Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulice Jana Bażyńskiego 31 do 39, Jasia i Małgosi
21.10.201708:00 - 15:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia, Gmina Kosakowo
Dębogórze ulice Roślinna
21.10.201707:30 - 10:00
Miasto Gdynia
Gdynia ul. Zwierzyniecka, Bobrowa, Wilcza
24.10.201709:00 - 16:00
Gdynia ulice Linowa
25.10.201709:00 - 13:00

Region Kartuzy

Gmina Żukowo, Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Skrzeszewo Ferma Drobiu, Skrzeszewo Kurnik, Skrzeszewo Cegielnia, Skrzeszewo Wybudowanie, Babi Dół, Krowie Łąki, Piaski,
21.10.201708:00 - 12:00
Gmina Sierakowice, Gmina Stężyca
Bolwerk, Ostrowie Kamienieckie
21.10.201708:30 - 16:00
Gmina Chmielno, Gmina Sulęczyno
Augustowo, Żakowo Stolarnia
23.10.201708:00 - 10:30
Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Starkowa Huta, Piotrowo, Kaplica Rybaki
23.10.201708:00 - 11:0027.10.201715:00 - 18:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy
Bukowa Góra, Mściszewice Stawy
23.10.201708:00 - 18:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Sierakowice
Kistowo Drywa SPA, Kistowo, Kistówko, Chojna
23.10.201708:00 - 18:0024.10.201708:00 - 18:0026.10.201708:00 - 18:0027.10.201708:00 - 18:00
Gmina Żukowo, Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno
Mściszewice Wieś, Mściszewice Leśna, Mściszewice Pod Amalkę, Mściszewice Wybudowanie Pod Augustowo, Mściszewice Krółewska, Bukowa Góra, Mściszewice Stawy
23.10.201708:00 - 10:3023.10.201716:00 - 18:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Gmina Piotrków Kujawski, Gmina Żukowo
Wielki Podleś, Wielki Klincz, Stawiska, Małe Stawiska, Dębogóry, Nowa Kiszewa, Sarnowy, Mały Podleś, Nowy Podleś,
23.10.201712:00 - 13:0026.10.201709:30 - 12:30
Gmina Kartuzy, Gmina Karsin, Gmina Sierakowice, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Łosienice, Bolwerk, Ostrowie Kamienieckie
25.10.201708:00 - 10:3026.10.201715:00 - 18:00
Gmina Karsin
Wiele ulice Szydlicka, Hieronima Derdowskiego, Główna, Dąbrowska, Wicka Rogali, ks. płk. Wryczy, Jeziorna
25.10.201708:30 - 10:00

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
STAROGARD GDAŃSKI, ADAMA MICKIEWICZA, STOLARSKA, STRZELNICA
23.10.201708:30 - 13:30
Gmina Kościerzyna, Gmina Stara Kiszewa, Miasto Starogard Gdański, Gmina Pelplin, Gmina Skórcz
Nowy Bukowiec, Nowa Kiszewa, Szenajda, , Stary Bukowiec, Olpuch, Ruda, Nowy Bukowiec, Chrósty, Bestra Suka, Cięgardło, Nowe Polaszki,
23.10.201713:00 - 15:00
Gmina Starogard Gdański
ROKOCIN, LEŚNA, UŁAŃSKA
24.10.201708:00 - 13:30
Gmina Kaliska
Kaliska ulica Długa
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Zblewo, Gmina Starogard Gdański
Pinczyn, Semlin, Kleszczewo Kościerskie,
25.10.201707:30 - 09:0025.10.201716:30 - 18:00

Region Tczew

Gmina Przywidz, Miasto Tczew
Jodłowno ulice Stenwał, Polna, Lipowa, Dębowa, Kasztanowa, Leśna, Cmentarna
21.10.201709:00 - 12:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Nizinna, Stoczniowców, Chłopska, Wiślana, Robotnicza
23.10.201707:00 - 08:0023.10.201720:00 - 21:00
Tczew ulice Garncarska, Jarosława Dąbrowskiego, Fryderyka Chopina, Podgórna, Adama Mickiewicza, Rybacka, Krótka, Lipowa
24.10.201707:00 - 08:0024.10.201719:00 - 20:00
Gmina Pszczółki
Ulkowy Tartak, Kleszczewko Mop
25.10.201708:00 - 14:00
Gmina Trąbki Wielkie
Domachowo 4
25.10.201709:00 - 13:00

Region Wejherowo

Gmina Puck
Sławutówko .
21.10.201708:00 - 15:00
Łebcz. Strzelno. Swarzewo Skandynawska. Władysławowo Rafa.
23.10.201708:00 - 11:0026.10.201708:00 - 12:30
Gmina Szemud
Dobrzewino ulice Grabowa, Rubinowa, Bukowa, Strażacka
23.10.201708:30 - 14:30
Gmina Władysławowo
Rozewie ulica Wilcza, Tupadły
23.10.201712:00 - 16:00
Jastrzębia Góra ulica Kuracyjna, Tupadły ulice Pomorska, Kuracyjna, Wiatrakowa.
24.10.201708:30 - 16:30
Gmina Linia
Miłoszewo
24.10.201708:30 - 14:30
Miasto Wejherowo
Wejherowo ulica Zamkowa 2a Pałac Przebendowskich
24.10.201712:00 - 15:00
Gmina Wejherowo
Bolszewo ulice Leśna, Jaskółcza, Jesionowa, Krótka, Żurawia, Graniczna, Gościcino ulice Klonowa, Grabowa, Jesionowa, Leszczynowa, Krótka, Szeroka, Wiśniowa, Graniczna, Malinowa, Jeżynowa, Jagodowa, Brzozowa, Kochanowska, Lęborska, Równa, Storczykowa.
25.10.201708:00 - 15:00
Gmina Luzino
Kębłowo ulice Szenwalda, Kochanowskiego, Władysława Broniewskiego, Prosta, Ludowa, Księdza Popiełuszki, Ogrodowa, Jana Sobieskiego, Chopina, Świętej Jadwigi, Wierzbowa
25.10.201708:30 - 14:30
Gmina Hel
Hel ulice Wiejska, Portowa, Maszopów.
25.10.201709:00 - 16:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Kotlin
Wysogotówek, Wola Książęca, Racendów
23.10.201707:00 - 08:0023.10.201717:00 - 18:0024.10.201707:00 - 08:0024.10.201717:00 - 18:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Chwaliszew ul. Zdunowska 1 do 40, Krótka 1 do 10, Południowa 1 do 22
23.10.201707:30 - 14:30
Gmina Chocz
Kwileń, Stara Kaźmierka
23.10.201708:00 - 11:00
Chocz ul. Łąkowa
24.10.201707:45 - 10:15
Gmina Jarocin, Gmina Jaraczewo
Siedlemin , Nosków Okrężna
23.10.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Borzęciczki 43,44,46-60,63,64,65,66
23.10.201709:00 - 12:00
Pogorzałki Wielkie nr 30,26,23,31,25,24
23.10.201711:00 - 15:00
NOWA OBRA nr: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,33,34,35,37,38,39,40
25.10.201708:00 - 12:00
Kaniew nr: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,32,36,37,38,39,40
25.10.201711:00 - 15:00
NOWA OBRA nr: 73,74, 75A,75,76,77,78,81,82 KOŹMIN Ul. Klasztorna nr 59
25.10.201711:00 - 15:00
Gmina Rozdrażew
GRĘBÓW nr: 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,1617,18,19,20
25.10.201708:00 - 12:00
Miasto Jarocin
Jarocin Powstańców Wielkopolskich 1
25.10.201708:45 - 11:15

Region Kalisz

Gmina Opatówek, Gmina Koźminek
Rajsko 3-6, Smółki 1a-2
24.10.201710:00 - 12:00
Gmina Koźminek
Krzyżówki 42-47
24.10.201710:30 - 12:00
Miasto Kalisz, Gmina Gołuchów, Gmina Blizanów
Kalisz ul. Łódzka od 48 do 64
25.10.201708:00 - 13:00
Kalisz ul. Łódzka od 66 do 102 67 69 od 73 do 97a RENO P Z M O T ul. Łęgowa od 1 do 21 od 6 do 12 a Cukiernia ul. Grobla 1 2 ul. Próżna 1 ul. Wrzosowa 1 2a 3 ul. Zamełki ul. Miła od 1 do 3 od 2 do 14 ul. Miłkowskiego ul. Różana ul. Rolna 1 2a
25.10.201708:00 - 09:30

Region Kępno

Gmina Bralin
Bralin ul. Południowa , Nowe Osiedle
21.10.201708:30 - 11:30
Gmina Baranów, Gmina Kępno
Mianowice ul. Wierzbowa , Świerkowa 1
21.10.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Pieczyska Olimp , Ogródki Bolesławiecka , Wieruszów Spacerowa
22.10.201709:00 - 13:00
Nawrotów 2 - 8
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Trzcinica
Siemionka 1 - 8
23.10.201708:00 - 15:00
Gmina Kępno, Gmina Trzcinica
Ignacówka 7 - 12, 23, 24
23.10.201709:00 - 12:00
Gmina Sokolniki
Walichnowy ul. Łąkowa 3 - 12
23.10.201709:00 - 12:00
Borki Pichelskie, Zdzierczyzna, Borki Sokolskie, Góry, Szustry, Ryś, Hydrofornia, Prusak
25.10.201709:00 - 16:00
Miasto i Gmina Syców
Działosza
23.10.201709:00 - 12:00
Pawełków
23.10.201709:00 - 12:00
Gmina Galewice, Gmina Galewice
Okoń 9 - 18
25.10.201709:00 - 13:00

Region Koło

Gmina Babiak, Gmina Sompolno
Ośno
23.10.201709:00 - 12:00
Gmina Sompolno
Marcjanki
23.10.201709:00 - 12:00
Gmina Przedecz
Przedecz
23.10.201711:00 - 14:00
Miasto Koło
Koło ul. Prusa, Sienkiewicza, Włocławska, Bąkowskiego, Niezłomnych
23.10.201718:30 - 20:00
Koło ul. Piaski
23.10.201721:00 - 23:59
Gmina Osiek Mały, Gmina Koło
Czołowo-Kolonia
24.10.201709:00 - 11:00
Dęby Szlacheckie
25.10.201709:00 - 12:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Bronisława, Zofia, Police, Płoszewo,
24.10.201709:00 - 15:00
Dąbrowa, Płoszewo
24.10.201709:00 - 15:00
Mostki
25.10.201711:00 - 14:00
Gmina Osiek Mały, Gmina Sompolno
Sompolinek, Szczerkowo
25.10.201709:00 - 12:00
Gmina Skulsk, Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Wierzbie, Kolonia Wierzbie
25.10.201709:00 - 14:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi
Bochlewo, Tokarki
23.10.201708:00 - 12:00
Cząstków, Tokarki
23.10.201713:00 - 14:00
Kazimierz Biskupi ulice Klasztorna, Łososia, Sołecka, Kwiatowa, Leśna, Krzywda, Węglewska, Polna, 1 Maja, Wąska, Targowiskowa, Górnicza, Harcerska, Bielawy
24.10.201708:00 - 10:00
Posada ulice Wyspiańskiego, Kruczkowskiego, Elizy Orzeszkowej, Chełmońskiego, Reja, Asnyka, Norwida, Fredry, Brzechwy, Miłosza, Leśmiana
24.10.201710:00 - 12:00
Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Krzymów
Izabelin , Izabelin
23.10.201709:00 - 13:00
Gmina Kramsk, Gmina Krzymów
Helenów Drugi , Helenów Drugi
24.10.201709:00 - 13:0025.10.201709:00 - 13:00
Gmina Stare Miasto
Rumin, Posoka
24.10.201712:00 - 14:00
Rumin.
25.10.201709:00 - 11:00
Kazimierów , Lisiec Nowy
25.10.201712:00 - 14:00
Miasto Konin
Konin ulice Spółdzielców, Hurtowa
25.10.201708:00 - 11:00
Gmina Grodziec
Junno, Lipice, Zaguźnica
25.10.201709:00 - 11:00
Gmina Krzymów, Miasto i Gmina Golina, Miasto Konin, Gmina Grodziec, Miasto i Gmina Ślesin
Brzeźno ulice Główna, Krzymowska, Podgórcze, Miodowa, Dojazdowa, Leśna, Pogodna, Polna, Zielona, Sportowa, Konińska, Akacjowa, Dąbrówka, Złotogórska, Sienna, Piaskowa, Sosnowa, Brzezińskie Holendry , Szczepidło , Zalesie , Ladorudz , Nowe Brzeźno , Konin ulice Zakładowa, Bez Nazwy, Wiejska, Sosnowa, Zalesie-Polesie , Piotrkowice , Janów
25.10.201709:00 - 13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrów Wielkopolski, Miasto I Gmina Odolanów
Lewkowiec 2, 4, 5, 7, 8, 9,
23.10.201709:30 - 13:30
Gmina Sośnie
RSP Pawłów
24.10.201708:00 - 15:00
Chojnik 1 do 33.
25.10.201709:00 - 11:00
Kocina, Pawłów 66.
25.10.201710:00 - 13:00
Gmina Sieroszewice, Miasto I Gmina Odolanów
Garki 144a do 148, Młynik 29.
24.10.201709:30 - 12:30
Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Marszałki, Kuźnica Bobrowska 1, 2, 44, 46, 48, 49, 50, 53, Siekierzyn 1 do 15, 43 do 45, 48, 96, 97, Książenice ul Wiejska 33
25.10.201708:00 - 10:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Witkowo
Malenin, Małachowo-Wierzbiczany
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Zagórów
Michalinów, Łazińsk Pierwszy, Trąbczyn, Włodzimirów, Grabina, Łazińsk Drugi
23.10.201715:00 - 18:0027.10.201715:00 - 18:00

Region Turek

Gmina Turek
Grabieniec
21.10.201709:00 - 23.10.2017 11:00
Miasto i Gmina Uniejów
Wielenin-Kolonia, Wielenin
24.10.201708:00 - 20:00
Gmina Kawęczyn
Kowale Pańskie, Kowale Pańskie-Kolonia
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Malanów
Dziadowice, Dziadowice-Folwark
25.10.201709:00 - 11:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Żelimucha, Lulewiczki, Ząbki
23.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Ogartowo, Kołacz, Popielewko, Popielewo, Popielawy
23.10.201709:00 - 12:00
Zajączkowo, Zajączkówko, Rzęsna
24.10.201709:00 - 12:00
Ogartowo, Ogartówko, Ogrodno, Połczyńska, Zdroje
25.10.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Karlino
Karlino, Kowańcz
24.10.201708:00 - 10:0024.10.201713:00 - 14:30
Karlino
25.10.201707:30 - 11:00
Miasto i Gmina Karlino, Miasto i Gmina Białogard
Karlino
25.10.201711:00 - 15:00

Region Bytów

Gmina Parchowo, Gmina Sulęczyno
Ostrów Mausz , Grabowo Parchowskie
21.10.201709:00 - 15:00
Gmina Koczała
Bielsko , Stara Brda , Stara Brda Pilska
23.10.201708:00 - 09:0023.10.201717:00 - 18:0024.10.201708:00 - 09:0024.10.201717:00 - 18:0025.10.201708:00 - 09:0025.10.201717:00 - 18:0026.10.201708:00 - 09:0026.10.201717:00 - 18:0027.10.201708:00 - 09:0027.10.201717:00 - 18:0030.10.201708:00 - 09:0030.10.201717:00 - 18:0031.10.201708:00 - 09:0031.10.201717:00 - 18:0002.11.201708:00 - 09:0002.11.201717:00 - 18:0003.11.201708:00 - 09:0003.11.201717:00 - 18:00
Gmina Dębnica Kaszubska, Gmina Dębnica Kaszubska, Gmina Kołczygłowy, Gmina Dębnica Kaszubska
Strzegomino, Wierszyno, Dobojewo
23.10.201709:00 - 14:00
Strzegomino, Wierszyno, Dobojewo
23.10.201709:00 - 14:00
Gmina Trzebielino
Poborowo
23.10.201709:00 - 11:00
Gmina Kępice
Mzdówko, Obłęże, Mzdowo, Mzdowiec, Chorowo, Podgóry, Brzezinka, Chorówko
24.10.201708:00 - 10:0025.10.201717:00 - 19:00
Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Czarna Dąbrówka
Unichowo, Kartkowo
24.10.201708:30 - 13:00
Unichowo, Kartkowo
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Lipnica, Gmina Lipnica
Gliśno Wielkie Osiedle
24.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Bytów
Bytów ulice Pochyła 24
25.10.201708:00 - 14:00
Gmina Parchowo
Sylczno Wybudowanie
25.10.201709:00 - 13:00

Region Człuchów

Gmina Lipnica, Gmina Lipnica, Gmina Konarzyny
Parszczenica , Boryń , Modziel , Mogiel , Mielno , Karpno
23.10.201709:30 - 13:30
Parszczenica , Boryń , Modziel , Mogiel , Mielno , Karpno
24.10.201708:00 - 09:30
Parszczenica , Boryń , Modziel , Mogiel , Mielno , Karpno
25.10.201709:30 - 13:30
Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ulice Stanisława Moniuszki, Górna, Jeziorna, Zjednoczenia, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Duboisa, Harcerska, Wąska, Brzozowa, Młyńska, Wincentego Witosa, Stefana Okrzei
23.10.201710:00 - 14:00
Gmina Konarzyny
Zielona Chocina , Dzięgiel , Jonki , Niepszczołąg , Zielona Huta , Małe Zanie
24.10.201708:00 - 13:30
Zielona Chocina , Dzięgiel , Jonki , Niepszczołąg , Zielona Huta , Konarzyny ulica Zielona, Konarzynki , Żychce , Żychce , Żychckie Osady , Małe Zanie
24.10.201713:00 - 15:00
Zielona Chocina , Dzięgiel , Jonki , Niepszczołąg , Zielona Huta , Małe Zanie
25.10.201713:00 - 15:00
Miasto i Gmina Człuchów
Krępsk
24.10.201708:30 - 12:3025.10.201707:00 - 18:00
Dębnica
25.10.201710:30 - 14:3025.10.201714:30 - 18:30
Gmina Rzeczenica, Gmina Lipnica, Miasto i Gmina Człuchów, Gmina Przechlewo
Dobojewo, Kujanki, Krępsk, Stołczno
25.10.201707:00 - 08:0025.10.201717:00 - 18:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Czaplinek
Brzezinka, Czarnkowie
20.10.201716:00 - 20:0027.10.201708:00 - 14:00
Gmina Ostrowice
Śmidzięcino
20.10.201708:00 - 20:0027.10.201708:00 - 14:00
Śródlesie, Ostrowice
25.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Bolegorzyn, Lipno
27.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie
23.10.201708:00 - 16:0024.10.201708:00 - 16:00
Gmina Wierzchowo
Wierzchowo
24.10.201709:00 - 16:00

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Dygowo, Gmina Ustronie Morskie
Kukinia, Malechowo, Stramniczka, Stramnica
22.10.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Obroty Stare Miasto nr działek ; 515, 512, 513, 518, 551, 553/1, 553/2, 514/3, 514/4, 514/6, 514/7, 514/8, 514/9, 514/10, 514/11, 514/14, 514/16, 514/17, 514/18, 514/19, 514/21, 514/22, 514/23
24.10.201707:30 - 11:00
Przećmino budynki nr 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 48 oraz działki nr 46, 47, 49, 50, 63, 272/2
24.10.201708:30 - 10:30
Gmina Ustronie Morskie
Sianożęty budynki nr 2, 2B, 5, 8, 43, 44, 62A, 63, 65, oraz działki nr 115/26, 115/13, 115/25, 115/29, 105/6-1, 105/6-2, 115/38, 106/1, 103/2, 115/21, 115/45, 115/46
25.10.201708:00 - 13:00

Region Koszalin

Gmina Biesiekierz
Kraśnik Koszaliński, Biesiekierz, Parsowo, Warnino, Świemino
23.10.201708:00 - 12:00
Stare Bielice
25.10.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Sianów, Gmina Świeszyno
Włoki, Świeszyno, Kępa Świeszyńska, Konikowo, Chałupy, Krokowo, Strzekęcino, Niekłonice, Biała Kępa, Dunowo, Brzeźniki, Olszak, Czersk Koszaliński, Giezkowo, Jarzyce,
23.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Darłowo
Jeżyczki
23.10.201709:00 - 15:00
Miasto i Gmina Bobolice
Bobolice Fabryczna
23.10.201710:00 - 14:00
Gmina Będzino, Gmina Biesiekierz
Świercz, Starki
24.10.201708:00 - 16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno
Będzinko, Barnin, Zagaje, Będzino, Sarbinowo
24.10.201708:00 - 12:00
Gmina Świeszyno
Golica, Bardzlino, Niedalino, Świeszyno, Węgorki
24.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Polanów, Gmina Świeszyno
Krąg, Doły
24.10.201708:00 - 14:00
Gmina Będzino
Uliszki, Dworek
25.10.201708:00 - 15:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lubowidz, Nisko
23.10.201708:30 - 17:00
Garczegorze, Obliwice, Wilkowo Nowowiejskie, Krępa Kaszubska, Janisławiec, Darżkowo
25.10.201712:30 - 16:00
Gmina Potęgowo
Nieckowo 16 do 34
24.10.201710:00 - 17:00
Nieckowo 20 do 30
25.10.201708:30 - 14:00
Miasto Lębork, Gmina Nowa Wieś Lęborska
Kębłowo Nowowiejskie, Nowa Wieś Lęborska ulica Kębłowska, Łowcze , Lębork ulica Kazimierza Puławskiego, Władysława Syrokomli, Polna
25.10.201708:30 - 11:30

Region Słupsk

Gmina Kobylnica, Gmina Postomino
Pałowo, Pieszcz, Pałówko, Nosalin, Tłuki, Sycewice
23.10.201708:00 - 14:00
Gmina Postomino
Korlino, Łącko
25.10.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Bobolice
Boboliczki PGR
23.10.201708:30 - 14:00
Przydargiń
23.10.201709:00 - 13:00
Nowosiółki
24.10.201709:00 - 13:00
Nowosiółki PGR
24.10.201709:00 - 13:00
Porost Wieś
25.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Krągi, Dąbrowica, Łączno, Śmiadowo, Ciemino, Ciemino Małe, Silnowo, Borne Sulinowo
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Krągi Leśniczówka, Krągi Osiedle
24.10.201708:30 - 13:30
Przełęg
25.10.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Gmina Grzmiąca, Miasto i Gmina Szczecinek, Miasto i Gmina Bobolice
Czechy, Godzisław Kolonia, Krągłe, Łozice-Cegielnia, Błotko
24.10.201709:00 - 14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Pieniężno
Cieszęta, Pieniężno
24.10.201708:00 - 11:00
Łajsy Kolonia
24.10.201711:00 - 14:00
Pluty
25.10.201708:00 - 11:00
Lubianka
25.10.201711:00 - 14:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Tolkmicko
Suchacz ul. Królowej Marii działki 88
23.10.201707:00 - 15:30
Suchacz ul. Królowej Marii, Radości, Portowa, działki 83,
23.10.201707:00 - 08:3023.10.201714:00 - 15:30
Pogrodzie 2, Święty Kamień, Chojnowo 31, 32A, 33, 35, 39
24.10.201707:00 - 17:00
Gmina Rychliki, Gmina Rychliki
Sójki
23.10.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Tolkmicko
Chojnowo, Pogrodzie, Przybyłowo, Święty Kamień
24.10.201707:00 - 09:0024.10.201715:00 - 17:00
Gmina Milejewo, Miasto i Gmina Elbląg
Przezmark, Sierpin, Wilkowo 21
25.10.201707:00 - 09:0025.10.201715:00 - 17:00
Miasto i Gmina Elbląg
Sierpin 41, 42G, 51D
25.10.201707:00 - 17:00
Elbląg ulica Tadeusza Kościuszki 132
25.10.201709:00 - 10:0025.10.201716:00 - 17:00
Gmina Milejewo
Wilkowo
25.10.201709:00 - 14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Iława działki POM
23.10.201707:00 - 16:0025.10.201707:00 - 17:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława
Iława ulica Ostródzka strefa przemysłowa za firmą firmą SZYNAKA MEBLE
23.10.201707:00 - 08:0023.10.201715:00 - 16:0025.10.201707:00 - 08:0025.10.201716:00 - 17:00
Skarszewo
24.10.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Zalewo
Bajdy , Półwieś , Półwieś , Zalewo ulice Słoneczna, Działkowa, 22 Lipca, Długa, Polna, Zielona, Tartaczna, Ewingi
23.10.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Ludwichowo, Łążek, Prątnica, Rakowice
25.10.201709:00 - 14:00

Region Kętrzyn

Gmina Srokowo
Jankowice 7, 9, 20,
23.10.201708:00 - 11:00
Gmina Sorkwity
Sorkwity ulica Olsztyńska od numeru 2 do 16B oraz numery 9 i 11,
24.10.201708:00 - 10:00
Sorkwity ulice Zamkowa 3, Olsztyńska 21, 21B,
24.10.201710:00 - 14:00
Surmówka 8, 9, 35, 36,
25.10.201708:00 - 10:00
Gmina Kolno
Wągsty 10A, 29 i numery od 13 do 19,
25.10.201708:30 - 13:30

Region Kwidzyn

Gmina Susz, Gmina Stary Dzierzgoń
Bucznik, Folwark, Bądze, Mortąg, Dolina
23.10.201708:00 - 11:30
Stare Miasto, Stary Dzierzgoń, Bucznik, Folwark, Bądze, Mortąg, Dolina
23.10.201708:00 - 12:00
Gmina Susz, Gmina Kisielice
Jędrychowo, Goryń, Jakubowo Kisielickie
23.10.201707:30 - 16:00
Gmina Stary Dzierzgoń
Przezmark, Folwark, Danilówka.
23.10.201708:00 - 10:0025.10.201713:00 - 17:00
Przezmark Domki Letniskowe, Danielówka.
25.10.201708:00 - 10:0025.10.201716:00 - 19:00
Miasto i Gmina Kisielice
Kisielice
23.10.201712:00 - 15:00
Gmina Gardeja, Gmina Stary Targ, Gmina Kisielice
Klecewo, Przęsławek, Czarne Górne, Wilkowo, Trumieje, Wracławek, Klecewo, Galinowo
24.10.201708:00 - 16:00
Gmina Mikołajki Pomorskie
Balewo, Balewko
24.10.201708:00 - 14:30
Miasto i Gmina Prabuty
Stańkowo Wieś.
25.10.201708:30 - 14:30
Prabuty ul. Żeromskiego, Zamkowa, Barczewskiego, Kwidzyńska, Rejmonta.
25.10.201712:00 - 14:0026.10.201712:00 - 14:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Jeziorany, Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Zerbuń
23.10.201709:00 - 13:00
Gmina Górowo
Dęby
24.10.201708:30 - 11:30
Miasto i Gmina Bartoszyce
Piergozy
25.10.201708:00 - 14:30
Solno, Wólka, Wola
25.10.201708:00 - 09:3025.10.201713:00 - 14:30
Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński ulica Pułaskiego
25.10.201708:30 - 12:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Lubelska
21.10.201714:30 - 22.10.2017 17:00
Olsztyn ulica Sokola
22.10.201716:00 - 21:00
Gmina Gietrzwałd, Gmina Gietrzwałd
Sząbruk
23.10.201708:00 - 24.10.2017 13:00
Unieszewo
24.10.201710:00 - 12:00
Gmina Purda, Gmina Purda
Purda
23.10.201708:00 - 25.10.2017 12:00
Patryki , Purdka , Purda Leśna
23.10.201711:00 - 25.10.2017 15:00
Gmina Dywity
Barkweda
24.10.201708:00 - 25.10.2017 11:00
Gmina Jonkowo, Gmina Jonkowo
Kajny
24.10.201711:00 - 25.10.2017 15:00
Miasto i Gmina Barczewo
Ramsowo
25.10.201708:00 - 12:00
Ramsowo
25.10.201711:00 - 15:00
Gmina Stawiguda, Gmina Stawiguda
Ruś, Zazdrość, Binduga, Bartążek
25.10.201708:30 - 13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo, Gmina Łukta
Bieniasze, Mysłaki Małe, Trokajny, Niegławki, Mysłaki, Trokajny
23.10.201707:00 - 11:0027.10.201711:00 - 15:00
Gmina Łukta
Szeląg, Tabórz, Niedźwiady, Plichta, Dąg
23.10.201707:30 - 10:0023.10.201717:00 - 19:00
Dąg
24.10.201707:30 - 09:3024.10.201716:00 - 18:30
Miasto i Gmina Morąg
Kruszewnia, Bogaczewo, Maliniak, Piłąg, Żabi Róg
23.10.201707:30 - 10:3025.10.201713:30 - 15:30
Bogaczewo, Maliniak, Piłąg, Żabi Róg
24.10.201707:30 - 10:3024.10.201717:30 - 20:00
Kruszewnia, Bogaczewo, Maliniak
25.10.201707:30 - 15:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Kajkowo ulice Orzechowa, Jeziorna, Świetlińska, Michała Kajki, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Kwiatowa, Polna, Henrykowska, Dębowa, Bukowa, Słoneczna, Brzozowa, Szafranki ulica Morelowa, Ostróda ulice Piaskowa, Dębowa.
23.10.201707:30 - 09:3023.10.201718:30 - 18:30
Gmina Olsztynek, Gmina Grunwald, Gmina Olsztynek
Tymawa, Sitno
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Morąg, Gmina Łukta
Łukta ulice Jeziorna, Ostródzka, Zagrodowa, Wąska, Kwiatowa, Mazurska.
24.10.201707:30 - 15:00
Gmina Olsztynek, Gmina Olsztynek
Jagiełek, Wilkowo
24.10.201709:00 - 13:00
Swaderki, Ząbie
24.10.201709:00 - 15:00
Kunki
25.10.201709:00 - 13:00
Gmina Gietrzwałd, Miasto i Gmina Morąg, Gmina Gietrzwałd
Łęguty, Łęgucki Młyn, Woryty.
25.10.201707:30 - 10:0026.10.201716:00 - 19:00
Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno
Dąbrówno, Kalbornia
25.10.201709:00 - 13:00
Gmina Olsztynek, Miasto i Gmina Olsztynek, Gmina Olsztynek
Łutynówko, Selwa
25.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ostróda
Reszki
25.10.201709:00 - 13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Biskupiec
Biskupiec-Kolonia Trzecia, Rozwady, Najdymowo, Rukławki
23.10.201708:00 - 17:00
Biskupiec-Kolonia Trzecia, Rozwady, Najdymowo, Rukławki
23.10.201709:00 - 17:00
Droszewo
24.10.201708:00 - 17:00
Czerwonka
24.10.201709:00 - 13:00
Droszewo
24.10.201709:00 - 17:00
Najdymowo
25.10.201708:00 - 17:00
Najdymowo
25.10.201709:00 - 17:00
Miasto i Gmina Szczytno
Olszyny, Wawrochy
23.10.201708:00 - 16:00
Romany
23.10.201709:00 - 13:00
Rudka, Czarkowy Grąd, Małdaniec, Piecuchy
25.10.201708:00 - 17:00
Rudka, Czarkowy Grąd, Małdaniec, Piecuchy
25.10.201708:00 - 17:00
Nowe Gizewo , Szczytno ulice Grudziądzka, Łomżyńska, Białostocka
25.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Nidzica
Wały, Wały, Prusowy Borek, Wawrochy
24.10.201708:00 - 17:00
Gmina Jedwabno
Piduń,
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Wielbark
Kucbork, Szymanki
24.10.201709:00 - 13:00
Lesiny Małe, Łatana Mała, Łatana Wielka, Olędry
24.10.201710:30 - 14:30
Wielbark ulice Kolonia II, Kolonia IV
25.10.201709:00 - 13:00
Gmina Dźwierzuty
Dźwierzuty ulice Szczycieńska, Polna, Kościelna, Przelotna, Grunwaldzka, Pasymska, Piaskowa
25.10.201709:00 - 13:00
Gmina Jedwabno, Gmina Wielbark
Wesołowo, Rekownica
25.10.201709:00 - 13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Pokrzywnica
Łubienica, Łubienica-Superunki
23.10.201708:00 - 14:30
Łubienica, Łubienica-Superunki
24.10.201708:00 - 16:00
Gmina Sońsk
Koźniewo-Łysaki, Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie
23.10.201708:00 - 11:00
Gąsocin, Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie
23.10.201712:30 - 15:30
Burkaty
24.10.201708:00 - 11:00
Sarnowa Góra, Drążewo
24.10.201708:30 - 14:30
Bieńki-Karkuty
24.10.201712:30 - 15:30
Gmina Karniewo
Chełchy-Chabdzyno, Chełchy Dzierskie, Chełchy-Klimki, Chełchy Kmiece, Malechy
23.10.201708:30 - 12:30
Gmina Ojrzeń, Gmina Sońsk
Bądkowo
23.10.201708:30 - 18:00
Gmina Opinogóra Górna
Kotermań
24.10.201707:30 - 11:30
Gmina Gołymin - Ośrodek
Ruszkowo
24.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Pęchcin ulice Przemysłowa, Płocka
24.10.201709:00 - 17:00
Gąski ulice Leśna, Krótka, Słoneczna
25.10.201708:00 - 15:00

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Zuzinów
23.10.201708:00 - 19:00
Miałkówek domki letniskowe
23.10.201709:00 - 14:00
Pomarzanki
25.10.201708:15 - 18:15
Gmina Łąck
Podlasie
23.10.201708:15 - 18:15
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Gostynin, Miasto i Gmina Gąbin
Strzałki, Lipa, Sałki, Ruszków, Polesie, Baby Dolne, Ryszków, Huta Zaborowska, Zaborów Stary
24.10.201708:00 - 09:3024.10.201715:30 - 16:30
Gmina Słubice, Gmina Iłów
Rybaki
24.10.201709:00 - 16:30
Gmina Nowy Duninów, Gmina Łąck, Miasto i Gmina Gąbin
Gąbin ul. Rogatki Gostynińskie, Zdwórz, Zofiówka, Golonka, Koszelówka
25.10.201708:00 - 09:0025.10.201715:00 - 16:00
Zofiówka, Koszelówka
25.10.201709:00 - 15:00
Gmina Szczawin Kościelny
Helenów Drugi
25.10.201708:00 - 18:00
Gmina Słubice
Juliszew, Zyck Nowy
25.10.201709:00 - 16:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Żychlin
Żychlin, ulica Łukasińskiego
23.10.201707:30 - 14:30
Zagroby, Kozanki
23.10.201708:45 - 16:15
Pasieka, Żychlin
24.10.201707:30 - 11:00
Pasieka
24.10.201708:00 - 14:00
Sokołówek, Żabików
25.10.201707:30 - 12:30
Dobrzelin
25.10.201709:30 - 14:30
Miasto i Gmina Kutno
Krzesin
23.10.201708:00 - 11:00
Gnojno
23.10.201711:30 - 14:30
Żurawieniec, Wierzbie
24.10.201709:00 - 11:00
Marianki
24.10.201711:30 - 14:30
Gołębiewek Nowy
25.10.201708:00 - 11:00
Nowa Wieś
25.10.201711:30 - 14:30
Gmina Łanięta
Klonowiec Wielki
23.10.201708:30 - 19:00
Łanięta
25.10.201708:30 - 19:00
Łanięta
25.10.201709:00 - 15:00
Gmina Daszyna
Łubno
23.10.201709:00 - 16:30
Miasto i Gmina Krośniewice
Krośniewice ul. Toruńska
23.10.201709:00 - 16:00
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Strzelce
Nowe Sójki, Kolonia Sójki, Sójki
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Kutno, Miasto i Gmina Łęczyca
Obidówek
24.10.201708:00 - 11:00
Gmina Witonia
Witonia
25.10.201708:00 - 16:00
Gmina Krzyżanów
Krzyżanówek
25.10.201708:15 - 16:15

Region Mława

Gmina Szydłowo, Gmina Wieczfnia Kościelna
Uniszki Cegielnia, Kołakowo, Nowa Wieś, Stacje: ES6-1452 Uniszki Ferma, ES6-18 Kołakowo ZEK, T769382 Uniszki Cegielnia PEKLIMAR, ES6-1172 Uniszki Zajazd, AES6-317 Uniszki Cegielnia-mroźnia, ES6-1665 Uniszki Cegielnia Ubojnia, ES6-1209 Uniszki Zajazd, AES6-201 Uniszki Elektrownia, AES6-58 Uniszki Sortownia, ES6-16 Żulinek REDR, AES6-48 Uniszki Wysypisko
21.10.201707:30 - 09:0021.10.201719:00 - 20:00
Gmina Wieczfnia Kościelna
Uniszki Cegielnia, Stacje, AES6-317 Uniszki Cegielnia-mroźnia, ES6-1665 Uniszki Cegielnia Ubojnia
21.10.201709:00 - 19:00
Gmina Strzegowo Osada
Strzegowo ulice Świętej Anny, Kościelna
23.10.201707:45 - 14:15
Gmina Grodziczno, Gmina Grodziczno, Gmina Rybno, Gmina Rybno
Ostaszewo
24.10.201709:30 - 15:00
Gmina Grodziczno, Gmina Grodziczno
Trzcin
25.10.201709:30 - 12:00

Region Płock

Gmina Słupno, Gmina Radzanowo, Gmina Stara Biała, Gmina Stara Biała
Gulczewo, Kobierniki, Kowalewko, Srebrna, Stara Biała, Stróżewko
23.10.201708:00 - 17:00
Gmina Bulkowo, Gmina Bulkowo
Gocłowo.
23.10.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Wyszogród
Drwały, Wilczkowo.
24.10.201708:30 - 12:30
Gmina Słupno
Rydzyno, Bielino, Wirgnia
24.10.201709:00 - 15:00
Gmina Mała Wieś
Brody Duże.
25.10.201708:30 - 12:30
Gmina Radzanowo, Gmina Bielsk
Radzanowo, Radzanowo-Dębniki
25.10.201710:00 - 14:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Świercze, Gmina Winnica
Górki Duże, Rębkowo, Kędzierzawice, Pianowo-Daczki, Pianowo-Bargły, Chmielewo
23.10.201708:30 - 12:30
Gmina Świercze, Gmina Winnica
Brodowo, Kowalewice Nowe, Brodowo-Wity, Górki-Baćki
24.10.201708:30 - 12:30
Gmina Gzy
Kęsy-Wypychy,
25.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Czajki
25.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Płońsk
Słoszewo
25.10.201708:00 - 19:00
Gmina Świercze
Ostrzeniewo, Świercze, Świercze-Siółki, Kowalewice Włościańskie, Kowalewice Nowe
25.10.201708:30 - 12:30

Region Sierpc

Gmina Brudzeń Duży
Łukoszyno, Łukoszyno Borki, Karwosieki Cholewice, Karwosieki Hydrofornia, Karwosieki Polimer, Karwosieki, Karwosieki Osiedle
23.10.201708:00 - 12:00
Siecień.
23.10.201708:00 - 14:00
Strupczewo Duże, Strupczewo, Strupczewo Sobowo, Sobowo, Głowina, Głowina Szkoła
24.10.201708:00 - 14:00
Turza Mała.
24.10.201708:00 - 14:00
Gorzechowo
24.10.201709:00 - 11:00
Rembielin
24.10.201712:00 - 14:00
Gmina Szczutowo
Blizno, Cisse, Modrzewie, Słupia.
25.10.201708:00 - 14:3026.10.201708:00 - 14:30
Cisse, Szczutowo Skład
25.10.201708:00 - 12:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Radomin, Gmina Wąpielsk
Stacje: Kierz Radzikowski: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8. Tomkowo: 1, 2, 3, 4. Kierz Półwieski: 1, 2, 3, 4. Półwiesk Mały: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Hydrofornia, MBM. Półwiesk Duży.
23.10.201708:00 - 10:0023.10.201712:00 - 16:00
Gmina Wąpielsk
Stacje Kierz Półwieski: 1, 2, 3, 4.
23.10.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Brodnica
Stacja Cielęta 3.
23.10.201710:00 - 20:00
Stacje Nowy Dwór: 1 i 2.
23.10.201710:00 - 12:0023.10.201716:00 - 20:00
Linia Sucharskiego obwód 300 dla miejscowości Brodnica ulica Aleksandrowicza.
25.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Osiedle Leśne 2 obwód 1000 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulica Żeromskiego.
23.10.201713:00 - 17:00
Gmina Brzozie
Stacje Jajkowo: 5 i PGR.
24.10.201708:00 - 16:30
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Brzozie, Gmina Grodziczno, Gmina Grodziczno, Gmina Zbiczno
Stacje: Nowy Dwór 3, Bachotek AZS, Jajkowo: 1, 2, 4, 5, 7, PGR, Owczarnia, Kuligi, Kuligi 2, Szramowo: 4, 5.
24.10.201708:00 - 10:0024.10.201712:30 - 16:30
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Mszanowo 2.
25.10.201708:30 - 16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Bobrowo
Stacja Tylice 3.
25.10.201710:00 - 20:00

Region Grudziądz

Miasto Wąbrzeźno
Wąbrzeźno ulice Żwirki i Wigury, 750-lecia Wąbrzeźna, Wspólna
24.10.201708:00 - 15:00
Wąbrzeźno ulice Żeromskiego, Matejki, 1 Maja
25.10.201708:00 - 13:00
Jarantowice, Stanisławki
25.10.201710:00 - 15:00
Gmina Radzyń Chełmiński, Gmina Książki
Blizno , Blizienko , Łopatki Polskie , Książki ulica Wiejska, Rywałd
25.10.201708:30 - 16:30
Gmina Stolno
Rybieniec
25.10.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Grudziądz, Miasto Wąbrzeźno
Wąbrzeźno ulice Targowa, Mickiewicza, 1 Maja, Żołnierza Polskiego, Mestwina, gen. Sikorskiego
25.10.201709:00 - 16:00

Region Radziejów

Gmina Bądkowo, Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁOWICZEK 2 .
23.10.201708:00 - 15:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW MOSTOWA 2 ulice Mostowa, Parkowa, Sadowa, Sosnowa .
23.10.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PALCZEWO 1 .
25.10.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SPORTOWA ulice Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Poprzeczna, Sportowa, Tężniowa, Wesoła, Wołuszewska .
23.10.201708:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK POLNA 4 ulice Blacharska, Słowackiego, Ogrodowa, Polna, Spółdzielcza, Żytnia .
24.10.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKIBIN 2 OBWÓD 200 .
23.10.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 7 .
23.10.201709:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW MARCHLEWSKIEGO 1 ulice Dolna, Niska, Odjezdna, Parkowa, Polna, Rynek, Szewska, Toruńska, Zielona, Żytnia .
24.10.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW MEPROZET OBWÓD 500 .
25.10.201709:00 - 13:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KWIATKOWO 1, 2, 3, 4, WIATRAKI, JARANOWO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, WIATRAKI. WYSOCIN 1, 2, 3, 4, 5, 6. WYSOCINEK 1 ,2. BĄDKOWO 1 MŁYN, 2, 3, 7, 8, POM, GOSPODA, PE, PZZ, BĄDKÓWEK 3, PRZETWÓRNIA ROŚLIN OLEJSTYCH. ŻABIENIEC 1, 3. TOPORZYSZCZEWO 1, STASIN, KUJAWKA 1, 2, 4, 5 .
24.10.201708:00 - 11:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KALINOWIEC 1, 2, 3, WIATRAKI. TOPORZYSZCZEWO 2. ŁÓWKOWICE 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8. WÓJTÓWKA 1, 2, 4 .gmina wiejska Bądkowo
25.10.201708:00 - 12:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KRUSZYNEK KOLONIA 1 .
24.10.201708:00 - 15:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BIERZYN 3 .
24.10.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC POM ulica Strażacka .
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZAGAJ 3 .
24.10.201709:00 - 14:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KOMOROWO 1 .
25.10.201708:00 - 15:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej JANOWICE 1, 2, 3, 4, TADZIN 1, 2, 3, KAŁĘCZYNEK 1, 2, 3, 5, MOP KAŁĘCZYNEK AUTOSTRADA, ZOSIN, PRZYWIECIERZYN 1, 2 .
25.10.201708:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 27 .
25.10.201708:00 - 15:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GALONKI 1 OBWÓD 100 .
25.10.201708:00 - 14:30
Gmina Topólka, Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TORZEWO 3, 4, 5 .
25.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski, Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SANATORIUM MON ulice Mickiewicza, Norwida, Konopnickiej, Łokietka, Dembickiego .
25.10.201708:00 - 16:00

Region Rypin

Gmina Chrostkowo
Stacja Lubianki 1
23.10.201708:00 - 09:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Płomiany 1, 2
23.10.201708:00 - 11:00
Gmina Skępe
Stacja Łąkie 19
23.10.201708:00 - 13:30
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Głowińsk 2 obwód 100 kierunek Piekiełko
23.10.201708:00 - 25.10.2017 12:00
Gmina Rogowo, Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 8
23.10.201708:30 - 14:30
Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 9
23.10.201710:00 - 11:00
Stacja Okalewo 4
23.10.201711:30 - 12:30
Stacja Okalewo 5
23.10.201713:00 - 14:00
Stacja Okalewo 11
24.10.201710:00 - 11:00
Gmina Czernikowo
Stacja Liciszewy 3 obwód 200 kierunek linia WN.
24.10.201708:30 - 15:00
Gmina Wielgie
Stacja Nowa Wieś 2 k/Wielgiego
25.10.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Chodorążek 2 obwód 200 kierunek Boniewicz.
25.10.201708:30 - 11:30

Region Toruń

Gmina Łysomice, Gmina Łubianka
Stacje Tylice 3, Zakrzewko 1, 4,Ostaszewo Wieś 2, Ostaszewo PGR, Ostaszewo 1, 5 GPRD, WPRD
21.10.201708:00 - 16:00
Stacja Brąchnowo 6 Brąchnowo ulice Trakt Pocztowy, Wesoła, Kowróz
24.10.201708:30 - 14:30
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Lubicka 2 Toruń ul. Szosa Lubicka CPN SHEL , firma TRYTON, salon HYUNDAI
21.10.201714:00 - 18:00
Gmina Wielka Nieszawka, Gmina Lubicz
Stacje Lubicz 14 Szkoła , Lubicz 1, 9, 15, 25, 27, 32, 39, 41 Lubicz Dolny ulice Tulipanowa, Topolowa, Toruńska, Akacjowa, Konwaliowa, Sosnowa, Kolejowa, Różana, Liliowa, Mostowa, Szkolna, Dworcowa, Krótka, Narcyzowa, Niezapominajki, Grębocin ulica Toruńska, Toruń ulice Tulipanowa, Sieradzka, Augustowska, Płocka, Lubicka, Sopocka, Zamojska, Częstochowska, Wielka Nieszawka ulica Szkolna Lubicz Dolny ulice Mostowa, Sadowa, Ogrodowa, Grębocka, Kortowa, Dworcowa, Toruńska, Tenisowa, Lubicz Górny ulica Sportowa
23.10.201707:00 - 16:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Grzegorz 1
23.10.201707:00 - 11:30
Stacja Browina 7 Browina ulice Boczna, Krótka, Chełmża ulica Wincentego Witosa
23.10.201709:00 - 14:30
Stacja Januszewo 2
24.10.201707:00 - 11:30
Stacja Sławkowo 3
24.10.201707:00 - 11:30
Stacja Browina 6
25.10.201707:30 - 11:30
Gmina Obrowo
Stacje Obrowo 14, Kawęczyn 4 Kawęczyn , Obrowo ulice Leśna, Warszawska, Brzozowa, Sosnowa
23.10.201708:00 - 15:00
Stacja Szembekowo 2 Głogowo ulica Owocowa, Łążynek , Szembekowo ulica Owocowa
25.10.201708:30 - 14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Rozgarty 13 Rozgarty , Stary Toruń ulice Storczykowa, Paproci, Rumiankowa, Azaliowa, Długa, Liliowa
23.10.201708:00 - 12:00
Stacja Czarne Błota 3 obwód kierunek Zarośla Cienkie
23.10.201708:30 - 11:30
Stacja Rzęczkowo 7 obwód kierunek Poczta
23.10.201711:00 - 14:30
Stacja Pędzewo 4 Pędzewo , Zławieś Wielka ulica Długa
24.10.201708:00 - 15:00
Stacja Rozgarty 1 kierunek lotnisko ul. Grzybowa, Maślacza, Pieczarkowa, Sowia
24.10.201709:30 - 14:30
Stacja Czarne Błota 20 Czarne Błoto ulice Leśna, Leśna Osada
25.10.201708:30 - 14:30
Gmina Łubianka
Stacja Pigża 5 obwód kierunek Świerczyny
23.10.201708:30 - 12:00
Gmina Ciechocin
Stacje Elgiszewo 5, 8, 9, 14
24.10.201708:30 - 13:30
Stacja Ciechocin 7
25.10.201708:00 - 12:00
Stacje Rudaw 7, 8, Nowogród 8, 9, Kamienny Smug 1, 2, 3, 4
25.10.201708:30 - 14:30
Stacja Ciechocin 9
25.10.201712:00 - 16:00
Gmina Łysomice
Stacja Kamionki Małe 1 obwód 200 kierunek Kamionki Duże
24.10.201708:30 - 14:30
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Srebrniki 6
25.10.201707:30 - 11:30
Gmina Wielka Nieszawka
Stacje Wielka Nieszawka 3, 12, Cierpice 2, 3 Cierpice ulice Leśna, Bydgoska, Szkolna, Zakątek, Mała Nieszawka ulica Bydgoska, Wielka Nieszawka ulice Szkolna, Zielona
25.10.201707:30 - 17:30
Stacja Cierpice 6 Dybowo
25.10.201708:00 - 13:00
Gmina Wielka Nieszawka, Miasto i Gmina Toruń
Cierpice 1, 5, 7, 11, 12 Cierpice ulice Szkolna, Bydgoska, Ogrodowa, Krótka, Zakole, Kolejowa, Parkowa, Leśna, Pocztowa, Cicha, Spokojna, Środkowa, Wielka Nieszawka ulica Szkolna
25.10.201707:30 - 09:3025.10.201715:30 - 17:30

Region Włocławek

Gmina Lubień Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Lubień GS, Lubień Gorzelnia, Narty 3, 6, Kreisel, Elmar-Mais
21.10.201708:00 - 14:00
stacja Kłóbka 1 obwód 100
25.10.201708:30 - 14:30
Gmina Brześć Kujawski
Aleksandrówek, Aleksandrowo
23.10.201708:30 - 11:30
Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek stacja Kosmos obwód 600
23.10.201708:30 - 11:00
Włocławek stacja P2/3 obwód 300
23.10.201710:00 - 14:00
Gmina Chodecz
Gawin, Mielinek, Mielno
23.10.201710:00 - 14:00
Brzyszewo, Wola Adamowa, Lubieniec, Micielno
24.10.201707:00 - 09:0024.10.201714:00 - 16:0025.10.201707:00 - 09:0025.10.201714:00 - 16:0026.10.201707:00 - 09:0026.10.201714:00 - 16:0027.10.201707:00 - 09:0027.10.201714:00 - 16:00
Gmina Osięciny, Gmina Brześć Kujawski
Miechowice, Miechowice Duże, Falborz-Kolonia, Falborz, Nowe Miechowice, Konary
24.10.201708:30 - 11:30
Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Lubień Kujawski
stacja Lubień Plac Wolności obwód 200
24.10.201708:30 - 14:30
Gmina Choceń, Miasto i Gmina Kowal
Czerniewice 3 obwód 300
24.10.201709:30 - 13:30
Gmina Choceń
stacja Choceń Polna 2 obwód 200
24.10.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kowal
Grodztwo 2 obwód 300
25.10.201709:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie