Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Aleja Generała Hallera 163
20.10.201708:30 - 12:00
Gdańsk ulice Jana Bażyńskiego 31 do 39, Jasia i Małgosi
21.10.201708:00 - 15:00

Region Gdynia

Miasto Gdynia
Gdynia ulice Swarzewska 34 do 38, Rozewska 15 do 31, 8 do 16, Morska 299, 299B, 297
20.10.201709:00 - 17:00
Gdynia ul. Zwierzyniecka, Bobrowa, Wilcza
24.10.201709:00 - 16:00
Miasto Gdynia, Gmina Kosakowo
Dębogórze ulice Roślinna
21.10.201707:30 - 10:00

Region Kartuzy

Gmina Stężyca
Kamienny Dół, Łączyno Kopalnia, Łączyno Unimor, Łączyno Uniwersytet, Łączyno
19.10.201708:00 - 18:0020.10.201708:00 - 18:00
Gmina Sierakowice
Załakowo 2
20.10.201708:00 - 17:00
Gmina Żukowo, Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno, Gmina Sierakowice
Skrzeszewo Ferma Drobiu, Skrzeszewo Kurnik, Skrzeszewo Cegielnia, Skrzeszewo Wybudowanie, Babi Dół, Krowie Łąki, Piaski,
21.10.201708:00 - 12:00
Gmina Sierakowice, Gmina Stężyca
Bolwerk, Ostrowie Kamienieckie
21.10.201708:30 - 16:00
Gmina Chmielno, Gmina Sulęczyno
Augustowo, Żakowo Stolarnia
23.10.201708:00 - 10:30
Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Starkowa Huta, Piotrowo, Kaplica Rybaki
23.10.201708:00 - 11:0027.10.201715:00 - 18:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy
Bukowa Góra, Mściszewice Stawy
23.10.201708:00 - 18:00
Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Sierakowice
Kistowo, Kistówko, Chojna
23.10.201708:00 - 18:0024.10.201708:00 - 18:0026.10.201708:00 - 18:0027.10.201708:00 - 18:00
Gmina Żukowo, Gmina Żukowo, Gmina Sulęczyno
Mściszewice Wieś, Mściszewice Leśna, Mściszewice Pod Amalkę, Mściszewice Wybudowanie Pod Augustowo, Mściszewice Krółewska, Bukowa Góra, Mściszewice Stawy
23.10.201708:00 - 10:3023.10.201716:00 - 18:00
Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Gmina Piotrków Kujawski, Gmina Żukowo
Wielki Podleś, Wielki Klincz, Stawiska, Małe Stawiska, Dębogóry, Nowa Kiszewa, Sarnowy, Mały Podleś, Nowy Podleś,
23.10.201712:00 - 13:0026.10.201709:30 - 12:30

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
STAROGARD GDAŃSKI, DZIAŁKOWA, PIOTRA ŚCIEGIENNEGO, PARKOWA, RZECZNA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY od 11 do 27
20.10.201708:00 - 21.10.2017 16:00
STAROGARD GDAŃSKI, DZIAŁKOWA, PIOTRA ŚCIEGIENNEGO
20.10.201708:30 - 15:00
STAROGARD GDAŃSKI, ADAMA MICKIEWICZA, STOLARSKA, STRZELNICA
23.10.201708:30 - 13:30
Gmina Starogard Gdański
KOKOSZKOWY, KWIATOWA
20.10.201709:30 - 13:30
KOKOSZKOWY, POŁUDNIOWA, ZIELONA, SPÓŁDZIELCZA
20.10.201711:00 - 13:00
ROKOCIN, LEŚNA, UŁAŃSKA
24.10.201708:00 - 13:30
Gmina Kościerzyna, Gmina Stara Kiszewa, Miasto Starogard Gdański, Gmina Pelplin, Gmina Skórcz
Nowy Bukowiec, Nowa Kiszewa, Szenajda, , Stary Bukowiec, Olpuch, Ruda, Nowy Bukowiec, Chrósty, Bestra Suka, Cięgardło, Nowe Polaszki,
23.10.201713:00 - 15:00
Gmina Kaliska
Kaliska ulica Długa
24.10.201709:00 - 13:00

Region Tczew

Gmina Suchy Dąb
Steblewo Wybudowanie ,Steblewo Osiedle
20.10.201708:00 - 13:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Portowców, Flisaków, Partyzantów, Pionierów, Spółdzielcza
20.10.201708:00 - 09:0020.10.201719:00 - 20:20
Tczew ulice Nizinna, Stoczniowców, Chłopska, Wiślana, Robotnicza
23.10.201707:00 - 08:0023.10.201720:00 - 21:00
Tczew ulice Garncarska, Jarosława Dąbrowskiego, Fryderyka Chopina, Podgórna, Adama Mickiewicza, Rybacka, Krótka, Lipowa
24.10.201707:00 - 08:0024.10.201719:00 - 20:00
Gmina Przywidz, Miasto Tczew
Jodłowno ulice Stenwał, Polna, Lipowa, Dębowa, Kasztanowa, Leśna, Cmentarna
21.10.201709:00 - 12:00

Region Wejherowo

Gmina Szemud
Kielno : Wieś Centrum, Oczyszczalnia, Hydrofornia, Stawy, Wschód. Karczemki 2.
20.10.201712:00 - 16:00
Dobrzewino ulice Grabowa, Rubinowa, Bukowa, Strażacka
23.10.201708:30 - 14:30
Gmina Luzino
Zelewo ulice Bukowa, Długa, Świerkowa
20.10.201708:30 - 14:30
Gmina Wejherowo
Orle ulica Kwiatowa
20.10.201715:00 - 19:00
Gmina Puck
Sławutówko .
21.10.201708:00 - 15:00
Łebcz. Strzelno. Swarzewo Skandynawska. Władysławowo Rafa.
23.10.201708:00 - 11:0026.10.201708:00 - 12:30
Gmina Władysławowo
Rozewie ulica Wilcza, Tupadły
23.10.201712:00 - 16:00
Jastrzębia Góra ulica Kuracyjna, Tupadły ulice Pomorska, Kuracyjna, Wiatrakowa.
24.10.201708:30 - 16:30
Gmina Linia
Miłoszewo
24.10.201708:30 - 14:30
Miasto Wejherowo
Wejherowo ulica Zamkowa 2a Pałac Przebendowskich
24.10.201712:00 - 15:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Jarocin, Gmina Kotlin
Hilarów, Tarce, Tarce, Bachorzew, Bachorzew, Wola Książęca
20.10.201707:30 - 08:3020.10.201716:00 - 17:00
Gmina Rozdrażew
Grębów 74 do 91
20.10.201708:00 - 14:00
Gmina Rozdrażew, Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Gizałki
Nowa Wieś, Folusz
20.10.201708:00 - 10:00
Gmina Kotlin
Wysogotówek, Wola Książęca, Racendów
23.10.201707:00 - 08:0023.10.201717:00 - 18:0024.10.201707:00 - 08:0024.10.201717:00 - 18:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Chwaliszew ul. Zdunowska 1 do 40, Krótka 1 do 10, Południowa 1 do 22
23.10.201707:30 - 14:30
Gmina Jarocin, Gmina Jaraczewo
Siedlemin , Nosków Okrężna
23.10.201708:30 - 13:30
Gmina Chocz
Chocz ul. Łąkowa
24.10.201707:45 - 10:15

Region Kalisz

Gmina Nowe Skalmierzyce
Stacja Rogowski Śliwniki Węgry Zabłocko
20.10.201708:00 - 09:30
Miasto Kalisz, Gmina Ceków-Kolonia
Kalisz ul. Piekart ul. Kąpie ul. Bursztynowa od 25 do 35 od 40 do 48 ul. Maciejkowa
20.10.201709:00 - 12:00
Gmina Opatówek, Miasto Kalisz, Gmina Godziesze Wielkie
Kalisz ul. Jerzego Rubińskiego
20.10.201710:00 - 12:00
Gmina Opatówek, Gmina Koźminek
Rajsko 3-6, Smółki 1a-2
24.10.201710:00 - 12:00
Gmina Koźminek
Krzyżówki 42-47
24.10.201710:30 - 12:00

Region Kępno

Gmina Sokolniki
Pichlice 1 - 15, Kościół, Góry 1 - 13
20.10.201708:00 - 15:00
Walichnowy ul. Łąkowa 3 - 12
23.10.201709:00 - 12:00
Gmina Bralin
Bralin ul. Południowa , Nowe Osiedle
21.10.201708:30 - 11:30
Gmina Baranów, Gmina Kępno
Mianowice ul. Wierzbowa , Świerkowa 1
21.10.201710:00 - 13:00
Miasto i Gmina Wieruszów
Pieczyska Olimp , Ogródki Bolesławiecka , Wieruszów Spacerowa
22.10.201709:00 - 13:00
Nawrotów 2 - 8
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Trzcinica
Siemionka 1 - 8
23.10.201708:00 - 15:00
Gmina Kępno, Gmina Trzcinica
Ignacówka 7 - 12, 23, 24
23.10.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Syców
Działosza
23.10.201709:00 - 12:00
Pawełków
23.10.201709:00 - 12:00

Region Koło

Gmina Sompolno
Marianowo, Jesionka, Smolarnia, Łagiewniki
20.10.201709:00 - 12:00
Lubstówek, Stefanowo
20.10.201711:00 - 14:00
Marcjanki
23.10.201709:00 - 12:00
Gmina Przedecz
Przedecz
23.10.201711:00 - 14:00
Gmina Osiek Mały, Gmina Koło
Czołowo-Kolonia
24.10.201709:00 - 11:00
Gmina Wierzbinek, Gmina Sompolno
Bronisława, Zofia, Police, Płoszewo,
24.10.201709:00 - 15:00
Dąbrowa, Płoszewo
24.10.201709:00 - 15:00

Region Konin

Gmina Kazimierz Biskupi
Sokółki , Bielawy ulice Zaciszna, Północna, Jarzębinowa
20.10.201708:00 - 12:00
Bochlewo, Tokarki
23.10.201708:00 - 12:00
Cząstków, Tokarki
23.10.201713:00 - 14:00
Kazimierz Biskupi ulice Klasztorna, Łososia, Sołecka, Kwiatowa, Leśna, Krzywda, Węglewska, Polna, 1 Maja, Wąska, Targowiskowa, Górnicza, Harcerska, Bielawy
24.10.201708:00 - 10:00
Posada ulice Wyspiańskiego, Kruczkowskiego, Elizy Orzeszkowej, Chełmońskiego, Reja, Asnyka, Norwida, Fredry, Brzechwy, Miłosza, Leśmiana
24.10.201710:00 - 12:00
Gmina Stare Miasto
Rumin, Stare Miasto
20.10.201709:00 - 11:00
Rumin, Posoka
20.10.201712:00 - 14:00
Gmina Wilczyn
Ościsłowo
20.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Krzymów
Izabelin , Izabelin
23.10.201709:00 - 13:00
Gmina Kramsk, Gmina Krzymów
Helenów Drugi , Helenów Drugi
24.10.201709:00 - 13:0025.10.201709:00 - 13:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Zagórów
Michalinów , Łazińsk Drugi , Łazińsk Pierwszy , Grabina
20.10.201712:00 - 16:00
Michalinów, Łazińsk Pierwszy, Trąbczyn, Włodzimirów, Grabina, Łazińsk Drugi
23.10.201715:00 - 18:0027.10.201715:00 - 18:00
Miasto i Gmina Witkowo
Malenin, Małachowo-Wierzbiczany
23.10.201709:00 - 13:00

Region Turek

Gmina Świnice
Drozdów, Piaski
20.10.201708:00 - 22.10.2017 16:00
Gmina Turek
Grabieniec
21.10.201709:00 - 23.10.2017 11:00
Miasto i Gmina Uniejów
Wielenin-Kolonia, Wielenin
24.10.201708:00 - 20:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Żelimucha, Lulewiczki, Ząbki
23.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Ogartowo, Kołacz, Popielewko, Popielewo, Popielawy
23.10.201709:00 - 12:00
Zajączkowo, Zajączkówko, Rzęsna
24.10.201709:00 - 12:00
Miasto i Gmina Karlino
Karlino, Kowańcz
24.10.201708:00 - 10:0024.10.201713:00 - 14:30

Region Bytów

Gmina Koczała
Bielsko , Stara Brda , Stara Brda Pilska
20.10.201708:00 - 09:0020.10.201715:00 - 17:00
Bielsko , Stara Brda , Stara Brda Pilska
23.10.201708:00 - 09:0023.10.201717:00 - 18:0024.10.201708:00 - 09:0024.10.201717:00 - 18:0025.10.201708:00 - 09:0025.10.201717:00 - 18:0026.10.201708:00 - 09:0026.10.201717:00 - 18:0027.10.201708:00 - 09:0027.10.201717:00 - 18:0030.10.201708:00 - 09:0030.10.201717:00 - 18:0031.10.201708:00 - 09:0031.10.201717:00 - 18:0002.11.201708:00 - 09:0002.11.201717:00 - 18:0003.11.201708:00 - 09:0003.11.201717:00 - 18:00
Miasto i Gmina Miastko, Gmina Trzebielino
Bożanka, Grądki Dolne, Dretyń
20.10.201708:30 - 13:30
Gmina Tuchomie
Masłowice Trzebiatkowskie, Masłowice Tuchomskie
20.10.201709:00 - 17:00
Gmina Borzytuchom
Borzytuchom ulice Elizy Orzeszkowej, Juliusza Słowackiego, Mikołaja Reja, Sportowa, Zwycięstwa, Jana Pawła II, Miła, Polna, Krótka, Leśna, Żurawia, Borzytuchom Kolonia , Jutrzenka
20.10.201710:30 - 15:30
Gmina Parchowo, Gmina Sulęczyno
Ostrów Mausz , Grabowo Parchowskie
21.10.201709:00 - 15:00
Gmina Dębnica Kaszubska, Gmina Dębnica Kaszubska, Gmina Kołczygłowy, Gmina Dębnica Kaszubska
Strzegomino, Wierszyno, Dobojewo
23.10.201709:00 - 14:00
Strzegomino, Wierszyno, Dobojewo
23.10.201709:00 - 14:00
Gmina Trzebielino
Poborowo
23.10.201709:00 - 11:00
Gmina Kępice
Mzdówko, Obłęże, Mzdowo, Mzdowiec, Chorowo, Podgóry, Brzezinka, Chorówko
24.10.201708:00 - 10:0025.10.201717:00 - 19:00
Gmina Parchowo
Sylczno Wybudowanie
24.10.201709:00 - 13:00

Region Człuchów

Gmina Konarzyny
Zielona Chocina, Dzięgiel, Jonki, Niepszczołąg, Zielona Huta, Boryń, Parszczenica, Małe Zanie
20.10.201708:00 - 15:00
Gmina Lipnica, Gmina Lipnica, Gmina Konarzyny
Parszczenica, Binduga, Zielona Huta, Konarzyny, Konarzynki, Żychce, Żychce, Żychckie Osady, Boryń, Modziel, Mogiel, Mielno, Karpno
20.10.201708:00 - 09:3020.10.201713:00 - 15:00
Parszczenica , Boryń , Modziel , Mogiel , Mielno , Karpno
23.10.201709:30 - 13:30
Gmina Przechlewo
Żołna
20.10.201708:00 - 09:0020.10.201715:00 - 17:00
Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ulice Stanisława Moniuszki, Górna, Jeziorna, Zjednoczenia, Tadeusza Kościuszki, Rynek, Duboisa, Harcerska, Wąska, Brzozowa, Młyńska, Wincentego Witosa, Stefana Okrzei
23.10.201710:00 - 14:00
Miasto i Gmina Człuchów
Krępsk
24.10.201708:30 - 12:3025.10.201707:00 - 18:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Miasto i Gmina Czaplinek
Brzezinka, Czarnkowie
19.10.201708:30 - 14:3020.10.201716:00 - 20:0027.10.201708:00 - 14:00
Gmina Ostrowice
Śmidzięcino
20.10.201708:00 - 20:0027.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój, Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Bolegorzyn, Lipno
20.10.201708:00 - 10:0027.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Czaplinek
Siemczyno, Żelisławie, Stare Kaleńsko
20.10.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie
23.10.201708:00 - 16:0024.10.201708:00 - 16:00
Gmina Wierzchowo
Wierzchowo
24.10.201709:00 - 16:00

Region Kołobrzeg

Gmina Rymań, Gmina Siemyśl
Białokury, Drozdowo, Drozdówko, Lędowa, Gorawino
20.10.201713:00 - 15:00
Gmina Rymań
Gorawino kolonia
20.10.201708:00 - 11:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Kołobrzeg usługi przy ulicy Unii Lubelskiej 12 Stella, Kamienie Świata, Odzież, Madame, Garaże
20.10.201709:30 - 15:00
Obroty Stare Miasto nr działek ; 515, 512, 513, 518, 551, 553/1, 553/2, 514/3, 514/4, 514/6, 514/7, 514/8, 514/9, 514/10, 514/11, 514/14, 514/16, 514/17, 514/18, 514/19, 514/21, 514/22, 514/23
24.10.201707:30 - 11:00
Przećmino budynki nr 10, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 48 oraz działki nr 46, 47, 49, 50, 63, 272/2
24.10.201708:30 - 10:30
Gmina Siemyśl
Niemierze
20.10.201716:00 - 19:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg, Gmina Dygowo, Gmina Ustronie Morskie
Kukinia, Malechowo, Stramniczka, Stramnica
22.10.201709:00 - 12:00

Region Koszalin

Miasto i Gmina Darłowo
Kowalewiczki, Sulimice
20.10.201709:00 - 16:00
Jeżyczki
23.10.201709:00 - 15:00
Gmina Biesiekierz
Kraśnik Koszaliński, Biesiekierz, Parsowo, Warnino, Świemino
23.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Sianów, Gmina Świeszyno
Konikowo, Świeszyno, Chałupy, Krokowo, Strzekęcino, Niekłonice, Biała Kępa, Dunowo, Czersk Koszaliński, Giezkowo, Jarzyce,
23.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Bobolice
Bobolice Fabryczna
23.10.201710:00 - 14:00
Gmina Będzino, Gmina Biesiekierz
Świercz, Starki
24.10.201708:00 - 16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno
Będzinko, Barnin, Zagaje, Będzino, Sarbinowo
24.10.201708:00 - 12:00
Gmina Świeszyno
Golica, Bardzlino, Niedalino, Świeszyno, Węgorki
24.10.201708:00 - 12:00
Miasto i Gmina Polanów, Gmina Świeszyno
Krąg, Doły
24.10.201708:00 - 14:00

Region Lębork

Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Cewice, Gmina Czarna Dąbrówka
Pieski , Przeryte , Siemirowice ulice Długa, Zielony Dwór, Szkolna, Słoneczna, Bochowo
20.10.201708:00 - 14:00
Miasto Lębork
Lębork ulice Bolesława Krzywoustego, Wicka Rogali
20.10.201712:00 - 15:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lubowidz, Nisko
23.10.201708:30 - 17:00
Gmina Potęgowo
Nieckowo 16 do 34
24.10.201710:00 - 17:00

Region Słupsk

Gmina Kobylnica
Łosino ul. Wichrowa, Bukowa, Dębowa
20.10.201708:00 - 14:00
Gmina Kobylnica, Gmina Postomino
Pałowo, Pieszcz, Pałówko, Nosalin, Tłuki, Sycewice
23.10.201708:00 - 14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Marcelin Leśniczówka, Marcelin Jezioro, Marcelin Lesniczówka, Gwda Wielka Kolonia, Wielim Wyspa, Wielimskie Bagna
20.10.201707:30 - 17:00
Marcelin, Marcelin RDP
20.10.201707:30 - 17:00
Gwda Wielka
20.10.201708:00 - 13:00
Miasto i Gmina Barwice, Miasto i Gmina Bobolice
Cybulino SHR
20.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Bobolice
Stare Borne PGR
20.10.201709:00 - 13:00
Boboliczki PGR
23.10.201708:30 - 14:00
Przydargiń
23.10.201709:00 - 13:00
Nowosiółki
24.10.201709:00 - 13:00
Nowosiółki PGR
24.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Krągi, Dąbrowica, Łączno, Śmiadowo, Ciemino, Ciemino Małe, Silnowo, Borne Sulinowo
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Borne Sulinowo, Gmina Grzmiąca, Miasto i Gmina Szczecinek, Miasto i Gmina Bobolice
Czechy, Godzisław Kolonia, Krągłe, Łozice-Cegielnia, Błotko
24.10.201709:00 - 14:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Godkowo
Godkowo
20.10.201708:30 - 12:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Cieszęta, Pieniężno
24.10.201708:00 - 11:00
Łajsy Kolonia
24.10.201711:00 - 14:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Tadeusza Kościuszki 46 C działki ogrodnicze
20.10.201708:00 - 14:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Suchacz ul. Królowej Marii działki 88
23.10.201707:00 - 15:30
Suchacz ul. Królowej Marii, Radości, Portowa, działki 83,
23.10.201707:00 - 08:3023.10.201714:00 - 15:30
Pogrodzie 2, Święty Kamień, Chojnowo 31, 32A, 33, 35, 39
24.10.201707:00 - 17:00
Gmina Rychliki, Gmina Rychliki
Sójki
23.10.201709:00 - 11:00
Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Tolkmicko
Chojnowo, Pogrodzie, Przybyłowo, Święty Kamień
24.10.201707:00 - 09:0024.10.201715:00 - 17:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Iława działki POM
23.10.201707:00 - 16:0025.10.201707:00 - 17:00
Miasto i Gmina Iława, Miasto i Gmina Iława
Iława ulica Ostródzka strefa przemysłowa za firmą firmą SZYNAKA MEBLE
23.10.201707:00 - 08:0023.10.201715:00 - 16:0025.10.201707:00 - 08:0025.10.201716:00 - 17:00
Skarszewo
24.10.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Zalewo
Bajdy , Półwieś , Półwieś , Zalewo ulice Słoneczna, Działkowa, 22 Lipca, Długa, Polna, Zielona, Tartaczna, Ewingi
23.10.201708:00 - 15:00

Region Kętrzyn

Gmina Kolno
Kominki wieś i kolonie, Samławki 32,
20.10.201708:00 - 14:00
Gmina Srokowo
Jankowice 7, 9, 20,
23.10.201708:00 - 11:00
Gmina Sorkwity
Sorkwity ulica Olsztyńska od numeru 2 do 16B oraz numery 9 i 11,
24.10.201708:00 - 10:00
Sorkwity ulice Zamkowa 3, Olsztyńska 21, 21B,
24.10.201710:00 - 14:00

Region Kwidzyn

Gmina Susz
Wądoły.
20.10.201708:00 - 10:00
Gmina Susz, Gmina Stary Dzierzgoń, Gmina Kisielice
Stary Folwark, Łęgowo, Nowy Folwark, Łęgowo, Folwark, Bronowo
19.10.201708:00 - 13:0020.10.201708:00 - 10:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Lauda
20.10.201708:00 - 10:00
Miasto i Gmina Dobre Miasto, Miasto i Gmina Jeziorany
Cerkiewnik, Swobodna
20.10.201708:30 - 12:30
Gmina Jeziorany, Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Zerbuń
23.10.201709:00 - 13:00
Gmina Górowo
Dęby
24.10.201708:30 - 11:30

Region Malbork

Miasto i Gmina Nowy Dwór
Kępiny Małe, Nowinki
19.10.201708:00 - 15:0020.10.201708:00 - 15:00

Region Olsztyn

Gmina Dywity
Sętal
20.10.201708:00 - 11:30
Spręcowo
20.10.201711:00 - 14:30
Gmina Gietrzwałd, Gmina Jonkowo, Gmina Gietrzwałd, Gmina Jonkowo
Łupstych, Gutkowo, Warkały
20.10.201708:00 - 13:30
Miasto i Gmina Barczewo
Nikielkowo
20.10.201711:00 - 13:30
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulica Lubelska
21.10.201714:30 - 22.10.2017 17:00
Olsztyn ulica Sokola
22.10.201716:00 - 21:00
Gmina Gietrzwałd, Gmina Gietrzwałd
Unieszewo
24.10.201710:00 - 12:00

Region Ostróda

Gmina Olsztynek, Gmina Stawiguda, Gmina Olsztynek, Gmina Stawiguda
Mierki, Zielonowo
20.10.201714:30 - 17:30
Miasto i Gmina Miłakowo, Gmina Łukta
Bieniasze, Mysłaki Małe, Trokajny, Niegławki, Mysłaki, Trokajny
20.10.201712:00 - 16:00
Bieniasze, Mysłaki Małe, Trokajny, Niegławki, Mysłaki, Trokajny
23.10.201707:00 - 11:0027.10.201711:00 - 15:00
Miasto i Gmina Ostróda, Miasto i Gmina Morąg
Gulbity, Niebrzydowo Wielkie, Jurki
20.10.201711:00 - 15:00
Kajkowo ulice Orzechowa, Jeziorna, Świetlińska, Michała Kajki, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Kwiatowa, Polna, Henrykowska, Dębowa, Bukowa, Słoneczna, Brzozowa, Szafranki ulica Morelowa, Ostróda ulice Piaskowa, Dębowa.
23.10.201707:30 - 09:3023.10.201718:30 - 18:30
Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno, Gmina Dąbrówno
Ostrowite
20.10.201712:00 - 15:00
Miasto i Gmina Morąg
Bogaczewo
20.10.201716:00 - 19:30
Gulbity
20.10.201708:00 - 15:00
Kruszewnia, Bogaczewo, Maliniak, Piłąg, Żabi Róg
23.10.201707:30 - 10:3025.10.201713:30 - 15:30
Bogaczewo, Maliniak, Piłąg, Żabi Róg
24.10.201707:30 - 10:3024.10.201717:30 - 20:00
Gmina Łukta
Szeląg, Tabórz, Niedźwiady, Plichta, Dąg
23.10.201707:30 - 10:0023.10.201717:00 - 19:00
Dąg
24.10.201707:30 - 09:3024.10.201716:00 - 18:30
Gmina Olsztynek, Gmina Grunwald, Gmina Olsztynek
Tymawa, Sitno
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Morąg, Gmina Łukta
Łukta ulice Jeziorna, Ostródzka, Zagrodowa, Wąska, Kwiatowa, Mazurska.
24.10.201707:30 - 15:00
Gmina Olsztynek, Gmina Olsztynek
Jagiełek, Wilkowo
24.10.201709:00 - 13:00
Swaderki, Ząbie
24.10.201709:00 - 15:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Szczytno
Olszyny
20.10.201707:30 - 17:00
Rudka kol.
20.10.201708:30 - 12:30
Olszyny, Wawrochy
23.10.201708:00 - 16:00
Romany
23.10.201709:00 - 13:00
Gmina Dźwierzuty
Jabłonka, Nowe Kiejkuty
20.10.201709:00 - 17:00
Miasto i Gmina Biskupiec
Stanclewo
20.10.201709:00 - 14:00
Biskupiec-Kolonia Trzecia, Rozwady, Najdymowo, Rukławki
23.10.201708:00 - 17:00
Biskupiec-Kolonia Trzecia, Rozwady, Najdymowo, Rukławki
23.10.201709:00 - 17:00
Droszewo
24.10.201708:00 - 17:00
Czerwonka
24.10.201709:00 - 13:00
Droszewo
24.10.201709:00 - 17:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Nidzica
Wały, Wały, Prusowy Borek, Wawrochy
24.10.201708:00 - 17:00
Gmina Jedwabno
Piduń,
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Wielbark
Kucbork, Szymanki
24.10.201709:00 - 13:00
Lesiny Małe, Łatana Mała, Łatana Wielka, Olędry
24.10.201710:30 - 14:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Ojrzeń, Gmina Sońsk
Bądkowo
20.10.201708:00 - 19:00
Bądkowo
23.10.201708:30 - 18:00
Gmina Sońsk
Cichawy
20.10.201708:00 - 11:00
Łopacin
20.10.201712:30 - 15:30
Koźniewo-Łysaki, Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie
23.10.201708:00 - 11:00
Gąsocin, Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie
23.10.201712:30 - 15:30
Burkaty
24.10.201708:00 - 11:00
Sarnowa Góra, Drążewo
24.10.201708:30 - 14:30
Bieńki-Karkuty
24.10.201712:30 - 15:30
Gmina Karniewo
Łukowo, Milewo-Wypychy, Leśniewo, Rutki, Wólka Łukowska, Milewo-Malonki, Wronowo, Tłucznice
20.10.201708:30 - 18:30
Gmina Opinogóra Górna
Rąbież, Bacze
20.10.201709:00 - 12:00
Kotermań
24.10.201707:30 - 11:30
Gmina Pokrzywnica
Łubienica, Łubienica-Superunki
23.10.201708:00 - 14:30
Łubienica, Łubienica-Superunki
24.10.201708:00 - 16:00

Region Gostynin

Gmina Szczawin Kościelny
Białka
20.10.201708:00 - 18:30
Miasto i Gmina Gostynin
Kazimierzów
20.10.201708:15 - 17:15
Zuzinów
23.10.201708:00 - 19:00
Miałkówek domki letniskowe
23.10.201709:00 - 14:00
Miasto i Gmina Gąbin
Gąbin, Przydatki
20.10.201708:30 - 10:30
Gmina Łąck
Podlasie
23.10.201708:15 - 18:15
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Gostynin, Miasto i Gmina Gąbin
Strzałki, Lipa, Sałki, Ruszków, Polesie, Baby Dolne, Ryszków, Huta Zaborowska, Zaborów Stary
24.10.201708:00 - 09:3024.10.201715:30 - 16:30
Gmina Słubice, Gmina Iłów
Rybaki
24.10.201709:00 - 16:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Żychlin
Balików, Kruki, Zarębów
20.10.201707:30 - 15:00
Żychlin, ulica Łukasińskiego
23.10.201707:30 - 14:30
Zagroby, Kozanki
23.10.201708:45 - 16:15
Pasieka, Żychlin
24.10.201707:30 - 11:00
Pasieka
24.10.201708:00 - 14:00
Gmina Witonia, Miasto i Gmina Żychlin
Gajew
20.10.201707:45 - 13:45
Gmina Rybno, Gmina Łąck, Gmina Góra Św. Małgorzaty
Ambrożew
20.10.201708:30 - 19:00
Gmina Góra Św. Małgorzaty
Kwiatkówek, Tum
20.10.201709:15 - 18:15
Gmina Bedlno
Janów
20.10.201712:30 - 18:30
Gmina Łanięta
Klonowiec Wielki
23.10.201708:30 - 19:00
Gmina Daszyna
Łubno
23.10.201709:00 - 16:30
Miasto i Gmina Krośniewice
Krośniewice ul. Toruńska
23.10.201709:00 - 16:00
Miasto i Gmina Kutno, Gmina Strzelce
Nowe Sójki, Kolonia Sójki, Sójki
23.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Kutno
Żurawieniec, Wierzbie
24.10.201709:00 - 11:00

Region Mława

Miasto i Gmina Żuromin
Żuromin ulice Towarowa, Wyzwolenia
20.10.201707:30 - 14:30
Olszewo
20.10.201707:45 - 11:30
Gmina Strzegowo Osada
Marysinek
20.10.201707:45 - 11:45
Strzegowo ulice Świętej Anny, Kościelna
23.10.201707:45 - 14:15
Miasto i Gmina Lidzbark
Lidzbark ulice Lipowa, Leśniczówka
20.10.201709:00 - 15:00
Gmina Szydłowo, Gmina Wieczfnia Kościelna
Uniszki Cegielnia, Kołakowo, Nowa Wieś, Stacje: ES6-1452 Uniszki Ferma, ES6-18 Kołakowo ZEK, T769382 Uniszki Cegielnia PEKLIMAR, ES6-1172 Uniszki Zajazd, AES6-317 Uniszki Cegielnia-mroźnia, ES6-1665 Uniszki Cegielnia Ubojnia, ES6-1209 Uniszki Zajazd, AES6-201 Uniszki Elektrownia, AES6-58 Uniszki Sortownia, ES6-16 Żulinek REDR, AES6-48 Uniszki Wysypisko
21.10.201707:30 - 09:0021.10.201719:00 - 20:00
Gmina Wieczfnia Kościelna
Uniszki Cegielnia, Stacje, AES6-317 Uniszki Cegielnia-mroźnia, ES6-1665 Uniszki Cegielnia Ubojnia
21.10.201709:00 - 19:00
Gmina Grodziczno, Gmina Grodziczno, Gmina Rybno, Gmina Rybno
Ostaszewo
24.10.201709:30 - 15:00

Region Płock

Gmina Słupno
Cekanowo ulice Fiołkowa, Chabrowa.
20.10.201708:00 - 11:00
Rydzyno, Bielino, Wirgnia
24.10.201709:00 - 15:00
Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Sierpc, Gmina Wieczfnia Kościelna
Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo Kościelne, Zakrzewo.
20.10.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Płock
Płock ulice Działkowa, Modrzewiowa, Zaułek, Letnia, Wronia, Paśniki, Wspólna, Chabrowa, Wyszogrodzka, Fabryczna, Spółdzielcza, Plac Zielony, Żytnia, Południowa, Obejście, Owocowa, Sadowa, Okopowa, Rzeczna, Sienna, Bolesława Zdziarskiego
20.10.201709:00 - 14:00
Gmina Nowy Duninów, Gmina Bielsk
Popłacin, Soczewka.
20.10.201710:00 - 14:00
Gmina Słupno, Gmina Radzanowo, Gmina Stara Biała, Gmina Stara Biała
Gulczewo, Kobierniki, Kowalewko, Srebrna, Stara Biała, Stróżewko
23.10.201708:00 - 17:00
Gmina Bulkowo, Gmina Bulkowo
Gocłowo.
23.10.201708:30 - 13:30
Miasto i Gmina Wyszogród
Drwały, Wilczkowo.
24.10.201708:30 - 12:30

Region Płońsk

Gmina Baboszewo
Baboszewo ulica Kwiatowa,
20.10.201709:00 - 13:00
Miasto i Gmina Nasielsk, Gmina Świercze, Gmina Winnica
Górki Duże, Rębkowo, Kędzierzawice, Pianowo-Daczki, Pianowo-Bargły, Chmielewo
23.10.201708:30 - 12:30
Gmina Świercze, Gmina Winnica
Brodowo, Kowalewice Nowe, Brodowo-Wity, Górki-Baćki
24.10.201708:30 - 12:30

Region Sierpc

Gmina Bielsk
Gilino.
20.10.201708:00 - 15:00
Gmina Brudzeń Duży
Łukoszyno, Łukoszyno Borki, Karwosieki Cholewice, Karwosieki Hydrofornia, Karwosieki Polimer, Karwosieki, Karwosieki Osiedle
20.10.201708:00 - 12:0023.10.201708:00 - 12:00
Siecień.
23.10.201708:00 - 14:00
Strupczewo Duże, Strupczewo, Strupczewo Sobowo, Sobowo, Głowina, Głowina Szkoła
24.10.201708:00 - 14:00
Turza Mała.
24.10.201708:00 - 14:00
Gorzechowo
24.10.201709:00 - 11:00
Rembielin
24.10.201712:00 - 14:00
Gmina Staroźreby
Staroźreby ulice Płocka, Sienkiewicza, Staroźreby-Kolonia.
20.10.201708:00 - 17:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Bobrowo
Stacje: Kawki: 1, 2, 3, 10, 11, 12.
20.10.201708:00 - 17:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Stacja Mszanowo ZUR.
20.10.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Bobrowo
Stacje: Kawki: 1, 2, 3, 8, 9, 10, 11, 12. Tylice: 5, 6, 8.
20.10.201708:00 - 10:0020.10.201713:00 - 17:00
Gmina Radomin
Stacja Radomin 5.
20.10.201708:30 - 16:00
Miasto i Gmina Brodnica
Linia Kominy 8 obwód 200.
20.10.201710:00 - 16:00
Stacja Cielęta 3.
23.10.201710:00 - 20:00
Stacje Nowy Dwór: 1 i 2.
23.10.201710:00 - 12:0023.10.201716:00 - 20:00
Gmina Radomin, Gmina Wąpielsk
Stacje: Kierz Radzikowski: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8. Tomkowo: 1, 2, 3, 4. Kierz Półwieski: 1, 2, 3, 4. Półwiesk Mały: 1, 2, 3, 4, 5, 6, Hydrofornia, MBM. Półwiesk Duży.
23.10.201708:00 - 10:0023.10.201712:00 - 16:00
Gmina Wąpielsk
Stacje Kierz Półwieski: 1, 3, 4.
23.10.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Osiedle Leśne 2 obwód 1000 dla miejscowości Golub Dobrzyń ulica Żeromskiego.
23.10.201713:00 - 17:00
Gmina Brzozie
Stacje Jajkowo: 5 i PGR.
24.10.201708:00 - 16:30
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Brzozie, Gmina Grodziczno, Gmina Grodziczno, Gmina Zbiczno
Stacje: Nowy Dwór 3, Bachotek AZS, Jajkowo: 1, 2, 4, 5, 7, PGR, Owczarnia, Kuligi, Kuligi 2, Szramowo: 4, 5.
24.10.201708:00 - 10:0024.10.201712:30 - 16:30

Region Grudziądz

Gmina Lisewo
Linowiec, Wierzbowo
20.10.201708:30 - 14:00
Kornatowo
23.10.201708:30 - 14:00
Gmina Płużnica
Józefkowo, Płużnica
20.10.201708:30 - 14:00
Kotnowo
23.10.201708:30 - 14:00
Miasto Wąbrzeźno
Wąbrzeźno ulice Żwirki i Wigury, 750-lecia Wąbrzeźna, Wspólna
24.10.201708:00 - 15:00

Region Radziejów

Gmina Dobre, Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KŁONOWO PARCELE
20.10.201708:00 - 15:00
Gmina Obrowo, Gmina Lubanie
Odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KAZIMIERZEWO 3
20.10.201708:00 - 14:00
Gmina Bądkowo, Gmina Zakrzewo, Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BODZANOWO 6. 7, BILNO 2, 4, WIATRAKI, UJMA MAŁA 1. 2
20.10.201712:00 - 14:00
Gmina Bądkowo, Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŁOWICZEK 2 .
23.10.201708:00 - 15:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW MOSTOWA 2 ulice Mostowa, Parkowa, Sadowa, Sosnowa .
23.10.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Ciechocinek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK SPORTOWA ulice Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Poprzeczna, Sportowa, Tężniowa, Wesoła, Wołuszewska .
23.10.201708:00 - 16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CIECHOCINEK POLNA 4 ulice Blacharska, Słowackiego, Ogrodowa, Polna, Spółdzielcza, Żytnia .
24.10.201708:00 - 16:00
Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKIBIN 2 OBWÓD 200 .
23.10.201708:00 - 14:30
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PŁOWCE 7 .
23.10.201709:00 - 12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW MARCHLEWSKIEGO 1 ulice Dolna, Niska, Odjezdna, Parkowa, Polna, Rynek, Szewska, Toruńska, Zielona, Żytnia .
24.10.201708:00 - 14:30
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KWIATKOWO 1, 2, 3, 4, WIATRAKI, JARANOWO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, WIATRAKI. WYSOCIN 1, 2, 3, 4, 5, 6. WYSOCINEK 1 ,2. BĄDKOWO 1 MŁYN, 2, 3, 7, 8, POM, GOSPODA, PE, PZZ, BĄDKÓWEK 3, PRZETWÓRNIA ROŚLIN OLEJSTYCH. ŻABIENIEC 1, 3. TOPORZYSZCZEWO 1, STASIN, KUJAWKA 1, 2, 4, 5 .
24.10.201708:00 - 11:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej KRUSZYNEK KOLONIA 1 .
24.10.201708:00 - 15:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BIERZYN 3 .
24.10.201708:00 - 15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBRANIEC POM ulica Strażacka .
24.10.201709:00 - 13:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZAGAJ 3 .
24.10.201709:00 - 14:00

Region Rypin

Gmina Brzuze
Stacja Brzuze 5 GS.
20.10.201708:00 - 16:00
Gmina Dobrzyń nad Wisłą
Stacja Lenie Wielkie 4.
20.10.201708:00 - 13:00
Stacja Płomiany 1, 2
23.10.201708:00 - 11:00
Gmina Rogowo, Gmina Skrwilno
Stacje Ruda 2, 3, 5, Charszewo 2, Sitnica Ośrodek Wypoczynkowy.
20.10.201708:00 - 14:00
Stacja Okalewo 8
23.10.201708:30 - 14:30
Gmina Rogowo
Stacja Pinino 3.
20.10.201708:30 - 13:30
Gmina Tłuchowo, Gmina Wielgie
Stacje Tłuchowo 1, 7 - ul. 15 Sierpnia oraz ulice przyległe.
20.10.201708:30 - 11:30
Gmina Chrostkowo
Stacja Lubianki 1
23.10.201708:00 - 09:00
Gmina Skępe
Stacja Łąkie 19
23.10.201708:00 - 13:30
Gmina Skrwilno
Stacja Okalewo 9
23.10.201710:00 - 11:00
Stacja Okalewo 4
23.10.201711:30 - 12:30
Stacja Okalewo 5
23.10.201713:00 - 14:00
Stacja Okalewo 11
24.10.201710:00 - 11:00
Gmina Czernikowo
Stacja Liciszewy 3 obwód 200 kierunek linia WN.
24.10.201708:30 - 15:00

Region Toruń

Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Pruskołąka 4
20.10.201707:30 - 11:30
Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Łubianka
Stacje Wybczyk 1, 2, Słomowo PGR, Siemoń, 10, 11, Dębiny 4, 5, 8 Siemoń, Wybczyk, Bierzgłowo, Słomowo, Zamek Bierzgłowski, Dębiny, Skrzypkowo
20.10.201707:30 - 09:3020.10.201713:30 - 16:30
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacje Siemoń 1PGR 7, 8
20.10.201707:30 - 16:30
Stacja Rozgarty 13 Rozgarty , Stary Toruń ulice Storczykowa, Paproci, Rumiankowa, Azaliowa, Długa, Liliowa
23.10.201708:00 - 12:00
Stacja Czarne Błota 3 obwód kierunek Zarośla Cienkie
23.10.201708:30 - 11:30
Stacja Rzęczkowo 7 obwód kierunek Poczta
23.10.201711:00 - 14:30
Stacja Pędzewo 4 Pędzewo , Zławieś Wielka ulica Długa
24.10.201708:00 - 15:00
Stacja Rozgarty 1 kierunek lotnisko ul. Grzybowa, Maślacza, Pieczarkowa, Sowia
24.10.201709:30 - 14:30
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 3
20.10.201708:00 - 15:30
Stacja Pigża 5 obwód kierunek Świerczyny
23.10.201708:30 - 12:00
Gmina Obrowo
Stacja Brzozówka 4 Brzozówka, Głogowo, Obrowo, Szembekowo
20.10.201708:00 - 12:00
Stacje Obrowo 14, Kawęczyn 4 Kawęczyn , Obrowo ulice Leśna, Warszawska, Brzozowa, Sosnowa
23.10.201708:00 - 15:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Mazowiecka Mazowiecka, Polna, Sobkowiaka, Dudojca, Iwanowa, Łęgowskiego, Paszkowskiego, Brody, Pod Dębową Górą, Kraińska, Paubickiego, Batorego
20.10.201712:00 - 15:00
Stacja Lubicka 2 Toruń ul. Szosa Lubicka CPN SHEL , firma TRYTON, salon HYUNDAI
21.10.201714:00 - 18:00
Gmina Łysomice, Gmina Łubianka
Stacje Tylice 3, Zakrzewko 1, 4,Ostaszewo Wieś 2, Ostaszewo PGR, Ostaszewo 1, 5 GPRD, WPRD
21.10.201708:00 - 16:00
Stacja Brąchnowo 6 Brąchnowo ulice Trakt Pocztowy, Wesoła, Kowróz
24.10.201708:30 - 14:30
Gmina Wielka Nieszawka, Gmina Lubicz
Stacje Lubicz 14 Szkoła , Lubicz 1, 9, 15, 25, 32, 39, 41 Lubicz Dolny ulice Tulipanowa, Topolowa, Toruńska, Akacjowa, Konwaliowa, Sosnowa, Kolejowa, Różana, Liliowa, Mostowa, Szkolna, Dworcowa, Krótka, Narcyzowa, Niezapominajki, Grębocin ulica Toruńska, Toruń ulice Tulipanowa, Sieradzka, Augustowska, Płocka, Lubicka, Sopocka, Zamojska, Częstochowska, Wielka Nieszawka ulica Szkolna Lubicz Dolny ulice Mostowa, Sadowa, Ogrodowa, Grębocka, Kortowa, Dworcowa, Toruńska, Tenisowa, Lubicz Górny ulica Sportowa
23.10.201707:00 - 16:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Grzegorz 1
23.10.201707:00 - 11:30
Stacja Browina 7 Browina ulice Boczna, Krótka, Chełmża ulica Wincentego Witosa
23.10.201709:00 - 14:30
Stacja Januszewo 2
24.10.201707:00 - 11:30
Stacja Sławkowo 3
24.10.201707:00 - 11:30
Gmina Ciechocin
Stacje Elgiszewo 5, 8, 9, 14
24.10.201708:30 - 13:30
Gmina Łysomice
Stacja Kamionki Małe 1 obwód 200 kierunek Kamionki Duże
24.10.201708:30 - 14:30

Region Włocławek

Gmina Chodecz
Brzyszewo, Przyborowo, Chodeczek, Wola Adamowa, Lubieniec, Micielno
20.10.201713:00 - 16:00
Gmina Brześć Kujawski
Brzezie, Klementynowo
20.10.201708:00 - 15:00
Gmina Choceń, Miasto i Gmina Włocławek
Lutobórz, Ludwinowo
20.10.201710:00 - 15:00
Gmina Lubień Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji: Lubień GS, Lubień Gorzelnia, Narty 3, 6, Kreisel, Elmar-Mais
21.10.201708:00 - 14:00

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie