Region Gdańsk
Gdańsk gmina miejska
Gdańsk ulice Kutnowska 8, 9, 9/3/A, 10, 11, od 13 do 15, 18, 19, 19/1, 20, 20/C, od 21 do 28, 30, 31, Łęczycka od 3 do 5, 8, 8/A, od 9 do 11, 11/B, od 12 do 14, 14/B, 14/C, 15, 16, 17/A, 21, 21/B, od 22 do 24, 26, Łowicka 1, 9, 10, 10/E, 10E, 11, 11 I, 11//F, 11//G, 11/A, 11/B, 11/C, 11/D, 11/E, 11/F, 11/G, 11/H, 11/I, 11/J, 11/K, 11A, 11B, 11E, 11F, 11H, 11J, 12, 12/B, 12/C, 12/D, 12/E, 12/F, 12/H, 12A, 13, 14/A, 15, 16, 24, 29, 30, 40, -, .-36/3, 271, 273-19/4, Stogi 1, 20, Żaków 3, 3/A, 270-119, Górki Zachodnie 20, Stogi 20, 1.
03.04.2024
08:00 - 12:00
Gdańsk ulica Chełmińska 31, 33, 39, 41A, 43, 45/A, 47, 49, 49/C, 49A, 49B, 49E, 49J, 1-154/34, 0001-154/2, 154.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Gdańsk ulice Barniewicka 48, 48B, 50, 58, 117, 121, 123, 125, 137, 137/A, Herosa 10, Konstelacji 1C, 1D, 3, 10, 21, Ledy 2, Posejdona 25, 25//2, 25/A, 27, 29, 31, od 33 do 35, -, Westy 1, 5, 5/A.
03.04.2024
10:00 - 16:00
Barniewice 6, Gdańsk ulice Dębowa 9, Meteorytowa 7, Teleskopowa 4, Wenus 65, 67, 68, 71, 75.
04.04.2024
08:00 - 14:00
Gdańsk ulice Boczna od 3 do 7, 7/A, 8, 8/A, 9, 10, 10/B, 10A, 11, Smoleńska 12, 18, 20/A, 23, 25, 27, Zawiejska 12, 14, 15, od 18 do 26, 28, 29/B, 30, 31, 33, 39, 41, 43, 57, -, Żuławska 28/A, od 29 do 42, 42/A, od 78 do 80, od 82 do 84, 84/A, 85, 86, 86/B, 86/C, 86E.
05.04.2024
09:00 - 13:00
Żukowo obszar wiejski
Chwaszczyno ulice Miła 2/DZ., 5, Sambora I 6, 9, Spokojna 2, 5, 7, 9, 11, 13, 1208.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Barniewice ulica Dębowa 32.
04.04.2024
08:00 - 14:00
Region Kartuzy
Chmielno gmina wiejska
Chmielno ulica Troyana , 611, Lampa 77/A, 78, 81, domek letni, TEL.530767600, Zawory 110, 76/1.
03.04.2024
09:00 - 17:00
Borzestowo od 169 do 171.
03.04.2024
08:00 - 17:00
Karsin gmina wiejska
Chojny 1, 3, Jeżewo 1, 3, od 16 do 18, 27, 3/9, domek letni, Joniny Duże od 2 do 4, Joniny Małe 1, Przytarnia 2 A, 77, -, 3/7, Robaczkowo 1, 2, 4, 5, Robaczkowo-64, Wiele ulice Chełmicka 2/A, Pocztowa , 181 2 WYB, Wiele-96.
04.04.2024
09:00 - 13:00
Kościerzyna gmina wiejska
Rybaki 1.
03.04.2024
08:00 - 12:00
Kościerska Huta 33, 34, 36, 164, 76/11, Nowy Klincz , 336/3, Wętfie , 163/3.
04.04.2024
08:00 - 16:00
Wąglikowice ulice Czarlińska 7, Gulgowskich 2, Jeziorkowo 2, 4, 8, 13, 15, 17, -, Kościerska 6, 20, 25, 28, 30a, 31, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, Pogodna 1, 4, 8, 12, Radosna 6, 10 11, 14, 16, 17, 19, 24, 28/C, 30, 49, 53/A.
10.04.2024
09:00 - 13:00
Przodkowo gmina wiejska
Kobysewo ulice Potokowa 2, Przodkowska 33 -, 111/7.
09.04.2024
08:00 - 16:00
Sierakowice gmina wiejska
Kujaty ZAR, Kujaty-501/1, Tuchlino 37, 37A, 42, ZAR, Tuchlino-777/3 Tuchlino-777/5, Zarębisko 119A, 120, 122.
02.04.2024
08:00 - 14:00
Długi Kierz 21, 23 C, 23/a, 50, 170, 172, Długi Kierz-145/5.
03.04.2024
08:00 - 17:00
Migi 3, 3A, 7, 10, 10 A, 11, 22 B, 28, 29, 35, 81, 234/1, 244, 247/6, 267/2, DZ. 184/6, Migi-213/3, Migi-247/5, Pałubice 2, 11, 15, 17, 18, 35, 40, 46A, 62, 62/B, 62F, STO, 175/14, 183/1, 58/13, 58/15, dz. 212/1, DZ. 81/6, Pałubice-175/12, Pałubice-175/13, Pałubice-267/8, Pałubice-272/6.
06.04.2024
14:30 - 17:30
Somonino gmina wiejska
Rybaki 15.
03.04.2024
08:00 - 12:00
Piotrowo 6, 8, 12, 33/1, 34/9, 38/1, 38/18, Piotrowo-38/11, Piotrowo-38/3.
05.04.2024
08:00 - 13:00
Egiertowo ulica Krótka 4 , 47/5, Egiertowo-47/12.
09.04.2024
08:00 - 12:00
Żukowo obszar wiejski
Leźno 1.
04.04.2024
09:00 - 13:00
Leźno ulice Aleja Lipowa 64, Słoneczna 22, 66, Żukowska 31, 33, 45, 57 31, 234.
04.04.2024
08:00 - 17:00
Leźno , 211/7, Lniska 16, 16C, 16D, 17, 17 D, 17 E, 17/A, 17c, 19, 367, Lniska-199/2, Lniska 17C.
05.04.2024
08:00 - 16:00
Leźno ulica Dębowa, Lniska ulice Akacjowa, Brzozowa, Cisowa, Dębowa, Klonowa, Lawendowa, Modrzewiowa, Pogodna, Słoneczna, Świerkowa, Widokowa, Wrzosowa, Lniska.
08.04.2024
08:00 - 17:00
Leźno , 189, Lniska ulice Akacjowa 15, Brzozowa 4, Diamentowa 1, Klonowa 15, Leśna 4, Perłowa 8, Widokowa od 2 do 7, 7/B, 12, 15, 21, 176/19, 176/20, 377/8, 188/1, Lniska 2, 4, 4/A, 7, 22, Żukowo ulica Gdańska 2, 4, 6, 8, 8/A, 8/B, 8C, 14, 16, 20.
08.04.2024
08:00 - 11:00
15:00 - 17:00
Leźno ulica Żukowska , 171/7, Lniska 10, 14, 14/A, Przyjaźń ulica Żukowska 70, 81 BUD.
10.04.2024
08:00 - 16:00
Glincz ulice Grabowa 6, 23, 25, 34, Orzechowa 22, 127 84, Skrzeszewo .
11.04.2024
08:00 - 16:00
Region Starogard Gdański
Bobowo gmina wiejska
Bobowo ulica Ogrodowa 10, 13, 14, 370, DZ. 413/1, dz. 414/9, DZ416/3.
09.04.2024
09:00 - 12:00
Grabowiec 47, 53, Jabłówko 46, 48, 48/A, 48/B, od 49 do 51, 51A, 52, 107/3, 107/4.
12.04.2024
09:00 - 17:00
Liniewo gmina wiejska
Liniewo ulica Tysiąclecia 54, 64, 76, 85, 90, WYB, 67/11, 67/20, 67/21, 67/22, 67/27, 67/33, 67/5, 873, 888, 897, 936, 937, 969, DZ. 67/4.
04.04.2024
09:30 - 13:30
Chrztowo -, 90/1, 90/4, 94/16, 94/17, 94/28, 94/4, Równe 53E, 90/3, 90/5.
09.04.2024
10:00 - 14:00
Lubichowo gmina wiejska
Ocypel ulice Kociewska 1, 1/A, 1B, 2, od 4 do 6, 6/A, 9, 10/A, 10/B, 11, Kościelna 4, Przylesie 1, Szkolna 5/B, 9/A , 355/4.
05.04.2024
10:00 - 13:00
Szteklin ulice Łąkowa , 112/49, Osiedle Południowe 1, 2, 6, 7, 7A, 9, 11, 12, 17, 18/A, 20, 23, od 26 do 28, 31, 33, 35, 36, 38, 39, 43, 45, 50, 52, od 54 do 58, 60, 61, od 63 do 65, 118/37, 118/45, 126/2, 377, Osiedle Północne 1, od 3 do 5, 7, 7A, od 9 do 11, 13, od 15 do 20, od 23 do 30, 35, 37, 38, 40, 41, 46, 54, 56, 57, 10/20, 14/11, 16/6, 310, Szteklin-10/19, Zielonogórska 1a, 2, 3, 11, 17, 21, 29, 31, 11/11, 11/30, 126/12, dz. 11/12 od 16 do 18, 20/B, 0008 Szteklin-118/2, 10/13, 11, 11/4, 116/1, 118/10, 118/14, 126/24, 16/15, 304, 386/1, dz:11/18.
11.04.2024
08:00 - 15:00
Lipinki Królewskie ulica Zielona , 190/7 , 125/7, 190/10, 190/5.
15.04.2024
09:00 - 12:00
Pelplin obszar wiejski
Józefowo , Rajkowy ulice Akacjowa 4, 7, 11, od 13 do 17, 19, 21, Dębowa od 1 do 5, Grabowa 1, 5, 135/5, Jesionowa 5, 8, 11, 13, od 15 do 17, 29, Jodłowa 1, 2, Kalinowa 20, 31, Klonowa 3, 3/A, 3/B, 4, 6, Lipowa 1, Modrzewiowa 2, 4, 4/A, 4/B, 5, 6, 6/A, 6/B, 7, 8, 8/A, 8/B, 8A, 9, 11, 130/1, 130/74, Olchowa 9, Orzechowa 6, Topolowa 1, 2, 4, Wierzbowa 2, od 4 do 7, 10, 12, 14 89/A, 92, 127, 128, 131, b/n, 130/73, 130/75, 215/22.
10.04.2024
09:00 - 12:00
Skarszewy miasto
Skarszewy ulice Drogowców 7, 17 a, 18, 18/A, 18/C, 20, 22, 24, 37/18, Dworcowa 7, 11, Górna 1, 5, 5/A, 5/A/1, 5/A/3, 5/A/4, 5/A/5, 7, 9, 61/1.
11.04.2024
09:00 - 14:00
09:00 - 16:00
Skarszewy obszar wiejski
Obozin od 1 do 3, od 5 do 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 10, 10/A, 11, 12, 12/6, 13, 14, 14/A, 17, 18, 25, 29, 33, 35, 93/10, 93/13.
03.04.2024
09:00 - 12:00
Kamierowskie Piece , 32/12, 32/9, --41/20, Trzcianka ulica Leśna 15, 23, 34, 46, 56 56, 32/13, 32/3.
16.04.2024
09:00 - 12:00
Bolesławowo 2, 4, 5, od 45 do 52, od 54 do 59, 61, 63, 65, NYG, 85/12, 85/14, 85/17, 86/26, 95/1.
18.04.2024
09:00 - 15:00
Skórcz gmina miejska
Skórcz ulice Boczna 2, 3, gen. Józefa Hallera od 11 do 17, 17/A, od 18 do 26, 26/A, od 27 do 29, 31, 33, 37, 39, A, Krótka 2/A, Parkowa 3.
10.04.2024
08:00 - 15:00
Stara Kiszewa gmina wiejska
Stary Bukowiec 19/A, 20, 21, od 45 do 47, 49, 83/1.
05.04.2024
08:00 - 14:00
Starogard Gdański gmina miejska
Starogard Gdański ulice Grabowa od 1 do 8, Świerkowa od 1 do 8.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Starogard Gdański gmina wiejska
Siwiałka 17A, Trzcińsk ulica Dębowa 11, 15 2, 10, 205.
05.04.2024
08:00 - 14:30
Jabłowo ulica Grabowiecka 7.
12.04.2024
09:00 - 17:00
Zblewo gmina wiejska
Zblewo ulice Dworcowa 9, Dworzec 8, 9, Dworzec od 7 do 9, Kasztanowa 49, 51, 53, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, Kościerska od 18 do 20, 23, 25, 203, Północna 25, 29, od 31 do 33, od 35 do 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 8.
06.04.2024
08:30 - 13:00
Borzechowo ulice Lipowa 4 A, 6, 7, 7/A, od 8 do 10, 10A, 11, 11/A, od 12 do 14, 14/A, 14/B, 15, 15/A, 16, 147-3, Polna 3, 3A, od 4 do 7, 9 1B.
09.04.2024
08:30 - 13:30
Zblewo ulice Prywatna od 1 do 4, Starogardzka 9.
17.04.2024
08:00 - 14:00
Region Tczew
Cedry Wielkie gmina wiejska
Cedry Małe ulice Pogodna od 3 do 5, 7, 8, 10, 379/1, 379/5, Żuławska 56, 58, 60, 62, 161/4 , 164/2, 189/3, Cedry Wielkie ulice Leśna 14, 14/B, 16, 16/B, 17B, 17C, od 18 do 20, 20/B, 22, 24, 24/12, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 43/A, 5971, 134/6, 15, 168/5, 487/9, Ogrodowa 3 , 155/8, 155/11, 166/6.
02.04.2024
08:30 - 12:00
Kolbudy gmina wiejska
Lublewo Gdańskie ulica Kalinowa 11, Otomin ulice Cisowa od 3 do 5, 7, 8, 15, Słoneczna 23, 43, 45, 47, 49, 51.
02.04.2024
09:00 - 12:00
Pruszcz Gdański gmina wiejska
Dziewięć Włók 29, 31, 89/43, Przejazdowo ulice Dębowa 7, 116/16, Irysowa od 1 do 3, 3/A, od 4 do 6, Jesionowa 13, 14, 14/A, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 30A, 105/7, 90/13, 91/10, Kasztanowa 12, 23C, 33, 35, 45, 49, 51, 57, 19, 19/24, 23/2, Klonowa 1, 2, 6, Krótka 1, 1A, od 2 do 4, 6, 39/27, Łąkowa 1/A, 2, 11, 31/1, Sosnowa 2, 3, 5, 5A, 7, 11, 19/47, Świerkowa 2, 2A, 90/33.
03.04.2024
10:00 - 13:00
Subkowy gmina wiejska
Subkowy ulica Sportowa 5, 6.
03.04.2024
08:00 - 15:00
Subkowy ulica Sportowa 5, 6.
03.04.2024
08:00 - 15:00
Suchy Dąb gmina wiejska
Grabiny-Zameczek ulica Jesionowa .
03.04.2024
10:00 - 13:00
Tczew gmina wiejska
Lubiszewo Tczewskie ulice Sambora , 140/35, 140/47, Zielona 1, 3, 9, 18, 140/26, 140/36, 140/43, 140/45, --140/46, 140/48, 140/49, 181 19.
04.04.2024
09:00 - 12:00
Boroszewo 16, 18, 18/A, Damaszka 13, 13/A, od 14 do 18, 18/A, 19.
08.04.2024
08:00 - 15:00
Region Wejherowo
Gniewino gmina wiejska
Salino , 146.
03.04.2024
09:00 - 13:00
Gniewinko od 1 do 3, 3A, od 4 do 6, od 8 do 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Gniewino-267/3, Gniewino ulice Krótka 3, 4, 7, -, Mostowa 1, 2, 2/A, 4, 4A, 5, 6, Poprzeczna od 3 do 6, 10, 11, 13, Zagrodowa 7, 12, -, Gniewino-294/18, Gniewino-294/33, Zwycięstwa 27, 33, 35, 37, 52, Gniewino-294/35 -, 266/6, 289/9, 294/27, 294/32, 294/34, dz. 290/13, Gniewino-255/8, Perlino ulice Alpejska 43, Dworska 3, 3/A, Lipowa 1, 3, 4, 6, 7, 9, 9/A, 10, 12, 12/A, od 13 do 18, 18/A, 23, 25, -, Łąkowa 4, 5, Rybacka 1, od 4 do 7, 13, 20, 139/1, Szkolna 16, -, 134/16 14, 137/7, 137/4, 209/6, 219/4, dz. 194/21, Płaczewo .
04.04.2024
08:30 - 13:30
Gniewino ulice Ogrodowa 3, 5, 7, 9, 13, Osiedle Kaszubskie od 1 do 14, 14/A, 15, 16, 16/A, 16/C, 17, 17/A, 17/C, od 18 do 21, 21A, 22, Pomorska 2, 8, 10, 44, 46, od 56 do 58, 67, Gniewino-406/25 5, 18, -, Młot .
04.04.2024
08:00 - 16:00
Krokowa gmina wiejska
Dębki ulice Akacjowa 31, Bałtycka , 245/20, Żarnowiec-245/18, Bursztynowa , 245/20, Pogodna 8, dz. 394/2, Południowa 2, 3, 6, 6A, 6D, 11, -, Promienna 5, Żarnowiec-394/8, Sasankowa -, Dębki-242/5, Żarnowiec-242/5, Słoneczna 4/DZ, 8, 10, 18, 392/8, Spacerowa 1, Spokojna 6, 8, 393/1, Wrzosowa 19, 27 4, 393, -, A1, B, c, C, D, E, F, H, 1, 2, 240/2, 243/12, 243/4, 245/1, 245/14, 245/16, 245/20, 245/4, 245/5, 245/7, 392/5, 393/4, 393/9, 394/7, 6, Dębki-240/6, Dębki-242/3, Dębki-243/26.
02.04.2024
09:00 - 15:00
Sławoszyno ulica Spacerowa -, Sławoszyno-319/2.
06.04.2024
10:00 - 14:00
Luzino gmina wiejska
Kochanowo ulica Leśna , Kochanowo-744/7.
05.04.2024
10:00 - 14:00
Kębłowo ulice Broniewskiego 16, Sobieskiego 22, Zamenhoffa 1, 5, 11.
05.04.2024
11:00 - 15:00
Kębłowo ulica Broniewskiego 8.
08.04.2024
10:00 - 14:00
Łęczyce gmina wiejska
Bożepole Wielkie ulica Chmieleniecka 9/C, 9/D.
04.04.2024
09:00 - 13:00
Puck gmina wiejska
Werblinia ulica Cicha , Werblinia-59/12 , 44/46.
02.04.2024
09:00 - 13:00
Osłonino ulice Bursztynowa 7, 13/., -, Kasztanowa 9, 13, 16, 18, Lipowa 6, Rybacka 2, 3A, 5, 10, 12, 16, Słoneczna 2, 6, św. Piotra 9, 11, 13, 15, 17, 19 , 215, 226, Osłonino-225, 248.
04.04.2024
10:00 - 14:00
Rekowo Górne ulica Majowa 2, 4 -.
05.04.2024
09:00 - 13:00
Domatówko ulica Młyńska 5.
09.04.2024
12:00 - 16:00
Leśniewo ulice Glinne Pole -, Łowiecka 1, 2, Myśliwska 4, 5, Strzelecka 6, 9, 18 , 831/13, 831/14, 831/16, 831/4.
10.04.2024
10:00 - 14:00
Starzyno ulice Długa 19, 19/A, od 20 do 23, 23/A, od 24 do 32, 32A, 35, 197/2, Dominikańska 3, Mechowska 1, 3, 5, 13, -.
10.04.2024
08:00 - 14:00
Reda gmina miejska
Reda ulice Dębowa , Reda-321/2, Kazimierska 2, Olchowa 1, 3, 5, 7, 7/A, Pucka 2, od 4 do 10, 10/A, 10/B, 11, 13, od 16 do 19, 21, 21/B, 24, 26, Spółdzielcza od 1 do 4, 4A, 7, 9, 10, 13, 20, 22, 24, Usługowa 1, Wodociągowa .
08.04.2024
11:00 - 17:00
Szemud gmina wiejska
Łebno ulice Kartuska 1, Ks. Stawickiego 2, od 4 do 8, od 10 do 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, Osiedlowa 1, 3, Smażyńska 10, Świętopełka Wielkiego 1, 3, 6, 7, 10, Wejherowska 13 31/A, 35, Zęblewo ulice Będargowska 4, Kaszubska 3, 166/4, Klonowa -, Zęblewo-23/1, Leśna 6, 7, 9, 10, Widokowa 3, 5, Wiosenna 8, Wrzosowa 5 1, 1/B, 1/D, 2, 4, 5, 7, 8, 31, 34, 35, 41, -, Zęblewo-175/3, Zęblewski Młyn 42.
05.04.2024
08:30 - 13:30
Szemud ulice Gwiezdna 4, 6, 9, 10, 13, 16, ks. Bernarda Boruckiego 2, 4, 5, 6A, 7, 385/109, 385/47, Mikołaja Kopernika 3, 4, 7, 8, 12, -, 385/66, 385/68, Myśliwska 4, 4/B, 11, 12, 385/55, Saturna 3, 7, 8, 374/32, 374/33, Słoneczna 1, od 4 do 8, 10, 12, Wejherowska 67/A, 385/73 -, 385/51.
05.04.2024
08:00 - 16:00
Bojano ulica Józefa Wybickiego 21.
09.04.2024
08:00 - 12:00
Wejherowo gmina miejska
Wejherowo ulica Szymona Krofeya 62.
02.04.2024
10:00 - 14:00
Wejherowo gmina wiejska
Kąpino ulice Brzozowa 4, 6, 8, Cedrowa 1, 5, 6, 8, 326, Cisowa 2, 4, 6, Jaworowa 1, od 5 do 8, 13, 14/A, 17, Wierzbowa 16 -.
02.04.2024
08:00 - 12:00
Bolszewo ulice Błękitna 1, 3, 5, 6c, 6D, 10, 11, 13, 14, 14/C, 14/I, 14/J, 14/K, 14/L, 14/N, 14G, 15, 16, 18, od 20 do 22, od 24 do 27, 29, 31, 746, 747/1, Bolszewo-747/4, Zbożowa 1, 2, 11, 755/2 , Bolszewo-1331.
02.04.2024
11:30 - 14:30
Gościcino ulice Dworska 33, 34, 45, Gwiezdna 1, -, P, Kosmiczna 2, 3, 5, 7, 9, Nadrzeczna 41, 43, Ziemska 2 , 360/4.
11.04.2024
08:00 - 14:00
Zbychowo ulica Irysowa 24.
13.04.2024
08:00 - 14:00
Władysławowo obszar wiejski
Ostrowo ulice Biwakowa 2, 6, od 10 do 12, Obozowa 3, 45, 62, 64, 66, 70, 72/A, 74, 297/3, 514/3, BIELAWSKIE BŁOTA , Ostrowo-598, Pustki 2, 3, 6/A, 9, 12, 12/A, -, 0005-525/1 , 520.
13.04.2024
08:00 - 14:00
Żukowo obszar wiejski
Chwaszczyno ulice Ceynowy 2, 5, 5/A, Gdyńska 70, 78, 78/A, 78/c, 78/C, 101, 103, 105, 107, 111, 121, 123, 131, 199/2, Juliana Tuwima , 571/15, Kaszubska Droga 5, 7, Kopalniana 7, Łąkowa 1, 3, 4, od 6 do 18, Oliwska 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 168, Polna 2/B, 4, 5, 7, 9, 11, 11/A, Poprzeczna 5, Węglowa 12, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 36/A, 42, 44, 571/10, Chwaszczyno-1010/2, Wybickiego 1, od 3 do 7, od 9 do 13, 13/A, 14, 15, 15/A, 16, 17, 17/A, od 18 do 33, 35, 37 103, -, Chwaszczyno-84/18, dz. 84/18 Budynek A, dz. 84/18 Budynek B.
09.04.2024
08:00 - 12:00