Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulice Korzenna
28.09.201709:30 - 13:00

Region Kartuzy

Gmina Nowa Karczma
Lubań Szkoła
25.09.201708:00 - 12:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Stężyca
Klukowa Huta ulice Krótka, Hieronima Derdowskiego, Wspólna, Długa, Łąkowa, Zielona, Józefa Wybickiego, Rzemieślnicza, Cicha, Aleja Jana Pawła II, Lipowa, Ogrodowa, Słoneczna, Marii Konopnickiej, Józefa Hallera, Henryka Sienkiewicza, Orchidei, Floriana Ceynowy, Stężycka Huta , Nowa Wieś , Borowiec , Borowiec
25.09.201708:00 - 16:00
Gmina Sulęczyno
Mściszewice, Augustowo
25.09.201710:00 - 13:00
Borek, Bielawki, Żakowo Wybudowanie, Kistowo Szkoła
28.09.201708:00 - 18:00
Gmina Żukowo, Gmina Żukowo
Rębiechowo ulica Piaskowa
25.09.201715:00 - 18:00
Pępowo ulice Gdańska, Chłopska, Kwiatowa, Graniczna
26.09.201708:00 - 11:00
Gmina Stężyca
Borucino Pod Żuromino, Żuromino Ubojnia, Żuromino Domki Letnie
26.09.201708:30 - 13:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Stara Kiszewa
Niedamowo, Nowa Kiszewa Chrósty
27.09.201708:00 - 10:3027.09.201715:00 - 17:00
Gmina Żukowo, Gmina Parchowo, Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Borowy Las, Borek Kamienny, Borek Malek
27.09.201708:00 - 18:0028.09.201708:00 - 18:00
Gmina Sierakowice
Sierakowice ul. Peplińskiego
27.09.201709:00 - 11:00

Region Starogard Gdański

Gmina Skórcz
Czarnylas
25.09.201708:00 - 13:00
Gmina Starogard Gdański
Ciecholewy
25.09.201708:00 - 13:30
Nowa Wieś Rzeczna, Stary Las
26.09.201712:00 - 14:00
Gmina Zblewo
Borzechowo
25.09.201709:00 - 13:00
Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański
STAROGARD GDAŃSKI, PRUSA 45, Janowo, 1, 2, 3
26.09.201707:30 - 11:30
Gmina Kaliska
Kamienna Karczma, Biedaczek
26.09.201708:00 - 16:30
Czarne
28.09.201709:00 - 16:00
Gmina Zblewo, Gmina Kaliska
Mały Bukowiec, Królewski Bukowiec, Iwiczno, Trzechowo, Młyńsk, Frank, Łążek
26.09.201708:00 - 09:0026.09.201715:00 - 16:30
Gmina Stara Kiszewa
STARA KISZEWA KOŚCIERSKA 42 ZAMEK KISZEWSKI
27.09.201708:00 - 14:30
Stara Kiszewa Kościerska
27.09.201708:30 - 15:00
Chwarzno
27.09.201709:00 - 16:00
Konarzyny
28.09.201709:00 - 13:30
Stara Kiszewa
28.09.201710:00 - 12:00
Gmina Stara Kiszewa, Gmina Kaliska
Dunajki, Płociczno, Okoniki, Chwarzno
27.09.201709:00 - 10:0027.09.201715:00 - 16:00

Region Tczew

Miasto Tczew
Tczew Malczewskiego
26.09.201708:00 - 14:00

Region Wejherowo

Gmina Puck
Łebcz. Swarzewo Skandynawska. Władysławowo Rafa.
25.09.201708:00 - 11:0027.09.201713:00 - 15:3002.10.201708:00 - 11:00
Gmina Wejherowo
Gowino Kwiatowa, Gowino Jeziorna, Gowino Pustki, Gowinko.
26.09.201708:00 - 13:00
Gmina Luzino
Robakowo, Dąbrówka.
26.09.201709:00 - 14:00
Gmina Władysławowo
Władysławowo ul. Szkutników, Źródlana.
27.09.201711:00 - 13:00
Miasto Puck
Puck ul. Kopernika 2,3, Wejherowska, Nowa.
28.09.201711:00 - 12:30
Gmina Gniewino
Gniewino ulice Gruntowa, Kresowa, Piaskowa, Poprzeczna, Zwycięstwa, Zagrodowa, Żwirowa.
28.09.201713:00 - 15:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Zduny k. Krotoszyna
Ostatni Grosz - cała wieś
25.09.201712:00 - 15:00
Miasto i Gmina Raszków, Miasto i Gmina Krotoszyn
Janków Zaleśny 107,108 Baszyny 1,2,3,4,5,6,7,8,9,9A,10,11,11A,13,14,15,16,24,25, Place budów
26.09.201708:00 - 11:00
Gmina Żerków
Sucha 1 do 25
27.09.201709:30 - 12:30
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Glinki 1 do 23A, Długa 1A, Zapłocie 1, 19
28.09.201708:45 - 14:15
Gmina Gizałki
Szymanowice ul. Wrzesińska 1 do 3, Długa 7 do 22
28.09.201712:45 - 14:15

Region Kalisz

Gmina Blizanów
Janków Trzeci 91-105
25.09.201709:00 - 10:00
Miasto Kalisz, Gmina Gołuchów, Gmina Godziesze Wielkie, Gmina Nowe Skalmierzyce
Kościelna Wieś ul. Szwedzka od 1 do 45 od 2 do 22ul. Polna od 1 do 6 ul. Ostrowska od 2 do 42 56 56a 60 62 68 70 78a od 1 do 94 Szkoła Przedszkole Dom Nauczyciela Sala OSP ul. Kwiatowa od 10a do 29 ul. Boczna od 2 do 8aul. Poznańska od 1 do 7 ul. Kościelna od 1 do 7 ul. Różana od 2 do 4 ul. Kreczunowicza od 5 do 11 Stacja Doświadczalna Kościół Plebania ul. Łączna od2 do 7 ul. Świętego Wawrzyńca od 1 do 30 ul. Zgodna 27 31 33ul. Kaliska 3 5 od 6 do 10 Kościelna Wieś ul. Graniczna ul. Długa od 13 do 17 od 24 do 60 ul. Ogrodowa ul. Słoneczna od 2 do10 ul. Lotnicza od 1 do 7 2 4 ul. Ostrowska od 65 do 67 ul. Witosa od 1 do 12 ul. Szwedzka od 24 do 30a od 47 do 52 Przepompownia Ścieków Gospodarstwo Ogrodnicze Stefańscy Borczysko 1 od 12 do 16 Ogrodnictwo ul. Szwedzka stacja abonencka 01232 , Stacja Paliw ul. Poznańska , ul. Dobrzecka 99-161a , 90-152 , ul. Wiejska 1-3 , 2-4 ul. Bursztynowa 8-24, 1-21 , ul. Korczak 88a-118 , 83a-107
25.09.201709:00 - 11:00
Miasto Kalisz, Gmina Kraszewice, Gmina Nowe Skalmierzyce
Kalisz ul. Pogodna 61 63 65 69 Działki Mączniki ul. Pałacowa ul. Jaworowa Aleja Rzekty ul. Słoneczna od 1 do 51 ul. Klonowa ul. Boczna Węgry ul. Parkowa od 1 do 7 2 4 ul. Bursztynowa 8 od 12 do 18 24a od 3 do 13 21 Szkoła ul. Wierzbowa 1 od 2 do 6 ul. Łąkowa 7 od 8 do 20 Mączniki Działki
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Opatówek
Tłokinia Kościelna ul. Kościelna od 6 do 28 od 7 do 25 Kościół Plebania Apteka ul. Nowa ul. Ukośna ul. Podgórna od 2 do 26
27.09.201708:00 - 16:00
Tłokinia Kościelna ul. Wielka od 1 do 37 od 2 do 32 ul. Kościelna 20 27 Sklep ul. Polna 2 ul. Wiejska 7 ul. Wiosenna od 13 do 19 33 35 od 6 do 34
27.09.201708:00 - 09:30
Gmina Żelazków
Goliszew 15-16, 23-37
28.09.201710:00 - 13:00
Gmina Żelazków, Gmina Opatówek, Gmina Szczytniki, Gmina Koźminek
Kol. Marchwacz, Modła, Krowica Grab, Marchwacz, Murowaniec, Michałów Pierwszy, Michałów Drugi, Warszew, Firma PROB-MET
28.09.201710:00 - 16:00

Region Kępno

Gmina Kobyla Góra
Rybin 26, 27B, przepompownia
25.09.201708:30 - 11:00
Parzynów 57 - 59, 64 - 68
27.09.201708:30 - 10:30
Ignaców 30 - 53, Lipnik 19A, 21, 22
27.09.201711:00 - 14:30
Miasto i Gmina Syców
Stradomia Wierzchnia 34A, 43, 45, 45A, 47, 49, 51, 59
25.09.201708:30 - 11:00
Szczodrów 41A, 41B, 41D
25.09.201711:00 - 14:30
Gmina Perzów, Miasto i Gmina Syców
Koza Wielka ul. Polna nr 17 , 19, 20 , 21, 22, 23, 25, 27, 29
25.09.201709:00 - 17:00
Miasto i Gmina Międzybórz
Ligota Rybińska 1 - 18
25.09.201711:00 - 14:30
Klonów 29 - 54
27.09.201708:30 - 11:00
Gmina Doruchów
Doruchów ul. Kaliska 20 - 38, Szkolna 14, 16, 18, ul. Powstańców Wielkopolskich 3 Firma MORAWIEC
26.09.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Międzybórz, Gmina Kobyla Góra
Zmyślona Ligocka 5 - 16, 26 - 29
27.09.201708:30 - 11:00
Gmina Galewice, Gmina Galewice, Gmina Perzów
Brzezie 1 - 16, Zajazd Brzezie
28.09.201708:30 - 11:00
Miasto i Gmina Wieruszów, Gmina Czastary, Gmina Bolesławiec
Nalepa 1 - 10, Klatka 35A, Mieleszyn 155 - 170
28.09.201708:30 - 11:00
Gmina Bralin, Gmina Perzów
Turkowy 18 - 39, 91 - 95, Chałupki 2 - 7
28.09.201711:00 - 14:30

Region Koło

Gmina Koło
Borki
25.09.201708:00 - 13:30
Powiercie-Kolonia, Skobielice, Przybyłów
27.09.201710:30 - 12:00
Powiercie
27.09.201714:00 - 14:30
Gmina Wierzbinek, Gmina Kościelec, Gmina Sompolno
Police, Biele, Sompolno Dąbrowa
26.09.201707:30 - 09:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Sompolinek, Olszewo, Szczerkowo, Sompolno, Leśna, Krycha
26.09.201708:30 - 12:30
Gmina Grzegorzew, Gmina Wierzbinek, Miasto Koło, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Osiek Mały, Osiek Mały-Kolonia, Rosocha, Rosocha-Kolonia, Dęby Szlacheckie, Felicjanów, Moczydła, , Dąbrowa
26.09.201709:30 - 11:00
Gmina Grzegorzew, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Rosocha, Rosocha-Kolonia, Dąbrowa
26.09.201711:30 - 12:30
Gmina Wierzbinek, Gmina Chodów, Gmina Osiek Mały, Gmina Koło, Gmina Sompolno
Osiek Wielki, Ruchenna, Aleksandrówka,
26.09.201713:00 - 14:30
Gmina Grzegorzew, Miasto i Gmina Dąbie, Gmina Koło
Przybyłów, Ladorudzek
27.09.201707:30 - 10:00
Gmina Grzegorzew, Gmina Babiak, Gmina Koło
Grzegorzew
27.09.201713:00 - 13:30

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi
Jóźwin
25.09.201708:00 - 12:00
Sokółki, Bielawy
25.09.201708:00 - 12:00
Miasto Konin
Konin ulice Gruntowa, Świętojańska, Europejska, Wierzbowa, Wilków
25.09.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Ślesin
Honoratka, Mikorzyn
25.09.201711:00 - 14:00
Gmina Krzymów
Brzezińskie Holendry, Brzeźno
26.09.201709:00 - 10:00
Paprotnia ulice Kremowa, Złota, Chabrowa, Zielona, Wrzosowa, Grafitowa
28.09.201709:00 - 14:0029.09.201709:00 - 14:00
Gmina Skulsk
Łuszczewo, Galiszewo
26.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Golina
Barbarka, Zalesie-Polesie, Spławie, Golina
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Władysławów, Gmina Krzymów
Genowefa, Kuny
26.09.201711:00 - 13:00
Gmina Kramsk
Wola Podłężna ulice , Szkolna, Centralna,
27.09.201709:00 - 14:00
Gmina Skulsk, Miasto i Gmina Golina, Miasto i Gmina Ślesin
Celinowo, Dąb, Gawrony, Kijowiec
27.09.201709:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Sieroszewice, Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Giżyce 1, 1 a, Biernacice, Zamość.
25.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Raszków, Gmina Ostrów Wielkopolski
Lamki 113 do 115 a, Radłów ul. Krotoszyńska 39, 41, 41 a, 43, 45, Zacharzew ul. Krotoszyńska 64, 66, 66 a, 68, 75, 75 A, Lamkowa 1, 2, 3, 3 a, Rajska 30, 38, dz. budowlane nr 38/1, 38/2, 43/42 do 43/44, 44/8 do 44/15, 1011/8.
26.09.201709:00 - 13:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Drzewce
25.09.201710:00 - 14:00
Wrąbczyn Górski, Kościołków, Wrąbczyn
27.09.201709:00 - 13:00

Region Turek

Gmina Przykona
Bądków Drugi, Smulsko, Bądków Pierwszy
25.09.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Tuliszków, Gmina Brudzew
Tarnowa, Ogorzelczyn, Ogorzelczyn, Zadworna, Grzymiszew, Ruda, Tuliszków
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Kościelec, Gmina Brudzew
Cichów, Janów, Kwiatków, Głowy, Dobrów
28.09.201709:00 - 14:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Miasto i Gmina Miastko
Czarnica , Męciny , Popowice , Głodowo , Turowo , Role
25.09.201708:00 - 09:3025.09.201717:00 - 19:00
Gmina Studzienice, Miasto i Gmina Miastko, Gmina Parchowo, Miasto i Gmina Bytów
Studzienice ulice Wczasowa, Kaszubska, Dworcowa, Leśne, Łąkowa, Miła, Wąska, Górna, Letniskowe, Kostki, Ugoszcz Grand III
25.09.201708:30 - 14:00
Gmina Trzebielino
Zielin Wieś
26.09.201708:30 - 14:00
Gmina Lipnica, Gmina Lipnica
Brzeźno Szlacheckie
27.09.201708:30 - 14:00
Gmina Tuchomie
Ciemno
27.09.201708:30 - 15:30
Gmina Studzienice
Przewóz
28.09.201708:30 - 14:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Jęczniki Wielkie
25.09.201709:00 - 17:00
Dębnica
26.09.201708:00 - 12:00
Dębnica
26.09.201713:00 - 17:00
Dębnica
27.09.201708:00 - 12:00
Wierzchowo
27.09.201709:00 - 17:00
Dębnica
27.09.201713:00 - 17:00
Dębnica
28.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Debrzno
Słupia, Bolesławowo, Kostrzyca, Debrzno
26.09.201709:30 - 10:30

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Bobolice
Chlebowo
25.09.201707:30 - 09:3025.09.201715:30 - 17:30
Gmina Wierzchowo
Świerczyna
26.09.201708:00 - 13:0013.10.201708:30 - 13:00
Miasto i Gmina Złocieniec, Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Rzęśnica, Suliszewo
27.09.201707:00 - 09:0029.09.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Rzęśnica, Kosobudy
27.09.201709:00 - 11:0029.09.201711:00 - 13:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Gościno
Ołużna
03.10.201715:00 - 19:00
Gmina Rymań
Jarkowo
26.09.201708:00 - 17:00

Region Koszalin

Gmina Będzino
Śmiechów, Borkowice
25.09.201709:00 - 14:00
Dworek, Skrzeszewo, Uliszki, Słowienkowo, Kiszkowo
26.09.201709:00 - 14:00
Słowienkowo
28.09.201708:00 - 14:00
Gmina Malechowo
Święcianowo
25.09.201709:00 - 14:00
Gmina Biesiekierz
Kraśnik Koszaliński, Parsowo, Świemino, Warnino
25.09.201710:00 - 27.09.2017 13:00
Miasto i Gmina Darłowo, Gmina Postomino
Rusinowo ul. Kwiatowa, Różana, Barzowice
27.09.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Darłowo
Stary Jarosław od nr 63 do 75
27.09.201710:00 - 14:00
Dałowo ul. Wieniawskiego 18K
28.09.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Polanów
Krąg
27.09.201713:00 - 17:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Główczyce, Gmina Główczyce, Gmina Potęgowo, Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Wicko
Poraj, Górka, Wicko
25.09.201711:00 - 13:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lubowidz 10 do 10e, stolarnia
26.09.201709:00 - 17:0027.09.201709:00 - 17:00
Gmina Wicko
Nowęcin ulice Wczasowa, Łebska, Lipowa, Jeziorna, Spacerowa
28.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Łeba
Łeba Ferma
28.09.201710:00 - 14:00

Region Słupsk

Gmina Dębnica Kaszubska, Gmina Dębnica Kaszubska, Gmina Dębnica Kaszubska
Dębnica Kaszubska ul. Polna, Kowalska
25.09.201708:00 - 11:00
Dębnica Kaszubska ul. Lipowa, Kościelna, Zjednoczenia
25.09.201711:00 - 15:00
Miasto i Gmina Sławno
Chomiec (Grabówko)
27.09.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Gwda Wielka ul. Szczecinecka od nr 27 do nr 48
25.09.201708:00 - 14:00
Nowe Gonne Kolonia
25.09.201709:00 - 14:00
Trzebiechowo Wieś obwód 4
26.09.201708:00 - 16:00
Gwda Wielka ul. Szczecinecka od nr 2 do nr 8, ul. Jeziorna od nr 4 do nr 15
27.09.201708:00 - 09:00
Gwda Mała Osiedle budynek na działce 57/18
27.09.201709:00 - 13:00
Gwda Wielka ul. Jeziorna od nr 4 do nr 15
27.09.201709:00 - 15:00
Szczecinek Kolonia, Czarnobór
27.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Piława Staw, Piława PKP, Piława Las
26.09.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Barwice, Miasto i Gmina Tychowo, Miasto i Gmina Polanów, Miasto i Gmina Miastko, Miasto i Gmina Szczecinek, Miasto i Gmina Biały Bór, Miasto i Gmina Bobolice
Porost Domki Letniskowe
27.09.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Bobolice
Porost
28.09.201709:00 - 13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Płoskinia, Miasto i Gmina Braniewo
Demity, Czosnowo, Lubnowo, Dąbrowa, Płoskinia Kolonia, Marcinkowo
25.09.201708:00 - 10:00
Pierzchały Strzelnica, Czosnowo, Szalmia, Dąbrowa Kolonia, Marcinkowo
25.09.201710:00 - 18:0028.09.201709:00 - 13:00
Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta
Osiek, Tatarki, Jankówko
28.09.201708:00 - 10:0028.09.201716:00 - 18:00
Osiek, Jankówko
28.09.201710:00 - 16:00

Region Elbląg

Gmina Rychliki, Gmina Rychliki, Gmina Markusy, Gmina Pasłęk
Wysoka
26.09.201706:00 - 08:0027.09.201717:00 - 19:00

Region Iława

Miasto i Gmina Zalewo
Półwieś
25.09.201709:00 - 12:00
Rucewo
28.09.201708:00 - 10:0028.09.201713:00 - 15:0029.09.201708:00 - 10:0029.09.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława
Szymbark
26.09.201708:00 - 15:00
Makowo
27.09.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Lubawa
Starzykowo
26.09.201708:00 - 10:0026.09.201714:00 - 15:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Zalewo
Makowo, Rudzienice, Tynwałd, Jezierzyce, Jażdżówki, Wielowieś, Jezierce
26.09.201709:00 - 12:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Kętrzyn
Salpik
26.09.201708:30 - 15:00
Gmina Piecki
Rosocha 2, 4, 6A,
27.09.201708:00 - 11:00
Gmina Sorkwity
Burszewo 13, 14, 44, 46, 47, 48, Szymanowo 28, 37, 38 , Wola 4,
28.09.201708:30 - 15:00

Region Kwidzyn

Gmina Kwidzyn
Tychnowy pod Lasem
25.09.201707:30 - 11:30
Gmina Gardeja
Otoczyn
25.09.201708:30 - 13:00
Gmina Sadlinki
Olszanica od nr 1 do nr 7 i nr 78 A, B, C.
25.09.201711:00 - 14:30
Sadlinki ul. Kwidzyńska, Polna, Szkolna, Zdrojowa, Malinowa, Wrzosowa, Grzybowa, Strumykowa, Jagodowa i sąsiednie ulice.
26.09.201709:00 - 12:30
Bronisławowo
26.09.201713:00 - 14:00
Sadlinki Kółeczko, osiedle Brzozowe wraz z ościennymi ulicami, Karpiny ul. Piaski i oczyszczalnia.
27.09.201709:00 - 12:00
Gmina Ryjewo
Ryjewo ul. Kościuszki, Grunwaldzka od Prusa do Słowiańskiej,
28.09.201708:00 - 14:00
Ryjewo ul. Donimirskich, Pod Lasem, Cicha.
28.09.201709:00 - 13:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Długołęka, Bobrownik
25.09.201708:00 - 10:0029.09.201712:00 - 14:00
Gmina Sępopol
Retowy, Poniki
26.09.201707:30 - 16:00
Szczurkowo, Judyty, Park, Trosiny
26.09.201707:30 - 09:0026.09.201713:00 - 16:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Łabędnik
26.09.201708:00 - 14:30
Dąbrowa, Nalikajmy, Wipławki, Leginy, Wirwilty
27.09.201707:30 - 16:00
Wojciechy
28.09.201708:00 - 14:30
Gmina Sępopol, Miasto i Gmina Bartoszyce
Parkoszewo, Skitno, Zawiersze, Żydowo, Nowe Witki, Łoskajmy, Łapkiejmy, Leginy, Przewarszyty
27.09.201707:30 - 09:3027.09.201713:00 - 16:00
Gmina Górowo, Miasto i Gmina Bartoszyce
Barciszewo, Wojtkowo, Wojciechy, Piasek
28.09.201708:00 - 09:0028.09.201713:00 - 14:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Lawendowa
25.09.201708:00 - 10:00
Olsztyn ulica Budowlana
25.09.201718:15 - 21:00
Olsztyn ulica Dożynkowa
27.09.201708:00 - 16:00
Olsztyn ulica Stanisława Wadowskiego
28.09.201711:30 - 16:0029.09.201711:30 - 16:00
Miasto i Gmina Barczewo
Ramsówko
25.09.201709:00 - 12:00
Gmina Jonkowo, Gmina Jonkowo
Jonkowo ulica Leśna, Mątki
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Purda, Gmina Purda
Szczęsne
27.09.201708:30 - 17:30
Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Purda, Gmina Purda
Szczęsne, Olsztyn
27.09.201718:00 - 19:30
Gmina Gietrzwałd, Gmina Gietrzwałd
Sząbruk, Unieszewo
28.09.201708:00 - 10:0028.09.201719:00 - 20:30

Region Ostróda

Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno
Tułodziad
25.09.201707:30 - 15:30
Tułodziad, Samin, Marwałd
25.09.201707:30 - 15:30
Stare Miasto, Samin, Saminek
26.09.201707:30 - 19:0027.09.201707:30 - 17:00
Gmina Olsztynek, Gmina Olsztynek
Pawłowo
25.09.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Ostróda
Wysoka Wieś
25.09.201710:30 - 16:30
Wysoka Wieś, Glaznoty
25.09.201710:30 - 12:0025.09.201716:30 - 18:30
Ruś Mała
26.09.201709:00 - 13:00
Ruś Mała
26.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki,
26.09.201707:00 - 18:00
Miasto i Gmina Miłakowo, Gmina Świątki, Gmina Dąbrówno, Gmina Świątki, Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno
Brzeźno, Włodowo, Brzydowo, Brzydowo, Świątki, Boguchwały, Sąglewo, Brzeźno Mazurskie
26.09.201710:00 - 15:0029.09.201710:00 - 15:00
Gmina Gietrzwałd, Gmina Gietrzwałd
Łopkajny
28.09.201707:30 - 09:0028.09.201717:30 - 19:00
Miasto i Gmina Ostróda, Gmina Łukta
Komorowo, Łukta, Kajkowo, Samborowo, Ostróda, krótkie przerwy w dostawie energii
28.09.201708:00 - 14:00

Region Szczytno

Gmina Janowo
Wichrowiec
25.09.201708:00 - 12:00
Gmina Jedwabno
Burdąg
25.09.201708:30 - 10:30
Małszewo
25.09.201710:00 - 13:00
Burdąg, Małszewo
26.09.201708:30 - 10:3026.09.201717:30 - 19:30
Gmina Dźwierzuty
Olszewki, Stankowo
25.09.201709:00 - 13:00
Gmina Jedwabno, Miasto i Gmina Pasym
Burdąg, Waplewo, Dybowo, Narajty
25.09.201717:30 - 19:30
Burdąg, Waplewo, Dybowo, Narajty
27.09.201710:00 - 13:00
Gmina Janowiec Kościelny
Szczepkowo Borowe
26.09.201708:00 - 12:00
Kuce
28.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Biskupiec
Rukławki
26.09.201709:00 - 13:00
Rukławki Słoneczny Brzeg
27.09.201709:00 - 13:00
Nasy, Rukławki
28.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Nidzica
Załuski, Szerokopaś
27.09.201709:30 - 14:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Gołymin - Ośrodek, Miasto i Gmina Ciechanów
Gostkowo
25.09.201709:00 - 17:30
Gostkowo
26.09.201709:00 - 15:00
Gmina Karniewo
Leśniewo, Łukowo, Wronowo
25.09.201709:00 - 26.09.2017 13:00
Gmina Opinogóra Górna
Chrzanowo, Chrzanówek ulice Kasztanowa, Brzozowa, Dębowa, Ogrodowa, Jesionowa, Władysławowo ulica Ciechanowska
26.09.201708:00 - 11:00
Wola Wierzbowska, Kołaki-Budzyno
26.09.201708:00 - 11:00
Łęki, Kołaczków
26.09.201711:00 - 14:00
Gmina Staroźreby, Gmina Gzy, Gmina Sońsk
Begno, Ostaszewo
26.09.201708:30 - 15:30
Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ul. Moniuszki 11A
26.09.201709:00 - 14:00
Kargoszyn ulice Kasztanowa, Orzechowa, Wierzbowa, Klonowa
27.09.201708:30 - 16:30
Ciechanów ul. Fabryczna 28A
28.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Lipniki Nowe, Pułtusk ulice Mickiewicza, Słoneczna, Czereśniowa, Wiśniowa, Wojska Polskiego
26.09.201709:30 - 13:30
Gmina Krasne
Krasne ulica Mikołaja Kopernika
27.09.201708:00 - 11:00
Kozin
27.09.201711:00 - 14:00
Żbiki
28.09.201708:00 - 11:00
Żbiki, Wężewo
28.09.201711:00 - 14:00
Gmina Staroźreby, Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Gzy, Gmina Sońsk
Begno, Szyszki, Ostaszewo, Stare Garnowo
27.09.201708:00 - 16:00
Gmina Gzy
Mierzeniec
27.09.201709:30 - 13:30
Gmina Gołymin - Ośrodek
Nasierowo-Dziurawieniec, Smosarz-Dobki, Smosarz-Pianki
28.09.201708:30 - 12:30

Region Gostynin

Gmina Łąck
Stare Budy
25.09.201707:45 - 14:45
Łąck
25.09.201708:00 - 11:00
Łąck
25.09.201711:15 - 14:15
Ludwików
26.09.201707:30 - 14:30
Korzeń Rządowy
27.09.201707:30 - 14:30
Wola Łącka
27.09.201709:00 - 12:00
Łąck, Sendeń Duży, Stare Budy
28.09.201707:30 - 14:30
Grabina
28.09.201708:00 - 15:00
Gmina Sanniki
Staropol
25.09.201709:00 - 12:00
Gmina Słubice
Studzieniec, Łaziska
25.09.201710:00 - 14:00
Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Aleksandrów, Krubin
26.09.201708:00 - 15:00
Gmina Słubice, Gmina Sanniki, Gmina Przasnysz
Studzieniec, Przyborów, Wólka, Słubice, Grabowiec
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Pacyna, Gmina Sanniki
Radycza
27.09.201707:30 - 14:30
Gmina Szczawin Kościelny, Gmina Słubice, Gmina Łąck, Gmina Iłów, Gmina Młodzieszyn
Helenów, Henryków, Giżyce
28.09.201708:15 - 09:45

Region Kutno

Gmina Nowe Ostrowy
Imielno, Zieleniec
25.09.201707:30 - 13:30
Gmina Daszyna, Miasto i Gmina Łęczyca
Upale, Topola Szlachecka
25.09.201707:45 - 14:45
Miasto i Gmina Łęczyca
Wąkczew
25.09.201708:30 - 19:00
Bronno, Liszki, Prusinowice
26.09.201707:15 - 14:15
Gmina Strzelce, Gmina Dąbrowice
Zgórze, Strzelce, Wieszczyce, Wola Raciborowska
25.09.201709:00 - 12:00
Gmina Strzelce
Sójki, Sójki-Parcel
25.09.201715:00 - 18:00
Bociany
26.09.201707:30 - 10:30
Niedrzew Pierwszy
26.09.201711:00 - 14:00
Muchnów, Sójki
27.09.201709:00 - 12:00
Niedrzew Pierwszy, Niedrzew Drugi
27.09.201715:30 - 18:30
Gmina Piątek
Śladków Podleśny
26.09.201707:45 - 10:45
Śladków Rozlazły
26.09.201711:15 - 14:15
Czerników, Mysłówka
27.09.201707:45 - 10:45
Łęka, Sułkowice Drugie, Sułkowice Pierwsze
28.09.201708:00 - 11:00
Gmina Krzyżanów
Ktery
27.09.201707:30 - 14:30
Kaszewy-Kolonia, Kaszewy Kościelne, Sokół, Kaszewy-Spójnia
28.09.201711:00 - 18:00
Gmina Oporów
Jurków Drugi, Jurków Pierwszy, Oporów, Dobrzewy
27.09.201708:30 - 17:0028.09.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulice Lotnicza, Wschodnia
28.09.201708:00 - 16:00

Region Mława

Gmina Szydłowo
Marianowo
25.09.201707:30 - 15:30
Gmina Szreńsk
Szreńsk ulice Żytnia, Mostowska, Kwiatowa, Łąkowa, Stacja T769385 Szreńsk Technokabel 4
25.09.201707:45 - 10:45
Miasto i Gmina Działdowo
Klęczkowo , Wilamowo , Leśniczówka Filiczki , Stacja AES6-74 Wilamowo Mieszalnia Pasz
25.09.201708:00 - 14:00
Kramarzewo , Uzdowo , Leśniczówka Filiczki
28.09.201708:00 - 19:00
Miasto i Gmina Mława, Gmina Szydłowo, Gmina Stupsk, Gmina Wiśniewo
Trzcianka-Kolonia , Stara Otocznia , Mława ulice Zabrody, Olesin, Stacje, AES-229 Wyszyny Kościelne Elektrownia Wiatrowa, T769349 Wyszyny Kościelne 8
25.09.201708:15 - 11:15
Gmina Rybno, Gmina Rybno
Wery budynki numer 29 i 31
25.09.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Działdowo, Gmina Szreńsk
Ługi , Kraśnik , Sławkowo , Stacje , AES6-146 Sławkowo ZHD , T769386 Ługi FD 1
26.09.201708:15 - 12:15
Gmina Wiśniewo
Żurominek
26.09.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Lidzbark
Tarczyny
26.09.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Gryty , Pełki
27.09.201708:00 - 13:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś, Gmina Stara Biała, Gmina Stara Biała
Nowe Gałki, Stare Gałki, Kamionki.
25.09.201708:30 - 13:30
Gmina Radzanowo
Rogozino, Stare Boryszewo.
25.09.201709:00 - 13:00
Brochocin, Brochocinek, Otolino.
26.09.201712:00 - 14:00
Radzanowo ulica Płocka, Radzanowo-Dębniki.
28.09.201708:00 - 14:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Bielsk
Popłacin, Soczewka.
26.09.201708:00 - 14:00
Gmina Radzanowo, Gmina Stara Biała, Gmina Stara Biała
Kamionki.
26.09.201708:00 - 14:00
Rogozino, Kamionki.
26.09.201708:00 - 14:00
Gmina Słupno
Gulczewo , Nowe Gulczewo ulice Ruciana, Kasztelańska, Hetmańska, Ketlinga, Zagłoby, Szlachecka, Stepowa, Wołodyjowskiego, J. Wiśniowieckiego, Basztowa, Bohuna, Husarska, Kmicica, Podbipięty, Heleny, Słupno.
26.09.201708:00 - 16:00
Wykowo.
27.09.201708:00 - 14:00
Słupno ulice Warszawska, Żeglarska, Źródlana, Miszewska, Młynarska, Bajkowa, Słupno-Krzelewo.
27.09.201710:00 - 13:00
Gmina Mała Wieś
Orszymowo.
26.09.201708:30 - 12:00
Dzierżanowo.
28.09.201709:00 - 12:00
Gmina Stara Biała, Gmina Bielsk, Gmina Stara Biała
Tchórz, Nowe Trzepowo.
26.09.201709:00 - 11:00
Gmina Nowy Duninów
Brwilno, Brwilno Dolne, Popłacin, Soczewka.
27.09.201709:00 - 11:00
Brwilno Dolne, Soczewka.
27.09.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Miodowa.
27.09.201709:00 - 13:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Garwolewo.
27.09.201710:00 - 13:00
Gmina Bodzanów
Stanowo, Miszewko, Felicjanów, Kanigowo, Małoszywka, Nowe Kanigowo, Małoszewo, Nowe Miszewo, Garwacz, Wiciejewo, Miszewo Murowane, Kłaczkowo
27.09.201713:30 - 15:30

Region Płońsk

Gmina Świercze, Gmina Serock
Gąsiorówek, Gąsiorowo
25.09.201708:00 - 10:30
Gmina Sochocin, Gmina Joniec, Miasto i Gmina Płońsk
Soboklęszcz, Szumlin, Królewo, Krajęczyn, Sobieski, Pruszkowo, Niewikla, Ślepowrony, Cieciórki
25.09.201709:00 - 15:00

Region Sierpc

Gmina Bulkowo, Gmina Bulkowo
Nowe Łubki.
29.09.201708:00 - 17:00
Gmina Bielsk
Bielsk.
25.09.201708:00 - 16:00
Bielsk ulice Medyczna, Wolności, Płocka, 1 Maja, Spółdzielcza.
26.09.201708:00 - 14:3028.09.201708:00 - 14:30
Gilino.
28.09.201709:00 - 16:3029.09.201709:00 - 16:30
Gmina Gozdowo
Gozdowo ulice Pszczela, Marii Konopnickiej, Spółdzielcza, Krystyna Gozdawy, Młyńska, Dębowa.
25.09.201708:00 - 16:00
Gmina Brudzeń Duży
Gorzechowo, Żerniki.
25.09.201709:00 - 11:00
Brudzeń Duży, Brudzeń Mały.
25.09.201712:00 - 14:00
Lasotki, Radotki, Sikórz
25.09.201712:30 - 14:30
Parzeń-Janówek, Parzeń.
26.09.201709:00 - 11:00
Bądkowo Kościelne.
26.09.201712:30 - 14:30
Gmina Szczutowo
Józefowo , Łazy , Mierzęcin , Gójsk ulice Ogrodowa, Lipowa, Lipnowska.
27.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Raciąż
Szczepkowo.
27.09.201709:00 - 15:00
Gmina Zawidz, Miasto i Gmina Drobin
Dobrosielice Pierwsze, Świerczyn, Świerczyn-Bęchy, Świerczynek, Wilkęsy, Dobrosielice Drugie, Kozłowo, Dziewanowo, Kowalewo, Drobin, Nowe Kowalewo
28.09.201709:00 - 13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Stacja STOLARNIA.
24.09.201708:00 - 14:00
Stacja Nowy Dwór 4.
26.09.201708:00 - 10:00
Stacje: Cielęta 6, Cielęta Wybudowanie 3, MIKOBUD.
26.09.201708:00 - 20:00
Stacje: Cielęta Wybudowanie 3, Cielęta 6, Nowy Dwór 4, MIKOBUD.
26.09.201708:00 - 20:00
Gmina Górzno
Stacja Miesiączkowo 5.
25.09.201707:30 - 13:00
Stacja Miesiączkowo 6.
25.09.201710:30 - 16:30
Linia Szczutowo 5.
27.09.201708:00 - 16:00
Gmina Świecie nad Osą
Stacja Partęczyny 6.
25.09.201708:00 - 12:00
Stacja Partęczyny 3.
25.09.201708:30 - 17:00
Stacja Lisnówko 1.
26.09.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Kurzętnik
Linia Centrala Nasienna NM obwód 300 dla miejscowości Nowe Miasto Lubawskie ulice: Lidzbarska, Jagiellońska, Sienkiewicza.
25.09.201708:00 - 16:00
Stacja Krzemieniewo 6.
28.09.201708:30 - 16:00
Gmina Świedziebnia
Linia Grzęby 6 obwód 100.
25.09.201708:30 - 15:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Cieszyny 2.
26.09.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Kaczek 3.
27.09.201708:30 - 16:00
Linia Pacółtowo Kolonia 2 obwód 200.
28.09.201710:00 - 16:00
Gmina Brzozie
Linia Brzozie 1 obwód 600.
27.09.201710:00 - 16:00
Gmina Jabłonowo
Stacja Bukowiec 1.
28.09.201707:30 - 13:00
Gmina Osiek
Linia Strzygi 1 obwód 200.
28.09.201710:00 - 12:00
Gmina Jabłonowo, Gmina Książki
Stacja Budziszewo 2.
28.09.201710:30 - 16:30

Region Grudziądz

Miasto Wąbrzeźno
Czystochleb, Myśliwiec, Wałycz, Młynik, Wałyczyk, Wąbrzeźno
25.09.201708:00 - 18:00
Sitno
25.09.201708:30 - 14:30
Wąbrzeźno ulice Mikołaja z Ryńska, Towarzystwa Jaszczurczego
25.09.201709:00 - 14:00
Cymbark, Katarzynki, Wąbrzeźno
26.09.201709:00 - 12:00
Czystochleb, Młynik
28.09.201708:00 - 18:00
Gmina Kijewo Królewskie
Trzebcz Królewski , Trzebcz Szlachecki
25.09.201708:30 - 14:30
Gmina Gruta
Annowo, Gruta
25.09.201713:00 - 17:00
Gmina Rogóźno
Rogóźno, Rogóźno-Zamek, Kłódka
26.09.201707:00 - 08:00
Białochowo, Skurgwy, Jamy
26.09.201708:00 - 09:00
Budy
27.09.201709:00 - 13:00
Białochowo, Skurgwy, Jamy
28.09.201714:00 - 16:00
Miasto i Gmina Chełmno
Klamry, Nowawieś Chełmińska
26.09.201708:30 - 13:30
Chełmno ulice Poprzeczna, Wodna, św. Ducha, Toruńska, Powstańców Wielkopolskich, 22 Stycznia
27.09.201708:00 - 16:00
Nowe Dobra
27.09.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ulice Legionów, Za Basenem, Powstańców Wielkopolskich, Ignacego Paderewskiego, Powstańców, Kwidzyńska, Bartosza Głowackiego, Poniatowskiego
26.09.201709:00 - 13:00
Gmina Stolno
Grubno
27.09.201708:30 - 13:30
Stolno
28.09.201708:30 - 13:30
Gmina Książki
Blizienko, Blizno, Brudzawki, Książki
28.09.201709:00 - 12:30
Gmina Radzyń Chełmiński
Gołębiewo
28.09.201709:00 - 14:00

Region Radziejów

Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA 2 Hydrofornia, BYCZYNA KOL. 1, 2, 3, LUDWIKOWO, BODZANOWO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 BILNO 2, 4, Wiatraki, NAGÓRKI 2, UJMA MAŁA 1, 2
25.09.201707:30 - 10:0025.09.201716:30 - 18:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOSZCZAŁY 2
28.09.201711:00 - 15:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSSOWO 2, KŁOBIA 9
25.09.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej AGNIESZKOWO
27.09.201708:00 - 14:30
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CHALNO 1
25.09.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RYBINY 1 obwód 200
27.09.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GŁUSZYNEK 1, 2
27.09.201709:00 - 14:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZEWCE 5
25.09.201709:00 - 13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWISKA 2 obwód 100
26.09.201708:00 - 14:30
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, 2, 3, 4, wiatraki, BODZANOWO 6, 7 UJMA MAŁA 1, 2, NAGÓRKI 1, POCIERZYN 1, 2, HAMAR, MBM, SĘCZKOWO 3
26.09.201707:30 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BILNO 1, NAGÓRKI 1
28.09.201708:00 - 12:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIEPLINY
26.09.201708:00 - 14:30
Miasto i Gmina Ciechocinek
Ciechocinek ulice Sportowa , Poprzeczna, Bolesława Chrobrego, Wesoła,
26.09.201709:00 - 13:30
Gmina Bądkowo, Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JERZMANOWO 2
26.09.201710:00 - 16:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STEFANOWO 3 obwód 200
27.09.201711:00 - 15:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ARCISZEWO 2
28.09.201708:00 - 12:30
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SĘDZIN 4
28.09.201708:00 - 12:00

Region Rypin

Miasto i Gmina Rypin
Stacja Rypin PZDL - ul. Osiedle Sportowe.
25.09.201707:30 - 19:00
Gmina Kikół
Stacja Janowo 3.
25.09.201708:00 - 18:00
Gmina Skępe
Stacja Wólka 11.
25.09.201708:00 - 13:30
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Ostrowitko 1.
25.09.201708:00 - 13:00
Stacja Maliszewo 4.
26.09.201708:00 - 18:00
Stacja Okręg 3.
27.09.201708:00 - 18:00
Stacja Zbytkowo 5.
27.09.201708:00 - 13:00
Stacja Zbytkowo 2.
28.09.201708:00 - 12:00
Gmina Tłuchowo
Stacja Koziróg Leśny 1.
26.09.201708:00 - 13:00
Stacja Kamień Kmiecy 2.
28.09.201709:00 - 12:30
Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 6 obwód 300 kierunek Rypin.
26.09.201708:30 - 14:00
Gmina Rogowo
Stacja Pinino 1.
27.09.201708:00 - 19:00
Stacje Kobrzyniec 2, 3, Sarnowo 3.
28.09.201708:00 - 19:00
Gmina Tłuchowo, Gmina Skrwilno
Stacja Kotowy 6.
27.09.201708:00 - 11:30
Gmina Wielgie
Stacja Płonczynek 1.
28.09.201708:00 - 18:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze
Stacja Ostrowite 4 k/Lipna.
28.09.201708:30 - 13:30
Gmina Chrostkowo
Stacja Lubianki 1.
28.09.201710:00 - 11:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Chalin Kolonia 7.
28.09.201710:00 - 18:0029.09.201710:00 - 18:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Bogusławki 2 Bogusławki , Nawra
24.09.201709:00 - 16:00
Stacja Dziemiony 2
25.09.201707:00 - 11:30
Stacja Witkowo 2
25.09.201707:00 - 11:30
Stacja Browina 7 Browina ulice Boczna, Krótka, Chełmża ulica Wincentego Witosa
26.09.201707:00 - 11:30
Stacja Grzywna 9 Grzywna , Mała Grzywna , Kuczwały
26.09.201707:00 - 11:30
Stacja Podmiejska Browina ulice Wincentego Witosa, Bierzgłowska, Chełmża ulica Wincentego Witosa
28.09.201707:00 - 11:30
Stacja Zelgno 5 Pluskowęsy , Witkowo , Zelgno
28.09.201708:00 - 14:00
Stacja Zelgno Bezdół 1 Liznowo , Zelgno-Bezdół , Zelgno
28.09.201708:30 - 14:30
Stacja Kończewice 1 IHR
28.09.201709:30 - 11:30
Stacja Kończewice 10 Browina , Kończewice
28.09.201711:30 - 13:30
Gmina Lubicz
Stacja Złotoria 3 Krusz Grabowiec , Kopanino , Złotoria ulice Bajkowa, Leśna, Pomorska, Grafitowa
25.09.201707:00 - 11:30
Stacja Grębocin 5 Grębocin ulice Poranna, Owocowa, Słoneczna
25.09.201709:30 - 11:30
Stacja Grabowiec 1 ulice Poziomkowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa
26.09.201709:00 - 16:00
Stacja Grabowiec 1 Grabowiec ulice Poziomkowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa
27.09.201709:00 - 16:00
Stacja Grabowiec 8 Grabowiec ulica Nad Rzeczką
27.09.201711:30 - 13:30
Stacja Grabowiec 1 Grabowiec ulice Poziomkowa, Nad Rzeczką, Dębowa, Świerkowa
28.09.201709:00 - 16:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Kowalewo PKP Sierakowo , Kowalewo Pomorskie ulice Główny Dworzec, Odrodzenia
25.09.201708:00 - 10:00
Stacja Rychnowo 1 Wielkie Rychnowo
26.09.201711:30 - 14:30
Stacja Rychnowo 9 Wielkie Rychnowo
26.09.201711:30 - 13:30
Pluskowęsy Stacje Zapluskowęsy , 3, Frydrychowo Pom, Frydrychowo 2, 4, Pluskowęsy 1, 3, 4, 6, Elektrownia Wiatrowa, Kiełpiny 1, 2, 3, Dylewo i Dylewo 2
27.09.201707:00 - 09:0027.09.201715:30 - 17:30
Stacja Mlewo 9
27.09.201707:00 - 11:30
Stacje Otoruda 1, 2, 3, Pluskowęsy 2, 3, 8, Drewrom
27.09.201707:00 - 17:00
Gmina Obrowo
Stacja Osiek 16 Dzikowo , Osiek nad Wisłą ulice Agrestowa, Radosna
25.09.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Chełmża, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Rozgarty 6 Rozgarty, Stary Toruń, Przysiek, Chełmża
25.09.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Toruń
Toruń ulice Stanisława Przybyszewskiego, Bydgoska, Szosa Bydgoska
25.09.201709:00 - 15:00
Stacja Wilczonka Toruń ulice Sieradzka, Krakowska, Płocka, Krośnieńska, Suwalska, Lubicka, Legnicka, Odległa, Zamojska, Częstochowska
27.09.201709:30 - 11:30
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Lulkowo 3 Lulkowo ulice Orkanowa, Kon-Tiki, Łysomice ulica Sadowa, Toruń ulica Sadowa
25.09.201711:30 - 13:30
Gmina Ciechocin
Stacja Małszyce 3 Ciechocin , Małszyce
26.09.201708:00 - 11:00
Gmina Łysomice, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Papowo 16
26.09.201708:00 - 13:00
Gmina Wielka Nieszawka
Stacja Małszyce 3 Cierpice ulice Bydgoska, Ogrodowa, Krótka
26.09.201708:30 - 11:30
Gmina Łubianka
Stacja Warszewice 3 Warszewice ulice Zawiszy Czarnego, bp. J. Chrapka
26.09.201709:30 - 11:30
Stacja Pigża 10 Pigża , Leszcz ulice Rzepakowa, Leszczynowa
27.09.201708:00 - 13:30
Gmina Łysomice
Stacja Ostaszewo 3 Ostaszewo , Wytrębowice
26.09.201711:30 - 13:30
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacja Józefowo 3 Józefowo, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy, Józefowo, Szembekowo
27.09.201708:30 - 14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Czarne Błota 11 Czarne Błoto ulice Łubinowa, Wierzbowa, Olchowa, Rozgarty ulica Zielona Polana
27.09.201708:30 - 13:00

Region Włocławek

Gmina Fabianki
odbiorcy zasilani ze stacji: Wilczeniec Fabiański 1 obwód 300
25.09.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Włocławek
odbiorcy zasilani ze stacji: Skoki Działki obwód 100
25.09.201708:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji: OTK we Włocławku ul. Zakręt, Junacka, Zagrodowa, Toruńska Oświetlenie 3, Budizol 2
26.09.201708:30 - 17:00
Gmina Choceń
odbiorcy zasilani ze stacji: Janowo 1, 2, Janowo EW, Bodzanówek 1, 2, Borzymie 3, Niemojewo 3
26.09.201707:00 - 27.09.2017 10:00
odbiorcy zasilani ze stacji: Bodzanówek 1 obwód 200
26.09.201709:00 - 14:00
Gmina Choceń, Gmina Chodecz
odbiorcy zasilani ze stacji: Nowiny 5, Wola Adamowa 1, Lubieniec 1, 2, 4
26.09.201707:00 - 16:00
Gmina Chodecz
odbiorcy zasilani ze stacji: Brzyszewo 1 Przyborowo, Brzyszewo 2, 3, 4, Lubieniec 3, Wola Adamowa 2, 3
26.09.201707:00 - 10:0026.09.201713:00 - 16:00
Gmina Choceń, Gmina Chodecz, Gmina Lubień Kujawski
Borzymie, Janowo, Ługowiska, Niemojewo, Bodzanówek, Brzyszewo, Przyborowo, Chodeczek, Wola Adamowa, Lubieniec, Niwki, Końce, Piotrowo, Nowiny, Władysławowo, odbiorcy zasilani ze stacji: Janowo 1, 2, Janowo EW, Bodzanówek 1, 2, Borzymie 3, Niemojewo 3, Brzyszewo 1 Przyborowo, Brzyszewo 2, 3, 4, Lubieniec 1, 2, 3, 4, Wola Adamowa 1, 2, 3, Nowiny 5
27.09.201713:00 - 16:0028.09.201712:00 - 15:0029.09.201708:00 - 10:0029.09.201712:00 - 15:00
Gmina Brześć Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Machnacz 4 Marianki obwód 100
28.09.201708:00 - 11:30
odbiorcy zasilani ze stacji: Rzadka Wola 1 obwód 100
28.09.201709:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie