Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Jantarowa, Łamana
26.04.201709:00 - 15:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Stolarska 21
25.04.201708:15 - 15:30
Miasto Rumia
Grunwaldzka 89 do 137 - numery nieparzyste, Grunwaldzka 44 do 114 - parzyste, Zbożowa, Owsiana, Żytnia, Dunikowskiego od 42 do końca, Sędzickiego, Parkowa 2 do 10 - parzyste, Zakopiańska 29 do 39,
28.04.201709:00 - 12:00

Region Kartuzy

Gmina Dziemiany
Dziemiany Stolarnia, Dziemiany ul. 3-go Maja, 8-go Marca, Dworcowa, Potulicka, Jeniecka, Kaszubska, Krótka, Ogrodowa, Sobótki, Wyzwolenia, Wąska, Tartaczna, Sengera, Łąkowa, Harcerska, Kopernika, Kowalska, Górna, Partyzantów.
25.04.201708:00 - 17:30
Dziemiany Tartak, Dziemiany Rzuno, Piechowice 4, Dziemiany Oczyszczalnia, Zarośle.
25.04.201708:00 - 10:3025.04.201715:00 - 17:30
Trzebuń wybudowanie pod Sominy, Dywan, Rozwalewo, Żabowo.
26.04.201708:00 - 14:00
Dziemiany ul. 8-go Marca, Wyszyńskiego, Kaszubska, Łąkowa, Polna Raduńska, Robotnicza, Słoneczna, Sobótki, Wybickiego, Wyzwolenia, Wąska, Górna.
27.04.201708:00 - 17:30
Raduń Stolarnia. Kalwaria.
27.04.201708:00 - 10:3027.04.201715:00 - 17:30
Borsztal, Lampkowo, Lampkowo Stawy, Trzebionko
28.04.201708:00 - 14:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Karłowo Góra, Skoczkowo, Skoczkowo Kostkowo, Skoczkowo Domki, Mściszewice Osiedle Leśne
26.04.201708:00 - 13:00
Tuchlino, Tuchlino Hydrofornia, Tuchlino Stolarnia, Tuchlino Kurniki, Tuchlino Bagna, Karłowo, Karłowo Wąwóz, Karłowo Szosa, Karłowo Góra.
28.04.201708:00 - 13:00
Gmina Żukowo
Banino ul. Orzechowa, Klonowa, Księżycowa, Leśna, Lipowa, Lodowa, Pogodna, Sportowa, Wiosenna, Cedrowa, Dębowa, Goździkowa, Sosnowa, Żeglarska, Cyprysowa, Diamentowa, Jagodowa, Jaśminowa, Kolejowa, Lawendowa, Świerkowa, Kościelna, Lotnicza.
26.04.201708:00 - 10:3026.04.201715:30 - 18:00
Gmina Karsin
Wiele ul. Chełmicka, Chojny, Derdowskiego, Wryczy.
27.04.201708:30 - 14:00
Gmina Nowa Karczma
Nowa Karczma ul. Gdańska, Majkowskiego, Dębowa, Jeziorna, Kartuska, Kościerska, Starogardzka, Sosnowa, Szkolna, Dębowa, Brzozowa, Rajska, Lubieszynek, Lubieszynek Tartak, Lubieszynek Wybudowanie, Horniki Dolne, Skrzydłówko, Zimne Zdroje.
28.04.201708:00 - 11:00
Gmina Chmielno
Kożyczkowo
29.04.201708:00 - 12:00

Region Starogard Gdański

Gmina Kaliska, Gmina Osieczna
JASTRZĘBIE, CZARNA WODA, KAMIENNA, LEŚNA, STAROWIEJSKA, PIOTRA SZTURMOWSKIEGO
25.04.201708:00 - 15:00
Gmina Lubichowo
ZIELONA GÓRA
25.04.201708:30 - 13:0026.04.201708:30 - 13:30
Gmina Stara Kiszewa
CHWARZNO
25.04.201709:00 - 15:00
Kobyle
28.04.201708:00 - 11:30
Gmina Morzeszczyn
LIPIA GÓRA
26.04.201710:00 - 13:30
Gmina Skarszewy
Więckowy, Zamkowa Góra, Junkrowy, Malary, Deka, Głodowo
27.04.201707:30 - 09:0027.04.201713:30 - 15:30
Gmina Bobowo
Jabłówko
27.04.201708:00 - 13:00
Gmina Skarszewy, Gmina Starogard Gdański
JANIN ,OBOZIN, TRZCIŃSK
27.04.201708:00 - 09:0027.04.201715:00 - 16:00
Gmina Bobowo, Gmina Starogard Gdański
JABŁOWO, BOBOWSKA od 1 do 7 JABŁÓWKO
27.04.201709:00 - 12:30
Gmina Smętowo Graniczne
FRĄCA
28.04.201709:00 - 16:00
Gmina Czarna Woda
CZARNA WODA, POLNA , SŁONECZNA , STAROGARDZKA , WIŚNIOWA
28.04.201711:00 - 15:00

Region Tczew

Gmina Pruszcz Gdański
Wiślinka .Ulica Sobieszewska ,Piaskowa oraz Łąkowa 17
25.04.201708:00 - 15:00
Gmina Tczew
Tczew .Ulica Chrobrego
25.04.201708:00 - 14:00
Malenin . Ulica Sadowa , Krótka ,Długa oraz Miłobądz ulica Szkolna.
29.04.201708:30 - 14:30
Gmina Suchy Dąb
Koźliny P G R i S N S
26.04.201708:00 - 09:0026.04.201716:00 - 18:00

Region Wejherowo

Gmina Choczewo
LUBIATOWO ul. BRZOZOWA , POLNA , SPACEROWA, HARCERSKA, ZUCHÓW, ,BOSMAŃSKA, LAWENDOWA.
25.04.201708:30 - 13:30
Gmina Wicko
KOPANIEWO LEŚNO ulica: NA WZGÓRZU, SŁONECZNA, TOPOLOWA.
25.04.201708:30 - 14:30
Gmina Władysławowo
Bielawskie Błota, Ostrowo, Karwia.
26.04.201708:00 - 09:3026.04.201716:30 - 18:00
Karwia Biwak, Zajazd, Działki.
26.04.201708:00 - 18:00
Gmina Szemud, Gmina Żukowo
DOBRZEWINO ulica: CHŁOPSKA, OSIEDLE "TUCHOMEK", POGODNA, RATANOWA, SPACEROWA,T URYSTYCZNA TUCHOM ulica: JEZIORNA, TUCHOMEK, WCZASOWA, WIDOKOWA, WODNA; WARZNO: DOMEK LETN.
26.04.201708:30 - 14:30
Gmina Puck
POŁCHOWO ulica: GÓRSKA, ŁĄKOWA, NOWA, PSZENNA, SPOKOJNA, ŚWIĘTEJ AGATY, ŻYTNIA.
27.04.201708:30 - 12:30
OSŁONINO ulica: GÓRSKA, LEŚNA, MŁYŃSKA, MORSKA, SZKOLNA, TĘCZOWA.
27.04.201712:00 - 14:30
POŁCZYNO ulica Pucka.
28.04.201708:30 - 14:30
Gmina Luzino
WYSZECINO ul. OFIAR STUTTHOFU 20 ,5 , WRZOSOWA 9, 10, 11, 15, 17.
29.04.201708:00 - 12:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Dobrzyca
Karminek 1 do 9
25.04.201707:30 - 14:00
Karmin. Karminek, Karminiec
25.04.201707:30 - 08:3025.04.201713:00 - 14:00
Gmina Żerków
Stęgosz 72 do 97
25.04.201708:30 - 12:30
Gmina Zduny k. Krotoszyna
Chachalnia ul. Zdunowska nr. 7,9 ul. Łąkowa nr. 4 ul. Kręta nr. 11,20
25.04.201709:00 - 13:00
Gmina Żerków, Miasto Jarocin
Hydrofornia Pawłowice
26.04.201707:00 - 18:0027.04.201707:00 - 18:0028.04.201707:00 - 18:00
Łuszczanów ul. Leśna , Długa 1 do 48, Wilkowyja Osiedle Zdrój, Hydrofornia Pawłowice
27.04.201707:00 - 08:0027.04.201717:00 - 18:00
Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Obra, Nowa Obra
26.04.201708:00 - 15:00
Gmina Czermin
Broniszewice
27.04.201708:30 - 12:30
Gmina Gizałki
Białobłoty od 22 do 30
28.04.201709:45 - 14:15
Miasto i Gmina Pleszew
Sośnica 1 do 12
28.04.201712:30 - 14:30

Region Kalisz

Miasto Kalisz
Kalisz ul. Częstochowska 59 69 77 Hotel Seven Hurtownia Osiedle Amelia
26.04.201709:00 - 14:00
Gmina Godziesze Wielkie
Borek ul. Działkowa 47-67, Borek 73-75
27.04.201709:30 - 29.04.2017 12:00
Borek ul. Polna 12-34
27.04.201712:00 - 14:30
Borek ul Wesoła 1-27, ul. Słoneczna 1-26, ul. Radosna 2-9, Borek 50, 56h
28.04.201709:30 - 12:00
Borek ul. Działkowa 1-7 ul. Kaliska 17-55
29.04.201709:00 - 16:00
Gmina Opatówek
Tłokinia Mała 1-28
27.04.201709:30 - 12:00
Gmina Żelazków
Kol. Skarszewek 12-22a
27.04.201709:30 - 12:00
Kobierno 1-25 Dębe 78a-79b
27.04.201712:00 - 14:30
Słoneczna 3-16a Kobierno 23a
27.04.201712:00 - 14:30
Szkurłaty 1-20
27.04.201712:00 - 14:30
Warszówka 61-75 , działki budowlane
28.04.201709:30 - 12:00
Kol. Skarszewek 1-11, 2-10, Skarszewek 40,41
28.04.201712:00 - 14:30
Gmina Blizanów
Lipe 1-5, 21-28, 31-34, 41-44, Kościół, Sklep, Szkoła, OSP, Ujęcie wody
28.04.201708:30 - 11:00
Gmina Gołuchów
Głóski 1-29
28.04.201709:30 - 12:00
Gmina Nowe Skalmierzyce
Żakowice 1-11a
28.04.201712:00 - 14:30

Region Kępno

Miasto i Gmina Międzybórz
Niwki Książęce 7 - 12
25.04.201709:00 - 11:00
Gmina Sokolniki
Pichlice 1 - 18, Kościół, Parcele 1 - 7, 11 - 13
25.04.201711:00 - 14:30
Gmina Galewice
Kaźmirów 18 - 29, Pędziwiatry 18 - 20
26.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Wieruszów ul. Teklinowska 5 - 21 (numery nieparzyste)
26.04.201709:00 - 11:00
Gmina Bralin, Gmina Kępno
Borek Mielęcki 27 - 30, Mielęcin 1, 2, 2A
27.04.201709:00 - 13:00
Gmina Bolesławiec, Gmina Łęka Opatowska
Klasak nr 1 do 10 , 12, 14, 15, 16, Siemianice Wesoła , Bolesławiec Oczyszczalnia
28.04.201709:00 - 14:00

Region Koło

Gmina Wierzbinek
Helenowo
25.04.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Kłodawa
Krzewata
26.04.201709:00 - 14:00
Miasto Koło
Przedszkole Ul. Piaski ZK- 6437
26.04.201712:00 - 13:00
Gmina Olszówka
Olszówka
27.04.201710:00 - 14:00
Gmina Grzegorzew
Grzegorzew ul. Księdza Starkiewicza złącze 2997
27.04.201712:00 - 13:30
Gmina Kościelec
Ruszków
28.04.201709:00 - 15:00

Region Konin

Gmina Kramsk
Patrzyków, Święte.
25.04.201709:00 - 13:00
Gmina Stare Miasto
Żdżary, Żdzary Piekło.
25.04.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Rychwał
Grochowy
25.04.201709:00 - 13:00
Miasto Konin
Konin ul. Zakładowa nr 13a, 18 i 20
25.04.201715:00 - 18:00
Gmina Konin
K-n ul. Hirszfelda nr 5 do 15
26.04.201708:00 - 09:00
Gmina Skulsk
Nowa Wieś
26.04.201710:00 - 12:00
Miasto i Gmina Kleczew
Adamowo.
26.04.201710:00 - 12:00
Gmina Krzymów
Paprotnia, Tury.
28.04.201709:00 - 14:00
Gmina Rzgów
Rumin
28.04.201712:00 - 14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Ostrów Wielkopolski
Karski ul. Akacjowa 1 do 25 b, 10 do 16
26.04.201709:00 - 10:00

Region Turek

Miasto i Gmina Tuliszków
Krępa
25.04.201709:00 - 13:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Miasto i Gmina Bytów
Rzepnica 1, Rzepnica IV, Rzepnica Suszarnia, Rzepnica Osiedle II, Jeleń
25.04.201708:00 - 09:3025.04.201713:00 - 14:30
Pomysk Wielki Wieś, Pomysk Wielki Elbergi, Pomysk Wielki Gospodarstwo, Pomysk Wielki Jezioro,
25.04.201708:30 - 14:00
Sominy Wieś, Sominy Osiedle, Sominy Ośrodki Wczasowe,
26.04.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Miastko
Czarnica, Czerniczka, Kramarzynki, Ostrów Młyn, Podgórze GSM, Podgórze III, Popowice 1, Popowice II, Popowice III, Popowice IV, Popowice 5, Role Wybudowanie, Turowo, Turowo Hydrofornia, Turowo Wybudowanie, Wałdowo, Wałdowo Wybudowanie,
26.04.201709:00 - 13:00
Wołcza Wielka Gospodarstwo
27.04.201708:30 - 08:3028.04.201708:30 - 17:30
Wołcza Wielka Wieś, Wołcza Wielka Kolonia
27.04.201708:30 - 11:30

Region Człuchów

Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ul. Długa od nr 5 do 13, ul. Sportowa od nr 1 do 6
26.04.201709:00 - 12:30
Gmina Przechlewo
Przechlewo ul. Szkolna nr 24, 26, 28
26.04.201710:00 - 14:3027.04.201709:00 - 13:00
Gmina Rzeczenica
Rzewnica działka 1563
28.04.201715:00 - 19:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Czaplinek
Kluczewo
09.05.201712:00 - 14:00
Gmina Wierzchowo
Będlino
25.04.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Złocieniec
Darskowo 26
26.04.201709:00 - 12:30

Region Kołobrzeg

Miasto i Gmina Gościno
Pobłocie Małe
25.04.201708:00 - 14:00
Pobłocie Wielkie PGR
25.04.201708:00 - 16:00
Gmina Ustronie Morskie
Ustronie Morskie, ul. Targowa 28A, dz. 371 przez 4
26.04.201709:00 - 13:00
Sianożęty, ul. Jaśminowa
27.04.201709:00 - 13:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Koszalin ul. Władysława IV-go Ogródki Działkowe
25.04.201708:00 - 14:00
ul. Konstytucji 3-go Maja od nr 33 do 35, Krakusa i Wandy od nr 2 do 110
26.04.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Polanów
Krąg
26.04.201708:00 - 16:00
Może wystąpić obniżone napięcie u odbiorców.
26.04.201708:00 - 27.04.2017 17:00
Gmina Manowo
Solno
26.04.201709:00 - 14:00
Gmina Biesiekierz
Stare Bielice od nr 70 do 73
28.04.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Bobolice
Kurowo 3 do 7, 12, 48 do 52
28.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Darłowo
Wicie ul. Słoneczna
28.04.201709:00 - 14:00

Region Lębork

Miasto Lębork
Lębork ulica Obrońców Wybrzeża
29.04.201708:00 - 11:00
Gmina Czarna Dąbrówka
Czarna Dąbrówka złącze numer 03-0453-300-05
29.04.201709:00 - 12:00

Region Słupsk

Miasto Słupsk
Słupsk ul. Gancarska 5
26.04.201708:00 - 15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Międzylesie nr 7, 16.
28.04.201708:30 - 13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Lelkowo
Jarzeń Głębock, Szarki
25.04.201708:00 - 11:0025.04.201713:00 - 19:0026.04.201708:00 - 11:0026.04.201717:00 - 19:00
Lelkowo, Kwiatkowo
27.04.201708:00 - 10:0027.04.201715:00 - 17:00
Kwiatkowo Kolonia
27.04.201710:00 - 15:00
Grabowiec, Głębock Kolonia
28.04.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Braniewo
Krasnolipie, Grzędowo, Jachowo Kolonia , Krasnolipie Kolonia
28.04.201708:00 - 10:0004.05.201708:00 - 10:00
Gmina Lelkowo, Miasto i Gmina Braniewo
Krasnolipie, Jachowo Kolonia , Krasnolipie Kolonia
28.04.201710:00 - 17:0004.05.201710:00 - 17:00

Region Elbląg

Gmina Markusy
Markusy od 50 do 58, Zdroje 1, Zwierzyńskie Pole od 16 do 21
25.04.201707:00 - 15:00
Gmina Milejewo
Majewo od 1 do 23, 56, 58, 59, działki 147 i 350
25.04.201709:00 - 13:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Nowa Wieś ulice Neptuna, Merkury, Polarna i Andromedy
27.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Lubawa
Rakowice numery domów, 2, oraz od 24 do 29
29.04.201709:00 - 13:30

Region Kętrzyn

Gmina Kolno
Kabiny od numeru 33 do 37 i 65,
26.04.201708:30 - 12:00
Gmina Barciany
Barciany ul. Sportowa, Wiosenna,
27.04.201708:30 - 10:00

Region Kwidzyn

Miasto i Gmina Prabuty
Gonty kol. Górowychy, Górowychy Małe.
28.04.201709:00 - 14:00
Julianowo, Antonin.
26.04.201708:30 - 14:30
Gmina Gardeja, Gmina Kwidzyn
Licze kol. Albertowo, Mary, Morawy, Bronno, Nowa Wioska Osiedle.
25.04.201708:00 - 14:00
Gmina Dzierzgoń
Stanowo.
25.04.201709:00 - 14:00
Jasna.
27.04.201708:30 - 10:00
Gmina Stary Targ
Nowy Targ 35
27.04.201709:00 - 16:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Kochanówka
25.04.201711:00 - 14:00
Suryty działki nr 28/14, 15
28.04.201708:00 - 13:00

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn
ulica Kościuszki 78/82
27.04.201716:00 - 20:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Ostróda
OSTRÓDA UL. BRZEGOWA, LAZUROWA, LETNIA, PAUZEŃSKA ,TĘCZOWA, ASNYKA, SEMBRZYCKIEGO, PERSKA. REJA, KOCHANOWSKIEGO
25.04.201708:00 - 13:30
Ornowo
26.04.201709:00 - 14:00
Kątno
28.04.201708:00 - 14:00
Gmina Świątki
Łumpia, Kalisty
25.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Morąg
LUBIN
25.04.201709:00 - 12:00
MORĄG UL. ŚLĄSKA
27.04.201709:00 - 13:00
Królewo, Kalnik, Zbożne
28.04.201708:00 - 14:00
Gmina Dąbrówno
Dąbrówno Osiedle Mieszkaniowe
26.04.201709:00 - 13:00
Gmina Małdyty
Surzyki Wielkie
26.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Miłomłyn
Miłomłyn ul. Okrężna, Tartaczna, Kwiatowa, Rynkowa. Krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
27.04.201707:30 - 14:30
Gmina Grunwald
Dylewo
28.04.201709:00 - 11:30

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno
przerwa do 5minut Szczytno ulice Lwowska Leśna , Osiedleńcza Buczka Wyszyńskiego Słoneczna Warmińska , Powstańców Warszawy, Kasztanowa Słonimskiego
25.04.201707:00 - 09:0028.04.201713:00 - 15:00
Olszyny Płozy
25.04.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Nidzica
Napiwoda
26.04.201708:30 - 14:30
Gmina Olsztynek
Lipowo Kurkowskie
28.04.201709:00 - 12:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Gołymin - Ośrodek
WOLA GOŁYMIŃSKA stacja S2-1394
25.04.201708:00 - 13:00
Gmina Ojrzeń
OBRĄB stacja S2-2495
25.04.201708:00 - 09:00
LUBERADZ, LUBERADZYK, BARAKI, OBRĄB
28.04.201713:00 - 16:00
Gmina Karniewo
MALECHY stacja S2-439 obwód kierunek Ośnica
25.04.201708:30 - 14:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Płocochowo , stacja trafo S2-1862
26.04.201708:00 - 14:00
Osiek Górny III , stacja trafo S2-2449
27.04.201708:00 - 14:00
Gmina Opinogóra Górna
DŁUGOŁĘKA, KLONOWO, REMBOWO, REMBÓWKO
27.04.201707:30 - 08:3027.04.201713:00 - 14:30
Miasto i Gmina Ciechanów
stacje trafo : Kargoszyn S2-330 , Kargoszyn MBM S2-331 , Ciechanów Kącka S2-1573 , Ciechanów Gruduska S2-2477 , Ciechanów Przasnyska S2-1519 , S2-2037 , S2-333.
27.04.201707:30 - 08:3027.04.201714:30 - 15:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gąbin
Gąbin ulica Rogatki Żychlińskie stacja S4-1049
25.04.201708:00 - 14:00
Gąbin ulica Rogatki Żychlińskie, stacja S4-1049
25.04.201708:00 - 14:00
Stary Kamień stacja S4-501
26.04.201708:00 - 14:00
Stary Kamień stacja S4-501
26.04.201708:00 - 14:00
Grabie Polskie stacja T740562
28.04.201708:00 - 16:00
Gmina Iłów
Giżyczki Nastole stacja S4-310 obwód kierunek Brzozów
25.04.201709:00 - 14:00
Gmina Łąck
Grabina stacja T740012
26.04.201708:15 - 16:15
Gmina Sanniki
Wólka Niska stacja S4-1083
27.04.201708:00 - 11:00

Region Kutno

Gmina Oporów
Samogoszcz
25.04.201707:30 - 13:30
Gmina Dąbrowice
Witawa
25.04.201708:15 - 15:0026.04.201708:15 - 15:0002.05.201708:15 - 15:1504.05.201708:15 - 15:15
Żakowiec
28.04.201708:15 - 15:00
Gmina Krzyżanów
Brony, Ktery, Kuchary, Marcinów, Siemienice, Siemieniczki, Wyręby Siemienickie
25.04.201709:00 - 17:00
Gmina Witonia
Gajew
26.04.201708:30 - 14:00
Miasto i Gmina Kutno
Kutno, ulica Siemiradzkiego
27.04.201708:30 - 18:30

Region Mława

Gmina Lubowidz
S6-857 Przeródki
25.04.201707:30 - 15:00
Miasto i Gmina Żuromin
Żuromin ulice Wiatraczna, Olszewska, Parafialna, Okopowa
25.04.201707:45 - 08:45
Rzężawy ulica Leśna
25.04.201711:30 - 14:30
Wólka Kliczewska ulice Szreńska, Bagienna, Olszewo ulica Żuromińska, Kliczewo Duże ulice Wspólna, Długa, Kosewo ulice Dębowa, Topolowa, Wierzbowa, Kliczewo Małe ulice Nowa, Szkolna, Wspólna , Stacje , AES6-276 Kliczewo Duże Ferma , T769377 Kliczewo Duże Ferma Drobiu 2
27.04.201707:45 - 12:30
Gmina Radzanów
Zgliczyn Witowy
25.04.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Bieżuń, Gmina Szreńsk
Bielawy Gołuskie
25.04.201709:00 - 13:00
Gmina Kuczbork - Osada
Stacja ES6-1366 Nowa Wieś Hydrofornia
25.04.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Mława, Gmina Lipowiec Kościelny, Gmina Iłowo - Osada
Dwukoły , Lewiczyn
25.04.201710:15 - 14:15
Miasto i Gmina Żuromin, Miasto i Gmina Mława, Gmina Szydłowo, Gmina Radzanów
Olszewo ulice Krótka, Osiedlowa, Żuromińska, Łąkowa, Dębsk ulice Centralna, Bagienna, Ogrodowa, Polna, Bońkowo Kościelne , stacje , AES6-277 Ferma Dębsk , T769354 Elektrownia Wiatrowa Olszewo , Wólka Kliczewska ulice Szreńska, Bagienna , Kliczewo Duże ulice Wspólna, Długa, Kosewo ulice Dębowa, Topolowa, Wierzbowa, Kliczewo Małe ulice Nowa, Szkolna, Wspólna , Stacje , AES6-276 Kliczewo Duże Ferma , T769377 Kliczewo Duże Ferma Drobiu 2
25.04.201712:30 - 14:0027.04.201712:30 - 14:00
Olszewo ulice Krótka, Osiedlowa, Żuromińska, Łąkowa, Dębsk ulice Centralna, Bagienna, Ogrodowa, Polna, Bońkowo Kościelne , stacje , AES6-277 Ferma Dębsk , T769354 Elektrownia Wiatrowa Olszewo
26.04.201707:45 - 14:00
Gmina Grodziczno
Straszewy , Trzcin , Stacje , T769344 Elektrownia fotowoltaiczna Mroczno , ES6-1600 Mała Elektrownia Wodna
26.04.201708:15 - 12:15
Miasto i Gmina Mława
Stacje , AES6-8 PKS Mława , AES6-14 REDP Mława
26.04.201708:30 - 10:00
Miasto i Gmina Bieżuń
Stawiszyn-Łaziska
26.04.201709:00 - 11:00
Bieżuń ulice Płocka , Wąska , Chabrowa
26.04.201712:00 - 14:00
Małocin
28.04.201709:00 - 12:00
Gmina Rybno
Naguszewo , Kolonia Groszki
27.04.201708:30 - 12:30
Nowa Wieś
28.04.201708:45 - 14:4502.05.201709:00 - 14:00
Gmina Płośnica
Jabłonowo
28.04.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Działdowo
Pierławki Małe
28.04.201708:30 - 12:30

Region Płock

Gmina Mała Wieś
Liwin, Rąkcice
25.04.201708:00 - 15:00
Gmina Bodzanów
Niesłuchowo
25.04.201708:30 - 13:30
Leksyn.
26.04.201708:30 - 12:30
Wiciejewo.
27.04.201708:30 - 14:30
Garwacz.
28.04.201709:00 - 13:00
Gmina Radzanowo
Otolino S1-875
25.04.201709:00 - 15:00
Boryszewo Nowe.
28.04.201708:00 - 11:00
Gmina Stara Biała
Stara Biała S1-742
25.04.201709:00 - 13:00
Biała Parcele.
26.04.201711:00 - 15:00
Kobierniki.
27.04.201708:30 - 10:30
Kobierniki.
27.04.201708:30 - 10:30
Maszewo Duże ul. Leśna, Jaworowa.
27.04.201712:00 - 14:00
Trzepowo.
28.04.201708:30 - 10:30
Dziarnowo.
28.04.201712:00 - 14:00
Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Czerwińsk N/Wisłą S1-707 obwód kierunek Szkoła
26.04.201708:00 - 14:00
Czerwińsk N/Wisłą S1-707 obwód kierunek Gmina
27.04.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Wyszogród
Wyszogród ul. Niepodległości i przyległe.
27.04.201710:00 - 14:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
stacja trafo S7-109 Potyry obwód kierunek Wieś.
25.04.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Joniec
Cieksyn Żołędowo , Nowosiółki , Nowosiółki Cieksyn , Wiktorowo .
25.04.201712:00 - 14:00
Miasto i Gmina Nasielsk
stacja trafo S7-387 Radzymin obwód kierunek LAS.
26.04.201708:00 - 12:00
Żołędowo , Tomaszewo .
26.04.201712:00 - 14:00
Żołędowo ,Cieksyn Żołędowo , Nowosiółki , Tomaszewo , Wiktorowo.
28.04.201708:00 - 15:00
Gmina Baboszewo
stacja trafo S7-1380 Sokolniki obwód kierunek WIEŚ.
27.04.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Płońsk
stacja trafo S7-1213 , Płońsk ulica Młodzieżowa nr 3A ,5,7,9,11 , SKLEP- Lewiatan- GRAM , Szkoła Specjalna ulica Młodzieżowa , Garaże ulica Wieczorków 6A , Baza Spółdzielni Mieszkaniowej ulica Zacisze 7A , Przedszkole ulica Zacisze 6 .
28.04.201708:00 - 14:00

Region Sierpc

Gmina Staroźreby
Przedbórz, Bromierzyk, Dłużniewo, Sokolniki, Rogotwórsk, Małachowo
25.04.201707:30 - 09:30
Przedbórz, Bromierzyk, Dłużniewo, Sokolniki, Rogotwórsk, Małachowo
25.04.201715:30 - 17:30
Gmina Bielsk
Bielsk Drobińska, Cisowa, Wiśniowa, Morelowa
25.04.201708:00 - 10:00
Niszczyce Pieńki.
28.04.201709:00 - 14:00
Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Budy Osieckie Stare
25.04.201708:00 - 11:00
Siemiątkowo Rogale
25.04.201708:15 - 14:15
Ossowa Krzeczanowska.
26.04.201708:00 - 11:00
Gmina Szczutowo
Jaźwiny
25.04.201708:00 - 12:00
Gójsk
26.04.201708:00 - 12:00
Łazy S5-368 obwód kier.Gójsk
27.04.201708:30 - 14:30
Grabal S5-359
27.04.201709:00 - 13:00
Blinno, Agnieszkowo, Grabal, Podlesie, Likiec, Grądy, Gójsk, Modrzewie, Maluszyn, Józefowo, Czartownia
28.04.201708:30 - 12:30
Łazy S5-368 obwód kier.Gójsk
28.04.201708:30 - 14:30
Gmina Gozdowo
Rogieniczki
25.04.201711:30 - 13:30
Gmina Rościszewo
Grabal S5-359 cała stacja
26.04.201709:00 - 15:00
Miasto i Gmina Raciąż
Młodochowo.
26.04.201709:00 - 11:00
Kaczorowy.
26.04.201712:30 - 14:30
Gmina Mochowo
Rokicie.
26.04.201711:00 - 14:00
Łukoszyn S5-449
27.04.201708:30 - 16:00
Łukoszyn S5-449
28.04.201708:30 - 14:30

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Jabłonowo
Stacja Jabłonowo Kopernika obwód 900 dla miejscowości Jabłonowo ulica Grudziądzka 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41.
26.04.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Tylice 8 obwód 200.
26.04.201710:00 - 16:00
Linia Jamielnik 4 obwód 100.
28.04.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Kurzętnik
Stacje: Ustronie; Żwirki; Słoneczna; Lamparkiet; Tory; Marzęcice: od 1 do 10 oraz 13, Szkoła, Hydrofornia; Kamionki 2; Kornatki 2; Mikołajki: 1, 2, 4, MBM; Nawra: 4, Szkółka, Osiedle 2.
27.04.201708:00 - 12:00

Region Grudziądz

Gmina Radzyń Chełmiński
Stacja: Zielnowo 4
25.04.201710:00 - 18:00
Gmina Unisław
Stacja: Bruki 6
25.04.201708:00 - 12:00
Unisław ul. Hasińskiego 4, 5, 12, ul. Kujota 2 do 10, ul. Kolejowa 6, ul. Okólna 9, ul. Prosta 1 do 7, Szeroka 46, ul. Wiosenna 1
26.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Stacja: Brankówka 1
26.04.201709:00 - 13:00
Gmina Papowo Biskupie
Stacja: Papowo Biskupie 8 obwód 200
27.04.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Chełmno
Stacje: Szosa Łunawska 4, 6, SADPOL, HERBAPOL
28.04.201708:00 - 15:00
Chełmno ul. Łunawska 20 do 58, Nowe Dobra 102 i 104
28.04.201709:00 - 12:00

Region Radziejów

Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZALONKI 3 .
25.04.201708:00 - 18:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZALONKI 2 .
26.04.201708:00 - 13:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SZALONKI 1, 2, 3, 4, 5, WIATRAKI, LEONOWO 1, 2, BODZANÓWEK 1, 2, KOŚCIELNA WIEŚ 5, 7, 8, 9, WŁODZIMIERKA 1, BILNO 2, 4, Wiatraki, UJMA MAŁA 1, 2, NAGÓRKI 2 .
27.04.201713:00 - 18:00
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRÓJCZYK 1 obwód 100 .
25.04.201710:00 - 14:00
Gmina Topólka
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIERCZYN 1 obwód 100 .
25.04.201710:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PANIEWEK 1, 2, 3, 4, PANIEWO 1, 2, 6, 7, Hydrofornia, ŚWIERCZYN 1, ŚWIERCZYN WYBUDOWANIE, ŚWIERCZYN KOLONIA 1, 2, BIELKI 2, 3, TOPÓLKA GS, ZAKŁAD DRZEWNY .
26.04.201708:30 - 10:0026.04.201714:00 - 15:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WALENTYNOWO obwód 100 .
26.04.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WALENTYNOWO .
28.04.201708:00 - 15:00
Gmina Dobre
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BYCZYNA KOLONIA 1, 2, 3, BYCZYNA 2 Hydrofornia .
27.04.201708:00 - 18:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej DOBRE 11 obwód 100 .
27.04.201710:00 - 14:0028.04.201710:00 - 14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, LUDWIKOWO .
27.04.201713:00 - 18:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KONECK 2 .
27.04.201710:00 - 14:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SOKOŁY 2 .
29.04.201708:00 - 14:00

Region Rypin

Gmina Kikół
Stacja Walentowo 1 Młyn.
25.04.201708:00 - 09:3025.04.201716:00 - 20:0026.04.201708:00 - 20:0027.04.201708:00 - 20:00
Stacje Walentowo 4, Niedźwiedź 5.
25.04.201708:00 - 20:0026.04.201708:00 - 20:00
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Puszcza Miejska 1.
25.04.201708:30 - 14:00
Stacja Stawiska 1 obwód 100 kierunek Szafrański.
27.04.201708:30 - 14:00
Gmina Czernikowo
Stacja Rudno obwód 200 kierunek Stajęczyn.
26.04.201708:30 - 14:00
Stacje Steklin 1 PGR, 2, 5.
26.04.201715:00 - 20:00
Gmina Skępe
Stacja Łąkie 9.
27.04.201708:30 - 13:00
Gmina Wielgie
Stacja Złowody 2.
28.04.201708:00 - 11:00

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń
Stacja Szubińska 2 Toruń kierunek ul. Poznańska
25.04.201707:00 - 15:00
Toruń ul. Truskawkowa, Jesienna , Wiosenna
26.04.201708:30 - 14:30
Stacja OTL Toruń obwód kierunek Mohna -Żwirki i Wigury linia napowietrzna ul. Długa od ul, Legionów do Steinbornów, ul. Mohna do Wspólnej , Wspólna do Spółdzielczej
28.04.201708:30 - 14:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Stanisławka
25.04.201708:00 - 12:00
Stacja Czarnowo 15 ul. Tulipanowa, Bratkowa, Ogrodowa, Stokrotkowa
25.04.201709:00 - 12:00
Gmina Lubicz
Stacja Lubicz 3 ul. Leśna, Lipowa, Topolowa, Klonowa, Brzozowa, Akacjowa, Sosnowa,
25.04.201711:00 - 13:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Kuczwały 4 obwód kierunek Grzywna
27.04.201708:30 - 12:30
Stacja Kościuszki 1 obw. 300 ul. Brzechwy, Fredry 26
28.04.201708:00 - 12:00
Gmina Obrowo
Stacja Obrowo 12 ul Szkolna, Dworcowa, Słonecznikowa, Astrowa
27.04.201711:00 - 14:30

Region Włocławek

Gmina Brześć Kujawski
Stary Brześć MBM obwód Stary Brześć POM + Czworaki
25.04.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Włocławek
Warząchewka 1 Polska obwód 500
27.04.201709:30 - 12:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie