Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk, Sobieszewo, Komary, Orlinki
19.11.201809:00-12:30

Region Gdynia

Miasto Sopot
Sopot ulica Malczewskiego 1 do 19, Chodowieckiego, Księżycowa 1 do 4, Al. Niepodległości 855 do 873, 870, 872, 876
20.11.201808:00-16:00

Region Kartuzy

Gmina Stężyca
Stężyca ulice Pogodna, Widokowa, Cicha, Świętopełka Wielkiego, Łaszewskiego 9 Marca, Pypkowo
17.11.201815:00-17:00
Gmina Żukowo
Borkowo ulice Głęboka, Nowowiejska
19.11.201808:00-14:00
Żukowo ulice Sobótki, Górki, Cicha
19.11.201811:00-16:00
Gmina Somonino
Rąty ulica Na Łąkach
20.11.201808:00-13:00
Gmina Chmielno, Gmina Kartuzy
Brodnica Górna ulice Chmieleńska, Kasztanowa, Kartuska, Piaskowa, Klonowa, Ostrzycka, Kamienna, Kalka ulica Chmieleńska, Złota Góra
21.11.201808:00-10:0021.11.201815:00-17:00
Gmina Kartuzy
Brodnica Górna ERA
21.11.201808:00-17:00

Region Starogard Gdański

Miasto Starogard Gdański
Starogard Gdański Zbożowa, Malinowa od 20 do 40, Zachodnia od 35 do 45
19.11.201808:00-13:30
Starogard Gdański Andersa od 13 do 61 i od 62d do 68, Jaszczurkowców, Południowa 138 i 140, Hermanowska od 2 do 20
20.11.201807:30-14:00
Gmina Zblewo
Zblewo, Starogardzka Białachowska Osiedle Rzemieślnicze, Białachówko, Białachowo
19.11.201809:00-12:00
Gmina Osiek, Gmina Smętowo Graniczne
Smętowo ulice Starogardzka od numeru 2 do 17, Słoneczna, Pawła Szynwelskiego, Smętowo Wybudowania od numeru 4 do 7.
20.11.201809:00-15:00
Gmina Osiek
Osiek Partyzantów Kociewskich 113
20.11.201810:00-14:00
Gmina Stara Kiszewa
Góra Koźmin Wybudowanie
21.11.201808:00-09:00
Góra Koźmin Wybudowanie
21.11.201815:00-16:00
Gmina Starogard Gdański
Kolincz od numeru 55 do 76
21.11.201808:30-13:30

Region Tczew

Gmina Subkowy
Subkowy ulice Modrzewiowa, Akacjowa
17.11.201808:00-13:00
Gmina Trąbki Wielkie
Gołębiewko, Gołębiewo Średnie ,Rościszewko ,Rościszewo , Gołębiewo Zajazd ,Gołębiewo Chabrowa
21.11.201809:00-11:00

Region Wejherowo

Gmina Puck
Starzyński Dwór Zachód ul. Graniczna.
17.11.201808:00-10:00
Strzelno ulice Wąska, Nowa, Rolnicza, Górna, Pomorska, Mała, Kaszubska, Sportowa, Wesoła, Wiejska, Ogrodowa, Kręta, Polna, Łąkowa, Żytnia, Bałtycka, Kościelna, Kasztanowa, Krótka, Zielona, Działkowa, Wyzwolenia, Szkolna, 3 Maja.
20.11.201807:45-08:4521.11.201812:30-13:30
Gmina Choczewo
Słajszewo
19.11.201808:30-14:00
Gmina Wejherowo
Letni Dwór , Gościcino ulice Robakowska , Wrzosowa.
19.11.201810:00-15:00
Gmina Krokowa, Gmina Gniewino
Wierzchucino ulice Morska.
19.11.201812:00-16:00
Gmina Szemud
Jeleńska Huta ulice Konwaliowa, Kwiatowa.
20.11.201808:30-14:00
Gmina Łęczyce, Gmina Luzino, Gmina Gniewino
Dąbrówka
21.11.201808:30-11:30
Gmina Jastarnia, Gmina Władysławowo
Karwia ulice Platynowa, Srebrna, 12 Marca, Mikołaja Kopernika, ks. B. Lewińskiego, Złota, Jastarnia ulica Adama Mickiewicza.
21.11.201810:00-11:00
Gmina Krokowa, Gmina Władysławowo
Karwieńskie Błoto Pierwsze ulica Krokowska
21.11.201811:00-14:00
Gmina Władysławowo
Karwia ulice Złota, Platynowa, Zimowa, Mokra, Srebrna, Jesienna, 12 Marca, Mikołaja Kopernika, Letnia, Wiosenna, Błękitna.
21.11.201811:00-14:00

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Miasto i Gmina Krotoszyn
KROTOSZYN Ul. Magazynowa nr: 2,4,8, Przepompownia Ścieków
17.11.201814:00-18:00
Brzoza, Henryków, Dzielice
19.11.201807:30-08:0019.11.201812:00-12:30
Miasto Jarocin
Jarocin ul. Sadowa
17.11.201810:00-14:00
Miasto i Gmina Pleszew, Gmina Gizałki
Nowa Wieś nr 1 - 10 Pleszew ul. Traugutta 40 ul. Jagiełły nr 1, 2, 3, 5, 7, 9 ul. Podgórna 27A, 29, 29A, 33, 35, 38, 39, 41, 41A, 44, 45, 47A, 48, 52, 52
20.11.201808:00-10:00

Region Kalisz

Gmina Nowe Skalmierzyce
Droszew- Elizanki 40-48 Droszew 47-52
19.11.201810:00-14:00
Kurów 1-29 Trkusów ul. Środkowa ul. Kaliska PABI-SPA Grupa Producentów Warzyw
20.11.201808:00-16:00
Chotów 24 24b 38 działka 145/5
20.11.201810:00-12:00
Awex-Tyc Gospodarstwo Ogrodnicze Orłowski
21.11.201809:00-13:00
Gmina Żelazków, Miasto i Gmina Tuliszków, Gmina Blizanów
Russów, Witoldów, Michałów, Helenów, Tykadłów, Russów Kol.
20.11.201808:00-09:0020.11.201813:00-14:00
Gmina Gołuchów
Kościelna Wieś ul. Kreczunowicza 9-11 Stacja Doświadczalna Kościół Plebania ul. Kaliska 3 5 6-10
21.11.201808:00-11:00
Miasto Kalisz, Gmina Brzeziny
Kalisz ul. Św. Michała działki 364/11 364/12 364/15
21.11.201809:30-10:30
Gmina Gołuchów, Gmina Blizanów
Pruszków ul. Konopnickiej 14 16 ul. Dąbrowskiej 30-47
21.11.201813:00-14:00

Region Kępno

Gmina Bralin
Chojęcin 22 - 32
19.11.201808:30-10:30
Miasto i Gmina Wieruszów
Jutrków Jutrków nr 3 do 7, 20, 36 do 50
19.11.201809:00-13:00
Gmina Kępno
Mikorzyn 44 – 60, 60A, 75, 75A, 80A, 83 – 87, 87A, Przedszkole, Straż, Restauracja Oaza
20.11.201808:00-10:00
Gmina Doruchów, Gmina Ostrzeszów
Tokarzew, Wygoda Tokarska, Ostrzeszów-Pustkowie, Królewskie, Pustkowie Wygoda Tokarska nr 1 do 9 i 49A, 50, 61 do 66 , Królewskie 216 i 217
20.11.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Syców
Ślizów 1, 60 – 84, 84A
21.11.201809:00-11:00

Region Koło

Gmina Koło
Mikołajówek
20.11.201809:00-11:30
Gmina Sompolno
Sompolinek, Olszewo
21.11.201809:00-14:00

Region Konin

Gmina Rzgów
Bożatki, Grabienice, Witnica
19.11.201808:00-12:00
Gmina Wilczyn
Kownaty, Wilczyn, Zygmuntowo
19.11.201809:00-13:0020.11.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Golina
Lubiecz, Przyjma
20.11.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Kleczew
Kamionka
21.11.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Kraszewice, Miasto i Gmina Grabów nad Prosną
Grabów Nad Prosną ul. Przemysłowa 2 do 19, Ostrowska 1, Grabów Wójtostwo Osiedle Leśne, Palaty ul. Klonowa 21, 38 do 52, Wierzbowa 2, 17 do 25, Akacyjki 17, Giżyce 6 do 15, Racławice 11, Wirginy 12.
17.11.201808:00-14:00
Gmina Czajków
Muchy 1 do 12.
17.11.201809:00-10:00
Gmina Kraszewice
Kraszewice ul. Wieluńska 1 do 33, 2 do 12, Kaliska 1 do 12, Ciasna 21, 23, 27, Wodociągi.
17.11.201811:00-15:00
Gmina Kraszewice, Gmina Ostrów Wielkopolski, Gmina Czajków
Kuźnica Grabowska, Głuszyna, Jeziorki 13 do 21.
18.11.201808:00-16:00
Miasto Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski ul. Azaliowa 10, 13 do 31.
19.11.201809:00-11:00
Miasto I Gmina Odolanów
Odolanów ul. Krotoszyńska 24, 28, 30.
20.11.201809:00-10:30
Gmina Sośnie
Dobrzec ul. Jana Pawła II 1 do 31.
21.11.201809:00-13:00

Region Słupca

Gmina Strzałkowo
Rudy
19.11.201810:00-11:00
Gmina Rzgów
Rzgów Drugi
21.11.201809:00-13:00

Region Turek

Gmina Grabów
Żaczki, Pusta Wieś, Łyżki, Grabów, Kurzjama, Jaworów, Potrzasków, Bowętów
19.11.201808:00-12:00

Oddział w Koszalinie

Region Bytów

Gmina Parchowo
Jeleńcz
19.11.201807:30-14:30
Gmina Kępice
Chorowo , Podgóry , Brzezinka , Chorówko
19.11.201808:00-11:00
Pustowo
19.11.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Miastko
Węgorzynko Szosa, Przęsin,
20.11.201808:00-14:00
Dretynek
21.11.201809:00-12:00

Region Człuchów

Miasto i Gmina Debrzno
Debrzno ulice Harcerska, Młyńska
20.11.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Czarne
Łoża , Wyczechy
21.11.201808:00-10:0021.11.201815:00-17:0026.11.201808:00-10:0026.11.201817:00-19:00
Wyczechy
21.11.201810:00-15:0026.11.201810:00-17:00

Region Drawsko Pomorskie

Gmina Ostrowice, Miasto i Gmina Złocieniec
Jadwiżyn, Uraz, Warniłęg, Grabinek
19.11.201808:30-15:30
Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Żołędowo
21.11.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Kalisz Pomorski
Poźrzadło Wielkie Leśniczówka
21.11.201812:00-16:00

Region Kołobrzeg

Gmina Rymań, Gmina Siemyśl
Drozdowo , Siemyśl ulice Topolowa, Malinowa, Sportowa, Kołobrzeska, Ogrodowa, Kościelna, Szkolna, Białokury
20.11.201808:00-18:0021.11.201808:00-18:00
Gmina Dygowo
Dygowo ulice Kolejowa, Bukowa, Zielona, Świerkowa, Główna, Miodowa, Wiosenna, Brzozowa, Kołobrzeska, Lisia Góra
21.11.201808:00-17:0022.11.201808:00-17:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Koszalin ul. Franciszkańska 98-100
18.11.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Darłowo
Zakrzewo
19.11.201809:00-16:00
Domasławice
21.11.201808:30-16:00
Gmina Będzino
Dobiesławiec
20.11.201808:00-16:00
Gmina Będzino, Gmina Mielno, Miasto Koszalin
Strzeżenice , Podamirowo , Dobiesławiec , Mielno ulice Ogrodowa, Jana Brzechwy, Rekreacyjna, Barnowo
20.11.201808:00-10:0021.11.201808:00-10:00

Region Lębork

Gmina Nowa Wieś Lęborska
Garczegorze
17.11.201807:30-14:00
Miasto Lębork
Lębork ulice Lubelska,
17.11.201809:00-13:00
Gmina Główczyce
Siodłonie nr 7, 8 i 9
19.11.201810:00-15:00
Gmina Wicko
Charbrowo , Podroże , Charbrowski Bór
19.11.201810:00-12:00
Roszczyce
20.11.201808:00-15:00
Wicko, Charbrowo
21.11.201815:00-17:0022.11.201815:00-17:0023.11.201815:00-17:00
Gmina Linia
Linia ulice Długa 55, Akacjowa 161, 162, 162a
21.11.201808:00-15:00

Region Słupsk

Miasto i Gmina Sławno, Gmina Postomino
Wrześnica
19.11.201807:30-16:00
Gmina Słupsk
Bruskowo Małe, Swołowo
21.11.201807:00-16:00
Bydlino
21.11.201808:00-14:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Szczecinek
Sitno, Lipnica
17.11.201808:00-11:30
Miasto i Gmina Bobolice
Bobolice Mickiewicza
19.11.201808:00-13:00

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Gmina Lelkowo
Dębowiec
20.11.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Braniewo
Rogity
21.11.201809:00-13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Karczowizna , Nowy Dwór
17.11.201807:00-11:00
Cieplice od 18 do 25
17.11.201812:00-16:00
Władysławowo 33a, 40, hurtownia owoców , Budimex
21.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Elbląg, Miasto i Gmina Tolkmicko
Pagórki
20.11.201807:00-17:00
Miasto i Gmina Pasłęk, Gmina Pasłęk
Pasłęk ulice Lanca 5, 7, 12, 14, działka 77/1, Zawiszy Czarnego od 1 do 8, Kraszewskiego 15, 17a, 19, 21, 21a
20.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Tolkmicko
Ostrogóra, Pagórki Leśniczówka
20.11.201808:00-14:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Krótkie przerwy w dostawie energii Iława ulica Obrońców Westerplatte 4 i 7
19.11.201807:30-14:30
Iława ulice Obrońców Westerplatte 2 i 3, i Konopnickiej 1 i 2
20.11.201808:00-09:0020.11.201814:00-15:00

Region Kętrzyn

Miasto i Gmina Mrągowo
Młynowo 1, Wola Muntowska,
19.11.201808:00-13:00
Marcinkowo kolonia 11,
20.11.201809:00-12:00
Gmina Piecki
Mojtyny Uklanka,
21.11.201808:30-11:00

Region Kwidzyn

Gmina Kisielice
Kantowo
19.11.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Prabuty, Gmina Gardeja
Morawy, Gilwa
19.11.201809:00-12:00
Morawy, Gilwa
19.11.201809:00-12:00
Gmina Dzierzgoń
Bągart
20.11.201809:00-15:00
Dzierzgoń ul. 3-go Maja
20.11.201809:00-14:00
Gmina Susz
Bornice
21.11.201809:00-14:00

Region Lidzbark Warmiński

Gmina Lubomino
Bieniewo 15, 16, 18, 19
20.11.201809:00-14:00
Bieniewo 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12
21.11.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Bartoszyce
Sortławki, Kiersity nr 13, 14, 15
21.11.201808:30-14:00

Region Olsztyn

Gmina Purda, Miasto i Gmina Pasym
Pajtuny , Prejłowo
20.11.201808:30-14:00
Miasto i Gmina Barczewo
Kromerowo , Ramsowo
20.11.201809:00-12:00
Gmina Purda
Patryki
20.11.201810:00-12:0021.11.201809:00-15:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo, Miasto i Gmina Olsztynek
Ponary, Naryjski Młyn, Roje, Janowo,
19.11.201809:00-16:00
Gmina Olsztynek
Elgnówko, Łęciny
20.11.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Ostróda
Smykówko
21.11.201809:30-13:00

Region Szczytno

Miasto i Gmina Biskupiec
Biesowo, Czerwonka
16.11.201809:00-14:0019.11.201809:00-14:00
Stanclewo, Dębowo
20.11.201807:30-09:0020.11.201813:00-15:00
Miasto i Gmina Nidzica
Nidzica ulice Kościuszki, Wspólna, Warszawska
20.11.201808:00-14:00
Nidzica ulice Moniuszki, Wyborska, Żeromskiego
21.11.201809:30-13:30
Miasto i Gmina Szczytno
Wawrochy
20.11.201808:30-14:3021.11.201808:30-14:3022.11.201808:30-14:30

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Glinojeck, Miasto i Gmina Pułtusk
Bielawy
19.11.201808:00-16:0020.11.201808:00-16:00
Gmina Gołymin - Ośrodek
Smosarz-Dobki, Morawy-Kafasy, Morawy-Wicherki, Smosarz-Pianki
19.11.201808:30-12:30
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Glinojeck
Budy Rumockie, Śródborze, Lipiny
20.11.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Ciechanów, Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ulice Wojska Polskiego, Żwirki i Wigury, Białowiejska, Kościuszki, Krajewskiego
20.11.201808:15-11:45
Gmina Grudusk
Humięcino-Andrychy
20.11.201809:00-13:00
Gmina Gzy, Gmina Karniewo
Grochy-Imbrzyki, Krzemień
21.11.201808:00-15:00
Gmina Karniewo
Tłucznice, Karniewo, Zalesie
21.11.201808:15-12:15
Miasto i Gmina Ciechanów
Ciechanów ul. świętego Antoniego
21.11.201808:30-12:30

Region Gostynin

Miasto i Gmina Gostynin
Gostynin ulica Płocka od ulicy Jana Pawła II do ZUS
20.11.201808:30-12:30

Region Kutno

Miasto i Gmina Łęczyca, Gmina Góra Św. Małgorzaty
Dzierzbiętów Mały, Borki, Dzierzbiętów Duży, Mętlew, Mierczyn
19.11.201811:00-13:00
Miasto i Gmina Łęczyca
Łęczyca, ulice Górnicza, Ozorkowskie Przedmieście, Polna, Wiejska
20.11.201810:00-11:00

Region Mława

Miasto i Gmina Żuromin, Gmina Lutocin
Raczyny ulica Krótka, Kopernika, Stacje, ES6-1208 Pietrzyk TPSA, T769378 Pietrzyk Ferma Drobiu
19.11.201809:15-15:15
Miasto i Gmina Mława, Gmina Lipowiec Kościelny, Gmina Radzanów, Gmina Iłowo - Osada, Gmina Szreńsk, Gmina Płośnica
Dwukoły, Turza Mała, Turza Wielka, Lewiczyn, Krępa, Józefowo, Turza Mała, Szreńsk, Ratowo, Józefowo
20.11.201807:30-08:3020.11.201814:30-15:30
Gmina Dzierzgowo
Dobrogosty, Podkitki
20.11.201808:00-15:00
Dobrogosty
21.11.201808:00-15:00
Gmina Czernice Borowe
Kosmowo, Nart
20.11.201808:30-14:30
Gmina Szydłowo, Gmina Dzierzgowo
Kitki , Choszczewka , Garlino Kolonia
20.11.201809:00-16:00
Miasto i Gmina Mława
Mława ulice 3 Maja, Bolesława Chrobrego, Stary Rynek
21.11.201807:45-11:45
Gmina Lubowidz
Lisiny, Osówka
21.11.201808:30-13:00
Gmina Szydłowo, Gmina Grudusk
Nowe Nosarzewo, Kluszewo, Kluszewo Szajec, Sokólnik, Garlino, Zalesie, Garlino Nowe, Zalesie
21.11.201809:00-16:00

Region Płock

Gmina Czerwińsk nad Wisłą
Czerwińsk nad Wisłą ulica Warszawska, Wola.
21.11.201810:00-11:20
Zdziarka wyłączony obwód kierunek Czerwińsk.
21.11.201812:15-13:35

Region Płońsk

Miasto i Gmina Nasielsk
Borkowo, Cieksyn
19.11.201807:30-09:00
Cieksyn ulice Nadrzeczna, Kolejowa, Świerkowa, Akacjowa, Księżycowa
19.11.201809:00-19:00
Lelewo
21.11.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Płońsk
Ilinko ulica Słoneczna, Ilino , Kluczewo
19.11.201808:00-16:0020.11.201808:00-16:0021.11.201808:00-16:00
Płońsk ulice gen. Stanisława Maczka, Płocka, Armii Krajowej, Ignacego Krasickiego
20.11.201808:00-15:00
Gmina Nowe Miasto
Jurzynek
20.11.201808:30-14:30
Jurzyn, Modzele-Bartłomieje,
20.11.201809:00-13:00

Region Sierpc

Gmina Zawidz
Rekowo
19.11.201808:00-15:00
Miasto i Gmina Drobin, Gmina Bielsk
Chudzyno, Kleniewo, Rudowo, Smolino, Jaroszewo-Wieś, Jaroszewo Biskupie
20.11.201809:00-14:00
Miasto i Gmina Drobin
Drobin ulica Szkolna.
21.11.201808:00-14:00
Kuchary
21.11.201808:00-16:0022.11.201808:00-16:0023.11.201808:00-16:00

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Miasto i Gmina Brodnica
Linia Dworcowa obwód 200 dla miejscowości Brodnica ulica Gajdy.
17.11.201808:00-14:00
Linia Krańcowa 2 obwód 100.
19.11.201808:00-14:00
Stacja Gorczenica 8.
19.11.201808:00-14:00
Linia Opalenica 1 obwód 500.
21.11.201810:00-16:00
Gmina Górzno
Linia Górzno Południe obwód 700 dla miejscowości Górzno ulica Walasiewiczówny.
19.11.201808:00-14:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia
Stacja: Szynkowizna: 1, 2, 3. Dzierzno: 1, 2, 3. Chlebowo: 2, 3, 4, 6.
19.11.201808:00-13:0020.11.201814:00-17:00
Gmina Osiek, Gmina Świedziebnia, Miasto i Gmina Rypin
Stacje: Grzęby: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9. Kłuśno: 1, 2, 3, 4, 5, 6. Michałki: 1, 2, 3, 4. Dzierzno: 1, 2, 3. Szynkowizna: 1, 2, 3. Chlebowo: 2, 3, 4, 6, Ferma.
19.11.201808:00-13:0021.11.201814:00-17:00
Gmina Radomin, Gmina Wąpielsk
Stacje: Tomkowo: 3 i 4. Półwiesk Mały: 3, 4, 5.
19.11.201808:00-12:0021.11.201814:00-18:00
Gmina Wąpielsk
Stacje: Tomkowo: 1 i 2. Kierz Półwieski: 1, 2, 4.
19.11.201808:00-11:0019.11.201814:00-19:00
Stacje: Tomkowo: 1 i 2. Kierz Półwieski: 1, 2, 4.
20.11.201808:00-12:0021.11.201814:00-19:00
Gmina Biskupiec
Linia Łąkorz 12 obwód 300.
19.11.201808:30-12:30
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie
Linia Lekarty 6 obwód 100.
19.11.201808:30-12:30
Gmina Biskupiec, Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Stacja Ostrowite 1.
20.11.201808:00-16:00
Gmina Bobrowo
Linia Bobrowo 1 obwód 400.
20.11.201808:00-13:00
Stacja Wichulec 2.
21.11.201808:00-14:00
Gmina Brzozie
Stacja Mały Głęboczek 4.
20.11.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Nowe Miasto Lubawskie, Gmina Kurzętnik
Stacje: Ustronie, Nawra Oś.2, Żwirki, Słoneczna, Tory, Nawra Szkółka, Nawra 4, Marzęcice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, Hydrofornia, Szkoła. Kornatki 2. Kamionki 2.
20.11.201808:00-10:0020.11.201813:00-17:00
Gmina Jabłonowo
Stacja Gorzechówko 1.
21.11.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Brodnica, Gmina Bobrowo
Stacje: Anielewo, Kruszynki Osiedle 2, Karbowo 1, Kruszynki Gajówka, Kruszynki PGR, Lisa Młyn, Kruszyny Szlacheckie: 1, 2, 3, 6.
21.11.201808:00-10:0021.11.201812:00-16:00
Miasto i Gmina Golub Dobrzyń
Linia Sokołowo Osiedle Mieszkaniowe obwód 200.
21.11.201808:00-14:00

Region Grudziądz

Gmina Radzyń Chełmiński, Gmina Książki, Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Rataja Wąb; Żwirki Wigury, Rozgart, Betoniarnia Wąb; Jarantowice 4, 11, 12, 13, 15, 16, 17; Buk PGR; Mazanki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 EW (obca); Szczuplinki 1, 2, 3; Radzyń Wyb. 2
20.11.201807:00-09:0020.11.201816:00-19:00
Miasto Wąbrzeźno
Stacje: Jarantowice 5, 6, 9; Plebanka PGR; Sitno 1, 2, 3, 4 RSP; Rogala
20.11.201807:00-19:00
Stacja: Wąbrzeźno Rogala
20.11.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz stacja Kurpiowska 3
20.11.201808:00-13:00
Stacja: Turznice 6, obwód 200
20.11.201809:30-18:30
Grudziądz stacja Kurpiowska 3 obwód 100
20.11.201813:00-17:00
Stacja: Grudziądz Czerwonodworna obwód 500 oraz 600
21.11.201807:00-15:00
Gmina Lisewo
Stacja: Lisewo 3 obwód 200
21.11.201808:00-16:00
Gmina Rogóźno
Stacja: Szembruk 1, 5
21.11.201808:00-14:00
Stacje: Jamy 1 Nadleśnictwo, Skurgwy 1, 2
21.11.201808:00-11:00

Region Radziejów

Miasto i Gmina Radziejów
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RADZIEJÓW R P G K i M obwód 700 ulica Jana Pawła II, Brzeska od Komunalnej do Jana Pawła II, Objezdna do Dolnej
17.11.201810:00-17:00
Gmina Osięciny
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUSZKI 1, 2, 4, SĘCZKOWO 1
19.11.201808:00-10:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OSŁONKI 1, 3, 4
19.11.201810:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RUSZKI 1, 2, 4, SĘCZKOWO 1
20.11.201815:00-17:00
Gmina Waganiec, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZOSIN
19.11.201808:30-15:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ZOSIN obwód 200
20.11.201808:30-15:00
Gmina Koneck, Gmina Zakrzewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej POMIANY 1, WINCENTOWO
19.11.201810:00-14:00
Gmina Koneck, Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PRZYBRANOWO 3, 11, 12, ZAZDROMIN 1, 2, POCZAŁKOWO 1, 2, 3, 4, 5, PRZYBRANÓWEK 1, 2, 3, STRASZEWO LESIANKI
20.11.201808:00-10:0020.11.201815:00-17:0022.11.201808:00-10:0023.11.201815:00-17:00
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODGAJ 2, 3, 4, GOSZCZEWO 1, 2 .
20.11.201808:00-10:0020.11.201815:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej PODGAJ WIATRAKI .
20.11.201808:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej OPOKI 1, 2, 3, 4, 5, 6, GRABIE 1, 2, 3, OPOCZKI 1, 2, 3, ZDUNY 2, 3, WILKOSTOWO 1, 2, 3, 4 .
21.11.201808:00-10:00
Gmina Topólka, Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WINCENTOWO 3 obwód 600
20.11.201810:00-14:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WINCENTOWO 3 obwód 400
21.11.201810:00-14:00
Gmina Koneck
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŻOŁNOWO 2
21.11.201810:00-14:00

Region Rypin

Gmina Brzuze, Gmina Wielgie
Stacje Brzuze 1, 2.
17.11.201815:00-19:00
Gmina Brzuze
Stacje Piskorczyn 1, 2, Ugoszcz 2, 3.
19.11.201808:00-10:0021.11.201815:00-17:00
Stacja Gulbiny 5 obwód 200.
19.11.201808:30-13:00
Stacja Somsiory 5 obwód 200 kierunek Śmietankowska.
21.11.201808:30-14:00
Gmina Skrwilno
Stacja Skrwilno 3.
19.11.201808:00-11:00
Stacja Budziska 3.
20.11.201809:00-15:00
Stacja Czarnia Duża 2.
21.11.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Lipno Źródlana obwód 800 kierunek Market (ZE-8774, ZE-8775).
19.11.201810:00-14:00
Gmina Rogowo
Stacja Pinino 2.
20.11.201808:00-14:00
Gmina Chrostkowo
Stacje Lubianki 2, 3.
21.11.201809:00-14:00
Gmina Rogowo, Gmina Brzuze
Stacja Żałe 3 obwód 200 kierunek Kwiatkowski.
21.11.201811:00-14:30

Region Toruń

Miasto i Gmina Toruń
Stacja Tartaczna 2 Toruń ulice Chełmińska, Szyszkowa, Tartaczna, Wiklinowa
19.11.201806:30-07:30
Stacja Tartaczna 2 Toruń ulice Chełmińska, Szyszkowa, Tartaczna, Wiklinowa
20.11.201806:30-07:30
Ogródki Działkowe Rudak, gospodarstwo rolne Czachowski ul Rudacka
21.11.201807:00-17:00
Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Przysiek 7 CPN ul. Solecka, Myśliwska
19.11.201807:00-17:00
Stacja Mała Zławieś 3 ul. Osiedlowa wszyscy odbiorcy z linii napowietrznej
20.11.201808:00-11:00
Miasto i Gmina Chełmża
Stacja Pluskowęsy 6 k/ Chełmży
19.11.201807:00-10:00
Stacja Kuczwały 6
19.11.201808:00-11:00
Gmina Lubicz
Stacja Młyniec 3 ul. Żurawia 5
19.11.201807:30-12:00
Stacja Młyniec 14
19.11.201808:30-14:30
Stacja Młyniec 1
21.11.201808:30-14:30
Gmina Obrowo
Stacja Brzozówka 12 ul. Owocowa
19.11.201807:30-12:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Chełmonie 5
19.11.201809:00-15:00
Stacja Wielkołąka 2
20.11.201808:30-14:30
Stacja Wielkołąka 6
20.11.201808:30-14:30
Gmina Łysomice, Miasto i Gmina Nieszawa
Stacja Łysomice 3 obwód kierunek Papowo
19.11.201810:00-13:00
Gmina Łysomice
Stacja Papowo 7
20.11.201807:00-10:30
Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz
Stacja Grębocin 8
21.11.201808:00-09:30

Region Włocławek

Gmina Baruchowo, Miasto i Gmina Kowal, Miasto i Gmina Włocławek
stacja: Rakutowo 1, 2, 4, 5, Dobrzelewice 3, Świątkowice 1, 2, 3
19.11.201807:00-09:0020.11.201816:00-18:00
Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek ulice Rybnicka, Przemysłowa, Spokojna, Aleja Kazimierza Wielkiego
19.11.201808:00-12:00
stacja SASANKOWA obw. 500 linia napowietrzna Malinowa, Sasankowa
19.11.201808:30-10:30
stacja Warząchewka 5 obwód 100 ZK DZ. 990/3
19.11.201809:00-12:00
stacja SASANKOWA obw. 400 linia napowietrzna kier. Most
21.11.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Kowal
stacja PLANTOWSZCZYZNA obw. 100 Leśniczówka
20.11.201809:00-12:00
Gmina Choceń
stacja JARANTOWICE 1 obw. 300 Wieś sklep
20.11.201809:30-12:30
Gmina Baruchowo
stacja KUROWO PARCELE 3 obw. 200 Kurowo
21.11.201809:30-12:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie