Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Gmina Pruszcz Gdański, Gmina Morzeszczyn
Borkowo ulica Nowa 20, 22, Nasza, Topolowa, Akacjowa, Brzozowa
29.05.201808:30-16:00

Region Gdynia

Gmina Kosakowo
Mosty gm. Kosakowo ulica Cyprysowa, Hebanowa, Sekwojowa, Sadowa 2, 2a, 4
25.05.201808:30-16:30

Region Kartuzy

Gmina Stężyca
Borucino Osiedle, Borucino Domki Letnie, Żuromino Ubojnia, Żuromino Domki Letnie
25.05.201808:00-14:00
Sikorzyno Las
25.05.201809:00-14:00
Gmina Żukowo, Gmina Karsin, Gmina Somonino
Dąbrowa , Banino ulice Różana, Pszenna, Lotnicza, Narcyzowa, Makowa, Chabrowa, Rumiankowa, Źródlana, Miszewko ulica Admirała Andrzeja Karwety, Dąbrowa , Miszewo ulica Polna
25.05.201808:00-18:00
Gmina Kościerzyna
Łubiana ulice Jodłowa, Kasztanowa, Akacjowa, Świerkowa, Miodowa, Jesienna, Źródlana, Ogrodowa, Wiosenna, Sadowa, Pogodna, Słoneczna, Wodna, Kościelna, Spacerowa, Kamienna, Makowa, Polna. Korne Stacja Paliw, Korne Działki
26.05.201808:00-10:0026.05.201815:00-17:00
Ludwikowo
29.05.201808:00-17:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Kartuzy
Garczyn Ośrodek Wczasowy, Korne Gastronomia, Łubiana Unitrade, Łubiana PETROLINWEST, Łubiana Geodezja, Korne Osada, Owśnice, Owśnice ELBUD, Wieprznica, Wieprznica Młyn
26.05.201808:00-17:00
Gmina Kartuzy
Brodnica Górna ulice Kartuska, Chmieleńska, Łąkowa
28.05.201808:00-14:30
Gmina Żukowo, Gmina Chmielno, Gmina Kolbudy, Gmina Kartuzy
Brodnica Górna, Kamionka, Kalka, Złota Góra, Ręboszewo Łąki
29.05.201808:00-12:00

Region Starogard Gdański

Gmina Zblewo, Gmina Kaliska
Bytonia, Dąbrowa
25.05.201808:00-10:00
Gmina Morzeszczyn, Gmina Smętowo Graniczne
Kopytkowo, Bobrowiec, Smętowo Graniczne,
25.05.201813:00-18:00
Gmina Morzeszczyn
Lipia Góra
25.05.201815:00-16:30
Gmina Osiek
Bukowiny, Udzierz
28.05.201809:00-13:00
Gmina Bobowo, Gmina Skórcz
Wysoka, Czarnylas
29.05.201808:00-13:00
Gmina Starogard Gdański
Janin 7, 8,17A, Trzcińsk 1, 2, 6, 6A, 8
29.05.201808:00-17:00
Gmina Starogard Gdański, Gmina Tczew
Ciecholewy, Boroszewo
29.05.201808:00-09:00
Ciecholewy, Boroszewo
29.05.201816:00-17:00
Gmina Skórcz
Wybudowanie Wielbrandowskie 11 i 11A, Wielbrandowo 14 i 16
29.05.201809:30-13:30

Region Tczew

Gmina Tczew
Rokitki ,Śliwiny
25.05.201810:00-12:00
Gmina Przywidz
Sucha Huta
25.05.201809:00-13:00
Gmina Tczew, Gmina Subkowy
Swarożyn PGR
25.05.201809:00-13:00
Gmina Cedry Wielkie
Leszkowy
26.05.201814:30-19:00

Region Wejherowo

Gmina Szemud
Warzno ulice Biesiadna, Gryfa Pomorskiego, Czeczewska, Łąkowa, Na Skarpie, Słoneczna, Starowiejska, Wadowicka, Północna, Kaszubska, Zbożowa, Górna, Kielno ulice Łąkowa, Kaszubska.
25.05.201811:00-15:00
Głodowo , Łebno ulice Morenowa, Żwirowa.
29.05.201808:00-10:00
Gmina Choczewo
Choczewo ulica Pierwszych Osadników parzyste od 30 B do 38, nieparzyste od 35 do 55
26.05.201808:00-10:00
Gmina Puck, Miasto Reda
Rekowo Dolne , Reda ulice Długa, Wesoła, Rekowska, Kościelna, Rekowo Górne ulica Lipowa
26.05.201811:30-13:00
Gmina Wejherowo
Gościcino ulica Drzewiarza.
28.05.201808:00-10:00
Gmina Władysławowo
Ostrowo ulice Obozowa, Biwakowa, Pustki, Grzybowa.
28.05.201808:30-14:30
Miasto Reda
Reda ulica Żytnia, Lipowa , Brzozowa.
29.05.201808:30-14:30
Gmina Linia, Gmina Szemud
Smażyno , Łebno ulica Smażyńska
29.05.201810:30-12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jaraczewo
Wojciechowo 20 do 83, przepompownia ścieków
25.05.201807:30-14:30
Gmina Żerków
Chrzan ul. Osiedlowa 12 do 27
25.05.201815:45-18:15
Miasto Jarocin
Jarocin os. Kasztanowa bloki 5, 6, 7, 10 ,ul. Do Zdroju 1 do 5, 2 do 14, Park 3, 4, 5, ul. Lipowa cała, Szeregowce ul. Kwiatowa nr 1A do 35, 26 do 34
28.05.201807:30-12:30
Jarocin Bloki ul. Węglowa 1, Kościuszki 34, 36, Wrocławska 55
29.05.201808:30-09:30
Jarocin ul. Deszczowa 4, 6, 8, Do Zdroju 5A do 6, 18 do 20, Jesienna cała
29.05.201808:45-13:15
Jarocin ul. Kopernika, Konopnickiej, Marcinkowskiego, Cicha, Chopina, Niepodległości od przejazdu PKP do ulicy Przemysłowej
29.05.201810:00-11:30
Miasto i Gmina Pleszew
Pleszew ul. Polna 1 do 36
28.05.201808:45-10:15
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Orla 1 do 56
29.05.201807:30-12:30

Region Kalisz

Gmina Koźminek
Nakwasin Nowy 24-72,96-105, Rogal 2-17, Bogdanów 40-79, Gospodarstwo p. Banasiak stacja transformatorowa T4 01297
25.05.201809:00-12:00
Sokołówka 43-44c, Pośrednik 4-6
29.05.201811:00-12:00
Gmina Lisków, Gmina Koźminek
Stary Karolew, Chodybki, Gospodarstwo Rolne p. Wieruszewski, stacja transformatorowa 01211, Koźminek ul. Mielęckiego 17-24, Złotniki 1-14Stary Karolew ELW T4 01293
28.05.201809:00-10:00

Region Kępno

Gmina Galewice
Rybka Lututowska 1 - 40
25.05.201808:00-15:00
Biadaszki, Foluszczyki
29.05.201808:00-16:00
Gmina Łubnice
Łubnice ul. Sadowa, Kościelna Parafia, Cmentarna 1, Byczyńska 1, Gen. Sikorskiego 1 – 16, 112 – 125, Kółko Rolnicze, Pionier Meble
28.05.201808:00-16:00
Gmina Rychtal
Darnowiec 1 – 13, 26A, 26 - 40
28.05.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Międzybórz
Królewska Wola 2 - 30
29.05.201809:00-11:30
Kraszów 27 - 45
29.05.201811:30-14:00
Gmina Czastary
Parcice ul. Dworska 41 – 92, Akacjowa 1 - 4
29.05.201810:30-12:30

Region Koło

Gmina Chodów
Rdutów
25.05.201809:00-14:00

Region Konin

Miasto i Gmina Golina
Rosocha, Rosocha Pierwsza, Rosocha-Kolonia, Rosocha Druga, Rosocha Trzecia
24.05.201809:00-17:0025.05.201809:00-17:00
Kawnice , Kawnice-Kolonia
25.05.201809:00-12:00
Gmina Skulsk
Lisewo-Parcele, Starostwo, Lisewo, Skulsk
25.05.201808:00-15:00
Piaski , Skulsk ulice gen. Władysława Sikorskiego, Piaski, Targowa, dr. Michała Ilczyszyna, Włocławska, Kościelna, Konińska, Michała Kierzkowskiego, Mielnica Duża
25.05.201808:00-10:0025.05.201813:00-15:00
Miasto Konin
Konin ulica , gen. Józefa Bema
25.05.201809:00-13:00
Gmina Kramsk, Miasto Konin
Wola Podłężna, Konin
25.05.201812:00-14:00
Miasto i Gmina Ślesin
Licheń Stary
25.05.201813:00-15:00
Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Konin ulice Świętojańska, Tuliszkowska, Brzozowa
26.05.201809:00-13:00
Gmina Rzgów
Branno, Sławsk, Nowy Sławsk
28.05.201809:00-17:00
Gmina Stare Miasto, Gmina Rzgów
Sławsk, Rumin
28.05.201809:00-17:00
Sławsk, Rumin
29.05.201809:00-17:00
Miasto i Gmina Golina, Miasto Konin
Kraśnica, Kraśnica-Kolonia, Młynki Kraśnickie, Konin
28.05.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto I Gmina Odolanów
Huta 1 do 18, 79 do 83.
28.05.201809:00-11:00

Region Słupca

Gmina Strzałkowo
Młodziejewice
28.05.201809:00-13:00
Gmina Powidz
Wylatkowo
29.05.201809:00-14:0030.05.201809:00-14:00

Region Turek

Gmina Grabów
Radzyń
25.05.201809:00-17:00
Borów, Borucice
26.05.201808:00-18:00
Odechów, Odechówek
29.05.201809:00-17:00
Gmina Kawęczyn, Gmina Dobra
Stefanów, Kowale Pańskie
25.05.201810:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Gmina Rąbino, Miasto i Gmina Świdwin
Rogalino, Dąbrowa
25.05.201809:00-12:00

Region Bytów

Gmina Czarna Dąbrówka
Rudka, Kamionka, Nowa Huta, Stara Huta
29.05.201808:30-13:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Czarne
Czarne ulice Parkowa
25.05.201809:00-13:00
Gmina Lipnica
Borowy Młyn ulice Młyńska, Jana Pawła II, Nadrzeczna, ks. Bernarda Gończa, Kaszubska
26.05.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Człuchów
Jęczniki Wielkie
28.05.201808:00-10:00
Gmina Rzeczenica, Miasto i Gmina Czarne
Wyczechy, Wronkowo, Nadziejewo, Gockowo
28.05.201811:00-15:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Gmina Ostrowice
Nowe Worowo, Cieminko, Smołdzęcino, Lipno
25.05.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Czaplinek
Stare Gonne, Czarne Wielkie
25.05.201808:00-09:3025.05.201814:30-15:30

Region Kołobrzeg

Gmina Będzino, Gmina Ustronie Morskie
Kukinka, Grąbnica, Wiciąże Pierwsze
25.05.201808:00-10:0025.05.201818:00-20:00
Miasto i Gmina Gościno
Dargocice, Wierzbka Dolna, Wierzbka Górna
26.05.201808:00-11:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Polanów
Kania , Czarnowiec , Strzeżewo , Polanów ulica Bobolicka
27.05.201803:00-08:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka
Bochowo Siedlisko
25.05.201809:30-13:00
Mikorowo
29.05.201810:00-13:00
Miasto Lębork
Lębork ulica Bolesława Krzywoustego, Zwarowska
26.05.201808:30-13:30
Lębork ulice Weterynaryjna 7, 7b
28.05.201808:00-13:30

Region Słupsk

Gmina Smołdzino
Gardna Wielka Pompy
24.05.201808:00-18:0025.05.201808:00-18:0001.06.201808:00-18:00
Gardna Wielka
25.05.201808:00-12:00
Gardna Mała, Gardna Wielka
25.05.201810:00-15:00
Gmina Kobylnica
Łosino/Kobylnica ul. Modrzewiowa
25.05.201808:00-14:00
Gmina Postomino
Pieńkowo
29.05.201808:00-17:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Barwice
Chłopowo Kolonia, Chłopowo Hydrofornia
25.05.201808:00-09:3025.05.201814:30-15:30

Oddział w Olsztynie

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Kotwicza 2, Stawidłowa 12, 12a, 12b, 12c, Radomska 1
28.05.201811:00-16:00

Region Iława

Miasto i Gmina Lubawa
Krótkie przerwy w dostawie energii. Lubawa ulice Matejki, Bolesława Prusa, Reymonta
25.05.201809:00-09:3025.05.201812:30-13:00
Miasto i Gmina Iława
Starzykowo
28.05.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Łążyn, Omule, Prątnica
29.05.201809:00-12:00

Region Kętrzyn

Gmina Srokowo
Wysoka Góra,
25.05.201808:30-13:00
Karłowo 15, 16, 17,
29.05.201808:30-12:00
Gmina Kolno, Miasto i Gmina Bisztynek
Wysoka Dąbrowa od numeru 29 do 36 i numer 52, Dąbrowa 21, 23,
29.05.201808:30-15:00

Region Kwidzyn

Gmina Sadlinki
Okrągła Łąka, Rusinowo, Bronisławowo
25.05.201808:00-14:00
Gmina Susz
Żakowice
28.05.201808:30-13:00
Emilianowo
28.05.201811:00-15:00
Gmina Gardeja
Klasztorek
28.05.201809:00-13:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Bartoszyce
Bezledy, stacje Bezledy 3, Oczyszczalnia
25.05.201811:00-15:00
Bezledy, stacje Bezledy Wieś, 1, Hydrofornia, Ferma, Magazyn Zbożowy
25.05.201808:00-10:00
Posłusze, Lejdy, Styligi, Głomno, Żardyny
25.05.201811:00-15:00
Ganitajny, Głomno, Kromarki
29.05.201808:30-14:30
Kromarki, Bąsze
29.05.201808:30-10:0029.05.201813:00-14:30
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński, Miasto i Gmina Bartoszyce
Łabno, Kraszewo, Miłogórze, Pomorowo Kolonia, Chełm, Kłębowo Kolonia, przerwy do 1,5 godziny na czas podłączenia i odłączenia agregatów prądotwórczych
28.05.201808:00-14:0030.05.201812:00-19:00
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Nowosady, stacje Nowosady Wieś, 4
28.05.201812:00-15:0030.05.201812:00-15:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Barczewo, Miasto i Gmina Jeziorany
Lamkowo 63, Krokowo 29, 42-47, 51-55
29.05.201808:00-14:30

Region Malbork

Gmina Lichnowy
Lichnówki, Lichnówki Pierwsze, Lichnówki Drugie
25.05.201809:00-14:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Mokiny
24.05.201808:00-10:0025.05.201817:00-19:00
Kronowo, Koronowo
25.05.201808:30-12:00
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Kolejowa 11
25.05.201808:00-13:00

Region Ostróda

Gmina Miłomłyn
Liwa
25.05.201810:00-12:30
Miasto i Gmina Morąg, Gmina Łukta
Kotkowo, Białka
25.05.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Morąg
Kretowiny, Żabi Róg
28.05.201811:00-14:00
Gmina Gietrzwałd
Biesal
29.05.201809:00-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno, Gmina Grunwald
Lipowa Góra Wschodnia , Szczytno ulica Toruńska
29.05.201810:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Opinogóra Górna
Elżbiecin
25.05.201808:30-13:30
Władysławowo ul. Ciechanowska
29.05.201808:30-12:00
Miasto i Gmina Glinojeck, Miasto i Gmina Pułtusk
Bielawy, Płaciszewo
25.05.201808:30-16:00
Gmina Baboszewo, Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Gzy, Gmina Ojrzeń, Gmina Karniewo, Gmina Krasne
Karniewo ulice Mazowiecka, Makowska, Wiejska, Pułtuska, Zielona Ścieżka, Krótka, Przemysłowa, Skośna, Ciechanowska, Zawodzie, Słoneczna, Łąkowa, Polna, Owocowa, Szkolna, Sosnowa, Leśna, Lipowa, Młodzieżowa, Parkowa, Kolonia, Jesionowa, Olszynowa, Działkowa, Brzozowa, Piaskowa, Baraniec , Szwelice , Chełchy-Chabdzyno , Chełchy Dzierskie , Chełchy-Klimki , Chełchy Kmiece , Malechy , Słoniawy , Żabin Karniewski , Łukowo , Tłucznice , Czarnostów , Czarnostów-Polesie , Krzemień , Żabin Łukowski , Byszewo , Milewo-Wypychy , Chełchy-Jakusy , Zalesie , Rafały , Leśniewo , Rutki , Chrzanowo-Bronisze , Ośnica , Wólka Łukowska , Milewo-Malonki , Wronowo , Chełchy Iłowe , Romanowo , Szlasy-Złotki , Zelki Dąbrowe , Byszewo-Wygoda , Węgrzynowo , Pajewo-Szwelice , Mierniki , Konarzewo-Gołąbki , Konarzewo-Skuze , Konarzewo Wielkie , Konarzewo-Sławki , Konarzewo-Marcisze , Nieradowo , Zawady Dworskie , Konarzewo-Reczki , Baraniec , Grochy-Imbrzyki , Marcisze , Stare Grochy , Zalesie , Zielonki , Sokolniki Nowe
27.05.201809:00-16:00
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Faustynowo, Ogonowo, Płaciszewo, Strzeszewo, Dziektarzewo
28.05.201808:00-11:00
Rybitwy, Dziektarzewo, Pieńki Rzewińskie, Polesie, Śródborze, Dramin, Kiełki, Śródborze
28.05.201812:30-14:30
Miasto i Gmina Glinojeck
Wkra, Faustynowo, Stary Garwarz, Luszewo, Ogonowo, Nowy Garwarz, Luszewo, Pieńki Faustynowskie, Glinojeck ul. Wiejska, Fabryczna
28.05.201808:00-10:00
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Raciąż
Cieszkowo Nowe, Cieszkowo Stare, Pieńki Rzewińskie, Rzewin, Kiełki, Lachówiec, Cieszkowo-Kolonia, Śródborze, Galominek Nowy, Drozdowo
29.05.201808:00-11:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin ulice: Polna, Kamienna, Działkowa, Jasna, Zacisze, Norwida, Chopina
25.05.201808:00-10:30
Gorzewo obwód kierunek Sendeń Mały
29.05.201809:00-15:00
Miasto i Gmina Gąbin, Gmina Bedlno
Nowe Grabie
29.05.201808:00-12:00

Region Kutno

Miasto i Gmina Kutno
Kutno ulice: Reymonta, Deotymy, Wyspiańskiego
25.05.201808:00-12:00
Gmina Pacyna, Miasto i Gmina Żychlin
Rakowiec
25.05.201808:30-12:30
Gmina Chodów, Gmina Dąbrowice, Gmina Chodecz
Mariopol, Rozopol
28.05.201808:30-19:00

Region Mława

Miasto i Gmina Działdowo
Działdowo, ul. Dolna
29.05.201809:00-13:00

Region Płock

Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Dzierżanowo, Słomin
28.05.201808:00-13:00
Gmina Bodzanów
Kanigowo , Małoszywka , Nowe Kanigowo
29.05.201808:00-12:0030.05.201808:00-12:00

Region Płońsk

Gmina Nowe Miasto
Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark
25.05.201808:00-16:00
Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark
28.05.201808:30-16:30
Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Nowe Miasto
Borkowo, Cieksyn,
25.05.201808:00-12:00
Gmina Nowe Miasto, Miasto i Gmina Płońsk
Szczawin, Henrykowo, Wólka Szczawińska, Anielin, Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark, Belin, Arcelin
28.05.201807:30-08:3028.05.201816:30-18:00
Gmina Świercze
Strzegocin
29.05.201808:30-11:30

Region Sierpc

Gmina Radzanowo
Ciółkowo
25.05.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Drobin, Gmina Bielsk
Kuchary-Jeżewo, Kuchary
25.05.201809:00-14:00
Gmina Mochowo
Gozdy, Adamowo, Ligowo, Śniechy
28.05.201808:00-09:3030.05.201815:00-18:00
Miasto i Gmina Raciąż, Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Budy Kraszewskie, Pólka-Raciąż, Łaszewo, Łaszewo-Wietrznik, Krzeczanowo, Raciąż
28.05.201809:00-16:00
Gmina Załuski, Miasto i Gmina Sierpc
Mieszczk, Sierpc, Wymyślin
29.05.201808:00-11:00
Gmina Zawidz, Gmina Rościszewo
Rumunki-Chwały, Jaworowo-Kolonia, Młotkowo-Wieś
29.05.201810:00-13:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Grodziczno
Stacja Boleszyn 5.
25.05.201808:30-16:00
Linia Mroczno POM obwód 600.
28.05.201808:00-15:00
Stacja Grodziczno 8.
29.05.201810:00-16:00
Gmina Świedziebnia
Stacja Michałki: 1, 2, 4.
25.05.201815:00-19:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin
Stacje: Michałki: 1, 2, 3, 4. Kłuśno: 1, 2, 4, 5, 6. Chlebowo: 2, 3, 4, 6. Dzierzno: 1, 2, 3. Szynkowizna: 1, 2, 3.
28.05.201808:00-12:00
Gmina Zbiczno
Stacja Bachotek PTTK.
28.05.201808:00-19:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Skarlin 3 obwód 100.
28.05.201808:00-14:00
Gmina Biskupiec
Stacja Bielice 9.
29.05.201808:00-16:00
Gmina Dębowa Łąka
Linia Wielkie Radowiska 3 obwód 100.
29.05.201808:00-16:30
Gmina Osiek
Stacje: Kretki Duże 4; Kretki Małe: od 1 do 9.
29.05.201808:00-10:0030.05.201816:00-20:00

Region Grudziądz

Miasto Wąbrzeźno
Stacja: Wałycz 3
25.05.201808:00-13:00
Stacja: Wąbrzeźno Piekarnia
25.05.201809:00-11:00
Gmina Radzyń Chełmiński, Gmina Gruta
Kitnowo, Szumiłowo, Zakrzewo
25.05.201811:30-15:30
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Wałdowo 8 obwód 400
29.05.201810:00-14:00

Region Radziejów

Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BORUCIN 8 .
25.05.201808:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POWAŁKOWICE 3 .
25.05.201811:00-15:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZYBKA 2, RADZIEJÓW UJĘCIE WODY .
25.05.201808:00-10:30
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZYSIEK 1, 2, 3, 4, PRZYSIEK WIATRAKI, UŁOMIE .
25.05.201811:30-13:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej UŁOMIE obwód 100 .
29.05.201808:00-14:30
Gmina Bądkowo, Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ORLE 2 .
28.05.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUŻEWO 7 .
28.05.201808:00-16:00
Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WOLA BACHORNA 1 .
28.05.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Nieszawa
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA STAROŚCIŃSKA ulice Starościńska, Ciechocińska .
28.05.201811:00-13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIESZAWA STODÓLNA ulice Stodólna, Mickiewicza .
29.05.201811:00-13:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 12 .
29.05.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK NOWOTKI obwód 600 ulice Narutowicza, Zdrojowa .
29.05.201810:00-14:00

Region Rypin

Gmina Brzuze
Stacja Łączonek 2
25.05.201816:00-20:0028.05.201807:30-11:0030.05.201816:00-20:00
Stacje Gulbiny 1, 2, 3 ,5.
25.05.201816:00-20:0028.05.201807:00-11:0030.05.201816:00-20:00
Gmina Brzuze, Miasto i Gmina Rypin
Stacje Łączonek 1, 3 , 4.
25.05.201817:00-20:0028.05.201807:30-09:0030.05.201816:00-20:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze
Stacja Ostrowite k/Lipna 3.
24.05.201807:30-10:0025.05.201812:00-17:00
Stacje Krzyżówki 2, Ostrowite 2, 3, 6, 7 k/Lipna.
28.05.201807:30-09:3030.05.201814:30-17:00
Gmina Skępe
Stacje Józefkowo 1, 2, 3, Wioska 1, 2.
25.05.201808:30-13:30
Stacja Wioska 3 obwód 400.
28.05.201809:00-13:00
Stacja Szczekarzewo 3 obwód 200 – ul. Jastrzębia, ul. Ptasia, ul. Bażancia oraz ulice okoliczne.
29.05.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Wielgie
Stacja Zbytkowo 8.
25.05.201809:00-14:00
Gmina Skrwilno
Stacja Skudzawy 4 obwód 200 kierunek Dąbrowski.
28.05.201808:00-12:30
Gmina Rogowo, Gmina Wielgie
Stacje Brzeszczki Małe 2, 3, 4, Rogowo 2, 9, Rojewo 3.
29.05.201807:30-09:0029.05.201816:00-19:00
Gmina Wielgie
Stacja Zakrzewo 3.
29.05.201808:00-11:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Dobrzyń Szkolna obwód 700 kierunek ul. Szkolna, ul. Sportowa, ul. Jakuba z Płomian.
29.05.201808:30-13:30
Gmina Tłuchowo, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Suminek 3.
29.05.201808:30-13:30

Region Toruń

Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Łążyn 3 / Rzęczkowa
25.05.201807:00-10:00
Stacja Zarośla Cienkie 1
25.05.201807:30-15:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Witosa Chełmża kierunek ul. Bydgoska
25.05.201807:00-12:00
Stacja Witosa Chełmża ul. Wincentego Witosa
25.05.201807:00-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Fort 15 Toruń ulice Rypińska, Strzałowa, Okólna, Stara Droga, Borowikowa, Kościelna, gen. Józefa Dwernickiego, Podgórska, Grzybowa
25.05.201807:00-10:00
Stacja Iglasta Toruń ul. Ustronna, Łódzka
25.05.201808:30-15:30
Stacja Filtrowa Toruń ulice Legionów, Filtrowa
25.05.201811:00-17:00
Stacja Łączność Toruń ul. Polna Urząd Pocztowy
28.05.201807:30-12:00
Stacja Brzoskwiniowa Toruń ul. Figowa
29.05.201807:30-15:00
Gmina Łysomice
Stacja Łysomice 15
25.05.201807:30-12:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Toporzysko , Zławieś Mała ulica Topolowa
25.05.201808:00-13:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Napole 1
28.05.201807:15-11:00
Stacje Srebrniki 1, 3 PGR, 6
28.05.201808:30-15:30
Stacja Rychnowo 4
29.05.201807:30-15:0030.05.201807:30-15:00
Stacja Borówno 3
29.05.201810:00-15:00
Stacja Kowalewo Szosa Brodnicka Kowalewo Pomorskie ulice Podborek, Brodnicka, Wrzosowa, Dworcowa, Kościuszki
29.05.201811:00-13:30
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Nieszawa
Stacja Łysomice 4 ul. Łąkowa, Modrzewiowa, Polna, Skowronkowa
28.05.201807:30-12:00
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Oś. Bielawy 3 Toruń ul. Częstochowska , Kraśniewska
28.05.201810:00-15:00
Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Nawra 2
29.05.201807:00-11:00
Gmina Lubicz
Stacja Krobia 1 ul. Poligraficzna
29.05.201807:30-12:00
Stacja Lubicz 25 ul. Toruńska
29.05.201808:00-13:00
Gmina Ciechocin
Stacje Małszyce 3, 4, 5, 6, 8 Ciechocin , Małszyce , Jesionka
29.05.201808:30-14:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
Wikaryjka Ośrodek Wypoczynkowy
25.05.201810:00-13:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie