Region Brodnica
Bartniczka gmina wiejska
Gutowo 32.
30.04.2024
08:00 - 14:00
Bobrowo gmina wiejska
Anielewo od 1 do 5, od 7 do 12, 12A, 13, 14, od 16 do 18, Kruszyny Szlacheckie 13, od 42 do 44, od 46 do 48, 55, 56, 58, 132/1, 157/1, 178/5, 190/3, 224/9, 241/1, 241/18, Lisa Młyn 1, 1A, 2, 3, 16, 16A, 224/8, 241/1.
25.04.2024
08:00 - 14:30
Brodnica gmina miejska
Brodnica ulice 18 Stycznia 127, 129i, 61/28, 61/36, 61/52, Polna , 59/16, 59/20, 59/23, 59/9 , 61/47, 61/48, 61/51, Wybudowanie Michałowskie , 1996, 1998/1.
25.04.2024
08:00 - 16:00
Brodnica gmina wiejska
Wybudowanie Michałowo ulica Polna 31, 33, 37, 39, 41, 41/D, 43, 43a, 45, 47, 1996/10, 1996/9.
25.04.2024
08:00 - 16:00
Brzozie gmina wiejska
Wielki Głęboczek 17, 17A, 18, 18/B, 18A, 19, 20, 128/2, 128/4, 133/5, 26.
25.04.2024
08:00 - 14:00
Małe Leźno 38, 38a, 40A, 41, od 43 do 45, 56, 101/3, 72/1, dz. 87/1.
30.04.2024
08:00 - 14:00
Golub-Dobrzyń gmina miejska
Golub-Dobrzyń ulica PTTK 56, 57.
26.04.2024
10:00 - 16:00
Golub-Dobrzyń gmina wiejska
Lisewo 27, 28, 30, 76/7, 91/1.
26.04.2024
10:00 - 16:00
Górzno obszar wiejski
Wierzchownia 48, 111,112.
25.04.2024
10:00 - 14:00
Jabłonowo Pomorskie miasto
Jabłonowo Pomorskie ulice Hallera od 1 do 3, 3 B, 3A, 5, Kolejowa 4, 6, 7, 7A, od 10 do 14, Rynek od 1 do 7, 12, Wąska , 556/11.
26.04.2024
08:00 - 14:00
Nowe Miasto Lubawskie gmina wiejska
Bratian ulice Grunwaldzka 3, 3C, od 5 do 12, 14, 16, od 19 do 25, od 28 do 30, 34, 268/7, Kościelna 6, Młyńska 2, Osiedlowa 2, 3, 6, 8, 12, 14, 18, Zamkowa , 266/2 12, 51, 80.
06.05.2024
08:00 - 15:00
Radomin gmina wiejska
Rodzone , 113/4, 113/5.
30.04.2024
08:30 - 14:00
Wąpielsk gmina wiejska
Lamkowizna 34, 73/1, 74/1.
26.04.2024
08:00 - 12:00
Region Grudziądz
Chełmno gmina miejska
Chełmno ulica Generała Jastrzębskiego 5.
26.04.2024
08:30 - 13:00
Chełmno ulica Polna 8, 533/6.
26.04.2024
12:00 - 16:00
Chełmno gmina wiejska
Starogród , Starogród Dolny 1, od 6 do 8, 86, 87.
26.04.2024
08:30 - 13:00
Dorposz Chełmiński 1, 2, od 6 do 8, 19, 27, 35, 36B, 37, 110, 209/3, 75-I, Łęg od 34 do 36, Podwiesk 4, 38, 43, 44, 44/2, 44A, 44C, od 45 do 48, 61, 0015-94, 51/2, 53/3, 95/1.
30.04.2024
09:00 - 18:00
Grudziądz gmina miejska
Grudziądz ulica Lipowa , 203/17.
25.04.2024
08:00 - 17:00
Grudziądz ulice Droga Kaszubska 1, 4, 8, 10, 12, od 14 do 16, 18, Droga Mazurska 1A, 5, 13, Droga Pomorska 1, 3, 5, 5A, 8, 10, 12, 14, 16, 0141-59/22 (GPO), 122/10, 122/5, 122/6, 122/7, 122/9, Leona Wyczółkowskiego 4, 5, od 7 do 11, Pałucka od 2 do 5, 7, Pocztowa 1, 2, 2A, 2B, Puszkina 3, 3A, 3B, 4, 6, 8, 10, Wojciecha Kossaka , Ziemi Chełmińskiej 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 6.
26.04.2024
09:30 - 13:00
Grudziądz ulice Chełmińska 44/46, Kalinkowa 21, 21A, 21B, 21C, 22, 24, Mikołaja Kopernika , Piaskowa 3, 3A, 5, 5B.
05.05.2024
08:00 - 11:00
Grudziądz gmina wiejska
Wałdowo Szlacheckie 93, 94, 0024-220/5 (GPO).
25.04.2024
08:30 - 13:30
Wielkie Lniska , 0026-48/84 (GPO), 48/108, 48/109, 48/111, 48/118, 48/119, 48/122, 48/123, 48/23, 48/70, 48/71, 48/76, 48/78, 48/80, 48/87, 48/88, 48/89, 48/90, 48/94, 48/97, dz. 48/117.
25.04.2024
11:00 - 15:00
Małe Lniska 1A, od 2 do 5, Sadowo 2, 67.
29.04.2024
08:30 - 13:00
Mały Rudnik ulice Makowa 2, Tulipanowa 16 39.
30.04.2024
11:00 - 15:00
Gruta gmina wiejska
Gruta 174, 175, Jasiewo 26, 27, 31, 33, od 35 do 38, DZ 18/2, Orle od 8 do 12, 16, 18, 26, 28, od 30 do 33, 0011-103/1, 0011-104/1, Słup 85.
26.04.2024
08:30 - 13:00
Nicwałd od 5 do 16, od 48 do 55, 57, od 60 do 68, 76A, od 77 do 79, 81, od 87 do 89, 92, 95, 96, od 100 do 106, 109, 49/11, 49/9, 60/3, 63/15, Okonin 47, Pokrzywno .
29.04.2024
08:30 - 13:00
Książki gmina wiejska
Łopatki 85, 86, 86A, od 87 do 91, 0005-146, 143/1.
30.04.2024
09:00 - 13:30
Łasin miasto
Łasin ulice Dworcowa 27-31, od 31 do 34, 36, 40, 42, 53, 0021-16/10, 12/2, 16/1, 16/10,16/8,16/7, Grudziądzka 5, 7, 9, 11, 15, 17, 17A, 22, Krótka 3, Spółdzielców 1, 1A, 2 , 824/2.
30.04.2024
09:00 - 14:00
Łasin obszar wiejski
Łasin-Wybudowanie 27, 38, 48, od 50 do 52, 52A, 76, 76A, 301/2.
30.04.2024
09:00 - 14:00
Papowo Biskupie gmina wiejska
Storlus .
25.04.2024
08:30 - 13:00
Rogóźno gmina wiejska
Szembruk od 84 do 87, 90, 91, 202/3.
25.04.2024
12:00 - 18:00
Szembruk 42, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 63A, od 93 do 95, 97, 98, 114, 8-12/1, 15.
26.04.2024
15:00 - 19:00
Ryńsk gmina wiejska
Orzechowo od 1 do 5, 7, 8, 10, 12, od 15 do 17, od 34 do 36, od 41 do 43, 45, od 47 do 51, 54A, od 55 do 57, od 59 do 61, od 90 do 92, 95, 97, od 101 do 108, 231/3, 58/3, Orzechówko , Węgorzyn 1, od 3 do 8, 10, 11A, 12, 13, 16, 17, 17A, od 18 do 26, 29, 31, 34, 36, 37, 40, STA1, 136/1, 155, 44/2.
29.04.2024
08:00 - 12:00
Stolno gmina wiejska
Rybieniec od 9 do 13, 13A, od 14 do 17, 20, 28, od 31 do 35, 40, 41, 45, 46, 48, 50, 50A, 50B, 50C, 51, 55, 56, 0011-43/8 (GPO), 112/4, 112/8, 112/9, 21/2, 23/7, 27/5, 35/10, 35/28, 35/38, 36/18, 41/1, 59/1, 61/3, 70/2, DZ 55/1, Stolno , 35/51, 90/2.
29.04.2024
09:00 - 18:00
Wąbrzeźno gmina miejska
Wąbrzeźno ulica Przejazdowa 7, 32/16.
02.05.2024
09:00 - 13:30
Region Rypin
Brzuze gmina wiejska
Giżynek 36, 69, 71, 74, 75, 78, 78A, 79, 80, 27/1.
06.05.2024
08:00 - 12:00
Kikół Kikó³
Janowo 46, 49, Wolęcin 39, 40.
26.04.2024
08:00 - 11:00
Jarczechowo 10, 16.
29.04.2024
08:30 - 14:00
Rogowo gmina wiejska
Charszewo od 1 do 9, 11, 12, 16, 20, 26, 26A, 139/3, Huta 30, 31, 108/6, 108/2, 158/1, 158/8, 159/2, 160/3, 160/4, 160/8, 160/9, 161/2, 161/3, 163/2, 162/2, 164/1, 165/2, 165/3, 166/11, 166/6, 166/7, 166/8, 171/5, 172, 173, 175/6, 175/8, 175/9, 273, dz. 166/9, Huta-Chojno , 158/5, DZ. 111/3, Ruda 20.
07.05.2024
08:00 - 16:00
Rypin gmina miejska
Rypin ulica Koszarowa 6, 2223, 2233.
30.04.2024
08:00 - 11:00
Skępe miasto
Skępe ulica Warszawska 2, 24.
26.04.2024
08:30 - 14:00
Skępe obszar wiejski
Szczekarzewo ulice Bociania , 105/39, 105/40, Jaskółcza 10, 35, 105/1, 105/18, Krucza 13, 109/3, Orla 2, 109/2, Pelikanowa 4, 6, Przepiórek , Ptasia 47, 68, 70, 140/21, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, dz. 114/2, dz. 141/1, Słowikowa 2, Sokola 1, Wróblowa 8, 136/6, 289, DZ. 136/5 , Żurawia 6 4, 6, 100/1, 136/2, 181/19, 181/22.
25.04.2024
10:00 - 14:00
Rumunki Skępskie , 254.
26.04.2024
08:30 - 14:00
Skrwilno gmina wiejska
Skrwilno ulice Leśna 1, 195/18, 195/23, 195/25, 195/27, Zielona , 195/19, 195/24, Szczawno , 271/9.
29.04.2024
08:00 - 12:00
Tłuchowo gmina wiejska
Mysłakowo 23, Mysłakówko 10A, od 16 do 19, 23, 44.
25.04.2024
09:00 - 14:00
Jasień od 5 do 7, 11, 12, 28, 39, 446/1, Jasień-436/8.
29.04.2024
08:00 - 11:00
Jasień 64, 65, 68, 69, 137/1, Rumunki Jasieńskie .
29.04.2024
11:00 - 14:00
Region Toruń
Chełmża gmina miejska
Chełmża ulice Fiołkowa 5, 7, 8, 29/12, 29/2, Hiacyntowa 25A, 28, 29, 26/7, 28/3, 29/4, ks. bp. Zygfryda Kowalskiego 3, 30, ks. Kanonika Gracjana Tretkowskiego 1, 4, 5, 8, 9, 11, księdza biskupa Zygfryda Kowalskiego 5, 32, Księdza Infułata Alfonsa Groszkowskiego 34, 38, Księdza Józefa Tischnera , 11/5, księdza kanonika Gracjana Tretkowskiego 2, 3, 7, 12, 110, Stefana Kardynała Wyszyńskiego 9, 14/9, 17, 19, 21, 23, 23A, 23B, 23C, 25, 27, 27A, 28, 29, 29A, 30, 31, 31A, 32, 34, 34A, 36, 36A, 36B, 38, 40, 42, 42/44, 44, 12/6, 13/1, 26/18, dz. 28/1, Tulipanowa 23, od 25 do 27, 29, 39, 25/10, 28/12, 32/17 , 11/2, 14/4.
25.04.2024
09:00 - 13:00
Chełmża ulice Bolesława Prusa 1, 2, 4, 6, 8, 10, 10A, Jana Kochanowskiego od 1 do 8, 10, 12, 14, 16, 18, Mikołaja Reja od 1 do 14, Stefana Żeromskiego 1, 3, 4, Władysława Reymonta od 9 do 12.
26.04.2024
09:00 - 13:00
Chełmża gmina wiejska
Browina ulica Stefana Kardynała Wyszyńskiego 1, 3, 5.
25.04.2024
09:00 - 13:00
Kuczwały ulica Klonowa 18 6, 17, od 19 do 21, 26, 30, 31, od 33 do 36, 151, 191.
25.04.2024
10:00 - 16:00
Grzywna ulice Dębowa 2, 4, 6, Klonowa 2, Parkowa 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 19, 21 , 114/21, 132/6, 133/4, Mała Grzywna .
26.04.2024
09:00 - 13:00
Bocień , 9/6, 9/90.
29.04.2024
09:00 - 13:00
Mirakowo 34, 35, 35a, 39, 40, 267/2.
06.05.2024
08:00 - 12:00
Skąpe ulica Bukowa 3, 5, 9, 11, 13, 15 , 238/5, 90/1, 90/4.
06.05.2024
10:00 - 15:00
Ciechocin gmina wiejska
Ciechocin 29, 30, 35, 175.
25.04.2024
08:30 - 14:00
Kowalewo Pomorskie obszar wiejski
Nowy Dwór , 131/17, 131/16, 131/19, 131/28.
06.05.2024
08:00 - 12:00
Lubicz gmina wiejska
Lubicz Dolny ulica Antoniewo 8, Małgorzatowo 3C.
25.04.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Jedwabno 38, 40/B, 97/9,97/7.
07.05.2024
08:00 - 15:00
Jedwabno 1, 1C, 2, 2A, 2B, 3, 3B, 4, 6, 61/21, Lubicz Dolny ulice Ceramiczna od 2 do 5, 608/6, 608/7, Cicha od 1 do 3, 5, 7, 604/4, Dworcowa od 1 do 4, 4A, od 5 do 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 12, 14, 14A, 16, 20, 20a, 22, 32E, 20/21, 3, 45/25, 46/24, 597/1, Toruńska , Źródlana 18 , 45/25, 45/29/20.
07.05.2024
09:00 - 16:00
Kopanino ulice Aleja Dębów 2, 7, 7B, 11, 13, 19, 23A, 25, 26, 28, 32, 33, 36, 37, 45A, 49, 51, 53, 55, 65, 146/3, 47/8, 49/2, Aleja Gwiazd , 122/4, Aleja Sosen 4, 6, Brzozowa 3, od 5 do 7, 9, Diamentowa 8, Jałowcowa 5, 6, 126/13, 126/9, Kalinowa 2, od 4 do 11, 101/24, 97/4, Księżycowa , 229, Leśny Zakątek 3, 5, 7, 7a, 9, 11, Przy Lesie 13, Słoneczna 1, 1a, 2, Wierzbowa 2, 2A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 141/12, 141/13, Wiklinowa 1, 3, 5, 9, 13, 15, 26, 29, 32, 38, 141/17, 141/18, 151/14, 151/28, Wrzosowa 7, 11 9, 17, 19, 19A, 23, 25, 68, 101/17, 101/2, 101/4, 122/5, 122/6, 122/7, 122/8, 126/21, 126/6, 129/3, 133/3, 134/12, 140/2, 151/33, 217/1, 395/51, 83/10, 85/3, 98/3, Złotoria ulice Akacjowa 6, Bukowa 16.
09.05.2024
08:00 - 12:00
Łubianka gmina wiejska
Łubianka ulice Jeziorna 4, 4d, 4E, 9, 13, 17, 53, 58/12, Letniskowa 6, 10, 12, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 47/34, Miła 12, 61/7, Roberta Schumana 10, 887, Sielska 1, 58/51, 58/56, Słoneczna od 1 do 3, 8, 9, 14, 16, 47/10, 47/8, Szczęśliwa 2, 6, 10, 862, Św. Izydora Oracza 5, 7, 59/46, Wakacyjna 1A, 8, 12, 905, Wichrowa 1, 4A, 6, 59/61, 866 , .-59/55, .-864, 47/35, 47/58, 58/18, 58/33, 58/35, 58/37, 58/71, 59/33, 59/35, 59/54, 59/57, 59/60, 59/62, 906, 917/1, dz. 39/23, Pigża ulice Migdałowa 7, 7A, 7B, 13, 15, 20, 22, 28, 136/7, 71/18, Parkowa 1, 7, 20, 20A, 20d, 20G, 24, 60/9, św. Andrzeja Boboli 26F, Wodna 1, 7, 57/7, 57/8, Zacisze 13 45, 51, 52, 55, 136/8, 65/4, 71/1.
26.04.2024
08:30 - 13:30
Bierzgłowo ulica Gruntowa 2, Zamek Bierzgłowski ulice Akacjowa 1, 4, 5, 7, 11, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 33, 323/11, Chabrowa 1, 1A, od 2 do 4, 4A, 370/7, Jagiellońska 17, 17A, 19, 21, 23, 32, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 54, 58, 66, 68, 356, 394/2, 394/5, 480/2, Łąkowa 4, 7, Magnacka 1, 2A, 2C, 5, 6A, 8, 8/C, 9, 12, 15, 572/2, Makowa 6, 482/3, Sosnowa 2A, 444/1, Wojska Polskiego 4, 13 2, 46B, 52, 53A, 53D, od 56 do 58, 65, 79, 80, 80B, 323/19, 323/46, 324/10, 375, 394/4, 400/11, 400/12, 400/14, 400/17, 569/1, 571/2.
30.04.2024
08:00 - 09:30
Bierzgłowo ulice ks. Z. Ziętarskiego od 2 do 5, Odległa 2, Turystyczna 3, 5, Wiatraczna 1, 2 1, 2, 5, 8, 11, 13, 15.
30.04.2024
08:00 - 13:00
Obrowo gmina wiejska
Głogowo ulica Klonowa 10, 111/176.
25.04.2024
08:30 - 12:30
Brzozówka ulice Gruszowa 7, 9, Jabłoniowa 1A, 3, Owocowa 95 6, Głogowo ulice Leszczynowa 1, 4, 5, 60/14, 60/9, Owocowa 12, 14, Topolowa 1, 2, 2a, 3, 5, 7 , 60/11, 60/13.
26.04.2024
08:00 - 13:00
Silno ulica Poranna Rosa , 124/17 , 131/65.
02.05.2024
08:00 - 12:00
Toruń gmina miejska
Toruń ulica ks. Jerzego Popiełuszki 22.
26.04.2024
08:00 - 13:00
Toruń ulice Lubicka 80, Nad Zatoką , Winnica 68, 124, 133, 202/1.
29.04.2024
08:30 - 13:00
Toruń ulice Antoniego Swinarskiego 1, 1A, 1D, gen. Józefa Hallera 9, Jana i Marii Prüfferów 1-5, 7, 7/D, 7C, 7D, 7kl.A, 7kl.B, Jasna 22a, 24, 26, Poznańska 21, 25/29, Stefana Burhardta 2, Zbigniewa Zdrójkowskiego 7/9.
30.04.2024
10:00 - 13:00
Zławieś Wielka gmina wiejska
Czarnowo ulice Akacjowa 5, 8, 245/32, 245/33, Ceglana , 492, Jaworowa 3, 4, Orzechowa 3, 8, od 10 do 12, 15, 16, 16A, 17, 22, 30, dz. 245/42, Spacerowa 5, 7, 9, 15, 270/11, 270/16 od 1 do 5, 7, 7A, od 8 do 11, 16, 17, 20, 20A, od 21 do 23, 245/21, 245/29, 245/35, 245/40., 246/15, 247/6, 257/9, 260/1, 260/7, 270/13, 270/14, 270/9, dz. nr 260/10, Toporzysko , 269, 270/9.
25.04.2024
08:30 - 13:30
Rozgarty ulice Długa 8A, od 9 do 11, 11A, 12, 12A, 13, 15, 17, 86/1, Jaśminowa 9, Spokojna 5, 7, 86/10, 86/4, Zacisze 1 , 85/5.
25.04.2024
08:00 - 15:00
Cegielnik ulice Dębowa od 3 do 7, Dobrzyńska 11, 22, 165/11, 165/12, 76/21, 76/39, 76/5, Lawendowa 4, 5, od 7 do 9, od 12 do 15 2, od 4 do 7, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 23, 29, 34, 34A, 34B, 34C, od 35 do 38, (dz. 114/4), .-156/29, 104/2, 121, 122/2, 149/7, 156/32, 156/37, 165/9, 220, 221, 228/4, 230/1, 230/2, 5/3, 61/1, 66/9, 69/2, 69/8, 76/26, 76/31, 76/33, 76/38, dz. 156/26, Czarne Błoto 79C, 81A, 82, Rozgarty ulica Chabrowa 2, 104/5.
30.04.2024
08:00 - 09:30
16:00 - 17:30
Region Włocławek
Baruchowo gmina wiejska
Babia Góra , 77/3, Baruchowo 60/A, Boża Wola od 12 do 18, 19A, 23, .-62/1, 43, 64/3, Grodno 7, 48, od 51 do 56.
25.04.2024
08:00 - 15:00
Choceń gmina wiejska
Choceń ulice Parkowa 3, 3A, 4, 9, 194/2, Włocławska 18/A.
25.04.2024
08:00 - 11:00
Lutobórz od 1 do 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 51, 100/15, 100/17, 100/18, 100/20, 100/5, 13-85/5 13-85/7, 76/1, 76/4, 85/10 (GPO), 85/13, 85/16, 85/18, 85/19, 85/22, 85/23, 85/8, 85/9, 99/10, 99/14, 99/20, 99/21, 99/22, 99/24, 99/25, 99/6, 99/9, Lutobórz-85/11, Lutobórz-85/4 (GPO), Szczutkowo ulica Kwitnące Osiedle , 166/19 , 164/3, 164/4, 164/5, 166/12, 166/14, 166/16, 166/20, 166/21, 166/22, 166/3, 76/2,6, DZ. 164/6, DZ. 166/4.
25.04.2024
09:00 - 14:30
Choceń ulica Czerniewicka od 1 do 3, 24, od 26 do 29, 31A, (dz. 186/4) , 692.
08.05.2024
08:00 - 12:00
Chodecz obszar wiejski
Lubieniec , 227/1, 227/3 (GPO), 228/4, DZ 216, Ruda Lubieniecka 40.
26.04.2024
09:00 - 15:00
Lubieniec , 227/1, 227/3 (GPO), 228/4, DZ 216, Ruda Lubieniecka 40.
26.04.2024
09:00 - 15:00
Fabianki gmina wiejska
Szpetal Górny ulice Płocka 22, 30, 32, 34, 36, Wiślana , 245/12.
30.04.2024
08:00 - 12:00
Szpetal Górny ulice Leśna 5, 40/49 (GPO), 40/50 (GPO), Radosna 2, 6B, 7, 10, 10 B, 40/53, 40/72, 40/71, 502 , 40/40.
07.05.2024
09:00 - 12:00
Lubień Kujawski miasto
Lubień Kujawski , 232/67.
29.04.2024
09:00 - 10:00
Lubień Kujawski obszar wiejski
Wiktorowo od 18 do 20, 22, 23, 23A, od 26 do 29, 29A, 30, 32, 34, 35, 41, 12/10, 12/15, 12/16, 12/17, 12/18, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 2/2, 26/4, 37-9/3, 37-9/9, 9/1, 9/11, 9/12, 9/13, 9/14, 9/15.
25.04.2024
09:00 - 14:30
Kaliska 143, 232/218.
29.04.2024
09:00 - 10:00