Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdynia

Miasto Gdynia, Miasto Gdańsk, Gmina Puck, Miasto Rumia, Gmina Kosakowo, Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gmina Wejherowo, Miasto Sopot, Miasto Reda
Gdynia ulice Jarowa, Knyszyńska, Benisławskiego 22, 24, 26
22.01.201809:00-17:00
Miasto Gdynia
Gdynia ulice Zaruskiego 15, 17, 27, 29, Janki Bryla 8, Baranauskasa, Zaruskiego od 26 do 50 parzyste, Polkowskiego, Myśliwka
23.01.201809:00-13:00

Region Kartuzy

Gmina Kartuzy
Kiełpino ulice Brzozowa, Krzywa
22.01.201808:00-12:00
Brodnica Górna Pomnik , Złota Góra
24.01.201808:00-11:00
Gmina Przodkowo, Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Gmina Dziemiany, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Karsin, Gmina Sierakowice, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Wilanowo, Szarłata, Barwik
22.01.201808:00-11:0023.01.201815:00-17:00
Gmina Przodkowo, Gmina Szemud
Pomieczyno, Pomieczyno Kolonia Otalżyno
22.01.201808:00-17:0023.01.201808:00-17:00
Gmina Przodkowo, Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Gmina Szemud, Gmina Dziemiany, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Karsin, Gmina Sierakowice, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Pomieczyno, Pomieczyno Kolonia Otalżyno, Wilanowo, Szarłata, Barwik, Sytna Góra, Pomieczyńska Huta
24.01.201808:00-11:0026.01.201812:00-16:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy
Kistowo, Kistówko, Chojna, Kistowo Drywa SPA
24.01.201808:00-12:00
Gmina Stężyca
Kamienny Dół, Łączyno, Łączyno Kopalnia, Łączyno Unimor, Łączyno Uniwersytet
26.01.201808:00-14:00

Region Starogard Gdański

Gmina Morzeszczyn, Gmina Pelplin
Gętomie Jezioro, Kulice, Stocki Młyn
22.01.201807:30-09:00
Gmina Morzeszczyn, Gmina Starogard Gdański
Gętomie, Morzeszczyn,
22.01.201807:30-17:30
Gmina Osiek
Osiek,
22.01.201809:30-13:30
Lisówko
23.01.201808:00-16:00
Gmina Pelplin
Gętomie Jezioro, Kulice, Stocki Młyn
22.01.201816:00-17:30
Bielawki DPS, Bielawki Ferma, Bielawki Pole
24.01.201807:30-09:30
Bielawki Masarnia , Bielawki Szosa
24.01.201807:30-17:30
Bielawki DPS, Bielawki Ferma, Bielawki Pole
24.01.201815:30-17:00
Gmina Smętowo Graniczne
Frąca, Rynkówka
23.01.201808:00-15:00
Kościelna Jania
24.01.201808:30-11:30
Gmina Starogard Gdański
Koteże, Płaczewo
24.01.201809:00-15:00
Klonówka
26.01.201808:00-14:00
Jabłowo,
26.01.201809:00-17:00
Gmina Osiek, Gmina Smętowo Graniczne
Lisówko, Rynkówka
26.01.201812:00-14:30

Region Tczew

Gmina Przywidz
Przywidz ulice Cisowa, Brzozowa, Różana
22.01.201810:00-14:00
Gmina Kolbudy, Gmina Pruszcz Gdański
Lublewo Gdańskie ulica Kościelna
23.01.201809:00-14:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Armii Krajowej, Malinowska
24.01.201809:00-12:00
Gmina Żukowo, Gmina Przywidz, Miasto Gdańsk, Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Trąbki Wielkie
Mierzeszyn ulice Gdańska, Łąkowa
26.01.201808:00-14:00
Gmina Pruszcz Gdański
Rokitnica ulice Sadowa, Słoneczna
26.01.201810:00-15:00

Region Wejherowo

Gmina Linia, Gmina Szemud
Zęblewski Młyn , Zęblewo , Rosocha , Częstkowo , Łebno ulica Smażyńska, Smażyno
22.01.201808:30-14:30
Gmina Linia
Linia ulice Wrzosowa, Piaskowa, Długa, Ogrodowa, Klubowa, Polna, Turystyczna, Krótka, Szkolna
22.01.201809:00-14:30
Gmina Luzino, Gmina Szemud
Kielno ulice Józefa Sikorskiego, Józefa Wybickiego, Oliwska, Moniuszki, Myśliwski Dwór, Stary Trakt, Letniskowa, Konwaliowa, Matejki, Nagietkowa, Magnoliowa, Skarpowa, Józefa Tredera, Jacka Malczewskiego, Jaśminowa, Piękna, Słoneczna, Leśno ulice Kwiatowa, Kamienna, Kieleńska Huta ulice Kwiatowa, Wiśniowa, Bożanka , Częstkowo ulica Bór, Koleczkowo ulica Bożańska, Marchowo , Szemud ulica Słoneczna, Luzino ulica Konwaliowa.
23.01.201808:00-10:0025.01.201808:00-10:0025.01.201815:00-18:00
Gmina Puck
Swarzewo ulice Lipowa, Spółdzielcza, Skośna, Abrahama, Bursztynowa, Andrzeja Pomieczyńskiego, Rybacka, Chłapowska, ks. Pronobisa, Władysławowska, Kawalerska, Krótka, Ogrodowa, Polna, Wąska, Słoneczna, Różana, Kwiatowa, Szkolna, św. Mikołaja, Zielona, Północna, Chabrowa, Pogodna, Jaśminowa, Boczna, Jaworowa, Topolowa, Dworcowa, Gnieżdżewo ulice Polna, Księży Dambków, Ogrodowa, Krótka, Nowa, Okrężna, Dworcowa, Klonowa, Bukowa, Lipowa, Różana, Graniczna, ks. bp. Konstantyna Dominika, Kwiatowa
23.01.201808:00-10:0023.01.201815:00-17:00
Darzlubie ulica Pucka 44A
24.01.201808:30-14:30
Połczyno Skrzyżowanie, stacje abonenckie Połczyno Łąkowa, Połczyno RSP
24.01.201808:30-14:30
Gnieżdżewo ulica ks. bp. Konstantyna Dominika. Łebcz Wiatraki, Swarzewo Westwind II, Gnieżdżewo Żwirownia.
26.01.201812:30-14:00
Gmina Szemud
Kielno ulice Oliwska, Agrestowa, Kieleńska Huta ulice Wrzosowa, Brzozowa.
23.01.201808:00-10:00
Gmina Krokowa
Sulicice
23.01.201808:30-14:30
Gmina Władysławowo
Karwia ulice .Złota od 38, .Hoża.
23.01.201808:30-14:30
Miasto Wejherowo
Wejherowo ulica Gdańska 123
24.01.201808:30-14:30
Wejherowo ulice Marii Konopnickiej 40, Z-801, Adama Asnyka, Juliana Tuwima
26.01.201808:30-14:30
Gmina Krokowa, Gmina Lisewo, Gmina Gniewino
Żarnowiec , Jeldzino ulica Kartoszyńska, Porąb , Goszczyno ulice Żarnowiecka, Polna, Krokowa ulice Przy Torze, Pucka, Odargowo ulice Morska, Słoneczna, Polna, Wiejska, Kartoszyńska, Leśna, Łąkowa, Brzozowa, Bukowa, Wrzosowa, Jodłowa, Świętego Benedykta, Świerkowa, Minkowice ulice Długa, Nowa, Polna, Kasztanowa, Żwirowa, Krótka, Wiejska, Pucka, Cisowa, Lisewo ulice Młyńska, Lisewska, Radosna, Leśna, Wejherowska, Świecino ulica Młyńska, Sulicice , Sulicice-Wybudowanie , Lisewo , Lisewo.
25.01.201808:00-11:00
Gmina Szemud, Gmina Choczewo
Łebieńska Huta ulica Hrabstwo
25.01.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Zduny k. Krotoszyna
Unisław 1 do 18
22.01.201808:00-16:30
Baszków 1 do 15, 63 do 78, 112, 113, 116
26.01.201808:00-16:00
Gmina Żerków
Bieździadów 16 do 38, 87 do 107
22.01.201810:30-14:30
Gmina Rozdrażew
Rozdrażewek 1 do 7, 15 do 35
23.01.201808:30-13:30
Gmina Jarocin
Witaszyce ul. Zakrzewska , Golden Drew, Betoniarnia, Przepompownia ścieków, ul. Kolejowa od przejazdu PKP kierunek Prusy,
23.01.201809:30-12:00
Prusy 1 do 10, Witaszyce ul. Zakrzewska 30 do 38, 24
23.01.201810:00-14:00
Gmina Rozdrażew, Gmina Kobylin, Miasto i Gmina Raszków, Miasto Jarocin, Gmina Jarocin, Gmina Ostrów Wielkopolski, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp., Gmina Gizałki, Gmina Zduny k. Krotoszyna, Miasto i Gmina Krotoszyn
Wierzchy 16 do 26
25.01.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Pleszew
Marszew 26, 27,do 31, 35
26.01.201809:00-14:00
Gmina Rozdrażew, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Koźmin Wielkopolski ul. Klasztorna 47, Cieszyńskiego 1 do 41, 2 do 20
26.01.201809:45-14:15

Region Kalisz

Gmina Lisków
Trzebienie
22.01.201809:00-15:00
Gmina Koźminek
Agnieszków od 1 do 10 Ksawerów od 1 do 7
23.01.201809:00-12:00
Miasto Kalisz, Gmina Mycielin, Miasto Jarocin, Gmina Nowe Skalmierzyce
Kalisz ul. Starożytna 63-93 PEC, Składy kupieckie, wulkanizacja
23.01.201809:00-14:00
Gmina Żelazków, Gmina Lisków
Gruszkowiec Małgów , Kol Małgów Strzałków, Rutkowice
24.01.201808:00-09:0024.01.201815:00-16:00
Gmina Opatówek
Chełmce 70-86
25.01.201812:00-14:00
Gmina Ceków-Kolonia
Gostynie od 1 do 26 Radzany 4 5 9
26.01.201809:00-15:00
Gostynie od 1 do 26 Radzany 4 5 9
26.01.201809:00-15:00

Region Kępno

Gmina Bralin, Gmina Kępno
Weronikopole 1 - 7
22.01.201809:30-12:30
Gmina Rychtal
Dalanów 1 - 7
23.01.201808:30-11:30
Gmina Galewice, Miasto i Gmina Wieruszów, Gmina Sokolniki, Gmina Doruchów
Sokolniki, Zagórze, Tyble, Stary Ochędzyn, Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble Małe, Gumnisko, Bagatelka, Prusak, Borki Pichelskie, Zdzierczyzna, Borki Sokolskie, Pichlice, Jasienie, Góry, Siedliska, Szustry, Szustry, Walichnowy, Ryś, Wiktorówek, Malanów, Wieruszów, Pieczyska, Pieczyska, Klatka, Grześka, Ochędzyn, Galewice, Stefanek, Dąbie, Kaski, Dąbrówka, Rybka, Ostrówek, Kaźmirów, Przybyłów, Przybyłów, Żelazo
23.01.201809:00-16:00
Gmina Galewice
Galewice ulica Stanisława Staszica, Kużaj
24.01.201808:00-09:00
Oczyszczalnia
24.01.201808:00-15:00
Osiek 84A, 84 - 116
24.01.201809:00-12:00
Galewice ulica Stanisława Staszica, Kużaj
24.01.201814:00-15:00
Gmina Kramsk, Gmina Grzegorzew, Gmina Skulsk, Gmina Wierzbinek, Gmina Chodów, Gmina Kościelec, Gmina Brudzew, Gmina Krzymów, Gmina Olszówka, Gmina Babiak, Miasto Koło, Gmina Osiek Mały, Miasto i Gmina Kłodawa, Gmina Dziadowa Kłoda, Gmina Przedecz, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Radzowice 61, 64, 66, 67, 69 - 74, 89
26.01.201812:00-13:00

Region Koło

Gmina Olszówka
Przybyszew
26.01.201809:00-14:00

Region Konin

Gmina Kramsk
Milin, Osowce, Polic, Sakłak, Podgórz
22.01.201809:00-13:00
Dębicz, Kramsk
23.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina
Węglew, Węglew-Kolonia
22.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina, Gmina Grodziec
Czarnybród
24.01.201809:00-13:0025.01.201809:00-13:00
Miasto Konin
Konin ulice Tadeusza Szeligowskiego 2,
25.01.201808:00-12:00
Gmina Krzymów, Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Brzeźno ulice Miodowa, Konińska, Stare Miasto ulica Lipowa, Konin ulice Lipowa, Jałowcowa, Jodłowa, Piaskowa, Jaśminowa, Bukowa, Borowa, Cisowa, Jaworowa, Nowa, Kasztanowa, Kolska, Klonowa, Dębowa, Modrzewiowa, Świerkowa, Leszczynowa, Jesionowa, Wilków
25.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Rychwał, Gmina Rzgów
Kuchary Kościelne, Bożatki, Zarzew
25.01.201809:00-13:00
Gmina Stare Miasto
Modła Królewska, Modła-Kolonia
26.01.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Przygodzice, Miasto Ostrów Wielkopolski, Gmina Ostrów Wielkopolski, Miasto i Gmina Grabów nad Prosną, Miasto I Gmina Odolanów
Tarchały Wielkie, Huta, Nadstawki, Gorzyce Małe, Papiernia, Grochowiska, Topola Wielka, Janków Przygodzki, Pardalin, Przygodzice, Dębnica, Antonin, Trzcieliny, Topola-Osiedle, Ludwików, Przygodzice, Odolanów, Radziwiłłów, Wtórek
23.01.201823:35-23:35

Region Słupca

Gmina Strzałkowo, Gmina Słupca
Piotrowice, Babin
22.01.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Baraniec, Zamość
23.01.201809:00-13:00

Region Turek

Gmina Świnice
Chorzepin
22.01.201809:00-14:00
Strachów
25.01.201809:00-14:00
Gmina Malanów
Brody
24.01.201809:00-14:00
Gmina Kawęczyn
Wojciechów
26.01.201809:00-13:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Miasto i Gmina Miastko, Gmina Kępice
Darnowo , Węgorzyno , Tursko , Dretyń
23.01.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Miastko
Kowalewice, Cisy, Okunino, Byczyna
24.01.201809:00-12:00
Miastko ulice Kolejowa, Kaszubska, Niepodległości, Pasieka ulice Klonowa, Świerkowa, Sosnowa, Jodłowa, Wiązowa, Cisowa, Wołcza Mała
25.01.201808:30-14:00
Gmina Tuchomie
Masłowiczki, Kramarzyny ulica Leśna
24.01.201812:30-16:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Ochodza , Jamrzyno, Jamrzyno Stawy
25.01.201808:30-13:30
Gmina Studzienice, Miasto i Gmina Bytów
Udorpie Wybudowanie, Udorpie kierunek Rekowo, Ugoszcz Wybudowanie
26.01.201807:30-16:00
Udorpie Wybudowanie, Udorpie kierunek Rekowo, Ugoszcz Wybudowanie
26.01.201807:30-16:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Człuchów ulice Józefa Ignacego Kraszewskiego, Słowackiego, Dworcowa, Plantowa, Grodzisko
22.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Debrzno
Stare Gronowo
25.01.201809:00-13:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie ulica Józefa Piłsudskiego 3
22.01.201809:30-11:30
Gmina Wierzchowo, Miasto i Gmina Czaplinek
Studniczka , Pławno , Psie Głowy , Byszkowo , Trzciniec , Kamienna Góra , Dębniewice
24.01.201809:00-16:00

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl
Marianówek Monar
24.01.201814:00-18:00
Miasto i Gmina Gościno
Gościno
24.01.201814:00-18:00
Gościno ulica Rolna
24.01.201814:00-18:00
Pławęcino
24.01.201814:00-18:00
Gmina Dygowo, Gmina Ustronie Morskie
Połomino pompy , Połomino 69
22.01.201808:00-17:00
Połomino pompy, Połomino 69
23.01.201808:00-17:00
Połomino Pompy, Połomino 69
25.01.201808:00-17:00
Gmina Dygowo
Jazy
24.01.201807:30-09:3024.01.201818:00-20:00
Gmina Rymań
Drozdowo, Drozdówko, Lędowa
25.01.201808:00-16:00
Gmina Ustronie Morskie
Ustronie Morskie ulica Rolna 25, 25A
26.01.201808:15-14:15

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Orląt Lwowskich 2 i 4.
23.01.201809:00-15:00
Miasto i Gmina Sianów
Kędzierzyn od nr 14 do 30, Skwierzynka od nr 39H do 42F
24.01.201808:00-16:00
Gmina Świeszyno
Konikowo ulice Przedwiośnie, Promienna, Wiosenna, Motyli, Letnia, Liliowa
24.01.201808:30-14:00
Gmina Biesiekierz
Laski Koszalińskie
25.01.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Sianów, Gmina Malechowo
Grabowo, Grabówko
26.01.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Darłowo
Darłowo ulice Aleje Wojska Polskiego 33
26.01.201809:00-14:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Mosty ulice Rzeczna, Aleja Zielona, Zachodnia, Leśna, Długa, Sosnowa
22.01.201807:30-09:00
Lubowidz
23.01.201808:00-11:0025.01.201808:00-11:00
Gmina Czarna Dąbrówka
Czarna Dąbrówka ulica Ogrodowa 2 i 4, Czarna Dąbrówka PZZ
22.01.201808:00-13:00
Drążkowo, Soszyce, Flisów, Nowe Karwno, Karwno, Karwno Gospodarstwo
26.01.201808:00-14:00
Gmina Linia, Gmina Cewice
Niepoczołowice 68 do 69, Bukowina 17g oraz od 20 do 33, Bukowina JW, Bukowina Osiedle 2
24.01.201808:00-14:00
Miasto Lębork
Lębork ulica Beniowskiego od numeru 10 do numeru 20,
25.01.201808:00-14:00

Region Słupsk

Gmina Postomino
Pieńkowo, Postomino
22.01.201808:30-11:30
Jarosławiec
23.01.201808:00-15:0029.01.201808:00-15:00
Gmina Trzebielino, Miasto i Gmina Ustka, Gmina Postomino
Starkowo, Możdżanowo, Wykroty
24.01.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Sławno
Brzeście
25.01.201808:00-15:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Leśnia
25.01.201808:30-13:30

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Orawka, Stare Wierzchowo, Drężno
22.01.201808:30-13:00
Parsęcko, Skalno
24.01.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Bobolice
Porost
23.01.201809:00-13:3024.01.201809:00-13:30
Opatówek, Porost, Ostrówek, Pniewki, Łozice, Nowe Łozice, Janowiec, Bolechowice, Spokojne
25.01.201808:00-09:3026.01.201808:00-09:30
Ostrówek, Bolechowice
25.01.201809:30-14:30
Bobolice
26.01.201808:30-09:3026.01.201814:30-16:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo
Gwiździny
23.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Młynary
Kurowo Braniewskie
25.01.201808:00-14:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulica Fromborska 51c
22.01.201808:00-14:00
Elbląg ulica Jana Kochanowskiego 11
26.01.201816:00-21:00
Gmina Rychliki, Miasto i Gmina Elbląg
Karczowizna, Jelonki 90, 91
23.01.201809:00-12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Karaś, Wikielec,
22.01.201807:00-09:0022.01.201817:00-19:00
Miasto i Gmina Lubawa
Lubawa ulice Władysława Jagiełły, Królowej Jadwigi, Rzepnikowskiego, Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Warszawska
23.01.201809:00-12:30
Lubawa ulice Poznańska, św. Barbary, Gdańska, Kupnera
24.01.201809:00-12:30
Lubawa ulice Dworcowa, Towarowa, Wyzwolenia, Gdańska, Przemysłowa
25.01.201809:00-14:30
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Zalewo
Zalewo ulice Ogrodowa, Krakowska, 29 Stycznia, Traugutta, Kilińskiego, Mickiewicza, Kościelna, Sienkiewicza, Ślusarska, Szkolna, Żeromskiego, Kolejowa, Częstochowska
26.01.201806:00-11:30

Region Kętrzyn

Gmina Barciany
Rodele, Markławka, Taborzec, Gumniska, Skoczewo, Dębiany,
23.01.201808:00-11:00
Markławka, Taborzec, Gumniska, Skoczewo, Dębiany,
24.01.201808:00-12:00
Gmina Piecki
Jakubowo 29, 30 i działki nr 10-157/9, 10-172, 10-262/1,
24.01.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Kętrzyn
Kętrzyn ul. Orkana, Mazowiecka 12, 14, Kasprowicza budynki między ulicą Limanowskiego, a ulicą Mazowiecką,
24.01.201808:00-14:00
Gmina Sorkwity
Piłaki, Karczewiec,
25.01.201808:00-14:00

Region Kwidzyn

Gmina Susz
Olbrachtówko
22.01.201809:00-12:00
Olbrachtówko
22.01.201809:00-12:00
Gmina Gardeja
Gardeja ulice Piastowska, od nr 11 do nr 25
24.01.201808:30-12:30
Gmina Stary Dzierzgoń
Tabory
25.01.201809:00-14:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński, Miasto i Gmina Bartoszyce
Lidzbark Warmiński ulice Polna 3
25.01.201807:30-09:0025.01.201813:00-15:00
Lidzbark Warmiński ulica Polna, sklep Gama, Auto-Naprawa Wójtowicz, PPHU Magor
26.01.201807:30-09:0026.01.201813:00-15:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Spytajny, Bartoszyce, ul. Gdańska
25.01.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Blanki
25.01.201812:00-13:30

Region Olsztyn

Gmina Stawiguda
Dorotowo
23.01.201809:00-13:00

Region Ostróda

Gmina Grunwald
Domkowo
22.01.201808:00-13:00
Rychnowo
23.01.201809:00-12:00
Rychnowo
23.01.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Miłakowo
Stolno
22.01.201809:00-12:00
Bieniasze, Mysłaki Małe
26.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Ostróda
Nastajki, Wirwajdy, Smykówko, Turznica
22.01.201809:00-13:00
Ostróda ulice Olsztyńska, Garnizonowa, Niepodległości, Kazimierza Pułaskiego
22.01.201816:00-19:30
Gmina Jonkowo
Szałstry
23.01.201807:30-18:30
Szałstry, Wołowno
25.01.201807:30-12:3025.01.201816:00-18:30
Wołowno, Bałąg
26.01.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Morąg, Gmina Jonkowo
Szałstry, Nowe Kawkowo, Stare Kawkowo, Wołowno, Strużyna
23.01.201807:30-12:3023.01.201816:00-18:30
Gmina Świątki
Brzydowo, Brzydowo
23.01.201809:00-11:00
Gmina Łukta
Komorowo, Łukta, Pelnik
24.01.201807:30-09:3024.01.201813:30-15:30
Ramoty, Nowe Ramoty
24.01.201807:30-15:30
Florczaki
25.01.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Morąg
Silin, Bramka
26.01.201809:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno
Lemany
24.01.201809:00-11:00
Nowe Gizewo, Szczytno
25.01.201808:00-17:00
Olszyny
26.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Świętajno
Marksewo, Piasutno
25.01.201808:30-13:30
Gmina Wielbark
Przeździęk Mały, Przeździęk Wielki, Piwnice Wielkie
25.01.201810:00-14:00
Gmina Świętajno
Spychowo ulice Łąkowa, Rzeczna, Juranda, Myśliwska, Rybacka, Mazurska, Spokojna, Henryka Sienkiewicza, Zielone Wzgórze, 12 Stycznia, Jagienki, Kwiatowa, Słoneczna, Leśna, Bystrz , Spychówko
26.01.201807:00-10:0026.01.201814:00-16:00
Gmina Jedwabno
Lipniki , Jedwabno ulice Ogrodowa, Bajkowa, Olsztyńska, Leśna
26.01.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Opinogóra Górna
Wierzbowo, Wola Wierzbowska
22.01.201808:00-16:00
Wierzbowo, Wola Wierzbowska
24.01.201808:00-16:00
Opinogóra Dolna, Opinogóra Górna
26.01.201808:00-10:00
Dzbonie
26.01.201811:00-13:00
Wola Wierzbowska
26.01.201814:00-16:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ul. Mickiewicza - Skład Opału
22.01.201808:00-14:00
Pułtusk ulica Ogrodowa 14
23.01.201808:30-14:30
Pułtusk ulice Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Winogronowa
24.01.201808:30-14:30
Kleszewo
25.01.201808:30-14:30
Gromin, Moszyn
26.01.201808:15-10:15
Gromin, Moszyn
26.01.201808:15-10:15
Białowieża
26.01.201811:15-13:15
Gmina Regimin
Regimin, Karniewo, Targonie
22.01.201808:30-12:30
Gmina Stupsk
Krośnice
23.01.201807:45-17:45
Gmina Ojrzeń
Grabówiec Ferma Drobiu
23.01.201808:00-16:00
Grabówiec Ferma Drobiu
26.01.201808:00-16:00
Gmina Krasne, Gmina Opinogóra Górna
Wilkowo, Kołaki-Budzyno, Łaguny, Wola Wierzbowska, Goździe, Sosnowo, Janowięta, Rąbież, Trętowo-Mazarnięta, Załuże-Imbrzyki, Niemierzyce, Kraski-Ślesice
23.01.201808:30-14:30
Gmina Karniewo
Tłucznice, Wronowo
23.01.201809:00-13:00
Chełchy Kmiece, Romanowo
26.01.201809:00-14:00
Gmina Baboszewo
Pawłowo, Galominek
24.01.201808:00-14:00
Gmina Ojrzeń, Miasto i Gmina Pułtusk
Grabówiec, Nowy Grabowiec, Bronisławie, Trzpioły
24.01.201808:30-16:30
Grabówiec, Nowy Grabowiec
25.01.201808:00-16:00
Gmina Winnica
Winnica ulice Pułtuska, Widok, Szkolna, Warszawska, Żytnia, Baśniowa, Przemysłowa, Winniczka ulice Lazurowa, Leśna
24.01.201809:00-13:00
Gmina Sońsk
Łopacin
24.01.201813:00-16:00
Miasto i Gmina Pułtusk, Gmina Pokrzywnica
Białowieża, Olszak
26.01.201814:15-16:15

Region Gostynin

Gmina Szczawin Kościelny
Pieryszew
22.01.201808:00-12:00
Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Aleksandrów, Krubin
23.01.201808:00-14:00
Gmina Nowy Duninów
Stary Duninów, Jeżewo, Wola Brwileńska
23.01.201808:15-16:15
Nowy Duninów, ulica Parcelowa, Trzcianno
23.01.201809:00-11:00

Region Kutno

Gmina Witonia
Anusin, Witonia
22.01.201807:30-11:30
Uwielinek, Witonia
25.01.201807:30-11:30
Gmina Krzyżanów, Gmina Bedlno
Julianów
23.01.201809:00-13:00
Gmina Bedlno
Janów
24.01.201807:30-14:30
Gmina Witonia, Miasto i Gmina Żychlin
Gajew
24.01.201807:30-11:30
Gmina Oporów
Mnich-Południe, Mnich-Ośrodek, Mnich-Gajówka
24.01.201808:00-18:00
Gmina Piątek, Miasto i Gmina Żychlin
Balków
25.01.201808:00-16:00
Gmina Słubice, Gmina Bedlno
Wojszyce
25.01.201808:00-15:00
Gmina Witonia, Gmina Daszyna, Gmina Piątek
Osędowice
26.01.201808:00-18:00

Region Mława

Gmina Wieczfnia Kościelna
Pepłowo , Pepłowo Kolonia , Stacja ES6-220 Kuklin ZHD
22.01.201808:00-19:00
Pepłowo
26.01.201808:00-19:0029.01.201808:00-19:00
Gmina Lutocin
Szoniec
22.01.201808:30-12:30
Gmina Lubowidz
Sinogóra
23.01.201807:30-08:3026.01.201812:30-14:00
Suchy Grunt
23.01.201810:00-14:00
Gmina Szreńsk
Ługi
23.01.201808:15-12:15
Kunki
23.01.201808:45-12:45
Krzywki-Bośki
24.01.201808:15-14:15
Gmina Płośnica
Gródki , Stacja ES6-1410 Przełęk Ferma
23.01.201808:30-12:30
Gmina Czernice Borowe, Gmina Płośnica
Jabłonowo
23.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Działdowo
Gnojno , Stacje AES6-69 Gnojno REK 1 , AES6-70 Gnojno REK 2
24.01.201808:30-12:30
Leśniczówka Filiczki
25.01.201808:30-12:30
Komorniki
25.01.201809:30-13:30
Gmina Stupsk, Gmina Regimin
Budy Bolewskie , Feliksowo
25.01.201807:45-17:45
Gmina Stupsk
Kałęcz , Konopki-Piaski , Bolewo
26.01.201807:45-17:45
Miasto i Gmina Lidzbark
Jeleń
26.01.201808:15-12:15
Wąpiersk
26.01.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Żuromin
Franciszkowo ulice Bieżuńska, Pod Lasem
26.01.201809:00-13:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Podgórze, Rakowo
22.01.201808:00-14:00
Gmina Stara Biała
Biała Stara ulica Henryka Sienkiewicza
22.01.201808:00-14:00
Gmina Radzanowo, Gmina Bielsk
Brochocin, Brochocinek
23.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Strażacka
23.01.201810:00-14:00
Płock ulica Ośnicka.
24.01.201809:00-13:00
Płock ulica Północna
26.01.201809:00-13:00
Gmina Bodzanów
Karwowo Duchowne, Stanowo, Cieśle, Gąsewo, Osmolinek, Reczyn
24.01.201808:30-12:30
Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Gmina Joniec
Osiek, Raszewo Dworskie
24.01.201809:00-12:00
Gmina Słupno
Ramutowo, Sambórz, Święcieniec
25.01.201808:00-12:00
Słupno ulica Calineczki
25.01.201810:00-13:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą, Gmina Bulkowo, Miasto i Gmina Wyszogród
Chociszewo, Nowe Chociszewo, Miączyn, Wychódźc, Wilkówiec, Wilkowuje, Komsin, Zarębin,
25.01.201808:30-11:30
Gmina Mała Wieś, Gmina Stara Biała
Perki, Mała Wieś, Kiełtyki, Niździn, Nowe Gałki, Stare Gałki
26.01.201808:30-12:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Garwolewo
26.01.201809:00-16:00

Region Płońsk

Gmina Nowe Miasto
Nowe Miasto ulice Gościmińska, Władysława Stanisława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Zasonie
22.01.201808:00-15:00
Nowe Miasto ulice Gościmińska, Władysława Stanisława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Zasonie
22.01.201808:00-15:00
Gmina Załuski
Falbogi Wielkie
22.01.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Lelewo
23.01.201809:00-13:00
Gmina Świercze
Świercze ulica Pułtuska,
25.01.201809:00-13:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Raciąż
Pęsy, Kiniki
23.01.201807:30-09:0023.01.201816:00-17:30
Kiniki, Pęsy, Folwark-Raciąż, Witkowo
23.01.201807:30-09:00
Kiniki, Pęsy, Folwark-Raciąż, Witkowo, Raciąż
23.01.201807:30-09:0023.01.201816:00-17:30
Kiniki, Pęsy, Folwark-Raciąż, Witkowo
23.01.201816:00-17:30
Gmina Brudzeń Duży
Sobowo
22.01.201808:00-15:30
Gmina Mochowo
Mochowo, Mochowo-Parcele, Zglenice Małe, Żurawin, Żurawinek
22.01.201808:00-09:00
Mochowo, Mochowo-Parcele, Żurawin, Żurawinek
22.01.201808:00-09:00
Zglenice Małe, Żurawin, Żurawinek
22.01.201808:00-09:00
Choczeń, Żurawin, Żurawinek, Dobaczewo, Zglenice Małe, Zglenice-Budy
24.01.201808:00-18:00
Gmina Bulkowo
Stary Podleck, Rogowo, Nowe Rogowo
22.01.201808:30-12:30
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Raciąż
Kaczorowy, Kozolin, Kiełbowo, Strożęcin, Witkowo, Lutomierzyn
23.01.201807:30-09:0023.01.201816:00-17:30
Gmina Zawidz, Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Budy Koziebrodzkie, Nowe Budy Osieckie, Nowopole, Pijawnia, Antoniewo, Stare Budy Osieckie, Wolany, Siemiątkowo, Złe Borki, Kolonia Siemiątkowska, Rostowa, Jaworowo-Kłódź, Budy Piaseczne, Budy Milewskie, Jaworowo-Lipa, Jaworowo- Kłódź Ferma Drobiu
23.01.201808:00-14:00
Gmina Bulkowo, Gmina Radzanów
Nowy Podleck, Turowo, Krzykosy, Słupca, Nowa Słupca
23.01.201808:30-11:00
Gmina Gozdowo
Cetlin, Miodusy
23.01.201809:00-15:30
Gmina Stara Biała, Gmina Brudzeń Duży
Sikórz
24.01.201808:00-14:00
Gmina Słupno, Gmina Radzanowo, Gmina Bulkowo, Gmina Bodzanów, Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk, Miasto i Gmina Płock
Rudowo
25.01.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Drobin, Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Dzieczewo, Gradzanowo Kościelne, Nowa Wieś, Siciarz, Sokołowy Kąt, Nowa Wieś
25.01.201810:00-14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Jabłonowo, Gmina Książki
Stacje: Piecewo: 3, 4; Jaguszewice 2; Jabłonowo Zamek: 1, 8; Bukowiec 1; Budziszewo: 1, 2, 3, 4.
22.01.201808:00-16:00
Gmina Brzozie
Stacja Wielkie Leźno 1.
23.01.201808:00-18:00
Gmina Brzozie, Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Bartniczka, Gmina Kurzętnik
Stacje: Małe Leźno: 1, 2, 3, 5.
23.01.201808:00-10:00
Gmina Biskupiec
Stacje Piotrowice: 5, 6, 13, 14, 19.
23.01.201808:30-10:3023.01.201814:00-18:00
Stacje Piotrowice: 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18.
23.01.201808:30-17:00
Gmina Osiek
Linia Jeziorki obwód 200.
23.01.201808:30-16:30
Gmina Zbiczno
Linia Ciche Hydrofornia obwód 300 i 400.
23.01.201810:00-19:00
Stacje: Zbiczno 1a i 12.
24.01.201808:30-13:30
Gmina Bartniczka, Gmina Górzno
Stacje: Grążawy: 1, 2, 3, 5, 7. Łaszewo: 3, 11. Miesiączkowo: 3, 5.
24.01.201808:00-16:00
Gmina Brzozie, Gmina Bartniczka
Stacje: Świerczynki: 1, 2, 4, 6, 8; Łaszewo: 2, 5, 6, 7, 8, 9; Grążawy: 4, 6.
24.01.201808:00-10:0024.01.201812:00-16:00
Gmina Dębowa Łąka
Linia Kurkocin 1 obwód 100.
24.01.201808:30-16:30
Stacja Kurkocin 3.
24.01.201808:30-15:00
Stacja Łobdowo 4.
25.01.201808:00-16:00
Stacja Wielkie Pułkowo 1.
25.01.201808:00-18:00
Gmina Kurzętnik
Stacja Kurzętnik 3 obwód 100.
24.01.201808:30-17:00
Stacja Kurzętnik 3 dla miejscowości Kurzętnik ulica Wiejska.
25.01.201808:30-17:00
Gmina Górzno
Stacja Gołkowo 3.
24.01.201810:00-20:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacje: Pokrzywki 1, Karbowo: 4, 12, 17, 19.
25.01.201808:00-18:00
Gmina Osiek, Gmina Kurzętnik
Stacja: Wrzeszewo 5.
25.01.201808:30-16:30
Gmina Bobrowo, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Grabówiec 1.
26.01.201808:00-18:00
Gmina Dębowa Łąka, Gmina Bobrowo, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacje: Wrocki 12; Pląchoty 3; Nieżywięć 15; Łobdowo 4; Grabówiec: 2, 3.
26.01.201808:00-10:0026.01.201814:00-18:00
Gmina Wąpielsk
Linia Długie 10 obwód 200.
26.01.201808:30-14:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Chełmno
Stacje: Kokocko 8, Bruki 3, 4, 11, 12
23.01.201807:00-09:0023.01.201813:00-16:00
Stacje: Kokocko 8, Bruki 3, 4, 11, 12
24.01.201807:00-09:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ul. Mazowiecka, ul. Tuwima 1 do 11
23.01.201808:00-17:00
Kobylanka 3 obwód 200
23.01.201809:00-14:00
Grudziądz ul. Kujota
24.01.201808:00-17:00
Grudziądz ul. Ceynowy
25.01.201808:00-17:00
Gmina Radzyń Chełmiński, Gmina Książki
Stacje: Blizno 1 do 6, Blizienko 1 do 6
23.01.201808:30-16:00
Gmina Kijewo Królewskie
Stacja: Watorowo 2
24.01.201808:30-13:30
Gmina Łasin, Gmina Rogóźno
Wydrzno 2, Stare Błonowo 2
24.01.201809:00-14:00
Gmina Gruta
Stacja: Okonin 5 obwód 300
25.01.201808:00-13:00
Gmina Dębowa Łąka, Miasto Wąbrzeźno
Wielkie Radowiska, Małe Radowiska, Wałyczyk, Zieleń, Czystochleb, Pływaczewoe Radowiska 1, 2, 3, 4, 9, 10, 11, Zieleń 2 PKP, 3, 9, Czystochleb 4
25.01.201809:00-14:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BĄDKOWO 8 obwód 100 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIEGIBALICE 1 obwód 200 .
22.01.201808:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIESZ 2 .
22.01.201812:00-15:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ KALNY 4 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĄTNIKI 2 obwód 100 .
22.01.201808:00-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZBOROWIEC 4 obwód 100 .
26.01.201808:30-14:30
Gmina Waganiec, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WŁOSZYCA 3 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CHOCISZEWO 1, 2, NOWA WIEŚ SŁUBIN, SŁUBIN, MIECZYSŁAWOWO A, MODZEROWO E, DŁUGIE 6, ŚMIELNIK, WÓLKA KOMOROWSKA 1, 2 .
23.01.201808:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MODZEROWO A, C, D, MIECZYSŁAWOWO B .
23.01.201808:00-10:0023.01.201815:00-17:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK 2 obwód 100 ulica Brzozowa, Wiatraczna, RACIĄŻEK WOLA obwód 100 ulica Bema .
23.01.201808:00-14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK URZĄD GMINY obwód 300 ulice Nadgórna, Podgórna, Zamkowa .
24.01.201808:00-14:30
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWKI 4 obwód 100 .
23.01.201808:00-11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BRONISZEWO 1 obwód 200 .
24.01.201808:30-12:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WILKOSTOWO 4 obwód 100 .
24.01.201812:30-15:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ALEKSANDRÓW BĘBNOWSKIEGO obwód 300 ulica Bębnowskiego, Tuwima .
26.01.201809:30-14:30
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK HOTEL, CIECHOCINEK POLMOZBYT, CIECHOCINEK SKŁAD WĘGLA ulice Jana Pawła II, Kopernika, Jagieły, Bema, CIECHOCINEK SOWIŃSKIEGO ulice Sowińskiego, Bema .
24.01.201808:30-12:30
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOSZCZAŁY 1, 2, Ferma, SMARGLIN 1, 2, 3, 4, 5, DĘBY 6, 7, KRZYWOSĄDZ 1 .
25.01.201808:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KRZYWOSĄDZ 2, 4, Kolonia, NARKOWO, NARKOWO 1, 2, CZOŁPIN 1, 2, BOROWO 1, 2, 3, 4, BODZANOWO KOLONIA 1, 2, 3, 4 .
25.01.201808:00-10:0025.01.201815:00-17:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZAZDROMIN 2, ŚWIĘTE 2 obwód 100 .
25.01.201808:00-14:30

Region Rypin

Gmina Tłuchowo
Stacja Jasień 1 obwód 500 kierunek gazociąg.
22.01.201808:00-14:00
Stacja Jasień 1 obwód 200 kierunek leśniczówka.
23.01.201808:00-14:00
Stacja Kamień Kotowy 1.
24.01.201808:00-14:00
Gmina Chrostkowo
Stacje Makówiec 1, 7.
23.01.201808:00-18:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Chodorążek 2 obwód 100 kierunek Meler.
23.01.201808:30-12:00
Stacja Chodorążek 2 obwód 200 kierunek Boniewicz.
23.01.201811:00-14:00
Stacja Głodowo 2 obwód 200 kierunek Zakrzewski.
25.01.201808:00-14:00
Gmina Rogowo
Stacja Rogowo 9.
24.01.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Chrostkowo
Stacja Stalmierz 2 obwód 100 kierunek Rypin.
24.01.201808:30-14:00
Gmina Skępe
Stacja Pokrzywnik 4.
26.01.201808:00-14:00
Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 4.
26.01.201808:00-12:00
Gmina Wielgie
Stacja Nowa Wieś 3 k/Wielgiego.
26.01.201808:00-12:00
Gmina Rogowo, Miasto i Gmina Lipno
Stacja Czumsk Mały 1.
26.01.201812:00-16:00

Region Toruń

Gmina Lubicz
Stacja Krobia 8 ulice Jarzębinowa, Dolina Drwęcy, Kameliowa, Orszta
22.01.201807:30-12:00
Stacja Rogówko 6 obwód kierunek Kowalewo
22.01.201808:30-14:30
Stacja Lubicz 9 obwód kierunek Lubicz ul. Grębocką , Sadowa
24.01.201809:30-11:30
Miasto i Gmina Chełmża, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Marchlewskiego Toruń ulice mjr. Ludwika Idzikowskiego, gen. Józefa Hallera, Plac Armii Krajowej, Wincentego Pstrowskiego, Biała, Armii Ludowej, Złota, Podgórska
22.01.201807:30-12:30
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 20
22.01.201808:00-12:00
Stacja Warszewice 5 ulica Zawiszy Czarnego
22.01.201808:00-11:00
Stacja Łubianka 9 ul. Tulipanowa , Konwaliowa
23.01.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Konopnickiej 2 Toruń ul. Słowackiego 66-82
22.01.201808:00-13:00
Stacja Małachowskiego ul. Graniczna
24.01.201807:00-09:00
Stacja Małachowskiego ul. Graniczna
25.01.201807:00-10:0025.01.201815:00-17:00
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacje Młyniec 4, 9 Osiedle, 10, 22, Mierzynek 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 MASARNIA, 9, 10 Józefowo , Młyniec Drugi ulice Dolina Drwęcy, Świerkowa, Krobia ulice Dolina Drwęcy, Baśniowa, Żwirka i Muchomorka, Rycerska, Poligraficzna, Mierzynek ulice Leśna, Zielona Puszcza, Wypoczynkowa, Farmerska, Zacisze, Gotycka, Graniczna, Młyniec Pierwszy , Brzozówka ulica Żurawinowa, Szembekowo
22.01.201808:30-14:30
Stacje Silno 12, 15, 16, Grabowiec 5, 8, Kopanino 1, 2, 4, 5, 7. 8, Obory 1, 2, 3, 4, Silno ulice Brzozowa, Chabrowa, Obory , Obrowo , Kopanino ulice Aleja Dębów, Przy Lesie, Księżycowa, Ustronna, Wierzbowa, Aleja Sosen, Wiklinowa, Kalinowa, Leśny Zakątek, Brzozowa, Jałowcowa, Nowa Wieś , Złotoria ulica Akacjowa, Grabowiec ulice Nostalgiczna, Nad Rzeczką
23.01.201808:00-10:00
Stacja Józefowo 3
25.01.201808:30-14:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Kowalewo Martyniec Martyniec , Kowalewo Pomorskie ulica Kilińskiego
22.01.201812:00-13:00
Stacja Pruskałąka 1 obwód kierunek Wilkołaka
23.01.201809:30-11:30
Stacja Pruskałąka 5
23.01.201811:00-13:30
Stacje DREWROM, Pluskowęsy 2, 3, 7, 8, Otoruda 1, 2, 3, Frydrychowo POM, 2, 3, 4, stacja Zapluskowęsy,
25.01.201807:30-18:00
Gmina Łysomice
Stacje Folzóng , Gapa, Kamionki Duże 4 Kamionki Duże , Gostkowo , Turzno ulice Polna, Lipowa, Folząg
23.01.201807:00-17:30
Stacja Lulkowo 2 obwód kierunek Wioska
24.01.201807:00-09:30
Gmina Łysomice, Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacje Kamionki Duże 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, MOP Nowy Dwór, Kamionki Małe 1, 2, 3 Jezioro 1 i 2 , Kamionki Małe 4, 5, 8, 9, 10, 11, Kamionki Małe ulica Widokowa, Kamionki Duże , Turzno ulice Polna, Lipowa, Gostkowo , Mirakowo , Nowy Dwór
23.01.201807:00-09:3023.01.201815:00-17:30
Gmina Obrowo
Stacja Obory 3 i 4
23.01.201808:00-15:00
Stacja Silno 3
23.01.201808:00-14:00
Stacja Obrowo 8 obwód kierunek Skrzypkowo
25.01.201809:30-11:30
Miasto i Gmina Chełmża
Stacje Archidiakonka 1, 2, Nowa Chełmża 1 PGR, 2, 5, Nowa Chełmża ulice Szczypiorskiego, Górna, Szaffarnia, Skąpe ulica Lipowa, Chełmża ulice Trakt, Lipowa, Plac Wiejski, Jarzębinowa, Jagodowa, Górna
24.01.201807:00-09:3024.01.201815:00-19:30
Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacje Kuźniki 3, Zębowo 3, 8, Kawęczyn 2, 10, Łąźyn 1, 2, 5, 6 k/ Dobrzejewic, Zębowo Kolonia 1, 2, 3, 4, 5, Elektrownia Wiatrowa Zębowo , Kawęczyn , Łążyn , Kazimierzewo , Zębowo , Kuźniki , Łążyn
24.01.201808:30-16:30
Gmina Kowalewo Pomorskie, Gmina Czernikowo
Stacje Elektrownia Wiatrowa Pluskowęsy, Kiełpiny 1, 2, 3, Dylewo , Dylewo 2, Piotrkowo 1, Pluskowęsy 1, 4, 5, 6 Pluskowęsy , Kiełpiny , Piątkowo , Dylewo , Frydrychowo , Otoruda , Kiełpiny
25.01.201807:30-10:0025.01.201814:00-18:00
Gmina Ciechocin
Stacja Miliszewy 11
25.01.201811:30-13:30
Gmina Obrowo, Gmina Ciechocin
Stacje Zębowo 1, 2, 4, 5, 6, 7, Miliszewy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 Małszyce , Miliszewy , Morgowo , Ciechocin , Zębowo
26.01.201808:30-16:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek ulice Przedmiejska, Przechodnia, Królewiecka
22.01.201809:00-11:00
stacja: Kokoszka 2 we Włocławku ul. we Włocławku ul. Miła 7, 9, 9a, Długa 34, 38, 40, 42, 61a, 63, Chłodna 22a, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 38, 40, 46, 49, Gniazdowskiego 2, Zimna 5
23.01.201808:00-16:00
Włocławek ulice Szpitalna, Słodowska, Rolna, Lisek, Wysoka
23.01.201809:00-24.01.2018 11:00
stacja we Włocławku ul. Flisacka, Spółdzielnia Inwalidów, Toruńska od nr 110 do 118a, Korabnicka
26.01.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Brześć Kujawski
stacja: Kruszyn 5, Dębice Kolonia 1, 2, Guźlin 1, 2, 3, 4, 5, Smólsk 1, 2, 3, 4, 5, Smólsk Dwór, Nowa Wieś 2, Markowo 1
23.01.201808:00-24.01.2018 15:00
we Włocławku ul. Kilińskiego biuro projektowe, Apteka Pałacyk
24.01.201809:00-11:00
Gmina Brześć Kujawski
Guźlin 2 obwód 300
24.01.201808:00-15:00
Gmina Fabianki
Osiek 3 obwód 400
26.01.201808:00-15:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie