Wyłączenia planowane

Oddział w Gdańsku

Region Gdańsk

Miasto Gdańsk
Gdańsk ulice Jana Kochanowskiego 112, Sebastiana Klonowicza 28, Andrzeja Modrzewskiego
19.01.201808:30-10:30

Region Gdynia

Miasto Gdynia, Miasto Gdańsk, Gmina Puck, Miasto Rumia, Gmina Kosakowo, Gmina Nowa Wieś Lęborska, Gmina Wejherowo, Miasto Sopot, Miasto Reda
Gdynia ulice Jarowa, Knyszyńska, Benisławskiego 22, 24, 26
22.01.201809:00-17:00
Miasto Gdynia
Gdynia ulica Myśliwka
23.01.201809:00-13:00

Region Kartuzy

Gmina Sierakowice
Łyśniewo Dwór
19.01.201808:00-15:00
Gmina Przodkowo, Gmina Kościerzyna, Gmina Żukowo, Gmina Dziemiany, Gmina Sulęczyno, Gmina Kartuzy, Gmina Karsin, Gmina Sierakowice, Gmina Somonino, Gmina Stężyca
Wilanowo, Barwik, Pomieczyno Kolonia, Szarłata
19.01.201808:00-14:00
Wilanowo, Szarłata, Barwik
22.01.201808:00-11:0023.01.201815:00-17:00
Gmina Kartuzy
Kiełpino ulice Brzozowa, Krzywa
22.01.201808:00-12:00
Kiełpino ulice Brzozowa, Krzywa
22.01.201808:00-12:00
Gmina Przodkowo, Gmina Szemud
Pomieczyno, Pomieczyno Kolonia Otalżyno
22.01.201808:00-17:0023.01.201808:00-17:00

Region Starogard Gdański

Gmina Gniew, Gmina Smętowo Graniczne
Luchowo, Kulmaga, Smętowo Graniczne, Smarzewo, Dębowo
19.01.201807:30-17:30
Gmina Skarszewy
Bolesławowo
19.01.201807:30-09:00
Bolesławowo
19.01.201814:30-16:00
Gmina Smętowo Graniczne
Smarzewo, Lalkowy, Smętowo
19.01.201807:30-09:00
Smętowo Graniczne, Czerwińsk, Lalkowy, Luchowo, Smarzewo
19.01.201816:00-17:30
Frąca, Rynkówka
23.01.201808:00-15:00
Gmina Morzeszczyn, Gmina Pelplin
Gętomie, Kulice, Stocki Młyn
22.01.201807:30-09:00
Gmina Morzeszczyn, Gmina Starogard Gdański
Gętomie, Morzeszczyn,
22.01.201807:30-17:30
Gmina Osiek
Osiek,
22.01.201809:30-13:30
Lisówko
23.01.201808:00-16:00
Lisówko
23.01.201808:00-16:00
Gmina Pelplin
Kulice, Stocki Młyn, Gętomie
22.01.201816:00-17:30
Bielawki,
23.01.201807:30-09:00
Bielawki, Rożental
23.01.201807:30-17:00
Bielawki,
23.01.201815:30-17:00

Region Tczew

Gmina Tczew, Gmina Dziemiany, Gmina Kołczygłowy, Gmina Trąbki Wielkie
Miłobądz, Mały Miłobądz ,Zajączkowo
19.01.201811:00-12:30
Gmina Kolbudy, Gmina Pruszcz Gdański
Kolbudy ulica gen. Józefa Wybickiego, Lublewo Gdańskie ulice Wrzosowa, Strażacka, Zapole, Szkolna, gen. Józefa Wybickiego, Polna, Kościelna, Mikołaja Kopernika, Krótka, Bukowa
19.01.201813:30-14:30
Lublewo Gdańskie ulica Kościelna
23.01.201809:00-14:00
Miasto Tczew
Tczew ulice Działkowa, Skarszewska 23
20.01.201809:00-11:00
Miasto Gdańsk, Gmina Kolbudy
Kowale ulica Ordynacka
20.01.201814:00-16:00
Gmina Przywidz
Przywidz ulice Cisowa, Brzozowa, Różana
22.01.201810:00-14:00

Region Wejherowo

Gmina Gniewino
Salino , Mierzynko , Salinko
19.01.201808:30-14:30
Gmina Łęczyce
Łówcz Górny , Rozłazino , Nawcz
19.01.201808:30-14:30
Gmina Szemud
Kielno ulica Ogrodowa, Kwiatowa.
19.01.201809:00-13:00
Kielno ulice Myśliwski Dwór, Wrzosowa, Leśno ulice Kwiatowa, Kamienna, Wrzosowa, Kieleńska Huta ulica Kwiatowa.
20.01.201810:00-14:00
Kielno ulice Oliwska, Agrestowa, Kieleńska Huta ulice Wrzosowa, Brzozowa.
23.01.201808:00-10:00
Gmina Linia, Gmina Szemud
Zęblewski Młyn , Zęblewo , Rosocha , Częstkowo , Łebno ulica Smażyńska, Smażyno
22.01.201808:30-14:30
Gmina Linia
Linia ulice Wrzosowa, Piaskowa, Długa, Ogrodowa, Klubowa, Polna, Turystyczna, Krótka, Szkolna
22.01.201809:00-14:30
Gmina Luzino, Gmina Szemud
Kielno ulice Józefa Sikorskiego, Józefa Wybickiego, Oliwska, Moniuszki, Myśliwski Dwór, Stary Trakt, Letniskowa, Konwaliowa, Matejki, Nagietkowa, Magnoliowa, Skarpowa, Józefa Tredera, Jacka Malczewskiego, Jaśminowa, Piękna, Słoneczna, Leśno ulice Kwiatowa, Kamienna, Kieleńska Huta ulice Kwiatowa, Wiśniowa, Bożanka , Częstkowo ulica Bór, Koleczkowo ulica Bożańska, Marchowo , Szemud ulica Słoneczna, Luzino ulica Konwaliowa.
23.01.201808:00-10:0025.01.201808:00-10:0025.01.201815:00-18:00
Gmina Puck
Swarzewo ulice Lipowa, Spółdzielcza, Skośna, Abrahama, Bursztynowa, Andrzeja Pomieczyńskiego, Rybacka, Chłapowska, ks. Pronobisa, Władysławowska, Kawalerska, Krótka, Ogrodowa, Polna, Wąska, Słoneczna, Różana, Kwiatowa, Szkolna, św. Mikołaja, Zielona, Północna, Chabrowa, Pogodna, Jaśminowa, Boczna, Jaworowa, Topolowa, Dworcowa, Gnieżdżewo ulice Polna, Księży Dambków, Ogrodowa, Krótka, Nowa, Okrężna, Dworcowa, Klonowa, Bukowa, Lipowa, Różana, Graniczna, ks. bp. Konstantyna Dominika, Kwiatowa
23.01.201808:00-10:0023.01.201815:00-17:00
Gmina Krokowa
Sulicice
23.01.201808:30-14:30
Gmina Władysławowo
Karwia ulice .Złota od 38, .Hoża.
23.01.201808:30-14:30

Oddział w Kaliszu

Region Jarocin

Gmina Gizałki
Tomice ul. Wrzesińska 24 do 44, 59 do 107, ul. Akacjowa 1 do 10
19.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Pleszew
Marszew od 26 do 31, 35
19.01.201809:15-13:45
Gmina Rozdrażew, Miasto i Gmina Koźmin Wlkp.
Koźmin Wielkopolski ul. Klasztorna 47, Cieszyńskiego 1 do 41, 2 do 20
19.01.201809:45-14:1522.01.201809:45-14:15
Gmina Zduny k. Krotoszyna
Unisław 1 do 18
22.01.201808:00-16:30
Gmina Żerków
Bieździadów 16 do 38, 87 do 107
22.01.201810:30-14:30
Gmina Rozdrażew
Rozdrażewek 1 do 7, 15 do 35
23.01.201808:30-13:30
Gmina Jarocin
Witaszyce ul. Zakrzewska , Golden Drew, Betoniarnia, Przepompownia ścieków, ul. Kolejowa od przejazdu PKP kierunek Prusy,
23.01.201809:30-12:00
Prusy 1 do 10, Witaszyce ul. Zakrzewska 30 do 38, 24
23.01.201810:00-14:00

Region Kalisz

Gmina Godziesze Wielkie
Wolica ul. Pod szyszkami
19.01.201812:00-14:00
Gmina Lisków
Trzebienie
22.01.201809:00-15:00
Gmina Koźminek
Agnieszków od 1 do 10 Ksawerów od 1 do 7
23.01.201809:00-12:00
Miasto Kalisz, Gmina Mycielin, Miasto Jarocin, Gmina Nowe Skalmierzyce
Kalisz ul. Starożytna 63-93 PEC, Składy kupieckie, wulkanizacja
23.01.201809:00-14:00

Region Kępno

Miasto i Gmina Syców
Stradomia Wierzchnia ulica Lipowa
19.01.201809:00-11:00
Miasto i Gmina Międzybórz
Międzybórz ul. Jodłowa, Graniczna 39
19.01.201810:00-13:00
Gmina Bralin, Gmina Kępno
Weronikopole 1 - 7
22.01.201809:30-12:30
Gmina Galewice, Miasto i Gmina Wieruszów, Gmina Sokolniki, Gmina Doruchów
Sokolniki, Zagórze, Tyble, Stary Ochędzyn, Nowy Ochędzyn, Kopaniny, Tyble Małe, Gumnisko, Bagatelka, Prusak, Borki Pichelskie, Zdzierczyzna, Borki Sokolskie, Pichlice, Jasienie, Góry, Siedliska, Szustry, Szustry, Walichnowy, Ryś, Wiktorówek, Malanów, Wieruszów, Pieczyska, Pieczyska, Klatka, Grześka, Ochędzyn, Galewice, Stefanek, Dąbie, Kaski, Dąbrówka, Rybka, Ostrówek, Kaźmirów, Przybyłów, Przybyłów, Żelazo
23.01.201809:00-16:00

Region Koło

Gmina Olszówka
Nowa Wioska, Przybyszew
19.01.201809:00-14:00

Region Konin

Gmina Kramsk
Milin, Osowce, Polic, Sakłak, Podgórz
19.01.201809:00-13:00
Milin, Osowce, Polic, Sakłak, Podgórz
22.01.201809:00-13:00
Dębicz, Kramsk
23.01.201809:00-13:00
Gmina Stare Miasto
Janowice
19.01.201809:00-10:00
Żychlin ulice Tuliszkowska, Lipiny
19.01.201809:00-10:00
Miasto Konin
Konin ulica Rybacka
19.01.201809:00-13:00
Gmina Kazimierz Biskupi
Posada ulice Wyspiańskiego, Brzechwy, Norwida
19.01.201810:00-13:00
Gmina Skulsk
Rakowo
19.01.201810:00-12:00
Gmina Stare Miasto, Miasto Konin
Żychlin ulice Staromiejska, Sosnowa, Cisowa, Jodłowa, Tuliszkowska, Lipiny, Parkowa, Południowa, Leśna, Grabowa, Słoneczne, Świerkowa, Konin ulice Żwirki i Wigury, Adolfa Dygasińskiego, Bolesława Prusa
19.01.201810:00-16:00
Gmina Stare Miasto, Miasto i Gmina Pyzdry
Krągola, Żdżary
19.01.201811:00-12:00
Miasto i Gmina Golina
Węglew, Węglew-Kolonia
22.01.201809:00-13:00

Region Ostrów Wielkopolski

Gmina Sośnie
Cieszyn ul. Leśna, Certus, Gumoplast, Kwiatowa, Wielkopolska 3 do 17, Masterplast, Kamienna 2, Kościelna 28 do 36.
19.01.201815:00-17:00

Region Słupca

Gmina Powidz
Przybrodzin
19.01.201807:00-15:00
Gmina Powidz, Miasto i Gmina Witkowo, Gmina Słupca
Wylatkowo, Powidz, Przybrodzin
19.01.201807:00-10:00
Wylatkowo, Słoszewo, Powidz, Przybrodzin, Powidz-Osiedle, Skorzęcin, Skorzęcin, Młodojewo-Parcele
19.01.201812:00-15:00
Gmina Strzałkowo, Gmina Słupca
Piotrowice, Babin
22.01.201810:00-13:00
Miasto i Gmina Pyzdry
Baraniec, Zamość
23.01.201809:00-13:00

Region Turek

Miasto i Gmina Dąbie
Grabina Mała
20.01.201809:00-11:00
Gmina Świnice
Chorzepin
22.01.201809:00-14:00

Oddział w Koszalinie

Region Białogard

Miasto i Gmina Karlino
Ubysławice, Daszewo, Mierzynek, Mierzyn
20.01.201808:00-14:00
Miasto i Gmina Połczyn Zdrój
Połczyn-Zdrój ulice Młyńska, Rzemieślnicza
20.01.201813:00-17:00
Połczyn-Zdrój ulice Warszawska
20.01.201813:00-17:00

Region Bytów

Gmina Czarna Dąbrówka, Gmina Koczała
Płocicz, Bielsko, Bryle, Ruda, Rudka
20.01.201807:30-13:00
Gmina Koczała
Koczała ulice Sportowa, Szkolna, Miastecka, Dymin , Podlesie , Załęże , Działek , Niedźwiady , Kałka
21.01.201808:00-12:00
Gmina Koczała, Miasto i Gmina Miastko
Domanice , Miłocice , Słosinko , Łaziska , Łąkoć , Przeradz , Łękinia
21.01.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Miastko, Gmina Kępice
Darnowo , Węgorzyno , Tursko , Dretyń
23.01.201808:30-13:30

Region Człuchów

Miasto i Gmina Człuchów
Człuchów ulice Józefa Ignacego Kraszewskiego, Słowackiego, Dworcowa, Plantowa, Grodzisko
22.01.201809:00-13:00
Gębarzewo , Biskupnica , Chrząstowo Wybudowanie
22.01.201809:00-13:00
Gmina Rzeczenica
Gwieździn
23.01.201809:00-13:00

Region Drawsko Pomorskie

Miasto i Gmina Drawsko Pomorskie
Drawsko Pomorskie ulica Józefa Piłsudskiego 3
22.01.201809:30-11:30

Region Kołobrzeg

Gmina Siemyśl
Marianówek Monar
19.01.201808:00-10:0020.01.201808:00-12:0024.01.201814:00-18:00
Miasto i Gmina Gościno
Gościno
20.01.201812:00-14:0024.01.201814:00-18:00
Gościno kolonia
20.01.201812:00-14:0024.01.201814:00-18:00
Pławęcino
20.01.201808:00-14:0024.01.201814:00-18:00
Gmina Dygowo, Gmina Ustronie Morskie
Połomino pompy , Połomino 69
22.01.201808:00-17:00
Połomino pompy, Połomino 69
23.01.201808:00-17:00

Region Koszalin

Miasto Koszalin
Orląt Lwowskich 2 i 4.
23.01.201809:00-15:00

Region Lębork

Miasto Lębork
Lębork - Piecewo - Abrahama
19.01.201808:00-15:00
Gmina Potęgowo
Nieckowo od 1 do 4 i od 11 do 15, Głuszynko , Potęgowo ulica Wiejska od 5a do 20
19.01.201808:30-14:00
Darżyno 13 do 25
20.01.201808:00-12:00
Gmina Nowa Wieś Lęborska
Mosty ulice Rzeczna, Aleja Zielona, Zachodnia, Leśna, Długa, Sosnowa
22.01.201807:30-09:00
Lubowidz
23.01.201808:00-11:0025.01.201808:00-11:00
Gmina Czarna Dąbrówka
Czarna Dąbrówka ulica Ogrodowa 2 i 4, Czarna Dąbrówka PZZ
22.01.201808:00-13:00

Region Słupsk

Gmina Dębnica Kaszubska
Krzynia
19.01.201808:00-15:00
Starnice
19.01.201808:00-12:00
Gmina Smołdzino
Czołpino
19.01.201810:00-14:00
Gmina Postomino
Pieńkowo, Postomino
22.01.201808:30-11:30
Jarosławiec
23.01.201808:00-15:0029.01.201808:00-15:00

Region Szczecinek

Miasto i Gmina Borne Sulinowo
Krągi
19.01.201808:00-13:00
Miasto i Gmina Szczecinek
Orawka, Stare Wierzchowo, Drężno
22.01.201808:30-13:00
Miasto i Gmina Bobolice
Porost
23.01.201809:00-13:3024.01.201809:00-13:30

Oddział w Olsztynie

Region Braniewo

Miasto i Gmina Orneta, Gmina Godkowo, Gmina Wilczęta
Gładysze
19.01.201808:00-18:00
Gmina Godkowo
Gwiździny
23.01.201809:00-13:00

Region Elbląg

Miasto i Gmina Elbląg
Elbląg ulica Fromborska 51c
22.01.201808:00-14:00
Gmina Rychliki, Miasto i Gmina Elbląg
Karczowizna, Jelonki 90, 91
23.01.201809:00-12:00

Region Iława

Miasto i Gmina Iława
Karaś, Wikielec,
22.01.201807:00-09:0022.01.201817:00-19:00
Miasto i Gmina Lubawa
Lubawa ulice Władysława Jagiełły, Królowej Jadwigi, Rzepnikowskiego, Mieszka I, Bolesława Chrobrego, Warszawska
23.01.201809:00-12:30

Region Kętrzyn

Gmina Barciany
Rodele, Markławka, Taborzec, Gumniska, Skoczewo, Dębiany,
23.01.201808:00-11:00

Region Kwidzyn

Gmina Gardeja
Czarne Małe
21.01.201810:00-12:00
Czarne Małe
21.01.201810:30-16:00
Czarne Małe
21.01.201810:30-16:00

Region Lidzbark Warmiński

Miasto i Gmina Lidzbark Warmiński
Knipy
19.01.201812:00-13:30

Region Olsztyn

Miasto i Gmina Barczewo
Wipsowo
19.01.201808:00-10:00
Gmina Purda, Miasto i Gmina Barczewo
Próle, Kołaki, Wipsowo, Kołpaki
19.01.201815:00-17:00
Gmina Jeziorany, Miasto i Gmina Jeziorany
Derc
19.01.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Olsztyn
Olsztyn ulice Sprzętowa, Towarowa
19.01.201818:30-19:3020.01.201816:00-17:0020.01.201819:00-20:00
Gmina Stawiguda
Dorotowo
23.01.201809:00-13:00

Region Ostróda

Miasto i Gmina Miłakowo
Klugajny
19.01.201809:00-13:00
Stolno
22.01.201809:00-12:00
Gmina Grunwald
Domkowo
22.01.201808:00-13:00
Rychnowo
23.01.201809:00-12:00
Rychnowo
23.01.201809:00-12:00
Miasto i Gmina Ostróda
Nastajki, Wirwajdy, Smykówko, Turznica
22.01.201809:00-13:00
Ostróda ulice Olsztyńska, Garnizonowa, Niepodległości, Kazimierza Pułaskiego
22.01.201816:00-19:30
Gmina Jonkowo
Szałstry
23.01.201807:30-18:30
Miasto i Gmina Morąg, Gmina Jonkowo
Szałstry, Nowe Kawkowo, Stare Kawkowo, Wołowno, Strużyna
23.01.201807:30-12:3023.01.201816:00-18:30
Gmina Świątki
Brzydowo, Brzydowo
23.01.201809:00-11:00

Region Szczytno

Gmina Janowo
Komorowo
19.01.201809:00-13:00
Gmina Świętajno
Koczek , Spychowo , Kierwik
19.01.201809:00-13:00
Gmina Wielbark
Kucbork, Szymanki
19.01.201809:00-13:00

Oddział w Płocku

Region Ciechanów

Miasto i Gmina Ciechanów, Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ul. Nasielska 34
19.01.201812:00-14:00
Gmina Opinogóra Górna
Wierzbowo, Wola Wierzbowska
22.01.201808:00-16:00
Miasto i Gmina Pułtusk
Pułtusk ul. Mickiewicza - Skład Opału
22.01.201808:00-14:00
Pułtusk ulica Ogrodowa 14
23.01.201808:30-14:30
Gmina Regimin
Regimin, Karniewo, Targonie
22.01.201808:30-12:30
Gmina Stupsk
Krośnice
23.01.201807:45-17:45
Gmina Ojrzeń
Grabówiec Ferma Drobiu
23.01.201808:00-16:00
Gmina Krasne, Gmina Opinogóra Górna
Wilkowo, Kołaki-Budzyno, Łaguny, Wola Wierzbowska, Goździe, Sosnowo, Janowięta, Rąbież, Trętowo-Mazarnięta, Załuże-Imbrzyki, Niemierzyce, Kraski-Ślesice
23.01.201808:30-14:30
Gmina Karniewo
Tłucznice, Wronowo
23.01.201809:00-13:00

Region Gostynin

Gmina Słubice, Miasto i Gmina Gąbin
Juliszew
19.01.201808:00-11:00
Gmina Szczawin Kościelny
Pieryszew
22.01.201808:00-12:00
Gmina Iłów, Gmina Sanniki
Aleksandrów, Krubin
23.01.201808:00-14:00
Gmina Nowy Duninów
Stary Duninów, Jeżewo, Wola Brwileńska
23.01.201808:15-16:15
Nowy Duninów, ulica Parcelowa, Trzcianno
23.01.201809:00-11:00

Region Kutno

Gmina Witonia
Józefów
19.01.201808:30-19:00
Anusin, Witonia
22.01.201807:30-11:30
Gmina Krzyżanów, Gmina Bedlno
Julianów
19.01.201809:00-23.01.2018 13:00
Julianów
23.01.201809:00-13:00
Gmina Strzelce
Strzelce ul. Słoneczna
19.01.201809:00-13:00

Region Mława

Miasto i Gmina Mława
Mława ulice ks. Piotra Skargi, Parkowa, płk. Franciszka Dudzińskiego, Leśna, Willowa, Szkolna, Żwirki, Mikołaja Kopernika, Wymyślin, Wójtostwo, Promyk
19.01.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Lubowidz
Nick , Nowy Zieluń , Przeródki , Zieluń-Osada , Stacje abonenckie , AES6-284 Elektrownia Wiatrowa Wylazłowo , AES6-182 Nick Zakład Rybny , AES6-197 Przeródki ZHD , ES6-1108 Zieluń ZHD , ES6-194 Zieluń Tartak
19.01.201808:30-14:30
Gmina Wieczfnia Kościelna
Pepłowo , Pepłowo Kolonia , Stacja ES6-220 Kuklin ZHD
22.01.201808:00-19:00
Gmina Lutocin
Szoniec
22.01.201808:30-12:30
Gmina Lubowidz
Sinogóra
23.01.201807:30-08:3026.01.201812:30-14:00
Suchy Grunt
23.01.201810:00-14:00
Gmina Szreńsk
Ługi
23.01.201808:15-12:15
Kunki
23.01.201808:45-12:45
Gmina Płośnica
Gródki , Stacja ES6-1410 Przełęk Ferma
23.01.201808:30-12:30
Gmina Czernice Borowe, Gmina Płośnica
Jabłonowo
23.01.201809:00-13:00

Region Płock

Miasto i Gmina Wyszogród
Wyszogród ulice Jana Kilińskiego, Niepodległości
19.01.201808:00-12:00
Gmina Bulkowo, Gmina Bodzanów
Bodzanów, Chodkowo-Działki, Parkoczewo,
19.01.201808:30-12:30
Gmina Mała Wieś, Miasto i Gmina Wyszogród
Podgórze, Rakowo
22.01.201808:00-14:00
Gmina Stara Biała
Biała Stara ulica Henryka Sienkiewicza
22.01.201808:00-14:00
Gmina Radzanowo, Gmina Bielsk
Brochocin, Brochocinek
23.01.201809:00-13:00
Miasto i Gmina Płock
Płock ulica Strażacka
23.01.201810:00-14:00

Region Płońsk

Gmina Naruszewo
Sosenkowo, Sosenkowo-Osiedle
19.01.201808:00-12:00
Gmina Nowe Miasto
Nowe Miasto ulice Gościmińska, Władysława Stanisława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Zasonie
19.01.201808:00-15:0022.01.201808:00-15:00
Nowe Miasto ulice Gościmińska, Władysława Stanisława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Zasonie
22.01.201808:00-15:00
Gmina Załuski
Falbogi Wielkie
22.01.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Nasielsk
Lelewo
23.01.201809:00-13:00

Region Sierpc

Miasto i Gmina Raciąż
Pęsy, Kiniki
18.01.201807:30-20.01.2018 17:0023.01.201807:30-09:0023.01.201816:00-17:30
Kiniki, Pęsy, Folwark-Raciąż, Witkowo
23.01.201807:30-09:00
Kiniki, Pęsy, Folwark-Raciąż, Witkowo, Raciąż
23.01.201807:30-09:0023.01.201816:00-17:30
Pęsy, Kiniki
23.01.201807:30-09:00
Kiniki, Pęsy, Folwark-Raciąż, Witkowo
23.01.201816:00-17:30
Pęsy, Kiniki
23.01.201816:00-17:30
Miasto i Gmina Sierpc
Sierpc
19.01.201809:00-14:00
Gmina Brudzeń Duży
Sobowo
22.01.201808:00-15:30
Gmina Mochowo
Mochowo, Mochowo-Parcele, Zglenice Małe, Żurawin, Żurawinek
22.01.201808:00-09:00
Mochowo, Mochowo-Parcele, Żurawin, Żurawinek
22.01.201808:00-09:00
Zglenice Małe, Żurawin, Żurawinek
22.01.201808:00-09:00
Gmina Bulkowo
Stary Podleck, Rogowo, Nowe Rogowo
22.01.201808:30-12:30
Gmina Baboszewo, Miasto i Gmina Raciąż
Kaczorowy, Kozolin, Kiełbowo, Strożęcin, Witkowo, Lutomierzyn
23.01.201807:30-09:0023.01.201816:00-17:30
Kaczorowy, Kozolin, Kiełbowo, Strożęcin, Witkowo, Lutomierzyn
23.01.201807:30-09:00
Kaczorowy, Kozolin, Kiełbowo, Strożęcin, Witkowo, Lutomierzyn
23.01.201816:00-17:30
Gmina Zawidz, Gmina Siemiątkowo Koziebrodzkie
Budy Koziebrodzkie, Nowe Budy Osieckie, Nowopole, Pijawnia, Antoniewo, Stare Budy Osieckie, Wolany, Siemiątkowo, Złe Borki, Kolonia Siemiątkowska, Rostowa, Jaworowo-Kłódź, Budy Piaseczne, Budy Milewskie, Jaworowo-Lipa, Jaworowo- Kłódź Ferma Drobiu
23.01.201808:00-14:00
Gmina Bulkowo, Gmina Radzanów
Nowy Podleck, Turowo, Krzykosy, Słupca, Nowa Słupca
23.01.201808:30-11:00
Gmina Gozdowo
Cetlin, Miodusy
23.01.201809:00-15:30

Oddział w Toruniu

Region Brodnica

Gmina Jabłonowo
Stacje: Jabłonowo Zamek 2, 7, 6, 9; Farma Wiatrowa Jabłonowo Zamek.
19.01.201808:00-16:00
Gmina Kurzętnik
Stacja Tereszewo 6 Mścin
19.01.201808:00-18:00
Stacja Tereszewo 6 (Mścin).
19.01.201808:00-18:00
Stacja Kurzętnik Żwirownia.
19.01.201810:00-16:00
Gmina Świecie nad Osą, Gmina Zbiczno, Gmina Kurzętnik
Stacje: Partęczyny: 1, KBM, Ośrodek Wypoczynkowy, PGR; Tereszewo: 4, 6, 10.
19.01.201808:00-10:0019.01.201814:00-18:00
Miasto i Gmina Brodnica
Linia Jezioro 2 obwód 100 dla miejscowości Karbowo.
19.01.201810:00-16:00
Gmina Jabłonowo, Gmina Książki
Stacje: Piecewo: 3, 4; Jaguszewice 2; Jabłonowo Zamek: 1, 8; Bukowiec 1; Budziszewo: 1, 2, 3, 4.
22.01.201808:00-16:00
Gmina Brzozie
Stacja Wielkie Leźno 1.
23.01.201808:00-18:00
Gmina Brzozie, Miasto i Gmina Lidzbark, Gmina Bartniczka, Gmina Kurzętnik
Stacje: Małe Leźno: 1, 2, 3, 5.
23.01.201808:00-10:00
Gmina Biskupiec
Stacje Piotrowice: 5, 6, 13, 14, 19.
23.01.201808:30-10:3023.01.201814:00-18:00
Stacje Piotrowice: 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18.
23.01.201808:30-17:00
Gmina Osiek
Linia Jeziorki obwód 200.
23.01.201808:30-16:30
Gmina Zbiczno
Linia Ciche Hydrofornia obwód 300 i 400.
23.01.201810:00-19:00

Region Grudziądz

Miasto i Gmina Grudziądz
Grudziądz ulice Miłoleśna, Skowronkowa, Słowicza, dr. Ludwika Rydygiera, Pastwiska , Węgrowo
19.01.201808:00-12:00
Kobylanka 3 obwód 200
23.01.201809:00-14:00

Region Radziejów

Gmina Boniewo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BIERZYN 3 .
19.01.201808:00-15:00
Gmina Topólka, Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej GRODZISKA 3 obwód 100 .
19.01.201808:00-15:00
Gmina Waganiec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WAGANIEC 3 PRZEJAZD obwód 200 .
19.01.201808:30-12:00
Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej LUBANIE 5 obwód 100 .
19.01.201812:30-16:00
Gmina Bądkowo
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej BĄDKOWO 8 obwód 100 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Bytoń
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej NIEGIBALICE 1 obwód 200 .
22.01.201808:00-12:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIESZ 2 .
22.01.201812:00-15:00
Gmina Lubraniec
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej REDECZ KALNY 4 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Piotrków Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej ŚWIĄTNIKI 2 obwód 100 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Waganiec, Gmina Lubanie
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej WŁOSZYCA 3 .
22.01.201808:00-15:00
Gmina Izbica Kujawska
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej CHOCISZEWO 1, 2, NOWA WIEŚ SŁUBIN, SŁUBIN, MIECZYSŁAWOWO A, MODZEROWO E, DŁUGIE 6, ŚMIELNIK, WÓLKA KOMOROWSKA 1, 2 .
23.01.201808:00-17:00
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej MODZEROWO A, C, D, MIECZYSŁAWOWO B .
23.01.201808:00-10:0023.01.201815:00-17:00
Gmina Raciążek
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej RACIĄŻEK 2 obwód 100 ulica Brzozowa, Wiatraczna, RACIĄŻEK WOLA obwód 100 ulica Bema .
23.01.201808:00-14:30
Miasto i Gmina Aleksandrów Kujawski
odbiorcy zasilani ze stacji transformatorowej STAWKI 4 obwód 100 .
23.01.201808:00-11:00

Region Rypin

Gmina Zbójno
Stacja Zbójno 7 Hydrofornia.
19.01.201808:00-14:00
Gmina Czernikowo
Stacja Kijaszkowo 7 obwód 100 kierunek Urbańska.
19.01.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Rypin
Stacja Rypin Mławska 2 - ul. Wojska Polskiego 3, 4, 6, 9, ul. Dłutka 10, 12, ul. 3 Maja, ul. Kwiatowa.
19.01.201810:00-11:00
Gmina Tłuchowo
Stacja Jasień 1 obwód 500 kierunek gazociąg.
22.01.201808:00-14:00
Stacja Jasień 1 obwód 200 kierunek leśniczówka.
23.01.201808:00-14:00
Gmina Chrostkowo
Stacje Makówiec 1, 7.
23.01.201808:00-18:00
Miasto i Gmina Lipno
Stacja Chodorążek 2 obwód 100 kierunek Meler.
23.01.201808:30-12:00
Stacja Chodorążek 2 obwód 200 kierunek Boniewicz.
23.01.201811:00-14:00

Region Toruń

Gmina Zła Wieś Wielka
Stacja Skłudzewo 5 obwód kierunek Miętus
19.01.201808:00-13:00
Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Ciechocin
Stacje Kawęczyn 2, 10, Łążyn 1, 2, 5, 6 k/Dobrzejewic, Zębowo Kolonia 1, 2, 3, 4, 5, Zębowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Kuźniki 3, Miliszewy 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Elektrownia Wiatrowa Zębowo
19.01.201808:30-13:30
Miasto i Gmina Chełmża
Stacje Grzywna 7, 9, Kościuszki 1, 2, 4 Strużal ulice Makowa, Lawendowa, Chmurna, Grzywna , Mała Grzywna , Kuczwały , Chełmża ulice Wisławy Szymborskiej, Tadeusza Kościuszki, Jana Brzechwy
19.01.201808:30-12:30
Gmina Ciechocin
Stacje Rudaw 1, 2, 4, 6, Elektrownia Wiatrowa Rudaw, Nowa Wieś Golubska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
19.01.201812:00-15:00
Gmina Lubicz
Stacja Krobia 8 ulice Jarzębinowa, Dolina Drwęcy, Kameliowa, Orszta
22.01.201807:30-12:00
Stacja Rogówko 6 obwód kierunek Kowalewo
22.01.201808:30-14:30
Miasto i Gmina Chełmża, Miasto i Gmina Toruń
Stacja Marchlewskiego Toruń ulice mjr. Ludwika Idzikowskiego, gen. Józefa Hallera, Plac Armii Krajowej, Wincentego Pstrowskiego, Biała, Armii Ludowej, Złota, Podgórska
22.01.201807:30-12:30
Gmina Łubianka
Stacja Łubianka 20
22.01.201808:00-12:00
Stacja Warszewice 5 ulica Zawiszy Czarnego
22.01.201808:00-11:00
Stacja Łubianka 9 ul. Tulipanowa , Konwaliowa
23.01.201808:00-12:00
Miasto i Gmina Toruń
Stacja Konopnickiej 2 Toruń ul. Słowackiego 66-82
22.01.201808:00-13:00
Gmina Obrowo, Gmina Lubicz
Stacje Młyniec 4, 9 Osiedle, 10, 22, Mierzynek 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 MASARNIA, 9, 10 Józefowo , Młyniec Drugi ulice Dolina Drwęcy, Świerkowa, Krobia ulice Dolina Drwęcy, Baśniowa, Żwirka i Muchomorka, Rycerska, Poligraficzna, Mierzynek ulice Leśna, Zielona Puszcza, Wypoczynkowa, Farmerska, Zacisze, Gotycka, Graniczna, Młyniec Pierwszy , Brzozówka ulica Żurawinowa, Szembekowo
22.01.201808:30-14:30
Stacje Silno 12, 15, 16, Grabowiec 5, 8, Kopanino 1, 2, 4, 5, 7. 8, Obory 1, 2, 3, 4, Silno ulice Brzozowa, Chabrowa, Obory , Obrowo , Kopanino ulice Aleja Dębów, Przy Lesie, Księżycowa, Ustronna, Wierzbowa, Aleja Sosen, Wiklinowa, Kalinowa, Leśny Zakątek, Brzozowa, Jałowcowa, Nowa Wieś , Złotoria ulica Akacjowa, Grabowiec ulice Nostalgiczna, Nad Rzeczką
23.01.201808:00-10:00
Gmina Kowalewo Pomorskie
Stacja Kowalewo Martyniec Martyniec , Kowalewo Pomorskie ulica Kilińskiego
22.01.201812:00-13:00
Stacja Pruskałąka 1 obwód kierunek Wilkołaka
23.01.201809:30-11:30
Stacja Pruskałąka 5
23.01.201811:00-13:30
Gmina Łysomice
Stacje Folzóng , Gapa, Kamionki Duże 4 Kamionki Duże , Gostkowo , Turzno ulice Polna, Lipowa, Folząg
23.01.201807:00-17:30
Gmina Łysomice, Gmina Kowalewo Pomorskie, Miasto i Gmina Chełmża
Stacje Kamionki Duże 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, MOP Nowy Dwór, Kamionki Małe 1, 2, 3 Jezioro 1 i 2 , Kamionki Małe 4, 5, 8, 9, 10, 11, Kamionki Małe ulica Widokowa, Kamionki Duże , Turzno ulice Polna, Lipowa, Gostkowo , Mirakowo , Nowy Dwór
23.01.201807:00-09:3023.01.201815:00-17:30
Gmina Obrowo
Stacja Obory 3 i 4
23.01.201808:00-15:00
Stacja Silno 3
23.01.201808:00-14:00
Gmina Obrowo, Gmina Zła Wieś Wielka, Gmina Łubianka
Stacja Siemoń 1, 7, 8, 10, 11, Wybczyk 1, 2, Słomowo PGR, Dębiny 4, 5, 8 , Siemoń , Wybczyk ulice Księdza Zygmunta Trybowskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Armii Krajowej, Bierzgłowo , Słomowo ulice Dworska, Świętego Antoniego, Zamek Bierzgłowski , Dębiny ulice Wiosenna, Jesienna, Letnia, Skrzypkowo
23.01.201808:30-14:30

Region Włocławek

Miasto i Gmina Włocławek
Włocławek ulice Źródlana, Filtrowa, Wodociągowa, Studzienna
19.01.201808:00-11:00
Włocławek ulice Kapitulna, Słodowska, Długa, Wysoka, Chłodna, Pusta, Zimna
19.01.201809:00-12:00
Włocławek ulice Duninowska, Papieżka, Płocka
19.01.201811:00-14:30
Włocławek ulice Duninowska, Papieżka
21.01.201809:00-11:30
Gmina Choceń
stacja Lutobórz 1 obwód 300
19.01.201808:30-13:30

Aby zmienić, zaznacz obszar na mapie lub wybierz z listy

TWÓJ ODDZIAŁ -

Wyczyść lokalizację
zamknij
Gdańsk Kalisz Koszalin Olsztyn Płock Toruń
zamknij
Przeglądarka, z której korzystasz nie obsługuje strony, do której próbujesz uzyskać dostęp. Zalecamy zainstalowanie nowszej wersji, którą można bezpłatnie pobrać tutaj: windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/download-ie