Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulice Gostyńska 38A, Kartuska 470 do 472
21.06.201809:00-13:00

Region Kartuzy

Gmina Kartuzy
Sianowo
20.06.201808:00-17:00
Gmina Linia, Gmina Nowa Karczma, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Stężyca
Kolonia, Chojna, Staniszewo, Cieszonko
20.06.201808:00-10:0020.06.201815:00-17:00

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Bohaterów Getta od 39 do 57
20.06.201808:30-16:30
Starogard Gdański ulice Południowa, Maczka, Szornaka, Andersa, Cesarza, Kleszczyńskiego, Staszica, Obronców Wybrzeża
20.06.201808:30-09:3020.06.201815:30-16:30
Gmina Pelplin
Rożental 44, 45, 48
20.06.201809:00-15:00
Rożental 39 i 40
21.06.201810:00-16:00
Gmina Starogard Gdański
Zduny od 1 do 8
21.06.201808:00-13:30
Gmina Skórcz
Pączewo od 118 do 123
21.06.201808:30-15:00
Gmina Bobowo
Jabłówko
21.06.201812:30-16:30
Gmina Kaliska
Dąbrowa
22.06.201808:00-12:00
Gmina Kaliska, Miasto Starogard Gdański
Kaliska,
22.06.201808:00-09:00
Frank, Kaliska, Strych
22.06.201818:00-20:00
Gmina Morzeszczyn
Dzierżążno 39 i 40
22.06.201808:00-16:00

Region Tczew

Gmina Cedry Wielkie
Cedry Wielkie ulice Leśna, Ogrodowa
22.06.201808:00-13:00

Region Wejherowo

Gmina Szemud
Kielno ulice Królewska, Józefa Wybickiego, Jarzębinowa, Leśna, Oliwska, Józefa Sikorskiego, Strażacka, Chopina. CENTROSKÓR
20.06.201808:00-15:00
Kielno ulice Oliwska, Myśliwska, Leśna, Sikorskiego.
21.06.201808:00-16:00
Gmina Krokowa
Karwieńskie Błoto Pierwsze ulica Pomorska 186, 240, 241.
20.06.201808:30-14:30
Gmina Łęczyce, Gmina Luzino
Kębłowo ulica Lęborska, Charwatynia , Strzebielino ulica Wejherowska
21.06.201808:30-14:30
Gmina Wejherowo
Reszki
22.06.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Żerków
Raszewy od 7 do 11A, od 17 do 29
20.06.201809:00-11:00
Działki budowalne Żerków kier Bieździadów
21.06.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Krotoszyn
Krotoszyn ul. Rawicka 21 do 40, Konarzewska 1 do 15
20.06.201810:45-15:15
Gmina Jarocin
Mieszków ul. Radliniecka 1 do 39A
22.06.201807:30-10:30
Gmina Czermin
Broniszewice 76A do 76I, 86 do 103A
22.06.201809:00-11:00

Region Kalisz

Gmina Szczytniki
Tłokinia Wielka Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze Wilczyński
20.06.201812:00-14:00
Gmina Godziesze Wielkie
Wolica ul. Słoneczna od 36-51
21.06.201808:00-10:00
Gmina Koźminek
Chodybki
21.06.201809:00-10:30
Smółki 1a 2 Rajsko 3-6b Szkoła
21.06.201809:30-14:30
Gmina Nowe Skalmierzyce
Śliwniki ul. Spacerowa Nowe Osiedle
21.06.201812:30-14:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Syców
Syców ulice Młyńska, Komorowska, Sportowa, Parkowa, Nad Wałem
20.06.201809:00-15:00
Gmina Rychtal
Rychtal ul. Irysowa
22.06.201808:00-09:00

Region Koło

Gmina Grzegorzew, Gmina Koło
Boguszyniec
20.06.201808:30-14:30
Gmina Chodów
Jagiełłów
22.06.201808:30-21:00
Miasto Koło, Gmina Koło
Dzierawy
22.06.201809:30-14:30

Region Konin

Miasto i Gmina Golina
Spławie
20.06.201809:30-13:30
Gmina Kramsk, Miasto Konin
Wola Podłężna ulice Licheńska, Stacja paliw
20.06.201810:00-14:00
Rudzica, Rudzica-Leśniczówka, Konin
21.06.201808:00-15:00
Gmina Kramsk, Miasto i Gmina Kleczew, Gmina Krzymów
Izabelin, Rudzica-Leśniczówka, Wola Podłężna, Lutnia, Grąblin, Izabelin, Izabelin
21.06.201808:00-10:0021.06.201813:00-15:00
Miasto Konin
Konin ulice Sosnowa, Zakole
21.06.201809:00-14:00
Konin ulice 11 Listopada nr 28,30, Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 40,42
22.06.201809:00-14:00
Gmina Stare Miasto
Rumin, Stare Miasto
21.06.201809:30-13:30
Posoka
22.06.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Rychwał
Święcia
22.06.201812:00-14:00

Region Ostrów Wielkopolski

Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Bobrowniki 91, 92, 96 do 124.
20.06.201809:00-15:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Rejtana 61 do 101, Chłapowskiego 19.
20.06.201809:00-13:00
Ostrów Wielkopolski ul. Radłowska 53 do 63, 69 do 75, Orzechowa 2.
21.06.201809:00-13:00
Gmina Ostrzeszów
Marydół 21 do 27, 31 a, 31 b, 34 do 52.
21.06.201809:00-11:00
Gmina Kraszewice
Kraszewice ul. Leśna 5 do 31, Zielona.
22.06.201809:00-11:00
Jaźwiny 31 do 55.
22.06.201810:00-14:00

Region Słupca

Miasto i Gmina Witkowo
Malenin, Małachowo-Wierzbiczany
20.06.201809:00-13:00
Gmina Słupca
Cienin Zaborny, Cienin Zaborny-Parcele
21.06.201809:00-13:00

Region Turek

Miasto i Gmina Uniejów
Wilamów
20.06.201809:00-13:00
Gmina Dobra
Zagaj
21.06.201809:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Białogard
Białogard Słoneczna, Łęczenko, Łęczynko, Żabiniec, Łęczno, Stanomino, Kamosowo
20.06.201807:30-10:0020.06.201813:00-15:0021.06.201807:30-10:0021.06.201813:00-15:00
Stanomino
22.06.201808:30-14:00

Region Bytów

Miasto i Gmina Miastko
Kamnica , Gołębsko
20.06.201815:00-18:00
Gmina Studzienice
Ugoszcz Grand III
22.06.201809:00-23.06.2018 13:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice
Cieminko
22.06.201808:00-14:00
Gmina Wierzchowo, Miasto i Gmina Czaplinek
Byszkowo, Kamienna Góra, Dębniewice
29.06.201808:00-10:0029.06.201815:00-17:00

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl
Byszewo działka numer 140
21.06.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Kołobrzeg
Dźwirzyno, Grzybowo ul: Ogrodowa, Brzozowa, Tęczowa, Stary Borek
22.06.201808:00-18:00
Miasto i Gmina Gościno
Gościno, Ołużna
23.06.201808:00-14:00

Region Koszalin

Gmina Będzino
Dobiesławiec
20.06.201808:00-14:00
Dobrzyca
20.06.201808:00-15:00
Będzinko , Barnin , Zagaje
21.06.201808:00-16:00
Gmina Świeszyno, Gmina Manowo
Cewlino, Włoki
21.06.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Sianów
Wierciszewo, Iwięcino, Kołzin
22.06.201808:00-16:00
Miasto Koszalin
Mielno ul. Niezapominajek
22.06.201809:00-14:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Lubowidz, Rybnik
20.06.201810:00-13:00
Gmina Główczyce
Stowięcino, Michałowo, Gostkowo, Szelewo, Górzyno Wybudowanie
23.06.201808:30-13:00

Region Słupsk

Miasto i Gmina Ustka
Rowy ul. Wczasowa, Bałtycka, Głogowa, Wikingów, Żeglarzy
21.06.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Sławno
Sławno
20.06.201808:00-15:00
Sławno, Grzybno, Warginie
20.06.201808:00-15:00
Gmina Dębnica Kaszubska
Dobieszewko, Borzęcino, Starnice, Dobieszewo, Troszki, Łabiszewo, Boguszyce, Starniczki
21.06.201808:00-15:00
Dobieszewo, Podole Małe, Żarkowo, Łabiszewo
22.06.201808:00-15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Kwakowo, Kwakówko
20.06.201814:00-15:30

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Płoskinia
Pierławki
20.06.201817:00-18:00
Giedyle
21.06.201811:00-14:00
Miasto i Gmina Pieniężno
Różaniec
20.06.201808:00-14:00
Pakosze
21.06.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Młynary, Gmina Płoskinia, Miasto i Gmina Frombork
Wielkie Wierzno, Nowe Sadłuki, Pierławki, Chruściel, Nowe Sadłuki
20.06.201814:00-18:00
Wielkie Wierzno, Nowe Sadłuki, Pierławki, Chruściel, Nowe Sadłuki, Rucianka
21.06.201808:00-14:0022.06.201814:00-18:00
Miasto i Gmina Orneta
Orneta ulice Sportowa, 1 Maja, Wodna
22.06.201808:00-12:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg, Gmina Pasłęk
Zielony Grąd od 14 do 16, Bogaczewo 24, Aniołowo Droga, Sand Valley
21.06.201807:00-19:00
Miasto i Gmina Pasłęk, Gmina Pasłęk
Pasłęk ulica Sprzymierzonych od 28 do 65, Widokowa 7 działki 16/1, 322/73, Zielony Grąd od 1 do 14, Działka 1/117, Marianka Kolonia od 28 do 36, Działka 26/2
21.06.201807:00-09:0021.06.201817:00-19:00
Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulice Obrońców Pokoju 33
21.06.201808:00-12:00
Weklice, Pasieki, Myślęcin 6a, Bogaczewo, Nowa Pilona
22.06.201807:00-17:00
Elbląg ulice Suwalska od 30 do 60, Pomorska od 33 do 51 numery nieparzyste
22.06.201808:00-14:00
Gronowo Górne ulica Brylantowa 1, 2a, 2b, 4, 4a, 4b, Bursztynowa 22, działka 27/10, Szafirowa od 28 do 43
23.06.201807:00-09:0023.06.201816:00-18:00
Nowina
23.06.201807:00-18:00

Region Iława

Miasto i Gmina Zalewo
Zalewo ulice 29 Stycznia, Rybacka, Różana, Morwowa, Kilińskiego, Mickiewicza, Kwiatowa, Krótka, Kościelna, Niska, Parkowa
20.06.201807:00-09:0020.06.201814:00-16:00
Gmina Dąbrówno, Miasto i Gmina Lubawa, Gmina Lubawa
Elgnowo, Gutowo, Rumienica
21.06.201809:00-11:30

Region Kętrzyn

Gmina Sorkwity
Zyndaki,
20.06.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Mrągowo
Pełkowo 4, 5, 5A, Śniadowo od numeru 5 do 14, Użranki kolonia 55,
21.06.201808:30-15:00
Gmina Piecki
Piecki ulice Klonowa, Lipowa, Świerkowa, Topolowa od numeru 20 do 35,
22.06.201808:00-16:00

Region Kwidzyn

Gmina Susz
Jawty Wielkie
21.06.201812:00-14:00
Żakowice
22.06.201808:00-13:00
Emilianowo
22.06.201811:00-15:00
Miasto i Gmina Kisielice, Gmina Kisielice
Kisielice ul. Mieczysława, Wolności
20.06.201808:00-15:00
Miasto Kwidzyn
Kwidzyn ulica Zamiejska
20.06.201808:00-11:00
Kwidzyn ul. Zielna
21.06.201808:00-17:00
Gmina Ryjewo
Barcice
20.06.201808:30-14:00
Gmina Kwidzyn
Rakowiec
21.06.201808:00-13:00
Rakowiec ulice Kwidzyńska, Leśna, Wspólna, Parkowa, Klonowa, Spokojna, Spacerowa
22.06.201810:00-15:00
Gmina Gardeja
Nowa Wioska
21.06.201809:00-15:00
Gmina Dzierzgoń, Gmina Stary Targ, Gmina Kwidzyn
Rakowiec ul. Kwidzyńska 87
22.06.201808:00-12:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Medyny, Dębiec, Lidzbark Warmiński ul. Warmińska 34, 40, Ośrodek Zacisze, Elektrownia Dębowo
20.06.201808:00-10:0022.06.201812:00-15:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Połęcze NR 54, 55, stacja paliw, Wawrzyny dz. 3306
20.06.201808:30-13:30
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Piszewo przepompownia dz. 83/8
21.06.201809:00-12:30

Region Malbork

Gmina Ostaszewo
Ostaszewo ul. Żuławska, Długa, Nowodworska
20.06.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Sztum
Sztum ulica Mickiewicza 13
20.06.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Nowy Dwór
Solnica nr 32, 33, 34
20.06.201811:00-14:30
Miasto i Gmina Malbork
Szawałd
21.06.201808:00-11:00
Malbork ulice Henryka Łasaka, Feliksa Stamma, Bronisława Malinowskiego, Jana Kochanowskiego, Haliny Konopackiej, Słupecka
22.06.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Nowy Staw
Chlebówka
21.06.201811:00-14:00
Gmina Sztutowo
Łaszka
22.06.201808:30-12:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Olsztyn, Gmina Purda
Ostrzeszewo , Olsztyn ulica Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
21.06.201808:00-09:0021.06.201815:00-16:00
Gmina Purda
Nowa Kaletka
21.06.201808:30-12:30

Region Szczytno

Miasto i Gmina Pasym
Dybowo
20.06.201808:30-11:30
Gmina Dźwierzuty
Rumy, Sąpłaty
20.06.201809:00-14:00
Łupowo, Rumy
21.06.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Szczytno, Miasto i Gmina Biskupiec, Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice Limanowskiego, Tatarska, Warszawska 35, 35 B, 35 C
21.06.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Gmina Gołymin - Ośrodek, Gmina Ojrzeń
Ojrzeń, Przyrowa, Kicin, Obrąb, Wola Wodzyńska, Luberadz, Luberadzyk
22.06.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Ciechanów
Chotum
20.06.201809:00-17:00
Ciechanów Bielin ulice Łukasiewicza, Okopowa, Bielińska, Kasprzaka, Tysiąclecia
22.06.201809:30-17:30
Gmina Sońsk
Łopacin
20.06.201809:30-15:00
Gmina Krasne, Gmina Opinogóra Górna
Kraski-Ślesice, Pęczki-Kozłowo, Kamienice-Ślesice, Szlasy Żalne, Klonowo, Pokojewo, Długołęka
20.06.201810:00-16:00
Gmina Strzegowo Osada
Giżynek, Aleksandrowo, Unierzyż
21.06.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Glinojeck
Malużyn
21.06.201808:15-09:0021.06.201816:00-18:00
Gmina Ojrzeń
Kałki, Przyrowa
22.06.201808:00-10:00
Gmina Karniewo
Krzemień
22.06.201809:00-13:00

Region Gostynin

Gmina Nowy Duninów
Środoń, Brzezinna Góra,
21.06.201816:00-18:00

Region Kutno

Gmina Piątek
Sypin
20.06.201808:00-18:00
Czerników, Mysłówka, Boguszyce, Pokrzywnica
22.06.201808:00-09:3022.06.201816:30-18:00
Gmina Strzelce, Gmina Oporów
Pobórz, Raj, Skórzewa, Przyzórz, Dąbkowice, Marianka
21.06.201807:30-14:30
Miasto i Gmina Krośniewice, Gmina Piątek
Witów
22.06.201808:00-11:00

Region Mława

Gmina Lipowiec Kościelny, Miasto i Gmina Raciąż
Turza Wielka Kolonia , Lipowiec Kościelny , Wola Kęczewska , Stacja AES6-21 Lipowiec Cegielnia
21.06.201808:00-10:00
Miasto i Gmina Mława, Gmina Wiśniewo
Mława ulice Zabrody, Ogrodowa, Sadowa, Olszynowa, Krucza
20.06.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Działdowo
Wysoka Kolonia
20.06.201808:30-12:30
Filice, Burkat
22.06.201809:30-12:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Płośnica
Zalesie , Słup , Wlewsk
20.06.201809:00-11:30
Przełęk, Przełęk Mały, Jabłonowo, Przełęk Kościelny, Wawrowo
21.06.201808:30-14:30
Miasto i Gmina Mława
Mława ulice Joachima Lelewela, Tadeusza Kościuszki, Ordona
22.06.201809:00-15:00

Region Płock

Gmina Radzanowo, Miasto i Gmina Płock
Nowe Boryszewo ulica Rondo Stanisława Osieckiego, Rogozino ulice Płocka, Mazowiecka, Wiosenna, Stare Boryszewo , Radzanowo-Lasocin , Płock ulice Urodzajna, Boryszewska, Tadeusza Gintera
20.06.201809:00-13:00
Gmina Słupno
Mirosław , Piotrowo
21.06.201808:00-14:00

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk
Głodowo Wielkie, Głodowo Małe, Krzyczki-Pieniążki, Krzyczki-Żabiczki
22.06.201808:00-16:0025.06.201808:00-16:00
Paulinowo, Żabiczyn
22.06.201808:00-16:00

Region Sierpc

Gmina Mochowo, Gmina Skępe
Gozdy, Florencja, Guzowatka, Koziołek, Kukowo
26.06.201816:00-18:00
Gozdy, Koziołek
21.06.201808:00-14:00
Gmina Bielsk
Ciachcin , Józinek
22.06.201809:00-14:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Stacje: Gorczenica: 1, 3, 6, 7, 8. GERKA /OBCA/. Gorczeniczka. Kominy: 5.
23.06.201815:00-19:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Osiek, Gmina Wąpielsk, Gmina Kurzętnik
Stacje: Gorczenica: 2. Łapinóż: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Łapinóżek: 1, 2, 3. Jeziorki. Osiek Kolonia: 2, 3. WIEXPOL. Osiek: 8, PGR. AGROLOK 2.
23.06.201815:00-19:00
Gmina Kurzętnik
Linia Kurzętnik przy Drwęcy obwód 400 dla miejscowości Kurzętnik ulice: Kościuszki, Hunta, Okólna, Grudziądzka od Hunta.
20.06.201808:00-13:00
Linia Kurzętnik 1 obwód 300 dla miejscowości Kurzętnik ulice: Kościelna, Rynek, Jagiełły od Rynku.
20.06.201811:00-15:00

Region Grudziądz

Gmina Lisewo, Gmina Płużnica
Stacja: Józefkowo 2 obwód 100
20.06.201808:00-11:00
Gmina Płużnica
Stacja: Płużnica 4 obwód 100
20.06.201812:00-15:00
Stacja: Płużnica 1 obwód 700
21.06.201808:00-14:00
Stacja: Uciąż 4
21.06.201809:00-17:00
Stacja: Płużnica 3 obwód 200
22.06.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Chełmno
Stacje: Klamry 2 obwód 400 oraz Klamry 8 obwód 300
21.06.201808:00-15:00

Region Radziejów

Gmina Bytoń, Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIASKI KOLONIA 3 .
20.06.201808:00-16:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej TYMIEŃ .
20.06.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WYSTRZELICE 2 .
20.06.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SKARBANOWO 2 .
21.06.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚMIEŁY, ŚMIEŁY 2 .
22.06.201808:00-16:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK POLE 2 .
20.06.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODOLE 1 obwód 100 .
21.06.201809:30-13:30
Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRÓJCZYK 1 obwód 100 .
20.06.201810:30-14:30
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUPY DUŻE 1 .
21.06.201808:00-16:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej SŁUPY DUŻE 3 .
22.06.201808:00-16:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PIOTRKÓW KALISKA 2 obwód 300 .
21.06.201810:30-14:30
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WALENTYNOWO obwód 100 .
22.06.201809:30-14:30

Region Rypin

Gmina Rogowo
Stacja Rogowo 6.
20.06.201808:00-10:0020.06.201815:00-19:00
Stacje Rogowo 8, 10.
20.06.201808:00-10:0020.06.201816:00-18:00
Stacje Rogowo 4, 5, Huta Nadróż 2.
21.06.201808:00-16:00
Gmina Chrostkowo
Stacja Chojno 7.
20.06.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Lipno, Gmina Brzuze
Stacja Ostrowite 6 k/Lipna.
21.06.201808:00-13:00
Gmina Tłuchowo, Miasto i Gmina Rypin
Stacja Suminek 3.
21.06.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Lipno, Miasto i Gmina Włocławek, Gmina Czernikowo
Lipno ul. Mickiewicza (wyłączenie od ulicy Sierakowskiego do ulicy Przekop), ul. Cegielna, ul. Staszica, ul. Kościuszki (wyłączenie od ulicy Mickiewicza do ulicy Piłsudskiego).
24.06.201808:00-15:00

Region Toruń

Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Wielka Zławieś 1 ulice Kasztanowa, Gajowa, Jasna
20.06.201808:00-16:00
Stacja Wielka Zławieś 5
20.06.201808:00-13:00
Stacja Czarne Błoto 2
21.06.201807:30-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Ogrodnictwo 2 Toruń ul. Rudacka od ul. Glinieckiej
20.06.201810:00-17:0030.06.201807:00-17:00
Stacja Hortex ul. Kościuszki 51
21.06.201808:00-14:00
Stacja ST. 7 Apteka Toruń ul. Kościuszki 4, 6, Grudziądzka 70, 72, 75,77
22.06.201809:00-13:00
Stacja Osiedle Polna Toruń ul. Rolnicza od nr 1 do 19, Grudziądzka 163
23.06.201808:00-10:00
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 9
20.06.201809:00-13:00
Gmina Obrowo
Stacja Wały Zawały 5
20.06.201810:00-13:30
Miasto i Gmina Brodnica, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Piekarnia Koniuchy ul. Sz. Chełmińska 176a, 182/186, 195, Boboli 73, Polna 10
21.06.201810:00-15:00
Gmina Łysomice
Stacja Lulkowo 4 Leśniczówka. Heweliusza, Forteczna 1
22.06.201808:00-12:00

Region Włocławek

Gmina Brześć Kujawski
stacja Machnacz 1 obwód 100
20.06.201808:30-12:30
Gmina Lubień Kujawski
stacja Rutkowice 2
21.06.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek ulice Rybnicka, Nad Strugą, Graniczna
22.06.201809:30-12:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie