Kętrzyn

Gmina Piecki
Zyzdrojowy Piecek, Krawno,
24.04.201808:30-10:30
Machary od numeru 52 do 64,
27.04.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Reszel
Mnichowo,
24.04.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Kętrzyn ul. Górna 12F, 21 i działki nr 8-51/1, 8-51/3, 8-51/5,
24.04.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Bisztynek
Prosity od numeru 55 do 67,
24.04.201811:00-14:30
Bisztynek-Kolonia 24, 25, 27, 29, 32,
25.04.201808:30-13:00
Bisztynek-Kolonia 26, 28, 36,
25.04.201811:00-14:30
Miasto i Gmina Mrągowo
Polska Wieś od numeru 24 do 34 i od numeru 49 do 49C,
25.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Korsze
Łankiejmy od numeru 40 do 49 i hydrofornia,
26.04.201808:30-13:00
Dłużec Mały,
26.04.201811:00-14:00

Region Kwidzyn

Gmina Ryjewo
Barcice, Rudniki
24.04.201809:00-13:00
Gmina Susz, Gmina Ryjewo, Gmina Kwidzyn, Gmina Kisielice
Mątowskie Pastwiska, Szkaradowo Wielkie, Rudniki, Szkaradowo Szlacheckie, Jarzębina, Rudniki, Janowo, Gurcz, Szałwinek, Goryń
24.04.201809:00-13:00
Gmina Susz, Gmina Dzierzgoń, Gmina Ryjewo
Lubnowy Małe, Lubnowy Wielkie
25.04.201809:00-14:00
Gmina Kwidzyn
Lipianki
26.04.201809:00-13:00
Gmina Sadlinki
Karpiny, Sadlinki
27.04.201810:00-13:00
Okrągła Łąka, Rusinowo, Bronisławowo
27.04.201811:00-15:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Świątki
Garzewo nr 20, 22, gospodarstwo
24.04.201809:00-13:00
Gmina Lubomino
Ełdyty Małe, Ełdyty Wielkie
25.04.201808:30-12:00
Miasto i Gmina Dobre Miasto, Miasto i Gmina Bartoszyce
Dobre Miasto ulica Górna 1a
25.04.201809:00-11:30
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Medyny kolonia, nr 18, 19, 20, 21, dz. 26, stolarnia,
26.04.201808:30-12:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Wojciechy
27.04.201809:00-14:00

Region Olsztyn

Gmina Purda, Gmina Jedwabno
Czarny Piec, Bałdzki Piec, Nowa Kaletka
24.04.201808:00-11:30
Gmina Stawiguda
Gągławki
24.04.201811:00-14:30
Bartąg ulice Przyrodnicza, Brzozowa, Miętowa, Grabowa, Olchowa, Bartążek ulica Liściasta
27.04.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Budowlana 2A
24.04.201816:00-25.04.2018 19:30
Olsztyn ulica Towarowa 19C
24.04.201818:30-25.04.2018 21:30
Olsztyn ulice Budowlana, Towarowa
26.04.201817:00-21:00
Olsztyn ulica Budowlana 3 Przychodnia
27.04.201816:00-20:00
Gmina Purda, Miasto i Gmina Pasym
Łajs, Kopanki
25.04.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Barczewo
Łęgajny
26.04.201808:00-13:00
Gmina Dywity
Frączki , Gradki
26.04.201808:30-13:30
Gmina Jonkowo
Jonkowo ulice Polna, Stefana Batorego
27.04.201808:30-12:00

Region Ostróda

Gmina Olsztynek
Świerkocin
24.04.201807:30-10:3027.04.201815:00-17:30
Miasto i Gmina Miłakowo
Nowe Bolity, Stare Bolity
24.04.201808:30-09:3024.04.201812:30-13:30
Warkały
24.04.201808:30-13:30
Głodówko, Rycerzewo
26.04.201811:00-14:00
Gudniki, Warkałki
27.04.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg, Gmina Miłomłyn
Malinnik , Kruszewnia ulica Rumiankowa.
24.04.201808:30-11:30
Miasto i Gmina Morąg
Gulbity
25.04.201808:30-13:30
Gulbity
25.04.201808:30-09:3025.04.201812:30-13:30
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie
26.04.201809:00-12:00
Gmina Małdyty
Kiełkuty
25.04.201809:00-13:00
Gmina Miłomłyn
Tarda
26.04.201807:30-15:00
Gmina Stawiguda
Pluski ulice Leśna, Jeziorna, Akacjowa, Pogodna, Szuwarowa, Polna, Słoneczna
27.04.201809:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno
Rudka
24.04.201808:00-11:00
Marksewo
26.04.201809:00-13:00
Rudka, Czarkowy Grąd, Małdaniec, Piecuchy
27.04.201808:00-14:00
Gmina Wielbark
Wielbark ulica Kolonia V
25.04.201808:00-14:00
Gmina Jedwabno
Narty ulice Brzozowa, Leśna, Burdąg
26.04.201808:00-12:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Pokrzywnica
Budy Ciepielińskie
24.04.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Pokrzywnica
Grabówiec
24.04.201808:30-17:30
Olszak, Białowieża
24.04.201809:00-15:00
Grabówiec
27.04.201813:00-14:30
Gmina Winnica, Gmina Pokrzywnica
Łępice, Golądkowo
24.04.201809:30-14:30
Gmina Gołymin - Ośrodek
Gołymin-Ośrodek ulice Targowa, Zielińskiego
26.04.201808:00-14:00
Gołymin-Ośrodek ulice Młynarska, Smoleńskiego, Ogrodowa, Wierzbowa, Wiosenna, Zielińskiego
27.04.201808:30-11:30
Miasto i Gmina Pułtusk
Grabówiec
27.04.201807:30-13:30
Miasto i Gmina Ciechanów
Chruszczewo ul. Jaspisowa
27.04.201808:30-12:30
Gmina Opinogóra Górna
Chrzanowo
27.04.201809:00-13:00

Region Gostynin

Gmina Szczawin Kościelny
Witoldów, obwód kierunek Trębki
24.04.201808:30-15:00
Miasto i Gmina Gostynin, Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Brzozów Nowy, Brzozów Stary, Kaptury, Karłowo, Emilianów, Brzozowiec, Dawidów, Załusków, Brzozów A, Aleksandrów, Paulinka, Wszeliwy
24.04.201810:00-12:00
Gmina Łąck, Gmina Iłów
Henryków
25.04.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Gostynin
Gaśno
26.04.201809:00-13:00

Region Kutno

Gmina Daszyna
Krężelewice
26.04.201807:30-14:30
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Dzierzgowo, Gmina Krzyżanów
Zawady
26.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Kutno, Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Piątek
Bielice
27.04.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Krośniewice
Raszynek
27.04.201808:45-12:45

Region Mława

Miasto i Gmina Działdowo
Stacja AES6-104 Myślęta Centertel
25.04.201815:00-17:0027.04.201815:00-17:00
Stacja T769363 Niestoja FD
25.04.201815:00-17:0026.04.201808:15-17:0027.04.201808:15-17:00
Gmina Wieczfnia Kościelna
Długokąty, Wąsosze, Pogorzel, Grzybowo-Kapuśnik, Kobiałki
24.04.201808:00-14:00
Windyki
25.04.201808:30-14:30
Pepłowo
27.04.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Płośnica
Wielki Łęck, Biernaty, Stacja T769340 Wielki Łęck Zakład Produkcyjny
24.04.201808:45-12:45
Gmina Szreńsk
Pączkowo
24.04.201809:00-13:00
Szreńsk ulica Bieżuńska
25.04.201809:00-13:00
Szreńsk ulice Młyńska, Budzyn, Batalionów Chłopskich, Mostowska, Parkowa
27.04.201809:15-13:15
Gmina Rybno
Koszelewy
24.04.201809:15-13:15
Tuczki
26.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Płośnica
Rutkowice, Prioma, Wysoka, Stacje, ES6-64 Wysoka 2 RDP, AES6-254 Prioma ZEK
25.04.201808:00-09:3026.04.201810:00-11:30
Miasto i Gmina Bieżuń, Gmina Szreńsk
Ługi
25.04.201809:15-13:15
Miasto i Gmina Żuromin
Kolonia Chamsk
26.04.201809:30-13:30
Stacje , AES6-236 Rzężawy ZHD , AES6-238 Brudnice ZHD , T769374 Rzężawy FD 2
27.04.201808:30-16:30
Gmina Iłowo - Osada
Iłowo-Osada ulice Kraszewska, Kosynierów, Broniewskiego, Dolna
26.04.201810:00-12:00
Białuty Kolonia
27.04.201811:00-15:00

Region Płock

Gmina Nowy Duninów
Brwilno , Brwilno Dolne , Soczewka ulica Płocka
24.04.201808:00-09:30
Gmina Słupno, Gmina Nowy Duninów
Brwilno Dolne ulice Dębowa, Jarzębinowa, Szyszkowa
24.04.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Popłacińska, Portowa, Sukcesorska
24.04.201809:00-13:00
Płock ulice Borowicka, Pocztowa, Harcerska
24.04.201811:00-12:30
Gmina Stara Biała
Nowe Proboszczewice ulice Jaśminowa, Świerkowa, Płocka, Klonowa, Akacjowa
25.04.201808:00-09:30
Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk, Miasto i Gmina Płock
Żukowo, Bronowo-Zalesie
25.04.201811:00-14:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
Sobanice
24.04.201808:00-16:00
Radzymin, Wróblewo
24.04.201809:00-17:00
Łazęki, Sobanice
25.04.201808:00-16:00
Radzymin, Wróblewo
26.04.201809:00-17:00
Gmina Nowe Miasto
Nowe Miasto ulice Zamkowa, Kościelna, Apteczna, Tatarska, Zarynie, Słoneczna, Wakacyjna
26.04.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Płońsk
Płońsk
26.04.201808:00-12:00
Płońsk ulice Henry Ford I, Różana, Magnolii, Jaśminowa, Azalii, Szkolna, Chabrowa, Makowa
27.04.201807:30-17:30
Płońsk
27.04.201808:00-20:00

Region Sierpc

Gmina Gozdowo, Gmina Staroźreby, Gmina Stara Biała, Gmina Brudzeń Duży, Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Miłodróż, Trzebuń, Dzban, Nowe Karwosieki, Dzięgielewo, Czachowo, Golejewo, Staroźreby-Hektary
24.04.201808:00-17:30
Miasto i Gmina Drobin
Dobrosielice Drugie, Świerczyn, Świerczynek
24.04.201808:00-11:30
Świerczyn
24.04.201808:00-11:30
Dobrosielice Drugie , Dobrosielice Pierwsze
25.04.201808:00-11:30
Dobrosielice Pierwsze
25.04.201808:00-11:30
Wilkęsy
26.04.201808:00-11:30
Wilkęsy
26.04.201808:00-11:30
Dobrosielice Pierwsze
27.04.201808:00-11:30
Dobrosielice Pierwsze
27.04.201808:00-11:30
Gmina Zawidz, Gmina Bielsk, Gmina Szczutowo
Słupia, Szczutowo, Karlewo, Blizno, Machcino, Słupia
25.04.201808:00-09:3025.04.201817:00-19:00
Gmina Zawidz, Gmina Szczutowo
Słupia, Słupia
25.04.201808:00-19:00
Miasto i Gmina Raciąż
Charzyny, Sikory
25.04.201810:00-13:00
Gmina Bielsk
Bielsk ulica Spółdzielcza
27.04.201810:00-14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Biskupiec
Stacja Krotoszyny 2.
24.04.201808:00-18:00
Stacje: Biskupiec: 2, 3, 8; Bielice 1; Czachówki: 1, 2, PGR; Fitowo 1; Krotoszyny: 2, 3, 5, 6, 8.
24.04.201808:00-10:0024.04.201814:00-18:00
Gmina Brzozie, Gmina Grodziczno, Gmina Zbiczno
Stacje: Bachotek AZS; Jajkowo: Owczarnia, PGR, 1, 2, 4, 5, 7; Kuligi, Kuligi 2; Szramowo: 4, 5.
24.04.201808:00-25.04.2018 18:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Bemet.
24.04.201808:00-15:00
Linia Sokołowo 1 obwód 100.
24.04.201808:30-15:30
Stacja Szosa Rypińska 2 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice Ceglana i szosa Rypińska.
25.04.201808:00-15:00
Linia Sosnowa obwód 400 i linia Osiedle Leśne 2 obwód 700 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Leśna, Lipnowska, Modrzewiowa, Sosnowa i świerkowa
26.04.201808:30-16:00
Linia Sosnowa obwód 400 i linia Osiedle Leśne 2 obwód 700 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulice: Leśna, Lipnowska, Modrzewiowa, Sosnowa i świerkowa
26.04.201808:30-16:00
Gmina Bartniczka
Linia Radoszki 4 obwód 200.
25.04.201808:30-14:00
Gmina Świecie nad Osą
Stacja Rychnowo 3.
26.04.201808:00-20:00
Gmina Jabłonowo
Linia Buk Pomorski 4 obwód 200.
26.04.201808:30-16:00
Miasto i Gmina Brodnica
Linia Zduńska obwód 200 dla miejscowości Brodnica ulica Zduńska 2 i 4.
27.04.201808:00-14:00
Gmina Dębowa Łąka
Linia Wielkie Radowiska 6 obwód 100.
27.04.201808:30-16:00
Gmina Górzno
Linia Szczutowo 9 obwód 100.
27.04.201808:30-16:00

Region Grudziądz

Gmina Łasin
Stacja: Nowe Błonowo 2
24.04.201808:30-16:00
Stacja: Nowe Błonowo 2 obwód 200
25.04.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Mokre 14 obwód 300
26.04.201808:00-12:00
Stacja: Mokre 14 obwód 400
26.04.201812:00-16:00
Stacja: Piaski 1 obwód 100
27.04.201808:00-12:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacja: Trzcianek 1
26.04.201808:00-12:00
Stacja: Piekarnia Wąbrzeźno obwód 300
27.04.201808:00-12:00
Gmina Stolno, Miasto i Gmina Chełmno
Stacja: Grubno PZGS obwód 600
26.04.201809:00-13:00
Gmina Lisewo
Stacja: Pniewite 6
27.04.201809:00-13:00
Gmina Radzyń Chełmiński
Stacja: Mazanki 2
27.04.201809:00-15:00

Region Radziejów

Gmina Boniewo, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 3 WIEŚ .
24.04.201808:00-15:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRADOWO 3 .
24.04.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW GS obwód 200 .
26.04.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 5 .
24.04.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 2 .
27.04.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Radziejów, Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej IZBICA E TORUŃSKA obwód 300 ulica Toruńska .
24.04.201808:00-15:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BRUDNOWO 1 obwód 300 .
24.04.201810:30-14:30
Gmina Boniewo, Gmina Chodecz
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁĄCZEWNA 2 obwód 100 .
25.04.201808:00-15:00
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYTOŃSKIE HELENDRY .
25.04.201808:00-18:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁOBIA 9 .
25.04.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC OKRZEI obwód 200 ulica Jasińskiego, Radziejowska .
27.04.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ WIELKI PARCELE 3 .
27.04.201808:00-15:00
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOLA BACHORNA 2 .
25.04.201808:00-16:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BADKOWO 7, 8, BĄDKOWO POM, GOSPODA, Posterunek Energetyczny, TOPORZYSZCZEWO 1, ŻABIENIEC 1, 3 .
25.04.201809:30-11:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MIŁACHÓWEK 4 obwód 200 .
25.04.201810:30-14:30
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBOMIN 2 WIEŚ obwód 100 .
26.04.201808:00-15:00
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DOBRE 2 .
26.04.201808:00-15:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSŁONKI 4 .
26.04.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NAGÓRKI 2 .
27.04.201812:00-16:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Gmina Piotrków Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁOŃSK GÓRNY obwód 600 .
26.04.201810:30-15:00
Gmina Bytoń, Gmina Dobre, Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUDWIKOWO .
27.04.201808:00-16:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JOASIN WYSTRZELICE .
27.04.201808:00-15:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TADZIN 1 .
27.04.201808:00-15:00

Region Rypin

Gmina Rogowo, Gmina Chrostkowo
Stacje Huta Chojno 1, 2, 5, 6, Żwirownia.
24.04.201808:00-16:00
Gmina Brzuze
Stacja Żałe 4.
24.04.201808:30-13:00
Gmina Kikół
Stacja Kikół 18 obwód 400 kierunek Plac Kościuszki.
25.04.201808:00-14:30
Stacje Jarczechowo 1, 4.
25.04.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Cetki 6.
25.04.201808:00-15:00
Stacja Borzymin 4.
26.04.201808:00-17:00
Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Dębiany 6 obwód 300 kierunek Waliszewski.
25.04.201808:30-11:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Tomaszewo 1.
26.04.201808:30-13:00
Stacja Białowieżyn 2.
26.04.201809:00-16:00
Stacja Jankowo 3.
27.04.201808:30-13:00
Stacja Białowieżyn 1 obwód 100 kierunek wieś.
27.04.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie
Stacja Suradowo.
26.04.201808:30-12:00
Stacja Bętlewo 3.
27.04.201811:00-14:30
Gmina Wielgie
Stacja Bętlewo 4.
27.04.201808:30-11:30

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Lubicz 18 ul. Niteckiego, Trzaskalskiego
24.04.201807:30-11:00
Stacja Lubicz 18 ul. Trzaskowskiego, Rzemieślnicza
26.04.201807:30-11:30
Gmina Obrowo
Stacja Dobrzejewice 2
24.04.201808:00-12:00
Stacja Osiek 18
25.04.201809:00-13:00
Stacja Kawęczyn 2
27.04.201807:30-15:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Górsk 2 ul. Nadwiślańska od Markiewicza
24.04.201808:00-12:00
Stacja Górsk 4 ul. Bronisława Markiewicza
24.04.201810:00-15:00
Stacja Gutowo 6 obwód kierunek Szkoła
26.04.201808:30-14:30
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Lisi Ogon Toruń ul. Ugory 119-133
24.04.201808:00-15:00
Stacja Panieńska 2 Toruń ul. Wojska Polskiego 25-29
24.04.201808:00-15:00
Stacja Kołłątaja 2 Toruń ul. Podgórna 18 i 22
25.04.201808:00-14:00
Stacja Strzałowa Toruń ul. Strzałowa
25.04.201809:30-13:30
Stacja Panieńska 2 Toruń ul. Wojska Polskiego 39-31
26.04.201808:00-15:00
Stacja Lelewela 1 Toruń ul. Grudziądzka 101-113, Wybickiego, Żelazna
27.04.201801:00-03:00
Stacja Fort 15 Toruń ul. Podgórna , Okólna do Starej Drogi
27.04.201808:00-15:00
Stacja Tworzywa ul. Broniewskiego 57-59, Mickiewicza od Reja do Szosy Bydgoskiej, Asnyka 14a-16 c, Szosa Bydgoska 5, 40, stacja BP , Parkig przy Broniewskiego
27.04.201810:00-15:00
Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Rozgarty 6 obwód kierunek Przysiek ul. Baśniowa , Kreta, Toruńska
24.04.201808:30-14:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Józefat 3
25.04.201808:30-16:30
Miasto i Gmina Chełmża, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Wiadukt Toruń ul. Kościuszki , Chrobrego 59
26.04.201807:30-12:00
Gmina Obrowo, Gmina Ciechocin, Gmina Lubicz
Stacja Szembekowo 4
26.04.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Kuczwały 8
27.04.201808:30-15:30
Stacja Chełmża Turystyczna ul. Słoneczna
27.04.201809:00-15:00
Stacja GS Dworcowa Chełmża ul. Dworcowa
28.04.201808:30-15:30

Region Włocławek

Gmina Brześć Kujawski
Brześć Kujawski ulice Rybaki, Głowackiego, Rumaki
24.04.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Włocławek
Kruszyn ulice Kazimierza Wielkiego, Kaniewska
25.04.201808:30-11:30
Skoki Duże dz. 49/2 i dz. 49/4
26.04.201809:30-12:30
Włocławek ul. Spokojna dz. 95b, 98b, 98c
27.04.201809:30-12:30
Gmina Chodecz
Mstowo dz. 179/55
25.04.201809:30-12:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie